PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najveći uspjeh u igri?



darth burek
18-02-2007, 17:11
Da recite koji vam je najveći uspjeh u igri...evo moja mala lista,nije nešto bilo je i boljih.(Ne hvalim se.)

Sturmovik...kad sam ih pobio 14(ace) i ostao živ.Drugi su druga dva.
Battlefield...kad sam s japancima pobjedio ameriku a vodili su me 150:20.još se čudim kako sam ih nadmudrio.
C-S...kad sam sam protiv njih 5 učinio rekord u internet-cafeu.Još im se smijem kako su spušili.bio sam nepobjediv.
Ghost Recon...kad sam prošao igru na najteže u jedno poslijepodne.
Medal Of Honor...isto ali sam čak i probao druge.Pošlo mi za rukom na sve nastavke.Svaki dio jedan dan poslije podne.
Hidden&Dangerous2...ista stvar ali na malo teže.Izgubio sam živce,ali sam lijepo prošao cijelu igru.Na internetu sam bio vodio s nekih 20 bodova na deathmatchu.Bilo ih je oko 25.:ekipa:
Ima drugih,a vi recite svoje. :D

m777
18-02-2007, 17:17
Skupio više od milijardu gp na NWN1... :(

Bartuc
18-02-2007, 17:17
Ja sam:

1) Našao sve Mind Figment-e u Psychonautsima i time osvojio bonus animaciju.

2) Prešao cjeli Hitman3 na Silent Assassin i time dobio sva bonus oružja!

3) Prešao cjeli Swat4 na Elite težini sa 100% osvojenim bodovima!

4) Otkrio sve završetke igre DeusEx 1 i 2!

5) Prešao Sacrifice sa svim Bogovima sve misije!

6) Imao MAX sve levele (magic, strenght, stealth) u Fable-u bez šifri s 1 characterom!

Javim ak se još ićeg sjetim!

18-02-2007, 17:17
W: ET - ubio petoricu sa jednim panzom
R: TW - pobio 800 vojnika bez ikakvih gubitaka
F.E.A.R. Combat - keljio hedšotofe sa sačmom kijavcima
NFS: U2 - frendove koji su me derali u drag-u pretekao za cijeli krug u URL-u

m777
18-02-2007, 17:18
6) Imao MAX sve levele (magic, strenght, stealth) u Fable-u bez šifri s 1 characterom!

Ovo sam i ja uspio. I još mi je ostalo puno xp viška...

A u F.E.A.R. Combat na SlowMo DM sam par puta ubio onog koji je usporio vrijeme. Lame... :(

darth burek
18-02-2007, 17:33
Zaboravio sam...proašo sam NWN bez šifra i to s levelom 16.Premalo za svršetak...vjerujte namučio sam se s ubijanjem one kraljice na kraju.Sreća da sam skupljao napitke i te stvari.

Hmmm...ah da prošao Hitman 2 sa svim oružjima...ama baš sva oružja.

m777
18-02-2007, 17:34
Ja sam na NWN prije kraja drugog chaptera bio na 20 lvl... :(

revenion
18-02-2007, 19:14
6) Imao MAX sve levele (magic, strenght, stealth) u Fable-u bez šifri s 1 characterom!

Ovo sam i ja uspio. I još mi je ostalo puno xp viška...

A u F.E.A.R. Combat na SlowMo DM sam par puta ubio onog koji je usporio vrijeme. Lame... :(



kao sto sam veliki fan fablea(koji mi cudom odma dosadi)i jako dobar igrac znam da u 2 sata mogu imat sve to...jednostavno rjesenje je...:


kada dodete do misije sa arenom udite u nju i nakupovajte se puno potiona i uglavnom prjedite ju da ne izalzite van nakon svake runde nego kupite potiona i onu magiju shield(ovak ovo nema spoliera ni nije cheat nego samo koristenje igre kako ga pametni koriste)...ovako dodite do zadnjeg dijela uglavnom sa onim skorpionom...njega ubite(onda kad se borite sa wisper ucinite sljedeci korak)...pauzirajte igru otvorite options i klinite na hero save sejvajte...pogledajte u inventoriju dal imate sve pare i onaj sav xp koji ste osvojili...ako imate sve loadajte hero save otvorite inventory i stats i vidjet cete sav onaj xp i pare koje ste osvojili i tako isto mozete ponoviti kolko jos zelite itd...znaci nije nikakav problem...ista stvar vrijedi i za silver keyeve no samo na jednom dijelu se najbolje koristi necu vise otkrivati da ne postane spoiler...enjoy...hmm opet USPJEh...gle vec sam locko ono sa tuznim dijelovima igri...za ovo cu cekat misljenje drugog moda...

