PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s pržilicom--drugi dio



flander
21-02-2007, 19:54
Ovak evo mene opet sa mojom pržilicom. Pa da podsjetim. Prvi problem je bio jel nisam mogao pržit nikakve datoteke jel mi nije bilo omogućena brzina veča od 2.4x a znam da ide do 16x. Stavio sam nove drajvere za tu pržilicu i onda je sve proradilo na tren. I sad krenuh ja ponovno pržit kad ono dojde do 7% i freez. Jednostavno stane. Moje pitanje je dal sam mozda skinuo krive drivere za DVD rom a nisam jel sam googlo i koristio link koji mi je Princ-Arthas dao. Što bi to moglo biti,jel možda nero,imam verziju 6? hvala unaprijed

Lord of Darkness
21-02-2007, 20:01
Ovak evo mene opet sa mojom pržilicom. Pa da podsjetim. Prvi problem je bio jel nisam mogao pržit nikakve datoteke jel mi nije bilo omogućena brzina veča od 2.4x a znam da ide do 16x. Stavio sam nove drajvere za tu pržilicu i onda je sve proradilo na tren. I sad krenuh ja ponovno pržit kad ono dojde do 7% i freez. Jednostavno stane. Moje pitanje je dal sam mozda skinuo krive drivere za DVD rom a nisam jel sam googlo i koristio link koji mi je Princ-Arthas dao. Što bi to moglo biti,jel možda nero,imam verziju 6? hvala unaprijed

Koliko se ja razumijem mislim da je nero kriv. Skini si novu verziju.

Bartuc
21-02-2007, 20:03
Nero 6 mene zajebava dok god ne isključim Verify Data After Burn! Isto mi tak stane odjednom i sjebe mi DVD/CD!

Probaj to isključiti i vidi dal radi!

EDIT: Nemoj ić na Nero 7 je je jako loš! Jako puno ljudi ima problema s njim koliko sam imal priliku čut i pročitat!

Lord of Darkness
21-02-2007, 20:06
Nero 6 mene zajebava dok god ne isključim Verify Data After Burn! Isto mi tak stane odjednom i sjebe mi DVD/CD!

Probaj to isključiti i vidi dal radi!

EDIT: Nemoj ić na Nero 7 je je jako loš! Jako puno ljudi ima problema s njim koliko sam imal priliku čut i pročitat!

P ja nero 7 koristim i još nisam problema imao. Program super prži i ima ultra buffer i to dodatno ubrzava prženje, a da se ništa ne pokvari.

Prince-Artas
21-02-2007, 20:07
nero 6 ima problema sa sp2 pa zato prijeđi na najnoviju verziju nera 7
ps ja sam ti dao link na kojem su SVI frimwarei za necove prže i ti si trebao skinuti odgovarajući, što si i učinio jer da si stavio krivi frimware pržilica ti odmah nebi radila

Bartuc
21-02-2007, 20:09
Bum i ja probal Nero 7 jer sam rekel mišljenja nekolicine mojih frendova i forumaša na stranim forumima kaj su razočarani sa sedmicom! Ja ga osobno nisam isprobal!

flander
21-02-2007, 20:22
ajd puknem novog nerota pa javim :wink:

21-02-2007, 21:23
Nero 7.....i prži na 6x!!! a ne npr 6.2 :wink:

The Plague
21-02-2007, 22:38
Ovak evo mene opet sa mojom pržilicom. Pa da podsjetim. Prvi problem je bio jel nisam mogao pržit nikakve datoteke jel mi nije bilo omogućena brzina veča od 2.4x a znam da ide do 16x. Stavio sam nove drajvere za tu pržilicu i onda je sve proradilo na tren. I sad krenuh ja ponovno pržit kad ono dojde do 7% i freez. Jednostavno stane. Moje pitanje je dal sam mozda skinuo krive drivere za DVD rom a nisam jel sam googlo i koristio link koji mi je Princ-Arthas dao. Što bi to moglo biti,jel možda nero,imam verziju 6? hvala unaprijed

meni stane na 9% kad pokusam prziti 8x ili vise lol

nero 7

21-02-2007, 22:41
Nero 7.....i prži na 6x!!! a ne npr 6.2 :wink:

