PDA

Pogledaj cijelu verziju : KINO - sto ste gledali



THUNDER_DINIX
20-02-2007, 08:18
evo ovako, posto je moj zadnji topic bio pretrpan bespotrebnim spamom o tome kojom rukom ****** i takve fore, te je prisilio modove na lock,odlucio sam otvoriti ovaj topic, jer nema bas puno topica o filmovima, a pogotovo o filmovima iz kina. dakle proceduru vec znate, pisite o filmovima koje ste gledali u kinu, koje idete gledat, preporucujte dobre filmove, itd. ovaj put necu staviti anketu jer mislim da nije toliko potrebna.

Molio bih samo bez kucnih izraza i nepotrebnog spama kako nebi ponovno doslo do zakljucavanja teme.

Hvala! :D

e pa da pocnemo, zadnje sam u kinu gledao film ''Pokojni''. glume DiCaprio, Matt Daemon, Jack Nicolson. meni je film super, preporucujem ga.

Bartuc
20-02-2007, 09:15
U, bliži se 01.03! U kina dolazi Ghost Rider. Glavna uloga Nicolas Cage, film je rađen po stripu/crtiću.

Radnja je u tome kak je Cage sklopil ugovor sa vragom te kad padne noć on postaje osvetnik na motoru! Motor je neki uber cool plamteći kostur isto ko i Cage!

Film mi zgleda jako dobro!

Evo link na wallpapere (ja ih imam stalno na desktopu): http://www.moviewallpaper.net/wallpaper ... Rider.html (http://www.moviewallpaper.net/wallpaper/2007_Ghost_Rider.html)

I jedna vrlo ljepa slika motora (obavezan klik): http://ffmedia.ign.com/filmforce/image/ ... object.jpg (http://ffmedia.ign.com/filmforce/image/object/034/034107/ghostrider_object.jpg)

Tri66a
20-02-2007, 09:48
Apstinencija do 300 (http://300themovie.warnerbros.com/)Sa onda bumo vidjeli.
Inače zadnje sam gledao Apocalipto od Mela Gibsona....previše trčanja po džungli za moj ukus

Simon the Dreamer
20-02-2007, 09:58
Daj malo feeda o tom 300, neću trošit promet na stranicu.
Ja sam zadnje pogledo Djelatnik Mjeseca, čini mi se, sasvim u redu film, a mislim svakako pogledat Ghost RIdera, i Sin City 2, o kojem neznam još ništa, ali mislim da sam čuo da bude došo...

20-02-2007, 10:02
jao, 300 MORA biti dobar film... treba ih ubit ako upropaste tako dobru priču.


inače, radi se o borbi 300 spartanaca protiv parstotisuća perzijanaca u onom klancu.

20-02-2007, 10:45
Zadnje sam gledao film. Eragon, da budemo točniji.

Bartuc
20-02-2007, 10:53
Zadnje sam gledao film. Eragon, da budemo točniji.

Eragon je po meni odličan film i svakako preporuka ako je još uvjek u kinima :thumbs2:

Šteta kaj sad moram čekati druga dva nastavka jer je film rađen kao Trilogija :cry:

Film ima super priču, odlične (savršene) efekte (magija i to), ok glumce, definitivno ga se isplati pogledat!

Frky
20-02-2007, 11:36
Zadnje u kinu sam pogleda Borata s ekipom iz razreda ! Nije mi nešto !

Inače neidem u kino jer ga nema u gradu pa neznam što ću slijedeće pogledati !

flander
20-02-2007, 11:46
Zbilja se ne sječam kaj sam gledo zadnji put,od kad su .p.i.r.a.t.i. na snazi rijetko da odem u kino i pogledam neš,a i ono naše kino je u banani al doslovno u banani do kraja,a da idem u ZG u CineStar,ne isplati mi se,vlak,karta i te spike :wink:

Armachus
20-02-2007, 11:46
Zadnje što sam pogledao je Apocalypto, ili Borat nisam siguran što je (u Zadru) bilo zadnje.

vjever_masni
20-02-2007, 13:00
ja u kino sam kad je besplatno :rotfl:

flander
20-02-2007, 13:26
ja u kino sam kad je besplatno :rotfl:


a to je nikad :?

20-02-2007, 13:32
Zadnje sam gledao film. Eragon, da budemo točniji.

Eragon je po meni odličan film i svakako preporuka ako je još uvjek u kinima :thumbs2:

Šteta kaj sad moram čekati druga dva nastavka jer je film rađen kao Trilogija :cry:

Film ima super priču, odlične (savršene) efekte (magija i to), ok glumce, definitivno ga se isplati pogledat!

Ima stvari zbog koji će sjebat 2. film. Ima stvari koje su u knjizi bitne za nastavak, ali ih ova debilana od filma ne spominje.
Brom ouopce ne umre onako. Niti ubiju Razake, što je također bitno za nastavak, buduci da Razaci igraju veliku ulogu. Roranova ljubav s mesarovom kćeri se također ne spominje, pogađate - >VRLO BITNO.
Odrastanje zmaja, taj zmaj je poletio i odjednom postao velik. ->NETOČNO
Zmaj u knjizi dosta dugo raste.
Ne spominje se niti neke bitne stvari, i neke nebitne. Film je prekratak, nema dwarfova koji su također u knjizi. Nema one dvorane koju Safira sjebe u knjiz, tj. u onoj wannabe helms deep bitci u filmu.
Glumci su očajni, pogotovo Sjena.
I, da, sjena mjenja oblik, on se u onoj tamnici prikaze kao stražar.
Eragon kada iskoristi čaroliju prvi put, nije bilo one gatare. Gatara je u drugom gradu, nešto kao Minas Tirith, samo što naravno, nema tog grada, debilana od redatelja misli da je nebitno.
Rečeno, film je smeće.-.-

Bartuc
20-02-2007, 13:49
Meni je Eragon (film) odličan baš zato kaj nisam čitao knjigu. Mada sam vidio da dosta ljudi pljuju po njemu, naravno svi koji su čitali knjigu, oni kaj nisu ga dižu u neba (ko npr. ja)!

20-02-2007, 13:51
Meni je Eragon (film) odličan baš zato kaj nisam čitao knjigu. Mada sam vidio da dosta ljudi pljuju po njemu, naravno svi koji su čitali knjigu, oni kaj nisu ga dižu u neba (ko npr. ja)!

Pročitaj knjigu, i vidit ces.

Bartuc
20-02-2007, 13:55
Bum je pročital tam negdje na ljeto kad bum imal više volje i vremena! Sad me tu peru knjige sa prokletog fakulteta :cry:

vjever_masni
20-02-2007, 14:00
ja u kino sam kad je besplatno :rotfl:


a to je nikad :?

kod nas bome je i to po par mjeseci, grad plati :boohoo: :boohoo: :yuck: :yuck: :yuck:

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 14:16
cine mi se dobri taj Ghost Rider i 300, pa bumo videli :D

W3DR4N
20-02-2007, 16:41
Zadnje gledao:

U potrazi za srećom
Više nego pristojan film, ako ništa drugo, izdiže se Will Smith u ulozi karijere. Konačno više nije idiot na kakvog smo navikli. Priča o stoiku na rubu egzistencije, koji ne želi odustati od života bez obzira koliko jako udara.

Borat
U trenucima zabavan, u trenucima zamoran. Priča o kazakztanskom novinaru koji dolazi u Ameriku napraviti reportažu, i usput se zaljubljuje u starletu Pamelu Anderson. Pristojan mockumentarie slabo povezanih dobrih skečeva. Sacha se poigrava s vlastitim životom u predrasudama prepunoj Americi i tako nam servira ono najgore iz njih.

Mala Miss Amerike
Crnjak, ali inteligentno zabavan crnjak. Toliko ironije u američkom filmu nije bilo već jaaako dugo. Vrhunski Carell i Kinnear, a ni drugi ne zaostaju puno. Priča o maloj Olive kojoj je životni san postati miss Amerike i obitelji koja se uputi na put za Kaliforniju kako bi joj taj san i ostvarili.

Rocky Balboa
Ruku pod ruku s prvim Rockyem. Ovaj nastavak više ne "fura" onu zabavljačku notu, iako je prokleto zabavan. Stallone priča daleko dublju priču, o boksu nekad, i boksu danas. Također, priča o sinu koji živi u sjeni roditelja.

Prestiž
Vrhunski ispričana priča o iluziji i svijetu iluzionista koji žive iza tih šarenih pozornica. Internet je prepun raznih interpretacija pozadinske priče. Nolan još jednom uspjeva napraviti zabavan i inteligentan blockbuster. Odličan nastup zvijezde osamdesetih, Davida Bowiea, kao našeg genijalca Nikole Tesle.

Pokojni
Zadnji Scorsesejev film zapravo je remake nekoliko godina starog hongkongškog akcijskog trilera Pakleni Poslovi. Priča o policajcu u redovima mafije, i mafijašu u redovima policije u oba je slučaja slojevit i rijetko zabavan triler u zadnje vrijeme. Vrhunski glumački nastupi svih glumaca koji se pojavljuju na filmu, pogotovo glumačkog gabarita DeCapria, koji se vrtoglavo uspinje u karijeri.

Faunov Labirint
Film španjolske produkcije, vizionara Del Tora, ne zaostaje nimalo za Holywoodom, već suprotno, debelo ga šiša. Ova "bajka za odrasle", priča paralelnu priču o zaraćenoj španjolskoj tijekon građanskog rata, i Ofeliji, desetogodišnjoj djevojčici koja do punog mjeseca mora ispuniti proročanstvo. Najbolja bajka u zadnjih 10-15 godina, prepuna referenci i poveznica, pravo je osvježenje među proračunatom kinematografijom sa zapada.

