PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars: The Force Unleashed



Stranica : [1] 2

Arbiter of Change
22-02-2007, 18:42
((Shvaćam da je vjerojatno već spomenuto i u tom slučaju slobodno lockajte.))

Jeste li čuli za novu igru Star Wars: The Force Unleashed? Navodno igrate kao Sith naučnik pod Dath Vaderom. Za sada je igra najavljena za PS2.

Više informacija:


http://ps2.ign.com/articles/764/764562p1.html

Rocchiro
22-02-2007, 19:49
necu niti gledati jer znam da nebu za pc dosla

Prince-Artas
22-02-2007, 22:03
zvuči zanimljivo, nadam se da će doć i na pc

THUNDER_DINIX
22-02-2007, 22:05
zakon, nadam se inacici za PC

Jopax
01-03-2007, 17:48
nije to nista otidjite na youtube pa ukucajte force unleashed pa da vidite filmica btw na kreju pise da izlazi za x360 i ps3
a ne za PC :(

Arbiter of Change
09-03-2007, 19:42
Više informacija:
http://www.gamespot.com/ps3/action/starwars2007/news.html?sid=6167043&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;4

Teon
09-03-2007, 20:12
Ovak: Engine igre je zakon!!!! A igra suxz0r, mislim bit ce igra igriva i zabavna i svidjet ce se klincima, no to vise nije SW, pa gdje ste vidjeli da Jedi koristi tolko sile za offense ili opcenito tolko da kontrolira Force.
Al engine je fenomenalan, bilo bi super da igra izadje u na PC ili da na tom enginu temelje npr. buduci SW naslov (npr. JK) te ce vjerojatno bit modabilan, e pa kad bi se toga primio Movie Battles tim, onda bi rulalo.

ZOMG kamo to ide SW (cak je i JK bio na granici previse Force kontrole, mislim overpowera Forcea)

Jopax
09-03-2007, 21:50
ako mislis na ovaj film WDUQYc_OeVg
moram se sloziti ako je ovo appretenice kakav je tek master . dva bi mastera po ovome tebala bez po muke igrati pong sa deathstarom :D

Rocchiro
09-03-2007, 22:20
ne kuzim,kaj u toj igri si neki ekstremno jaki lik?

Teon
09-03-2007, 22:25
Nope, ti si pazi ovo Apprentice Darth Vadera, i moras pobit preostale Jedije, mislim skroz glupo, i osim toga kak apprentice moze ikako biti tako jak, mislim niti jedan Jedi nije bio tako mocan sa Force-ima, iako je prica glupa u EU ima nest o tome, no opet i pise da bi Apprentice Vader ubijao kad bi postali jaci da mu mogu parirat, a Vader nikad nije bio tako jak kak se vidi u trailerima. Zato i velim kud to ide SW

Rocchiro
09-03-2007, 22:31
Ma postoji tak jaki force(sjeti se samo battle meditationa i pogotovo force storma koji guta citave brodove)...ali da ih apprentice koristi...glupo.znam da moraju demonstrirati mogucnosti engina,al ovo je bzvz.mogli su bar nekak povezat s pricom pa staviti nekog vrlo mocnog lika,a ne neki seljo koji nezna ni lightsabera upalit

Bishop_45_(2)
10-03-2007, 23:35
m4EF9Ikh ... ed&search= (m4EF9IkhAOo&mode=related&search=)

when we copy havok 4........

oke bilo bi lijepo vidjeti taj naslov na PC-u samo onako, da se odmorim od UT-a, ali ovo izgleda poput onih igara koje odigras jednom i .......
trebali su uzeti malu pricicu iz Expanded universa i malo se igrati, ovako, humm :? !!!

Arbiter of Change
06-06-2007, 19:49
Je li ima onda ikakvih novih vijesti u vezi ovoga?

Lord AngelRI
06-06-2007, 21:40
necu niti gledati jer znam da nebu za pc dosla


slažem se....

no doči će možda druge godine a do tada......... eeeeeeeeeee.....

Bishop_45_(2)
11-06-2007, 01:40
HEY, LJUDI !!!

Zamolio bih vas da potpisete ovu (http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html)Speticiju, jer ja iskreno ne zelim propustiti ovu igru......., mislim stvarno potpisite, traje samo 5 sec.; MOLIM VAS !!!


da ponovim link :::> http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html

Kostolomac
11-06-2007, 10:31
HEY, LJUDI !!!

Zamolio bih vas da potpisete ovu (http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html)Speticiju, jer ja iskreno ne zelim propustiti ovu igru......., mislim stvarno potpisite, traje samo 5 sec.; MOLIM VAS !!!


da ponovim link :::> http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html

potpisao. ljudi ajmo, dajte potpise :D

Lord AngelRI
12-06-2007, 20:01
HEY, LJUDI !!!

Zamolio bih vas da potpisete ovu (http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html)Speticiju, jer ja iskreno ne zelim propustiti ovu igru......., mislim stvarno potpisite, traje samo 5 sec.; MOLIM VAS !!!


da ponovim link :::> http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html

jesam hvala na linku!!!!!!!!!!

Rocchiro
12-06-2007, 21:00
zasto mi se cini da lucasarts boli kita za ovu anketu? nije vise to onaj dobar "grim fandango and co lucasarts",to je skroz druga kompanija.ali ipak potpisujem,reda radi :wink:

Lord AngelRI
14-06-2007, 21:52
zasto mi se cini da lucasarts boli kita za ovu anketu? nije vise to onaj dobar "grim fandango and co lucasarts",to je skroz druga kompanija.ali ipak potpisujem,reda radi :wink:

a čuj možda će ipak utjecat....


NADA UMIRE POSLJEDNJA!!!!!!!!!!!

Jopax
14-06-2007, 22:01
znajuci Lucasa vjerovatno ce je izdati i za PC ali ce to biti polukonvrzija
jer on je postao materijalisticni kapitalista :o
i samo radi profita ce je izdati na PC iako ce biti polovicna glupa konverzija
vidjeli ste battlefront 2 to sve govor :(

LoGy
15-06-2007, 11:30
Ja sam također potpiso peticiju. Treba da izađe ova igra za PC jer već dugo nismo imali neku FPS igru s tematikom Star Warsa.

Rocchiro
15-06-2007, 13:09
brijem da Lucas u Lucasartsu odlucuje kolko i krava o svojem klanju za rostilj

Bishop_45_(2)
16-06-2007, 22:16
brijem da Lucas u Lucasartsu odlucuje kolko i krava o svojem klanju za rostilj

jedino sto daju Lucasu da odluci jest modifikacija price, jer je on vlasnik licnece, ostalim stvarima upravlja Lucasarts.wateva (lol, neznam tocno ime, no nije ni vazno) ; igra ce, u svakom slucaju, biti jedna prosjecna konverzija koju cemo proci cisto reda radi, jer ipak jesmo fanovi;

ja nastavljam s trazenjem nekakvog info-a o KOTOR3 (ako tko zna sto moze PM plz :) ) !!!

Freerider_031
09-01-2008, 17:39
igra ce biti pre*ebena...... jedva cekam da je pokrenem na ovoj mojoj kanti

Da_killah
09-01-2008, 20:19
PS3?

Bishop_45_(2)
09-01-2008, 23:52
hm..ako će Star Wars ići putem čistog kapitala i bez kvalitete kao u ovom slučaju, ja ga se odričem...

nah, ja ga se ne mogu odreci, ali ga definitivno mogu bojkotirati (da, kao da bi inace kupio igre...)

ovaj SW:FU je izgubljena nada, ako ga i prebace na comp, biti ce jadan od onih jadnih portva koji ubija hardware u pojam, i place za kontolerom, ali kada ga probas ustekat jednostavno ne hebe, .... to mi najvishe ide na q, port koji ne funkcionira normalo na konroleru, jebem vas glupe ako vam se neda normalno portat zasto barem ne mozemo koristiti jebeni gamepad.....

Shapestar.mp3
09-04-2008, 17:58
ja mislim da je unleashed super igra, a frend mi ima Wii pa ce kupit. :ekipa:

Sith_Lord
12-04-2008, 17:52
UPDATE Nije samo za PS2. Najavljena je da izlazi na sljedecim konzolama: PS3, PS2, PSP, WII, Nitendo DS i Xbox360. Nazalos za PC ne rade Star Wars: The Force Unleashed:(

Lord AngelRI
13-04-2008, 09:46
a napravit će ga zadnjeg... nažalost... :(

Arbiter of Change
10-07-2008, 20:11
Daklem, najnoviji trailer i gaming industrija i dalje tjera svoju "otkrivamo 50% priče kroz same trailere" filozofiju.... Isse.

http://www.gametrailers.com/player/36012.html

Herr Schnitzel
10-07-2008, 20:16
Iskreno, zaboli me. Okrećem leđa LucasArtsu dok ne počne malo respektirat vlasnike PC-a.

Deadwalker
11-07-2008, 23:57
ma čitao da lucasarts neće izdavat igru za pc jer kao taj engine od igre PC ne može probavit...aha, da :roll: ...a izlazi za PS2 recimo...toliko o tome...i da, sve je jasnije da EA dobiva konkurenta u filozofiji: veliki hype i sve kao ultra napredno(grafički i igrački) tj "nextgen" :thumbs1:

Lord AngelRI
12-07-2008, 09:03
da fenomenalno ali nije za PC tako da LucasArts :twisted:

i kad će taj KOTOR 3, kad će bilo koja igra za PC? ma...

Kostolomac
14-07-2008, 23:19
bezveze što su toliko lijeni da izbace igru i za pc :thumbs1:
ali kad to izađe možda čak razmislim o kupnji polovnog xboxa360/ps3, neću moć odolit :(

Bishop_45_(2)
15-07-2008, 13:24
Ma pricekas god/dvije pa ces preko emulatora na PC-u igrat akt ti je do price; ako ti je do grafike, imas na PC-u puno boljih naslova.

