PDA

Pogledaj cijelu verziju : Resident evil 4



dugi
20-02-2007, 20:42
Nisam primjetio temu za pc verziju ove igre pa evo par dojmova.Ponajbolja PS2 igra na PC-u je tek prosjecna.Fanovi nece biti razocarani jer port sa konzole radi dosta dobro.Ako je igrate sa gamepadom onda je osjecaj isti kao i na konzoli ali meni osobno je taj osjecaj monoton pa se drzim misa i tipkovnice.Igram ju sa nekim modom koji poboljsava upetrebu misa pa sve ispada dosta igrivije.Filmovi unutar igre su nazalost na nekoj jadnoj rezoluciji pa bas i ne izgledaju nesto dok sama igra izgleda bolje nego sam se nadao.Zahtjevi su otimisticni za sve sa slabijuim strojevima:



Supported OS: Microsoft(R)Windows(R)2000/XP *1
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 Processor 1.4GHz
(Intel(R) Pentium(R) 4 Processor 2.4GHz or higher recommended)
Memory: 256MB (512MB or more recommended)
Video Card: 128MB VRAM card with DirectX(R) 9.0c or higher /Shader 2.0 or higher support
(256MB VRAM or higher recommended) *2 *5
Sound Card: DirectX(R) 9.0c or higher compatible sound card *3
DVD Drive: 4x DVD-ROM or higher
Monitor: 800 x 600 resolution(SVGA), High-Color (16-bit color) or better
Supported Controllers: mouse and keyboard (required), PC compatible gamepad (4-axis dual analog sticks and 12 or more buttons required) *4
Hard Drive Space: 7.0GB of free space required


Sve u svemu zanimljiva igra ako ste spremni na konzolaske kontrole a ako ste tvrdokorni pc-ijas onda ni ne kupujte ovu igru.

Ementaler
20-02-2007, 20:47
Igra je predobra. Eventualno se neće svidjet zadrtim igračima FPS-a i RTS-a...

Odličan mix avanture, akcije, RPG-a.. svega. Još k tome nije uopće zahtjevna, a grafika je barem sa dizajnerskog stajališta odlična, kao i atmosfera.

Lord Jambrek
20-02-2007, 20:58
Frend mi doneso jučer neki biohazard 4, kad sam to upalio reko sam"jebate ćevap s krbavskog polja, ak ovo nije resident evil ubij me"

Je to isto ili?

POSA
20-02-2007, 21:15
je to je isto samo što se u japanu zove biohazard

gledao sam screense konzolne verzije
i igram igru na kompu

pa dovraga jel se to meni čini ili je na konzoli sve puno bolje
barem je atmosfera bolje pogođena ako ništa drugo.
nekak mi na konzoli sve izgleda strašnije. što je bolje
na kompu nema uoipće sjena ni osvjetljenja kao na konzoli

ma šta pričam evo gledajte

http://www.gamespot.com/pc/adventure/residentevil4/show_msgs.php?topic_id=m-1-33448062&pid=931851

Ementaler
20-02-2007, 21:33
OMG. Iako sam vidio igru na PS2 prije skoro godinu dana, nisam ni skužio da je tolika razlika između PC i PS2 verzije, iako sam stalno bio pod dojmom da grafici "nešto fali" u PC verziji...

W3DR4N
20-02-2007, 21:38
Kažu da bi do kraja mjeseca trebala stići i europska RE4 verzija, daleko kvalitetnije portana.

dugi
20-02-2007, 21:42
Ne vjeruje da ce biti neke razlike jer i sada ova verzija radi sasvim dobro i izgleda sasvim dobro.Uostalom kaj to znacajno mogu promjeniti u mjesec dana.Biti ce to indenticne igre.

20-02-2007, 21:44
100 puta je bolji na ps2.

Ementaler
20-02-2007, 21:47
Ma uopće nije bitan taj grafički dio toliko, lagano su osvjetljenja lošija, ali igra i dalje izgleda odlično, boss fightovi su odlični, zagonetke, radnja... sve zanimljivo i vrlo zabavno...

dugi
20-02-2007, 21:48
100 puta je bolji na ps2.

