PDA

Pogledaj cijelu verziju : Freelancer



Orla
20-02-2007, 12:57
Igra iz 2003, ali i dan danas zabavna s dobrom grafikom i odličnom igrivošću.Za one koji ne znaju, to je space sim igra s velikim brojem sistema, i glavna priča se uopće ne treba pratit(samo prvih par misija).Meni jedna od najboljih igara ikad.

Je li ko igra i šta mislite o igri?

=PcP=F@N
20-02-2007, 13:12
predobra igra..ima dosta modova na netu pa se da i danas igrat..prekrasan svemir..uz kotore i gta-e moja omiljena igra

Orla
20-02-2007, 13:52
Tako je, modovi su zakon, meni su najbolja 2 za oni brod iz galaxy andromede i ragnarok, mislim da je iz final fantasy ili nesto tako.

Inace ac2clanwars factions mod je odličan

Arbiter of Change
20-02-2007, 13:57
Odlična igra, ali kasnije postane nekako monotona.

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 14:21
odlicna igra, ali nisam neki expert za nju

The Boz
20-02-2007, 14:23
Miner's Eagle, pun Skyblastova B i Sunslayer torpeda. Pa neka mi netko dođe blizu.
Jako jako dobra igra.

Aerial
20-02-2007, 15:26
Prošao sam ga par puta, definitivno jedna od najdražih igara...

Ipak, preferiram Sabre, malo je izdržljiviji od Eagle... Titan je mrcina , ali je trom.

Opremim ga tamo nekakvim THOR, ili DARKBLOSSOM, ili kojim god kodnim oružjima i udri po Nomadima :killyou:

U multiplyeru sam ga igrao preko 56k modema pa se nisam najbolje snašao :) Sad bi ga mogao preko DSL-a nabaciti...

W3DR4N
20-02-2007, 17:05
Viši prosjek.

Ima prečudnu kontrolu za tu vrstu igre, prepuna je bugova, ima previše problema sa zvukom, prekratka je, prelinearna, ima očajan AI i nije ispala onako kako je prvobitno zamišljena.

Ako zanemarimo te loše strane, igra ima lijepu grafiku (doduše, za moj ukus prešarenu), ima pristojan voice-acting (kad ne gubi zvuk igra) i zanimljiv sustav planeta. Uz tng mod ima masu stvari za raditi poslije bijednih 13 misija. Također, freelancer ima pristojan multiplayer.

Sgt. Bull
20-02-2007, 17:21
Viši prosjek.

Ima prečudnu kontrolu za tu vrstu igre, prepuna je bugova, ima previše problema sa zvukom, prekratka je, prelinearna, ima očajan AI i nije ispala onako kako je prvobitno zamišljena.

Ako zanemarimo te loše strane, igra ima lijepu grafiku (doduše, za moj ukus prešarenu), ima pristojan voice-acting (kad ne gubi zvuk igra) i zanimljiv sustav planeta. Uz tng mod ima masu stvari za raditi poslije bijednih 13 misija. Također, freelancer ima pristojan multiplayer.
sry sto ovo kazem ali ti bi i rodjenu mater popljuvao...pa ima li ista vrijedno i dobro igranja da tebi valja??bez uvrede

ROCCO_GRANDE
20-02-2007, 17:26
Legendarna igra, ali sam bespomoćno zapeo na onoj utrci na sredini zbog čega sam morao odustati.

Nevjerojatna filmska atmosfera popraćena prikladnom glazbom i solidnim brojem raznolikih lokacija.

Osim spomenute utrke, najviše mi je smetalo što se nije moglo izravno slijetati na planete.

Mislim da je jako žalosno što ni četiri godine kasnije nemamo dostojnog nasljednika (Darkstar One i dva poslijednja izdanka X serijala nisu bili ni bliz tako dobrom rezultatu) a Digital Anvil više ne postoji. Čini se da svemirske simulacije jednostavno više nisu zanimljive.

Arbiter of Change
20-02-2007, 17:27
Nije da se slažem s Wedranom, ali igra baca na Starlancer (duh!) ako itko ovdje zna o čemu ja to pričam.

The Boz
20-02-2007, 17:28
Ne istina je što je reko, igra ima boljki. Zna se skršit, i zvukovi(doduše ne meni, ali par frendova da) se znaju zblesirat. Priča u igri joj nije jača strana, to je sigurno. Samo se ne slažem za sustav kontrola, meni je genijalan jer omogućava strafing runove. Ali joj je plus taj multiplayer ogroman, a o modovima da ne govorim.
I da, kad se o svemirskim simulacijama, žanru za koji godišnje izađe jednak broj igara koliko FPSova izađe dnevno, kaže viši prosjek, to je pohvala.

W3DR4N
20-02-2007, 17:30
sry sto ovo kazem ali ti bi i rodjenu mater popljuvao...pa ima li ista vrijedno i dobro igranja da tebi valja??bez uvrede

Igraš wing commandere, x-wingove, freespaceove, independence warove... i onda ti netko kao šamarčinu uvali freelancer.

