PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW] Sith Vs. Jedi



Armachus
21-02-2007, 19:00
Na kojoj bi strani bili da možete i zašto ?

Rocchiro
21-02-2007, 19:21
niti jedan niti druga,nekakva sredina.inace bi bil za sithove,ali posto dark force preuzme kontrolu nad tobom,to nije dobro.a opet jediji se jako ogranicavaju i ne mogu dosegnuti tu moč koju mogu imati sithovi.zato su grey jediji naj

Lord AngelRI
21-02-2007, 20:09
Ja sam uvijek na pozitivnoj strani a u S.W. mrzim SITH uvijek ih rado ˝razbijem˝ neka živi republika.... :D

Sith s novim KOTOR-om ste :rambo: to sve kaže....


Dark side :killyou:

Prince-Artas
21-02-2007, 20:18
niti jedan niti druga,nekakva sredina.inace bi bil za sithove,ali posto dark force preuzme kontrolu nad tobom,to nije dobro.a opet jediji se jako ogranicavaju i ne mogu dosegnuti tu moč koju mogu imati sithovi.zato su grey jediji naj

potpis

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 21:05
kao i Hanza, i ja bi također bio neka zlatna sredina. jediji su previse ograniceni u svojim postupcima, a ''darkeri'' su opet previse pohlepni, zele samo moc i zele da im se cijeli svijet klanja

Armachus
21-02-2007, 21:06
dark side :pray: :evil:

Crveni mačevi rulaju... i dark side je slobodna...

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 21:08
ma koji crveni macevi. plavi i zeleni saber pwnaju

Maloki
21-02-2007, 21:33
Gray Jedi

rave_or_die
22-02-2007, 00:53
dark side

Maze
22-02-2007, 16:01
Dark Side.

Maze
22-02-2007, 17:21
Crveni mač je od drugog tipa kristala. Ne mogu se sada sjetit, ali imaju veze boje. I, da, boja krvi je crvena. Iako, Sithovi su vam zapravo rasa, koju su istrijebili Mračni Jediji, pa su peuzeli to ime.
Ali, dark side? odličan je imo. Previše ubijanja, ali oslobođen si obveze prema vijeću, imaš slobodnu volju.. Moci su ti veče, možeš koristit silu. Nemojmo zaboravit da je upravo Dark Jedi onaj koji je uspio stvoriti život tj. Anakina.

Maze
22-02-2007, 17:37
za red lightsaber se koriste sintetički kristali

Da, to. A, eto, ne možeš sve znati. :D

Arbiter of Change
22-02-2007, 17:43
Evil is overrated.

Ja sam na good side jednostavno zato jer se ne vidim među Sithovima.

Lord Jambrek
22-02-2007, 18:31
Crveni mač je od drugog tipa kristala. Ne mogu se sada sjetit, ali imaju veze boje. I, da, boja krvi je crvena. Iako, Sithovi su vam zapravo rasa, koju su istrijebili Mračni Jediji, pa su peuzeli to ime.
Ali, dark side? odličan je imo. Previše ubijanja, ali oslobođen si obveze prema vijeću, imaš slobodnu volju.. Moci su ti veče, možeš koristit silu. Nemojmo zaboravit da je upravo Dark Jedi onaj koji je uspio stvoriti život tj. Anakina.

the Dark Side has clowded your mind young padawan.

Dark side više tebe kontrolira neg ti svoju volju, DS tebe uništava i ti sve sa DS.

Maze
22-02-2007, 18:37
Dobro, to sada možemo filozofirat do mile volje! Iako, je, Dark Side te proždire, truje te..

Arbiter of Change
22-02-2007, 18:38
Dobro, to sada možemo filozofirat do mile volje! Iako, je, Dark Side te proždire, truje te..

Ma pff, to je kao da si stalno ljut samo pojačano i stalno prisutno. Kao kad vas netko raspizdi pa se morate suzdržati da ga ne opalite.... samo šta se Sithovi ne suzdržavaju i šake nisu njihovo omiljeno oružje. ;)

Maze
22-02-2007, 18:42
Da, Jediji potiskuju to. Neki uopce nemaju take nagone.. Ali, Sithovi su fajteri.

