PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jade Empire



=PcP=F@N
21-02-2007, 13:14
neznam jeli vec bila tema o ovoj igri ali eto samo obavijest da je igra izisla,na ign je vec recenzija i kao sto sam i ocekivao igra ce biti hit i predobra je..nes slicno kao fabel..predobro,jedva cekam da nabavim

m777
21-02-2007, 13:22
jedva cekam da nabavim
Ja isto.
Weee...

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 13:23
Ne sumnjam da će igra biti na visokom nivou, kao i sve dosadašnje od Biowarea, jedino bih volio da nije tako linearna. Kad bi Bioware i Bethesda išli zajedno raditi neku igru, to bi vjerojatno bio savršeni RPG.

kulamasta
21-02-2007, 13:25
Nije Bioware lud da radi igru sa onakvim lamerima

Bishop_45_(2)
21-02-2007, 13:37
NE treba spojiti Bioware i Obsidian !!!, e oni bi dali pravu igru !!!

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 13:38
Nije Bioware lud da radi igru sa onakvim lamerima

Zašto misliš da su lameri? Ja mislim da su to trenutno dva najbolja developerska tima specijalizirana za RPG današnjice. Black Isle je bio velik u svoje vrijeme, ali sad su pokojni. Bioware je vjerojatno bolji, ali meni osobno više leži Bethesdin pristup, jako cijenim tu slobodu u igri. Recimo KOTOR ima svoj početak i kraj, ali Morrowind je stvarno teško u potpunosti iscijediti. Meni osobno je jako teško odlučiti koja mi je igra bolja. Morrowind cijenim zbog slobode i igrivosti, a KOTOR zbog atmosfere, priče i settinga.

Arbiter of Change
21-02-2007, 13:41
Pa igra ti je već izašla za XBox, mi na PC-ju ćemo dobiti "extended edition".... slično kao ono kad je Fable izašao za PC.

=PcP=F@N
21-02-2007, 13:47
neeemoj jebat... :D pa izišča je prije dvije godine...al sta mene briga za xbox,nit ga imam,nit ga želim..sad je na PC-u i igrat cu je tek sada

Arbiter of Change
21-02-2007, 13:54
neeemoj jebat... :D pa izišča je prije dvije godine...al sta mene briga za xbox,nit ga imam,nit ga želim..sad je na PC-u i igrat cu je tek sada

Pa slušaj, 1. post ne kaže ništa o PC verziji koliko ja vidim. :P

ROCCO_GRANDE
08-03-2007, 17:32
Funkcionira li igra bolje s gamepadom ili miš+tipkovnica?

kulamasta
08-03-2007, 17:45
Nije Bioware lud da radi igru sa onakvim lamerima

Zašto misliš da su lameri? Ja mislim da su to trenutno dva najbolja developerska tima specijalizirana za RPG današnjice. Black Isle je bio velik u svoje vrijeme, ali sad su pokojni. Bioware je vjerojatno bolji, ali meni osobno više leži Bethesdin pristup, jako cijenim tu slobodu u igri. Recimo KOTOR ima svoj početak i kraj, ali Morrowind je stvarno teško u potpunosti iscijediti. Meni osobno je jako teško odlučiti koja mi je igra bolja. Morrowind cijenim zbog slobode i igrivosti, a KOTOR zbog atmosfere, priče i settinga.

Bioware u odnosu na bets... radi potpuno drugu vrstu RPG-a (ako se bets... igre mogu nazivat uopce rpgeicama....)
Bioware se drzi nekih klasicnih pravila RPG-a (barem u igrama za pc, neznam kakav je JE), za razliku od Bethe... koja sve vise naginje obicnim akcionim igrama sa natruhom rpg-a...

Arbiter of Change
08-03-2007, 18:51
Bioware u odnosu na bets... radi potpuno drugu vrstu RPG-a (ako se bets... igre mogu nazivat uopce rpgeicama....)
Bioware se drzi nekih klasicnih pravila RPG-a (barem u igrama za pc, neznam kakav je JE), za razliku od Bethe... koja sve vise naginje obicnim akcionim igrama sa natruhom rpg-a...

Sve je to u zadnje vrijeme isto, jedino šta se potonji drže D'n'D pravila. :wink:

POSA
08-03-2007, 21:05
igra je dobra i sviđa mi se što su temu maknuli iz dosadnog mi fantasya i stavili u kinesku mitologiju. istina i to je fantasy, ali ne toliki kakvim nas šopaju
no
nekak mi ne leži. prejednostavna je, što je po meni za jedan rpg neugodno
sve one čari rpg-a su svedene na minimum - kod lika možete samo unaprjeđivati snagu, duh i chi, a razni oklopi ne postoje, famozni stilovi borbe su jedino po čem se može više prčkati. dobro ima raznih gemova koji dižu stats i razne disciplina, ali nije to to
ne znam, možda me nwn2 razmazio

Sonic_Moronic
08-03-2007, 21:38
NE treba spojiti Bioware i Obsidian !!!, e oni bi dali pravu igru !!!

Jbt. nisam baš siguran u to.

ROCCO_GRANDE
08-03-2007, 22:20
[quote="Bishop_45_(2)":24ltwjwe]NE treba spojiti Bioware i Obsidian !!!, e oni bi dali pravu igru !!!

Jbt. nisam baš siguran u to.[/quote:24ltwjwe]

Obsidian se zasada samo fura na Bioware. Tek treba vidjeti kakvima će se pokazati kad dovrše nešto što je iz temelja njihovo, a takvo nešto bi trebao biti Alien RPG na kojem rade.

revenion
10-03-2007, 13:31
ovo ce bit konverzija za pc...sa XBOXA na pc isto kao i fable...samo neznam kak ce ovo zavrsit...fable je zavrsio nesto bolje ali se moglo jos doradit na igri osim dodataka prici i nekoliko itema...ovoj igri bi dao 5-6/10...iako jedva cekam da vidim kakva je

ROCCO_GRANDE
10-03-2007, 13:57
ovo ce bit konverzija za pc...sa XBOXA na pc isto kao i fable...samo neznam kak ce ovo zavrsit...fable je zavrsio nesto bolje ali se moglo jos doradit na igri osim dodataka prici i nekoliko itema...ovoj igri bi dao 5-6/10...iako jedva cekam da vidim kakva je

Boiware je ipak malo sposobniji od Lionheada, tako da Jade Empire može biti samo bolji.

M@T3J
14-03-2007, 22:35
Na IGN-u Jade Empire ima 8.6 što je po meni odlična ocjena za jedan port s konzole. Ovih dana ću si vjerojatno nabaviti igru.

=PcP=F@N
05-04-2007, 00:00
ajde tko ce mi pomoci..zapeo sam u ruinsima i onom innu sve sam to porjesavao tamo pobbijem one duhove bez problema(u partiju mi je onaj div sa skirama) al jebote neznam sta dalje..u inu mi je onaj dao kristal i a ja sam ga dao dalje onom liku sto je bio s tim divom i tu se sad vrtim u krug rokam te duhove i nabijam XP sta sad dalje?