Ta igra je čisti primjer komercijalizacije i pojednostavljivanja žanra. I zato su ga svi igrali. I zato je svima dobar. Igra je zapravo debelo osrednja i precjenjena.

ROCCO_GRANDE
20-02-2007, 17:34
Nije da se slažem s Wedranom, ali igra baca na Starlancer (duh!) ako itko ovdje zna o čemu ja to pričam.

Normalno da baca na Starlancer budući da je proizvod istog tima.

Arbiter of Change
20-02-2007, 17:37
[quote="Arbiter of Change":7wp37068]Nije da se slažem s Wedranom, ali igra baca na Starlancer (duh!) ako itko ovdje zna o čemu ja to pričam.

Normalno da baca na Starlancer budući da je proizvod istog tima.[/quote:7wp37068]

I priča se nadovezuje ako se dobro sjećam. :|

Aerial
20-02-2007, 17:38
[quote="Arbiter of Change":3u3u90wc]Nije da se slažem s Wedranom, ali igra baca na Starlancer (duh!) ako itko ovdje zna o čemu ja to pričam.

Normalno da baca na Starlancer budući da je proizvod istog tima.[/quote:3u3u90wc]

... I nastavak

Orla
21-02-2007, 11:57
Viši prosjek.

Ima prečudnu kontrolu za tu vrstu igre, prepuna je bugova, ima previše problema sa zvukom, prekratka je, prelinearna,Sima očajan AI i nije ispala onako kako je prvobitno zamišljena.

Ako zanemarimo te loše strane, igra ima lijepu grafiku (doduše, za moj ukus prešarenu), ima pristojan voice-acting (kad ne gubi zvuk igra) i zanimljiv sustav planeta. Uz tng mod ima masu stvari za raditi poslije bijednih 13 misija. Također, freelancer ima pristojan multiplayer.

Kako to misliš prekratka i prelinearna.Kratka uopće nije, treba dosta da se sama priča prijeđe, a osim toga poslije priče(i za vrijeme priče) se može ić i istraživat kud god želiš.Priča vodi samo korz negdi 1/9 ukupnog broja sistema.
Neznam što je tu linearno.

btw. nikad nisam ima problema s kontrolama(lako su savladive, pogotovo ako se kretanje upravlja mišem) ni sa zvukom(možda su drugi imali pa nemogu reć je li zvuk loš ili ne)

JohnDoe
21-02-2007, 14:10
Taj problem sa zvukom je sa određenim driverima i treba skinut samo neki patch.

Anyway, single player sam prešao više puta, multiplayer sam igrao cca 2 godine. Prvo na jednom non-mod serveru, ušao u klan. Klan se prebacio na drugi server (Void mod) tamo sam bio dosta vremena, prešao u jedan u najjačih klanova te kasnije sa vođom tog kalna osnovao vlastit klan. Na taj server je došlo previše umišljenih i bahatih debila (najviše neki mulci) pa sam se preselio na najjači server koji sam ikad vidio, Colours Elite. Server je imao mod baziran na Battlestar Galactica serijalu. Moj klan je imao Viper MK2 kao klan ship. Bilo je za kupit Cylon Raider fighter i samu Battlestar Galactica. Mod se svako toliko update-ao sa novim oružjima, sistemima i brodovima. Postojao je i sistem u kojem su bili planeti sunčevog sustava.

U zadnje vrijeme razmišljam o tome da se vratim tamo.

Aerial
21-02-2007, 16:42
Ja sam ga igrao bez iti jednog moda i bio mi je odličan...

Od ove puste priče mi je palo na pamet da pokušam neki mod instalirati.. :)

W3DR4N
21-02-2007, 17:13
Kako to misliš prekratka i prelinearna.Kratka uopće nije, treba dosta da se sama priča prijeđe, a osim toga poslije priče(i za vrijeme priče) se može ić i istraživat kud god želiš.Priča vodi samo korz negdi 1/9 ukupnog broja sistema.
Neznam što je tu linearno.

btw. nikad nisam ima problema s kontrolama(lako su savladive, pogotovo ako se kretanje upravlja mišem) ni sa zvukom(možda su drugi imali pa nemogu reć je li zvuk loš ili ne)

Prekratka je zato što, unatoč ostalom sadržaju, ipak ima samo 13 misija.
Linearna je zato što ti radnja određuje diplomatske odnose.

Kontrole nisu problem, samo su toliko drugačije od ostatka žanra da bi se mogle proglasiti nestandardnim.
Probleme sa zvukom su imale uglavnom creativove kartice.

ewok
23-02-2007, 08:44
prejebena igra.... uvijek je imam instaliranu na kompu... :pray: :pray: :pray:

JohnDoe
25-02-2007, 04:00
Eto, izgleda da se vraćam starom klanu na Colours elite serveru.
Ako igrate Freelancer online slobodno me potražite na Colours serveru. Nick je JohnDoe bilo kako bilo. Samo da se zhan, vraćam se od početka sljedećeg mjeseca.

unknown
25-02-2007, 09:58
šteta što neće biti nastavka