W3DR4N
22-02-2007, 18:42
Iako, Sithovi su vam zapravo rasa, koju su istrijebili Mračni Jediji, pa su peuzeli to ime.


Šta nije bila riječ o tome da su stari sithovi izumrli sami od sebe kao rasa, a da su preobraženi jedaji samo sljeditelji ideologije?

Kad nemaju zajedničkog neprijatelja, okreću se sami na sebe. Drevni sithovi su bili toliko jaki da bi sami mogli poraziti cijele vojske.

Maze
22-02-2007, 18:42
My bad. negdje sam to pročitao, valda, mislio sam da je točno. Hvala.

Helena
22-02-2007, 18:52
Gray Jedi

Definitivno. I obavezno double-bladed lightsaber. :pray:

Maze
22-02-2007, 19:01
Mislim da je to komplicirana tehnika. Exar Kun je bio genije što se tiče toga, baš im je dobro došao DBL.

Helena
22-02-2007, 19:05
Meni je double-bladed sablja nešto predobro. :pray: Onako sivo-zelene boje. Takvu sam uvijek imala u kotor-u. :P

Rocchiro
22-02-2007, 19:47
meni je klasični lightsaber draži od duplog

Teon
22-02-2007, 20:06
Gray Jedi rulz :pray:
Dakle glasam za Light Side (jedan od razloga je da odrzim kolki tolki balans sile, he he, s obzirom da DS vodi :D )

W3DR4N
22-02-2007, 20:07
Bez svjetlosne sablje, nepotrebna je svakom pravom Jedi Masteru. Kanaliziranje sile je prava stvar. Najjača stvar u kotoru 2 i razlog zašto je bolji od prvog.

Maze
22-02-2007, 22:13
Bez svjetlosne sablje, nepotrebna je svakom pravom Jedi Masteru. Kanaliziranje sile je prava stvar. Najjača stvar u kotoru 2 i razlog zašto je bolji od prvog.

Ako znaš koristit silu, onda si car. Osobno, lightsaberi su tek toliko uvedeni, kao krajnji slučaj dvoboja. Mislim, da se snaga jedia, ili sitha mjeri poznavanjem sile.

THUNDER_DINIX
22-02-2007, 22:17
meni je klasični lightsaber draži od duplog

slazem se

EDIT samo za Maze-a da nebude spam: bolji mi je klasicni lightsaber jer mi puno bolje izgleda, bolje mi se macevat s njim u igrama (npr JA). onaj double saber mi se uopce nesvidja. jadno mi je kad se netko razmase s njim ko Darth Moul, jadno izgleda. BTW, klasicni je jednostavniji, elegantniji...

Rocchiro
22-02-2007, 22:20
da,i dojde frik sa Ysalamirom,i kaj onda??lightsaber je nužan

Maze
22-02-2007, 22:20
Ono, dinix, taki odgovori: slažem se itd, to su spammovi. :w3dr4n:
Inače, mislim da imamo lajtsejber temu gore..

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 00:18
Cek malo Exar Kun NIJE PRAVI SITH, on je JEDI

U jednoj sam temi vec spomenuo tipa---> Marka Ragnos !!!

Maloki
24-02-2007, 00:25
Meni je double-bladed sablja nešto predobro. :pray: Onako sivo-zelene boje. Takvu sam uvijek imala u kotor-u. :P

Viridian boja ^^

Meni su najkul oni kratki saberi u kotoru, jer ionako ga ne koristim previse jer sam uglavnom jedi master.

A sto se tice strane sile: jos uvjek mi je gray najbolje, ali mislim da je to i najteze, jer nije lagano uvjek biti neutralan. Mislim da samo najsnazniji uspjevaju u tome...

W3DR4N
24-02-2007, 00:29
U kotoru je lightsaber obavezan radi ogromnog dizanja statova.

Maloki
24-02-2007, 00:34
Jep, al za to mi uglavnom koriste upgradeovi i kristali (posebno onaj "pet" kristal)

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 10:02
meni su ipak bolja 2 lajtšejbera--> 2x dizanje statova !!!, i jednostavno su vishe kewl !!!

BTW. Helena, kvaliteta, ne kvantiteta !!!

W3DR4N
24-02-2007, 11:29
meni su ipak bolja 2 lajtšejbera--> 2x dizanje statova !!!, i jednostavno su vishe kewl !!!

BTW. Helena, kvaliteta, ne kvantiteta !!!

Baš to. Čisti exploit igre. Uzmeš sve rare kristale, složiš dva sabera, staviš force form i koristiš force i force prestige klasu. Na hardu igra postaje dječja igra.

Helena
24-02-2007, 13:57
meni su ipak bolja 2 lajtšejbera--> 2x dizanje statova !!!, i jednostavno su vishe kewl !!!

BTW. Helena, kvaliteta, ne kvantiteta !!!

Pa da kvaliteta je bitnija. Ali double bladed predobro izgleda, to je čisto radi šminke. :P

Helena
24-02-2007, 14:10
Nemam pojma, ja kažem da se meni sviđa. Tebi je double wielded bolja, ok. Nije ni ta loša, istina.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 15:41
uostalom kada bi tipovi malo vishe razradili igru, skuzili bi da sa 2 oruzja mozes fore koje ne idu s duble-bladedom !!!

i da istina je, full olaksa igru, ali to se da sredit.......valjda:::> s 1 lightom. bis trebao dobiti dex boost, isto tako s double-w. i 2 lighta dobiti dex penality, to bi dodalo realnosti, dio !!!

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:01
Bez svjetlosne sablje, nepotrebna je svakom pravom Jedi Masteru. Kanaliziranje sile je prava stvar. Najjača stvar u kotoru 2 i razlog zašto je bolji od prvog.

Siječam se dana dok sam igrao KOTOR 2 moj je lik bio tolko jak da oni obični bezvezni nekakvi roboti ili čak sith vojnici i ubojice nisu predstavljali nikakav izazov sve se to riješilo sa silom bez potrebe mača on je za ˝face˝....

Što se tiče mača: draže mi je kada posjedujem dva ista mača... :D

Munjeni jarac
24-02-2007, 20:30
dark sajd :pray: 8)
Count Dooku :pray:

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:35
Dooku je mlakonja, Vader je legenda :pray:

Istina no ipak je car najjači... No nemože se on mjerit sa Yodom..

Maze
24-02-2007, 21:45
Yoda nije uopce nešto jači od cara. Pogotovo se dokazao..

Teon
24-02-2007, 21:52
Yoda nije uopce nešto jači od cara. Pogotovo se dokazao..

Yep, naprotiv, ono kad se fightaju u senatu, onda ga Emperor ide palit lightning-om, a Yodi ode mac, pa sa dvje ruke odbije i jos pocne kontra Emperorovog lightninga, no nakraju u konfliktu sila, oboje odlete, no Yoda prodje losije :( Inace bi pwnao Emperora, a Obi - Ani-a

Lord Ragnarok
24-02-2007, 22:07
dark side :pray: :evil:

Crveni mačevi rulaju... i dark side je slobodna...

točno to

Maloki
24-02-2007, 22:14
dark side :pray: :evil:

Crveni mačevi rulaju... i dark side je slobodna...

To svi misle, al dark side kasnije preuzme kontrolu nad tobom i unisti te skroz...

Maze
24-02-2007, 22:15
Ona te proždire iznutra, tvoju dušu. Iako, strast je velika u DS.
Ali, sustigne te to, izgledađ trulo, suha koža, blijeda.

Lord Jambrek
24-02-2007, 22:22
Ona te proždire iznutra, tvoju dušu. Iako, strast je velika u DS.
Ali, sustigne te to, izgledađ trulo, suha koža, blijeda.

Raspadaš se, al dobiješ zakon boju očiju.



A čovječe jesmo fanovi, još budemo religiju osnovali.

Munjeni jarac
24-02-2007, 22:46
Dooku je mlakonja, Vader je legenda :pray:
mozda je u RL :rotfl: ali u lego star wars je zakonnnn
a i sto kazes-Vader je predobar
come to dark side
cookies for free^^

Munjeni jarac
24-02-2007, 22:49
Ona te proždire iznutra, tvoju dušu. Iako, strast je velika u DS.
Ali, sustigne te to, izgledađ trulo, suha koža, blijeda.