Bartuc
18-02-2007, 19:27
Revenion, slično tak sam i ja npravio. Ustvari kak sam igru prešel brdo puta tak sam par puta na taj način dobil sve levele a par puta na sljedeći:

Kad dobiš quest da si oslobodiš mater iz zatvora moraš proći kroz neku zemlju mrtvaca, na jednom djelu ti mrtvaci cjelo vrjeme ustaju iz zemlje (njih 3 u uskom krugu), ti se jednostavno staneš u sredinu i kolješ ih sa Enflame spellom, kak jednom opališ spel drugi dolaze, tak si nabiješ multiplayer na 60x i popiješ potione sve kaj imaš (oni kaj dižu skill)! I to je to! Još je dobro kombinirati mana shield (ili kak se već zove) s tim tak da ti ne ujebu slučajno množitelj exp-a!

EDIT: I zakaj bi brisal ovu temu? OK je tema!

Kiklop
18-02-2007, 19:29
osvojio 9999 bodova u tetrisu na onom socijalnom gameboju za 15kn 8)

revenion
18-02-2007, 19:35
ma znam ali ja ne igram na taj nacin posto sam onak pro...naucio sam igrat pazljivije i zato imam charactera nabildanog dedeka bez i jednog oziljka...pa si misli dal bi bas upalila ta taktika za mene...mozda bi neznam...lik je warrior...bas ima sve i to...a drugi je mladi mrsavko 100% good...scarrines -50 atractivnes +50 itd...lik ima 26 godina...legendarno jedva sam uspio...mage je...svi spellovi itd...zakoljem ogre sa sakama...a rjesenje je ovo...slow time...assassin...i berserk to spojim i dobim killing machine kojemu nije ni strijela ni mac potreban...samo stapic ili sake...ak me pokusa udarit iskoristim assassin spell(ono neki teleport shit)i odmah sam iza njega a posto je vrijeme usporeno brze ga udaram dok onsporo reagira a berserk mi pojacava snagu...no namucio sam se dosta da iz good postanem skroz zao da mogu povisit berserk i assassin do kraja pa opet micat na good...igra mi je sve u svemu dobra ali je stvarno kratka i uvijek imas odredeni put...to ce promjenit kolko znam u fable 2 i nadam se da oce...znam z aovo kaj sam reko...ali ima neki tajni feature koji jos nisu otkrili...kazu da ce bit ultra super...i doznat cemo tek na predstavljanju ove igre...

WEASEL
18-02-2007, 19:39
Na medieval 2 na hard dobio dvije vojske pune spearmana sa jednom vojskom od isključivo konjanika

revenion
18-02-2007, 19:42
Na medieval 2 na hard dobio dvije vojske pune spearmana sa jednom vojskom od isključivo konjanika


weasel sta ti je to u nicku

Outmind
18-02-2007, 19:43
Ja sam na NWN prije kraja drugog chaptera bio na 20 lvl... :(

E ovo su lovačke priče. Ja sam bio lvl 15 kad sam ubio glavnu babu koja je usput iznenađujuće jednostavna kada ubijete one njene svećenike.

18-02-2007, 19:52
Na medieval 2 na hard dobio dvije vojske pune spearmana sa jednom vojskom od isključivo konjanika
pretpostavljam da si ih opkolio?

Systematic Reverse
18-02-2007, 19:53
Ubio sam sa jednim sanzerom u CS-u [m4a1]S6 ljudi u 5 sekundi wahahahaha (inferno>kamp iza kutije xD)

Takodjer nesto slicno u dustu ali sam dobio onda ban rekli su da sam cheater :D

Ostalih uspjeha nemam :(

Teon
18-02-2007, 20:13
Greskom u CS, sam imao samo love na pocetku runde za night hawk iliti desert eagle, i to sa 2 sarzera, te sam ja jedini bio u igri od svog tima, te sam protivnike (3 terraca sa kalshima i kevlarom) sredio sa 3 headshota i jos k tome su jurisali na mene a ja prosao neokrznut. Mapa je bila cs_assault, te sam time odnio fenomenalnu pobjedu u prvoj rundi turnira. (Kojeg sam, ups ne ja sam, vec moj tim zajedno smo osvojili prvo mjesto).
To je bio fenomenalan uspjeh jer je skroz demoraliziralo ostale :D

Ps1ho
18-02-2007, 21:38
Prešo Lulu ...