Probao sam ju na ps2 kada je izasla i sad ju igram na pc-u i razlike bas neke i ne vidim.jednako su kvalitetne il nekvalitetne.Na pc izgleda bolje barem na 1280x1024,kontrole sa nekim ps2 klon gamepadom su iste a sa misem i tipkovnicom je jos i igrivije tako da verzija na pc nije nikako losija cak dapace.

Karzah
20-02-2007, 21:49
Izgleda kao Silent Hill , pretamno .

mravojed20
20-02-2007, 21:52
Glazba,igrivost,replayability,atmosfera? nije me briga za kontrole jer ako sam izdrzao silent hill 4 mogu sve.

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 22:11
igrao na PS2, zakon :pray: na PC nisam

ROCCO_GRANDE
20-02-2007, 22:24
Resident Evil je vjerojatno najrazvikanija gaming franšiza nakon Tomb Raidera.

20-02-2007, 22:31
100 puta je bolji na ps2.

Probao sam ju na ps2 kada je izasla i sad ju igram na pc-u i razlike bas neke i ne vidim.jednako su kvalitetne il nekvalitetne.Na pc izgleda bolje barem na 1280x1024,kontrole sa nekim ps2 klon gamepadom su iste a sa misem i tipkovnicom je jos i igrivije tako da verzija na pc nije nikako losija cak dapace.


Zar se moze igrat sa misem??

Lord Jambrek
20-02-2007, 23:21
E meni su dopizdile te kontrole na portovima, onda sam skočio u links i kupio konverter u koji uštekam gamepad od Play Station-a i to sve se ukopča u USB port i radi ko suza, imaš i vibru, analogne palice...

Kiklop
20-02-2007, 23:34
igro sam igru na ps2 ubiti prolazio sam ju al nije mi se bas svidjela teska je dosta a i kontrole su poprilicno lose na ps2

spawn89
21-02-2007, 16:06
kad je izasao re4 za komp? preso sam ga na sonyju 3 puta ali hocu i na kompu? :D

MA4A1 aka. Wicked Weasel
22-02-2007, 19:30
Rezident je prvo na gejm cjubu izaso i preso sam ga bezbroj puta, najbolja igra definitvno !

hapa
25-02-2007, 22:19
jooj vidim da je umrla tema al moram pitat tek sam danas nabavio Biohazard 4 (resident evil 4) i interesuje me jedno...

ono kad nanisanim nekog pa se vidi laser MOGUL SE KRETAT u isto vrijeme?


pozz. 8)

Kiklop
25-02-2007, 22:25
jooj vidim da je umrla tema al moram pitat tek sam danas nabavio Biohazard 4 (resident evil 4) i interesuje me jedno...

ono kad nanisanim nekog pa se vidi laser MOGUL SE KRETAT u isto vrijeme?


pozz. 8)bojim se da ne :wink: cekaj sam dok ti doleti onaj lik s motorkom i odpili ti glavu lol to je vrhunac igre

hapa
25-02-2007, 22:39
to je nesto najgluplje na igri...inace sve mi se svidja jedva cekam da krenem aktvino igrat :-x

znas kako ja predjem 5m i pazljivo gledam imal gdje zombija a nekkakva grafika nemozes lako prepoznat zombiju u onoj sumi :killyou:
da te pitam ako si preso ... znas onog vuka kad oslobodim predpostavjljam da ce on meni pomoc kasnije ????

Kiklop
25-02-2007, 22:46
to je nesto najgluplje na igri...inace sve mi se svidja jedva cekam da krenem aktvino igrat :-x

znas kako ja predjem 5m i pazljivo gledam imal gdje zombija a nekkakva grafika nemozes lako prepoznat zombiju u onoj sumi :killyou:
da te pitam ako si preso ... znas onog vuka kad oslobodim predpostavjljam da ce on meni pomoc kasnije ????lol nisam proso al sam proso jedan dio i tog se sjecam nece ti se pridruzit kasnije ti se pridruzi ona klinka ali ona ti samo smeta i ima jos jedan lik koji ti malo pomaze

MA4A1 aka. Wicked Weasel
27-02-2007, 08:21
to je nesto najgluplje na igri...inace sve mi se svidja jedva cekam da krenem aktvino igrat :-x

znas kako ja predjem 5m i pazljivo gledam imal gdje zombija a nekkakva grafika nemozes lako prepoznat zombiju u onoj sumi :killyou:
da te pitam ako si preso ... znas onog vuka kad oslobodim predpostavjljam da ce on meni pomoc kasnije ????