Djeca čovječanstva
Priča o postapokaliptičnoj budućnosti, i profašističkoj Velikoj Britaniji. Godina je 2027. i umro je najmlađi čovjek na svijetu, osamnaestogodišnjak. Radi neplodnosti, čovječanstvo je ugroženo i prijeti mu skoro uništenje. Državni službenik Theo igrom slučaja upada u zavjeru i mora prevesti trudnu ženu do granice britanije gdje će je misteriozni brod iz human projecta odvesti na sigurno. Očekivano vrhunski Owen i odlična kamera.





Ovo su neki od novijih i boljih filmova koje sam pogledao (zadnjih mjesec-maksimalno dva). Svaki preporučam pod obavezno. Dao sam ti i kratke opise, ništa predugačko jer znam da ne bi pročitao.

Sljedeće na repetuaru imam Krvavi dijamant, Posljednji kralj Škotske, Zastave naših očeva, Pisma s Iwo Jime, Kraljica, Mala dijeca i još par filmova.

vjever_masni
20-02-2007, 16:44
BORAT je zakooooon !!!!!!!!

Sgt. Bull
20-02-2007, 16:45
zadnje gledao doom...otichi chu i gledati pisma s iwo jime sigurno i hp kada dojde a ostalo manje vishe kuchi
edit:vidim spominje se pricha od 300,morati chu i to otchi vidjeti,inache je prica zanimljiva i to vrijedi pogledati sigurno

Bartuc
20-02-2007, 16:49
Ideš Wedran, ti puno vremena provedeš pred platnom! Svaka čast, ja sam ponovno počeo obilaziti kina nakon pauze od 4-5 godina!

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 17:06
to Weky, vidim da cesto posjecujes kina :pray:
to ides u CineStar ili? BTW, kad je izasao Rocky? to kod nas jos nije doslo

King tiger
20-02-2007, 17:07
Zadnji Scorsesejev film zapravo je remake nekoliko godina starog hongkongškog akcijskog trilera Pakleni Poslovi. Priča o policajcu u redovima mafije, i mafijašu u redovima policije u oba je slučaja slojevit i rijetko zabavan triler u zadnje vrijeme. Vrhunski glumački nastupi svih glumaca koji se pojavljuju na filmu, pogotovo glumačkog gabarita DeCapria, koji se vrtoglavo uspinje u karijeri.

Departed :D

poglup prijevod :D

dobar film...

neocekivan kraj...

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 17:08
ma film je koma, odlican je :pray:

W3DR4N
20-02-2007, 17:18
Dinix, jel se možeš suzdržati i ne prepričavati ljudima krajeve filmova? Kvariš dojmove.

Inače, meni je apsolutno cijeli film bio predvidljiv, kao i kraj, jer sam gledao cijelu orginalnu trilogiju prije departeda. Departed je čista kopija prvog, uz par izmjena radi jačeg povezivanja i karakterizacije likova.

Inače, film po kojem je nastao zove se Pakleni Poslovi (ajme šta se ponavljam), par godina je star, i trebala bi ga imati svaka imalo bolja videoteka. http://www.imdb.com/title/tt0338564/

@bartuc
Ne znam od kuda si, ali u Zagrebu je poprilično lagano doći do nekog filma. Revije filmova, privatne projekcije, maratoni. Samo treba imati dobre veze, raspitati se, i družiti s ekipom koja se time bavi.
Inače, za neke filmove ne mogu dočekati ni kino, ni dvd izdanje, jer nisam suguran hoće li uopće ikada izaći. Takav slučaj je bio s Faunovim Labirintom, remek-djelom bez konkurencije u žanru.

vjever_masni
20-02-2007, 17:22
wow..wedran je cool :pray:

King tiger
20-02-2007, 17:48
Dinix, jel se možeš suzdržati i ne prepričavati ljudima krajeve filmova? Kvariš dojmove.

Inače, meni je apsolutno cijeli film bio predvidljiv, kao i kraj, jer sam gledao cijelu orginalnu trilogiju prije departeda. Departed je čista kopija prvog, uz par izmjena radi jačeg povezivanja i karakterizacije likova.

Inače, film po kojem je nastao zove se Pakleni Poslovi (ajme šta se ponavljam), par godina je star, i trebala bi ga imati svaka imalo bolja videoteka. http://www.imdb.com/title/tt0338564/

@bartuc
Ne znam od kuda si, ali u Zagrebu je poprilično lagano doći do nekog filma. Revije filmova, privatne projekcije, maratoni. Samo treba imati dobre veze, raspitati se, i družiti s ekipom koja se time bavi.
Inače, za neke filmove ne mogu dočekati ni kino, ni dvd izdanje, jer nisam suguran hoće li uopće ikada izaći. Takav slučaj je bio s Faun
ovim Labirintom, remek-djelom bez konkurencije u žanru.


Ma ja nisam gledao Paklene poslove ™ :D pa nisam predvidio kraj :D


nego faunov labirint ? odoh potrazit u videoteci.
Obozavam sve sto ima veze sa spanskim gradjanskim ratom.

Bartuc
20-02-2007, 20:14
@bartuc
Ne znam od kuda si, ali u Zagrebu je poprilično lagano doći do nekog filma. Revije filmova, privatne projekcije, maratoni. Samo treba imati dobre veze, raspitati se, i družiti s ekipom koja se time bavi.
Inače, za neke filmove ne mogu dočekati ni kino, ni dvd izdanje, jer nisam suguran hoće li uopće ikada izaći. Takav slučaj je bio s Faunovim Labirintom, remek-djelom bez konkurencije u žanru.

Ja sam iz Zagreba i idem samo u CineStar. Sam kaj nemam nikakvu vezu tak da moram čekati da film dođe u kina pa da se malo gužve smanje pa onda rezervirati par dana u naprijed i tek onda na film :?

Mada sad kad imam više vremena idem sve češće sa curom u kino i tak, puno je veći doživljaj nego kad doma na telki gledaš film! Npr. gledam u kinu Tokyo Drift i film je Savršen sa veliko S, onda ga posudim na DVD-u i doma mi je film ispod prosjeka, razočaranje!

Helena
20-02-2007, 20:27
Tokio Drift savršen film... Molim ovo u provale stoljeća. Care... :pray: Film je teže sranje, jedino šta valja u njemu je čisto solidan soundtrack i jednako tako solidni auti.

Da vidimo, zadnje sam gledala Apocalypto, a sad čekam Ghost Rider-a.

Ps1ho
20-02-2007, 20:39
Ja sam zadnje u kinu pogledo ''Kako je počeo rat na mom otoku'', naime tad je još bilo kina u Požegi...zajebajem se, zadnje sto sam pogledo je Tokio Drift, nije dosadan film, nije ni nesto predobro, taman...

Bartuc
20-02-2007, 20:46
Tokio Drift savršen film... Molim ovo u provale stoljeća. Care... :pray: Film je teže sranje, jedino šta valja u njemu je čisto solidan soundtrack i jednako tako solidni auti.

Da vidimo, zadnje sam gledala Apocalypto, a sad čekam Ghost Rider-a.

Pod savršen ne mislim na priču/radnju i te sentimentalne bedastoće. Kod tog filma mi se sviđaju preljepi auti sa ludim vožnjama bile one kompjutorski obrađene ili ne! Takav film se i gleda jedino zbog jurilica, efekata, komada i još malo jurilica, a u tom pogledu je odličan!

Helena
20-02-2007, 21:26
A dobro, samo ja kad hoću gledat dobre jurilice, pogledam Gone in 60 Seconds.

King tiger
20-02-2007, 21:27
Meni e gade oni auti...

hocem old school :D

Dreamer Deceiver
20-02-2007, 21:31
Meni e gade oni auti...

hocem old school :D

onda idite pogledat snimku vjenčanja vaših staraca,ja gledo pred neki dan, sve samo yugići,peglice,stojadinke,a žuta mentalna intitucija još nije bila sagrađena

usput sad je u našim kinima Eragon,nisam gledao ejr me nije bilo volja

King tiger
20-02-2007, 21:34
Wow kako si ti pametan.

Odoh pogledat snimke vjenjcanja mojih staraca.

Stara mi je vozila Porschea , a stari Jaguara dok je kum vozio Bentleya.

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 21:56
@Morgoth

idi gledat Eragona u kino ako imas priliku, meni je zao sto nisam isao dok je igrao u Osijeku :(

MindReader
20-02-2007, 22:43
ja sam jednom s frendom išo gledat Poslijednjeg samuraja (tom cruise).. a frend je opičen da boli k*.. valjalii se... ozbiljan film a mi se trgamo.. a ljudi gledaju... a nama se hebe :rotfl:

20-02-2007, 22:55
ja sam jednom s frendom išo gledat Poslijednjeg samuraja (tom cruise).. a frend je opičen da boli k*.. valjalii se... ozbiljan film a mi se trgamo.. a ljudi gledaju... a nama se hebe :rotfl:

Hm.. da.

Inače, kod nas Apocalypto, napokon.

Silventus
21-02-2007, 08:28
napokon?

Došao je u Hrvatsku prije 2-3 mjeseci...

Al ček,ti nisi u Zagrebu ?

21-02-2007, 08:38
Ne uvaženi gospodine. ^^
Ja sam iz Našica. I, da, jako sporo dobivamo filmove.

Paran0a
21-02-2007, 12:57
Ne uvaženi gospodine. ^^
Ja sam iz Našica. I, da, jako sporo dobivamo filmove.
lol... :rotfl: Nasice..hmm...?!?...to je negdje u sumi..zezam se..
Zadnje sam pogledao Deja vu..super film..

