PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW]Svjetlosna sablja



W3DR4N
22-02-2007, 22:01
Meni je najbolja uvučena jer se onda može stisnuti gumb koji ju izvuče i onda se čuje onaj super bbzzzzmmm zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra mi je i izvučena, jer je onda šarena, tj. zelena ako si dobar ili plava ako si kul, i crvena ako si strašan!!!!!!!!!!!


Potrgana mi je loša jer onda ne radi baš dobro!!!!!! grrrrrrr

Rocchiro
22-02-2007, 22:03
/mad W3DR4N alert

THUNDER_DINIX
22-02-2007, 22:08
topic malo stuca, ali no coment. BTW, meni je isto naj uvucena, jer je mogu izvuc van uz cool zvuk, bas kao sto je Vedran rekao. BTW, anketa djeluje pijano

Arbiter of Change
22-02-2007, 22:10
Meni je najbolja uvučena jer se onda može stisnuti gumb koji ju izvuče i onda se čuje onaj super bbzzzzmmm zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra mi je i izvučena, jer je onda šarena, tj. zelena ako si dobar ili plava ako si kul, i crvena ako si strašan!!!!!!!!!!!


Potrgana mi je loša jer onda ne radi baš dobro!!!!!! grrrrrrr

Dobra si ga skinuo. :D

Maze
22-02-2007, 22:12
Uvučena.
Ali, ako je pitanje za zvuk, isto. čoeče.. zvuk owna

Helena
22-02-2007, 22:14
Meni je najbolja uvučena jer se onda može stisnuti gumb koji ju izvuče i onda se čuje onaj super bbzzzzmmm zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra mi je i izvučena, jer je onda šarena, tj. zelena ako si dobar ili plava ako si kul, i crvena ako si strašan!!!!!!!!!!!


Potrgana mi je loša jer onda ne radi baš dobro!!!!!! grrrrrrr

Weky, srce, jel tebi dobro? :o

Maze
22-02-2007, 22:17
Uživio se čoek, tako treba. Uskoro ce i death star u dvorištu napravit.. :)

Maloki
23-02-2007, 00:56
Hmm, nepovezane recenice, puno usklicnika, cudan topic... Lici mi na Lord AngelRI-a (jedino kaj je ovdje koristena i interpunkcija). Da nema mozda weky slucajno multija???!!!

EDIT: I da, u anketi su brojke

23-02-2007, 00:58
moram se složit sa kolegom wedranom, nema do bzzzzzzzzz zvuka :pray:

Maze
23-02-2007, 13:59
To mi je zvuk za poruku na mobu :rotfl:

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 14:12
To mi je zvuk za poruku na mobu :rotfl:

moje lega ima Yodu: ''Answer the phone you must'' :rotfl: ima jos jedna, al se nemogu sjetit. zna neko?

Nightyx
23-02-2007, 14:28
Da to nije light saber?' :o

Inaće izgleda da je W3DR4N po*izdio...... :boohoo:

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 14:34
je, to je light saber, ali na hrv je svjetlosna sablja, uzmi rijecnik

Systematic Reverse
23-02-2007, 14:45
Strgana~~

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 00:11
Hmm, nepovezane recenice, puno usklicnika, cudan topic... Lici mi na Lord AngelRI-a (jedino kaj je ovdje koristena i interpunkcija). Da nema mozda weky slucajno multija???!!!

EDIT: I da, u anketi su brojke

mala primjedba, Wedranu je uspjelo zapravo biti smijesan u ovom topicu, tako da cisto sumnjam da je itko sa ovog foruma napravio multy !!! :)

W3DR4N
24-02-2007, 00:31
Zapravo sam zajebao. Pravilno sam rasporedio zareze.

Maloki
24-02-2007, 00:34
Redosljed brojki je najzesci

Lord Jambrek
24-02-2007, 12:59
To mi je zvuk za poruku na mobu :rotfl:

moje lega ima Yodu: ''Answer the phone you must'' :rotfl: ima jos jedna, al se nemogu sjetit. zna neko?

meni kad dođe poruka Yoda veli"Message from the dark side there is" :rotfl:


Ljudi, ja ownam, imam vlastiti lightsaber
KxC87024mBw

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 13:22
e to je ta druga recenica koje se nisam mogao sjetit.