Pomoc ce ti kod borbe sa onim El Gigante tipom (onaj div).
Ali ja sam lijepo rocket launcher kupio pa je odapeo papke vrlo brzo.

W3DR4N
01-03-2007, 10:58
Izašao europski resi 4. Nisam siguran koje su točno razlike.

ROCCO_GRANDE
10-03-2007, 21:11
Zašto još uvijek nema recenzija po netu?

dugi
10-03-2007, 21:32
Ima

http://www.gamerankings.com/itemranking ... wid=765218 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/launchreview.asp?reviewid=765218)

ali nije objektivna,po meni 9/10.

ROCCO_GRANDE
10-03-2007, 22:23
Ima

http://www.gamerankings.com/itemranking ... wid=765218 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/launchreview.asp?reviewid=765218)

ali nije objektivna,po meni 9/10.

Zašto misliš da nije objektivna?

dugi
10-03-2007, 22:34
Ima

http://www.gamerankings.com/itemranking ... wid=765218 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/launchreview.asp?reviewid=765218)

ali nije objektivna,po meni 9/10.

Zašto misliš da nije objektivna?

Zato jer je tip seljo.Muce ga kontrole koje su sa nekim gamepadom u obliku ps2 gamepada iste kao i na toj konzoli.Kaze da nema podsku za mis a ja sam birao hocu li igrati misem ili gamepadom jedino sto sam malo guglo i nasao jedan pokretac koji omogucuje igranje misom.Muci ga grafika a ne kuzim kaj je ocekivao da ce valjda napisati novi kod samo zato jer igra seli sa konzole na pc.Grafika je sasvim o.k.
Nije objektivna jer je zbog tih sitnih nedostataka prelose ocjenjena.
Po meni ova verzija za pc je bolja od ps2 verzije ako zbog niceg drugog onda bas zbog daleko bolje grafike koju sam ja vrtio na 1280x1024 za razliku od ps2 vezije od 720x480 :hangin:

ROCCO_GRANDE
10-03-2007, 22:53
Zar je to jedina recenzija na netu? Ne shvaćam što čekaju IGN i Gamespot. Američku verziju možda?

Ementaler
10-03-2007, 22:57
Grafika je bolja na PS2 i najbolja na GC ... PC ima najlošiju grafiku. Osjvetljena su bitno lošija, kao i sjene... jedino je rezolucija veća...

i onak igra je dobila 9/10.. ti bi višu ocjenu?

EDIT: ahaaa dobila je 7/10 ... nvm... malo je preniska ocjena slažem se.. igra je predobra čak i ako uračunamo da se radi o lošoj konverziji..

Reaper
11-03-2007, 12:21
Ja sam presao RE4 na PC-u :fof: Stvarno je zestoka igra,samo sto me nervira sto stalno otimaju Ashley.Mislim...taman ju spasim onda ju odjednom otme neki drugi freak. :kill:

Jopax
11-03-2007, 12:56
cek malo jeli to onaj RE4 sa onim plavim sa GC jer ako je onda zaaaaaakon
igra mi je odlicna iako bas ne volim RE serijal ali mi je ovaj nastavak dobar ali ne dovoljno da zbog nejga kupim konzolu zato jupiiiiiiiiiiiiiiiii

goGAMERo
08-06-2007, 21:53
Pročitao sam u PCP reci, da postoji neki miš loader!?

dugi
08-06-2007, 22:21
Pročitao sam u PCP reci, da postoji neki miš loader!?

da postoji,napravili su ga fanovi i pojavio se zajedno sa izlaskom same igre.U pocetku mi se svidio ali kako sam prolazio kroz igru ipak sam se odlucio za gamepad pa sam pomocu njega i zavrsio igru.Upravljanje je u pocetku nespretno ali nakon sto se priviknes ispada dosta bolje nego preko misa a pogotovo tipkovnice jer u nezgodnim situacijama moras prtljati po tipkovnici a to ubija igrivost.

