PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS2 emulator



WEASEL
20-02-2007, 20:02
svjestan sam da vec postoje ove teme al opet..... znate li za iti jedan ps2 emulator koji može emulirai FF X, jer igru sam dobio igrom slučaja a nemam ps2:X
po mogucnosti besplatan ali ako je kvalitetan ne mora biti

Lord Jambrek
20-02-2007, 20:07
postoji opcija na forumu koja se zove pretražnik, tam sve pogledaj da ne pišemo ponovo.

molim nadređene da lockaju ovo.

Nightyx
20-02-2007, 20:24
Sto tisuća puta se reklo da su ti emulatori sranja, kao prvo moraš se ubiti da nađeš neki dobar, kao drugo moraš skiniti bios za emulator i onda se lomiti da sve to uskladiš, pa namještati postavke za FFXII jer to nije samo tako.

Kiklop
20-02-2007, 20:24
postoji opcija na forumu koja se zove pretražnik, tam sve pogledaj da ne pišemo ponovo.

molim nadređene da lockaju ovo.ma taj pretraznik nikad nis ne sade ili nade milion stvari pa ti sad pregledavaj

WEASEL
20-02-2007, 20:45
Sto tisuća puta se reklo da su ti emulatori sranja, kao prvo moraš se ubiti da nađeš neki dobar, kao drugo moraš skiniti bios za emulator i onda se lomiti da sve to uskladiš, pa namještati postavke za FFXII jer to nije samo tako.
znam da to nije samo tako, i znam da kvaliteta nije dobra, ali pitam ima li iti jedan koji to može.

Nightyx
20-02-2007, 20:49
Sto tisuća puta se reklo da su ti emulatori sranja, kao prvo moraš se ubiti da nađeš neki dobar, kao drugo moraš skiniti bios za emulator i onda se lomiti da sve to uskladiš, pa namještati postavke za FFXII jer to nije samo tako.
znam da to nije samo tako, i znam da kvaliteta nije dobra, ali pitam ima li iti jedan koji to može.

I još da nadodam s emulatorom si možeš doslovce sjebati komp, što je riskantno, pa prije negoli počmeš "demonstraciju" malo razmisli.

Da odgovorim na tvoje pitanje. Svakako da ima koji to može i možeš ga naći u onoj temi koja je bila prije otvorena uvezi PCSX2, tamo ti je i detaljno sve objašnjeno.

WEASEL
20-02-2007, 20:51
već sam imao posla sa emulatorima i time tako da znam namjestit, a sto se tiče te teme, nisam je bas nasao, a pretražnik nije bao bogzna kakve rezulltate.

Lord Jambrek
20-02-2007, 20:55
Hebo vas glupe sve, upišite PCSX i dobijete ovo
http://www.pcplay.hr/forum/search.php?mode=results

WEASEL
20-02-2007, 21:12
pa oprosti što sam tražio ps2 emulator i upisivao ps2 emulator u tražilicu

Joco
20-02-2007, 22:55
http://www.pcsx2.net

veoma zahtevno i ne radi uvek bas kako treba ali moze da posluzi

20-02-2007, 22:57
Naš kolega C je ovdje negdje postao opis kako srediti emulator..

Lord Jambrek
20-02-2007, 23:10
OVAK

Vidim da ima dosta razglabanja o tim emulatorima. Evo par stvari o emulatorima koje ja znam

1.Emulator nemože nikada vrtiti igru punom brzinom, jer je riječ o velikoj obradi podataka ma kakav god komp imao. U seljačkom jeziku to znači da on mora radit nešto tipa real time konverzije.

2.Emulatori MOGU imati bolji prikaz slike neko izvorna konzola, FFX na PCSX 2 može izgledati 3x ljepše nego na PS2, ali zato NEMOŽE RADITI JEDNAKOM BRZINOM

3.Jedine igre koje na emulatorima rade normalno su igre sa konzola koje su imale kazete, te igre su takozvani romovi.

4.Čak ni PSX igre neće raditi svojom pravom brzinom ako želite dobru kvalitetu slike.

Shadowhell
21-02-2007, 11:19
OVAK

Vidim da ima dosta razglabanja o tim emulatorima. Evo par stvari o emulatorima koje ja znam

1.Emulator nemože nikada vrtiti igru punom brzinom, jer je riječ o velikoj obradi podataka ma kakav god komp imao. U seljačkom jeziku to znači da on mora radit nešto tipa real time konverzije.

2.Emulatori MOGU imati bolji prikaz slike neko izvorna konzola, FFX na PCSX 2 može izgledati 3x ljepše nego na PS2, ali zato NEMOŽE RADITI JEDNAKOM BRZINOM

3.Jedine igre koje na emulatorima rade normalno su igre sa konzola koje su imale kazete, te igre su takozvani romovi.

4.Čak ni PSX igre neće raditi svojom pravom brzinom ako želite dobru kvalitetu slike.

Uglavnom se slažem .. ali kad on već traži, neka pokuša podesiti PCSX 2 .. imaš dosta foruma na kojima se raspravlja o emulaciji igara sa raznih konzola..

WEASEL
21-02-2007, 13:50
da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

Lord Jambrek
21-02-2007, 14:08
da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

na najlošijoj grafici će ti radit loše, nikad neće dostić pravu brzinu.

WEASEL
21-02-2007, 17:13
da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

na najlošijoj grafici će ti radit loše, nikad neće dostić pravu brzinu.
dosada nisam imao takva iskustva, jedino probleme sa glazbom

Cobalt
22-02-2007, 16:19
OVAK

Vidim da ima dosta razglabanja o tim emulatorima. Evo par stvari o emulatorima koje ja znam

1.Emulator nemože nikada vrtiti igru punom brzinom, jer je riječ o velikoj obradi podataka ma kakav god komp imao. U seljačkom jeziku to znači da on mora radit nešto tipa real time konverzije.

2.Emulatori MOGU imati bolji prikaz slike neko izvorna konzola, FFX na PCSX 2 može izgledati 3x ljepše nego na PS2, ali zato NEMOŽE RADITI JEDNAKOM BRZINOM

3.Jedine igre koje na emulatorima rade normalno su igre sa konzola koje su imale kazete, te igre su takozvani romovi.

4.Čak ni PSX igre neće raditi svojom pravom brzinom ako želite dobru kvalitetu slike.

Prvo bi se trebao uputiti na NGemu (http://www.ngemu.com/)Si malo raspitati o ovome sto pricas. Neda mi se uopce objasnjavati neke stvari...

Lord Jambrek
22-02-2007, 18:15
da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

na najlošijoj grafici će ti radit loše, nikad neće dostić pravu brzinu.
dosada nisam imao takva iskustva, jedino probleme sa glazbom

i ja sam mislio da mi FFX radi dobro i normalno, ali kad sam ga pokrenuo na PS2 vidio sam da to nije istina, ja pak sa zvukom nikad problema.

WEASEL
22-02-2007, 19:26
[quote=WEASEL]da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

na najlošijoj grafici će ti radit loše, nikad neće dostić pravu brzinu.
dosada nisam imao takva iskustva, jedino probleme sa glazbom

i ja sam mislio da mi FFX radi dobro i normalno, ali kad sam ga pokrenuo na PS2 vidio sam da to nije istina, ja pak sa zvukom nikad problema.[/quote:3p48eglv]

GLAVNO DA RADI, NE ZANIMA KE KVALITETA UOPĆE!!!

Lord Jambrek
22-02-2007, 21:08
[quote=WEASEL]da, al fora je da treba balansirati između grafike i brzine pa postzići normalu. grafika mi nikad nije bitna:)

na najlošijoj grafici će ti radit loše, nikad neće dostić pravu brzinu.
dosada nisam imao takva iskustva, jedino probleme sa glazbom

i ja sam mislio da mi FFX radi dobro i normalno, ali kad sam ga pokrenuo na PS2 vidio sam da to nije istina, ja pak sa zvukom nikad problema.

GLAVNO DA RADI, NE ZANIMA KE KVALITETA UOPĆE!!![/quote:22erk6ty]

PA DOBRO ONDA

NE MORAŠ SE DERAT


Ja ti sam velim da ne šljaka kak treba, meni je dopizdio FFX igrat prek emulatora zato jer mi je radio usporeno, nije trazao neg je radio slow motion, ona prva animacija gdje Tidus počne pričat mi je trajala faking pola sata, to ti hoću reć, a ti odma planeš.

Cobalt
23-02-2007, 04:16
i ja sam mislio da mi FFX radi dobro i normalno, ali kad sam ga pokrenuo na PS2 vidio sam da to nije istina, ja pak sa zvukom nikad problema.

Za tvoju informaciju FFX radi na fullspeedu, sa dobro podesitim configom i jakim PC.

Kako ces imati problema sa zvukom kada je sound plugin ponovo kodiran od strane saqiba?

Citiram->"To elaborate on this further; GiGaHeRz and Saqib have fixed large portions of ADMA support, allowing for all videos to have audio and many games now have full background music!"

FFXII->

http://www.imagebanana.com/view/jb1ca1a ... 555840.jpg (http://www.imagebanana.com/view/jb1ca1a7/pcsx22007020916555840.jpg)

60fps.

Neven <R>
23-02-2007, 10:09
PCSX2 emulator je još u debeloj fazi razvoja, pa zato ne možeš većinu igara na ful detaljima i sa savršenom brzinom, prije kakve dvije godine je bilo čudo ako se uopće uđe u menu od igre.
PSX emulatori isto kao i SNES, N64 itd. mogu vrtiti igre punom brzinom.

Lord Jambrek
23-02-2007, 14:26
i ja sam mislio da mi FFX radi dobro i normalno, ali kad sam ga pokrenuo na PS2 vidio sam da to nije istina, ja pak sa zvukom nikad problema.

Za tvoju informaciju FFX radi na fullspeedu, sa dobro podesitim configom i jakim PC.

Kako ces imati problema sa zvukom kada je sound plugin ponovo kodiran od strane saqiba?

Citiram->"To elaborate on this further; GiGaHeRz and Saqib have fixed large portions of ADMA support, allowing for all videos to have audio and many games now have full background music!"

FFXII->

http://www.imagebanana.com/view/jb1ca1a ... 555840.jpg (http://www.imagebanana.com/view/jb1ca1a7/pcsx22007020916555840.jpg)

60fps.

možda je stvar u pluginovima koje imam, aj probaj potražit NAJBOLJI plugin za grafiku, jer sa sam sa svim podešavanjima pokušavao i nikad rezultat kak treba.

Cobalt
26-02-2007, 22:14
Pa jedan i jedini plugin se koristi, a to je ZeroGS.