Raspadaš se, al dobiješ zakon boju očiju.



A čovječe jesmo fanovi, još budemo religiju osnovali.

mogli bi osnovat dark side members i light side members pa se tu prepirat^^

:rotfl:

Maze
24-02-2007, 22:50
Mogli bi. Čoviječe, bilo bi rata.. :pray:

Munjeni jarac
24-02-2007, 22:52
Mogli bi. Čoviječe, bilo bi rata.. :pray:
uff,i te kakvog rata
ono kupimo svi lajt sajbere pa se nadjemo negdje i deri mile :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
24-02-2007, 23:03
Mogli bi. Čoviječe, bilo bi rata.. :pray:
uff,i te kakvog rata
ono kupimo svi lajt sajbere pa se nadjemo negdje i deri mile :rotfl: :rotfl:

ja slažem svoj Lightsaber hilt, bilo mi je dosadno doma i počeo sam slagat, kad bu gotov, pokažem.

Munjeni jarac
24-02-2007, 23:06
e,aj nek neko kaze kak se zove onaj crnac sa ljubicastim macem,na vrh jezika mi je a nemogu se sjetit
enibadi?

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:07
dali ste mi ideju za sljedeci rad u Mayi, moj vlastiti lightšejber, ohh :roll: , to je tako......tako.......GEEKOVSKI :? , i zato mi se svidja :) !!!

Munjeni jarac
24-02-2007, 23:08
e,aj nek neko kaze kak se zove onaj crnac sa ljubicastim macem,na vrh jezika mi je a nemogu se sjetit
enibadi?
Mace Windu
da,sjetio sam se sad prije neg sam pogledo
on nije los^^

Maze
24-02-2007, 23:09
Dosta dobar, i mudar jedi. Iako, čudna mi je njegova smrt. On je trebao ubiti Palpatine-a, a ne ga uzeti na milost i nemilost.

Munjeni jarac
24-02-2007, 23:11
ajde evo vam da se zabavite kad smo kod star warsa^^
telnet towel.blinkenlights.nl
-upisite u run

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:14
ajde evo vam da se zabavite kad smo kod star warsa^^
telnet towel.blinkenlights.nl
-upisite u run

nemoj opet............


Mace Windu je guardian, on mi se ne svidja, ja volim sentinele kojima ne trebaju macevi za fight !!!

Maze
24-02-2007, 23:16
Slažem se. Budala može mačem, silom ne može svatko. Iako, vidili smo da se to u vecini slučajeva u filmu rješava mačem.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:30
Slažem se. Budala može mačem, silom ne može svatko. Iako, vidili smo da se to u vecini slučajeva u filmu rješava mačem.

Filmovi su za opcu publiku, moraju svima biti zabavni, to se dogadja i danasnjim igrama,...komercijalizacija.....puca mi srce !!!
Vecinu ljudi ne zanima ideoloija SW, rađe bi pogledali malo pucanja, klanja i golotinje, te govorili kako je to kultni film !!!

Maze
24-02-2007, 23:33
Pa da, zato sam naveo primjer. Star Wars je nešto više od toga navedenog

Lord Jambrek
24-02-2007, 23:35
Pa da, zato sam naveo primjer. Star Wars je nešto više od toga navedenog

ja sam uvijek govorio da je Star Wars religija.

Maze
25-02-2007, 12:54
Nisam znao da su Darth Maul-a uspjeli oživiti kasnije..

Lord Jambrek
25-02-2007, 13:05
Nisam znao da su Darth Maul-a uspjeli oživiti kasnije..

ha? WTF?

Maze
25-02-2007, 13:06
Pogledaj ovdje (http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Maul#Hunting_Obi-Wan)
Nisam ni ja znao, zanimljiva informacija.

Lord Jambrek
25-02-2007, 13:16
Pogledaj ovdje (http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Maul#Hunting_Obi-Wan)
Nisam ni ja znao, zanimljiva informacija.