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 15:42
ja sam jednom s frendom išo gledat Poslijednjeg samuraja (tom cruise).. a frend je opičen da boli k*.. valjalii se... ozbiljan film a mi se trgamo.. a ljudi gledaju... a nama se hebe :rotfl:

mi isto isli jednom gledat film, neznam vise koji i sprdali se cijelo vrimeme. nisam vidio ni F of filma. ali vise se nezezamo u kinu, uvijek normalno odgledamo film. to je grijeh doc u kino i ne odgledat film

Da_killah
21-02-2007, 16:29
Zadnje sam gledao film. Eragon, da budemo točniji.

Eragon je po meni odličan film i svakako preporuka ako je još uvjek u kinima :thumbs2:
Šteta kaj sad moram čekati druga dva nastavka jer je film rađen kao Trilogija :cry:
Film ima super priču, odlične (savršene) efekte (magija i to), ok glumce, definitivno ga se isplati pogledat!

film je ono, loš, a ja nisam čitao knjigu. priča je(barem po filmu) jadna, čista kopija raznih filmova(lotr, sw, čak i narnia...) i predvidljiva, onakvi efekti su manje-više standard za svaki novi akcijski-pustolovni-sf film, a glumci su jako loši, posebno glavni glumac(u svojim nekako gayish odijelima), a jeremy irons je valjda bio pijan kad je prihvatio ulogu u tom filmu, samo zato jer voli dvorce i zmajeve, lol

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 17:02
sto se tice kopije Eragona i opcenito trilogije ''Naslijeđe'', iz aviona se vidi da je Paolini pisao po uzoru na Tolkiena, a i radio film

Herr Schnitzel
26-02-2007, 14:42
Pisma s Iwo Jime, jucer.
Napokon da je netko prikazao Japance kao ljude, a ne kao zle fasisticke svinje koje ubijaju zenu i djecu, a Amere kao heroje i donositelje spasa i demokracije...

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 22:37
evo da malo ozivim topic. jeste odgledali sta u zadnje vrijeme? ja u međuvremenu odgledao Ghost Ridera. prije filma su bile najave dolazecih filmova i mogu rec da ce biti dosta dobrih

flander
19-03-2007, 22:45
Ništa naravno,nema se poštenog kina u Karlovcu,zato moram glasat za HDZ da ga obnove :D inače zapelo mi oko za legendarne ninđe kornjače hehe da vidim kak su to napravili

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 22:48
e meni isto, najava je zakon, obavezno cu ici gledat kad dođe

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 11:20
KAD DOLAZI ROCKY??

D.E.M.O.
24-03-2007, 11:42
tooo.. teenage mutant ninja turtles :D

Herr Schnitzel
24-03-2007, 12:22
KAD DOLAZI ROCKY??

U Rijeci igra od jucer, ic cu ga gledat, mozda u nedjelju...

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 13:36
tooo.. teenage mutant ninja turtles :D

to cu vjerojatno ici gledat iduci vikend ako jos bude igralo

yam4kas|
25-03-2007, 12:20
Novi Rocky VI je najjadniji "FILM" od Rockya po meni , jbt* on se tuce koda je napusen ... kad gledas bas kad se tuku kao da ima Motion Blur jbt* - JADNO.

Da_killah
25-03-2007, 13:40
koliko si puta gledao svakog rockya?koliko si rockya uopće gledao?ja sam sve filmove gledao najmanje 5 puta, i da imaš pravo, borba je jadno napravljena, ali film je jako dobar, meni osobno odmah nakon jedinice i trojke, a prije ostalih.

p.s. ne mogu razumjeti da ti je ovaj rocky jadniji od petice

THUNDER_DINIX
01-04-2007, 10:01
jucer bio na Beanu. bilo skoro puno kino, nemo's vjerovat. super je film :pray:

hacker
01-04-2007, 12:33
Noc u muzeju... prije par tjedana

Matilda Mother
19-04-2007, 10:30
Savršeni stranac...definitivno preporuka; tako sam se iznenadila, mislila sam neki shit od filma, a ono fakat je ispao predobar... totalno me iznenadio kraj :pray:

Lord Jambrek
19-04-2007, 10:39
Ne grem baš v kino, zadnje sam gledal Borat. Čekam Spiderman 3 pretpremjeru.

THUNDER_DINIX
19-04-2007, 11:57
da, cekam i ja Spidermana. igra od 3.5, ne? prije toga ne vjerujem da cu ici na nesta, mozda i budem, ne znam

Xenon Demon
19-04-2007, 13:12
ČEKAM PREMIJERU NAJNOVIJEG FILMA TRANSFORMERS
Ah crtić moje mladosti!
Dobro ne baš ,ali sam sve jedno uživljen.

Helena
19-04-2007, 13:41
ČEKAM PREMIJERU NAJNOVIJEG FILMA TRANSFORMERS
Ah crtić moje mladosti!
Dobro ne baš ,ali sam sve jedno uživljen.

To smo dosad mislim svi shvatili.

omfgnoob1
19-04-2007, 18:31
evo da malo ozivim topic. jeste odgledali sta u zadnje vrijeme? ja u međuvremenu odgledao Ghost Ridera. prije filma su bile najave dolazecih filmova i mogu rec da ce biti dosta dobrih

I kakav je ghost rider?

Kostolomac
19-04-2007, 20:53
čuo sam da je ghost rider dobar.
gledao sam prošli vikend mr. beana i razočarao me. premlak film.
sad čekam spidermana 3, doć će za cca 2 tjedna

THUNDER_DINIX
19-04-2007, 21:30
meni je Ghost Rider odlican...

Bean me takodjer pomalo razocarao, ali dobar je film

Lord AngelRI
21-04-2007, 20:35
meni je Ghost Rider odlican...

Bean me takodjer pomalo razocarao, ali dobar je film

Ghost Rider mi je bez veze...

dok Bean slažemo se tak tak malo dosadan ali i smiješan jako ali svake prijestupne....

ja čekam pirate 3 i spiderman 3.... u kolko trojki....

flander
21-04-2007, 22:14
Evo nisam bio u kinu ali je zato Videoteka to zamijenila. jučer pogledao "The Departed" fenomenalan film,svakako preporučujem,i upravo sad dok sam ovo pisao sam završio sa filmom "The Guardian2 film Kevina Costnera i Aston Kucher,spašavanje života Obalne straže Aljaske,vrlo dobar film,svakako pogledati. Toliko od mene :)

Lord AngelRI
23-04-2007, 19:05
Evo nisam bio u kinu ali je zato Videoteka to zamijenila. jučer pogledao "The Departed" fenomenalan film,svakako preporučujem,i upravo sad dok sam ovo pisao sam završio sa filmom "The Guardian2 film Kevina Costnera i Aston Kucher,spašavanje života Obalne straže Aljaske,vrlo dobar film,svakako pogledati. Toliko od mene :)

da znam gledao sam ga ok je no jedna zamjerka je ta da su malo zakomplicirali kraj zar nije glavni glumac mogao ostat živ pitam ja???? :?

THUNDER_DINIX
24-04-2007, 08:40
tako su ga osmislili, sta ces...

film je zakon BTW

W3DR4N
24-04-2007, 13:42
Evo nisam bio u kinu ali je zato Videoteka to zamijenila. jučer pogledao "The Departed" fenomenalan film,svakako preporučujem,i upravo sad dok sam ovo pisao sam završio sa filmom "The Guardian2 film Kevina Costnera i Aston Kucher,spašavanje života Obalne straže Aljaske,vrlo dobar film,svakako pogledati. Toliko od mene :)

da znam gledao sam ga ok je no jedna zamjerka je ta da su malo zakomplicirali kraj zar nije glavni glumac mogao ostat živ pitam ja???? :?

Koji film, koji glavni glumac?

Lord AngelRI
24-04-2007, 20:39
Koji film, koji glavni glumac?

pa onaj glavni spasioc utopi se u onom nevremu tj užad koja ih je dizala u helić je bila oštečena pa se on bacio da spasi onog ˝specialca˝!!!!

Outmind
24-04-2007, 20:41
Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

Lord AngelRI
24-04-2007, 20:44
Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

ma da :shock: :shock: :shock: grozno... sramota... :D

Outmind
24-04-2007, 20:56
Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

ma da :shock: :shock: :shock: grozno... sramota... :D

Ok, ja ću tebi dati 15 kuna da odeš u Eddison ovdje u klc...

Flander, Maloki, back me up here...

flander
24-04-2007, 21:13
Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

ma da :shock: :shock: :shock: grozno... sramota... :D

Ok, ja ću tebi dati 15 kuna da odeš u Eddison ovdje u klc...

Flander, Maloki, back me up here...


rođr,rođr, outmind ima pravo,Edison je zakurac(da prostiš),nebi tamo više išao gledat film da se i besplatno prikazuju,katastrofa kino,one stolice su za kičmu ravnat,a što se tiče zvuka i slike na platnu koda gledam one stare filmove,ja zbilja neznam kaj je tak teško dat pare da se to obnovi i da se napravi neš ko Cinestar :D ,ne baš tako al bar u nekom rangu,

a što se tiče filma "Čuvari mora" da to je malo mutavo,taj kraj,onak kaj nije mogao ostat živ,oženit se ponovno sa onom Helen i live happy ever after....a kaj češ valjda su mislili da bu bolja priča...

THUNDER_DINIX
25-04-2007, 09:20
Koji film, koji glavni glumac?

pa onaj glavni spasioc utopi se u onom nevremu tj užad koja ih je dizala u helić je bila oštečena pa se on bacio da spasi onog ˝specialca˝!!!!

OMG, ja mislio da ti mislis na "Departed"....

ubuduce naglasi na koji film mislis...

Lord AngelRI
26-04-2007, 20:12
Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

ma da :shock: :shock: :shock: grozno... sramota... :D

Ok, ja ću tebi dati 15 kuna da odeš u Eddison ovdje u klc...

Flander, Maloki, back me up here...

nema ih šta hočeš reć pojasni???? :?

Simon the Dreamer
26-04-2007, 20:19
Gledo sam zadnje Shootera, osrednji film.

flander
26-04-2007, 20:21
[quote=Outmind]Zadnje što sam u kinu gledao bio je tomb raider, dakle nisam nekih 5-6 godina bio u kinu...

ma da :shock: :shock: :shock: grozno... sramota... :D

Ok, ja ću tebi dati 15 kuna da odeš u Eddison ovdje u klc...

Flander, Maloki, back me up here...

nema ih šta hočeš reć pojasni???? :?[/quote:cvchsy0z]


da ti pojasniš svoju rećenicu care a? I pročitaj što sam napisao o tom kinu stranicu nazad :wink:

Lord AngelRI
26-04-2007, 20:25
da ti pojasniš svoju rećenicu care a? I pročitaj što sam napisao o tom kinu stranicu nazad :wink:

tema je kino što ste gledali zar ne???

ja nisam u niti jednom mojem postu spominjo kino nego filmove pogledaj ti moje.... :D :D :D :D

THUNDER_DINIX
06-05-2007, 10:56
evo jucer isao gledat Spidermana. isli smo na onu predstavu ranije (18.30), mislili smo kako nece biti guzva. dosli pred kino, skoro smo se onesvijestili. vani hrpetina ljudi stoji u redu, unutra da i ne govorim. sve puno... kaze lega da odemo da su sigurno sve karte rasprodane i da ne vrijedi cekat. meni dopizdilo, i ja otiso s kraja reda skoro na pocetak, odma do blagajne. ugurao se tamo ispred nekih ljudi, likovi samo sto me nisu izbacili van...i na kraju ipak uspio kupit karte. jos mi neki lik dao 200 kn, kao da mu kupim karte. ja imao krupnog 100 kn, pa kazem liku da stane iza mene u red da kupi kartu jer mu nemam za vratit para. kaze lik onda uzmi i sebi koliko ti treba na moj racun. tako da smo na kraju besplatno upali... 8). jos lik na kraju nije ni dosao, LOL... bas sam pogledao po kinu, sva su mjesta do jednog bila popunjena, osim sto se ovaj lik nije pojavio, to je jedino ostalo prazno. a jos vani ostala hrpetina ljudi, oni sigurno nisu ni kupili karte....
zadnji put je bilo ovako prepuno kino na Star Warsima...
sljedece idem gledat Pirate s kariba, to ce vjerovatno isto bit prepuno kino...

THUNDER_DINIX
11-07-2007, 14:20
jucer gledali 2 filma za redom u kinu :D prvo Epic Mouvie, onda Oceanovih 13

icecoldkilla
29-07-2007, 09:34
evo sad nedavno dok sam jos bio na moru u Puli bio sam na onom filmskom festivalu i gledo sam Armin (jedan nas odlican film, preporucujem da ga pogledate), Harry Potter:Red Feniksa i Transformers:The Movie

THUNDER_DINIX
29-07-2007, 10:11
opa, post ovdje, padat ce snijeg... BTW, od posljednjeg javljanja sam pogledao Transformerse i Red Feniksa

Edi Sm187
29-07-2007, 10:50
Zadnje što sam gledao u kinu su bili Simpsoni. Gledao sam ih 24.7. pa mislim da sam jedan od prvih u Hrvatskoj koji je taj film pogledao.

FILM JE SINKRONIZIRAN!!!!!! :cry: :cry:

Ali nema veze, film nije upropašten. I veoma je zabavan.

Dreamer Deceiver
29-07-2007, 10:58
ne sjecam se šta sam gledao zadnje u kinu, ja mislim Pirates s kariba 2

Punisher
29-07-2007, 12:17
ja sam zadnje gledao 300,to je super film samo sto su malo previse koristili komp. efekte

Da_killah
29-07-2007, 12:53
ja sam zadnje gledao transformerse i epic movie, sutra idem gledat death proof, možda do kraja tjedna(ali možda) heri potera i čekam die hard 4 i simpsone onaj dan kad nisu sinkronizirani

Silventus
29-07-2007, 13:30
Gledao Pottera.

Nije nešt film.Neke su se radnje previše brzo odvijale(iako znam da je knjiga duga i da je malo teže bilo raditi)i početak je bio pomalo klišej.

v4MP1r3
29-07-2007, 19:44
evo pottera 2 puta :P
film je super
idem geldati simpsone sljedeci tjedan

revenion
29-07-2007, 19:50
zadnje sam gledao 300...

Punisher
29-07-2007, 21:11
joj ja zelim gledat transformere,a nemogu ih nabavit

flander
29-07-2007, 21:14
joj ja zelim gledat transformere,a nemogu ih nabavit

kak je to teško danas... :P

raven5
29-07-2007, 21:38
Zadnje sta sam odgledo u kinu je 300. Vjerojatno idem ovaj tjedan s curom gledat pottera... i onda simpsone kasnije...

djubrex
29-07-2007, 22:36
Zadnje u kinu sam pogleda Borata s ekipom iz razreda ! Nije mi nešto !

Inače neidem u kino jer ga nema u gradu pa neznam što ću slijedeće pogledati !
nemoj j***t
ja isto...

CaDzA
05-08-2007, 01:11
zadnje Simpsons the movie :rotfl:

Orehovac
05-08-2007, 09:45
cinestar je najbolje kino

flander
05-08-2007, 10:29
cinestar je najbolje kino


možda je najbolje, tj. je, zbilja dobro uređeno,fotelje, zvuk i sve to, ali hebeš kina kad mi svi pričaju dok je film,ili dok se šeču i te spike, bolje mi pričekat ilm na netu ili vieoteci pa si ga doma pogledam u miru. Inače ovak kina su koli k

Da_killah
05-08-2007, 10:41
što je tako u cinestaru? dobro, možda je to samo zg mentalitet (no hard feelings) jer toga u rijeci baš i nema, a krajem mjeseca se valja tu u ri otvara cinestar.

inače zadnje sam gledao die hard 4 i ok je film, onako baš ljetni hit i vjerojatno ću ić gledat i potera budući da nemaju nesinkronizirane simpsone, a u zadnja 3 tjedna sam pogledao filmova i filmova u kinu(MFF :) )

v4MP1r3
05-08-2007, 16:04
sjecams e
bio sam jedan od prvih 100 ljudi u cinestaru, ovako je to bilo

ne znam koji je to tocno film prikazivan al me nije briga, znamd a su nachozi ilitiga tortilje dosle 20 kn ko i sad, ali to je PADALO kako je toga puno bilo, a sada, sada stave tako malo nma toga, i onoga umaka...stvarno uzas, a kokice, da ne spominjem,z naju stajati po 2 dana i koga ebe jer imaju neki frizider u koji to uguraju i gotovo. dodje mi da ih dofuram oddoma...
i da, ako zelite vise nachoza, ima ona politika das 2 kune pa ti zena nadopuni, to sljaka kod mene, kazes "dajte mi vise za 2 kn" i to je to. fakat daju, mislim, dala mi je jedna zenska (ahm) prosli put kad sam bio u kinu i bio sam sasvim zadovoljam uslugom TORTILJA

Lord Jambrek
05-08-2007, 16:20
Meni je općenito ta blagajna kina pre skupa, rađe odem u konzum i kupim pelin i čipse i sve stavim kod frendice u torbu ili kod sebe u ruksak i onda fino uđeš u kino i cugaš.

Idem u srijedu gledat simpsone, gledao sam ga doma, ali ga želim vidjet na velikom platnu.


Još da u kina dođe lijepi star wars maraton od 6 filmova, ja bi bio pre sretan.

v4MP1r3
05-08-2007, 16:22
Meni je općenito ta blagajna kina pre skupa, rađe odem u konzum i kupim pelin i čipse i sve stavim kod frendice u torbu ili kod sebe u ruksak i onda fino uđeš u kino i cugaš.


najpametnije

mislim kod nas je to bilo isto tako, ali ono, covjece, kako staviti 3 pringlza u 1 torbu + sok i sve?! izgledali smo ko da idemo na kampiranje kad smo zadnjiputa isli nesto tako pogeldat ^^

Lord Jambrek
05-08-2007, 16:38
Meni je općenito ta blagajna kina pre skupa, rađe odem u konzum i kupim pelin i čipse i sve stavim kod frendice u torbu ili kod sebe u ruksak i onda fino uđeš u kino i cugaš.


najpametnije

mislim kod nas je to bilo isto tako, ali ono, covjece, kako staviti 3 pringlza u 1 torbu + sok i sve?! izgledali smo ko da idemo na kampiranje kad smo zadnjiputa isli nesto tako pogeldat ^^

Zato ja i frend uvijek idemo s njegovom sestrom, svi imamo torbe/ruksake

Najbolje mi je bilo kad smo u kino ušli trijezni, a izašli pijani

Da_killah
05-08-2007, 17:34
što ne možeš u cinestar uć s nekim skoom/pivom/čipsem/biločim u ruci, a da nisi kupio tamo?

sad kad dođe cinestar u rijeku će se na moju veliku žalost zatvorit kina teatro fenice i croatia :(

Lord Jambrek
05-08-2007, 17:41
što ne možeš u cinestar uć s nekim skoom/pivom/čipsem/biločim u ruci, a da nisi kupio tamo?

sad kad dođe cinestar u rijeku će se na moju veliku žalost zatvorit kina teatro fenice i croatia :(

koliko ja znam ne, nismo ni pokušavali, ovako je sigurnije.

