PDA

Pogledaj cijelu verziju : RPG: Hand of god



ylem
16-02-2007, 09:12
JEEE kad će ovo ??
http://static.filefront.com/images/jmshcacalz.jpg

Lord of Darkness
16-02-2007, 13:59
Nemoj takve slike stavljat dobit ćeš ban. Koja je to igra? O čemu se radi?

Doggy
20-02-2007, 19:20
http://www.gamespot.com/pc/action/legen ... 20of%20god (http://www.gamespot.com/pc/action/legendhandofgod/index.html?q=hand%20of%20god)

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 19:22
big picture, cini se da ima dobru grafu

ROCCO_GRANDE
20-02-2007, 19:55
Mislim da to ne treba previše željno iščekivati. Razvojnom timu je Restricted Area jedina igra prije te. Ima puno boljih RPG-eva koji nas uskoro očekuju. Recimo, danas je na IGn-u osvanula recenzija za Jade Empire.

Lord Jambrek
20-02-2007, 20:01
ISUSE, pa kad će već jednom prestat s tim orkovima i ostalim glupostima, već mi se gade, čovječe pa kak smo krenuli napravit ćemo samo pravac nazad kroz vrijeme i vratit se u srednji vijek, još uz dodatak černobila i ostalih radioaktivnih stvarčica stvarno ćemo onda imat i orkove :?

Stalno neki elfovi, orkovi, trollovi, fakat mi je dosta tog, sve je danas isto. Kaj ne naprave više igara poput evil geniusa ili tak nešt gdje ću napravit nuklearku i dić sve u 3 PLM.


Dabog da ne napravili nijedan novi RPG više i da se gaming industrija povuče jer se sve totalno komercijaliziralo. Svaka čast za onih par malih tvrtki koje rade stvari kak se spada.

Ali svaki broj PcP-a neki orkovi, elfovi i taj ostali medievil shit. Već mi se gadi kupovat časopis zbog tih glupih igara, pa kad će nekaj novo doć.

Sonic_Moronic
20-02-2007, 20:48
Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

m777
20-02-2007, 21:32
Ja sam elf.

Ehlihator mihna rokajšta bilagna vijna gulna.

ROCCO_GRANDE
20-02-2007, 21:45
Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

Stvarno mi nije jasno zašto se od svih mogućih settinga najviše forsira baš taj izlizani fantasy. Naprosto je nevjerojatno koliko su nemaštoviti ti developeri.

Lord of Darkness
20-02-2007, 21:47
[quote="Sonic_Moronic":2wp2lwvi]Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

Stvarno mi nije jasno zašto se od svih mogućih settinga najviše forsira baš taj izlizani fantasy. Naprosto je nevjerojatno koliko su nemaštoviti ti developeri.[/quote:2wp2lwvi]

Ne bih se baš složio da je izlizan, ali ok. Slažem se oko ove nemaštovitosti developera jer stvarno igra ne izgleda onako da izazove onaj wow! efekt. Sve je već viđeno.

W3DR4N
20-02-2007, 22:17
Ima puno boljih RPG-eva koji nas uskoro očekuju. Recimo, danas je na IGn-u osvanula recenzija za Jade Empire.

O da, to je vrhunski komad igraćeg softvera, daleko bolji od precjenjenog i razvikanog Fablea, isto s xboxa.

Lord Jambrek
20-02-2007, 23:28
[quote="Sonic_Moronic":1xhf22gs]Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

Stvarno mi nije jasno zašto se od svih mogućih settinga najviše forsira baš taj izlizani fantasy. Naprosto je nevjerojatno koliko su nemaštoviti ti developeri.[/quote:1xhf22gs]

Zašto? Neznam, ali ja imam neki čudan dojam da je to sve masovno krenulo otkak je LoTR došao u kina i toliko se proslavio, pa su ovi mislili ko da su neki glupi trolovi"gle orcovi, orcovi=popularnost, popularnost=zarada, orcovi+igra=popularnost+zarada"

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 09:34
[quote="ROCCO_GRANDE":yx1cs3gy][quote="Sonic_Moronic":yx1cs3gy]Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

Stvarno mi nije jasno zašto se od svih mogućih settinga najviše forsira baš taj izlizani fantasy. Naprosto je nevjerojatno koliko su nemaštoviti ti developeri.[/quote:yx1cs3gy]

Zašto? Neznam, ali ja imam neki čudan dojam da je to sve masovno krenulo otkak je LoTR došao u kina i toliko se proslavio, pa su ovi mislili ko da su neki glupi trolovi"gle orcovi, orcovi=popularnost, popularnost=zarada, orcovi+igra=popularnost+zarada"[/quote:yx1cs3gy]

Nema to veze s tim. I prije su RPG igre bile pretežno fantasy settinga. Vjerojatno je najlakše razraditi koncept u takvom okruženju. Za dobar SF je potrebna velika količina kreativnosti i vizionarstava a opet moraš paziti da ne odlutaš previše od znanosti, dok je u prošlosti i sadašnjosti teško dobiti raznovrsnost klasa i skillova bez raznoraznih bajkovitih magija.