Gwin
18-02-2007, 21:57
4) Otkrio sve završetke igre DeusEx 1 i 2!
ekčuli si odigrao i završio dvojku???
ja sam je dvaput instalirao na komp i nijednom nije izdržala duže od 10 minuta.. to nije deus ex..

Bartuc
18-02-2007, 22:02
4) Otkrio sve završetke igre DeusEx 1 i 2!
ekčuli si odigrao i završio dvojku???
ja sam je dvaput instalirao na komp i nijednom nije izdržala duže od 10 minuta.. to nije deus ex..

Istina, igra je strava i užas, al sam se nekak prisilil je preći i prešel sam je! Igra ima ak se ne varam 5 završetaka ali završetci se mjenjaju ovisno kaj napraviš u zadnjih 10 minuta igre tak da sam išel vidjet sve moguće završetke!

Jedino kaj se isplati vidjet u toj igri su završetci jer drugi dio se nadovezuje na prvi. Na kraju se pridružiš ili boriš protiv JC Dentona, Iluminatia, Majestic 12 ili pomogneš nekim novim freekovima!

Zapravo igra i nije toliko loša ak nisi vidio prvi dio!

m777
18-02-2007, 22:09
Ja sam na NWN prije kraja drugog chaptera bio na 20 lvl... :(

E ovo su lovačke priče. Ja sam bio lvl 15 kad sam ubio glavnu babu koja je usput iznenađujuće jednostavna kada ubijete one njene svećenike.
Ozbiljan sam. Ne sjećam se kad točno, davno sam igrao, ali znam da sam jako rano došao da max levela. Ili na kraju drugog ili na početku trećeg chaptera. Znam samo da sam prošao svaki level uzduž i poprijeko. Ubio svakog mogućeg monstera i prešao svaki mogući quest...

The Boz
18-02-2007, 22:15
Deus Ex 2 nebi bio (toliko) loša igra kad bi se prodavao pod imenom Daikatana 2. Ovako... Meh. Izdržo 15 minuta i pokido si živce. I igru.
Hmm, čega se sad sjećam...
Isto ono sve moguće u Fableu... Glupavo smiješno lagana igra.
Napucao lika do 127og nivoa u Arcanumu, i pritom potpuno sterilizirao mapu od svih živih bića(na 126. nivou je bila kriza, pa je bilo "Virgil, žrtvuj se!", "Vollinger, žrtvuj se!", "Magnus, žrtvuj se!", "Pseto, žrtvuj se!" i tako dalje za tih zadnjih par kapi XPa).
U CSu došo u igraonu sa par frendova, zgrabio AK na mapi Militia, i kao terorist nekih 12ak puta zaredom poskido cijelu neprijateljsku ekipu. Od 4 leet lika, par godina starijih & all.
Prošao HL2 koristeći samo i jedino Gravity gun.
Prešao Deus Ex kojih 17 puta, bar 5 puta na Realistic, na sve moguće krajeve...
Prešao Ground Control bez gubitka jedne jedine jedinice. Zadnji nivo, 12 jedinica elite, was good fun.
Prešao IWD 2 kojih 15ak puta, bar 6 puta HoF, od tih 6 puta 3 6-man party, 1 od 4, 1 od 3, 1 duet i jedan solo.
Prešao NWN2, SoU i HotU bez i jednog heal spella, potiona, zavoja, skilla ili ičega. Smiješno lagana igra.
Fakat se ne sječam više raznih perverzija u Morrowindu, Baldur's Gateu, svemu mogučemu...

18-02-2007, 22:30
Prešo Lulu ...

