PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mobilni gaming



Burek_fr0m_SPACE
16-02-2007, 18:17
Nedavno sam se vratio u oblast (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=252573), pa usput primijetih da nigdje nemamo aktivnu temu o igrama za mobilne telefone i slične uređaje (PDA i šta sve već). Na forumu ima već jedan topic star skoro godinu dana o ovome, a pošto nemam mnogo simpatija prema nekrofiliji, odlučio sam se za fresh start, ako uvaženim moderatorima ne smeta.

Dakle, tema su Java, Symbian i sve ostale igre koje se vrte na kojekakvim džepnim uređajima, prvenstveno mobilnim telefonima, PDAovima i sl. Dakle, koje ste igre igrali? Koje sam se sviđaju? Koje bi željeli probati? Opšte misli o mobilnom gamingu?

Ja sam se na svom K700 naigrao svih i svakakvih igara i ponajbolja koju sam igrao je bio Doom RPG. Dok sam čitao o njoj, kroz glavu mi je prolazilo "RPG?!", "turn-based?!", "WTF?!"... ali kada sam je zaigrao, sve sumnje su nestale - u pitanju je prokleto igriva igra koja je učinila da se satima naganjam s impovima i ostalim beštijama po mobilnom i pored PCa i svih igara na njemu. Svakako preporučujem svakome ko nije igrao.

Tri66a
16-02-2007, 18:34
Mene samo zanima ima li trešeta ili briškula za mobitel? (po mogućnosti za k700) Inače su mi igre na mobitelu primarno za WC ili kada sam sam na autobusnoj pa nema busa pola sata i tak.....

gray_fox
16-02-2007, 18:57
Samo kada mi je toliko dosadno da mi se i učenje čini zanimljivim

Burek_fr0m_SPACE
16-02-2007, 19:30
Mene samo zanima ima li trešeta ili briškula za mobitel?
Ne bih znao ima li ih, ali ti meni detaljni pojasni pravila, pa možda i to napravim kad završim mobilni Icy Tower :D Ono što ovdje mene možda i ponajviše zanima je zašto neki ljudi toliko mrze igre za mobilni. Vidio sam dosta takvih "mrzitelja", a vidim da je sad ovdje neko tako i glasao, pa njega i njemu slične pitam - zašto mrzite igre za mobilni?

Meni se, npr, platforma sviđa jer je relativno lako programirati za nju, ima zanimljive mogućnosti povezivanja i dosta podsjeća na dobri stari old-school game development - podsjeća na dane kada su se najbolje igre pravile u garaži tokom par noći. Vrijeme kada su ideje bile presudan faktor, a ne 3 GB textura i normal mapa i voice-over ekipa od 50 ljudi. Samo, i mobilne igre lagano zalaze u 3D i visokobudžetne produkcije, a da ni ne spominjem odvratnu "prekomercijalizaciju" platforme i slabost indie scene. Ali eto, cijeli taj mobilni gaming je relativno skoro rođen i tek treba da sazrije - živi bili, pa vidjeli šta budućnost donosi. Do tad igrajte Doom RPG.

goGAMERo
16-02-2007, 19:31
S vremena na vrijeme dobri stari Snake & Space Impact :)

Prince-Artas
16-02-2007, 19:38
Ne, ne zanimaju me.

Armachus
16-02-2007, 19:41
Imao sam pun ku*ac igara... i to nekih dosta dobrih. Potrošio hiljadu kuna za kupnju svih igara. Ali kako imam jebenu Motorolu igre mi se svako malo brišu, jednostavno njih 10-ak više ne mogu pokrenut, ali to se nije desilo... nego mi se sjebala memorijska, crkla jednostavno i onda me pita: zelite li fomatirati memorijsku ?
ja kazem da i on nist.... i sada sam rekao da vise nikad necu kupit igre dok ne promijenim mob.

flander
16-02-2007, 20:09
tetris pod satom znam bacit,inaće neigram tolko bas na mobu :wink:

Armachus
16-02-2007, 20:12
tetris pod satom znam bacit,inaće neigram tolko bas na mobu :wink:

A ja Diner Dash ! :)

Mr.G4m3r
16-02-2007, 21:45
Ma... meni je to kao povratak u DOS... treba imat 3G mob, ubacis si lijepo DOS konzolu i deri po raznim legendarnimSigrama tipa:

- Descent
- Heretic
- Supaplex
- Grand Prix 2
- DOOM serijal

samo treba kupit takav phone... a neda mi se kupovat jak mob samo da bi igro jer je onda tu PSP

Teon
16-02-2007, 21:53
Eh da Burek, ja jos uvjek imam k700 i naravno na njemu Doom RPG, ma fenomenalno (to mi je zamjena za Diablo kad nisam na kompu, lol) malo me sad podsjeca na Hellgate: London.
No uglavnom, da igre na mobu su kao u vrijeme razvoja igara kako je netko rekao, najvise bih volio da se za mobove naprave dobre stare DOS igre (post iznad mene ^^ ) ili druge sa onih konzola.
Eh, bilo bi fenomenalno zaigrat neku Lucas Artsovu avanturu, malo Sid Meierovih Pirata!
Uglavnom cemu se protivit gameingu na mobu kad je to u biti moguce, mislim vidjeh na frendovoj Symbian Nokiji Brothers in Arms i to sa grafikom i izvedbom gotovo identicnoj kao na PlayStationu, mislim pa onda sta se ceka, Sam & Max ftw ...

Rocchiro
16-02-2007, 21:58
SNAKE na nokiji :pray:

Armachus
16-02-2007, 21:59
Jel' netko igrao STRANDED ?

Nightyx
17-02-2007, 09:46
Nemam živaca za to

Burek_fr0m_SPACE
17-02-2007, 11:05
SNAKE na nokiji :pray:
To i jeste jedan od razloga mojih simpatija prema platformi - tu prolaze te male, jednostavne i zabavne igre, koje su na PCu endemska vrsta. A tu je tek veliki potencijal, kao što Teon reče, zamislite samo igrati Civ, Pirates!, Railroads na mobu... što je najgore, to je tehnički već izvodivo, samo čekamo neku dobru realizaciju tih igara. Btw, da li je igrao ko Extreme Air Snowboarding? Igra izgleda opako za jednu igru za mob, a ni gameplay ne zaostaje... ono, old-school arkada na temu extremnih sportova, istina, pojednostavljena, ali uspije zaraziti čovjeka na neko vrijeme.

Sterpo
17-02-2007, 11:26
ja da imam neki bolji mob možda bi i igrao!

mrs.croft
17-02-2007, 12:40
odigrao sam puuuno igara na mobu i mogu tvrdit da su mi najbolje Space Impact,Stack Attack,Townsmen i Doom RPG

Tsumetai Ryujin
17-02-2007, 12:57
sam sudoku igram...

mravojed20
17-02-2007, 13:00
ma nebi igro na mobu osim da mi neko plati 100kn za 10min igranja.

koga vraga da gledam u 0.5 inčni ekran kad imam na stolu 19 inčni.

Ementaler
17-02-2007, 13:52
Odigrao sam oko 200 igara na mobu i jedino su mi valjale igre Brothers in Arms, King Kong i neki biljar od Gamelofta koji je stvarno bio odličan. E i zabavne su one Yeti Sports igre ( imao sam ih sedam na mobu )... Lemonade Tycoon je bio ok, i neki CSI sam igrao za mob, isto je bio ok...

Al uglavnom su igre dosadne. Al, čujem da se na D600 može instalirati ScummV i pokretati stare Lucasove avanture koje su koristile Scumm engine... Je tko probao ovo?

croWduh
17-02-2007, 14:06
Doom rpg je dobar, posebno zabavne su mi fish labsove bluetooth multiplayer igre - v-rally, planet riders...Izvrsna grafika i igrivost.Mislio sam i ja da se ubacim u taj krug izrade mobilnih igara.3d naravno.

