PDA

Pogledaj cijelu verziju : X-BOX 360



KR1ST1J@N
18-02-2007, 15:33
Ovako frend ima jedan problem s njim prije otp. tjedan dana igro je far cry(zgreban cd)i i nest muse smrzo ekran i nije reagiro i on izvadi cd i radi i nakon par dana on ide upalit x-box i radi 5 minuta i crkne upale se 3 lampice na xboxu (umjesto 4)i svjetle crveno kaze da je pogledo u uputama i da nema nist o tome da svjetle 4 znacilo bi da se pregrijavai nist nece radit 3 dana i opet proradi i malo radi i nece ide ga palit a ekran crn i te 3 lampice svjetle on se oce pozderat nije ni pol god star a platio ga 4k kuna jel zna netko u cemu je problem nadam se da cete skuzit :pray: :pray: :pray:

18-02-2007, 15:45
1. u hrvatskom jeziku postoje znakovi kap što su točka (.), zarez (,), uskličnik (!) i upitnik (?) te uz sve to postoji i prored (tipka enter na tipkovnici)
oni se koriste kako test bio čitljiviji i kako čitaoc nebi trebao čitati između redaka o čemu se radi.

2. ovo nije konzolaški forum.

3. blesiranje x-boxa nebi trebao imati nikakve veze sa zgrebanim cd-om. ja iz tvog posta nemogu zaključiti jel x-box sada radi ili šteka ili uopće neradi.



Mihalj Vukelja

Kiklop
18-02-2007, 15:46
nek ga odfura na servis valjda ima jos garanciju

KR1ST1J@N
18-02-2007, 15:51
nek ga odfura na servis valjda ima jos garanciju
to sam mu i ja odma reko da bi bilo najbolje a sad neznam sta ce napravit reko je da pitam jos tu pa ce vidit

goGAMERo
18-02-2007, 16:57
Koliko sam uspio shvatiti iz tvoga posta na kraju 3 crvene lampice bljeskaju; što simolizira da je XBOX 360 100% otišao i problem ćeš riješiti tako što ćeš se obratiti svevišnjem Microsoftu i zatražiti novu konzolu!

Evo ti primjer

McqiH0zUso0

Ako se njemu isto tako ponaša konzola, onda je 100%Spokvarena, jebiga!

KR1ST1J@N
18-02-2007, 17:41
Koliko sam uspio shvatiti iz tvoga posta na kraju 3 crvene lampice bljeskaju; što simolizira da je XBOX 360 100% otišao i problem ćeš riješiti tako što ćeš se obratiti svevišnjem Microsoftu i zatražiti novu konzolu!

Evo ti primjer

McqiH0zUso0

Ako se njemu isto tako ponaša konzola, onda je 100%Spokvarena, jebiga!
znaci sta sad ju mora slat u microsoft il kaj :? :?e stari hvala na pomoci :pray: :pray:

18-02-2007, 18:10
ne u mikrosoft nego u dućan di ga je kupio..