Lord Jambrek
21-02-2007, 09:41
[quote="Lord Jambrek":3hgzazq2][quote="ROCCO_GRANDE":3hgzazq2][quote="Sonic_Moronic":3hgzazq2]Heh, pomalo imaš pravo. Mene živciraju orkovi i elfovi.

Stvarno mi nije jasno zašto se od svih mogućih settinga najviše forsira baš taj izlizani fantasy. Naprosto je nevjerojatno koliko su nemaštoviti ti developeri.[/quote:3hgzazq2]

Zašto? Neznam, ali ja imam neki čudan dojam da je to sve masovno krenulo otkak je LoTR došao u kina i toliko se proslavio, pa su ovi mislili ko da su neki glupi trolovi"gle orcovi, orcovi=popularnost, popularnost=zarada, orcovi+igra=popularnost+zarada"[/quote:3hgzazq2]

Nema to veze s tim. I prije su RPG igre bile pretežno fantasy settinga. Vjerojatno je najlakše razraditi koncept u takvom okruženju. Za dobar SF je potrebna velika količina kreativnosti i vizionarstava a opet moraš paziti da ne odlutaš previše od znanosti, dok je u prošlosti i sadašnjosti teško dobiti raznovrsnost klasa i skillova bez raznoraznih bajkovitih magija.[/quote:3hgzazq2]

da, ali masovno su počeli nedavno, takve igre preskačem već duže vrijeme, ni u PcPlayu nemam kaj za čitat više kak treba, tih igara ima toliko da je to bolesno, a sve na istu foru.

ylem
21-02-2007, 12:53
meni je fantasy sasvim ok...

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 13:17
Od fantasya meni je jedino Conan baš po ukusu. Šteta što je tako slabo prisutan u igrama. Prije nekliko godina je bila neka promašena akcijska avantura puna bugova, ali misim da bi Age of Conan mogao biti dobar iako to nije to. Osim toga, baš mi se i ne plaća pretplata.

=PcP=F@N
21-02-2007, 13:21
sta fali fanatziju?ipak je to "ono" za rpg..svaka cast sf volim ga i sve to ali nema rpg do fantazija

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 13:30
sta fali fanatziju?ipak je to "ono" za rpg..svaka cast sf volim ga i sve to ali nema rpg do fantazija

Kao prvo, fantasy je bajka. Kao drugo toliko toga ima da se igre počinju razlikovati samo u nijansama jedna od druge.

Ja osobno najviše volim SF RPG, a volio bih kad bi se pojavilo i nešto dobro povijesno ili s radnjom u sadašnjosti. Samo da je bez magija, orkova, vilenjaka, trolova i sličnih isfuranih elemenata koji su mi već do grla došli. Mitologija mi još nekako može proći kao npr. Titan Quest ili Jade Empire.

Arbiter of Change
21-02-2007, 13:42
Ja osobno najviše volim SF RPG, a volio bih kad bi se pojavilo i nešto dobro povijesno ili s radnjom u sadašnjosti. Samo da je bez magija, orkova, vilenjaka, trolova i sličnih isfuranih elemenata koji su mi već do grla došli. Mitologija mi još nekako može proći kao npr.

Here, here! :pray:

Šta je previše, previše je pogotovo kad se tiče fantasy-a.

Akul
21-02-2007, 15:42
Nismo li otišli s teme (znate ono... off-topic?!)?
Uokoliko želite pljuvati po fantasyu, napravite novi tread i pustite da se ovdje raspravlja o igri.

ROCCO_GRANDE
21-02-2007, 19:23
Nismo li otišli s teme (znate ono... off-topic?!)?
Uokoliko želite pljuvati po fantasyu, napravite novi tread i pustite da se ovdje raspravlja o igri.

Što se uopće može reći o igri za za koju postoji samo nekoliko screenshota i proizvod je developera koji do sada nisu imali nekih uspjeha iza sebe i uz sve to ono malo što smo vidjeli djeluje poprilično neoriginalno?

Akul
23-02-2007, 20:15
Što se uopće može reći o igri za za koju postoji samo nekoliko screenshota i proizvod je developera koji do sada nisu imali nekih uspjeha iza sebe i uz sve to ono malo što smo vidjeli djeluje poprilično neoriginalno?

Dead topic?

Ovaj topic nije o tome da li voliš ili mrziš fantasy. Bolje da topic umre nego da imamo 100 treadova koji govore o trećoj stvari nego što naslov kaže.