THUNDER_DINIX
17-02-2007, 14:31
SNAKE na nokiji :pray:

da, definitivno najbolja igra. :pray:

inace, imam SE T630 koji bas i nije stvoren za neke super igre. ima stari PDA. kad ga je kupio, stalno sam igrao igre na njemu, a sad mi se vise neda

Sterpo
17-02-2007, 15:09
da sjećam se snakea na nokiji 3210 :)

flander
17-03-2007, 18:32
skinuo sam neke igre za motorolu preko torrenta pa me zanima kak da to prebacim na mob. Čuo sam da se može samo blututhom?

P.S. nadam e da nije ilegalno to što pišem :D

Prince-Artas
17-03-2007, 19:13
jedino što na mobu mogu igrat je šah

Worthaur
17-03-2007, 19:16
Damn, nemogu naruciti Orcs & Elves od T-Coma, link im neradi :(

NiX4tHeG@M3R
17-03-2007, 19:28
swaki dan kada mi je dosadno ili kada kenjam na wcu ili gledam neki film pa dosadi


a igram brick smah

worms :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:


isti kao na kompu

Burek_fr0m_SPACE
17-03-2007, 19:32
Ja sam relativno skoro "nabavio" Orcs & Elves i prešao sam igru. Ima bar 4 sata solidnog i dovoljno zanimljivog gameplaya. Ono, osnova mu je svakako Doom RPG, samo je sada u pitanju tipični fantasy RPG, što i nije toliko loše. Tu je čak i doza humora, što je svakako pohvalno, jer ipak treba nečime privući 4 sata pažnje. Probao sam i Fishlabsov V-Rally 3D - to je prva 3D trka za mob koju sam ja igrao za koju mogu reći da je dobro izvedena i igriva.

Kron
17-03-2007, 23:05
rpg na mobitelu, to trazim

flander
17-03-2007, 23:11
i kak da ja onda to prebacim na kraju ak neko zna :?

Systematic Reverse
18-03-2007, 00:03
Igram ali rijetko kad =/

scorpion667
12-09-2007, 12:03
igram po cijele dane na mobu! 8)

lolac
12-09-2007, 12:42
ne volim mobilne igre.ali ih ni ne igram

Rocchiro
12-09-2007, 13:54
Ne, nemam mobilni ni PDA na kome bi mogao igrati igre. :(

Lord Jambrek
12-09-2007, 15:31
Volim igre na mobu, ali ne bi ja bio ja da imam nešto normalno i jednostavno.


Ovaj mutavi Samsung E250 nemože primat igre bez jebenog kabla i ko zna čeg sve ne. Treba imat neke mutave kodove da bi se te igre mogle instalirat. Kaj nisu mogli jednostavno napravit da se daju prebacit prek BT-a kao na k700 ili tak nečem?

Shadowhell
12-09-2007, 15:45
Igram GBA igre na mobu (jedini razlog zbog kojega sam uzeo s60v3 Nokiu umjesto SE K800i).
Pored toga nađe se pokoja dobra 3d igra..

edit: 2k posts :)

Duh
12-09-2007, 16:20
Znam ponekad igrati igre na mobu ali ne prečesto

Prince-Artas
12-09-2007, 21:04
šah je jedina igra koju igram na mobitelu
ostale me (zasad) ne zanimaju

100EURO
12-09-2007, 21:17
hmmm , slicnu temu sam ja otvorio al nema veze, evo ja sad imam na mobu sky force i stvarno igra je super zabavna i odlicne grafike , pa svi vi koji imate symbian i uiq3 imate moju preoruku

Jopax
13-09-2007, 00:23
E zna neko dobar neki sajt sa tim igrama pošto mi je na mobu net u šitu pa ne mogu preko njega skidat :(
neki tbs ili nešto slično ko advance wars :D

Kron
13-09-2007, 07:20
cek, vi to kupite ili?