Raziel
15-07-2008, 14:31
Ipak se možemo potpisat zahtjev za PC. (http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/)
(Zahtjevsu napravili fanovi Lucas Arts foruma)
Tko je za, što ćekaš potpiši se! :killyou:

Lord AngelRI
15-07-2008, 17:25
upravo potpiso!!!!

cham3leon
28-07-2008, 08:46
Ovo je igra zbog koje čovjek poželiš imat Wii, zamisli zabave mačevanja s prijateljima, a o singleplayer mahanju da ne govorim :D

Što se tiče Pc verzije, da, rado bi da izađe, makar bojim se da ako bi sadržavala svu naprednu tehnologiju kao i recimo PS3 verzija, da ja to na svom PC u nebi mogo pokrenut.
Što se tiče peticije, bojim se da nećete s tim ništa postić.

Hellboy
28-07-2008, 10:23
ja to nemam ni namjeru igrati...ni na čemu...jednostavno mi je muka od pomisli da jedan šegrt može srušiti bojni brod...

cham3leon
28-07-2008, 10:55
Zato je to pravi izazov... :D

Hellboy
28-07-2008, 20:39
izazov da zadržim ručak unutar sebe kad pomislim kako uništavaju tako lijepu franšizu...

ThugLife
28-07-2008, 20:44
Neće garant izać za pc, bar tako kažu kreatori jer se traži preprevelika konfiguracija i malo koji komp bi je moga vrtit.

Hellboy
28-07-2008, 20:47
well...sigurno će izaći za PC...jednostavno zato što su "next gen" konzole daleko po snazi ispod današnjeg mainstream računala...možda imaju jezgri ko dreka ali svejedno...izaći će...i bit će najobičniji port kojem će kontrole sakati, ali će imati lijepu oznaku GfW i podršku za X360 kontroler... :yuck:

cham3leon
29-07-2008, 08:24
Sali će imati lijepu oznaku GfW i podršku za X360 kontroler... :yuck:

Ugfh....... jedva čekam... :yuck:

Lord AngelRI
31-07-2008, 08:14
ja to nemam ni namjeru igrati...ni na čemu...jednostavno mi je muka od pomisli da jedan šegrt može srušiti bojni brod...

a zašto se nebi moglo, ako to naprave kako treba pa da zašto ne...

Hellboy
31-07-2008, 09:53
to je najobičniji apprentice...a Anakin je po loreu bio najpovezaniji sa Silom (preko 20000 midichloriana, više i od Yode...ne računajući one koji su postali jedno sa Silom)...a čak ni on nije mogao rušiti brodove (iako je rekao da je moć da se uništi planet neznatna u usporedbi sa Silom, nije baš mogao srušiti brod...)...a ovaj stoji na tlu, skrši brod i zaustavi ga nešto ispred sebe...onak...fak of i takav apprentice...samo su ga trebali poslati na neki planet pun rebela da ih sve potamani kad kihne...

Windwalker
31-07-2008, 10:59
Taj lik je možda toliko jak da čak nisu niti mogli otkriti da ima Force. Zato nisu mogli ni znati za njega dok su donosili proročanstvo.

Ali vjerojatno će ga na kraju igre Vader skršiti, onako podmuklo i s leđa.

Lord AngelRI
31-07-2008, 21:12
Taj lik je možda toliko jak da čak nisu niti mogli otkriti da ima Force. Zato nisu mogli ni znati za njega dok su donosili proročanstvo.

Ali vjerojatno će ga na kraju igre Vader skršiti, onako podmuklo i s leđa.

neće ne... valjda...

cham3leon
08-08-2008, 21:19
Al priča će bit valjda dobra, kažu da ju je napisao sam Đorđe Lukasović :D

THUNDER_DINIX
10-08-2008, 22:19
opa, jos nekih mjesec dana pa cu je peglat na PSP :)

Lord AngelRI
11-08-2008, 20:15
opa, jos nekih mjesec dana pa cu je peglat na PSP :)

dadada al očito na PC ništa do toga...

THUNDER_DINIX
12-08-2008, 11:35
ma dok imam PSP ne zamaram se sa PC-em. vise ionako nista ni ne igram na PC

Petlare
20-09-2008, 13:29
to je najobičniji apprentice...a Anakin je po loreu bio najpovezaniji sa Silom (preko 20000 midichloriana, više i od Yode...ne računajući one koji su postali jedno sa Silom)...a čak ni on nije mogao rušiti brodove (iako je rekao da je moć da se uništi planet neznatna u usporedbi sa Silom, nije baš mogao srušiti brod...)...a ovaj stoji na tlu, skrši brod i zaustavi ga nešto ispred sebe...onak...fak of i takav apprentice...samo su ga trebali poslati na neki planet pun rebela da ih sve potamani kad kihne...

IMO je ti midi sranja najwiše ali nikad hi nije mogo iskoristit jel je bio jadan, TREBO je bit najpowezaniji sa silom ali nije bio

Hellboy
20-09-2008, 17:53
oh...zato je čak i kad je postao dijelom kiborg mogao gušiti ljude koristeći silu samo gledajući u njih preko zaslona comlinka...zanimljivo...
inače, igra je predstavljena, čak je i Đorđe bio na predstavljanju što je bacilo rulju u trans ^^

Lord AngelRI
21-09-2008, 10:17
inače, igra je predstavljena, čak je i Đorđe bio na predstavljanju što je bacilo rulju u trans ^^

jel misliš za PC?

Hellboy
21-09-2008, 10:38
nope...konzole...

Petlare
21-09-2008, 10:54
oh...zato je čak i kad je postao dijelom kiborg mogao gušiti ljude koristeći silu samo gledajući u njih preko zaslona comlinka...zanimljivo...
inače, igra je predstavljena, čak je i Đorđe bio na predstavljanju što je bacilo rulju u trans ^^

to je jedino što je i znao radit lol

Srle
21-09-2008, 14:38
Ne znam.... Nikako me igra nije privlacila, pogotovo zbog, po mom misljenju, umanjivana sposobnosti Darth Vadera. Imam neki osjecaj da ce onaj dude buti bolji od Vadera u lightsaber duelu, i taman da ga ubije Vadera,Vadera Emperor spasava, zato sto ga je ovaj tuzakao, ili tako nekako...
A mogu zamisliti masovnu histeriju SW fanatika kad je Lucas izasao na binu da igru predstavi.

Deadwalker
22-09-2008, 12:39
fakat mi nije jasno zasto su tako bezobrazno izostavili pc platformu. A one spike da pc nije u stanju probavit igru, ma čista glupost :thumbs1: ...

Srle
22-09-2008, 13:26
Sad gledo cut scene i demo na tube-y, i moram priznati da mi je drago sto je PC zaobidjen. Mislim ja bih je odigrao, ali bi mi sigurno ostavila gorak ukus. Nije ta igra K.O.T.O.R. pa da se lightsaberom mora vise puta udariti stormtrooper da bi on umro.Lakse je tom liku onda bilo uzeti kakvu bejzbol palicu. A to sto na kraju se bori sa Vaderom i pobjedjuje (ako se izabere dark side onda ga i ubije)Smi je bas retardna. Da ja moram suditi, igri bi dao 1/10, ali ovo je cista subjektivna ocijena.
VADER rulz!!!

Lord AngelRI
22-09-2008, 14:34
fakat mi nije jasno zasto su tako bezobrazno izostavili pc platformu. A one spike da pc nije u stanju probavit igru, ma čista glupost :thumbs1: ...

niti meni... :cry:

edit: @Srle a ako se izabere light side šta onda?

Petlare
24-09-2008, 12:28
fala bogu da je bolji od wadera owaj je po cp3o pol cowek nema wiše dobre reflekse :yuck: eo ti njegowa ocijena od cowjeka koji je procito swe SW knjige

ajd mi ocjeni anakinowu moc ocjenom od 1 do 10
prije ili poslije je posto darth vader?
i jedno i drugo
prije 6, poslije 4, yoda i mace windu su daleko jaci od anakina i darth vadera

Deadwalker
24-09-2008, 12:49
fala bogu da je bolji od wadera owaj je po cp3o pol cowek nema wiše dobre reflekse :yuck: eo ti njegowa ocijena od cowjeka koji je procito swe SW knjige

ajd mi ocjeni anakinowu moc ocjenom od 1 do 10
prije ili poslije je posto darth vader?
i jedno i drugo
prije 6, poslije 4, yoda i mace windu su daleko jaci od anakina i darth vadera

Slažem se, po meni Yoda je daleko najjaci. Inače, borba između Emperora i Windu-a u trećoj epizodi mi je fakat jadno složena, pogotovo dok radi posljedni zamah da bi kao ubio Emperora, smijesno izgleda fakat, drži onaj lightsaber u zraku predugo, dok recimo borba anakina i kenobija mi je genijalna i način na koji kenobi rjesava anakina donjih udova, brzo i elegantno :rambo:
Nego, back on topic, razlog zbog kojeg mi je zao sto je igra zaobisla pc je u tome sto je ovo prva prava makljaza poslije jedi knjight serijala i jos dok vidim onu predobru fiziku u igri, ma genijalno...

Srle
24-09-2008, 15:13
Borba Windua i Emperora je jadna, ali zato sto su oba glumca insistirala da se oni bore a ne kaskaderi. Iskreno meni je to malo glupo, posto sam ocekivao vise od tog fajta.

Lord AngelRI
24-09-2008, 16:18
slažem se jadna borba... ako nekog misliš ubit ubi ga odmah!!! a ne on tamo priča ja ga moram ubit jel ti to shvačaš i bla bla bla bla blaaaaaa....

i da Yoda je po meni najjači samo eto nije imao recimo sreće u finalnoj borbi...