Da_killah
24-02-2007, 13:36
lol, otkud ste to skinuli?

Helena
24-02-2007, 13:56
[quote=Maze]To mi je zvuk za poruku na mobu :rotfl:

moje lega ima Yodu: ''Answer the phone you must'' :rotfl: ima jos jedna, al se nemogu sjetit. zna neko?

meni kad dođe poruka Yoda veli"Message from the dark side there is" :rotfl:
[/quote:2a9nxfhf]


E to i ja imam. :D

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:06
Hmm, nepovezane recenice, puno usklicnika, cudan topic... Lici mi na Lord AngelRI-a (jedino kaj je ovdje koristena i interpunkcija). Da nema mozda weky slucajno multija???!!!

EDIT: I da, u anketi su brojke

Nemožeš ti bez mene??? :D

Munjeni jarac
24-02-2007, 20:27
zvuk je zakon al najbolja mi je crvena boja sablje a i ljubicasta je dobra :pray:

Maloki
24-02-2007, 21:45
Nemožeš ti bez mene??? :D

Skinut ti je blok!!! TOOOO!!!! Bilo mi koma bez tebe :cry: Samo jedan Nobel danas :cry:

Sonic_Moronic
24-02-2007, 23:59
Meni je najbolja uvučena jer se onda može stisnuti gumb koji ju izvuče i onda se čuje onaj super bbzzzzmmm zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra mi je i izvučena, jer je onda šarena, tj. zelena ako si dobar ili plava ako si kul, i crvena ako si strašan!!!!!!!!!!!


Potrgana mi je loša jer onda ne radi baš dobro!!!!!! grrrrrrr

Plava je ako si dobar, zelena je neutral!

*pogledi prezira*

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 14:51
kako mislis zelena neutral? primjer: Luke je imao zeleni saber u Return of the Jedi

Bishop_45_(2)
25-02-2007, 14:55
kako mislis zelena neutral? primjer: Luke je imao zeleni saber u Return of the Jedi

tip se zahebava, sentineli imaju grn. light !!!

Teon
25-02-2007, 15:07
[quote="THUNDER_DINIX":36rfxsbj]kako mislis zelena neutral? primjer: Luke je imao zeleni saber u Return of the Jedi

tip se zahebava, sentineli imaju grn. light !!![/quote:36rfxsbj]

Pa sta nije green za counselore (barem je tak u KOTOR-u)

Lord Jambrek
25-02-2007, 20:11
Ajde da vas vidim filmofili. Je itko primjetio pogreške lightsaber hiltova u filmovima.

Ja sam primjetio jednu kada se mlate Anakin i Obi-Wan, kada dođu u onu prostoriju gdje se tuku na stolu, u jednoj sceni Obi Wan drži Anakinov saber u ruci, a sekundu poslije opet svoj. Sutra budu screenovi.

Teon
25-02-2007, 22:48
Ajde da vas vidim filmofili. Je itko primjetio pogreške lightsaber hiltova u filmovima.

Ja sam primjetio jednu kada se mlate Anakin i Obi-Wan, kada dođu u onu prostoriju gdje se tuku na stolu, u jednoj sceni Obi Wan drži Anakinov saber u ruci, a sekundu poslije opet svoj. Sutra budu screenovi.

Yep, nemoras screenat, to je ionako sam Lucas reko u special dodacima na original DVDu

Maze
26-02-2007, 08:24
Da, i ja sam to primjetio. Imaš i fintu na dodatnom disku, da umjesto u ROTJ stave mladog Anakina kada Yoda, Obi-Wan i Anakin tamo stoje ispred Luke-a.

Da_killah
26-02-2007, 14:19
pa onda bi i prolazili kroz zidove i sve ostalo što režžu, nije baš logično?

Maloki
26-02-2007, 14:38
Negdje sam bio cito da je Tesla imal neke nacrte za nes slicno lightsaberu...