Bartuc
21-08-2007, 09:32
Ljuuuudiiiii, pomozite noobu :rotfl:

Ovo je prvi Residen Evil koji igram, ali da ga hebeš ja ne znam izać iz te igre osim ctrl+alt+del kombinaciom :D

Kak se igra gasi? Kad stisnem ESC, dođe mi u options izbornik gdje ima excape opcija ali to je samo za gašenje options menia :D

Ajd pliz pomagajte... :D

Rex Regis.cro
21-08-2007, 13:03
Imam je za PC. Odlična igra, ali je izgubila ''ono nešto'' što su prošli nastavci imali.

Ljuuuudiiiii, pomozite noobu :rotfl:

Ovo je prvi Residen Evil koji igram, ali da ga hebeš ja ne znam izać iz te igre osim ctrl+alt+del kombinaciom :D

Kak se igra gasi? Kad stisnem ESC, dođe mi u options izbornik gdje ima excape opcija ali to je samo za gašenje options menia :D

Ajd pliz pomagajte... :D
Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^

Bartuc
21-08-2007, 13:49
Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^

Al su ga zakomplicirali :D Puno hvala na infou!

Nego da li ima smisla igrati prva 3 nastavka ove igre ili ne? Prvi vjerujem da izgleda kao pixel na pixel... se radnja nastavlja u sva četri nastavka ili...?

Ajd me informirajte malo! Četvorka mi se full sviđa! Ima jako dobru atmosferu, a vjerujem da je i radnja jako dobra! Jedino me ubija u pojam igranje samo sa tastaturom! Imam doma gamepad, jel bolje sa njime? Ili možda sa onim dodatkom za miša?

Hvala :D

Rex Regis.cro
21-08-2007, 15:06
ODMA NABAVI PRVA TRI DJELA! EMULATORI ZA PSX NA PC-u SU SADA LEGALNI!!! SI ČUO? OOOOODDDDDDMMMMMMMMMAAAAAAAA!!!!!!111
*cough* :D
Anyway, igrati Rezi igre sa tipkovnicom je bogohulje ^^
Ovako, imaš Rezi 1 i Rezi 2 za Gamecube. Iste so kao i za PSOne ali s puno boljom grafikom. Ako nemaš GameCube (ja nemam) onda ako budeš skidao ih s interneta pazi da skineš Resident Evil 2 DualShock edition jer ima podršku za gljivice na gamepadu i vibraciju. Rezi 3 ima to več ugrađeno tako da se ne brineš. Ne znam dali možeš igrati PC verziju sa gamepadom, ja mislim da možeš samo PSOne verziju. Nadam se da sam u krivu :?

buzybizyboz8
21-08-2007, 17:32
Igru sam igrao i mogu reći da je odlična

Bartuc
21-08-2007, 20:14
Skinuo sam si modifikaciju za miša i daleko je igrivija igra nego bez toga :D Predpostavljam da je bolje sa mišem nego gamepadom!? Imam gp ali mi ga se ne da konfigurirati i zahebavati njime :(

Mada je i sa mišem teško naciljati neprijatelja u žaru borbe :D

Rex Regis.cro
21-08-2007, 20:19
Meni je puno lakše naciljati neprijatelya gamepadom u RE 4, zato i igram s njime.

THUNDER_DINIX
21-08-2007, 20:27
to je vise konzolaska igra, pa je i bolje igrati sa GP

Kenyi
26-08-2007, 16:33
igra je predobra odigrao sam extras sa Adom i mogu reci da je odlicna :pray:

dugi
26-08-2007, 16:35
Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^

Al su ga zakomplicirali :D Puno hvala na infou!

Nego da li ima smisla igrati prva 3 nastavka ove igre ili ne? Prvi vjerujem da izgleda kao pixel na pixel... se radnja nastavlja u sva četri nastavka ili...?

Ajd me informirajte malo! Četvorka mi se full sviđa! Ima jako dobru atmosferu, a vjerujem da je i radnja jako dobra! Jedino me ubija u pojam igranje samo sa tastaturom! Imam doma gamepad, jel bolje sa njime? Ili možda sa onim dodatkom za miša?