Rang€r
13-09-2007, 13:16
nemam mob :|

Shadowhell
13-09-2007, 15:49
kk

Burek_fr0m_SPACE
13-09-2007, 16:51
Trebam li podsjećati kako ovdje ne smijemo imati linkove do siteova koji omogućavaju besplatan download komercijalnih igara? Čisto da se zna...

Ementaler
14-09-2007, 11:48
U zadnje vrijeme stalno se igram na mobitelu, tj. od kad sam kupio novi mob koji može bolje pokreteati 3D igre ( prije imao motorolu v360, sad imam Sony Ericssona V630i )

Ima stvarno odličnih igara, a najbolja do sad mi je Doom RPG koji je stvarno dugačak i detaljan da može parirati nešto starijim igrama za komp ili pak nekim igrama za GBA...

Čak sam odlučio i otvoriti potpuno novu sekciju na HCL-u posvećnu mobilnim igrama - > http://hcl.hr/recenzije.php?select=25

Za sad ima samo dvije recenzije, ali ubrzo dolaze i nove rece...

Shadowhell
14-09-2007, 15:15
Daj šalji link za Doom na pp ako može

Ementaler
15-09-2007, 17:18
A neznam više odkud mi... našao sam na hardu, prije sma to skinuo...

Pitaj na http://cafe.mobil.hr/

Rocchiro
19-09-2007, 20:10
neki dan sam si kupil k800i i odma isprobal doom rpg i moram priznat da je poprilicno zabavno.moze mi netko preporuciti jos neku slicnu igru?

Teon
19-09-2007, 20:16
Upravo sam skinuo Metal Gear za mob, gotovo isti je onom pravom :pray:

Ogg The Dogg
22-09-2007, 10:36
prije samse stalno igro. igro samčak i igre sa nokije Ngage. ima jedan forum pa se tamo raspitajte. http://www.dotsis.comS8nije samo symbian)

scorpion667
22-09-2007, 11:06
imate i jos jedan forum (vise orijentiran na sony ericssone) pa se mozete i tamo raspitati. hrvatski je forum http://mobilnerecenzije.jconserv.net/index.php

Ementaler
22-09-2007, 11:53
Trenutno igram Silent Hill Mobile, Point n click avantura... ponekad malo monotona, ponekad preteška ali sve u svemu odlična igra...

Rocchiro
22-09-2007, 16:20
imate i jos jedan forum (vise orijentiran na sony ericssone) pa se mozete i tamo raspitati. hrvatski je forum http://mobilnerecenzije.jconserv.net/index.php

fala majstore,ima dobrih stvari gore :pray:

Frky
22-09-2007, 16:26
Neigram baš igre na mogu, ali kad naletim na neku zanimljivu onda da!

cr33p
23-09-2007, 20:44
moze doom na pm.

scorpion667
23-09-2007, 23:01
Evo malo screenshotova igara s mobitela (ponajprije za one koji neznaju dokle je to doguralo i koliko kompleksne znaju biti današnje mobilne igre)

Galaxy on Fire (podsjeca malo na nas SpaceForce)

http://www.fishlabs.net/__we_thumbs__/1795_3_big_gof_01.jpg

DEEP (slicno gornjoj samo jos kompleksnije i radnja se događa u budućnosti na nekom vodenom planetu - odlicna igra)
http://www.fishlabs.net/__we_thumbs__/1572_3_bg_deep_1.jpg

Robot Alliance (jedna od boljih pucačina)
http://www.fishlabs.net/__we_thumbs__/1713_3_big_ra_02.jpg

Blades & Magic (fantastican RPG)
http://www.fishlabs.net/__we_thumbs__/1690_3_big_bm_03.jpg