Teon
26-02-2007, 20:00
pa onda bi i prolazili kroz zidove i sve ostalo što režžu, nije baš logično?
Yep.
Osim toga lightsaber prolaze kroz "sve zivo" a to su zidovi i tak neke stvari, ali nisam vidio da prolaze kroz druge lasere, npr. blasteri, onda forcefields (kao u 1.ep kad Maul isproba na force fieldu dok Qui Gon meditira) i naravno drugi lightsaberi. Dakle posve je logicno

Lord Jambrek
26-02-2007, 20:28
Znate kaj sam se ja uvijek pitao? Kaj bi bilo da upaljeni lightsaber zapikneš u pod?

Maze
26-02-2007, 20:46
A gledajte, imam osjećaj da to nije kao da ne držis nista. Vjerovatno bi ovisilo jer ga mozes uopce zabiti

Lord Jambrek
27-02-2007, 09:34
Evo pobrisal sam vaše postove u vezi digitalne obrade originalnih SW-ova. Postove sam vam stavio u temu o filmovima Star Wars-a jer je ovdje rasprava o svjetlosnim sabljama, a ne o debilnom Haydenu.

Bishop_45_(2)
27-02-2007, 13:51
Nemoguce je napraviti lightšejber jer nemozes zaustaviti laser u zraku, to je blesavo, tako da ga je moguce napraviti, ali vrh i jedna strana bili bi od nekakvog metala....ma kuzite sto mislim !!!

Ali da postoji onda biste osjecali samo tezinu hilta jer fotoni nemaj fuzicku tezinu, koliko ja znam !!!

pimp
27-02-2007, 17:15
Nemoguce je napraviti lightšejber jer nemozes zaustaviti laser u zraku, to je blesavo, tako da ga je moguce napraviti, ali vrh i jedna strana bili bi od nekakvog metala....ma kuzite sto mislim !!!

Ali da postoji onda biste osjecali samo tezinu hilta jer fotoni nemaj fuzicku tezinu, koliko ja znam !!!

evo glasa razuma
napokon netko tko je rekao da se laser nemoze zaustaviti u odredjenim granicama

Maze
27-02-2007, 20:02
Pa da. To je nemoguce napravit, nisam ja rekao da je moguće

Lord Jambrek
27-02-2007, 20:15
Nemoguce je napraviti lightšejber jer nemozes zaustaviti laser u zraku, to je blesavo, tako da ga je moguce napraviti, ali vrh i jedna strana bili bi od nekakvog metala....ma kuzite sto mislim !!!

Ali da postoji onda biste osjecali samo tezinu hilta jer fotoni nemaj fuzicku tezinu, koliko ja znam !!!

A glej, prije dosta godina su se ljudi smijali kada je netko spomenuo multimediu na PC-u, to je bilo samo moguće na Macintoshu, a poglej danas. Nekad su ljudi mislili da je zemlja jedna ravna ploha. Nikad neznaš kaj budu fizičari napravili. Danas ti je možda nepojmljivo da se napravi laserska zraka koja se zaustavi u zraku, ali možda jednoga dana ne bude to tak.

Inače je frend imal jedan dosta fora koncept kak bi se dao napraviti lightsaber, iako ne bi bio ko u SW-u, ali bila bi slična fora.

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 20:20
ja s ovim cudom treniram i imam to kod kuce

http://ffab.midipyrenees.free.fr/im/bokken.gif

procitao sam da su SW snimljeni sa stapovima poput ovoga. zanima me dali bi ikako mogao snimat na kameru da drzim stap, a kasnije ubacit zvuk i zraku, kao da je lightsaber, kao sto su oni napravili u filmovima?

Maze
27-02-2007, 20:27
Pa čuj, ono ti je oprema, kvaliteta, i zahtjeva znanje. :roll:

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 20:29
damn, ma napravit cu ja to jednom sigurno. nije mi jedino jasno kako oni vade taj mac pritiskom na dugme, a rade sa stapinom

Maze
27-02-2007, 20:31
Pa efekti, cijela posada oko toga radi..
Ajd se malo smiri, udahni, popij času vode i malo razmisli, ima li to smisla?