Ja nisam uspio preci. Uvijek stanem. Ne znam zašto, pogodite.. :|

m777
18-02-2007, 22:32
Ideš do plastičnog kirurga? :(

Arbiter of Change
18-02-2007, 22:37
Liječenje od ovisnosti u Fallout-u 2 (a navukao sam se niti 3 sata nakon početka igre).

flander
18-02-2007, 22:50
Evo danas osvoji 5mill bountia na NFS:MW,neznam kak sam izdržao,još se čudim :wink:

gray_fox
18-02-2007, 23:24
Da recite koji vam je najveći uspjeh u igri.............kad ju predem :rotfl:

Bartuc
18-02-2007, 23:26
I da, prešel sam Morrowind i Oblivion sa SVIM frakcijama na MAX level!

Ps1ho
18-02-2007, 23:38
I da, prešel sam Morrowind i Oblivion sa SVIM frakcijama na MAX level!

ajde mi reci molim te koji ti je to max lvl, mozda svi skillovi na max, ali lvl...Ja sam odigro Morrowind sa svim rasama, a sad ovisno o rasi i skillove sam biro, likovi su od 50-70 lvl...

gray_fox
18-02-2007, 23:40
I da, prešel sam Morrowind i Oblivion sa SVIM frakcijama na MAX level!

ajde mi reci molim te koji ti je to max lvl, mozda svi skillovi na max, ali lvl...Ja sam odigro Morrowind sa svim rasama, a sad ovisno o rasi i skillove sam biro, likovi su od 50-70 lvl...najvise moguce je da budes 100 level jel ti svi skillovi mogu bit do 100 i tako je meni bilo u oblivionu a za morrowind neznam jer ga nisam igro

Bartuc
18-02-2007, 23:43
I da, prešel sam Morrowind i Oblivion sa SVIM frakcijama na MAX level!

ajde mi reci molim te koji ti je to max lvl, mozda svi skillovi na max, ali lvl...Ja sam odigro Morrowind sa svim rasama, a sad ovisno o rasi i skillove sam biro, likovi su od 50-70 lvl...

Nisam mislio na MAX level lika nego na max status u pojedinoj frakciji! Morti sam se krivo izrazil :D

mrs.croft
19-02-2007, 00:43
hm....

PES 2-gubim od frenda 6:1 na poluvremenu i na kraju ga stignem 6:6,u produžetku ga dobijem 8:7 :pray:
PES 2-u master ligi (hard) dobio tekmu 5:0,ali bez carlosa (bio ozlijeđen :pray: )
CM 4-sa MTK-om dobio juventus u gostima 4:2 (četvrtfinale lige prvaka)
SS:TFE-prešo igru na serious :D ,mental je ipak malo prebolestan
Q3A-na internetu,CTF-nabio 315 bodova u 15 min. :pray:
Crash 1-prešo ga 100%,nuff said
THPS 3-oko 2 milijuna u jednom combo-u
Crash 3-24 od 25 platinum relica

to je sve čeg sam se mogo sjetit....

flander
19-02-2007, 00:59
hm....

PES 2-gubim od frenda 6:1 na poluvremenu i na kraju ga stignem 6:6,u produžetku ga dobijem 8:7 :pray:
PES 2-u master ligi (hard) dobio tekmu 5:0,ali bez carlosa (bio ozlijeđen :pray: )
CM 4-sa MTK-om dobio juventus u gostima 4:2 (četvrtfinale lige prvaka)
SS:TFE-prešo igru na serious :D ,mental je ipak malo prebolestan
Q3A-na internetu,CTF-nabio 315 bodova u 15 min. :pray:
Crash 1-prešo ga 100%,nuff said
THPS 3-oko 2 milijuna u jednom combo-u
Crash 3-24 od 25 platinum relica

to je sve čeg sam se mogo sjetit....




prešo Kreša 3 na 100% sve skupio.pa čak i onaj klinac u skrivenom lvl,u koji ulaziš kad se zabiš u onaj znak dok voziš motor :wink:

mrs.croft
19-02-2007, 01:16
hm....