Hvala :D

prva tri nastavka su savrsenstvo.Kupis si ps1 za nekih 150-200 kuna i udri,malo je danas takvih horor avantura.

Kenyi
26-08-2007, 16:39
zato su mi nekako teski odigrao sam sve nastavk ejre sam prije imao plej 1 ali me dojmio ovaj 3 zato sto je dinamicniji nekako.

Rex Regis.cro
02-09-2007, 17:33
Evo me nazad dečki. Igrao prva tri naskavka kod sestre u Zagrebu na PS 1 i moram vam reci da je Resident Evil 4 za mene sada totalno smeče. :cry:
Nema onih ful zabavnih zagonetki, TPS kamera mi jednostavno ne paše. Sve u svemu nema atmosferu proslih Rezi igrica.

flander
02-09-2007, 20:50
evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


"Gotta rare things on sale starnger" :D

Bartuc
02-09-2007, 21:11
evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


"Gotta rare things on sale starnger" :D

Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a :D

Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 :o Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa :D Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!

flander
02-09-2007, 22:11
evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


"Gotta rare things on sale starnger" :D

Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a :D

Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 :o Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa :D Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!


kaj če mi jako oružje kad imam rocket luncher hehe, "Stranger straner, thats is a real weapon " hehel00d lik :D

Bartuc
02-09-2007, 22:22
evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


"Gotta rare things on sale starnger" :D

Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a :D

Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 :o Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa :D Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!


kaj če mi jako oružje kad imam rocket luncher hehe, "Stranger straner, thats is a real weapon " hehel00d lik :D

Vjeruj mi, rocket luncher je sranje :D Dobar damage diler, ali je potpuno beskoristan kasnije! Buš se i sam uvjerio u to :D

vex
05-09-2007, 17:31
onaj mouse loader for teh win 8)

Bartuc
05-09-2007, 17:40
onaj mouse loader for teh win 8)

Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX :cry:

Lord Jambrek
05-09-2007, 17:42
onaj mouse loader for teh win 8)

Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX :cry:

Emulator+ PS gamepad converter FTW.

vex
05-09-2007, 17:43
kupio sam si gamepad , puno igrati bolje nego s mišem..

Bartuc
05-09-2007, 17:43
Štima, ali nemam niti jednu igru doma... sve sam podjelio :(

Kad pređem Overlorda i STALKERA, bacam se ponovno na RE4 s tim da bum našao svaki komad zlata i nabrijao oružje do neba :D

vex
13-09-2007, 11:26
onaj mouse loader for teh win 8)

Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX :cry:


I meni.. :cry:

Jelash
14-09-2007, 15:46
Resident Evil 4 - odlična akcijska igra, loš Resident Evil. (tko je skužio - dobro / tko nije - još bolje)

Kontrole ownaju... mislim pritom na GC verziju; baš me zanima kako je tek ona verzija za Wii. Odlična grafika, kul OST i zvukovi, hed šotovi... no usran scenarij sve to kvari. Remake jedinice i dalje je najbolji RE IMHO.

Rex Regis.cro
14-09-2007, 17:39
Resident Evil 4 - odlična akcijska igra, loš Resident Evil. (tko je skužio - dobro / tko nije - još bolje)
Istina. :(

SkunK
15-09-2007, 16:46
Znaci lakse ce mi biti igrat četvorku s gamepadom?

Bartuc
15-09-2007, 17:25
Možda ne toliko lakše koliko će ti biti gušt! Nekak je bolji filing sa gamepadom nego sa mouse modom!

SkunK
15-09-2007, 17:30
Zadnji patch je 1.1.0 jelda...?

Bartuc
15-09-2007, 17:46
Tak je! Skini si ga tak da nemaš frke sa igrom! Uglavnom, sa tim patchem, mislim da nisam naišao na niti jedan major bug u igri!

SkunK
15-09-2007, 19:29
Jel četvorka koju sad igram povezana s prijasnjim nastavcima ili nisu bas bitini za pricu? Ako jesu bili mi mogao netko ukratko objasnit sta se dogadjalo u prijasnjima ( plz ne wikipedija/preopsirno je ).

thx

Rex Regis.cro
15-09-2007, 21:46
Znaci lakse ce mi biti igrat četvorku s gamepadom?
Jup!
@Bartuc
Si probao prošle nastavke? :roll:

Bartuc
15-09-2007, 21:49
Nisam :cry: Nitko od frendova nema ostale nastavke :(

Bartuc
15-09-2007, 22:19
Nemoj o ilegali!