The Plague
21-02-2007, 22:55
lol pa ne zelim przit na 6x vec na maxu ovo mi je presporo

mislim da mi je max 12 ili 16x

Frky
21-02-2007, 23:07
lol pa ne zelim przit na 6x vec na maxu ovo mi je presporo

mislim da mi je max 12 ili 16x

Što veća brzina , veće šanse za greške ! Prži na 6x i nek traje koliko traje !

21-02-2007, 23:12
[quote="The Plague":3kgyl4zi]lol pa ne zelim przit na 6x vec na maxu ovo mi je presporo

mislim da mi je max 12 ili 16x

Što veća brzina , veće šanse za greške ! Prži na 6x i nek traje koliko traje ![/quote:3kgyl4zi]

potpis...

zato sam i rekao 6x!

The Plague
21-02-2007, 23:25
jel ti przis na 6x

Frky
21-02-2007, 23:28
Ja da , vjerojatno i amd freak kad ti je predložio ! Logika !

Gwin
22-02-2007, 00:56
ne kužim ja o čem vi pričate..

Nero 6 ultra edition
LG DVD multi recorder
Verbatim DVD-R/DVD+R

uvijek na 16x i nikad problema, svi diskovi rade besprijekorno..

str33t6l0w
22-02-2007, 01:13
Nero 6 mene zajebava dok god ne isključim Verify Data After Burn! Isto mi tak stane odjednom i sjebe mi DVD/CD!

Probaj to isključiti i vidi dal radi!

EDIT: Nemoj ić na Nero 7 je je jako loš! Jako puno ljudi ima problema s njim koliko sam imal priliku čut i pročitat!

slazem se sa ovim za nero 6... ukljuci to i valjda ce radit... meni je..

a za nero 7... ja imam samo pozitivna iskustva... sve je uredno przio.. sve je odlicno radilo... nikad se nije sprznio tijekom przenja... svi cd-i su odilcno radili...

Ob3lix
22-02-2007, 01:53
Nero se zna poklati s alkoholom...
I ako je moguće nabavi si bilo koji nero OEM
i trebao bi riješiti problem

ezav
22-02-2007, 07:19
Nero 6 se zna zblesirati ali rijetko (ovo kaj se tebi desilo videl sam 2 puta.... jednom kada su drajveri od sis chipseta popizdili pa je ide kontroler jebal i nije bilo druge do reinstala i novih drajvera, a drugi put je jednostavno nero poceo hebati pa je bilo deinstal pa instal nakon ciscenja sistema).....

Provjeri kak ti przilica radi s nekim drugim programom za przenje (od win, a ima na netu tona besplatnih, i ne besplatnih :) )... ak i u drugima zeza moze biti da se win tuku s ide drajverima i treba reinstal... ak u drugima radi normalno onda sam deinstal nere pa s tuneup ili registricliner sve pocisitis i novi gore....

Ja koristim Nero 5.5.10.28a i nikad me nije zezal (i przi mi nekih minutu krace u njemu nego u nero 6 ) i pre zadovoljan sam.... ali ja imam stariju przilicu pa je to tak....

Seki na kompu pak Nero 6.3.1.13 radi savrseno..... sve ovisi od przilice do przilice....

A moze biti i da je jednostavno przilica riknula.... ono zna se desiti ....

Lord Jambrek
22-02-2007, 08:40
Ovak evo mene opet sa mojom pržilicom. Pa da podsjetim. Prvi problem je bio jel nisam mogao pržit nikakve datoteke jel mi nije bilo omogućena brzina veča od 2.4x a znam da ide do 16x. Stavio sam nove drajvere za tu pržilicu i onda je sve proradilo na tren. I sad krenuh ja ponovno pržit kad ono dojde do 7% i freez. Jednostavno stane. Moje pitanje je dal sam mozda skinuo krive drivere za DVD rom a nisam jel sam googlo i koristio link koji mi je Princ-Arthas dao. Što bi to moglo biti,jel možda nero,imam verziju 6? hvala unaprijed

Iskreno ti preporučujem da pržiš sa Roxio, meni je puno bolji što se tiče stabilnosti, makar nemam problema ni sa nerom.

E, jesi dobio Nero bundled uz pržu, ak jesi onda je možda i prilagođen za tvoju pržilicu i ima direktan update firmware-a. Ja imam ASUS 1603 i dobio sam Nero i imam ovu krasnu opciju.

http://img470.imageshack.us/img470/9767/untitled1ts3.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=untitled1ts3.jpg)

Lord of Darkness
22-02-2007, 14:50
Nero se zna poklati s alkoholom...
I ako je moguće nabavi si bilo koji nero OEM
i trebao bi riješiti problem

Za takvo što nisam nikad čuo. Imam obadva programa i sve je u redu.

Prince-Artas
22-02-2007, 22:20
svi tu seru po nero 7 koji je meni vrlo dobar, doduše ima pun qurac nepotrebnih stvari no njih niti ne instaliram. nero je daleko naj program za sve vrste prženja

Bartuc
22-02-2007, 22:37
svi tu seru po nero 7 koji je meni vrlo dobar, doduše ima pun qurac nepotrebnih stvari no njih niti ne instaliram. nero je daleko naj program za sve vrste prženja

Evo probal sam i ja opet Nero 7 i nije loš. Jedino kaj je malo spor (na mom kompu) što se tiće učitavanja! Inaće program je za 5 i za opet i za opet :rotfl:

Lord of Darkness
23-02-2007, 15:00
svi tu seru po nero 7 koji je meni vrlo dobar, doduše ima pun qurac nepotrebnih stvari no njih niti ne instaliram. nero je daleko naj program za sve vrste prženja

Evo probal sam i ja opet Nero 7 i nije loš. Jedino kaj je malo spor (na mom kompu) što se tiće učitavanja! Inaće program je za 5 i za opet i za opet :rotfl:

To što se sporo učitava(i meni se sporo učitava) nije problem osim ako se ne razvuče na 1-beskonačno min.

flander
24-02-2007, 11:44
Ovak nero mi skroz popizdio,instaliram sedmicu i ono nemam niš za izabrat,ni jednu opciju,samo mutavi "favorites". Tak da sad neznam koji je to klinac?? Pa ekoh da se prebacim na Roxio,ok on prži ide malo pomalo. I još me neš zanima kak u Roxiu stavim da se prži multissesion za CD-ove,našao sam opciju samo za DVD-ove. Hvala unaprijed

Ob3lix
24-02-2007, 14:22
Multisession CDove možeš pržiti i sa Xp-om

flander
24-02-2007, 14:27
Multisession CDove možeš pržiti i sa Xp-om


kakvim pak sad Xp-om :? ne kužim

Lord Jambrek
24-02-2007, 15:56
Multisession CDove možeš pržiti i sa Xp-om


kakvim pak sad Xp-om :? ne kužim


Pa XP ti ima intergirano prženje CD-a, odabereš file-ove koje oćeš i kopiraš ih u cd drive u my computeru i stisneš Write these files to cd.

24-02-2007, 16:16
klonite se toga....

Alcohol 120% i Nero...

flander
24-02-2007, 16:17
Multisession CDove možeš pržiti i sa Xp-om


kakvim pak sad Xp-om :? ne kužim


Pa XP ti ima intergirano prženje CD-a, odabereš file-ove koje oćeš i kopiraš ih u cd drive u my computeru i stisneš Write these files to cd.



baš bum probal,ali kak u Roxi-u radim mutissesion?