Rocchiro
27-02-2007, 20:31
damn, ma napravit cu ja to jednom sigurno. nije mi jedino jasno kako oni vade taj mac pritiskom na dugme, a rade sa stapinom

khm,prek kompa se sve to fino napravi

Lord Jambrek
27-02-2007, 20:31
Pa čuj, ono ti je oprema, kvaliteta, i zahtjeva znanje. :roll:

Evo moj pokušaj
Lord Jambrek's Lightsaber (KxC87024mBw)

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 20:35
eto, vidis kako je on uspio. doduse, ja bas imam i stap po toj mjeri, pa ce bit super, samo da skontam malo izradu. ja i lega cemo napravit neku scenu macevanja

Lord Jambrek
27-02-2007, 20:46
http://img267.imageshack.us/img267/8282/bokkenbs0.jpg


Evo jedna brza prerada Thunderovog štapa, nije baš najbolje, ali kuži se bit.

Rocchiro
27-02-2007, 20:49
ma ajde,nije tak loše

Arbiter of Change
27-02-2007, 20:51
Dorkman kicks ass. :o

_O_xaqWNd4w&mode=related&search=

Lord Jambrek
27-02-2007, 21:02
ma ajde,nije tak loše
nisam ni rekao da jest, jedino je malo zakrivljena, zato mi više vuče na navedeno

Ma to sam napravio thunder-u, namjerno sam ju ostavio zakrivljenu.


@Arbiter

E to sam vido prije par dana, fenomenalni su, jedan od naj saber duela koje sam vidio

Rocchiro
27-02-2007, 21:16
Dorkman kicks ass. :o

_O_xaqWNd4w&mode=related&search=

jebiga,ovo je pro šit :pray:

THUNDER_DINIX
28-02-2007, 08:51
dobra je prerada stapa. BTW, likovi su odlicno tehnicki napravili, ali gluma im malo steka

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 00:19
gluma im jako steka; tip darkman; nema pojma kamo s lijevom rukom; trebali su potrazit osnove macevanja na netu pa onda radit film !!!
kojeg editora koristite-> Vritual Dub ???

pimp
03-03-2007, 10:32
[quote="Bishop_45_(2)":3w1wmalo]Nemoguce je napraviti lightšejber jer nemozes zaustaviti laser u zraku, to je blesavo, tako da ga je moguce napraviti, ali vrh i jedna strana bili bi od nekakvog metala....ma kuzite sto mislim !!!

Ali da postoji onda biste osjecali samo tezinu hilta jer fotoni nemaj fuzicku tezinu, koliko ja znam !!!

A glej, prije dosta godina su se ljudi smijali kada je netko spomenuo multimediu na PC-u, to je bilo samo moguće na Macintoshu, a poglej danas. Nekad su ljudi mislili da je zemlja jedna ravna ploha. Nikad neznaš kaj budu fizičari napravili. Danas ti je možda nepojmljivo da se napravi laserska zraka koja se zaustavi u zraku, ali možda jednoga dana ne bude to tak.

Inače je frend imal jedan dosta fora koncept kak bi se dao napraviti lightsaber, iako ne bi bio ko u SW-u, ali bila bi slična fora.[/quote:3w1wmalo]


Što se mene tiče imamo puno problema danas u svijetu da bi uopće počeli raspravu o lightsaberu. Neka prvo znanstvenici i političari smanje glad i bolesti u svijetu pa neka onda krenu na ostale stvari poput lightsabera. a uostalom lightsaber pripada force userima kojih nema na našoj planeti stoga šta će nama lightsaber kad ne možemo ni skočiti više od metra sa mjesta. Hehe.
Što se tiče kreiranja lightsabera ima toliko puno prepreka da se on napravi pa mislim i kad bi tesla bio živ da bi se jadan od muke odma napio kad bi razmišljao o kreaciji.
Kako ga napravit? po tome što LS radi trebalo bi gotovo beskonačno mnogo energije za lightsaber, što znači da bi trebali prištekat LS na jedno dvadesetak nuklearnih elektrana (pitanje da li je i to dovoljno), a drugo, taj laser bi parao oblake pošto se svijetlost ne može ograničiti.
No svi znamo da se svijetlost može iskriviti, recimo, znate za crne rupe i mračne zvijezde koje su toliko velike da imaju toliku gravitaciju da im svjetlost jednostavno ne može pobjeći već se savija kao i prostorvrijeme samo u sebe tj. u zvijezdu. Po tome LS bi u sebi trebao imati egzotičnu materiju koja zasad ne postoji. Ta materija bi trebala biti toliko jaka da ograniči bijeg tog lasera do 1 m i da ga savija samog u sebe. Ali to bi i utjecalo i na okolinu pa bi savijalo već i predmet koji biste htjeli sasjeći. Teoriju za takvu materiju koja savija prostorvrijeme je razvio Kip Thorne i Stephen Hawking, njome je Kip planirao napraviti vremeplov ali nažalost tako jake materije još ne postoji sa tako jakom gravitacijom da savije prostorvrijeme.

WEASEL
03-03-2007, 14:57
Zašto jednostavno ne naprave lightsaber koji se ne zaustavlja metar od sebe..nek ide dokle želi :) :)

Rocchiro
03-03-2007, 15:25
Zašto jednostavno ne naprave lightsaber koji se ne zaustavlja metar od sebe..nek ide dokle želi :) :)

da,i zakolješ pola grada :rotfl:

Jopax
03-03-2007, 15:34
To bi bilo dobro za masovne napade.Ono tipa okruzi petsto tisuca vojnika on upali lightsaber napravi piruetu problem rjesen. :rotfl: :rotfl:

WEASEL
03-03-2007, 16:27
To bi bilo dobro za masovne napade.Ono tipa okruzi petsto tisuca vojnika on upali lightsaber napravi piruetu problem rjesen. :rotfl: :rotfl:
lol, a sto bi bilo kad se suoče jedi i sith, unište cijelu planetu :)

Rocchiro
03-03-2007, 16:33
a tek kako bi akademije izgledale :D

postojale bi cca 5 sec :rotfl:

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 16:37
[quote="Bishop_45_(2)":litui6cv]Nemoguce je napraviti lightšejber jer nemozes zaustaviti laser u zraku, to je blesavo, tako da ga je moguce napraviti, ali vrh i jedna strana bili bi od nekakvog metala....ma kuzite sto mislim !!!

Ali da postoji onda biste osjecali samo tezinu hilta jer fotoni nemaj fuzicku tezinu, koliko ja znam !!!

A glej, prije dosta godina su se ljudi smijali kada je netko spomenuo multimediu na PC-u, to je bilo samo moguće na Macintoshu, a poglej danas. Nekad su ljudi mislili da je zemlja jedna ravna ploha. Nikad neznaš kaj budu fizičari napravili. Danas ti je možda nepojmljivo da se napravi laserska zraka koja se zaustavi u zraku, ali možda jednoga dana ne bude to tak.

Inače je frend imal jedan dosta fora koncept kak bi se dao napraviti lightsaber, iako ne bi bio ko u SW-u, ali bila bi slična fora.


Što se mene tiče imamo puno problema danas u svijetu da bi uopće počeli raspravu o lightsaberu. Neka prvo znanstvenici i političari smanje glad i bolesti u svijetu pa neka onda krenu na ostale stvari poput lightsabera. a uostalom lightsaber pripada force userima kojih nema na našoj planeti stoga šta će nama lightsaber kad ne možemo ni skočiti više od metra sa mjesta. Hehe.
Što se tiče kreiranja lightsabera ima toliko puno prepreka da se on napravi pa mislim i kad bi tesla bio živ da bi se jadan od muke odma napio kad bi razmišljao o kreaciji.
Kako ga napravit? po tome što LS radi trebalo bi gotovo beskonačno mnogo energije za lightsaber, što znači da bi trebali prištekat LS na jedno dvadesetak nuklearnih elektrana (pitanje da li je i to dovoljno), a drugo, taj laser bi parao oblake pošto se svijetlost ne može ograničiti.
No svi znamo da se svijetlost može iskriviti, recimo, znate za crne rupe i mračne zvijezde koje su toliko velike da imaju toliku gravitaciju da im svjetlost jednostavno ne može pobjeći već se savija kao i prostorvrijeme samo u sebe tj. u zvijezdu. Po tome LS bi u sebi trebao imati egzotičnu materiju koja zasad ne postoji. Ta materija bi trebala biti toliko jaka da ograniči bijeg tog lasera do 1 m i da ga savija samog u sebe. Ali to bi i utjecalo i na okolinu pa bi savijalo već i predmet koji biste htjeli sasjeći. Teoriju za takvu materiju koja savija prostorvrijeme je razvio Kip Thorne i Stephen Hawking, njome je Kip planirao napraviti vremeplov ali nažalost tako jake materije još ne postoji sa tako jakom gravitacijom da savije prostorvrijeme.[/quote:litui6cv]

svidja mi se pimp-ov pristup, on je lijepo dao teoriju, blesavo mi je sto se ljudi odaljuju od takvih stvari--> 'oni fizicari ce vec nesto izmisliti', koji oni, to je blesav stav; ja sam otisao u mat. gimnaziju tako da nebih morao uzimati tako udaljen stav, jebes one neke tamo, ovi ce fizicari smisliti nesto, mozda nece raditi u praksi, ali barem postoji teorija-> moras odnekuda poceti !!!

MindReader
03-03-2007, 18:17
Meni je najbolja uvučena jer se onda može stisnuti gumb koji ju izvuče i onda se čuje onaj super bbzzzzmmm zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra mi je i izvučena, jer je onda šarena, tj. zelena ako si dobar ili plava ako si kul, i crvena ako si strašan!!!!!!!!!!!


Potrgana mi je loša jer onda ne radi baš dobro!!!!!! grrrrrrr
omg ja ću krepat :rotfl: :rotfl: weki, ljubim ruke

:yuck:

Jopax
03-03-2007, 20:06
Trebat ce akademije imat sobe sa ogledalima u kojima ce se vjezbat i svi ce nosit sjajucava odjela ko u sezdesetima i disko kugle za kacige :rotfl: :rotfl:

Valnjes 666
03-03-2007, 21:55
Bilo bi fora imati svjetlosnu sablju: umjesto mach3turbo,briješ se sa lightsaberom! :pray:

THUNDER_DINIX
03-03-2007, 22:58
da, i obrijes si vrat malo i odvojis ga od ramena :rotfl:

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 11:09
da, i obrijes si vrat malo i odvojis ga od ramena :rotfl:

pa gledaj vrat bis si rezao samo dok ne uvjezbas; nakon par brijanja ces skuziti kako si ne odrezati glavu !!!

Jopax
04-03-2007, 11:39
A ako ruka malo trzne neplodan do kraja zivota :D

Arbiter of Change
17-06-2010, 20:46
Monster revive - Lightsaber Becomes Deadly Reality (http://www.geeksaresexy.net/2010/06/16/lightsaber-becomes-deadly-reality/).

__5CpKlr4-4


IMMA CHARGIN MAH LAZER :)

cham3leon
17-06-2010, 21:00
Nije to to dok ne otkriju kako da emitira svjetlost na limitiranu udaljenost i dobiju oštricu ograničene duljine.

Chupacabra
12-01-2011, 21:05
wololo čekirajte Vedranov prvi post ovdje.
Mora da se prejeo čupavaca :D

Ontopic: Izvučena.

blood4me
12-01-2011, 21:30
Bio sam gledo davno na discoveryu neki lik izmislja te sf stvari i tako to..
Ugl bilo bi moguce napravit lightsaber, samo treba izvor energije dovoljno jak..
Ugl nes na principu bila bi to neka cijev s rupicama, i iz tih rupica bi izlazila plazma :D
Edit: Dokumentarac se zove Sci Fi Science: Designing a Lightsaber :)

cham3leon
12-01-2011, 22:22
Plazmatska baklja ne bi nikako izgledala kao lightsaber, iako bi doticala taj koncept...

Chupacabra
13-01-2011, 01:07
... i ne bi proizvodila onaj SWOOSH dok mašeš s njom.

Srle
13-01-2011, 09:08
Mislim, sablja je hilt, koji pr aktiviranju stvara blade...ako imamo hilt i pri tom još pridodat štap koji će kroz rupe izbacivati plazmu, to je više nekakva baklja a ne lightsaber...al opet, volio bih to imati...

cham3leon
13-01-2011, 10:27
I izgledalo bi tako seljački da se ne biš želio pojavit s tim u javnosti.

Interceptor
13-01-2011, 11:42
uvučena jer je možeš izvuć vani pa se čuje onaj bzzzzzzzmmm zvuk!!!!