Speed Spirit

http://www.fishlabs.net/__we_thumbs__/1202_3_big_ss_01.jpg

Ako netko zeli jos screenova nek se javi! :D

scorpion667
23-09-2007, 23:17
sve gore navedene su 3D 8)

scorpion667
23-09-2007, 23:38
evo i slika od jednog sigurnog hita. igra će 100% biti zakon. izlazi za nesto manje od 2 mjeseca

S.T.A.L.K.E.R MOBILE
http://www.mobilegamefaqs.com/revimgs/stalker_lrg.jpg

cr33p
24-09-2007, 07:10
plz doom na pm :roll: :roll:

scorpion667
24-09-2007, 23:10
plz doom na pm :roll: :roll:

koji mobitel imas?

Leoo
25-09-2007, 09:40
Da ja često igram na mobu, pogotovo kada sam tek dobio novi mob (n70)
Sada vec puno manje, ali volim igrati..
Bzrek slazem se tako je dobra ona doom rpg xD
Nju sam igrao jos na staroj V3 preodlicna igra..
Samo sto je nemoguce naci sve one secrete :o

cr33p
25-09-2007, 10:09
plz doom na pm :roll: :roll:

koji mobitel imas?

thx, ali vec sam dobio :)

M4rc3LL1u5
25-09-2007, 10:47
igram samo kad kupim novi mob da isprobam malo i to je to

Teon
25-09-2007, 10:51
Da ja često igram na mobu, pogotovo kada sam tek dobio novi mob (n70)
Sada vec puno manje, ali volim igrati..
Bzrek slazem se tako je dobra ona doom rpg xD
Nju sam igrao jos na staroj V3 preodlicna igra..
Samo sto je nemoguce naci sve one secrete :o

Nije uopce, naso sam sve secrete i imao 100% kills na svakoj mapi :D

Za to sam dobio neki link na kojem mozes vidjet sve likove i ID ti cestita lol

Ementaler
26-09-2007, 20:10
evo i slika od jednog sigurnog hita. igra će 100% biti zakon. izlazi za nesto manje od 2 mjeseca

S.T.A.L.K.E.R MOBILE
http://www.mobilegamefaqs.com/revimgs/stalker_lrg.jpg

Nekako sumnjam da će ovo biti dobro kako izgleda na screenovima. Mislim, grafika će očito biti odlična ali FPS igre je preteško igrat na mobitelima i često jako konfuzno i jednostavno nije gušt... Mučiš se previše sa sitnim tipkama i uglavnom bezveze je... Ali eto vidjet ćemo...

Inače, neki dan sam prešao Silent Hill Mobile i igra je odlična. Point n click sistem odlično prenesen na mob, ali pomalo monotono budući da se cijela igra odvija u jednoj kući ( tj. nekakvom napuštenom sirotištu ), ali eto priča je zanimljiva, a zvuk i grafika stvaraju fino jezivu atmosferu... Detaljnija recenzija ubrzo na HCL-u, a do tada pročitajte upravo objavljenu recenziju Burnouta za mobitele (http://hcl.hr/recenzije.php?TekstID=174&select=25).
:friends:

scorpion667
27-09-2007, 01:44
evo i slika od jednog sigurnog hita. igra će 100% biti zakon. izlazi za nesto manje od 2 mjeseca

S.T.A.L.K.E.R MOBILE
http://www.mobilegamefaqs.com/revimgs/stalker_lrg.jpg

Nekako sumnjam da će ovo biti dobro kako izgleda na screenovima. Mislim, grafika će očito biti odlična ali FPS igre je preteško igrat na mobitelima i često jako konfuzno i jednostavno nije gušt... Mučiš se previše sa sitnim tipkama i uglavnom bezveze je... Ali eto vidjet ćemo...