Arbiter of Change
16-09-2007, 09:17
Svi postovi sa naznakama o ilegali obrisani.

vex
16-09-2007, 13:48
Jel četvorka koju sad igram povezana s prijasnjim nastavcima ili nisu bas bitini za pricu? Ako jesu bili mi mogao netko ukratko objasnit sta se dogadjalo u prijasnjima ( plz ne wikipedija/preopsirno je ).

thx


Tko nije igrao prosle residnt evil-e , mozda ne zeli ovo citati , moguci spolieri.








Neki znanstvenici su otkrili Mother Virus , i poceli ga razvijati za bioloska oruzja , virus se oteo kontroli , tako su nastali prvi zombiji. Umbrella se zanima za te zombije , i oni prave istraživanja s virusom i zomibijima , kombiniraju virus sa ljdima i zivotinjama , prave bossove is prva 3 resident evila. u trojci je cijeli racoon city zarazen tim virum osim par ljudi i S.T.A.R.S. , policijske ekipe , igras kao Jill Valentine , policajka iz STARS
i na putu sreces Leona , glavnom lika resident evila 4. Poslije trojke je bacena nuklearka na taj racoon city , i u helikopteru bjeze , predsjednikova kci , ta policajka , leon. Helikopter se srusi (?) i tu ti nastupas kao leon , moras pronac predsjednikovu kcerku , i izvuc zivu glavu..

Mafioz0r
16-09-2007, 13:53
Od resident evila sam jedino igrao četvorku, a od RE filmova sam gledao jedinicu i dvojku, pa oću znat dal filmovi imaju IKAKVE veze s igrama?

Bartuc
16-09-2007, 13:54
Mam mi je sve jasnije :D Moram sad kad fax počne raspitati se za ostale nastavke među kolegama! Jedino mi se čini da je jedinica vrlo loša za današnje standarde... ili se varam!? :?

vex
16-09-2007, 14:26
Od resident evila sam jedino igrao četvorku, a od RE filmova sam gledao jedinicu i dvojku, pa oću znat dal filmovi imaju IKAKVE veze s igrama?


Ima veze , 1. film je iskopirana treća igra , aka Resident Evil 3 : nemesis

...dvojku nisam gledao , pa ne bi znao reći :|



Edit: Bartuc , imas pp

Samael
16-09-2007, 14:42
Gledao sam obadva filma, ništa posebno.
Ali zato igre rulaju.
Trica je meni zakon

vex
16-09-2007, 14:56
ja imam 3 i 4 za komp , al mi trojka nest nevalja odkad sam kupio novi komp.. na uvodnoj animaciji , ima li tko slicne probleme?

SkunK
16-09-2007, 21:09
Di mogu naci mouse support program ali da radi na najnovijem 1.1.0 patchu?
Probao sam par niti jedan ne radi ili moram jos nesto posebno u setupu nastimat?

Arbiter of Change
16-09-2007, 22:14
Pročišćeno. Zadnji put prije opomene.

Jelash
17-09-2007, 11:48
CUT-1
CUT-2

Bez spoilera
~Arbiter

SkunK
17-09-2007, 22:42
Moze mi netko objasnit sta se tice udaraca u monstere, kako ih izvodim? Pise u manualu da moraju bit "stunted" ja sam par puta samo izveo i to vise manje slucajno, a nekad bi ih upucao u nogu i nisam mogao izvest udarac.
Jel ima neka posebna kombinacija tipki za udarce?

Kenyi
18-09-2007, 13:26
ne, fazon je da nekom opucas u koljeno i mozes izvesti suplex tako sto mu se priblizis i pise ti koji button da pricnes, za kick mu opucas u lice on se uhvati za oci ti mu pridjes i pricnes odgovarajuci button i on ga ofanfaci nogom.

King tiger
18-09-2007, 18:25
enivejz, stigoh do Mendeza, lako pobjedim prvu formu, al mi druga zadaje črabl. eni savjet's ?

vex
18-09-2007, 19:07
big gunz~

upgrade-ovani shotgun , rocket launcher.
gađaj ga i dok dolazi do tebe.
koristi flash bang kad je potrebno , to ga uspori.


sretno.

:killyou:

SkunK
18-09-2007, 19:13
Jel ima tko problema kad igra s gamepadom, mislim , malo mi nespretno :)

Demon Hunter
18-09-2007, 19:21
Jel ima tko problema kad igra s gamepadom, mislim , malo mi nespretno :)

Je imas pravo tako i meni.Kako da kazem nekako mi nije bas perfektno.

SkunK
18-09-2007, 20:35
A ja se privikavam pomalo.

Rex Regis.cro
18-09-2007, 20:38
Jel ima tko problema kad igra s gamepadom, mislim , malo mi nespretno :)
Meni gamepad rula u RE 4. Deset puta jednostavnije mi je igrati nego ikako drugačije. :D

King tiger
18-09-2007, 21:46
big gunz~

upgrade-ovani shotgun , rocket launcher.
gađaj ga i dok dolazi do tebe.
koristi flash bang kad je potrebno , to ga uspori.


sretno.

:killyou:
hvala na gl, sve bi bilo super kad ja ne bi imao kojih 2 metka za shotgun i 30 za tmp .

ah :D

enivejz preci cu to nekako,

btw. meni je s gejmpedom super.

Bartuc
18-09-2007, 23:01
Dobar je Rifle zato kaj ubija sve neprijatelje u liniji! Idu prema tebi recimo 4 lika (moj rekord) i pucaš u prvog, a sva 4 krepavaju! 1 metak za njih 4 je poprilično dobro u igri gdje se štedi municija :D

Ja sam jedino i prešao igru na Gamepadu i odlično je kada se navikneš! Djeluje mi lakše nego preko tipkovnice zbog komboa i sl.!

Hidraulicar Kreso
07-10-2007, 19:31
ja pičim sa joypadom, i puno je lakše, završio dva puta

SkunK
07-10-2007, 20:45
Ali nikako ne napravim onaj suplex, upucam ga u nogu i onda mi nema opcije za suplex nego samo kad ga u facu onda mozem kick, wtf??

King tiger
12-10-2007, 11:23
enivejz ponovo prelazim, od oruzja imam maximalno nabrijani red 9 sa stockom, svaki headshot kida glave :pray:

SkunK
12-10-2007, 12:13
Evo prosao sam igru, rezultat :

http://img522.imageshack.us/img522/1492/gguy6.jpg

Moze li mi samo netko reci ovi extras i extra igre od ove Ade i The mercaneries, koliko su duge?

Rex Regis.cro
12-10-2007, 15:02
enivejz ponovo prelazim, od oruzja imam maximalno nabrijani red 9 sa stockom, svaki headshot kida glave :pray:
Najžešća gana u igri (uz onaj prvi sniper rifle) :pray:

Kenyi
12-10-2007, 15:47
Evo prosao sam igru, rezultat :

http://img522.imageshack.us/img522/1492/gguy6.jpg

Moze li mi samo netko reci ovi extras i extra igre od ove Ade i The mercaneries, koliko su duge?

ne traju dugo previse, nekoliko misija.
usput ja sam finishao igru u 14 sati .

Hidraulicar Kreso
07-11-2007, 10:16
Evo prosao sam igru, rezultat :

http://img522.imageshack.us/img522/1492/gguy6.jpg

Moze li mi samo netko reci ovi extras i extra igre od ove Ade i The mercaneries, koliko su duge?


ubili su te 76 puta, mene samo 20

Kablam
11-12-2007, 12:38
Muči me jigsaw na dijelu u kojem igraš s Ashley.

I btw mercenaries ti je arkadna mini-igra u kojoj moraš pobit što više ganadosa prije nego što ti vrijeme istekne.

Meni su zakon Semi-auto i mine-thrower :killyou:

Lenkota
03-11-2008, 13:09
ma u resiu 4 sve je najbolje od grafike do svega meni je najbolje kada bjezis od one kugle lol

SkunK
03-11-2008, 14:54
Preporučam ti da prestaneš s nekrofilijom.