Fora, jako zanimljiva informacija.

Maze
25-02-2007, 13:18
Evo, svi budući Sithovi (lol) Gledajte sveti kodeks:

Nema mira, postoji samo ljutnja
Nema straha, postoji samo moć,

Nema smrti, postoji samo besmrtnost,
Nema slabosti, tu je Mračna Strana.

Ja sam Srce Tame.
Ne poznam straha, ali ga usađujem neprijateljima.

Ja sam uništavač svjetova.
Poznam moć Tamne Strane.

Ja sam plamen mržnje.
Svemir kleči preda mnom

Zato ću naći pravi život, u smrti Svjetlosti.

Inače, više o Sithovima pogledajte ovdje (http://www.moscroatia.com/sith-akademija.asp#kodeks)

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 14:40
Yoda nije uopce nešto jači od cara. Pogotovo se dokazao..

pokazalo se da su Yoda i Imperator podjednaki po znanju sile i koristenju lightsabera. iako ja mislim da je Yoda ipak nesto mocniji od Cara. BTW, Star Wars je religija, mislim da su je osnovali. procitao sam i podatak da je Sidious oteo Maula dok je bio dijete te ga obucavao

Maze
25-02-2007, 14:43
Yoda nije uopce nešto jači od cara. Pogotovo se dokazao..

pokazalo se da su Yoda i Imperator podjednaki po znanju sile i koristenju lightsabera. iako ja mislim da je Yoda ipak nesto mocniji od Cara. BTW, Star Wars je religija, mislim da su je osnovali. procitao sam i podatak da je Sidiou oteo Maula dok je bio dijete te ga obucavao

Da, to je istina. Maul je inače Zabrak, ali su tetovaže ono crno po faci.
I postao si dvaput..

Bishop_45_(2)
25-02-2007, 14:50
Evo, svi budući Sithovi (lol) Gledajte sveti kodeks:

Nema mira, postoji samo ljutnja
Nema straha, postoji samo moć,

Nema smrti, postoji samo besmrtnost,
Nema slabosti, tu je Mračna Strana.

Ja sam Srce Tame.
Ne poznam straha, ali ga usađujem neprijateljima.

Ja sam uništavač svjetova.
Poznam moć Tamne Strane.

Ja sam plamen mržnje.
Svemir kleči preda mnom

Zato ću naći pravi život, u smrti Svjetlosti.

Inače, više o Sithovima pogledajte ovdje (http://www.moscroatia.com/sith-akademija.asp#kodeks)

to nije kodeks, to je jedno od 'vjerovanja', kodeks je :::>


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

; meni je blesavo prevoditi vjerovanja sa Basica, na Hrvatskom to zvuci jadno, uostalom Hrvatski ne postoji u SW !!! :?


EDIT:> ovaj 'kodeks' na hrvatskom, nema bas smisla, jer u vrijeme SITH-ova nisu postojali JEDI-i, oni se pojavljuju tek kasnije i kolju sve 'force sensitive' koji ne zele postati Jedi-i, tvrdeći da ih vodi 'mracna strana'; tvoj hr. kod moze biti kod Dark Jedi-a koji se prozivaju novim Sithovima ALI NE KOD PRAVIH SITHOVA !!!!

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 14:53
Sithovi su mi zanimljivi jer su dosta tajanstveni, tajansveniji od Jedija

Maloki
25-02-2007, 18:56
S Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

To mi jedna od najkul stvari u SW...

Y0$$1p
26-02-2007, 15:16
bio bi na light strani

Maloki
26-02-2007, 15:56
Valjda ima svijetliju put...

Y0$$1p
26-02-2007, 15:59
a ne znam nekak su mi bolji i imaju ljepse sablje

Arbiter of Change
26-02-2007, 16:12
a ne znam nekak su mi bolji i imaju ljepse sablje

Pa svi su oni navodno sami napravili svoju sablju tako da je to subjektivno.