Inače, neki dan sam prešao Silent Hill Mobile i igra je odlična. Point n click sistem odlično prenesen na mob, ali pomalo monotono budući da se cijela igra odvija u jednoj kući ( tj. nekakvom napuštenom sirotištu ), ali eto priča je zanimljiva, a zvuk i grafika stvaraju fino jezivu atmosferu... Detaljnija recenzija ubrzo na HCL-u, a do tada pročitajte upravo objavljenu recenziju Burnouta za mobitele (http://hcl.hr/recenzije.php?TekstID=174&select=25).
:friends:

nebih se slozio s tobom jer dosta proizvodjaca fps-ove prilagodi tipkama na mobitelu za sto lakse upravljanje. ako si ikada igrao ALIEN QUADRANT 3D znas o cemu pricam. nije nista drukcije od igranja fps-ova na konzoli. znam da taj žanr još nije zaživio na mobitelima, ali mislim da će baš stalker biti ta igra koja će zainteresirati i ostale proizvođače da rade nešto slično. pojavit će se prije ili poslije netko tko će na savršen način znati prilagoditi fps mobitelu. naravano, neće se raditi naslovi nabijeni neprestanom akcijom(jer to na mobitelu nema smisla s obzirom na tipke). ali zato igre gdje nije potrebna neka velika žurba (kao na PC-u STALKER, DEUS EX, THIEF itd.)iliti nepresana akcija, imaju velike sanse da budu savrseno igrive i uspjesne. Pogledaj samo kako je quake 1 igriv na nokiama s c2doom emulatorom. ma strava (unatoc tome sto je neprestana akcija)

Samael
27-09-2007, 09:32
Jel izašao za mobitele Doom RPG?

Lord Jambrek
27-09-2007, 09:39
Jel izašao za mobitele Doom RPG?

Malo kasniš jelda?

cr33p
27-09-2007, 09:48
malo :roll:

playyer
27-09-2007, 10:00
Mislim da se programeri premalo trude za igre za mobilne telefone. nek naprave dobar metal gear solid il ifinal fantasy

Ementaler
27-09-2007, 10:13
evo i slika od jednog sigurnog hita. igra će 100% biti zakon. izlazi za nesto

Nekako sumnjam da će ovo biti dobro kako izgleda na screenovima. Mislim, grafika će očito biti odlična ali FPS igre je preteško igrat na mobitelima i često jako konfuzno i jednostavno nije gušt... Mučiš se previše sa sitnim tipkama i uglavnom bezveze je... Ali eto vidjet ćemo...

Inače, neki dan sam prešao Silent Hill Mobile i igra je odlična. Point n click sistem odlično prenesen na mob, ali pomalo monotono budući da se cijela igra odvija u jednoj kući ( tj. nekakvom napuštenom sirotištu ), ali eto priča je zanimljiva, a zvuk i grafika stvaraju fino jezivu atmosferu... Detaljnija recenzija ubrzo na HCL-u, a do tada pročitajte upravo objavljenu recenziju Burnouta za mobitele (http://hcl.hr/recenzije.php?TekstID=174&select=25).
:friends:

nebih se slozio s tobom jer dosta proizvodjaca fps-ove prilagodi tipkama na mobitelu za sto lakse upravljanje. ako si ikada igrao ALIEN QUADRANT 3D znas o cemu pricam. nije nista drukcije od igranja fps-ova na konzoli. znam da taj žanr još nije zaživio na mobitelima, ali mislim da će baš stalker biti ta igra koja će zainteresirati i ostale proizvođače da rade nešto slično. pojavit će se prije ili poslije netko tko će na savršen način znati prilagoditi fps mobitelu. naravano, neće se raditi naslovi nabijeni neprestanom akcijom(jer to na mobitelu nema smisla s obzirom na tipke). ali zato igre gdje nije potrebna neka velika žurba (kao na PC-u STALKER, DEUS EX, THIEF itd.)iliti nepresana akcija, imaju velike sanse da budu savrseno igrive i uspjesne. Pogledaj samo kako je quake 1 igriv na nokiama s c2doom emulatorom. ma strava (unatoc tome sto je neprestana akcija)