Lenkota
06-11-2008, 13:43
potvrdjen resi 5 aleale :killyou:

crowap
06-11-2008, 19:58
super igra, mada sam je igro i na os2 i xboxu. igra je najbolja na pc, a kako sam čuo dosta je dobra i na gc-konzoli :)

Cthulhu
06-11-2008, 20:13
igrao prije nekih godinu dana, prešao u jednom vikendu, ok igra, ali kratka.

crowap
07-11-2008, 17:31
igrao prije nekih godinu dana, prešao u jednom vikendu, ok igra, ali kratka.


ja sam je isto rzo prešo, nadam se da če resi 5 biti duži

Lenkota
08-11-2008, 20:05
crowpa nisi je presao imao si jos jedan zadatak.......bolje receno ja sam je presao..a resi 5 ce biti bolji :rotfl:

crowap
09-11-2008, 07:47
crowpa nisi je presao imao si jos jedan zadatak.......bolje receno ja sam je presao..a resi 5 ce biti bolji :rotfl:

prešo sam je, mučio sam se na tom zadnjem i na salazaru

Rex Regis.cro
09-11-2008, 16:53
Kratka!?! Ja sam je igrao pun qurac i pol!

crowap
10-11-2008, 19:09
Kratka!?! Ja sam je igrao pun qurac i pol!

je a nama ovisnicima o resiju to je malo.....ja bi da igra traje ko neki dobar rpg..... :)

Rex Regis.cro
10-11-2008, 19:22
Ja sam prošao sve Rezi igre osim prve. Igrao sam RE 4 tve-tri tjedna, toliko mi je bila dugačka da mi je postala i zamorna =O

Kenyi
10-11-2008, 19:32
ja sam u jednom tjednu dobrih 2-3 sata dnevno prešao to.

Nodakim
10-11-2008, 20:33
3*7=21...nije loša za survival/horor shooter...
Još računajući da si l33t mofo... :)

King tiger
10-11-2008, 23:12
i nije nešto epski teško.
samo bosovi ponekad.

Kenyi
11-11-2008, 18:16
da, inace igru sam zavrsio za nekih 16-15 sati tako da ono nije previse duga.

Kenyi
13-11-2008, 15:44
Da, malo osvjezenje nakon silovanja leona.

crowap
13-11-2008, 15:49
koji vam je najdraži boss meni salazar...na njemu sam se dobro namučio..... 8)

GODSKILLER
15-12-2008, 04:48
jel igra podržava x-360 gamepad raspored tipki

Rex Regis.cro
15-12-2008, 15:20
jel igra podržava x-360 gamepad raspored tipki
Ti si se svojski uživio u taj controller :rotfl:
Ne bih rekao, znam da moj Logitech Rumblepad 2 podržava po defaultu, za 360 ne znam.

GODSKILLER
16-12-2008, 17:07
radi ka po loju :D

Arbiter of Change
21-01-2014, 19:10
It's happening. Šteta što ne koristi Wiimote za ciljanje jer bi tek tada bila ultimativna verzija.
http://www.rockpapershotgun.com/2014/01/21/resident-evil-4-remake/
http://store.steampowered.com/app/254700/



Key Features


Stunning HD running at a smooth 60 frames per second for the first time.
A complete visual overhaul has been performed to bring this revered title to the highest graphical quality ever.
Fully optimized for the wide screen, texts have been sharpened and textures have been upgraded on characters, backgrounds and in-game objects.
Steam platform support with Steam Achievements, Steam Cloud, Steam Trading Cards, global leaderboards, and full game controller support.
This new PC version will include everything from the prior iterations including subtitle support in English, French, Italian, German, Spanish, and Japanese as well as previously released bonus content such as the Separate Ways epilogue.




http://www.youtube.com/watch?v=3waXAcZibpI

flander
21-01-2014, 19:59
i to ce naplatit isto ko i onaj Age of Empires za teksturu više

crnisokol
21-01-2014, 20:04
uzima se na -75% :D

Windwalker
21-01-2014, 20:30
Izgleda isto ko uvijek.

Ali ako postoji netko tko to nije igrao, nek se zapita što nije u redu s njim. I onda nek kupi i odigra.