PES 2-gubim od frenda 6:1 na poluvremenu i na kraju ga stignem 6:6,u produžetku ga dobijem 8:7 :pray:
PES 2-u master ligi (hard) dobio tekmu 5:0,ali bez carlosa (bio ozlijeđen :pray: )
CM 4-sa MTK-om dobio juventus u gostima 4:2 (četvrtfinale lige prvaka)
SS:TFE-prešo igru na serious :D ,mental je ipak malo prebolestan
Q3A-na internetu,CTF-nabio 315 bodova u 15 min. :pray:
Crash 1-prešo ga 100%,nuff said
THPS 3-oko 2 milijuna u jednom combo-u
Crash 3-24 od 25 platinum relica

to je sve čeg sam se mogo sjetit....




prešo Kreša 3 na 100% sve skupio.pa čak i onaj klinac u skrivenom lvl,u koji ulaziš kad se zabiš u onaj znak dok voziš motor :wink:

što,nisi uspio preć igru na 105%???

kulamasta
19-02-2007, 03:35
Zavrsio Heroes of Might and Magic V na Heroic levelu tezine... mogo sam jak : :rotfl:

Ro3y
19-02-2007, 08:45
u cod2 u multiju napravi o sa svabama 4 hedshota za redom u 10 sec s mp44 :D mapa: matmata
i railyardu napravio hedshot kroz cijelu mapu mp44 :rotfl:
i jos uvijek radim headshotove bez problema

Bartuc
19-02-2007, 09:18
Zavrsio Heroes of Might and Magic V na Heroic levelu tezine... mogo sam jak : :rotfl:

Jel teško bilo? Ja bum uskoro ponovo išel HOMM prelazit pa bum probal na Heroic!

sayo123
19-02-2007, 10:47
u DOTAi uspio multikill sa slardarom... :pray: :pray: teh pwnage... svi lvl 25 došo ja, sniper magina centaur i rikimaru :D ma rijesio sam ih olako... moji itemi su bili mask of maddnes, power treads 2X hearth of terrasque, buriza i linken sphere...
uglavnom svi po meni deru a ja onda lijepo turbo ukljucio (mask of maddness) + stun 2.5s (tu je 1 pao) bacio amplify na 1 i odero do kraja, maginu rijesio do kraja i onda sprintom do snipera i rijesio i njega sa stunom... btw... nisam im ja kriv sto igraju po guideovima s neta!

19-02-2007, 10:51
eh da, pobjedio 4v4 partiju sa viperom.



164 minute je trajala partija :pray:

sir Antonius
19-02-2007, 13:38
E za ovo se moram pohvaliti (razmišljao sam čak i sam otvoriti ovakvu temu)...

DIABLO 2
Prešao HARDCORE sve do prve misije u expansionu (znači uspio sam bar pokazati Diablu tko je gazda u dvorištu...he he he he...),kasnije sam vjerovali ili ne zaboravio da mi je namješteno na Hardcore jer sam igrao sa više heroja...usput igrao sam sa druidom...
pa ako mi za to neće ntiko čestitat(a samo oni koji su ga igrali znaju kolko je to teško) čestitat ću sam sebi... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


:cry: ...da me mama vidi...

Bartuc
19-02-2007, 13:43
Sir Antonius, svaka čast! Toliko igrati s likom, proči svakojaka sranja bez da umreš i onda se na taj naćin zeznuti! Fakat bed!

Mada postoji način na koji si mogao izbjegnuti final death!

Dok si u igri - izađeš u windowse - staviš da ti je Diablo 2 READ ONLY - uđeš u igru i zgasiš je (Save&Exit) - rezultat: igra je izašla bez SAVE-a i možeš nastaviti od prošlog sejva!

Sam nesmiješ zaboraviti vratiti igru u normalno stanje poslje!!!

sir Antonius
19-02-2007, 15:04
Sir Antonius, svaka čast! Toliko igrati s likom, proči svakojaka sranja bez da umreš i onda se na taj naćin zeznuti! Fakat bed!

Mada postoji način na koji si mogao izbjegnuti final death!

Dok si u igri - izađeš u windowse - staviš da ti je Diablo 2 READ ONLY - uđeš u igru i zgasiš je (Save&Exit) - rezultat: igra je izašla bez SAVE-a i možeš nastaviti od prošlog sejva!

Sam nesmiješ zaboraviti vratiti igru u normalno stanje poslje!!!