Y0$$1p
26-02-2007, 16:17
[quote="Y0$$1p":ss761vsu]a ne znam nekak su mi bolji i imaju ljepse sablje

Pa svi su oni navodnoSsami napravili svoju sablju tako da je to subjektivno.[/quote:ss761vsu]


upravo tako navodno ali ja bas ne vjerujem u to

Armachus
26-02-2007, 16:48
Meni su od od Light strane jedino dobri zeleni mačevi !

Maze
26-02-2007, 19:21
Ma boja mača označava osobnost, ništa drugo. Pravi poznavatelj sile ne treba mač.

Rocchiro
26-02-2007, 19:38
Ma boja mača označava osobnost, ništa drugo. Pravi poznavatelj sile ne treba mač.

itekako mu je potreban ako je u blizini dragi mali Ysalamiri

Nightyx
26-02-2007, 19:40
Na LIGHT strani bi bio

Teon
26-02-2007, 19:56
Ma boja mača označava osobnost, ništa drugo. Pravi poznavatelj sile ne treba mač.

itekako mu je potreban ako je u blizini dragi mali Ysalamiri

Ali u biti, Jedi, Dark Jedi i Sithovi se u fightu sa lightsaberima oslanjaju podosta na force. Imas primjer u Thrawn trilogiji kad je Luke zavrsio sa Marom u jungli punoj Ysalamira pa je on imao problema, iako je ona znala rukovat macem i bez forcea

P.S. Da nemjerno odvojih Dark Jedi i Sithove to nije isto, ima onih koji znaju i onih koji ne

Maze
26-02-2007, 19:57
Ja znam zašto ih odvajaš ;)

Herr Schnitzel
26-02-2007, 20:16
Dark Side...
Iako mi se i kod njih neke stvari ne svidaju. Ja bih najradije uveo "Dark Side Reborn" ili tako nesto... Uglavnom, ne svida mi se sto nemaju bas neke casti, jer im je u prirodi da su pohlepni, pa ili ubiju gospodara, podmecu svojim "frendovima" itd... Uvijek traze jos, jos, jos...

A Light Side... Jednostavno previse rijeci, a premalo neceg konkretnog (cast izuzecima: npr. Qui-Gon Jinn)...

Grey Jedi... Mozda, umjerenost je sve, ali... Ipak cu Dark Side.

master of bullshit
26-02-2007, 23:24
Dark Side
iako bih želio da ima neka sredina
al Dark side 100%

Maze
26-02-2007, 23:27
Dark Side
iako bih želio da ima neka sredina
al Dark side 100%

Neka sredina- Grey Jedi.

Žao mi je što nisam mod. :(

master of bullshit
26-02-2007, 23:33
aha da zaboravio

Bishop_45_(2)
27-02-2007, 13:55
Dark Side...
Iako mi se i kod njih neke stvari ne svidaju. Ja bih najradije uveo "Dark Side Reborn" ili tako nesto... Uglavnom, ne svida mi se sto nemaju bas neke casti, jer im je u prirodi da su pohlepni, pa ili ubiju gospodara, podmecu svojim "frendovima" itd... Uvijek traze jos, jos, jos...


neznate cijeniti ali ni prosuđivati pohlepu, oholost i 'snalažljivost' ; one su nus-pojave snage (ali mislim snage u odlicivanju i razmisljanju) !!!

ARCHNEMESIS
06-04-2007, 20:41
Definitivno dark side.
Sve bi vas s gripom

Arbiter of Change
06-04-2007, 21:49
neznate cijeniti ali ni prosuđivati pohlepu, oholost i 'snalažljivost' ; one su nus-pojave snage (ali mislim snage u odlicivanju i razmisljanju) !!!

Postoje različite vrste snage, a pohlepa i oholost definitivnoSnisu nešto što ja cijenim iako je to ovih dana cool (znate ono, dečko je flegma, "obdaren" cinizmom i ego velik k'o mjesec i sad je on cool.... yeah...).

Bishop_45_(2)
06-04-2007, 22:56
[quote="Bishop_45_(2)":3btw3uew]
neznate cijeniti ali ni prosuđivati pohlepu, oholost i 'snalažljivost' ; one su nus-pojave snage (ali mislim snage u odlicivanju i razmisljanju) !!!

Postoje različite vrste snage, a pohlepa i oholost definitivnoSnisu nešto što ja cijenim iako je to ovih dana cool (znate ono, dečko je flegma, "obdaren" cinizmom i ego velik k'o mjesec i sad je on cool.... yeah...).[/quote:3btw3uew]

lol, svaki jedi/sith moze lagano iskoristiti pohlepu i oholost iz razloga sto se mi ljudi od toga drzimo udaljeno, treba se zgurati duboko u ono sivo podrucje, i zadrzati pravilno razmisljanje !!!

Arbiter of Change
06-04-2007, 23:09
[quote="Arbiter of Change":3er7kfyi][quote="Bishop_45_(2)":3er7kfyi]
neznate cijeniti ali ni prosuđivati pohlepu, oholost i 'snalažljivost' ; one su nus-pojave snage (ali mislim snage u odlicivanju i razmisljanju) !!!

Postoje različite vrste snage, a pohlepa i oholost definitivnoSnisu nešto što ja cijenim iako je to ovih dana cool (znate ono, dečko je flegma, "obdaren" cinizmom i ego velik k'o mjesec i sad je on cool.... yeah...).[/quote:3er7kfyi]

lol, svaki jedi/sith moze lagano iskoristiti pohlepu i oholost iz razloga sto se mi ljudi od toga drzimo udaljeno, treba se zgurati duboko u ono sivo podrucje, i zadrzati pravilno razmisljanje !!![/quote:3er7kfyi]

Definiraj pravilno razmišljanje?

I daj bez toga lol, ispadaš kao da nemaš ni 10 godina staža; imamo smiley-e. :wink:

pimp
05-05-2007, 14:42
bio bi light đedaj jer bi duze zivio a volim svoj zivot , ono mogu se hilati , svi mi se ulizuju i slicno ,

LoGy
16-06-2007, 11:37
Ja bi nešto između,onako da od svakoga ponešto imam.
Kao kad na nekim SW igrama sam biraš skillove, i one lightside i darkside,bez obzira na kojoj se strani zapravo nalaziš

Bishop_45_(2)
16-06-2007, 22:31
Definiraj pravilno razmišljanje?

I daj bez toga lol, ispadaš kao da nemaš ni 10 godina staža; imamo smiley-e. :wink:

nhf, ali ne volim 'smiley-e' koristim ih samo zato sto sam dobio par ovakvih primjedbi poput tvoje jednostavno mi se nije dalo svadjati oko te gluposti...


pravilno razmisljanje ne mozes definirati, pravilno je ono u sto ti vjerujes da je pravilno; jednako kao sto je normalno i stvarno ono u sto ti vjerujes; sve se svodi na tvoje vlastito razmisljanje, moj otac ne vjeruje da netko moze zaradjivati od igranja igara na PC-u; to je za njega nerealno i nestvarno; kako bi promjenio svoj koncept stvarnosti; pa zanemarivanjem normalnog i konstantnim prosirivanjem svojeg znanja; kako je samo znanje otprilike beskonacno, poprilicno je nemoguce za jednu osobu da shvati SVE; i evo, mi u to vjerujemo, mi ne mozemo shvatiti sve, pa se sami ogranicavamo !!!
Jedna stara stvar, koju ne zelim pretjerano (upce) vishe komentirati jer to uzbudjuje previshe ljudi; znaci prastara Kršćanska Crkva nas uci da je 'loshe' odlaziti u krajnost; iz toga sam rekao onu stvar, da se treba uvuci duboko u sivo i ostati 'svoj' , jer su Jediji i Sithovi dvije suprotne krajnosti koje su nerealne i neostvarive, ali ipak mi tezimo prema njima jer su jednostavnje .... !!!


(lol, sry sto odgovor kasni, tak sam sad pogledao temu :P )

Arbiter of Change
17-06-2007, 16:43
Žestoka brzina, nema šta. :D

Naravno, slobodno sam izaberi kako ćeš se izražavati jer ja nisam tu, a niti mogu, da ikome govorim što da radi, ali ja samo prakticiram ne koristiti MMO žargon na forumima. Jednostavno nema smisla stavljati lol kad možeš haha, hehe ili fufu (:P) ako želiš.

To da nitko ne može sve shvatiti sve je možda krivo, pogotovo zato jer mi gledamo sa ljudskog mentalnog stajališta koje ima svoje mane i ograničenja.

Black Hawk Down
17-06-2007, 20:38
bio bi light đedaj jer bi duze zivio a volim svoj zivot , ono mogu se hilati , svi mi se ulizuju i slicno ,


:rotfl:
Poslije Mandolorian wars jedi su ti bili kao Bin Laden danas

Bishop_45_(2)
18-06-2007, 08:47
Žestoka brzina, nema šta. :D

Naravno, slobodno sam izaberi kako ćeš se izražavati jer ja nisam tu, a niti mogu, da ikome govorim što da radi, ali ja samo prakticiram ne koristiti MMO žargon na forumima. Jednostavno nema smisla stavljati lol kad možeš haha, hehe ili fufu (:P) ako želiš.
ma, to nije MMO zargon, to mi je samo lakse i brze nego traziti nekog smajlica sa strane :P !!!



To da nitko ne može sve shvatiti sve je možda krivo, pogotovo zato jer mi gledamo sa ljudskog mentalnog stajališta koje ima svoje mane i ograničenja.

ja sam napisao da smo ni ograniceni onoliko koliko mi vjerjemo da smo ograniceni, jer je preocito da je jedino ogranicenje koje postoji > znanje !!! taj dio iz kojeg si izvukao ovaj podcrtani dio tvog posta, to si krivo shvatio sto sam pokusao reci; pa istina jest da je malo nespretno sklepan taj post, ali samo procitaj ponovo !!!

Herr Schnitzel
27-06-2007, 09:45
Malo si me krivo shvatio. Pohlepa je kod Sithova uvijek pretjerana i stalno raste. Fali im umjerenosti.

hacker
27-06-2007, 13:01
I love cookies, so... DARK SIDES:evil:

Carp
27-06-2007, 13:07
I love cookies, so... DARK SIDES:evil:


haha dobra! odabro bi light stranu... ne znam .. nekako mi vise pase!

Lord Jambrek
27-06-2007, 15:21
Ne možete "odabrati" stranu.

Zato jer to ovisi o vašim postupcima, mogu se kladit da bi više od pola ovog svijeta bilo na Dark Side-u jer svi misle na sebe i samo im je na pameti kako da se ojačaju i da postanu bogati, a to je upravo put na Dark Side, želiš više i više. Balans bi ljudi jako teško održali, jer kada bi ljudski narod shvatio što bi sve mogao raditi sa moći Sile, to bi bili pokolji svaki dan. Zamislite hodate Zagrebom i pokraj vas na ulici prođe čovjek kojemu se ne sviđa vaša odjeća i vaš stil. Današnji čovjek poželi da ga lupi, istuče, ali ne može jer bi ljudi vidjeli i pozvali policiju, a onda bi bilo belaja. Da ta osoba ima moć Sile, on bi samo prošao pokraj vas i stisnuo vam Force Choke, a daj ti onda otkriji 'ko je to napravio, a onda si već mrtav kad prokužiš. Samo bi se ljudi poubijali, jer ako netko primjeti da ima ogromnu moć razaranja, iskorišatavat će ju, krađe bi se povećale i to masno. Ubojstva bi bila masovna, samo bi se ubijali, bacali druge predmete na druge osobe...


Ljudi nisu stvoreni za tu moć zbog svoje pohlepe i sebičnosti.

Arbiter of Change
27-06-2007, 18:04
Tehnički gledano, gotovo svi žele postati superiorniji u nekom smislu. Ja osobno mislim da metode, isto kao i ciljevi, definiraju osobu.

Midwintertears
24-06-2009, 08:30
Evil is overrated. I to kod većine ljudi samo radi Vadera.

Gray Jedi. :pray:

Midwintertears
20-07-2009, 20:16
Agree'd, naporni dark/light jedi-ji su ograniceni...i naporni

Ajde nek se i mi u necemu slažemo.

Hackz0r
29-11-2009, 14:46
Light - jer je sve teze :D