Ma ja te FPS-ove na mobitelima općenito doživaljvam kao preseravanje 3D prikazom iz prvog lica na malim ekranima. Izgleda atraktivno pa to rulja kupuje, ali na J2ME platformi ( c2Doom je za Symbiane ) koliko god developer pokušao FPS igru prilagoditi za upravljanje na mobu i dalje će to bit mutavo ako neprijatelji imaju imalo pametan AI ( pokušavat će se izmaknut, a dok uspiješ naciljat na mobitelu, prođe voz, a takve igre i često lagano trzaju na mobitelima što dodatno otežava ciljanje ). Igrao sam puno takvih igara ( uključujući ALIEN QUADRANT 3D ) i ima igara koje su bolje prilagođene i one koje su lošije, neke su i više nego igrive, ali uvijek će kakav platformer ili sl. naslov biti igriviji od FPS-a na mobitelu.

E al slažem se da može bit dobar FPS, ako se dovoljno prilagodi mobitelu. Nekakv Autoaim da se ubaci, malo smanji grafika da bi to što glađe išlo, doda tipka za naglo okretanje iza leđa il tako neš... jer ako tebe netko napada sa leđa, dok se ti okreneš sa tipkama 4,6 koje su zbog moba još dodatno usporene da kao možeš lakše ciljat...... Al uglavnom ko što si reko, igre poput Deus Ex, Stalkera i sl bi još mogle proć na mobitelima jer i nema puno akcije, al uglavnom screenovi stalkera izgledaju predobro da bi se to na nekim novijim mobitelima normalno vrtilo, a ako igra lagano trza, ciljanje je otežano i sve pada u vodu. Al eto vidjet ćemo, možda igra bude na Abyss engineu i sve bude išlo ko podmazano.
:wink:

Shadowhell
27-09-2007, 14:44
Mislim da se programeri premalo trude za igre za mobilne telefone. nek naprave dobar metal gear solid il ifinal fantasy

Imaš GB/GBA emulator za symbian os .. što ti više treba?

Teon
28-09-2007, 08:40
Hmm, treba mi pomoc u vezi Silent Hilla, zapeo sam cini se dost na pocetku.
Obisao sam 1. i 2. kat, mislim da sam pokupio sve sto mogu (imam: mapu, klijesta, pistolj, 3 metka, blok papira, kompas, 2 medi kita) te sam u onaj lonac u kuhinji stavio svijecu.

No neznam sta dalje, kako otvoriti ona vrata di je Karen :?

Samael
28-09-2007, 08:43
Jel izašao za mobitele Doom RPG?

Malo kasniš jelda?

Kasnim puno, a i ne pratim mobilni gaming, pa je to razlog. Enivej, kakva je igra, ako ju je tko igrao?

Ementaler
28-09-2007, 09:35
Hmm, treba mi pomoc u vezi Silent Hilla, zapeo sam cini se dost na pocetku.
Obisao sam 1. i 2. kat, mislim da sam pokupio sve sto mogu (imam: mapu, klijesta, pistolj, 3 metka, blok papira, kompas, 2 medi kita) te sam u onaj lonac u kuhinji stavio svijecu.

No neznam sta dalje, kako otvoriti ona vrata di je Karen :?

Ne traži kako otvorit ta vrata jer ih nećeš otvorit uopce...

Sad se ne sjećam točno svakog detalja pa neznam baš šta točno moraš sljedeće napravit. Uglavnom jesi zapisao šta na taj notepad? Nekakvu bolesnu dječju pjesmu o sanjkanju niz neko brdo il tako neš?

Morat ćeš skužit kako otvorit onaj sef u officeu pomoću te pjesme...

E i u onim sobama na drugom katu, svaka ladica je posebna za sebe. tak da klikni na svaku od njih u svakoj od soba i mislim da ćeš dobit neki novi predmet..

