PDA

Pogledaj cijelu verziju : Help: Broken Sword 3



blozer
29-01-2006, 20:50
Ah.... Zapeo sam na samom početku igre...
Sada sam ona ženska koja ide intervijuirat onog "geek-a"..
Skupio sam sve dokaze na "stazi" ali nešto propuštam..
Imam olovku, novine, vizitku od tog geek-a,njegov bankovni račun, periku od ubojce, metak..Mislim da je to sve..E sada nikago nemogu otkriti sifru od onog sefa koj mu se nalazi u stanu, ispod tepiha u podu :) ....razgovarao sam sa njegovom curom u parku nakon sto proslusam poruke koje ima na sekretarici ali onda ta zenska pobjegne i nema je vise nigdje..E da jos mi je sumnjiv onaj "žljeb"..kada izadjes iz stana i spustis dole po onim "lojtrama" tamo blizu smeća onaj žljeb...blizu vlasulje...kada sam se probao popest potrgao se...kako da ga popravim?
HELP..

'L$d'
29-01-2006, 21:22
Otvori inventorij , i klikni na crnu periku , tada ce Nicole vidjeti da je ubojica ( ona zenska ) imala plavu kosu , to je dovoljan dokaz , odi u onu ulicicu i pricaj sa zenom koja mete , reci ce ti da se ubojica odvezla u crvenom sportskom autu , razgovaraj i s onim likom sa skejtom , on ce ti rec da je to bio crveni jaguar , zatim idi do policajke koja zapisuje registracije , reci joj za plavusu u crvenom jaguaru pa ces saznati registracijski broj auta , onda ce doc inspektori i uhapsit te ... Sad opet igras s Đorđom u kongu :)

eto nadam se da ce ti pomoc ... :thumbs2:

S4MUR41
29-01-2006, 22:38
sve ti čovo reko... sve...

Worthaur
30-01-2006, 15:24
Inače, ako imate problema u prelaženju posjetite ovu stranicu
http://www.gamefaqs.com/