Da_killah
24-09-2008, 16:47
fala bogu da je bolji od wadera owaj je po cp3o pol cowek nema wiše dobre reflekse :yuck: eo ti njegowa ocijena od cowjeka koji je procito swe SW knjige

ajd mi ocjeni anakinowu moc ocjenom od 1 do 10
prije ili poslije je posto darth vader?
i jedno i drugo
prije 6, poslije 4, yoda i mace windu su daleko jaci od anakina i darth vadera

Slažem se, po meni Yoda je daleko najjaci. Inače, borba između Emperora i Windu-a u trećoj epizodi mi je fakat jadno složena, pogotovo dok radi posljedni zamah da bi kao ubio Emperora, smijesno izgleda fakat, drži onaj lightsaber u zraku predugo, dok recimo borba anakina i kenobija mi je genijalna i način na koji kenobi rjesava anakina donjih udova, brzo i elegantno :rambo:
Nego, back on topic, razlog zbog kojeg mi je zao sto je igra zaobisla pc je u tome sto je ovo prva prava makljaza poslije jedi knjight serijala i jos dok vidim onu predobru fiziku u igri, ma genijalno...

a ja baš sada po prvi put prelazim republic commando, i baš bih ubijao one glupe droide u nekoj jedi knight-like igri :cry:

Srle
24-09-2008, 18:02
i da Yoda je po meni najjači samo eto nije imao recimo sreće u finalnoj borbi...
Yoda je gospodar.Mislim da je bilo nemoguce da izgubi onu borbu...ili mozda nije.Mozda mu je Emperor ponudio deal, tipa "ajd ja tebe pobjedim a ti dobijes besplatmno planetu, evo ti na primer Dagobah", te se Yoda ponadao da je dobio neku plaza-planetu, sa puno djevojaka, i onda kad je vidio sta je dobio, shvatio je da ga je dark side opet nadmudrila...
I samo zbog toga je on odlucio da trenira mladog Skywalkera.

Lord AngelRI
24-09-2008, 18:39
^^ zanimljiva mogućnost :D .. ali sumljam...

Deadwalker
26-09-2008, 10:20
Eto, procitao sam negdje na netu da je igra u vrlo kratkom roku prodana u milijun i pol primjeraka...dobar marketing i G.Lucas na premijeri su ucinili svoje...e kad bi htijeli je prebacit na pc

Lord AngelRI
26-09-2008, 11:01
^^ oće 100%!!!!

cham3leon
26-09-2008, 13:19
Evo, sad smo prešli na "moj omiljeni lik je jači od tvojega" diskusije.

btw, konzole u principu funkcioniraju kao i PC, PS3 je možda malo drukčiji, ali X360 nije sigurno. To o nemoćnosti PC arhitekture je čisti šrot koji je tu vjerojatno zato da bi natjerali PC gamere da kupe novu konzolu. NE nasjedajte na to. Plus, ako ipak izađe za PC, autor te izjave će se žestoko zasrat.

Srle
26-09-2008, 13:28
Mislim da su sanse da ce ovo izaci za PC minimalne, cak stavise nikakve. Kruzile su price da ce i SW:RotS nakon izlaska za konzole biti odobren za PC ali nista. Iskreno meni su obe igre jednostavno "prekonzolaske" da bi bile PC frendly. Ocekujem da ce u nekoj blizoj buducnosti biti najavljena neka iga iz Jedi Knight serijala,koja ce imate sve kvalitetne atribute TFU-a, uz normalnu pricu, ali velike su sanse da ce izaci nesto na fazon ove SW serije koja nam dolazi, te mislim da ce dijeliti istu sudbinu i kvalitet kao i ona.

cham3leon
26-09-2008, 13:42
Ma bit će valjda SW igara za nas PCjaše...
Kad bi novi KotOR izašo, bilo bi dovoljno.

Deadwalker
26-09-2008, 15:09
Nesto se suska o Kotor MMORPG-u...

Lord AngelRI
27-09-2008, 11:11
Nesto se suska o Kotor MMORPG-u...

a od kud ti to? već su rekli da KOTOR 3 neće bit MMORPG, ali da rade na S.W. MMORPG-u....

Srle
27-09-2008, 11:46
Negdje procitah da ce taj MMO biti u vremenskom periodu izmedju KOTOR II i jos uvijek ne najavljenog KOTOR III,te zbog toga ga neki nazivaju KOTOR MMO (valjda).
Ako za sljedeci rodjendan budem imao tortu i svjecice (toliko nevjerojatno da se granici sa nemogucim) , moja zelja je KOTOR III i da se u njemu pojavljuje Yoda.

Lord AngelRI
27-09-2008, 11:48
Negdje procitah da ce taj MMO biti u vremenskom periodu izmedju KOTOR II i jos uvijek ne najavljenog KOTOR III,te zbog toga ga neki nazivaju KOTOR MMO (valjda).
Ako za sljedeci rodjendan budem imao tortu i svjecice (toliko nevjerojatno da se granici sa nemogucim) , moja zelja je KOTOR III i da se u njemu pojavljuje Yoda.

e frende i moja isto.... da bar... ali znaš koje su šanse za to? nikakve :(

Da_killah
27-09-2008, 12:25
zašto bi te htjeli yodu u kotoru? po meni bi to bilo glupo... ionako u kotoru već imate vandara

Hellboy
27-09-2008, 13:39
wow...upravo ste skršili timeline...kotor se odvija cca 5k godina prije događaja u filmovima...Yoda umire u filmovima u dobi od cca 900 godina...kako bi Yoda mogao biti u K.O.T.O.R. serijalu?

Nodakim
27-09-2008, 13:48
Time Wormholl Hellboy?Ili Yodin pra pra pra pra djed koji je pljunuta kopija ovoga?

Srle
27-09-2008, 13:56
wow...upravo ste skršili timeline...kotor se odvija cca 5k godina prije događaja u filmovima...Yoda umire u filmovima u dobi od cca 900 godina...kako bi Yoda mogao biti u K.O.T.O.R. serijalu?

K.O.T.O.R. = Knights of the old republic (ne pravim nikog glupim samo iznosim poentu)
A Yoda je takodje Knight of the old republic, cak stavise preko 800 godina je bio.

Mada sad ga vidim u KOTOR IV, mislim da bi se III trebala pozabaviti Darth Bane-om i uvodjenem zakona o dva sitha.Da imamo jedan KOTOR sa kanonskim Darth Side zavrsetkom.
I naravno niti jedan K.O.T.O.R. ne smije da bude bez njegovog zastitnog znaka: HK-47

Mada da ne skrecemo puno sa topica: Force unleashed sux :D

Herr Schnitzel
27-09-2008, 14:24
wow...upravo ste skršili timeline...kotor se odvija cca 5k godina prije događaja u filmovima...Yoda umire u filmovima u dobi od cca 900 godina...kako bi Yoda mogao biti u K.O.T.O.R. serijalu?

K.O.T.O.R. = Knights of the old republic (ne pravim nikog glupim samo iznosim poentu)
A Yoda je takodje Knight of the old republic, cak stavise preko 800 godina je bio.


A ja iznosim poantu da Yode tu ne moze biti jer se nije ni rodio...

Lord AngelRI
27-09-2008, 14:51
Time Wormholl Hellboy?Ili Yodin pra pra pra pra djed koji je pljunuta kopija ovoga?

može i to.. :D

Da_killah
27-09-2008, 16:19
pa i imamo yodu-look-alikea u kotoru, i zašto bi sad darth banea htjeli, sad će netko htjeti i clone wars u kotor ruhu :D nek se završi ova sadašnja priča na dostojan način i ja superzadovoljan

Srle
27-09-2008, 17:13
Ali kako da se zavrsi prica? Revan odlazi u nepoznate teritorije, nedugo zatim Exile odlazi da ga pronadje... Osim ako budu pratili ta dva lika (malo vjerovatno), u sledecih 3000 godina nema nikakvih vecih desavanja. Radnja o Darth Bane-u se desava nekih 900-tinjak godina pre desavanja u Epizodi 1, a Yoda se radja 200 nakon bitki na Ruusan-u.Smatram da ne bi bilo lose da se malo desavanja ispreplicu, da bi smo dobili kvalitetniju pricu u igri.
Naravno to su moje zelje vezane za K.O.T.O.R., ali za mene bi bilo samo bitno da on izadje, i da bude dobar, nevezano koga pratila.

Hellboy
27-09-2008, 17:40
kako ju završiti? jednostavno - očem znati što je Revan našao...

Da_killah
27-09-2008, 17:44
nije se ni 4000god prije epizode 1 niš dešavalo, pa su izmislili kotor :P

Srle
27-09-2008, 17:58
kako ju završiti? jednostavno - očem znati što je Revan našao...
To svi zele da saznaju, ali mislim da radi ocuvanja misterije (ili ljenosti pisaca), to nikad necemo saznati.

nije se ni 4000god prije epizode 1 niš dešavalo, pa su izmislili kotor :P
Revan,koliko me pamcenje sluzi, je prvi put pomenut pre izlaska epizode 1, u nekoj od "SW history" enciklopedia, zajedno sa Exar Kun-om i jos nekim sporednim likovima, i ratovima.Naravno bio je samo spomenut,nista razradjeno, ali je vec bio odredjen, tako da nije izmisljen samo za potrebe K.O.T.O.R.-a, vec je za potrebe igre dodatno razradjen...

Lord AngelRI
28-09-2008, 10:50
kako ju završiti? jednostavno - očem znati što je Revan našao...

istina da, neka to naprave i to će za 3 dio bit dovoljno... mah samo neka izađe... al smo otišlu u off topic.... :)

Hellboy
28-09-2008, 11:21
reciklaža FTW, ha?

Herr Schnitzel
28-09-2008, 11:34
Zar ne bi trebalo biti nesto sa True Sithovima?

Srle
28-09-2008, 12:14
Kad smo vec kod toga, sta bi trebao da predstavlja true sith?
Nikako ne kontam, ocigledno neki badass dark side useri, koji su ocigledno mocni da pokore citavu galaksiju, ali to ne rade,ili sam ja pogresno shvatio...
Valjda su Revan i Exile njih porazili, ali ako je true sith bio ultra-mocan koliko su tek njih dvoje bili?

Hellboy
28-09-2008, 12:30
true sith? svi sithovi u filmovima i igrama su pratili učenja pravih sithova...pravi sithovi su bili vrsta zvana Sith...dok nisu nestali, bili su najmoćniji korisnici tamne strane - pravi Sith Lordovi...(Kreesh, Ragnos i Sadow (iako su potonja dvojica bili samo half-breed))

Herr Schnitzel
28-09-2008, 12:34
Kad smo vec kod toga, sta bi trebao da predstavlja true sith?
Nikako ne kontam, ocigledno neki badass dark side useri, koji su ocigledno mocni da pokore citavu galaksiju, ali to ne rade,ili sam ja pogresno shvatio...
Valjda su Revan i Exile njih porazili, ali ako je true sith bio ultra-mocan koliko su tek njih dvoje bili?

To bi trebala biti rasa Sithova, a ne "vjera". Oni originalni stanovnici Korribana i Ziosta (damn, moram naci zivot)...

Srle
28-09-2008, 12:38
Znaci true sith su u stvari ona rasa koja se zvala Sith, koji su po prirodi naginjali dark sideu. Ali opet Revan i Exile toliko mocni da ih poraze? Ne sumljam ja u njih ali opet malo mi cudno, mada volio bih saznati kraj price o Revanu i Exile-u.

Hellboy
28-09-2008, 12:42
naginjali su dark sideu jer su bili neobično brutalni i okrutni, a kad su bili pokoreni od strane dark jedia, dobili su pristup sili...besides, možda su revan i exile nabasali na Yuuzhan Vong...

Bishop_45_(2)
28-09-2008, 20:38
prica o Yuuzhan Vong mi je nekako bezze i nepovezana; ono mislim, Maldorianci su bili likovi koji su dosli iz mp3 i poklali pola republike; sada se pojave Yuuzhan Vong i pokolju drugu polovicu iz cista mira, malo blesavo i nepovezano; ono kao, hey ovih 500 godina nemamo nista ubaceno sto cem s time ? Eh, samo izmisli novu rasu koja je napala republiku i skoro ju pobijedila, naravno pred kraj je spusila...

Hellboy
29-09-2008, 10:36
eh...ali ta rasa se pojavljuje jako dugo na granici Galaksije...a napali su Galaksiju samo zato što im je vođa bio prerušeni force user (oni sami su potpuno maknuti iz sile, što je zbunjivalo Jedije u borbi)...Coruscant je sravnjen sa zemljom i pretvoren u njihov novi homeworld...Nar Shaddaa je potpuno sravnjen i tako ostavljen...priča iza njih je jako dobro osmišljena...

Lord AngelRI
29-09-2008, 11:26
Znaci true sith su u stvari ona rasa koja se zvala Sith, koji su po prirodi naginjali dark sideu. Ali opet Revan i Exile toliko mocni da ih poraze? Ne sumljam ja u njih ali opet malo mi cudno, mada volio bih saznati kraj price o Revanu i Exile-u.

a tko nebi... možda i hoćemo u 3 dijelu... :D

Deadwalker
30-09-2008, 17:57
bio jucer na predavanju iz matematike i vidio kolegu kako igra doticnu igru na PSP-u, pa ono daj da malo vidim...bio mi je to jedan od boljih satova matematike definitivno... 8)

Srle
30-09-2008, 21:08
Pa da na casu igram tetris bilo bi mi zanimljivije od casa.Nego, ne drzi nas u neizvjesnosti, kakva je igra?

Deadwalker
01-10-2008, 10:07
Well, igra ti je totalno usmjerena na koristenje sile i lightsaber ti najcesce opce ni ne treba...Fakat, možes radit sta god oces sa silom jer je okolis nevjerojatno dobro iskoristen. Dakle, dolazi ti grupa stormtrooper-a i postoji najmanje 5 nacina kako da ih sredis. Možeš ih npr srusit s pushom i onda nekav komad stropa srusit na njih, možeš ih vrle efektivno pobit s lightsaberom, možeš sa silom trgnuti neki komad željeza i bacit na gruputako ih sredit, možes sa silom dignut jednog vojnika u zrak i bacit ga na ostale, možeš ih uzet dvojicu pa ih recimo tresnut u strop i automatski realno dijelovi stropa od siline udarca te dvojice klonova ce pasti na ostatak grupe te usmrtiti nekoliko njih. Ili jednostavno lupis lighting i to ti je to...A fizika je fakat genijalna, sve je nevjerojatno realno i sve ima prave fizikalne osobine kao i u prirodi. I sve to jako lijepo izgleda na onom malom psp-u...bas me zanima kak bi bilo zgodno igrat igru na 102 ekranu lcd-a na ps3...Inace, igra je bas složena za konzole, kontrole su takve, gameplay je bas prilagođen za konzole i sve je to(barem meni) možda i malo previse akcijski nabrijano i bez neke jake price...Uostalom, takva je vecina konzolaskih naslova...Al opet, igra mi je genijalna...Ak te zanima sam gameplay, otidi na youtube, imas tamo cijelu hrpetinu filmica...

Srle
01-10-2008, 16:53
Pogledah demoe, cut scene, gameplay, ali me zanima da cujem misljenje nekod drugog koji je u stvari mahao saberom (takoreci)

Srle
03-10-2008, 16:23
TFU za download,te moguce ekspanzije (http://kotaku.com/5056648/new-campaign-characters-coming-to-the-force-unleashed)
EDIT:dupli post,tek sad primjetih...

cham3leon
12-10-2008, 20:04
Igra zbog koje poželiš imat Wii... :)

Mika
19-10-2008, 20:13
Zašto ne bi u kotor 3 stavili događaje iz mandalorian wara? Poput stripa, što još izlazi... Mladi revan kao revanchist, alek aka malak,zayne carrick...

Mika
19-10-2008, 20:20
Kad smo vec kod toga, sta bi trebao da predstavlja true sith?
Nikako ne kontam, ocigledno neki badass dark side useri, koji su ocigledno mocni da pokore citavu galaksiju, ali to ne rade,ili sam ja pogresno shvatio...
Valjda su Revan i Exile njih porazili, ali ako je true sith bio ultra-mocan koliko su tek njih dvoje bili?


Moje mišljenje je da to sto su naga sadow, marka ragnos i ludo kreesh pravi sithovi, ne znači da su oni baš pripadnici True sithova koje spominju u kotoru, već da su njihovi skriveni skriveni potomci uzrok rata itd. Samo osim par massassi ratnika koji su poginuli sa exar kunom na yavinu 4, ne spominju se više pripadnici prave sith rase ili mješanci njihovi, ispravite me ako griješim Zato se nadam da će True sithove bolje objasnit ili u novom kotoru ili nekom stripu

THUNDER_DINIX
24-10-2008, 16:48
poceo sam je danas igrati na psp-u, zasad je odlicna i po mjeri, vidit cemo dalje...

Lord AngelRI
24-10-2008, 19:49
poceo sam je danas igrati na psp-u, zasad je odlicna i po mjeri, vidit cemo dalje...


ti i tvoj PSP :yuck: kad će na pc bahh... :)

THUNDER_DINIX
24-10-2008, 21:29
a sta ces, moram se nekako osigurat :)

Lord AngelRI
24-10-2008, 22:35
a sta ces, moram se nekako osigurat :)

a vjerujem, ako neće muhamed brdu onda mora brdo muhamedu jel... :)

THUNDER_DINIX
25-10-2008, 11:24
pa da :)
iako bi ga vise volio odigrati na PS3 jer je tamo puno jaca grafika, ovdje je pomalo oslabljena, iako jos uvijek odlicna

Lord AngelRI
25-10-2008, 14:00
pa da :)
iako bi ga vise volio odigrati na PS3 jer je tamo puno jaca grafika, ovdje je pomalo oslabljena, iako jos uvijek odlicna

mah najbolje bi bilo na PC-u; to bi stvarno bilo najbolje...

THUNDER_DINIX
25-10-2008, 14:36
i na PC-u bi bilo dobro, ali mislim da bi bilo najbolje na velikom televizoru i sa gamepadom u ruci

Lord AngelRI
25-10-2008, 14:49
i na PC-u bi bilo dobro, ali mislim da bi bilo najbolje na velikom televizoru i sa gamepadom u ruci

prodano.. :D

THUNDER_DINIX
25-10-2008, 15:45
kazem ti ja, pa nema veceg dozivljaja od takvog igranja :)

blood4me
27-10-2008, 17:31
Igrao sam na PS2
Dobra je igra, mozda malo prelagana.. Nije me zalijepila za gamepad, ali nije lose ;)
Moja ocjena: 38/50

Hellboy
27-10-2008, 22:03
38/50? kakva je to ocjena? odakle si izvukao 50 kao maksimalan broj bodova? O_o

Lord AngelRI
28-10-2008, 19:34
38/50? kakva je to ocjena? odakle si izvukao 50 kao maksimalan broj bodova? O_o

pjesnička sloboda... :D

blood4me
28-10-2008, 20:35
[quote="Hellboy v2.0":k5rblf8q]38/50? kakva je to ocjena? odakle si izvukao 50 kao maksimalan broj bodova? O_o

pjesnička sloboda... :D[/quote:k5rblf8q]
Ou jea 8)
Mne..
Tio sam stavit 3,8/5 xDD Ali 3,8 nije bas neka ocjena xDD
Pa evo ako ti draze onda 76/100 ;)

Hellboy
28-10-2008, 22:29
tako...mainstream FTW..čim se odvojiš i počneš davati ocjene tipa 16,3/28,2 ljudi te počnu čudno gledati... :D

Deadwalker
29-10-2008, 11:52
Ja sam malo igru isprobao na PSP-u, al nista previse...Uglavnom, kolko sam cuo igra je podbacila, i kao poslije, nakon malog dužeg igranja postaje monotona, a i prica se da je prelagana...

THUNDER_DINIX
01-11-2008, 20:28
Sa i prica se da je prelagana...
zato sam ja i zapeo na 1. borbi 1v1 :)

Lord AngelRI
03-11-2008, 19:20
Sa i prica se da je prelagana...
zato sam ja i zapeo na 1. borbi 1v1 :)

hehe :rotfl: tako treba...

cham3leon
03-11-2008, 21:24
Da... čuo sam da ti u cijeloj igri u biti ne treba ni lightsaber, sve samo sa Silom rasturaš.

Hellboy
10-02-2009, 20:23
time to blow off the dust and bring this thread to back life...

upravo sam završio ovu igru na N95-ici...moram reći da sam jako ugodno iznenađen...igra izgleda prekrasno, ima prilično dobru priču i korištenje Sile je na daleko ljepšoj razini nego u Jedi Knight serijalu...jedino me kraj malo zaprepastio...onak, tko bi očekivao da će tako završiti (nisam si spojlao igru čitanjem priče nit ću spojlati kraj^^)...nadam se nastavku...

Lord AngelRI
13-02-2009, 12:44
^^ ja se nadam da ce doć na pc uskoro...

cham3leon
13-02-2009, 14:11
Ja baš i nisam siguran da me još interesira. Čuo sam da je sve skupa manijakalno divljanje silom i njenim moćima, uz pokoji zamah lightsaberom. Kamo su ti SW zašli danas...

Radije ću igrat dobri stari Jedi Knight.

Hellboy
13-02-2009, 19:40
ja sam ostao zaprepašten kad sam vidio kraj igre...i doduše, igrao sam ju na N95, ali lightsaber sam koristio samo da deflektam paljbu i u 2 borbe...sve ostalo sam koristio Silu i mamu gravitaciju ^^ povučeš neku leteću mrcinu i skršiš ju na nekakvu biljku koja ti blokira put...mwahahahahahaha
http://www.imagesforme.com/out.php/i352278_Screenshot0065.jpghttp://www.imagesforme.com/out.php/i352277_Screenshot0064.jpg

jedan dobar Force Grip rješava većinu problema...za ostale tu je povlačenje Tie-Fightera s neba radi čišćenja mostova :D
http://www.imagesforme.com/out.php/i352303_Screenshot0075.jpghttp://www.imagesforme.com/out.php/i352302_Screenshot0074.jpghttp://www.imagesforme.com/out.php/i352301_Screenshot0072.jpg
http://www.imagesforme.com/out.php/i352300_Screenshot0073.jpg
(sshotano na N95)

cham3leon
15-02-2009, 16:45
:pray:
O jebate, bolja grafika nego šta bi bila na mojem PC-u.

Lord AngelRI
02-03-2009, 13:22
:pray:
O jebate, bolja grafika nego šta bi bila na mojem PC-u.

grafika je odlica... :pray:

Petlare
03-03-2009, 21:28
cini mi se da je igra zakon jel su imali drugaciji pristup samom sw svitu igara do sad a to je da se vidi prava moc sile iako su u to vrijeme korisnici sile prilicno jadni pa je on tu malo prejak cak prejak i da su ga smjestili u vrijeme revana

cham3leon
03-03-2009, 21:52
Zapravo to pretjerano korištenje sile je samo preseravanje sa modernim fizičkim engineima & shit.
Kao i kičenje SW-a spektakularnim holivudskim specijalnim efektima. Što će biti sljedeće? Sith Lord koji baca planete na neprijateljske brodove?

Jedi Knight serijal ftw.

Btw, lorde AngelRI, lijepo je opet te vidjeti na forumu, di si do sad? :)

Petlare
03-03-2009, 22:09
zapravo bio je vec 1 koji je isisavo zivot iz planeta

Aral
25-07-2009, 08:30
Kaj to cudo nakon tolko vremena kak je doslo na konozole dolazi i na pc?

The Force Unleashed: Sith Edition Hitting PC, Mac (http://www.shacknews.com/onearticle.x/59705)

Kazu "holiday" edition, ima nesto dlc-a za konzolase pa su ubacili i pc/mac verziju, znaci valjda dolazi na zimu. Nemogu rec da mi nije drago, znam da igra bas i nesto nije najbolje prosla (mislim je al ono) iako se prodavala brutalno. Ajde mozda su nesto popravili za PC verziju, zivi bili pa vidjeli.

Teon
25-07-2009, 08:32
Uuuu veselim se ako ce igra bit dosta modabilna kao npr. Jedi Knight serijal :D
Nadam se novom Movie Battles modu sa realnomSfizikom force powera

Aral
25-07-2009, 08:35
Da, u ovoj igri stavljaju veliki naglasak na fiziku i sl, aj bumo vidjeli, trebalo bi ispast na pc-u bolje neg na konzolama.

Grim
25-07-2009, 08:36
Ah, ima SW u naslovu, znaci igram. :D

Raz
25-07-2009, 08:38
Toliko o tome da neće dati za PC :)

Zadnje takvog što sam igrao je bio Jedy Academy tako da se veselim ovome.

Aral
25-07-2009, 08:39
Yep, ja takodjer, a od jedi academya do danas je proslo puno puno vremena, tako da je ovaj naslov svakako dobrodosao.

Srle
25-07-2009, 09:36
Jutro, 25.07.2009. Budim se još uvijek pod uticajem sinoćnih događaja...otvaram forum i čitam naslov i kontam "neko još uvijek konta da će ovog bit za PC"...kad ono....BOOM!! Ne mogu vjerovati igra koju sam prebolio odavno napokon dolazi....i ali još uvijek nekako u potpunosti ne vjerujem...treba mi neka 100% tačna potvrda...ovako se samo diže (hype, između ostalog)
EDIT: Od uzbuđenja ne mogu razmišljati....evo kako izgleda novi DLC koji nam i na naš PC dolazi...i dalje ne mogu vjerovati da sam ovo napisao...ahem...link (http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-star-wars/53017?type=flv)

Praetorian
25-07-2009, 10:19
Zakon da su odlucili to stavit za pc.

Srle
25-07-2009, 11:19
Možda glupo pitanje...jel prebacuju kompletnu igru na PC ili samo treći DLC...nekako iz teksta dobiam takav osjećaj...

Aral
25-07-2009, 11:31
Star Wars: The Force Unleashed Expands With New DLC, Ultimate Sith Edition (http://kotaku.com/5322353/star-wars-the-force-unleashed-expands-with-new-dlc-ultimate-sith-edition)


The publisher also has plans for PC and Mac versions of Star Wars: The Force Unleashed planned for later this year.
Znaci, cisti force unleashed ;)

Deadwalker
25-07-2009, 12:08
Ovo mi je vijest mjeseca, stvarno, izgubio sam svaku nadu da ce ovo cudo doci na pc... 8) Istina, ova igra bi se mogla nazvati nekakvim spiritualnim nastavkom Jedi Knight serijala(po gameplayu jelda), samo sto ce vjerojatno biti mnogo zabavnije. Također se nadam da ce igra imati multiplayer i to dobar jer ne vidim bolje zabave nego u obliku makljaze s lightsaberima.
E dok gledam ovaj video, well, fizika u ovoj igri ce zahtjevati mrcinu od procesora, al fakat... :|

Aral
25-07-2009, 12:10
Ja bas mislim obrnuto, to je naslov koji je jos prosle godine dosao na konzole i ne vidim ralzoga da bude zahtjevniji pa well...od Bionic Commandosa (na piceku naravno). Nemam pojma koji fizikalni engine koriste, ali dobro znamo kaj Havok radi i kakve je igre pogonio. Mislim da bi bilo full retard da igra ispadne uber zahtjevna :)

edit: Ah gle cuda, koristi Havok :thumbs2:

Deadwalker
25-07-2009, 12:17
Ova igra ti ima jedistvenu fiziku, kombinacija u biti "triju fizikalnih engine-a". Eto ti trailer koji to opisuje...http://www.gametrailers.com/video/unleashing-the-star-wars/29964

Da, trebat ce jak procesor za ove divote

Arbiter of Change
25-07-2009, 12:22
Nemojte se hypati samo zato jer ima SW u imenu... igra nije baš toliko briljantna (pogledajte dojmove komune o konzolaškoj verziji). Ali svejedno, bilo je i vrijeme više da LA prestane zavaravati samog sebe i fanove... kao, neće doći na PC. Dajte ljude, nanjuše oni lovu.

Deadwalker
25-07-2009, 12:23
Znam, al u biti i ne trazim neku "dubinu" u ovom naslovu. Bitno mi je samo da je dobra sora i da je zabavna igra. Za sve ostalo tu je The Old Republic :P

Btw, trebalo bi ovu temu preselit u pripadni podforum :wink:

Aral
25-07-2009, 12:24
O da, sjecam se tog filmica, fascinantno. Ali i dalje mislim da za takav fizikalni engine netreba jak komp. Iako, ovo djeluje ludo al nekak mislim da ne bi unistavali takvu "ekšn" igru sa time. Hell, bolje da su se usredotocili na neke druge stvari a ne na fizikalni engine toliko, zato je i igra dobila u prosjeku 7 ocjenu, sto opet naravno, uopce nije lose.

Mozda nas na PC-u ceka pravo iznenadjenje. Cudno mi je kaj nema nigdje system requirementsa i igra dolazi onak za koji mjesec...

edit: Inace, stavio sam ovdje temu jer tko zna kolko tam ekipe u Star Wars/Star Trek dio ide, ovdje mi se cinilo nekak pristupacnije. Ak mod misli da treba premjestit nek premijesti.

Srle
25-07-2009, 12:25
Ne samo Havok već i DMM, koja se takođe može kombinovati sa Euphoriom... Moja procesorska jezgra će plakati...
Mada čisto sumljam da će imani neki multiplayer...iako bih volio...Isto tako mislim da izlaskom ove igre zabija se posljednji čavao na kovčeg nastavka Jedi Knight serijala (nije da se žalim). Zna li se release date ili je "pred kraj godine"...Neće ovo na dobro izaći...ispiti Splinter Cell, Mxx Payne, Assassins Creed i sad force unleashed...oče, majko, brate, djevojko i prijatelji za vas više ne postojim u vremenskom periodu od Q4 2009 da Q2 2010...
Još da bude dobro optimizovana.... već vdim... WASD za kretane, shift za skakanje, miš za lightsaber borbu...a za force powerse... treća ruka...Černobilj hir aj kom...
EDIT: već pre mene obješnjeno...

Deadwalker
25-07-2009, 12:28
Pa ne treba, treba ti samo dobar procesor za ovo :P I ja se nadam da su ovom dosta dugom razdoblju od izlaska na konzolama popravili stvari koje ne valjaju i da cemo mi na PC-u imati jedan vrlo dobar komad software-a. I da Arbie, toliko o ekskluzivama....jos ce se na kraju u Microsoftu predomislit i izbacit Alan Wake na pc. Nikad mi nije bilo jasno zasto ignorirati jedan dio trzista... :|

Aral
25-07-2009, 12:29
Ipak cemo tu koristit force, takav fizikalni engine definitivno pridonosi atmosferi i realnosti igranja! :thumbs2:

Deadwalker
25-07-2009, 12:30
Pa u tome jest car. Upravo radi sore na takvom engine-u mi je bilo najvise zao sto su onda preskocili pc platformu. Joj, kakav bi tu multiplayer mogao biti... :pray:

Grim
25-07-2009, 12:33
Multiplayer u Jedi Academy je bio predobar, ako bude ovdje, igra ce ownat, :pray:
Nadam se da ce ispast dobra sora, to bi mi bas trebalo.

Maloki
25-07-2009, 12:41
Nisam previše uzbuđen zbog igre, ali svakako ću ju probati, možda me i iznenadi.

Grim
25-07-2009, 12:43
Ja se nadam da ce biti igrivost na visokoj razini, singleplayer mi je vise manje, nadam se da ce imati multiplayer, nova SW MP sora bi mi dobro dosla. :D

Deadwalker
25-07-2009, 12:46
Ja se nadam da ce biti igrivost na visokoj razini, singleplayer mi je vise manje, nadam se da ce imati multiplayer, nova SW MP sora bi mi dobro dosla. :D

+1
Ako bude tu dobar multiplayer+ modern warefare 2 i miran sam za duze razdoblje, hehe

Arbiter of Change
25-07-2009, 12:48
Time to bring on da... party pooper. :)

Po meni je ovdje tehnička strana problem kod MP-a, ako već ne i sam dizajn pristupa borbi. Mislim, razmislite samo koliko će sve to računanje fizike zamarati vaš CPU... e, a sad razmislite o tome koliki protok informacija se mora obaviti da bi svi bili up-to-date i dijelili te iste informacije. Uglavnom, previše eye-candy fizike za lag free MP meč, a i igrin gameplay je uglavnom kao stvoren za dramatičnost i predstavu bez neke posebno velike dubine ili taktike (koliko sam vidio, a mislim da sam dosta vidio).

SP all the way.

Deadwalker
25-07-2009, 12:53
Puno toga ovisi koliko ce igra biti optimizirana(nitko ne zeli novi "GTA 4"). Sama grafika nije zahtjevna(igra nije open world, a ni teksture nisu nista bajne), al fizika je tu glavna kocnica. Ako nju uspiju "zauzdati", nece biti onda nikakvih problema. Sve cemo znati, kada budemo saznali sluzbene sistemske zahtjeve...

Aral
25-07-2009, 13:03
Joj, jesi nasao usporedbu sa prototypeom, ako ce bit ko onda onda ce igra ispast smece. Tesko da ce biti ko prototye, ipak je Lucas Arts u igri.
Inace, gustam se samo na SP, MP :nonono:

Praetorian
25-07-2009, 13:08
Ja sam lud za star warsom tako da se nemogu ovog docekat

Srle
25-07-2009, 13:12
Volio bih da PC verzija nema keypress sekvenci, nikad ih nisam volio imaju konzolaški feel. Kao što rekoh čisto sumljam da bi bilo mulitiplayera, koliko god potencijala imao, mislim zamisli jedan force push sa daljine dovoljan da ubije pola likova na mapi...ne ide. Ono što mi jedino smeta (pored priče koju nikako ne mogu da podnesem) je to što je igra kratka, navodno dva dana su dovoljna da se igra pređe.... nije dobro. Volio bih dužu igru, što podrazumjeva dodatne levele što se desiti neće. Ma nek samo dođe na PC ostalo je nebitno.

Aral
25-07-2009, 13:16
Ma u MP nek samo ubace đedaje i nek onda imas force pusheva i slicnih kolko hoces, protiv svega bi imali defense.
Nek samo izadje pa cemo onda sudit, ili ce ispast dobro ili lose, nekak sumnjam da ima treceg ^^

=PcP=F@N
25-07-2009, 13:25
nece ovo skoro

Aral
25-07-2009, 13:35
nece ovo skoro
Lol, da si procitao prvi post onda bi vidio da ce jako skoro, tocnije na zimu. Tako kazu barem :rotfl:

Deadwalker
25-07-2009, 13:49
Mene samo zanima kako cu naci vremena za sve te hitove. Druga godina na mojem faksu je jako zeznuta, a nemam namjeru pasti... :(
Hm, nista, izlasci subotom ce biti dosta reducirani... :)

Srle
25-07-2009, 13:57
Baš me zanima hoće li PC verzija imati nešto sa -only prefiksom. Pošto je bilo različitih verzija TFU-a i svaka je imala nešto posebno.

Arbiter of Change
25-07-2009, 14:19
Everything in One Box - PC only.
To bi bilo lijepo vidjeti nakon ovolikog čekanja. :)

Feanor
25-07-2009, 14:51
Everything in One Box - PC only.
To bi bilo lijepo vidjeti nakon ovolikog čekanja. :)


Cekam takav Fallout 3, jedan fallout 3 enhanced edition bih stvarno ljepo izgledao kraj istog Witchera, još samo da ne pretjeraju s DLC-ovima u Dragon Ageu...

EDIT:Imam jos i Orange Box heh...
BTW-sviđa mi se to sto su pocleli sve vise i vise igra izdavati na sistem izdaj sve i popravi na konzoli a onda plasiraj na PC, Burnout pa sad Star Wars Force Unleashed....

Grim
25-07-2009, 17:09
Kada se samo sjetim Jedi Academy LAN-a s frendovima, baci me u provaliju a ja ga povucem sa sobom, force ftw. :D
Ae vidjeti cemo sta ce biti od igre, valjda ce uskoro izaci system requirements.

Windwalker
25-07-2009, 17:53
Jeeeeeaaaaaaaaa!!!!!!

Ma znao sam da će to ipak biti i za PC.
Čak ćemo dobiti i neke dodatke.


Kaj se mene tiče, nek isto naprave i s Fable2.
Makar došao i za 5 godina, ali samo da dođe za PC.

Srle
25-07-2009, 18:05
Valjda će PC verzija imati novije verzije DMM-a i Euphorije (pročitao negdje neprovjeren info)
EDIT: Tri strane postova i tema još uvijek nije premještena...šta li rade modovi...

Hidraulicar Kreso
25-07-2009, 18:11
što niej gta 4 rađen na tom euphoria engineu???
Ako se ne varam je, i biti će sranja sa zahtjevanjima...

Deadwalker
25-07-2009, 18:41
GTA 4 koristi svoj RAGE engine u kombinaciji sa EUPHORIA animacijskim engine-om. Taj Euphoria engine omogucava programerima da ne moraju za recimo nekakve radnju padanja kroz staklo pisati program animacije(koja je uvijek ista), nego sam engine u "komunikaciji" s fizikalnim engine-om(havok ili Nvidia Physx npr) u realnom vremenu izvodi pad tog lika i svaki puta taj pad vojnika kroz staklo nije isti, nego se izvodi onako kako objekti u prostoru dopustaju...kuzis? :)
Kao sto sam vec vise puta rekao, za takve fizikalne divote, quad ce dusu dati. Mozda ona Intelova ISserija ce i biti od nekakve koristi... :D

Raz
25-07-2009, 18:48
Zvuči moćno, to jest... vjerojatno ću muku mučit sa trzanjem :P

Grim
25-07-2009, 18:50
Ja cu vjerojatno bez problema pogonit igru, tako da se ne brinem. :D

Windwalker
25-07-2009, 18:56
Mene nije briga kako će radit, glavno da radi.

Ghost_Rider
25-07-2009, 19:19
joj kada je opalim sa svojim Saitek GamePad-om,jooooj :D .

Jedva cekam ovu igru,posle ovoliko godina bez ovakvog stila igre mislio sam da nece vise nista izaci od dobi kada je vladao Defiance :pray: :pray: .

Srle
26-07-2009, 10:17
Izgleada da će PC verzija ipak imati nešto sa -only u sebi... Iskreno se nadam da će PC verzija biti All-in-one, il makar neki novi level....

Aral
26-07-2009, 10:22
Izgleada da će PC verzija ipak imati nešto sa -only u sebi... Iskreno se nadam da će PC verzija biti All-in-one, il makar neki novi level....
Kak to mislis...?

Srle
26-07-2009, 10:25
Izgleada da će PC verzija ipak imati nešto sa -only u sebi... Iskreno se nadam da će PC verzija biti All-in-one, il makar neki novi level....
Kak to mislis...?
Ako pitaš za all-in-one onda sam mislio da će PC verzija u sebi imati i sva tri DLC-a, odmah...

Aral
26-07-2009, 10:26
Aha, to, kuzim :) Bilo bi lijepo da bude all-in-one iako sumnjam, dat ce nam cistu verziju koja je prva dosla na konzole.

Deadwalker
26-07-2009, 10:27
A dlc-ove cemo morati jos naknadno kupiti...yeah :|

Arbiter of Change
26-07-2009, 10:28
Pa šta neće (bio sam pod dojmom da ćemo mi dobiti u biti GotY verziju)?

Kad se misli na ono -only onda se odnosi na to da će PC verzija možda imati nešto (sadržaj) što konzole nemaju... u što sumnjam jer su ti "ekskluzivni sadržaji" upravo to; mamci da kupiš igru na određenoj platformi, a mislim da smo mi PC bagra već dugo čekali na igru i većina koju je je htjela toliko odigrati već ima igru za neku konzolu, tj. ekskluzivan sadržaj kao mamac gubi smisao.

Deadwalker
26-07-2009, 10:30
Pohlepnost izdavaca je ponekad neutaziva...

Aral
26-07-2009, 10:45
Ma bas me briga, hocu samo tu igru na pc-z i to je to :D Bas me briga za dlc-ove, ako ih dodatno puste u opticaj jos bolje. Bitno da mi ovo mozemo igrat!

Srle
26-07-2009, 12:20
Ja se samo nadam da neće biti PS2 port -only....ostalo je manje-više nebitno...

Srle
26-07-2009, 18:25
Ja se samo nadam da neće biti PS2 port -only....ostalo je manje-više nebitno...
EDIT: Čitam na comicConu rečeno da igra za PC/MAC izlazi Q3 2009, ovaj....to je uskoro...
EDIT II: Tek sad vidim sranje koje napravih....

ScorpiuS
26-07-2009, 19:11
Što se tiče PC only, stvari koje ćemo dobit, to će biti podrška za miš, i..., ništa, to je to.
Iskreno se nadam da griješim.

Aral
26-07-2009, 23:38
Ja se samo nadam da neće biti PS2 port -only....ostalo je manje-više nebitno...
EDIT: Čitam na comicConu rečeno da igra za PC/MAC izlazi Q3 2009, ovaj....to je uskoro...
EDIT II: Tek sad vidim sranje koje napravih....

Da, napisao sam u prvom postu ove teme, kazu za vrijeme praznika, vjerojatno 11 ili 12 mjesec.

Aral
27-07-2009, 09:00
Po ovome i expanzija dolazi na PC, valjda je tako ^^

viewtopic.php?f=83&t=33587 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=83&t=33587)

nice

vex
27-07-2009, 16:52
Gledam malo trailere i bome ova igra ima potencijala da postane super.
Grafika/fizika su na nivou,zvuk se baš i ne čuje ali trebalo bi biti ok.
Samo da ne stave prevelike zahtjeve zbog fizike i ja sam sretan.

Srle
27-07-2009, 17:05
Vau za PC će stvarno biti all-in-one...
šta reć nego YEAH!!! ili bolje HELL YEAH!!! ili još bolje FUCK YEAH!!!!

ScorpiuS
27-07-2009, 17:47
Gledam malo trailere i bome ova igra ima potencijala da postane super.
Grafika/fizika su na nivou,zvuk se baš i ne čuje ali trebalo bi biti ok.
Samo da ne stave prevelike zahtjeve zbog fizike i ja sam sretan.
A trebat će nam jedan Quad2Core da bi to išlo u punoj snazi.

Aral
27-07-2009, 21:31
A di to pise ^^ Onda je uopce glupo izdavat takvu igru, tko normalan ce je igrat? Osim ako svi quadove danas imaju...ili mozda zelimo novi crysis na kvadrat po zahtjevnosti. Totalno lame.
Znam da su u prvom redu odustali od PC platforme zbog slabih procesora i slicnih pizdarija ali ipak...

THUNDER_DINIX
28-07-2009, 21:45
bas me zanima na PC-u kakva ce bit. igrao sam PSP verziju, dobro je napravljeno, za PC bi trebalo puno poboljsanije bit pa ce bit puno, puno bolje. nisam siguran samo dali cu moc pokrenit, vjerovatno ne

Ementaler
29-07-2009, 15:13
Dugo nisam igrao neku star wars igru, mislim još od Jedi Academya... Force Unleashed nisam probao ni na konzoli, al zato se PC verzija čeka s nestrpljenjem :), izgleda odlično još od prvih trailera...

str1k3r
29-07-2009, 15:16
Jedi Academy mi je jedna od boljih SW igara. Ako bude imao dio priče kakvu ima JA, ova igra će biti vrlo, vrlo, vrlo dobra.

THUNDER_DINIX
29-07-2009, 15:33
Academy rula, prekul igra, meni najbolja SW igra uz LEGO Star Wars

Srle
29-07-2009, 17:00
Generalno, za razliku od filmova, SW igre nemaju dobru priču...osim kotora dakako, a TFU i JA su mi na samom dnu kvaliteta priče... s tim da mi je FU najlošija priča ever, odnoso worst story eva (čitat glasom comic book guya iz simpsona)

str1k3r
29-07-2009, 17:07
Ja po meni, kažem ima sasvim solidnu priču. KOTOR je RPG i sasvim je normalno da će njegova priča debelo nadmašiti priču JA. Oko JA nije važna priča, koliko i gameplay. Što se tiče ovog drugog JA je odličan u svakom pogledu, pogotovo multi. Ali KOTOR nadmašuje JA, to je očito.

Teon
29-07-2009, 20:02
Ja po meni, kažem ima sasvim solidnu priču. KOTOR je RPG i sasvim je normalno da će njegova priča debelo nadmašiti priču JA. Oko JA nije važna priča, koliko i gameplay. Što se tiče ovog drugog JA je odličan u svakom pogledu, pogotovo multi. Ali KOTOR nadmašuje JA, to je očito.
Jedi Outcast ima zanimljiviji sp i base mp (ne modani) :|

Agreed. No meni je Dark Forces 2: Jedi Knight imao daleko najzanimljiviji SP a i MP koj je bio luuuudooo brzi. :pray:

Ah, original kutija ima pocasno mjesto :)

cham3leon
29-07-2009, 20:44
Igra me uopće ne interesira. SW fan jesam, volim većinu SW igara, od JA, preko EaW, do KOTOR-a, ali ovo me ne zanima. Kao prvo, to više nije taj Star Wars, priča će vjerojatno biti još mutnija i kiselija od KOTORa II, a ako se želim diviti ljepoti katapultiranja ragdoll NPCova kroz staklo i ostale uništive objekte, igrat ću GTA4.

=PcP=F@N
29-07-2009, 23:31
igrao danas malo na ps2...cini se dobro,na samom pocetku se igra sa darth vaderom a kasnije s nekim mulcem

str1k3r
29-07-2009, 23:32
To mu je štićenik, taj mulac. :)

Srle
30-07-2009, 08:40
Zanima me jel The ultimate sith u isto vrijeme dolazi na sve platforme...u tom slučaju već ima pre-prder, sa release dateom 03.11.2009....
A priča se po LA forumima da bi PC verzija mogla imati više Vader levela. (prije bih rekao njihov wishlist, al rumor je rumor)

=PcP=F@N
30-07-2009, 11:20
force unleashed je vec izisao za sve platforme osim za PC pa stoga dolazi sad kao neka "poboljsana" igra...al prave hype to je strasno...podsjeca me na ono sa enter the matrix..ovo ce biti prosjecna igra koju ce ime puno prodat i to je to..mada me veseli sto dolazi na pc

=PcP=F@N
30-07-2009, 18:10
igra je dobra na ps2..nista posebno ali je zabavna..nes na foru princa iz perzije..animacije su očajne al grafika je solidna..

Srle
30-07-2009, 19:50
igra je dobra na ps2..nista posebno ali je zabavna..nes na foru princa iz perzije..animacije su očajne al grafika je solidna..
Mislim da euforuija određenih likova na forumu (sebe priključujem tim likovima) bnebi bila ni približna da nam stiže PS2 port... a poredeći PS2 i next-gen verziju je kao da su dve u potpunostiSrazličite igre...
Malo OT: ova mi igra manje više spasava život...mislim nakon pomjeranja Splinter cella i Max Paynea, nisam znao šta bih od sebe radio u hladna vremena koja nam neminovno nailaze...naravno biće Modern warfare 2 i Assassins creed 2, ali oni nemaju kod mene toliko prioritet...pitam se samo šta će mi iz 2009 bit draže TFU ili DoW II...ili Demo Fest....

Kostolomac
31-07-2009, 22:56
Ovo će stvarno doć na PC... Zakon! Jedva čekam odigrat 8)
Još da ne leecham net kod frendova pa zadnji sve saznam... Još mi Optima nije sredila net u novom stanu -.-

=PcP=F@N
02-08-2009, 17:52
meni je na ps2 igra super,prica ima obrate na foru kotor-a.gledao sam sad video review za ps3,bolesno izgleda,tako ce biti i za pc!jel zna tko jel prica ista na ps2 i ps3,tj.jel razlika 'samo' u tehnologiji?

Srle
28-08-2009, 09:20
Sad čitam razne recenzije i gledam komentare....najgora igra 2008, najveće razočaranje 2008, najgora sw igra, i kontam WTF?
to i nije bitno bitno je da je izašao prvi game snimak TFU:USE-a
tatooine (zW_APjX10EM)
pih, ništ novo a ope simpatično...

Aral
28-08-2009, 09:22
Pa da, to je opce poznato da je igra u neku ruku i podbacila. Igra bi mogla dobro ispast ako konverziju dobro naprave, ako i tu zeznu bit ce jos veci fail nego na konzolama.

Deadwalker
28-08-2009, 12:06
Istina. Ovako na ovim gameplay filmicima mi djeluje zabavno, iako nemam prevelika ocekivanja. Ono, jedamput za proci i to je to. Ako ce opce dobro optimizirat naslov, jer ovaj naslov ce biti itekako zahtjevan. Mozda bi PC verziju mogao spasiti neki zabavan multiplayer u stilu Jedi Knight serijala... :wink:

CAK_CROchef
12-09-2009, 11:05
Napokon neka igra u kojoj cu (mozda) moc ubit Luke Skywalkera

kako sam gleda ovo je alternativni kraj filma (nekim cudom Darth Vader prezivi) al ga ti ubijes i Sith ti govori da moras rijesit njegov zadatak i Ubit LS
http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

http://www.gametrailers.com/episode/gam ... &ch=4&sd=0 (http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/69&ch=4&sd=0?ep=69&ch=4&sd=0)

Deadwalker
12-09-2009, 11:49
Recimo, dobar alternativni kraj ima SW Empire at War ako npr igras sa carstvom...Luke isto mrtav na kraju 8)

Windwalker
12-09-2009, 11:56
˝Ništ posebno, nemam prevelika očekivanja, bla bla bla...˝

Ajd prestanite zajebavat!

Igra izgleda pregenijalno, taman nešto takvo nam i treba u moru dosadnih generičnih FPS-a i poludovršenih RPG-a.

A to što će možda imati blagi konzolaški feeling je dobra stvar.