Teon
28-09-2007, 10:46
Ne traži kako otvorit ta vrata jer ih nećeš otvorit uopce...

Sad se ne sjećam točno svakog detalja pa neznam baš šta točno moraš sljedeće napravit. Uglavnom jesi zapisao šta na taj notepad? Nekakvu bolesnu dječju pjesmu o sanjkanju niz neko brdo il tako neš?

Morat ćeš skužit kako otvorit onaj sef u officeu pomoću te pjesme...

E i u onim sobama na drugom katu, svaka ladica je posebna za sebe. tak da klikni na svaku od njih u svakoj od soba i mislim da ćeš dobit neki novi predmet..

Aha, mislim da ce ovo sa ladicama pomoc, ty

Rocchiro
28-09-2007, 11:03
Jel izašao za mobitele Doom RPG?

Malo kasniš jelda?

Kasnim puno, a i ne pratim mobilni gaming, pa je to razlog. Enivej, kakva je igra, ako ju je tko igrao?

super je,nabavi

Teon
28-09-2007, 11:06
Doom je predobar :pray:

A i Silent Hill mi se svidja --> sad sam proso kroz 'portal' omg I'm scared

Dic
04-10-2007, 12:21
imam ih 80 vecinom od gamelofta jer oni rade odlicne igrice i nadam se da se većina samnom slaže :|

scorpion667
04-10-2007, 13:50
imam ih 80 vecinom od gamelofta jer oni rade odlicne igrice i nadam se da se većina samnom slaže :|

po meni je gameloft na mobitelima kao Electronic Arts na svim ostalim "platformama" za igranje. Imaju previse komercijalnih s-r-a-nj-a , iako im se nekad zalomi i pokoja dobra igra (meni je recimo otprilike 40% njihovih igara dobro)

F_G
08-01-2008, 16:20
glupe su igre za mobitel jer je grafika shit a i prekratke su...

mrs.croft
08-01-2008, 20:20
glupe su igre za mobitel jer je grafika shit a i prekratke su...

...kaže netko tko nije igro npr. Townsmen...

Lord Jambrek
08-01-2008, 21:27
ili Elder Scrolls Travels :D

Tejo.hr
08-01-2008, 22:53
Gameloft je u početku bio apsolutno iznenađenje sa svojim igrama. Sada pak mlate praznu slamu i mnogi su ih prešišali sa kvalitetom. Jedino su sada poznati jer imaju licence (poput Ubisoftovih igra)

Nitro3d
09-01-2008, 00:33
Imam na mobitelu nekakve downloadane wormse 2007,mislim igra je stvarno koma,njih 10 se u Takozvanoj timskoj borbi bori protiv mene i još jednog,mislim stvarno je fer,10 na 2.Moj stari na mobitelu ima prave wormse.

Hidraulicar Kreso
09-01-2008, 00:34
Imam nekoliko igri na mobu, ali to jedino igram kad sam u školi pod satom isključivo dok mi je dosadno. A dosadno mi je uvijek

r0pe
09-01-2008, 00:37
imam psp tako da neigram vise na mobu 8)

d3z@r!uS
09-01-2008, 00:47
prije jos dok sam imo nokiu igro sam snakea,a inace odma izbirsem sve igre sa moba...jednostavno nevolim igrati igre na mobu

Hrvoje
09-01-2008, 10:00
Igre na mobitelima su suxa,čovječe ništa ne valjaju. :yuck:

Hrvoje
09-01-2008, 12:27
to care matka je suxa. :)

RayDX
09-01-2008, 12:31
to care matka je suxa. :)

Nemoj da ovo shvatim kao provokaciju klase 1.0 prema kodeksu matematičara.

SinCr0
09-01-2008, 13:41
to care matka je suxa. :)

Nemoj da ovo shvatim kao provokaciju klase 1.0 prema kodeksu matematičara.

potpuno se slazem s tobom,ovo se lako moze shvatiti kao provokacija za ljude kojima matematika znaci nesto!