Kostolomac
05-08-2007, 18:32
što ne možeš u cinestar uć s nekim skoom/pivom/čipsem/biločim u ruci, a da nisi kupio tamo?

sad kad dođe cinestar u rijeku će se na moju veliku žalost zatvorit kina teatro fenice i croatia :(

nemoj me hebat :shock:
čekaj, ti to ozbiljno?! yebote to nisam znao :cry:

Da_killah
05-08-2007, 19:33
da, teatro fenice će opet valjda postat kazalište, a croatia ide nazad priješnjem vlasniku prostora...crkvi

THUNDER_DINIX
25-10-2008, 15:53
posto vidim da se trenutno dosta prica o filmovima i kinu, odlucio sam pronaci svoju prastaru temu i malo je podici (skoro sam se onesvijestio kad sam vidio da je vec vise od godinu dana proslo od zadnjeg posta :))

dakle, sta se gleda?

ja sam u zadnje vrijeme (zadnjih par mjeseci) odgledao dosta filmova:

1. Indiana Jones: Kraljevstvo kristalne lubanje,
2. Hancoc,
3. Batman: The Dark Knight,
4. Hulk: The Incredible,
5. Mama Mia
i jos nesto, al se trenutno ne mogu sjetit, pa ak se sjetim napisem...

###DK###
25-10-2008, 16:21
Zadnje što sam gledao u kinu je Hancock.

Bartuc
25-10-2008, 16:29
Ee, taman tema :D

Ne sjećam se niti ja svega, ali ovako neka listica iz Cinestara...


The Happening :(
Transformers (2 puta)
Iron Man
Indiana Jones: Kraljevstvo kristalne lubanje
Hancock (2 puta)
Batman: The Dark Knight
Hulk: The Incredible
Wanted
Mumija 3
Put u središte zemlje
Tropska Oluja
Get Smart
Death Race


Da ga hebeš ne mogu se sjetiti više od ovoga... Budem stavio onu sliku što sam rekao u ovu temu do kraja dana :D

Bob Dylan
25-10-2008, 18:15
sad zadnje mumiju 3

Bartuc
25-10-2008, 21:38
Evo slike :D

http://www.imagesforme.com/out.php/t199718_DSC01360.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/199718_DSC01360.JPG)


Na slikama su ovi filmovi:

1. Smrtonosna Utrka
2. Eragon
3. Noć u muzeju
4. Ghost Rider
5. Transformers
6. Harry Potter
7. Svemogući Evan
8. Umri muški 4
9. Putovanje u središte zemlje
10. Gas do daske 3
11. Gad
12. Ja legenda
13. Asterix i Obelix
14. Traži se bodyguard
15. Iron Man
16. Narnia
17. Wanted
18. Tropska grmljavina
19. Hancock
20. Nevjerojatni Hulk
21. Vitez Tame
22. Mumija 3
23. Zohan je zakon
24. Ulovi Smarta


+ izgubljene karte:

25. Djevojka na zadatku 2
26. Oko sokolovo


To je što sam sa curom bio... Ostalo neću brojati :P

Frky
26-10-2008, 01:24
:( sad bih i ja u kino, kad bi ga bilo u mom gradu!!

Nego, zdnje sam pogledao:

The Dark Knigt
Transformers
Ratatoulie (ili kako se već piše)!

Da_killah
26-10-2008, 13:54
zadnje sam gledao sw crtić, a danas ću možda pineapple express

THUNDER_DINIX
26-10-2008, 22:53
Bartuc lijepa kolekcija 8)
nego, ja sam zaboravio na Mumiju i Get Smart, tako da sam odgledao 7 filmova u zadnje vrijeme

Bartuc
26-10-2008, 23:07
Isus Bog, sada si malo računicu bacam :shock:

26 filmova x 58 kuna (2 ulaznice po 29 kuna) = 1508 kunaS:shock:

+

26 ComboXL paketa (Velike kokice + dvije kole) x 32 kune = 832 kune

=

Ukupno: 2340 kuna


+ Gotovo uvijek uzmemo Janu 0,5 i one Dora čokoladne bobice sa grožđicama. To bi bilo još ovako...

2340 kuna

+

cca 20 Jana x 5 kuna = 100 kuna

+

cca 15 Dora x cca 10 kuna = 150 kuna


UKUPNO v2 = 2590 kunaS:shock: :cry:


Jebate led. Katastrofa. Od sada idem samo srijedom u kino :scared:

Stryder
26-10-2008, 23:10
zadnji put sam bio u kinu kada sam gledao Gospodar prstenova povratak kralja...pa procjenite kada je to bilo :)

btw. bartuc :pray: :pray:

Bartuc
26-10-2008, 23:16
Nadam se da znate da u Cinestaru imate opciju da sa T-Mobile mobitela pošaljete SMS koji košta po redovitom T-Mobile cjeniku i dođete u kino te dobijete dvije ulaznice za cijenu jedne. Plus, ako ste studenti (morate se učlaniti u Cinestar), dobijete dvije ulaznice za 22 kune + tih 20-50 lipa za SMS.

To se može samo srijedom, ali opcija je fenomenalna.


Evo računice na 10 filmova...

10 filmova x 22 kune = 220 kuna

vs.

10 filmova x 58 kuna = 580 kuna


Ušteda -> 360 kuna :pray:

Da_killah
27-10-2008, 11:06
pa ja sam mislio da baš ti imaš studentsku karticu, platiš je 9kn, a svaki film je 7kn jeftiniji, definitivno se isplati...

Bartuc
27-10-2008, 18:57
Tek je ove godine cura digla tu iskaznicu :( Ja sam zabrijao da je to neka glupost, a na kraju je stvar fenomenalna i uštedio bi gro para do sada :cry: Koja sam budala, ajme sve boli koliko sam glup :cry:

Nodakim
27-10-2008, 21:15
Si ti siguran da imaš samo 1. curu?Jer iskreno malo previše ideš u kino :)

Bartuc
27-10-2008, 21:31
Ma nije to previše :D Kina nikada dosta :P

Da_killah
28-10-2008, 00:16
ja gledao death race, čisto solidan film, meni bolji od fast and furious 2 i 3

a i dobio sam istu dvoranu, isti red i isto sjedalo 13, kao i pred 2 tjedna za star wars :)

THUNDER_DINIX
01-11-2008, 20:00
ja gledao death race, čisto solidan film
odlican je to film, odgledao sam ga malo prije

Ivan_87
02-11-2008, 01:11
Funny Games U.S.

film je totalno bolestan..
iznenadio me totalno..
stravični triler nešto između trilera i horora
glavni glumci su zapravo ubojice koji ubijaju sve ljude na isti duhovit bolesatn i okrutan način

sve govori ime filma..
cjelo vrijeme sam mislio da će se žrtve izvuć dok ih nisu doslovno zaklali i onda si mislim koja glupost ..al zadnja scena odaje sve :)
vrijedi pogledat iznenadit ćete se :wink:

olio
02-11-2008, 01:16
nemoj spoilere :D

Arbiter of Change
14-11-2008, 16:15
Malo OT, ali novi Theatrical trailer za Watchmen film:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/289330.html?playlist=featured

Bartuc
14-11-2008, 16:26
Kaj je sa filmom "96 sati"!?!?!?!? :(


Bio je u Cinestaru na svega 2 ili 3 dana i to samo kao premijera (prikazivao se samo jednom na dan i to u 23:59 sati)? To je bilo prije 3 tjedna i sada gledam raspored filmova za ovaj tjedan i opet ga nema na repertuaru.


Kaj su ga odlučili maknuti iz programa kina? Jel ima netko kakav inside info? Čisto sumnjam da je film toliko loš da su ga zbog toga maknuli, po foršpanu izgleda odlično :cry:

Arbiter of Change
14-11-2008, 22:34
Previše hitova? :)

Bartuc
14-11-2008, 22:39
Meh, u kinu imaju toliko dreka da bi bilo dobro da ih izbace i stave nekaj poštenoga. Koga zanimaju faking Dinosauri 3D ili Morski Psi 3D :o Ili U2 3D :scared: Koga uopće zanima U2, a kamoli 3D verzija :rotfl:

Aerial
15-11-2008, 00:10
Malo OT, ali novi Theatrical trailer za Watchmen film:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/289330.html?playlist=featured

Dayum.

...

Dayum.

olio
15-11-2008, 00:25
Meh, u kinu imaju toliko dreka da bi bilo dobro da ih izbace i stave nekaj poštenoga. Koga zanimaju faking Dinosauri 3D ili Morski Psi 3D :o Ili U2 3D :scared: Koga uopće zanima U2, a kamoli 3D verzija :rotfl:
mene :(
mene živciraju madafaking američke komedije

Bartuc
15-11-2008, 00:41
Koj dio te zanima? Ja obožavam i dinosaure i morske pse, ali nema čanse da dam 45 kuna za ulaznicu pa makar pojeli prvih 6 redova u kinu sa svojim 3d efektima :D

Da_killah
15-11-2008, 01:24
navodno će step up 3 biti 3D, dobro da nisam gledao ni prva 2 :D

Bartuc
15-11-2008, 10:26
Ajme, to će me sigurno cura nafukati da idemo gledati :( Obožava prva 2 nastavka :|

olio
15-11-2008, 18:43
Koj dio te zanima? Ja obožavam i dinosaure i morske pse, ali nema čanse da dam 45 kuna za ulaznicu pa makar pojeli prvih 6 redova u kinu sa svojim 3d efektima :Dda dinosaure i morske pse obožavam ali istina da je skupo
vidio sam da početkom slijedeće godine dolazi horror film u 3d-u zaboravia kako se zove ..kad bi barem to došlo u hrvatska kina

Bartuc
15-11-2008, 22:27
Horror u 3D-u, e to bi moglo biti veoma zanimljivo. Za to bi iskeširao tolike pare, ali da je naravno koliko toliko kvalitetan film.


Nego, pretraživao sam Cinestar, dio gdje se najavljuju filmovi i piše da "96 sati" dolazi u kina 27.11.2008 :pray: Znači uskoro. To milijardu posto idem gledati.

Cthulhu
15-11-2008, 23:19
zadnji film koji sam gledao u kinu je bio jurassic park 3. ok film, ali ništa posebno.

olio
16-11-2008, 09:44
Horror u 3D-u, e to bi moglo biti veoma zanimljivo. Za to bi iskeširao tolike pare, ali da je naravno koliko toliko kvalitetan film.

fFP-gf23Vsc

Bartuc
16-11-2008, 10:57
Haha, forica zgleda. Bilo bi super kada bi baš tako izlazilo sve iz ekrana. Budem ga pogledao ako dođe kod nas, hvala na najavi.

Arbiter of Change
20-11-2008, 13:41
Ja samo čekam kad će Solomon Kane doći u kina... a biti će još dugo do toga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Solomon_Kane_(film)

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 00:37
upravo dosao iz kina, isao s curom gledati Mirors. nismo vec neko vrijeme isli pa opet nacinjemo sezonu. :) bio je solidan broj ljudi, za divno cudo

Bartuc
06-12-2008, 00:50
Kakav je doživljaj tog filma u kinu?

Ja namjeravam ići sa curom pa me zanima da li te film pošteno isprepada!? Film mi po traileru izgleda vrlo spooky, baš ono, pravi horror pošto mi zgleda kao da više udara na psihu nego na blood&gore, a to mi se sviđa.

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 00:52
super je, ima 2-3 scene di je pola kina skocilo :) isplati se definitivno u kinu gledat

Bartuc
06-12-2008, 01:09
Cool, hvala na preporuci. Samo da curu još nažicam, nešto se prenemaže pošto joj film zgleda pre strašno preko trailera :D

Hellboy
06-12-2008, 01:20
-_-
nikad nemoj nikome puštati trailere :D lakše ih navučeš da odu gledati neku hororčinu ako im samo ukratko opišeš manje jezive dijelove nego ako im pokažeš trailer u kojem vide hrpu flashbackova, krvi i na kraju nešto što ih istjera iz kože :D

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 02:05
Cool, hvala na preporuci. Samo da curu još nažicam, nešto se prenemaže pošto joj film zgleda pre strašno preko trailera :D
ma nece joj biti toliko bas strasno. ovisi koliko je plasljiva :)

@Hellboy v2.0 mislis da se stisnu od trailera? :)

Bartuc
06-12-2008, 08:57
-_-
nikad nemoj nikome puštati trailere :D lakše ih navučeš da odu gledati neku hororčinu ako im samo ukratko opišeš manje jezive dijelove nego ako im pokažeš trailer u kojem vide hrpu flashbackova, krvi i na kraju nešto što ih istjera iz kože :D


Ma vidjela je 2x trailer u kinu... Znaš da puštaju 10-15 minuta reklame i foršpane prije pravog filma, jeba ga patak gori su od RTL i Nove zajedno :D

bezimeni
06-12-2008, 09:02
Zbog tih reklama idem u kino samo kada moram.Tj. kada dođe film kojemu stvarno ne mogu odoliti.Ali ako vidim da su roknuli i pauzu u film tada potpuno odustanem.Zadnji film koji sam tako gledao je zadnji batman i odrzali su ga na nespretnom mjestu.A nedavno sam gledao zadnjeg bonda i bilo je toliko reklama da se već kompletno kino krenulo buniti.Bojkotiram Cinestar...a kaj je najgore postali su monopolisti.Za uredno plaćenu kartu ja sam prisiljen gledati hrpu reklama :thumbs1: :thumbs1: .

Bartuc
06-12-2008, 09:07
Da, evo zadnje smo gledali Taken... Film je trebao početi u 16:55. Mi smo ušli u dvoranu u 16:45, film je počeo u 17:05. Prvih 5 minuta je bila muzika i to katastrofalna, lik je pjevao drito "Joj, joj, joj, joj, joj...", a sve ostalo su bile reklame i par foršpana. Već sam poludio bio.


A ova pauza u sredini batmana me nije omela pošto mi je film bio toliko fenomenalan da sam zanemario taj propust :D

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 12:06
juce kad smo isli na Mirors, odma poceo film, bez ijedne reklame. ja gledam koji k* jer obicno uvijek budu 2-3 reklame

MoNDi
12-12-2008, 03:54
Gledala sam Madagascar 2 i MORATE si pogledati! Jedan od najsmjesnijih animiranih filmova kojeg sam ikada vidjela! :D:D:D :bravo: Totalno lude i kreativne stvari a smijala sam se ko luda u kinu XD

THUNDER_DINIX
12-12-2008, 13:53
ty na preporuci, moram nabavit film

Arbiter of Change
19-12-2008, 15:07
Mogao bi pogledati ovaj francuski "Državni neprijatelj br.1"... dobra postava čini se.

Bartuc
19-12-2008, 15:33
Ja bum sljedeće godine išao gledati film "Zatvorska posla" - http://www.blitz-cinestar.hr/default.as ... m=20081219 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=5&filmid=1538&datum=20081219)

Čisto sumnjam da bum ove godine išao u kino :D Mada se može zalomiti nešto u nedjelju 8)

THUNDER_DINIX
19-12-2008, 17:51
ja mozda sutra odem do kina. moram jos vidit sta igra

Bartuc
20-12-2008, 11:05
Haha, znam da sam rekao da neidem ove godine više u kino, ali jučer sam bio na filmu "Zatvorska Posla".

Super je film, čist lijepo se možeš nasmijati. Ima par glupih scena, ali veći dio filma je odličan :D Isplati ga se pogledati, pogotovo s obzirom da komedije izlaze na kapljaku posljednjih godina...


Jedno 7,5/10

THUNDER_DINIX
20-12-2008, 11:23
ne mozes ti bez kina, a? :)

Da_killah
20-12-2008, 12:00
u rijeci opet otvoreno art kino croatia :pray: samo da mi završi ovaj ispit u ponedjeljak i od onda idem tamo. do kraja mjeseca filmovi su besplatni a dobiješ i sokić :)

Bartuc
20-12-2008, 13:46
@Thunder, nema čanse :D To ti je meni ko droga :D


@Da killah, iskorištavaj priliku, idi svaki dan 2 puta :D

THUNDER_DINIX
20-12-2008, 15:34
@Bartuc-tak i treba...

@Da killah-da, ispucaj sav bonus dok mozes. sta mi nemamo tako... :(

Da_killah
20-12-2008, 15:45
a i nakon prvog mjesca će neki filmovi biti besplatni :)
danas bih baš išao gledati film u kojem glumi stari od vincenta cassella, ali ne stignem :(

THUNDER_DINIX
20-12-2008, 16:21
i sta igra sve?

Da_killah
20-12-2008, 16:56
Danas u kinu

10:00 Vuk samotnjak
(83 ', Obrad Gluščević, Igrani cjelovečernji, Hrvatska, 1972)
12:00 Okrugli stol - Mreža umjetničkih kina u Hrvatskoj
17:00 Vojska u sjeni
(145', Jean-Pierre Melville, L'armée des ombres, Francuska, 1969)
19:45 Profesor Baltazar (3)
20:00 Orkestar u gostima
(89', Eran Kolirin, Bikur Ha-Tizmoret, Izrael, 2007)
21:45 Profesor Baltazar (Marinada)
22:00 Paranoid park
(85 ', Gus Van Sant, Paranoid Park, Francuska/SAD, 2007)

ništa što možeš nać u cinestaru... :D sutra je recimo ko pjeva zlo ne misli

Bartuc
20-12-2008, 17:01
Ne kužim kaj je sa ovim filmom Mirrors :cry:

Prikazuje se samo u Avenue Mallu (Cinestar), a u Branimirovoj - pimpek, nema ga :( A bedasto mi ići tamo u kino, još k tome, prikazuje se samo u ponoć. A fakat smo ga htjeli pogledati, da se malo zaseremo ko grlice u kinu :D

bezimeni
20-12-2008, 17:12
Mirrors nije loš ali daleko od bilo kakve tjeskobe a pogotovo da buš se zasrao...radije pogledaj The Midnight Meat Train . Po meni je definitivno hororac za razliku od ogledala koji su više za neku priču iz X-filesa .

Bartuc
20-12-2008, 17:42
2008 je film, kaj će to tek u kina doći ili je već bilo u kinima?

bezimeni
20-12-2008, 18:16
Nemam pojma...nisam ga gledao u kinu :oops: .

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 00:37
Mirrors nije loš ali daleko od bilo kakve tjeskobe a pogotovo da buš se zasrao...radije pogledaj The Midnight Meat Train . Po meni je definitivno hororac za razliku od ogledala koji su više za neku priču iz X-filesa .
Mirrors nije strasan ali je odlican. ima mozda 2 scene koje su pomalo strasne

olio
21-12-2008, 01:12
2008 je film, kaj će to tek u kina doći ili je već bilo u kinima?
bio već

###DK###
21-12-2008, 10:33
Mirrors nije loš ali daleko od bilo kakve tjeskobe a pogotovo da buš se zasrao...radije pogledaj The Midnight Meat Train . Po meni je definitivno hororac za razliku od ogledala koji su više za neku priču iz X-filesa .
Mirrors nije strasan ali je odlican. ima mozda 2 scene koje su pomalo strasne

Inače su zrcala sama od sebe jeziva. :D

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 11:20
ja razmisljao o tome da se necu valda sasrat svaki put kada pogledam u ogledalo :)

Bartuc
21-12-2008, 11:56
2008 je film, kaj će to tek u kina doći ili je već bilo u kinima?
bio već


A fak, niš, čekam da u videoteku izađe... Ne znam kako sam ga propustio, uopće se ne sjećam da je bio u Cinestaru :(

W3DR4N
21-12-2008, 12:25
Gran Torino

10/10

http://farm4.static.flickr.com/3009/2975863576_b72168a94b.jpg?v=0

Gran Torino je najnoviji uradak Clinta Eastwooda. Trebao je proći sedamdesetu da počne nizati remek djela bez iznimke.
U centru filma se nalazi Walt Kowalski, sedamdesetogodišnji frustirani veteran korejskog rata, koji ljubav gaji prema sebi i prema domovini.
Frustiran je i radi toga što je posljednji ostao u kvartu, nakon što su ga naselile, za njega, "niže" rase, poput azijata i latinoamerikanaca.
Više ne razgovara ni s vlastitom obitelji, kako ga žele stpati u starački dom
"Spas" pronalazi jedino u svom Gran Torinu iz 1972., ali i novoosnovanom prijateljstvu s mlađahnim susjedom Taom.

Nevjerojatno remek djelo Clinta Eastwooda potvrđuje da stari i u skorim osamdesetima ima više karizme i snage od puno mlađih i razvikanijih glumaca.
Clint je jedinstven, i nitko mu se neće niti približiti svojom esencijom pojave na ekranu.
Obavezno pogledati, jer se radi o ponajboljem filmu godine.

Dreamer Deceiver
21-12-2008, 13:03
to je ono kad kreće u osvetu jer bu neko razjebe taj auto ?
Svejedno, željno čekam taj film :pray:

bezimeni
21-12-2008, 13:37
Ma Clint je legenda i kada se za nekoga kaže da je kul onda se pri tome misli da je hladnokrvan i sarkastičan poput njegovih filmskih likova .Čovjek je genijalac i istinska legenda i kada umre svijet će definitivno biti puno siromašnije mjesto.Koliko je samo legendarnih filmova snimio...ma gotovo svaki je legendaran .I kao redatelj je nenametljiv i zna kako dobro ispričati priču .
Ne daj se stari i snimaj dokle god možeš.

Da_killah
21-12-2008, 13:55
što mu nije gran torino zadnji film?

Helena
23-12-2008, 15:50
Zadnje u kinu gledala Madagascar 2 - predobar. :D

U nedjelju (28.) imam rezervirane karte za Sumrak.

THUNDER_DINIX
28-12-2008, 00:06
Sumrak-bilo puno kino

Dreadlock
28-12-2008, 23:30
eo odgledao sumrak...morao sam podnjeti hihotanja trinaestogodisnjakinja i razno razne komentare,al cak ni nije los film

Bartuc
28-12-2008, 23:55
U nedjelju (28.) imam rezervirane karte za Sumrak.


Lol, možda smo se mimoišli u kinu (Cinestar, Branimirova) :D

THUNDER_DINIX
28-12-2008, 23:55
morao sam podnjeti hihotanja trinaestogodisnjakinja i razno razne komentare,
joj i ja isto, neke klinke iza mene se derale. glupace

Helena
29-12-2008, 00:14
U nedjelju (28.) imam rezervirane karte za Sumrak.


Lol, možda smo se mimoišli u kinu (Cinestar, Branimirova) :D
Ne znam, možda. Bila sam na predstavi u 19.20. :D

Inače, film (Sumrak) je predobar. :pray: Obično zaseru kad po knjizi rade filmove, ali ovaj nisu. Naravno da je skresana knjiga, neki dijelovi izbačeni i tak, ali sve u svemu, jako dobro. I da, Edward nije tolko zgodan na filmu kolko je u knjizi. :P

THUNDER_DINIX
29-12-2008, 00:17
ruzan je lik, jos usta neka nasminkana ima

olio
29-12-2008, 00:21
ruzan je lik, jos usta neka nasminkana ima
pa glumi vampira mora biti našminkan

Bartuc
29-12-2008, 00:43
Ne znam, možda. Bila sam na predstavi u 19.20. :D

Eh, ja sam bio termin nakon tebe, u 20:45 :D


Meni se nije svidio film prvenstveno zato kaj su uništili pojam Vampir. Sekundarno zbog glume, junky glumaca i loših efekata koji su izvukli nekontrolirani smijeh od mene :D Sjeti se scene kada opkole frajera u gliseru, ajme majko ja sam ostao WTF, OMG, LOL :D

Helena
29-12-2008, 14:16
Nda. Al sve u svemu, film je iznenađujuće dobar. :rotfl:

Al knjige su definitivno predobre, tu nemam zamjerke. A ko voli one tradicionalne vampire, s očnjacima, suncem koje ih pali i tak to, naravno da mu je ovako nešto glupo i bezveze. Mene je priča oduševila. Ne moram ni napomenuti da sve 4 knjige znam napamet. :D

THUNDER_DINIX
04-01-2009, 01:04
Australia-malo sam sumnjao u film na pocetku, ali na kraju odusevljen :pray: bilo je dosta ljudi, cak vise starijih nego mladjih

Sillenius
11-01-2009, 16:49
moze netko preporucit neku bogovsku komediju ? D:

THUNDER_DINIX
11-01-2009, 17:30
u kinu? sad ti igra YesMan (Jim Carrey)

Bartuc
14-01-2009, 22:18
Evo danas sam pogledao u Cinestaru "Yes Man". Dobar je film, početak je malkoc dosadan ali kako film odmiče sve je bolji i bolji. Fino smo se nasmijali :D

THUNDER_DINIX
15-01-2009, 00:12
mislim da cu i ja to ic gledat

Bartuc
15-01-2009, 23:15
Sad malo gledam najavu filmova u cinestaru kroz sljedeće mjesece, ima toga zanimljivoga...

Pink Panther 2 - 12.02.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1557&datum=20090215&uskoro=1)

My Bloody Valentine 3D - 12.02.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1558&datum=20090215&uskoro=1)

Gran Torino - 26.02.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1564&datum=20090215&uskoro=1)

Operacija Valkira - 12.03.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1570&datum=20090315&uskoro=1)

Inkheart - 26.03.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1575&datum=20090315&uskoro=1)

Petak 13. - 02.04.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1577&datum=20090415&uskoro=1)

Brzi i Žestoki - 09.04.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1580&datum=20090415&uskoro=1)S- sa slikom od Fantastične Četvorke :D

Dragonball Evolution - 09.04.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1581&datum=20090415&uskoro=1)



Jebenica, izdvojio sam močnije naslove, ne znam da li će sve biti dobro, ali dobar dio toga ću pogledati :P Biti će veselo :D

Da_killah
16-01-2009, 00:07
od toga su 2 do 2 i pol filma zanimljiva, gran torino, fast and furious i valkira. možeš slobodno maknuti zadnja 2, a i recimo prvi jer sam ga gledao. dolazi puno boljih filmova čak i u cinestar

olio
16-01-2009, 00:08
My Bloody Valentine 3D - 12.02.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1558&datum=20090215&uskoro=1)

Gran Torino - 26.02.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1564&datum=20090215&uskoro=1)

Operacija Valkira - 12.03.2009 (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1570&datum=20090315&uskoro=1)samo ću to pogledat :D

THUNDER_DINIX
16-01-2009, 00:49
Pink Panther se isto cini dobar

Bartuc
16-01-2009, 09:08
Lol, kod mene svi imaju šanse :D Možda mi se jedino Gran Torino i Pink Panther ne čine kao materijali za kino, zgleda mi kao da bi sasvim dovoljna i domaća oprema bila za te filmove.

Norther
26-01-2009, 19:30
bio sam u kinu prije..12 godina.

bezimeni
26-01-2009, 20:00
I što si gledao ?

Norther
26-01-2009, 20:31
I što si gledao ?
ne sjecam se, bio je neki film sa nekim psom :(

bezimeni
26-01-2009, 20:34
lesi se vraća kući/Lassie Come Home ?

bezimeni
26-01-2009, 20:38
Da , horor sa psom.

Ryd3R
26-01-2009, 20:51
Prvi film koji sam gledao u kinu je bio Star Wars I: The Phantom Menace.
Imao sam 5 godina, znači prije 10 godina.

Zadnji film koji sam gledao u kinu bio je The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor.

Norther
26-01-2009, 23:02
lesi se vraća kući/Lassie Come Home ?
nije lesij.

moguce da je bio onaj betoven hmm.

THUNDER_DINIX
27-01-2009, 07:52
Prvi film koji sam gledao u kinu je bio Star Wars I: The Phantom Menace.
Imao sam 5 godina, znači prije 10 godina.

Zadnji film koji sam gledao u kinu bio je The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor.
prije 10 god si gledao Phantom Menace? sta ti pricas?!?

Stryder
27-01-2009, 10:42
Kad dolazi Underworld: Rise of the Lycans u naša kina?

Da_killah
27-01-2009, 10:53
Prvi film koji sam gledao u kinu je bio Star Wars I: The Phantom Menace.
Imao sam 5 godina, znači prije 10 godina.

Zadnji film koji sam gledao u kinu bio je The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor.
prije 10 god si gledao Phantom Menace? sta ti pricas?!?

http://www.imdb.com/title/tt0120915/

underworld bi trebao doći preksutra, barem po cinestaru

Ryd3R
27-01-2009, 11:01
Prvi film koji sam gledao u kinu je bio Star Wars I: The Phantom Menace.
Imao sam 5 godina, znači prije 10 godina.

Zadnji film koji sam gledao u kinu bio je The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor.
prije 10 god si gledao Phantom Menace? sta ti pricas?!?

Pogledaj godinu: http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_ ... tom_Menace (http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Episode_I:_The_Phantom_Menace)
Znam da se čini puno 10 godina, ali da već je toliko prošlo :wink:

Bara
27-01-2009, 22:08
Zadnji put kad sam bio u kinu bilo je to prije 4 mjeseca u Zagrebačkom cinestaru i gledao sam Iron Mana (koji je jako dobar film), glupa Makarska uopće nema kino, evo sada su izgradili dvoranu sa bazenom :pray:

Bob Dylan
28-01-2009, 23:26
Quarantine

Kenyi
29-01-2009, 11:01
Original je umnogo bolji :(

THUNDER_DINIX
29-01-2009, 23:18
Pogledaj godinu: http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_ ... tom_Menace (http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Episode_I:_The_Phantom_Menace)
Znam da se čini puno 10 godina, ali da već je toliko prošlo :wink:
ne mogu vjerovati da je tolko godina proslo... sjecam se kad je izasao tek.


Quarantine
jel dobar film?

Kenyi
30-01-2009, 09:21
Pogledaj španski original http://www.imdb.com/title/tt1038988/

Bob Dylan
30-01-2009, 11:18
Original je umnogo bolji :(



to sam čuo da.moram pogledat original :rambo:

Bartuc
01-02-2009, 11:11
Jel tko gledao Underworld - Pobuna Likana (http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=4&filmid=1552&datum=20090201)? Kak vam se čini?


Ja ga uopće nisam vidio na najavama u kinu... Vidio sam reklamu na telki da se počinje emitirati xx.01 ali sam mislio da je to tek sljedeće godine :D I sada vidim da je u kinima :shock:


Tako da to idem gledati u srijedu najvjerojatnije :pray:

###DK###
01-02-2009, 11:13
Ja jedva čekam taj film.
Underworld serijal mi je legendaran. :pray:

Joco
08-02-2009, 07:38
Gledao neki dan Čarlston za Ognjenku.
I svideo mi se, preporuka...samo sto ga je nemoguce naci na netu :(

Da_killah
08-02-2009, 13:07
ja ga gledao pred pol godine, i meni se svidio, valjda jer su imali veliki budžet i luca bessona :)

THUNDER_DINIX
08-02-2009, 14:13
The Curious Case of Benjamin Button-juce gledao, fenomenalno :pray:

THUNDER_DINIX
09-02-2009, 11:25
ima neki 3D film u kinima. "My bloody valentine". to cu ic gledat za vikend. jel planira ko ic gledat to?

Joco
10-02-2009, 09:01
ja ga gledao pred pol godine, i meni se svidio, valjda jer su imali veliki budžet i luca bessona :)
Da, jedan od najskupljih :)
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A7%D0 ... 0%BA%D1%83 (http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A7%D0%B0%D1%80%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BD_% D0%B7%D0%B0_%D0%9E%D0%B3%D1%9A%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D 1%83)
Steta sto ga jos nema u prodaju (tako sam cuo)...tek od ozuljka valjda... :(
A hteo bi opet da ga odgledam :(

Da_killah
10-02-2009, 11:49
ja vidio i sve glavne glumce i glumice :) još se u motovunu pričalo da će krenuti u kino distribuciju, al još nije...

Aerial
15-02-2009, 10:46
Gled'o juče' The Curious Case of Benjamin Button (ne, nisam s nikakvom curom bio u kinu ofc, ja sam gay).
Jako dobar film, pogotovo prva polovica koja je genijalna. Druga se već polako počne pretvarati u nekakvu tipičnu melodramu...
8/10

(p.s. Cate ima taaak lepu kosu :) )

Ryd3R
15-02-2009, 12:18
Twilight jučer. Izrazio sam mišljenje u drugoj temi o filmovima.

THUNDER_DINIX
15-02-2009, 15:03
My Bloody Valentine, kao ono 3D film, a nema cvika :scared:
odlican je film 9.5/10

Duke of Earl
18-02-2009, 20:51
Pink Panther 2 (http://www.imdb.com/title/tt0838232/)Sdanas.

Ono, završio sam s poslom u 12, i trebo sam ubit 4 sata da me stari pokupi, i kak je srijedom u Cinestaru 11 kn karta za T-mobile korisnike, reko idem pogledat nešto. Došao sam u 2, i jedino sam mogao gledati to i još jednu dječju komediju, pa sam se odlučio za Pink Panthera. Isusa ti, kako je odvratno loš i debilan film, u više navrata sam skoro otišao iz kina koliko su me neke scene naživcirale glupošću. Ovo je sramota za onaj stari serijal, nije mi jasno zašto su si Andy Garcia, Jean Reno i John Cleese dopustili ulogu u ovom smeću. Još jedna stvar koja bode u oči je užasan i nepotpun prijevod, u jednom trenutku sam ga u potpunosti zanemario i više obratio pozornost na ono što glumci zapravo govore.

Vezano za to, nisam bio u kinu oko 2 godine, i više nemam namjeru ić. Hrpa debilne dječurlije sjedi iza mene i gura mi stolicu, grupa klinkica ima potrebu pričat tokom cijelog filma, i jedna od njih svaki put na spomen imena Nicole u filmu, glasno ga ponovi. Mislim, Cinestar je super, udobne stolice, dobra slika i zvuk, ali kaj mi to vrijedi kad ću UVIJEK naići na grupicu debila koji se neznaju ponašat.

W3DR4N
18-02-2009, 22:09
Rezervacija, izbor stolaca, izbor dvorane i izbor vremena projekcije u Cinestaru je usavršena umjetnost i nije nešto što se radi preko neke stvari. Na temelju pogreške i njene ispravke, danas mogu naručiti apsolutno savršen par karata. :P

Duke of Earl
18-02-2009, 22:15
Rezervacija, izbor stolaca, izbor dvorane i izbor vremena projekcije u Cinestaru je usavršena umjetnost i nije nešto što se radi preko neke stvari. Na temelju pogreške i njene ispravke, danas mogu naručiti apsolutno savršen par karata. :P
Hehe, siguran sam da je tako, ali velim da dugo nisam bio u kinu pa nisam znao što očekivati :)

Arbiter of Change
18-02-2009, 22:22
A baš... što još moraš napraviti prije nego ideš kupiti karte; konzultirati proročicu da ti kaže jesu li ti zvijezde naklonjene te večeri?
Gdje su nestali dani kad si još mogao naći slobodne karte pola sata prije početka filma. :)

W3DR4N
18-02-2009, 22:35
Možeš i sad, ako ti se sjedi na ćošku drugog reda do platna.

Herr Schnitzel
18-02-2009, 22:48
Na svaki, ali bas svaki film koji se prikazuje u Svinjestaru mora doci i omanja grupica djecurlije od 8-10 godina, koliko god film neprikladan bio. Ono, Benjamina Buttona niti razumiju niti ih interesira, ali netko pametan im odluci kupiti karte. Rezultat? Bacanje praznih plasticnih boca na platno i tjeranje djece iz dvorane od kino-tete.

U kino bi djecu trebalo pustati samo uz pratnju roditelja, cini se.

bezimeni
18-02-2009, 23:38
Mene daleko više nerviraju reklame kojih ima bezsramno puno .Platiš kartu i onda gledaš reklame...a tek pauze u filmu...to je vrhunac bezobraštine .Znam da žele dodatno zaraditi na kokicama ali sobzirom na broj dvorana mogli su ponuditi na biranje , želiš li gledati film sa pauzom ili bez.

W3DR4N
18-02-2009, 23:49
Nisam siguran postoji li još uvijek, no nudili su prikazivanja bez pauze.

Pauzu određuje dužina filma. Ukoliko ista prelazi 149 minuta, moraju ga prepoloviti pauzom.
Ne radi se o kokicama, već nametnutom standardu prikazivanja sa zapada (piš pauza/pljuga/nadopuna zaliha).

U europskim kinima, vrlo sjevernim, imaš fino pivo u krigli... u kinu. That's life.

Da_killah
19-02-2009, 00:14
imaš i kod nas, ako doneseš :)

bezimeni
19-02-2009, 00:15
Pa ima pivce za kupiti i u samom kinu ...istina nema krigli ali nisu ni limenke za baciti.

Kostolomac
21-02-2009, 01:04
Odgledao danas Underworld 3, i usudim se reć da mi je bolji od prethodnika. Ona glavna glumica je hawt, jako mi se sviđa :D
Samo žao mi kako je završila, iako sam znao što će joj se dogodit iz prethodnih dijelova :cry:

Hellboy
21-02-2009, 12:47
infidel...beza Katice nema Underworlda...ova se samo fura na nju...lejm je...

Kostolomac
21-02-2009, 20:50
Kejt je meni zakon otprije, ali što mogu, jednostavno mi je 3. nastavak više kul :P

W3DR4N
21-02-2009, 21:02
Kate nema nikakvu karizmu, niti osobnost, da bi bila esencijalna za jedan film. S njom ili bez, Underworld je smeće.

Nodakim
21-02-2009, 21:06
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/06/08-15/kate_beckinsale_gallery_10.jpg

Da,da...imaš pravo...ali ima ona svoje "atribute"

W3DR4N
21-02-2009, 21:11
A Rhona je po tom pitanju siroče...

Realno, žene su identične. Britanke, brinete, u najboljim godinama.

Raz
26-02-2009, 23:24
Zadnje sam gledao - The day the earth stood still

film je dobar ali je mogao biti i bolji...naročito završetak.
ocjena 6.5/10

ddoxy
27-02-2009, 13:47
zadnje sam gledo Underworld 3: Pobuna Likana

Doxyca
27-02-2009, 15:33
Zamisli i ja isto;))) :rotfl:

THUNDER_DINIX
27-02-2009, 22:43
ali kaj mi to vrijedi kad ću UVIJEK naići na grupicu debila koji se neznaju ponašat.

a ima uvijek debila, nemos nis protiv toga