PDA

Pogledaj cijelu verziju : MECHWARRIOR



Ice-Cube
15-02-2007, 14:22
E ovako zanima me dali je netko igrao tu igru kakva je-misljenje itd. da ne kupujem bezveze. 8)

baptist2001
15-02-2007, 14:28
Meni je igra O.K. Zanimljiva. Ali ništa specijalno. Inače, dosta je stara, pa bi trebala bit jeftina, tako da se isplati kupit. :wink:

Igra je FPS, ali cini mi se da se može kamera namjestit u razne položaje tako da možeš vozit Mec i iz 3. lica. Ne sjecam se više točno.
Dakle, ti si vlasnik grupe Mec-ova (robota) i pilota koji ih voze. Prihvačaš misije za koje poslije uspješnog obavljanja dobijaš novce, s kojima kupuješ bolje Mec-ove i pilote itd.

Ice-Cube
15-02-2007, 14:30
a jel se roboti mogu nabrijavat,stavljat vise utoka i tako tih stvari.citao sam da se mogu i pregrijavat-hladjenje u nekakvim rjekama itd-istina??
i da koliko ima gigi igra,jel zahtjevna za konfiguraciju??

baptist2001
15-02-2007, 14:35
a jel se roboti mogu nabrijavat,stavljat vise utoka i tako tih stvari.citao sam da se mogu i pregrijavat-hladjenje u nekakvim rjekama itd-istina??
i da koliko ima gigi igra,jel zahtjevna za konfiguraciju??

Da, Svaki robot ima određenu količinu mase koju može nosit. Na tebi je da odlucis koliko ces potrosit na armor, tekucinu za hladenje, oružje, shield itd.

Znači, roboti se opremaju, ovisi koliko navaca imaš i kakva je misija. Naravno sa večim robotima imaš više manevarskog prostora za balansiranje između naoružanj, armora itd.

I da, igra ima čini mise 2 ili 3 cd-a, tako da ne bi trebala prelazit 2 gb, a s obzirom da je dosta stara, mislim da ju možeš na nekoj low end konfi przit solidno..

The Boz
15-02-2007, 14:51
Koji Mech Warrior je tema? Ja sam igrao samo 2, 3 i Vengeance. Vengeance je jako dobra igra, pogotovo sa modovima koji dodaju oko 100 ful meshanih i texturiranih mechova, oružja i sustava. Zabavno je hodati u onom čudu debelom sa 8 Large Lasera X u synchro modu... doletava neprijatelj, mirna ruka, ciljaj nogu, PCIAUM!, neprijatelj pada ko invalid, mirna ruka, ciljaj nepokretan kokpit, PCIAUM!, neprijatelj eksplodira.

rave_or_die
15-02-2007, 14:57
moja preporuka mech wariror:venegance imam ga i odlicna je igra.mislim da sad kosta oko 90-110 kuna u algoritmu nisam siguran..

Outmind
15-02-2007, 16:01
Ja sam igrao 2 i 4. solidne igre.

Lord Myrkul
15-02-2007, 18:43
Koji Mech Warrior je tema? Ja sam igrao samo 2, 3 i Vengeance. Vengeance je jako dobra igra, pogotovo sa modovima koji dodaju oko 100 ful meshanih i texturiranih mechova, oružja i sustava. Zabavno je hodati u onom čudu debelom sa 8 Large Lasera X u synchro modu... doletava neprijatelj, mirna ruka, ciljaj nogu, PCIAUM!, neprijatelj pada ko invalid, mirna ruka, ciljaj nepokretan kokpit, PCIAUM!, neprijatelj eksplodira.

ne mogu rec da san igra, ali nekako mi se cini ekonomicnijin pucat odma u kokpit, ali stvarno ne bi zna

The Boz
15-02-2007, 19:19
[quote="The Boz":1sfdsi5q]Koji Mech Warrior je tema? Ja sam igrao samo 2, 3 i Vengeance. Vengeance je jako dobra igra, pogotovo sa modovima koji dodaju oko 100 ful meshanih i texturiranih mechova, oružja i sustava. Zabavno je hodati u onom čudu debelom sa 8 Large Lasera X u synchro modu... doletava neprijatelj, mirna ruka, ciljaj nogu, PCIAUM!, neprijatelj pada ko invalid, mirna ruka, ciljaj nepokretan kokpit, PCIAUM!, neprijatelj eksplodira.

ne mogu rec da san igra, ali nekako mi se cini ekonomicnijin pucat odma u kokpit, ali stvarno ne bi zna[/quote:1sfdsi5q]
Kokpit je veličine mrava na 50-metarskom 120-tonskom mechu, pa ga ti pogodi dok se kreće :p

W3DR4N
15-02-2007, 20:08
Vrhunski serijali. I mechwarrior, i mechcommander, i mechassault.
Prednost ipak dajem prvom. Detaljno konfiguriranje i nagrađen trud koji se zbilja osjeti na bojišnici. Odlične kontrole koje se vrhunski ponašaju bez obzira na vrstu upravljanja (pri čemu dajem prednost joysticku, koji se u igri ponaša bolje nego u debelom broju simova). Odlična grafika, brojni detalji. Šteta šta microsoft više ne proizvodi nastavke. Baš bi i mogli najaviti jedan gfw dx10 mw naslov.

Gothmog
16-02-2007, 01:37
Najbolji dio serijala ce mi ipak ostat MW2:Mercenaries...mozda jer je to zadnji dio koji je radila Fasa sa Activisionom...

uh..mogao bi ga ponovo zaigrat...

"All systems nominal." :pray: