PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW]Najbolja S.W. igra



Lord AngelRI
21-02-2007, 20:27
Koja vam je?? Meni KOTOR nema mu ravnog mada ni ostale nisu za bacit.....
:D

Napišite zašto vam je najbolja??

Pozdrav

:ekipa:

Rocchiro
21-02-2007, 20:30
JEDI OUTCAST,uglavnom mi je bolji od JA zato kaj je duzi

Karzah
21-02-2007, 20:43
Jedi Academy - igra daje najviše slobode , možeš se totalno ufurati u Jedia dok u KOTOR-u baš i ne možeš . Naravno to ne znači da je KOTOR loš .

Prince-Artas
21-02-2007, 20:52
kotor 1-ljubav na prvi pogled

vjever_masni
21-02-2007, 20:53
republic comanndo...prva online igra :D

Karzah
21-02-2007, 20:56
btw - mogli biste napisati i neki razlog zašto vam je baš ta igra dobra .

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 21:11
meni JA, nekako najvise prirasla srcu. dok igras, mozes se totalno uzivit u tog lika, kao da si ti jedi. obozavam u igri palit/gasit lightsaber i obozavam skocit i zraku izvadit mac i sasjec lika. odlicna mi je ta sloboda kretanja, a ne kao u KOTORU. ali kotor ipak ima super pricu, grafiku i ostalo, ali nevolim bas takav stil igranja

EDIT: skroz sam zaboravio na LEGO SW 1 i 2. to su mi najbolje SW igre jer prate originalnu radnju iz filmova koju obozavam. igra ima super fora i smijesnih situacija. mislim da ju je trebalo stavit u anketu, zasigurno bi glasao za nju

Armachus
21-02-2007, 21:39
Jedi Academy...

signed

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 21:39
volio bi da izadje novi JA

Da_killah
21-02-2007, 21:51
meni kotor 1, zaljubio sam se prvo u dvojku, ali tek nakon nje sam dobio jedinicu, a od ostalih jedi outcast, bolji mi je i od academya

Maloki
21-02-2007, 22:30
oba KotOR-a - imaju odlicnu pricu, atmosferu, likove i sve ostalo. Bolji su mi i od filmova...
Jedi Outcast mi je isto super, bolji od Academy jer mi je Kyle zakon ^^

I zasto ispred imena svake igra stoji broj?

W3DR4N
21-02-2007, 22:32
X-wing i TIE fighter serijali

Razlozi:
-najbolje su pogodili atmosferu SW univerzuma, barem onog u svemiru
-od svih sw naslova, ponudili su najrazrađeniji i najdulje opstali multiplayer
-imaju dugu tradiciju i masu fanova diljem svijeta
-kampanje su prokleto zabavne

ROCCO_GRANDE
22-02-2007, 00:35
I meni je kao i većini najbolji KOTOR. Razlog? Ponajviše zato što se osijećam da proživljavam interaktivni film. Da nije linearan i da je moguće upravljati svemirskim letjelicama, bio bi to savršen RPG.

Inače, mislim da si u anketu trebao uvrstiti i malo starije legende kao što je X-Wing i tome slično.

Lord AngelRI
22-02-2007, 09:11
Inače, mislim da si u anketu trebao uvrstiti i malo starije legende kao što je X-Wing i tome slično.

Ok primio na znanje danas na večer možeš očekivat...

8)

Lord Jambrek
22-02-2007, 10:15
Kotor mi je najbolji SW RPG, naime d&d sustav je fenomenalan, odlična igra, dobra grafika, odlična priča, sustav borbe je fenomenalan.


A najbolja akcijska mi je Jedi Knight serijal, a za MP mi je Jedi Academy, jednostavno fenomalno, ja i društvo svaki petak igramo, jednostavno pre zabavno. 2 sabera ownaju.

K4ciga
14-03-2007, 18:36
battlefront :pray:

Rocchiro
14-03-2007, 19:25
battlefront :pray:

meni ta igra sux.pogotovo drugi dio.tolko dobra ideja a katastrofalna (konzolaška) realizacija

Teon
14-03-2007, 19:32
Kotor mi je najbolji SW RPG, naime d&d sustav je fenomenalan, odlična igra, dobra grafika, odlična priča, sustav borbe je fenomenalan.


A najbolja akcijska mi je Jedi Knight serijal, a za MP mi je Jedi Academy, jednostavno fenomalno, ja i društvo svaki petak igramo, jednostavno pre zabavno. 2 sabera ownaju.

Takodjer, iako DFII:JK tesko owna i JKII:JO i JK:JA (koji je najlosiji)
Nekako mi je JK1 imao vise slobode (duh) po pitanju Forcea i pogotovo elemnt Dark/Ligh side koji je bio izveden kao RPG elemenat. A u multacu hmm, pa svi su mi podjednako dobri, mislim JO ima bolji MP od JA, no opet JA izvlace saberi (vise stilova) dok JK1 ima prilico dobar MP.

Da li ima stare garde da bacimo koju rundu u DFII:JK ?

BTW Glas mi odlazi KOTORu koji je potpuno preuzeo atmosferu SW-a

Jopax
14-03-2007, 20:11
Glaso za JA jer mi nekako daje vise slobode po pitanju Force-a a ni Empire at War mi je odlican posebno space fightovi volim Star Destroyere oni su totalno :rambo:

Lord AngelRI
14-03-2007, 20:16
Glaso za JA jer mi nekako daje vise slobode po pitanju Force-a a ni Empire at War mi je odlican posebno space fightovi volim Star Destroyere oni su totalno :rambo:

Slažem se ful su moćni fenomenalni super :pray: :pray:

Mada sam ja na strani pobunjenika prema Star Destroyeri samo hvale.......

pimp
14-03-2007, 20:23
sw-galaxies

LoGy
17-06-2007, 11:37
Jedi Academy je najbolja,već bi mogli izbacit nešto slično.
A i KOTOR je također naj :pray: :pray: :pray: :pray:

THUNDER_DINIX
17-06-2007, 13:07
bas sam razmisljao o tome kako bi bilo dobro, zapravo odlicno da naprave SW MMORPG igru (po mogucnosti nesto poput WoW-a, samo SW universe). tipa, 2 mogucnosti (dark i light side) i onda bildas skillove, itd... podloga za igru je odlicna, samo se treba naci tim dobrih strucnjaka koji bi to mogli realizirati. BTW, kad vec ima LOTR MMORPG, a trebao bi izaci i ST, onda bi bio red i da naprave SW MMORPG...

Arbiter of Change
17-06-2007, 13:24
Već postoji i zove se SW: Galaxies - Igra-Koja-Umire.S :(

THUNDER_DINIX
17-06-2007, 13:52
cuo sam za to. sta je to MMORPG?!? BTW, neka naprave novi, kvalitetni MMORPG (po uzoru na WoW)

Rocchiro
17-06-2007, 14:01
cuo sam za to. sta je to MMORPG?!? BTW, neka naprave novi, kvalitetni MMORPG (po uzoru na WoW)

da to je mmorpg i to poprilicno popularan ali stari

Teon
17-06-2007, 17:54
E pa ja bas i nebih tocno po uzoru na WoW, duh (kao sto je V.Leutar reko u recenziji LOTR online, da takvi MMMORPGi trebaju izumrijeti, treba nesto inovativnije) no volio bih da bude igrivo kao WoW te naravno bez pretplate ko GW.

P.S. Niposto ne bi volio da moras birat dark/light, nego mozes kako hoces, tako bi ja bio lijepo Bounty Hunter pa ko ponudi vise :D ili Smuggler

Bishop_45_(2)
18-06-2007, 08:57
Meni se SW Galaxies full svidja, iz onoga sto sam citao o njegovom nacinu funkcioniranja, nazalost nisam igrao !!!
Uglavnom ono sto sam skuzio, u Galaxies postoji sustav resursa koji funkcionira samostalno; jedan skuplja, drugi proizvodi treci kupi pa na 'burzu' (ima nekakav intergalakticki sustav togovanja), pa cetvrti ponovo kupi, peti mu donese neke druge resurse, pa onaj to poboljsa, dodje warrior kupi taj recimo armor i da im pare, ovaj za prae ponovo trazi prvog da mu donese resurse (mosnje od svemirskog medvjeda ili wateva.... :) )!!!
(ne, ovo nije bilo nepotrebno..)

isto najkewl stvar mi je sto (cuo sam) da je jako tesko postati Jedi, sto je definitivno dobro, jer nitko ne zeli da mu 50 jedija trci svuda dok pokusava opljackati obliznjeg... bogatasa, banku, trgovinu.., wateva; uglavnom dobra idjeja !!!

jedini razlog zasto nikada nisam zaigrao jest sto ima malo klasa, i saznao sam za nju prilicno kasno, tako da je vec bila stara i prilicno arhaicno izgledala, nadao sam se (i jos uvijek) da ce izdati novu, pa kad vec moram dati pare da dam za nesto sto ce mi se stvarno svidjati !!!

Nego ja bih KOTOR MMORPG !!! ;)

Arbiter of Change
18-06-2007, 09:07
Meni se SW Galaxies full svidja, iz onoga sto sam citao o njegovom nacinu funkcioniranja, nazalost nisam igrao !!!
Uglavnom ono sto sam skuzio, u Galaxies postoji sustav resursa koji funkcionira samostalno; jedan skuplja, drugi proizvodi treci kupi pa na 'burzu' (ima nekakav intergalakticki sustav togovanja), pa cetvrti ponovo kupi, peti mu donese neke druge resurse, pa onaj to poboljsa, dodje warrior kupi taj recimo armor i da im pare, ovaj za prae ponovo trazi prvog da mu donese resurse (mosnje od svemirskog medvjeda ili wateva.... :) )!!!
(ne, ovo nije bilo nepotrebno..)

isto najkewl stvar mi je sto (cuo sam) da je jako tesko postati Jedi, sto je definitivno dobro, jer nitko ne zeli da mu 50 jedija trci svuda dok pokusava opljackati obliznjeg... bogatasa, banku, trgovinu.., wateva; uglavnom dobra idjeja !!!

jedini razlog zasto nikada nisam zaigrao jest sto ima malo klasa, i saznao sam za nju prilicno kasno, tako da je vec bila stara i prilicno arhaicno izgledala, nadao sam se (i jos uvijek) da ce izdati novu, pa kad vec moram dati pare da dam za nesto sto ce mi se stvarno svidjati !!!

Nego ja bih KOTOR MMORPG !!! ;)

Nažalost dosta je toga promjenjeno u kasnijim updatesima (neviđeni fijasko od strane SoE-a); Jedi možeš postati na samom početku (ponuđen je kao još samo jedna klasa s kojom možeš igrati dok si se prije stvarnoSmorao namučiti, ali bašSstvarno da bi igrao kao Jedi, a i to je bio znak prestiža), a same klase su srezane na mali broj (u usporedbi sa starim sistemom gdje si samo izabrao kao neku početnu klasu i tokom igre si mogao postati što god si želio biti (od političara koji je upravljao gradom, do graditelja spaceshipova i kuća, do bounty huntera sa nerijetko pravim metama, etc)).

Ekonomija je isto tako bila vrlo dobra, pogotovo zato jer ju je podržavao savršenScrafting sistem ispred kojega se WoW-ov može samo sakriti i plakati (ali je bio ful kompliciran i jednostavno eksperimentiranje su isplatilo jer si mogao otkriti neke nove kombinacije materijala i dobro ih iskoristiti u oružjim oklopima ili čemu već). Neću niti počinjati koje su sve vrste craftinga postojale (od zamki, kuća, svemirskih letjelica, odjeće, medicinskih potrebština, šatora)... Naravno, nemojmo zaboraviti ni zabavljače koji su liječili na svoj način (iako su ih macrosi ubijali).

A da ne spominjemo kad bi Pobunjenici i Imperij zastali i zaustavili svoje borbe samo da bi vidjeli dvoboj između Jedija i Dark Jedija... i onda se odmicali od pobjednika ne usuđujući se napasti ga iz straha/poštovanja (dobro ajde, onda su Force Useri pwnali sve, ali to je bilo fer jer ih je bilo možda 5-10 na čitavom serveru i stalno su morali paziti da se ne otkriju ispred Bounty Huntera jer bi inače dobili otvoreni PvP ON).

I miss SW: Galaxies. :(

Rocchiro
18-06-2007, 13:01
Nego ja bih KOTOR MMORPG !!! ;)

postoje glasine.bilo nedavno na gameru

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 15:45
ma da? bilo bi odlicno. ali ne samo KOTOR, nego SW opcenito, sa svim mogucim likovima i lokacijama.

Rocchiro
18-06-2007, 15:48
ma da? bilo bi odlicno. ali ne samo KOTOR, nego SW opcenito, sa svim mogucim likovima i lokacijama.

u tom slucaju mozemo ocekivati igru negde na prijelazu iz 21. u 22. stoljece :wink:

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 15:48
sam to? ja kontam da bi obisao cijelu galaksiju.

@Hanza
ma kad god, samo da ja to dozivim

Arbiter of Change
18-06-2007, 17:07
Kad oni za KotOR MMO. :D
Nema šanse, jedino novi Star Wars MMO, sumnjam da će se baš fokusirati na KotOR dio/vrijeme Univerzuma.

Black Hawk Down
18-06-2007, 20:55
Kad oni za KotOR MMO. :D
Nema šanse, jedino novi Star Wars MMO, sumnjam da će se baš fokusirati na KotOR dio/vrijeme Univerzuma.

