PDA

Pogledaj cijelu verziju : TES 1 : ARENA



Sonic_Moronic
18-02-2007, 01:58
Prvo, priznajem da nisam igrao nijedan drugi TES...

Prije par dana skinuh ovu abandonware igru sa abandonie.

Početni dungeon je ubitačan, hrpa ljudi tamo zapne...Ali, uz malo hintova, slučajno sam naišao na završni portal. Trebalo mi je valjda 3 dana xD

Pričam ja sa bratićem: "A hebate, šta su morali napraviti taj dungeon tako teškim...Pročitah da je i proizvođač igre jedva prešao, ono..." *momenat kad smo ugledali portal*

"A bokte!"
Uh, ne znam zašto brljam ove gluposti, ali morao sam dočarati dungeon i kako se lako izgubiti...

Anyway, sad kad je prava igra napokon počela, izgleda mi odlična.
Za postariju igru, ovo je predobro. Razmišljam, kakav je tek daggerfall?
Gradovi su izvrsni, dungeoni imaju predobru atmosferu...Sustav borbe je baš zgodan.

Vaša mišljenja?

Napomena: Igra je na novijim windowsima neigriva bez dosboxa. Moram staviti CPU Cycles na cca 14000 da igra radi normalnom brzinom.

edited & moved by Burek_fr0m_SPACE

Outmind
18-02-2007, 12:57
jA SAM DOSTA UGO GLIBIO U OVOJ IGRI, I MENI JE BILA SKROZ OK. nABAVI SI DAGGERFALL, ON JE JOŠ BOLJI, I JOŠ SE LAKŠE IZGUBIŠ.

Arbiter of Change
18-02-2007, 13:10
Moram reći da mi je bolji Daggerfall iako u Areni možeš istražitit ČITAVI Tamriel i počinješ u drugačiji zonama ovisno o rasi. :o

Sonic_Moronic
19-02-2007, 15:10
Evo, novi početak sa thief-om. Čitao sam malo manual, jer mi je sve bilo još vrlo nerazumljivo. Sad sam sve bolje shvatio, i naravno, igra mi je postala još bolja.

Lijepih stvari se nađe provaljujući u prodavaonice u sitnim noćnim satima :)

Još nisam dovoljan level da bi se mogao ušuljati u sobu, ali i to ćemo jednom :D

Probat ću ja i ostale nastavke, no zadržat ću se na ovome još, izvrstan je.
Eh, idem sada u Hammerfall tražiti jedan od dijelova štapa oko kojega se vrti cijela igra...

Simon the Dreamer
02-03-2007, 14:37
Moram reći da mi je bolji Daggerfall iako u Areni možeš istražitit ČITAVI Tamriel i počinješ u drugačiji zonama ovisno o rasi. :o
Pa i Daggerfallu je čitav Tamriel...

Neven <R>
02-03-2007, 14:59
Nije, samo je provincija High Rock i dio Hammerfella.