Mislim stvarno, jel ima kaj bolje od skakanja, mahanja lightsaberom, i prženja protivnika force-lightningom? NEMA!

Toliko se molimo da igra dođe za PC, i onda pljujete.

CAK_CROchef
12-09-2009, 12:41
Mislim stvarno, jel ima kaj bolje od skakanja, mahanja lightsaberom, i prženja protivnika force-lightningom? NEMA!

zaboravio si mahanjem crvenim lightsaberom

Aral
12-09-2009, 13:36
˝Ništ posebno, nemam prevelika očekivanja, bla bla bla...˝
Mislim stvarno, jel ima kaj bolje od skakanja, mahanja lightsaberom, i prženja protivnika force-lightningom? NEMA!

Oh kolega, varas se. Da je tako onda bi svaka igra bila iznad 90% ocijenjena. Davno su prosla ta vremena kad je to bilo vazno. Zato i Force Unleashed za konozle i nije prosao dobro. Osim naravno ekipi koji su SW fanovi. A njima je pak, svaka SW igra dobra. Iskljucujuci one dvije tri koje su stvarno svima dobre.

W3DR4N
12-09-2009, 13:43
Jedi Knight 2 >>> sve ostale SW igre

Aral
12-09-2009, 13:50
Da, uglavnom je tako.

Grim
12-09-2009, 14:03
Jedi Knight 2 >>> sve ostale SW igre
Word.

Deadwalker
12-09-2009, 17:12
Jedi Knight 2 >>> sve ostale SW igre

Nebi bas reko...SW Kotor je itekako ravnopravan naslov, a vjerojatno jos i bolji. Doduse, rijec je o razlicitim zanrovima, al ipak, ako gledamo neku pricu, "kvalitetna iskoristetnost SW univerzuma" te sam gameplay, meni osobno Kotor je dosta bolji...

W3DR4N
12-09-2009, 17:27
Čekao sam prvog da se javi s KOTOR-om, tak da se fino mogu quotati.


Jedi Knight 2 >>> sve ostale SW igre

Deadwalker
12-09-2009, 17:29
Dobro, to je subjektivna stvar zapravo...nema smisla raspravljat...

Srle
12-09-2009, 18:03
Samo za W3DR4N
"K.O.T.O.R. II najbolja SW igra ikad"

Mada sad nakon Batmana, dodatno sam snizio očekivanja za TFU, al i dalje mi je najočekivanjija igra godine

Sickmanno1
14-09-2009, 12:54
Meni je Jedi Knight 2, bolji i Academy, a kamoli KOTOR...

btw kad izlazi ovo?

Srle
14-09-2009, 15:07
Uglavnom se spominje datum 03.11.2009, i to na više stranica, al niko nije ništ potvrdio, mada to se uklapa u njihov Q3 release

Srle
14-10-2009, 10:30
Jest da je double post, al velika je vijest... da li vaša konfa spada u 4000 dolara potrebnu za tfu
direkt s aspyrovog site-a

PC Minimum System Requirements
Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2. Windows 7
CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap FileSound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support
Video Card (ATI): Radeon HD 2900
Video Card (Nvidia): Geforce 8800
Media Required: 8X DVD-ROM drive
Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or Microsoft Xbox 360 Wired Controller

This product does not support Windows 95/98/ME/2000/NT.
Recommended System Requirements
Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
512 MB 3D Hardware Accelerator Card
Video Card (ATI): Radeon HD 4870
Video Card (Nvidia): Geforce 9800 GT
Memory: 2 GB RAM

NOTICE: Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Star Wars: The Force Unleashed. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX compatibility.
Supported Desktop Chipsets
ATI RADEON HD 2900, 3850, 3870, 4850, 4870
NVIDIA GEFORCE 8800, 9600, 9800, 260, 280

NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disk and virtual disk drives.
ček ček i ček....još da bude optimizovano i igram bez problema
i da na nekim web storeovima igra izlazi...wairt for it.... 23.10.2009... još 9 dana...valjda

Grim
14-10-2009, 10:38
Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File

Omg, najveća igra ikad. :(

Deadwalker
14-10-2009, 13:31
Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB

:shock:
Pa toliko nemam sveukupno slobodnog prostora na sve 3 particije. :(
Znaci, vrijeme je da pocnem micati sve nepotrebno s diska.
Glede ostatka konfe, ok, samo da promjenim proc konacno i igra ce normalno sljakat.

Arbiter of Change
14-10-2009, 13:38
A jeste; Age of Conan je teži od toga, Sacred 2 je oko ~20GB, a i Dragon Age će biti ~20GB... time ta change dem HDs. :)

Deadwalker
14-10-2009, 13:39
Time to buy a new hard drive... :(

GODSKILLER
14-10-2009, 15:13
RAGE kad izađe sljedeće godine bude oko 40GB,hebiga vrijeme je za prijelaz na blue-ray

Hidraulicar Kreso
14-10-2009, 20:57
ovo je čisto ok, samo me brine taj hard disk, ali ako se ne varam igra koristi identičan engine kao i GTA IV, tako da je to valjda jedan od razloga zašto zahtjeva ''puno'' diskovnog prostora, ali neka bude optimizirano i ja sretan, ne da se vuče ko gta iv.

blood4me
14-10-2009, 22:29
Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB

:shock:
Pa toliko nemam sveukupno slobodnog prostora na sve 3 particije. :(
Znaci, vrijeme je da pocnem micati sve nepotrebno s diska.
Glede ostatka konfe, ok, samo da promjenim proc konacno i igra ce normalno sljakat.
To je zastita protiv piratije :D

wh15tler
15-10-2009, 03:35
aj da se i ja priključim...jel ko što reče netko, star vors je..znači igram :rambo:

a sad ostalo...kolko je vjerovat gamespotu ne bih znao, al tam negdje pod new releases na njihovoj stranici vele da spomenuti naslov izlazi 23.10.09. toplo se nadam da su u pravu što se tog tiče.

Srle
15-10-2009, 07:47
Stvarno nek se odluče za release date..te 23.10., te 3.11., pa 11.11. Iskreno najbolje za nas gamere i za njih ko izdavače je upravo 23.10. Jer u 11 mjesecu nemaju aposlutno nikakve šanse za dobru prodaju, dodše ne samo oni već svi...razlog? COD MW II naravo

Praetorian
17-10-2009, 13:29
Minimum System Requirements

* Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2. Windows 7
* CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor

* or AMD Athlon X2)
* Memory: 2 GB RAM
* Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File
* Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
* Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support (Radeon HD 2900/ Geforce 8800)
* Media Required: 8X DVD-ROM drive
* Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or Microsoft Xbox 360 Wired Controller
* This product does not support Windows 95/98/ME/2000/NT.

Recommended System Requirements

* Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
* 512 MB 3D Hardware Accelerator Card
* Video Card (ATI): Radeon HD 4870
* Video Card (Nvidia): Geforce 9800 GT
* Memory: 2 GB RAM


Mocu igrat :D :D

Deadwalker
17-10-2009, 14:07
Nice, ovo bu islo bez nekih vecih problema :)

Arbiter of Change
19-10-2009, 13:09
Ja još samo čekam datum izlaska PC verzije, tihi su mi nešto po tom pitanju. :)

Deadwalker
19-10-2009, 17:24
I ja. Bas sam jucer gledao malo gameplay filmice na IGN-u. Cini mi se ovak po gameplay-u dosta zabavan naslov, nesto slicno kao jedi knight serijal(koji sam htio igrati sada, al mi na sedmici nece igra raditi :( ). Stimung je dobar, glazbena pozadina gotovo savrsena. Jedino se bojim da bi radnja mogla suckat kao i tezina igre. Beme vidli :)

Arbiter of Change
19-10-2009, 17:39
Problem je što sablja Starkilleru služi za ukras i eventualno odbijanje napada dok je sila za sve ostalo tu... a opet možeš ulagati u neke komboe za napade. I ono, što sam vidio samo baratanje sabljom je nezgrapno dosta, galaksiju udaljeno od JK sistema.

Deadwalker
19-10-2009, 17:42
A dobro, na prvi pogled se i meni tako činilo. Sve ovisi o stilu igrača. Iako se ovdje veliki naglasak stavlja na silu i koristenje iste, ja sam ipak tip "stemera", tak da ja cu vjerojatno samo cijelo vrijeme mlatit sa sabljom, uz koristenje kojeg pusha. :) Iako sumnjam da ce ista nadmasiti moje odusevljenje koristenja sablje, kada sam prvi puta to učinio u onoj kantini u JK2 i osjecaj nadmoci koji sam onda osjecao. 8)

Srle
19-10-2009, 21:58
Saber je više palica nego saber, ali gledam i jedino takav i može biti ovoj igri...koliko bi tek bila prelagana da je jedan zamah jedan kill.... Inače planiram igrati igru u omjeru 80% sila 20% saber...

cham3leon
20-10-2009, 15:09
Ma daj ajde! 23 gigabajta? GTA4 je pojeo 16 na disku, ali je zato ponudio toliko sadržaja da ti pamet stane. Nekako sumnjam da je ova igra veća od GTA 4...

Feanor
20-10-2009, 15:14
Sjecam se kad sam igra Jedi Knight 2 prvi puta,toliko sam se bio uzivio u Saber da mi sila nije padala ni na kraj pameti nego tek pri kraju igre kad bi dobio choke s kojim si mogao dizat troopere i bacat ih u provalije i zidove. Push s kojim bi odletilo 10 troopera bez problema ili pull i lijevi klik kad bi privukao stormtroopera i prikuco ga sa sabljom i onda sam prešao još jednom igru praktiki ne palivši sablju. Tako da mi odgovara jendo i drugo. xD

Deadwalker
20-10-2009, 17:03
Oke, sad imam uzasnu volju igrati JK2. Bas ti hvala... :( :P

GODSKILLER
28-10-2009, 03:04
ako je virovati ovome http://www.hcl.hr/special-studeni-2009- ... 60-28.html (http://www.hcl.hr/special-studeni-2009--datumi-izlaska-igara-760-28.html)

do ispravka NEPRAVDE još 7 dana