Najbolje bi bilo da budu serveri sa različitim vremenima

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:05
i to sto kazes, ali bolje je sve u kompletu, ali to je jako tesko za napraviti (da nekazem nemoguce). ne znam kakvi bi to morali biti dobri strucnjaci da tako sta naprave (mozda kad bi ovi iz Blizzarda preuzeli projekt)

Aerial
23-06-2007, 14:59
Nigdje nitko ne spominje Star Wars Racer? :o

Najfuckingbolja utrka ikad.. kakav NFS, GT, Trackmania... eventualno Ballistics. SW Racer ih sve owna :)

THUNDER_DINIX
23-06-2007, 18:08
da, racer pwns all. predobra igra. BTW, anketa nije bas neka, ali dobro...

Prince-Artas
23-06-2007, 18:48
anketa maknuta jer nema smisla

Upitni
28-09-2007, 10:40
je itko ovdje igrao star wars jedi academy? a sam nedavno nabavio,igra je predobra! poceo sam i multiplayer igrat,stalno me ubijaju sa strong stilom :)

Rocchiro
28-09-2007, 11:08
je itko ovdje igrao star wars jedi academy? a sam nedavno nabavio,igra je predobra! poceo sam i multiplayer igrat,stalno me ubijaju sa strong stilom :)

dobra igra,al jedi outcast je bolja :wink:

THUNDER_DINIX
28-09-2007, 11:27
meni je bolja academy, iako su obje vrhunske

Upitni
28-09-2007, 23:21
nisam igrao outcast,sto je isti stil igranja,fighta i kretanja?

Da_killah
29-09-2007, 10:11
stil je jednostavniji, ali i po meni je sama igra bolja od academy(teža, bolja priča, moraš se više potruditi za neke zagonetke i protivnike), premda nema biranja strana i svih onih kul force/saber poteza

Rocchiro
29-09-2007, 10:39
stil je jednostavniji, ali i po meni je sama igra bolja od academy(teža, bolja priča, moraš se više potruditi za neke zagonetke i protivnike), premda nema biranja strana i svih onih kul force/saber poteza

da,meni je igra prvenstveno bolja radi price i duljine trajanja.inace su mi mnogo kul saber staff,duali i takve pikanterije

shai_hulud
02-10-2007, 20:56
JA u MP-u, KOTOR 1 u sp-u
to majstore. podrzavam svojski.

Jopax
03-10-2007, 09:34
stil je jednostavniji, ali i po meni je sama igra bolja od academy(teža, bolja priča, moraš se više potruditi za neke zagonetke i protivnike), premda nema biranja strana i svih onih kul force/saber poteza

prelagana je igra u odnosu na outcast, jer odmah od početka imaš lightsaber pa se neprijatelja lako riješiti
na početku max heal i onda grip i lightning :D
prešo pola igre, sad imam dual sabere, ali mi cd kod rođaka :(

Danny
03-10-2007, 10:47
SP - KOTOR 1, JK2.

KOTOR je imao odlicnu atmosferu i opcenito sve. Dvojka je malo podbacila ali je svejedno bila ok igra. JK2 SP je bio ok.. mada ne kao KOTOR. Morao si se prvo malo pomucit da dobijes lightsaber i bilo je dosta zgodnih zagonetki i tak.

MP - JK2.

U davna vremena smo imali HT server i stalno je bio bun, bilo je dosta zabavno. JA mi je malo podbacio sto se tice MP-a zbog raznoraznih gluposti ali sam svejedno igro neko vrijeme. :)

Toxic
11-10-2007, 17:56
KOTORi i Jedi Academy

Lord AngelRI
11-10-2007, 20:03
ma nema do KOTOR-a!!!!!

DesertEagle
12-10-2007, 11:24
KOTOR 2 je zakon, nema nijedan bolji SW da je bolji od ovog...

whiskey
12-10-2007, 11:57
Uz kotore definitivno uz bok ide i Empire at War: Forces of Corruption ekspanzija. Sa taktickim pogledom na galaksiju, borbama u svemiru i na planetima sa svim poznatim nam herojima i nekim novima, dobili smo jednu sasvim odlicnu igru za svakog SW fana.

Lord AngelRI
12-10-2007, 20:16
da definitivno i Empire at war!!!!odlična igra!!!

ajme ljudi kad će taj kotor??

Gloga
12-03-2008, 10:00
BF2 ye dobar zbog assault moda ali je prica prekratka
KOTOR jos nisam probao al budem cuo sam da je zakon

Lord AngelRI
12-03-2008, 21:57
KOTOR jos nisam probao al budem cuo sam da je zakon

da zakon genijalan, igraj ga definitivno!!!!