PDA

Pogledaj cijelu verziju : Existing Steam Account / Half Life 2: Episode One



Venus_As_A_Boy
22-02-2007, 14:06
Pozdrav svima! Imam jedan problem po svemu sudeci ne tako mal nadan se da ce mi netko uspiti pomoci oko ovog. Naime pokusavam instalirati HL2: Episode One naravno preko Steama jerbo ocito se i nemoze drugacije. No kad utipkam CD Key za aktivaciju igre tj. instalaciju tu sve stane sa porukom
'Duplicate Product Code
The product code you've entered has already been activated by an existing Steam account, and is therefor invalid. Your subscription to Half Life 2: Episode One has not been completed.'

E sad kuzim oprilike o cemu je rijec no nije mi jasno kako jerbo igra je orginal, narucena preko algoritma.

Svaka pomoc mi je dobrodosla i jako cijenjena, fala lipa !

streetrace777
22-02-2007, 14:09
Da i mei to pise za WTTC Race isto iz algoritma i kaze isto to da ves postoji takav serial i da je registriran

Bartuc
22-02-2007, 14:19
Znaći da ti je CD-Key BlackListed tj. onemogućen zbog piratluka!

Trebao bi se javiti ljudima od kojih si kupio igru i objasniti problem i oni su ti dužni dati drugi CD-Key koji radi!

Igra se može instalirati bez steam-a, ja je instaliram bez njega jer me steam samo zajebava. Samo browsaš CD i klikneš na hl2.exe, to ti pokreće instalaciju bez steama!

streetrace777
22-02-2007, 14:33
A jel bi tako mogao i ovu moju igru

Bartuc
22-02-2007, 14:45
A jel bi tako mogao i ovu moju igru

Pa ako je igra original i zeza te CD-Key onda je provider te igre dužan rješiti taj problem! To ti piše na svakoj Official stranici proizvođaća igara!

Samo odi i reklamiraj proizvod u Algoritmu i to je to, objasniš kaj te zajebava i dobil buš orginal CD-Key ili novu igru!

Ja sam dobio uz BitDefender nevaljani CD-Key odnosno bio je BlackListed, žalio sam se i dobio sam novi serijski broj za aktivaciju programa!

streetrace777
22-02-2007, 15:16
Ali nemam račun jer mi je frend to kupio a bacio račun oce mi uvazit ili ne

Bartuc
22-02-2007, 15:21
Ali nemam račun jer mi je frend to kupio a bacio račun oce mi uvazit ili ne

E to neznam, probaj kontaktirati sa proizvođačem igre! Ili probaj preko Algoritma, nikaj te ne košta!

Jel ima možda DVD na sebi naljepnicu od Algoritma ili neš po čem oni mogu vidjeti da je proizvod njihov!

streetrace777
22-02-2007, 15:51
Svaka igra koju oni prodaju ima naljepnicu i bas ova nema

Venus_As_A_Boy
22-02-2007, 16:34
Ljudi hvala vam , nazva san Algoritam lik mi reka da posaljem igru nazad.

Bartuc
22-02-2007, 17:00
Ljudi hvala vam , nazva san Algoritam lik mi reka da posaljem igru nazad.

Eto, drago mi je ak sam ti pomogel!

Glass
22-02-2007, 18:22
Svaka igra koju oni prodaju ima naljepnicu i bas ova nema

Al ga seremo, vidi baš tebe potrefila igra bez naljepnice, sa iskorištenim kodom i k tome nisi ti kupio nego prijatelj koji je bacio račun.

str33t6l0w
22-02-2007, 18:40
Svaka igra koju oni prodaju ima naljepnicu i bas ova nema

Al ga seremo, vidi baš tebe potrefila igra bez naljepnice, sa iskorištenim kodom i k tome nisi ti kupio nego prijatelj koji je bacio račun.

bas sam to htio rec... de nemozes lagat bas toliko ljudima.... ono :rotfl:

ali ako je sve istina (iako znam da nije) onda nist nemozes napravit jer nemas nikakav dokaz da je igra kupljena kod njih.. oni ce rec da si je mogao kupit bilogdje.. sigurno neces dobti novi cd-key ili igru...