PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zvučnici



goGAMERo
21-02-2007, 15:36
Planiram kupiti nove zvučnike, mada i nemam puno love a ni izbora, to je BiH ipak. Odlučio sam se za Philips SPA2300 koji su po netu dobili dobre ocjene, no zanima me nečije osobno iskustvo jesu li izdržljivi, kvaliteta zvuka, jačina bass-a...?
http://img65.imageshack.us/img65/8434/philipsspa230021ic7.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=philipsspa230021ic7.jpg)

Ako ništa dajte mi jedan dobar link na neki review na engleskom po mogućnosti!

goGAMERo
22-02-2007, 14:08
Niko ništa?

Bartuc
22-02-2007, 14:16
Ovakva pitanja su ti uvjek bolja za Hardware i Software podforum!

Ja nemam nikakva iskustva sa Philipsom tak da ti nemrem ništa korisno reć o njima!

Najbolje ti je nać tehničke podatke tih zvučnika i usporediti sa par sličnih modela iz dostupnih dučana!

Važno kod zvučnika:

1) Niska frekvencija Woofera
2) Što veća radna snaga satelita - znaći ak ti piše 500W odmah ih odjebi :rotfl:

goGAMERo
22-02-2007, 15:33
OK sve to, ali mi vala nije jasno kako to da od toliko weba nema niti jedan Božiji review...

Bartuc
22-02-2007, 17:02
OK sve to, ali mi vala nije jasno kako to da od toliko weba nema niti jedan Božiji review...

Uglavnom ti se rjetko kada rade recenzije komponenti koje nisu uzdrmale tržište! Odi si na službenu stranicu od Philipsa i pogledaj si tamo specifikacije uređaja!

goGAMERo
22-02-2007, 17:48
OK sve to, ali mi vala nije jasno kako to da od toliko weba nema niti jedan Božiji review...

Uglavnom ti se rjetko kada rade recenzije komponenti koje nisu uzdrmale tržište! Odi si na službenu stranicu od Philipsa i pogledaj si tamo specifikacije uređaja!

Ma znam ha specifikacije i nije fora u tome, nego me zanima kako se pokazuju u radu, muzika, igre..., kršti li zvuk... Vidio sam da su dobili neke nagrade za najbolje zvučnike u okviru te cijene... X-230 su mi predobri, ali je fora što mi je malo previše dati 400 kn, jer je toliko cijena dotičnih u Mostaru!

Bartuc
22-02-2007, 17:56
Gle ak su dobili nagradu za Best Buy onda su 100% dobri zvučnici! Evo moji Altec Lansing su isto bili Best Buy jako dugo vremena i ja sam ih išel kupit baš zbog toga i prezadovoljan sam. Ipak ti ljudi šta pišu o hardware-u i ocjenjuju ga znaju kaj rade i nebi preporučili neku škart robu! Uostalom Philips je jedna od vrlo respektabilnih marki za TV i Audio tehniku i mislim da nebudeš pogrješio ako ih uzmeš!

A što se Logitecha tiće, on je zvjer za periferiju, ima vrhunske miševe i tipkovnice i tu nema konkurenciju! Ali zato ne znaći da rastura i u Audio Tehnici, mislim da se Philips puno duže bavi Audiom nego Logitech i mislim da Philips nemre imati loš proizvod što se toga tiće!

str33t6l0w
22-02-2007, 18:38
audio tehnika logitecha je nikakva... odvratan zvuk.. krištav... bezveze.. bolje uzmi ove sto si napisao ;)

goGAMERo
23-02-2007, 15:15
Uzeo sam i preodličan zvuk, predobar bass, predobar dizajn, prvi dojam... Hvala svima, a sada može lock!

BTW. Čak sam svojim šarmom dobio i malo popusta na njih! :)