Hvala, hvala... ;)

ali tvoja preporuka, to je već varanje na neki način tako da...

goGAMERo
19-02-2007, 15:38
CS 1.6, mapa Italy 2, 13 vs 13. ja zadnji ostao u ekipi, a na suprotnoj strani njih 10, imao sam 12 enegije i s kalasom pobio sve redom!

sir Antonius
19-02-2007, 16:01
CS 1.6, mapa Italy 2, 13 vs 13. ja zadnji ostao u ekipi, a na suprotnoj strani njih 10, imao sam 12 enegije i s kalasom pobio sve redom!

Ma jednostavno obožavam ovakve vrste gejmera (pogotovo ako je u pitanju famozni CS)...svaka čast stari...

You gotta love them... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

goGAMERo
19-02-2007, 16:09
CS 1.6, mapa Italy 2, 13 vs 13. ja zadnji ostao u ekipi, a na suprotnoj strani njih 10, imao sam 12 enegije i s kalasom pobio sve redom!

Ma jednostavno obožavam ovakve vrste gejmera (pogotovo ako je u pitanju famozni CS)...svaka čast stari...

You gotta love them... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

hvala, svakako radim na tome da budem još bolji..., ali u pitanju su druge igre, CS me pomalo već odbija :(

I zaboravio sam reći da je ovo bila više sreća nego znanje, iako se radilo o jako jako iskusnim igračima... :)

Sonic_Moronic
19-02-2007, 17:47
Hm, pa...

Diablo 2

Bio sam vrlo zadovoljan svojim smite paladinom na bnetu, bio je 83. lvl a tako godly :D

Čak sam mogao sam ubijati prime evils na "Hell" težini :o

Bio sam vrlo ponosan kad sam nabavio shield sa spirit runewordom ^^ W00t!

A u NeverballuSsam napravii par odličnih stvari =)

Prince-Artas
19-02-2007, 20:13
srušio 2 helića flashpointu s rpg-om (s tim da od trenutka snimanja do rušenja helikoptera triba proć dosta vremena ali i truda)

Aerial
21-02-2007, 16:44
Ubio Omega WeaponSu Final Fantasy 8 :pray:

da vas vidim 8)

Miles
21-02-2007, 18:03
rekordi u Minesweeperu:
Beginner:10 seconds
Intermediate:56 seconds
Expert:168 seconds
8)

Helena
21-02-2007, 18:09
[quote="darth burek":6bmjy2jz]Da recite koji vam je najveći uspjeh u igri.............kad ju predem :rotfl:[/quote:6bmjy2jz]

Baš to. :D :rotfl: Najveći uspjeh? Pojma nemam. :o

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 18:10
presao Solitare :rotfl:

MTF*
21-02-2007, 18:26
hmm...u Tomb Raider Legend, prvi nivo, kad dodjete do dijela sa onim kutijama...preso sam to!!!
dalje mi se nije dalo... :rotfl:

BTW. zahvaljujem Revenionu, on mi je i taj dio pomogo... :wink:

Nightyx
21-02-2007, 18:45
Najveći uspjeh u igri je 10 kilova vodstva u cod2 u mapi staljingrad (sa snajpom naravno). Odlično sam se osječao, jer je taj "match" bio iznimno kratak, ja 10 kilova u vodstu (imao sam ih 20) i netko perkinuo mapu i prebacio na tunisiu :P

Burek_fr0m_SPACE
22-02-2007, 10:01
Umalo da zaboravim na to... u jednom danu sam cca 3 puta prešao Commander Keen 5 u cilju dešifrovanja SGA (Standard Galactic Alphabet) - i uspio sam. Skužio sam sva slova osim slova Z, koje se nigdje nije spominjalo. Beat that.

FaTaL_mRkvA
22-02-2007, 10:31
najveći uspjeh mi je u gta san andreas jer mi još nije dosadio....

the_stup
22-02-2007, 10:54
sasio sam pingvina u 1v1 na fueldumpu sa snajperima prije, imaaaaa, 2 godine :pray:

22-02-2007, 10:57
omg :pray:


e, onda sam onog white-tigera skinuo sa jednim hs-om :pray:



moraćemo to ponoviti ^^

the_stup
22-02-2007, 11:03
pa daj idemo bacit jedan ET ovih dana, npr. danas navecer? svrbe me prsti polako

22-02-2007, 11:24
mozda... cucemo se

NITROS
22-02-2007, 11:37
U C&C Generals zero hour. Napravio 160 emperor tenkova
u F.E.A.R. Combat sa sacmom napravio 20 killova za redom (napominjem nije bio camp)
U carbonu uspio napraviti drift od 580 000 u komadu.
GW presao u 30 sati uz pomoc frendova iz guilda
COD:UO presao na veteran u jednom popodnevu.
COD presao na veteran za 2 dana.

Vise se ne sjecam. U wolfensteinu sam imao sa panzom nekih kilova, ali to je sve kempanje :)

Systematic Reverse
22-02-2007, 12:06
Kad smo kod dote ~~

Igrala se partija oko 120 min,ja bio bone,njih 5 pushaju moju bazu, moja 4 brane ja pusham sam. Ja dodjem prwi do World Treea njihowog i pocnem rokat,oni malo poslje na moj frozen throne,ja mislim da sam unistio world tree sekundu prije nego sto su oni throne. Cijeli tim sse se derao noobe sta nisi branio :pray: Niko nije ni skuzio da smo pobjedili dok nisam rekao :rotfl:

22-02-2007, 12:11
eh da, jednom sam imao skor 0/19 u doti

Orla
22-02-2007, 14:53
Upa na server za star wars:jedi academy, vodeći je ima 40 i nešto killova kad sam doša, za pobjedu je trebalo 50.Na kraju on ima 49, ja 50 :pray


Na klingon academy uspija pobijedit najjači brod s 8 shuttlea


Osvojio sve provincije na rome:tw s parthiom na hard

Maze
22-02-2007, 16:06
Kada sam ubio Dagoth Ura! :pray:

Systematic Reverse
22-02-2007, 16:07
eh da, jednom sam imao skor 0/19 u doti

xD

Shadowhell
22-02-2007, 19:58
eh da, jednom sam imao skor 0/19 u doti

xD

treba to znat :rotfl:

m777
22-02-2007, 23:12
Prešao Huga za manje od mjesec dana.

Morpheus1988
22-02-2007, 23:27
GTA SA: 100%
NFSC: pobjedio onog zadnjeg sa RX-7 kojeg se moze dobit od onog jednog kad ga se pobjedi ( bez dodatnog kupovanja dijelova )
THUG2: 519 mil u 1 combo, i 111 tags u 1 combo
TMN: trenutni vlasnik svjetskih rekorda na D3 i F5 ( custom mape me bas i ne zanimaju )

Ob3lix
23-02-2007, 00:47
Imam i ja par stvari na ponos:

Razvalio Diablo 2 LOD... all the way Čak i secret cow level Hell
(Barbarian Lv. 72, Armour 800 - 850, Helm iz kompleta Orphan
Mač - king's Grace Amn - Ral - Thul i još je tu bilo jako dobrih itema, ali tko se još toga sjeća)


FF8 Sve što se dalo zgaziti, a najgori ni je bio onaj GF sa svjetiljkom i nožićem, kako li se samo zove :) moraš mu puno, puno djece ubiti

Carmagedon 2, worms 2 i worms WP i ako se još čega sjetim

Arbiter of Change
23-02-2007, 11:29
FF8 Sve što se dalo zgaziti, a najgori ni je bio onaj GF sa svjetiljkom i nožićem, kako li se samo zove :) moraš mu puno, puno djece ubiti


Tonberry, je li? :D Koji je to đavo s onim sporim hodom, ali mene je iživcirao Cactaur više (hebeni potrebni agility).

MindReader
23-02-2007, 15:44
prešo sc3 sa nekih 95%.. ostalog se ne sjećam

Lord Jambrek
23-02-2007, 16:59
ubio sve NPC-je u Morrowindu, trebalo mi je 3 tjedna da ih sve pohvatam... :rotfl:

to sam i ja napravio, bila mi dopizdila igra, bio sam lvl433 i nisam imal kaj za delat pa rekoh, idem klat. Šteta kaj nisam brojal kolko sam ih ubio.



Frenda sam bio ubio kasnije, lik došo, nekaj čačko po kompu i pobriso save-ove.

v4MP1r3
23-02-2007, 19:17
pa, ubio sam guybrusha nakon 5 minuta sto je stajao ispod vode xDD

Prince of Persia freak
24-02-2007, 19:12
U CoD 2 na prvom levelu bacio sam krumpir liku koji dotrči na glavu i ostao je tamo. :rotfl:

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 19:20
malo BUG :rotfl: