PDA

Pogledaj cijelu verziju : Deus Ex



Stranica : [1] 2

POSA
15-02-2007, 08:13
inače mi ne leži prelaženje igri više puta, ali ovu sam morao.
definitivno moja broj jedan igra
a znam da je većini barem u top 15
odličan gameplay, mehanika igre, priča za razmišljati.
ajde da čujem

Arbiter of Change
15-02-2007, 09:49
Igra koja se ističe kvalitetom, i istina, rangira među prvih 10 u mene. :thumbs2:

whiskey
15-02-2007, 11:08
Jedina od "uber" igara koju još nisan odigra! :cry: Pokušavam je nabavit ka original zadnjih misec dana al neide i ne tražim pomoc, sam cu! :wink: Radujem se nabavku jer moci cu je igrati glatko za razliku od svih današnjih igara žderaca hardwera.

The Boz
15-02-2007, 11:28
Prešo sam ju oko 17ak puta. Bolesno dobra igra. Još jedan argument za teoriju "Nisu više igre što su nekad bile".

rave_or_die
15-02-2007, 11:55
presao sam je 5 puta i jos je uvijek ponekad igram i u SP i u MP

unknown
15-02-2007, 12:14
nisam igrao

THUNDER_DINIX
15-02-2007, 12:30
never played, ali vidio sam da je odlicna igra

POSA
15-02-2007, 20:34
vi dvojca. stvarno morate to igrati jer ne znate što ste propustili.
ne mogu ja sad to samo tako opisati, ali ako vam je najiskrenija preporuka dovoljna onda odmah nabavite i igrajte. ma šta igrajte. živite

MindReader
16-02-2007, 21:07
moram i ja to odigrat... FPS-RPG - naj kombinacija :pray:

POSA
16-02-2007, 22:11
ma nemoj reći da još nisi.
a što je još bolje možeš prići igri totalno fps ili pak rpg
možeš ubijat sve što se miče da bi došao do cilja
ili tražiti okolne putove (ventilacija, obijanje brava, hackiranje, nagovaranje)
i još puno lipih stvari

Bartuc
17-02-2007, 18:25
Ma joj igra je savršenstvo, igral sam je valjda desetak puta i još mi nije nit blizu dosadila! Naj orginalniji pristup igri ikada viđen, garant!

Kaj je najbolje od svega, ima odličnu grafiku i dan danas!

Šteta sam kaj je dvojka tako loša :cry:

POSA
17-02-2007, 18:42
da dvojka je podbacila u odnosu na prvi dio, ali svejedno vrijedi odigrati barem zbog nastavka priče.
a i sama dvojka meni nije toliko loša

Čux
18-02-2007, 20:53
igro prije dosta godina, definitivno među top 10 ikad

Bartuc
18-02-2007, 20:57
igro prije dosta godina, definitivno među top 10 ikad

Meni je među top 3!

Maloki
18-02-2007, 21:05
Jos kad bih ja to od nekud nabavio pa da odigram...

Babitz
19-02-2007, 16:35
Najbolja igra ikad

najjači gameplay ikad
interakcija odlična
pristup igri s više stajališta i rješavanje problema su nešto najbolje ikad
oružja ftw
skillovi -> predobro
priča -> najjača ikad, predobro razvijeno uz korištenje postojećih teorija zavjera (illuminati, majestic12, itd.), jebeni preokreti i zableti
augmentacije su isto predobre
likovi također (JC ftw)
AI retardiran - jedina mana

POSA
19-02-2007, 17:34
o da, AI zna biti, nedostatkom bolje riječi, mutav, ali, dovraga. ovo je presavršena igra da bi to ikome smetalo
a premda bio mutav, svejedno su me par puta ucmekali

Bartuc
19-02-2007, 17:55
Pa za tu godinu kad je igra napravljena AI je i više nego dobar! Danas AI DeusEx-a suxa ali sve jedno je igra vrhunska!

Brijem da bum je uskoro ponovno zaigral, sam da mi prođe ovaj vražji ispit na fax-u :cry:

POSA
19-02-2007, 18:06
mogao bih još jednom zaigrati premda sam već prešao par puta, ali znam da neće biti isto jer ću sigurno nešto drugačije napraviti, nekim novim putem krenuti i naići na neki subquest na koji nisam naišao

ali eto, tebi ispit na faxu, mani prijemni za fax i matura. peh

W3DR4N
19-02-2007, 18:42
Ma kakvi Bartuc.
DeusEx je od prvog dana poznat po tome šta je dobra igra unatoč zbilja užasnoj tehničkoj podlozi.

AI je preloš, igra je prezahtjevna, engine je loše odabran i nikako optimiziran. Igra je išla loše i na najjačim konfiguracijama, a imala je i užasne i neopravdane frame rate dropove.

Bartuc
19-02-2007, 18:42
mogao bih još jednom zaigrati premda sam već prešao par puta, ali znam da neće biti isto jer ću sigurno nešto drugačije napraviti, nekim novim putem krenuti i naići na neki subquest na koji nisam naišao

ali eto, tebi ispit na faxu, mani prijemni za fax i matura. peh

Kak god okreneš nije dobro, mrzim ućit :cry:

Ja sam uspio vidjeti sve side questove i našel sam sve "tajne prolaze". Ipak sam igru igral negdje oko desetak puta :D

Ajd ljudi, svi koji morate učiti, puno sreće, a nakon toga idemo još jednom poharati svjetom terorizma, nanotehnologije, mafije i trijada s uber cool Mr. Dentonom, JC Dentonom! Samo ime glavnog lika zvuči odlično :D

Lik je faca i pol :killyou: 8) :killyou:

EDIT:


Ma kakvi Bartuc.
DeusEx je od prvog dana poznat po tome šta je dobra igra unatoč zbilja užasnoj tehničkoj podlozi.

AI je preloš, igra je prezahtjevna, engine je loše odabran i nikako optimiziran. Igra je išla loše i na najjačim konfiguracijama, a imala je i užasne i neopravdane frame rate dropove.

Pa igra je čist fino optimizirana, na Athlon 550Mhz, 128Mb-RAM, i 32Mb grafičkoj mi je letila!

A što se tiće DeusEx2, grafika je očajna a igra mi je trzala (2-8 FPS-a) na Barton 2500+, 1Gb-RAM, ATI 9600SE 128Mb!!

whiskey
12-05-2007, 08:43
Ehem... daklem... po prvi put igran Deus Ex and i like it! :pray: Lockpickerski pristup sa small arms oružjem. Aj dajte koji savjet ili neki korisni skill koji se nebi smija propustit odnosno najzanimljiviji nacin za prelazak igre i bez spojlera molicu lipo. :D

POSA
12-05-2007, 09:28
najzanimljiviji način? onaj u koje prelaziš igru tri puta

mravojed20
12-05-2007, 16:04
nije baš toliko stara da bude na ovom podforumu al eto.

Jedna od najboljih igri ikad.

The Boz
12-05-2007, 19:12
Nakon par prelazaka sam si počeo zadavat izazove(naravno, sve na Realitic). Recimo, nikoga nesmijem ubiti(osim 3, to jest 1 lika) u cijeloj igri, ili poklat sve ali bez ikakvog korištenja ičega osim Melee Weapons, i takve stvari. Keeps the game interesting. Primjer, MiB stoji u kutu osvijetljene sobe s Plasma Gunom, a ja sam 20 metara dalje, u mraku, i nesmijem koristiti išta osim Melee. Great fun!

dugi
12-05-2007, 21:10
Odigrao privi i drugi dio.Odlicne igre.Dvojka mi je i draza.Jedino je glavni lik napravljen losije nego u prvom djelu.Nekako mi nije dovoljno karizmatican ali posto ga vidis samo u animacijama i nije neka veca zamjerka igri.AI je los u oba djela,oba su bila pre zahtjevna u vrijeme izlaska.Zbog oba sam nadogradjivao komp.

Prince-Artas
14-05-2007, 18:24
ja sam čuo da drugi dio saka big time
nego upravo nabavio patch za deus ex i sad ga idem igrat, upravo prešao trening

dugi
14-05-2007, 20:20
ja sam čuo da drugi dio saka big time
nego upravo nabavio patch za deus ex i sad ga idem igrat, upravo prešao trening

http://pc.ign.com/articles/442/442591p4.html

9.0 Gameplay
A realistic science fiction world with intuitive and meaningful consequences for your actions? Other developers should steal this idea.

Neven <R>
14-05-2007, 20:36
Deus Ex je jedna od onih igara za koje mi je žao da ih nisam odigrao, a ne mogu se natjerati da ih nabavim i odigram.

Quiet Riot
16-05-2007, 12:12
Deus Ex je jedna od onih igara za koje mi je žao da ih nisam odigrao, a ne mogu se natjerati da ih nabavim i odigram.
Ja sam se uspio natjerati i vjeruj mi, nisam požalio :wink:...ima da odigraš

whiskey
16-05-2007, 15:31
Vrlo interesantna igra zasad. Posebno mi se sviđaju augmentacije ilitiga implanti. Daju osjecaj moci kad ih ukljucis i stvarno cine razliku samo je teško odluciti se za određenu varijantu, ili ces trcanje i skakanja ili tiho trcanje, ili regeneraciju ili resistance itd. Teško se odlucit zaista:) Pretpostavljam da se zbog tog razloga igra prilazi više puta.

POSA
16-05-2007, 17:59
upravo tako

Babitz
16-05-2007, 18:26
moj pristup je bio hakiranje, a za borbu sam uglavnom tiho prilazio i snajpom ubijao. jednim hicem, dakako
u gužvama sam koristio assault rifle ili onu automatsku sačmaricu, štaveć
također, najjači aug mi je bio ballistic protection
nešto prepotrebno kad si u gužvi. kad ti je to do kraja upgradeano, teško će te meci skršiti, jako teško. također je regeneracija jako korisna. ta dva auga su odlična kombinacija
eh, hackanje nemoj staviti na master, advanced je skroz dosta. i okreni turrete na neprijatelje kad god možeš. ja sam uglavnom pobirao ostatke snajpom onda.
i da, UVIJEK kradi lovu sa ATM-a :D

sad mi se igra ovo :(

Bartuc
16-05-2007, 18:36
E igru sam prešao 10+ puta i nikada mi nije dosadila!

Kaj je najbolje, za vas nove igrače, igra ima ak se ne varam 4 završetka koja prepuštam vama na otkrivanje :D (Mislim da ima 4 ali nisam 100% ziher dal sam reko točnu cifru)

Također mislim da je hacking, regeneracija zdravlja i zaštita protiv metaka obavezna... Čovjeće upališ si tu zaštitu protiv metaka i regeneraciju i besmrtan si! Health raste jaaaaako brzo sa tom regeneraciom kasnije!

PS... Stavite si prigušivaće na sniper i assault rifle! Puno bolji doživljaj, a i čini mi se da si preciziniji sa time...

The Boz
16-05-2007, 20:42
Ljudi, skinite si Shifter 1.7.2 mod, i igrajte na Realistic težini. Pre jaka postane igra :P Naime, među ostalim kool promjenama, kao recimo exp od ubojstava ili šljanja, mod omogućava iskorištavanje onih "bespotrebnih" late-game aug modulea kao aug upg module ako posjeduješ instalirani aug. Dakle, do kraja igre imaš sve augove na level 4. Great fun! Ali je zato Realistic težina nabrijanija, svi neprijatelji precizniji i sve. Waltona sam loadao negdje 7-8 puta dok mi se sa cloakanim auganim skokom nije posrećilo pa me izgubio, te sam ga snipeom. Gad je najteži dio igre, pogotovo na Realistic. E, i da, Skull Gun! :D

Aerial
18-05-2007, 13:12
E, pogledajte ovaj kratki in-game filmić, ja sam se odvalio :)

http://youtube.com/watch?v=IgOKduU05t4

"You got 10 seconds to beat it before I add you to the list of NSF casualties."
..

...

"Son of a - "
:rotfl:

whiskey
18-05-2007, 17:40
Priša san igru na 3 nacina. Helios, Dark age i Iluminati. Ima li još koji?? Augmentationsi su mi bili, trcanje na level 4, power drain na level 4 i spy drone na level 4. Spy drone je totalno zabavna stvar :D
Odlicna igra, možda joj se ponovo vratim al sad je vrime da i koji kolokwi položin... ili ne 8)

Neven <R>
18-05-2007, 19:54
A ne nisam instalirao Deus Ex i počeo prolaziti.

dugi
19-05-2007, 07:33
http://pc.ign.com/articles/789/789321p1.html

super!

Prince-Artas
19-05-2007, 18:39
vidio juče na gameru
taman sam se u pravo vrijeme bacio na prelazak prva 2 dijela

Arbiter of Change
19-05-2007, 19:09
Odlične vijesti; ovih dana legende stvarno oživljavaju. :wink:

Aerial
20-05-2007, 22:56
Ja sam čuo da će ovaj treći Deus Ex koji je u planu biti nastavak na prvi dio, a ne drugi. Kao, ovo bi trebao biti "pravi nastavak", za razliku od drugog koji je bio nekakav "loš pothvat" onog drugog studija Ion Storma (za one koji ne znaju, drugi dio Deusa nije razvijao isti tim koji je razvijao i prvi)...

Ja doduše nisam igrao drugi dio, ali od većine ljudi čujem da je taj drugi poprilično razočaravajuć....

Babitz
21-05-2007, 21:31
isusbog :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

odma pišem najavu :pray: :pray:

to ću prodat sve kaj imam da mogu pokrenut :pray: :pray: :pray:


i da, helios kraj mi je najjači na igri

btw, sry na abjuzaju smajlića, morao sam. obožavam ovu igru

Prince-Artas
22-05-2007, 18:30
A ne nisam instalirao Deus Ex i počeo prolaziti.

i dokle si došao

Neven <R>
22-05-2007, 19:13
Sad sam na misiji kada treba pobjeći iz baze nakon što ubiju Paula. Okrenuo sam se protiv UNATCO-a.

Penzo
22-05-2007, 19:19
igra je bog bogova!
Inače, ak očete kupit, ima u algoritmu za kojih 50ak kuna u izdanju Sold Out-a.
Još jedna stvar, PcZOne je Deus Ex proglasio najboljom igrom svih vremena
Odite na http://www.pczone.co.ukSi pogldejte sami top 100 igara ikada.

Prince-Artas
24-05-2007, 18:34
na njihovoj stranici nisam ništa našao

Shador
06-06-2007, 22:26
Dobra je ali half life-u nije do koljena. Ali inače zanimljiva igra, možeš koristiti računala i dosta ludih stvari i stvarčica. Ali bilo bi dobro da na početku možeš birati između nsf terorista i "ovih dobrih".

POSA
07-06-2007, 17:06
hl je čistokrvni fps i dvojka istoga je najbolji fps, barem meni, ali ne možeš uspoređivati hl i deus ex.
deus ex je 15 puta bolji što zbog priče, načina ostvarivanja ciljeva....
štajaznam bolji je

Shador
08-06-2007, 16:50
A dobro, taj inventori, ali trening su pokupili od half lifea, ono od vrata do vrata, pa malo u mraku, pa završeno.

POSA
08-06-2007, 17:00
ne dovraga, ako već hoćeš uspoređivati, uspoređuj system shock i deus ex, ali ovo.... sličnost je u fps načinu izvođenja, ali dalje je to sasvim drugi žanr

Tonach
10-06-2007, 21:46
Sad sam na misiji kada treba pobjeći iz baze nakon što ubiju Paula. Okrenuo sam se protiv UNATCO-a.

jesi crka odma u stanu, ili si biža na ulicu?

to ti čini bitnu razliku, ali ne želim spoilat :D

Tonach
10-06-2007, 21:48
Molim vas da kad shvatite o čemu se radi na ovim linkovima da ih ubuduće budno pazite. Deus Ex 1 živi i dalje :ekipa:


http://tnm.offtopicproductions.com/
http://planetdeusex.ru/2027/en/
http://offtopicproductions.com/hdtp/

Stryder
10-06-2007, 21:57
Ima ju moj prijatelj original pa ću posudit i probat...

POSA
23-06-2007, 15:18
samo daj, nećeš požaliti

Tonach
24-06-2007, 17:33
TRAŽI SE POMOĆ ZA DOVRŠAVANJE High Definiton Texture Pack-a za
Deus Ex.
Molim Vas i vas da se raspitate znali ko raditi za unreal1 engineom, odnosno baratat onim što ovi momci traže:

http://offtopicproductions.com/hdtp/ind ... om=&ucat=& (http://offtopicproductions.com/hdtp/index.php?subaction=showcomments&id=1182242463&archive=&start_from=&ucat=&)

galaxian
06-06-2008, 19:08
Ljudi, sa ovog linka (http://www.gametap.com/play/gameDetails/000459050)Smožete besplatno downloadati Deus Ex! Ak niste igrali ovo vam je odlična prilika da zaigrate ovaj klasik!

EDIT:Ali samo ako ste amer ili Kanađanin, majčicu mi brzopletu! Kažu da će uvesti podršku za ostale države negdje u 2007-oj...

Arbiter of Change
23-04-2009, 20:47
Raising the dead!

Izašao je jedan OGROMAN SP mod za Deux Ex na kojem se radilo otprilike 7 godina i koji donosi poveću gomilu poboljšanja, bolje rečeno gomilu NOVOG materijala. Gotovo TC (Total Conversion) ako se bolje pogleda - Nameless Mod.


- An imaginative new setting unlike any game you've played before (yet very familiar to any netizen).
- 59 levels of gameplay plus a new training mission, 6 intro and endgame cinematics, and three secret bonus maps!
- 20 original new weapons, many of which are unique and may only be acquired once through the game.
- Several unique pre-modded versions of original Deus Ex weaponry to be stolen from particular characters upon defeating them.
- The ability to fight with your bare hands, or to make use of several different gloves to augment your furious blows.
- A weapon shop where you can buy original DX weapons, equipment, and ammunition.
- Hundreds of emails, books, newspapers, notepads, and datacubes.
- Multipage info-devices allow for many pages per book or datacube for the really inquisitive player.
- Over 100 entirely new character skins and many more combinations of old skins!
- Actual nanoaugmented enemies. You can view their augmentations with the Targetting aug and disable them with EMP attacks.
- More customization: Choose between two different character models, 5 different faces for each, and eyewear!
- A ton of new decorations and items.
- Two parallel story arcs, that branch early in the game, and plenty of side-missions.
- An almost ridiculously responsive story with a detailed denouement at the end.
- Choice and consequence: Major characters will remember if you knock them out.
- A script of 200,000 words of dialogue, monologue, infolink messages, and AI barks.
- More than 13,000 fully recorded lines of very high quality.
- Eye-pleasing graphical detail with HDTP support!
- New high-quality ogg music for every level (over 100 tracks!).
- A myriad of secrets, easter eggs, and little details to encourage replaying.
- Goals will be updated as you progress through the missions.
- Greater implementation of difficulty levels: Enemies and pickups will depend on your chosen difficulty.

http://www.thenamelessmod.com/trailer/
http://www.fileplanet.com/197549/190000/fileinfo/Deus-Ex---Nameless-Mod

Bartuc
23-04-2009, 21:01
Jebenica, možda će biti dobro, mada mi prema traileru ne izgleda nešto kvalitetno.

Arbiter of Change
24-04-2009, 20:54
A slušaj, nije u pitanju grafički update tako da normalno da je na tom području zakinut mod. :)

Bartuc
25-04-2009, 11:31
Ma nije bitna grafika, meni DeusEx i dan danas odlično izgleda. Nego mi se čini dosta arkadno, kao da gledam Unreal Tournament, a ne DeusEx :(

str1k3r
25-04-2009, 11:53
Deus Ex mi je jedna od best igara ikad. Iako nikad nisam prešao je, sad mi je žao, morat ću je iskopat pa opet počet prelazit :D

Bartuc
25-04-2009, 13:47
Deus Ex mi je jedna od best igara ikad. Iako nikad nisam prešao je, sad mi je žao, morat ću je iskopat pa opet počet prelazit :D


Moraš je preći, imaš toliko twistova na kraju, brdo različitih završetaka i sl. Do danas nije izašao bolji FPS ili RPGFPS koji bi se mogao popesti barem do koljena DeusExu.

str1k3r
25-04-2009, 13:49
Moraš je preći, imaš toliko twistova na kraju, brdo različitih završetaka i sl. Do danas nije izašao bolji FPS ili RPGFPS koji bi se mogao popesti barem do koljena DeusExu.

E, to i planiram, samo da je nekog šugavog slobodnog vremena...

Babitz
29-04-2009, 21:46
Moraš je preći, imaš toliko twistova na kraju, brdo različitih završetaka i sl. Do danas nije izašao bolji FPS ili RPGFPS koji bi se mogao popesti barem do koljena DeusExu.
Zauvijek si se ukorjenio u listu prijatelja. <3
Kanim jednog dana opet to igrati (četvrti put, ako se ne varam) čisto jer sam čuo da je neke stvari moguće napravit (neću spoilat).

agaeon
08-06-2009, 11:35
baBIČ,nisli li već dosadan s tim hvalosapjevima,znamo svi kak je igra dobra,al ono...
ja bi reko da mi je ipak nije TAKO dobra.

The Boz
08-06-2009, 11:46
Za Deus Ex se nemre reć previše hvalospjeva.

The Jackal
08-06-2009, 11:57
Za jedinicu se može... Za Invisible War... baš i ne.

The Boz
08-06-2009, 14:51
Mislim da si me krivo shvatio... dobro, bio sam nejasan.
Mislio sam da se s hvalospjevima za Deus Ex nemože pretjerati. Ono, da ga morž hvalit do sutra, i opet nebuš prešo granicu pretjerivanja...

The Jackal
08-06-2009, 16:47
Tak već da ^^

Aral
08-06-2009, 21:48
Klasika. Jedna takva i nikad vise. Steta za dvojku. Ceka se trojka.

Gregor847
03-07-2009, 19:47
Prešao sam prije par mjeseci, super je. Odabrao sam jednostavan završetak, sjedinio se sa onom umjetnom inteligencijom :D Ostaje još samo ekspanzija, ne znam kad cu to...

Babitz
03-07-2009, 22:37
Misliš nastavak?

Spremi se na razočaranje...

Duke of Earl
20-11-2009, 01:38
Odlučio sam napokon završit ovu igru kak se spada, prvo igranje je bilo prije 6-7 godina, kad mi je dosadila nakon par sati. Ovaj put idem ozbiljno, trenutno sam u Hells Kitchenu, i dosad nisam ubio nijednog protivnika, imam totalni Stealth pristup. Grafika zbilja ne izgleda zastarjelo, a igrivost je fantastična, mislim da ću ovo završit poprilično brzo.

The Boz
20-11-2009, 02:00
Single player je oko 25 sati. I sve je moguće prijeći sa jednim jedinim killom i dva ankončsivanja.

croat1gamer
20-11-2009, 02:06
*provjeravam ako imam jos uvjek sejvove*

Mogao bih ovo nastavit, bio bi grijeh da ostavim da trune na hardu. :)

Duke of Earl
20-11-2009, 11:20
I sve je moguće prijeći sa jednim jedinim killom i dva ankončsivanja.
To je to onda :D

Babitz
01-12-2009, 15:17
A koji je to kill? Walton? I koji su to ankonščeni? I killword za Hermana se ne računa kao kill ili kaj? I gdje uopće pronaći killword za njega? To nisam nikad vidio.

snowblind
04-12-2009, 23:18
to ti netko od tvojih u unacto bazi kaže ako se dobro sjećam, ja znam da sam iskoristio killword da ga ubijem

The Boz
09-12-2009, 01:07
Waltona moraš. Prvi put mu možeš zgiftat, ali drugi puta u bazi ne.
I Navarre i Hermanna možeš killphrase->charger prod, te padnu u nesvjest sa deaktiviranim killswitchem... bar ja to tamo volim zamišljati.

Feanor
09-12-2009, 01:12
sOr8dln2c5k

Eksplozivna nesvjest...

The Boz
09-12-2009, 01:18
Dok se tilta imaš vremena taman.

Feanor
09-12-2009, 01:23
Inače jel tko pokušao spasit svog brata kad mu agenti upadnu u stan u Hells Kitchenu i što je još važnije jeli tko uspio. Navodo ako uspiješ on isto umre na kraju(narafski) ali poživi malo duže. Inače jako je teško jer jedino njega napadaju dok ne umre, a onda se okome na tebe, a ti si onda definitivno preslab.

The Boz
09-12-2009, 01:29
Nije uopće teško. Postavi dva LAMa na zid kraj ulaznih vrata, oni ubiju agenta i par troopera i onda samo izleti van i kosi. Cilj ti je samo ubiti sve u Hotelu i spasio si buraza. On na kraju onda ne umre.

Feanor
09-12-2009, 01:35
Hvala budemo probao pri sljedecem prolasku, inače http://www.offtopicproductions.com/hdtp/S, pratim ovo već par godina i još nije gotovo ali se konstantno radi na tome, iako imam feeling da ce prije Deus Ex 3 izaci nego ovo...

EDIT: tu ima još više http://www.moddb.com/mods/project-hdtp

The Boz
09-12-2009, 01:37
http://www.moddb.com/mods/deus-ex-reborn
Evo, još jedna stvar koja neće izaći tako skoro, ako ikada :p

Babitz
16-12-2009, 11:02
Nije uopće teško. Postavi dva LAMa na zid kraj ulaznih vrata, oni ubiju agenta i par troopera i onda samo izleti van i kosi. Cilj ti je samo ubiti sve u Hotelu i spasio si buraza. On na kraju onda ne umre.
Ja sam poklao (na normal težini) sve koji su ušli i nakon toga sve u prizemlju hotela. Kad sam se vratio, nije bilo Paula. Zaključio sam da sam bezveze potrošio 3/4 municije i loadao. Zapravo je pobjegao i trebao sam nastaviti s igrom, jelda?

Horny Devil
16-12-2009, 11:36
Vjerojatno. Ja sam poklao sve u hotelu i Paul je pobjegao, medutim kasnije je opet zavrsio mrtav. :?

The Boz
16-12-2009, 13:58
Ne, Pavle ne "pobjegne". Kad očistite Hotel, Pavle bi trebao biti tamo negdje, i trebao bi vam reći "Bježi, budalo, šta još radiš tu?"

Horny Devil
16-12-2009, 14:22
Tako je. Pobijem sve. Pavle se zaputi prema izlaznim vratima hotela. Izade.
I onda kada me kasnije UNATCO zarobi, u njihovom podrumu je moj mrtvi brat. :(
Don't know what the hell is going on.

The Boz
16-12-2009, 14:47
Ima samo dva checka za buraza. Oba moraju biti ispunjena. Prvo, moraš ubiti SVE neprijatelje u hotelu. Drugo, buraz mora ostati živ dok to radiš. Moguće da ti je u liftu ostao jedan lik ili tako nešto...

Horny Devil
16-12-2009, 14:51
Bit ce da mi je netko promakao.

Arbiter of Change
26-12-2009, 14:51
http://www.imagesforme.com/upload/9312c28b.jpg

Da bar.

System
23-01-2010, 02:05
Evo i ja poceo.

Uber tesko ili ja ze znam igrati FPS-ove
Ne volim FPS-ove ali ovo brate rula i to je malo reci da rula.
Prica je tek pocela a ja se nalozio ko konj, SF jebiga :D .
Tri miliona nacina da predjes level.

Ovo si mi prvi utisci a kako ce dalje ici vidjecemo.

Teon
20-04-2010, 20:35
Krenuo sam ponovo prelazit igru.
Vec sam zaboravio kako je genijalna.
Iako grafika malo bode u oci, sitni izbori i djela koja utjecu na sve je predobro izvedeno.
Npr. u klasicnom FPSu/RPGu sve istrazim i niko se nis ne buni. A ovdje nakon sto sam bio u zenskom WCu vec na brifingu mi lik veli: "stay out of ladies room" :D Zatim su izmjenili kodove na vratima jer je kao neko pokrao stvari iz soba (a to sam bio ja - u vlastitom HQ-u), prezakon. Morat cu vise pazit sto radim da nebi nes gadno zeznuo (npr kako sam naljutio u startu UNATCO i odma me upucali a da nisam ni igru prakticki zapoceo) :thumbs2:

Taman do Deus Ex: Human Revolution stignem odigrat prvi, pa Invisible War, samo se nadam da ce trojka ispunit ocekivanja

Chupacabra
18-08-2010, 23:53
Hej Teon, nego ona zenska iz wca. Sama ce ti poslije priznati.

Zapeo sam na dijelu u ocean labu,
kad me ufati walton simons. Lik me sprzi plazma ganomu pola sekunde. Sta da radim? Hvala

GeraltofSmeg
19-08-2010, 00:18
Hej Teon, nego ona zenska iz wca. Sama ce ti poslije priznati.

Osim ako naravno, sam ne ukrades :roll:

Chupacabra
19-08-2010, 10:12
ne, mislim da nije tako. Ona je kriva i za tzv. False floor u alexovoj sobi. Ja sam ga trazio i trazio, ali nisam nasao. Tajnu sobu u kojoj je alex, je li. Gdje je?

SharpDressedChevap
19-08-2010, 10:47
:pray: za igru.


Tajni prolaz je u Alexovoj sobi kraj stola na gornjem "katu". To je skroz nasuprot onim vratima koja se mogu lockpickat ili bypassat. Oko stola, koji je desno od flipera u podu je prolaz. Malo šaraj mišem uokolo i kad naiđeš na ono "Open" ili "Unlock", desni klik i voila. Ima Scope, novca i još nešto ak se dobro sjećam.


EDIT: Evo uslikao sam ti.

http://i34.tinypic.com/dqgdxu.jpg


Ne vidi se najbolje ali tu je negdje, ne možeš promašit.

Chupacabra
19-08-2010, 11:33
hvala, danas cu probati. Odmah da ti kazem, vidim da si uzeo aug silent running umjesto onog drugog. Los izbor, onaj drugi ce ti biti neophodan za ocean lab al nema veze, snaci ces se :)
15medkita? WTF?! Otkud?
Flares u inventaru? Lejm.

Chupacabra
19-08-2010, 11:45
sori na dablpostu istekao edit :(
kako sam lako ubio guntera u katedrali.

Kad udjem u onu sobu gdje se nalazi, on dotrci do mene i zapocne razgovor. Los izbor. Lakse je ovako- ne ulaziti uopce. Sa tog sitnog stubista poslati spy probe level 3, gunt ce dobiti velik emp damage. Zatim baciti dimnu bombu od zid da se odbije pa padne blizu njega. On bi trbao pobjeci sad na sredinu sobe. Jos jedna bomba i otici ce lijevo, blizu hologramprojektora. Tamo lam, dobit ce damage. Sad snajper i tri shota u glavu i gotov.

Nek vas ne plasi, ovaj proces traje sedam sekundi, mjerio sam.

SharpDressedChevap
19-08-2010, 12:53
hvala, danas cu probati. Odmah da ti kazem, vidim da si uzeo aug silent running umjesto onog drugog. Los izbor, onaj drugi ce ti biti neophodan za ocean lab al nema veze, snaci ces se :)
15medkita? WTF?! Otkud?
Flares u inventaru? Lejm.


Igru sam prešao 7 puta, znam zašto sam odabrao.
Prije sam uvijek koristio Speed Enhancement al ovaj je super, idem brzo a ne čuju me.
Zato igram full stealth.

15 Medkitova, skupljao tokom igre, nisu mi baš trebali jer sam totalno rokao, svi su bili ankanšs.
Flareovi su awesome, ne volim trošit bioenergiju na svijetlo kad imam pun prozor flejrova uokolo.

Pravo oružje je Baton... nikog ne ubije, savršeno radi :)

Chupacabra
19-08-2010, 13:18
Pravo oružje je Baton... nikog ne ubije, savršeno radi :)

Respect + 999999

I ja sam cijelo vrijeme koristio baton, no dumpao sam ga kad sam dobio nanosword. Sad vidim, bila je greska jer mac ubija a baton onesvjescuje.

I onaj elektricni dildo isto owna, riot prod. Spasio mi je zivot 11 puta, mjerio sam.

SharpDressedChevap
19-08-2010, 13:53
Dragon's Tooth olakšava igru do te mjere da je bezveze. Par puta udariš robota (na najmanjem skillu) i fljas, eksplodira. One-hita skoro pa svakog, uništava kutiju odjednom, neka vrata... bezveze je.

Riot Prod je prezakon, na prvom lvlu nekad zna ponestat municije (tj. "baterija") ali kasnije bude mnogo, predobro oružje.



Probaj igrat bez hakiranja, kao ja :D
Igra će bit malčice teža, nećeš odmah moći dobiti sve informacije za napredak, datacubeovi su znanje :)
I ne, ako voliš stealth nemoj stavljat turrete na "Enemies" jer će uništit doživljaj i alarm će se upalit (vjerovatno).

Chupacabra
19-08-2010, 14:08
ma uvijek stavim turret na bypassed, tako da ne puca na nikog. Stealth koristim 70%, pucanje rambo koristim 30%. dakle mijesam, i doista je ugodno tako igrati.

Jesam li ja jedini koji headbanga glavom od stol cim vidi greasela ili karkiana? Dobro, karkiani nisu nista, skinem ih jednim shotom u glavu, ali GREASELI AAAAAAARGH. Gadovi mali zeleni.

Nego, ste vidjeli male sive aliene u versaLifeu u hongkongu? Ja sam ih pustio nek pobiju svu strazu, i greasele isto. Podijeli pa vladaj. Kad sam se vracao, put je bio cist :)

Chupacabra
28-08-2010, 00:02
prije pet dana- ubio voltona u oceanlabu.
Prije cetiri dana- zavrsio igru, dva zavrsetka isprobao, onaj sa heliosom i onaj 'new dark age' sa tracer tongom.
Cujem da ih ima cetiri, jel mi moze neko reci ostala dva?

Kraj sa tongom me zaintrigirao, kad je tong rekao ' find us, jc! Find... Us... '

Mog'o bi se napravit nastavak samo na temelju toga ^^

Nego, o cemu se radi u invisible waru? Jel isto jc denton?

croat1gamer
28-08-2010, 00:41
Invisible War se dogada 20ak godina nakon originala (tj. the great collapsea), te se direktno povezuje s pricom od Deus Ex'a.
Chad Dumier ce biti jedna od osoba oko koje ce se vrtiti prica, cisto da znas.
Za chara ti moram u spojler, sadrzi i zavrsetak igre:
TI si Alex D, razvojem price otkrivas da si ti klon od JC&#39;a/Paula.

Igra ima 4 zavrsetka a svaki je vise manje moguc do pred sam kraj jer u biti moras ubiti neke likove da bi presao.
1) Kraj: JC/Paul kraj- ubijas sve osim njih, uspostavljas omnipotentu svijet, tj. Helios)
2) Kraj: Iluminati kraj- ubijas sve osim njih, prevlast istih, oni se zapravo dijele na WTO/The Order, usporedi ih sa UNATCO/NSF. Vode ih Dumier i DuClare, koji su ljubavnici or sth. Strane su u sukobu, ali samo da mogu kontrolirati svijet (jer nikad nemoze samo jedna strana to raditi)
3) Kraj: Templari kraj- ubijas sve osim njih, uspostavljas novi svijet bez augmentationsa, oni su kvazi vjerski fanatici
4) Kraj: Anarhisticki/Omar kraj- ubijas sve, svijet pada u novi svjetski rat, vlast preuzimaju Omar, oni su skroz augmentirani cyborgsi/ljudi, posjeduju zajednicku svijest, etc.

Odigraj pa ces skontati.
Also, oni mali Graysi su saveznici JC&#39;u, ali nakon sto ih oslobodis nakon neke kasnije misije.

Nemrem tocno sada reci sto je kako, posto je dosta proslo otkada sam igrao.


Neg, sad sam u Hong-Kongu, trazim Tracer Tonga, al me sada pocela zajebavati brzina igre, tj. sve je dva put brze, a prelijen sam da trazim rjesenje za to.
Inace, Baton + Riot Prod = ftw, a kao backup mini crossbow s tranq. darts.
Ako se pojavi neki dio gdje ne mogu igrati stealth only koristim assault shotgun (cqb)/sniper (mid-long range)/silenced pistol (ako zelim relativno tiho proci taj dio)/plasma rifle (mechovi i bossevi traze specijalan tretman).

Mislim da imam mozda 20ak killova, ostatak je unconscious, a 10 ih nisam direktno ubio (bot/turret/okolis). :)

The Boz
28-08-2010, 00:44
Meh. Probaj biti faca kao ja. 0 Kills, 2 K.O.s. Jedino je bed što takav način igre nije sposoban proći benzinsku bez da cura krepa.

croat1gamer
28-08-2010, 00:47
Nisam toliki harkor mazohista da pokusavam. :)


Al kad se vec hvalis, kako si uspio proci bosseve i podzemnu zeljeznicu pri pocetku?

The Boz
28-08-2010, 01:01
Bossove?
Za Hermanna i Navarre sam iskoristio kill-phrase i onda in prodom stunao da padnu u nesvijest. Odabirem vjerovati da sam tim činom uključio njihov self-destruct mehanizam koji je pregorio, te da su se probudili zbunjeni i slobodni par sati nakon što sam otišao. Ili da su bili paralizirani nekoliko dana, što objašnjava zašto je Gunther mislio da sam Annu ubio.
MiBa sam u sub-labu prošuljao, a u A51 doveo pred turret koji nije bio pretjerano sretan što ga vidi. Evo, jedna smrt, ali ja nisam direktno odgovoran :D
Podzemnu možeš sa puno sreće i dosta ubijanja vremena riješiti bez ispaljenog metka. Poredaš si crateove da možeš skočiti na glavu UNATCO troopsa koji onda pobjegnu. Ovo ciljaš napraviti tako da ih pošalješ da pobjegnu dolje po stepenicama. Vrlo je tricky jer onda dolje moraš pullat likove do međukata prije nego se troop vrati nazad.

croat1gamer
28-08-2010, 01:16
Nizasta nisi direktno odgovoran. :)


Neg, i dalje mi nije jasno za to s podzemnom, posto je dolje 5-6 NSF vojnika i tucet tripwire mina.

The Boz
28-08-2010, 01:17
NSFovci ne triggeraju mine/laser. Samo moraš proizvoditi buku tako da oni dođu tebi.

croat1gamer
28-08-2010, 01:21
To mora da je dugo trajalo.
Al sumnjam da bih imao zivaca tolko dugo se zajebavati s time.


Eda, koliko si alertsa triggerao?

The Boz
28-08-2010, 01:23
Nula, naravno :)

SharpDressedChevap
28-08-2010, 12:12
Heboga krećem i ja tako, samo bez hakiranja ofc. Mislio sam si otežat sve tako da bacim svako vatreno oružje :) Ali bi mi bombe ipak nekad trebale.

BTW. booby traps plave boje mogu zaobić postavljanjem kutije/nečeg, a crvene? Znam da ih mogu samo proć s bypassanjem one ploče. Jel ih mogu proć s augom za Radar Transparention il tako neš :s

Babitz
29-08-2010, 13:29
S pepper sprayom moš sjebat lasere. Tko bi reko, jelda? :D

The Boz
29-08-2010, 13:30
Mislim da cigarete djeluju isto. MGS referenca :p

Chupacabra
31-08-2010, 11:26
S pepper sprayom moš sjebat lasere. Tko bi reko, jelda? :D
Danas pokusavam :pray:

Nego, presao deus ex jedinicu sa tri zavrsetka, onaj merganje sa heliosom (jc-ov glas woot!), onaj sa iluminatima (kill bobpage, fala bogu nema direktnog fajta) i onaj sa tongom, new dark age. A cuo sam da ima cetvrti, skriveni. Any info 'bout zat one?

SharpDressedChevap
31-08-2010, 11:39
Sve ženske u igri plešu, ali moraš prčkat po fajlovima tako da nisam probao.

Chupacabra
31-08-2010, 11:55
Sve ženske u igri plešu, ali moraš prčkat po fajlovima tako da nisam probao.

O cem pricas

SharpDressedChevap
31-08-2010, 12:12
A guglaj, ništa pametnog.

SharpDressedChevap
02-09-2010, 22:16
Alas Boz, halp. Dođem do dijela kad trebam iskoristit killphrase na Anni Navarre. Problem je što kuja odmah crkne, pa ne razumijem kako bih je trebao "Ankanšsčati"

GeraltofSmeg
02-09-2010, 22:18
Nemozes, ne koristi killphrase

The Boz
02-09-2010, 22:23
Trebalo bi biti cca 1-2 sekunde od kada ona pita "How did you know?" pa do *boom*. Probaj preskočiti cutscene...

SharpDressedChevap
02-09-2010, 22:29
Ne može, ona odmah padne i eksplodira. Živcira me lagano.

Magnus
16-09-2010, 16:55
Od mnogo ljudi sam čuo i ovde pročitao da je Deus Ex najbolja igra koju su ikad igrali... Ali ipak, nekako po recenzijama vidim da je bila revolucionarna za svoje vrijeme, ali vrijedi li je početi igrati danas, s obzirom da je stara 10 godina? Prema gameplayu na youtubeu me se nije dojmila ništa, što je za vas čini tako posebnom?

I ako stvarno preporučate, jel bolje zaigrat original ili Invisible War?

Bartuc
16-09-2010, 17:18
Invisible War je smeće, original je igra sa genijalnim likovima, savršenom radnjom i atmosferom te odličnim gameplayom. I dan danas je igru gušt za odigrati, nemoj propustiti ovaj biser. Zapravo, do danas se nije pojavila igra koja bi mogla konkurirati genijalnosti DeusExa, eventualno Stalker no nemreš te dvije igre direktno povezati pošto Stalker naginje FPS-u, dok DeusEx ima izraženije RPG elemente te puno kvalitetniju, dublju i slojevitu radnju.

Aral
16-09-2010, 18:39
Potpis. Invisible War je sranje nad sranjima, zato se duboko nadam, da nakon dugo dugo vremena, trojka ispadne kak spada.

Magnus
16-09-2010, 22:23
Super, odlučio sam je probat :)

E da vas pitam, teksture mi ne izgledaju baš ''čisto'', ali ne čini mi se da je to zbog stare grafike, nego baš kao da je nešto pogrešno prikazano... jeli ovo, ili moram isključit nekakav efekt ili dodat nešto ili štogod jer je sustav previše nov za tako staru igru? Imam win7 64-bit, a grafa je ATI Radeon HD 4570...

evo in-game link
http://img80.imageshack.us/img80/175/65271793.jpg (http://img80.imageshack.us/i/65271793.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

The Boz
16-09-2010, 22:26
Tako su jednom izgledale igre.

str1k3r
16-09-2010, 22:27
Tako su jednom izgledale igre.

Good 'ol days.

croat1gamer
16-09-2010, 22:28
16-bit RGB. :P

Arbiter of Change
16-09-2010, 22:35
Postoji modovlje, pitanje je samo koji će prije izaći. Iako, stari 16bit je legendaran. :)

http://www.moddb.com/mods/deus-ex-new-vision
http://www.moddb.com/mods/project-hdtp
http://www.moddb.com/mods/deus-ex-reborn
http://www.moddb.com/mods/deus-ex-revision

Magnus
16-09-2010, 22:56
@ The Boz

A znam da nemože izgledat vrhunski, nego nešto slično sam imao jedanput kad sam instalirao mod za Freelancer, kao da je svugdje gdje postoji izvor svjetla prijelaz iz svijetlog u tamno preoštar... A kako tog problema u Freelanceru bez tog moda nije bilo, zato i pitam jeli to ovako treba bit u Deus Ex-u ili je negdje problem. :wink:

SharpDressedChevap
16-09-2010, 23:00
Ja moram reć da se Annu Navarre ne može prodom opizdit i da sam se zbog toga naživcirao i sad se iskaljujem u Hong Kongu. Baš me zanima kako je to Boz uspio :roll:

The Boz
16-09-2010, 23:55
Možda je verzija ključ. Budem instalirao pa probao...

croat1gamer
17-09-2010, 00:02
Ja sam potrosio 2 camo suita za taj dio, uspio sam ju par puta opaliti s prodom/batonom, ali nikada mi nije uspjelo iz prvih par udaraca da ju skinem.
Plazma rifle ju je jednako efikasno onesposobio. :)

Dania
17-09-2010, 00:49
Znaš u čemu je fora? U tome što prvi put kad je igraš (hm...ili sam tako samo ja, nvm :) ) imaš sasvim drukčiji dojam, nego kad zaista kreneš proučavati priču i zaista se zanimati za igru. Ja sam kao dijete prvo pala na setting, atmosferu i vizualno; ali ne mogu reći sam kao klinka bila oduševljena...recimo povezanosti scenarija sa ne znam...svjetskim stvarima. Kasnije, kad te počne hvatati nostalgija...eto, dobiješ poriv da igraš ponovno, pa odigraš ponovno i tek onda vidiš sve "finese".
Invisible war, iskreno nisam igrala :eyebrows:
Eto...to je moje mišljenje...mogla bi sad nabrajati koji dio igre me se dojmio, koji lik; kad kako zašto, al' malo sam lijena.

SharpDressedChevap
17-09-2010, 10:29
Ja sam pokušao dati šansu toj igri,ali jednostavno me ne privlači igra,a grafika je najmanji razlog.Neznam. :(


Meni je prvi put bila smeće. Nisam ni prešao Liberty Island. Deinstalirao sam je. Nakon dva mjeseca zbog nedostatka igara ponovno instaliram. Tek onda sam shvatio kakav je to bog FPS/RPG hibrida.

Arbiter of Change
11-12-2010, 17:22
Ste igrali igru koja je trebala biti Deus Ex 3, ali nakon Invisible War faila je ta ideja otpala tako da je igra postala svojevrsni spiritualni nastavak?
Zove se Project Snowblind i mogu se vidjeti u njoj elementi DE-a premda je daleko više "pravi" FPS.


Ja sam pokušao dati šansu toj igri,ali jednostavno me ne privlači igra,a grafika je najmanji razlog.Neznam. :(
Koči te to da o igri misliš kao o FPS-u.
Nemoj da te ta perspektiva zavara, Deus Ex je samo koristi zbog mehaničkih razloga, a u biti je RPG u duši.

Aerial
11-12-2010, 19:00
Hm, Crystal Dynamics... mogo bi probati :D

W3DR4N
11-12-2010, 19:15
Ste igrali igru koja je trebala biti Deus Ex 3, ali nakon Invisible War faila je ta ideja otpala tako da je igra postala svojevrsni spiritualni nastavak?
Zove se Project Snowblind i mogu se vidjeti u njoj elementi DE-a premda je daleko više "pravi" FPS.

Da, ok je bio. Ali izašao je puno prekasno.

Bartuc
11-12-2010, 19:29
Na Steam verziju ne mogu stavljati nikakve modove!? :cry:

Mislio sam staviti par grafičkih modova, i kasnije onaj Nameless mod kojeg hvalite. Na kraju niš od toga?

SharpDressedChevap
12-12-2010, 13:03
60 KN viška -> SoldOut Deus Ex, skini Nameless i ubij se od užitka :P

W3DR4N
12-12-2010, 13:08
Zašto bi itko igrao nekakav narcosoidni mod? Smeće.

Bartuc
12-12-2010, 13:18
Ljudi kažu da je genijalan, tak da, zašto ne?

@Ćevap, onda sam se bezveze digitaliziro.

W3DR4N
12-12-2010, 13:19
Mod je bezveze.

SharpDressedChevap
12-12-2010, 14:03
Bravo Vedrane... Jednostavno bravo. Da recimo netko nešto takvo kaže o nedajbože iPhoneu ili bilo čemu što je od Applea, prvi bi ti digao bunu protiv njega... ali zato ti možeš o svemu ostalom biti vrhovni ocjenjivač i ti si najpametniji na cijelom forumu :bravo:

Aerial
12-12-2010, 15:03
Ček, jel Nameless ima zapravo ikakve veze s Deus Exom osim enginea?

SharpDressedChevap
12-12-2010, 15:07
Ima mnogo referenca na DE u igri, zapravo je sve kao jedna velika parodija na DE ali je igra u nekim segmentima čak i bolja. Priča prati ForumPlanet, znači kreatori su uvalili svoje nickove (s foruma) u igru i svaki lik u igri odgovara stvarnom čovjeku. Detalja ima PUNO. Ima svašta... onako, baš svašta.

croat1gamer
12-12-2010, 15:10
Ukratko, igras na 'planet deus ex' forumu.

Chupacabra
14-12-2010, 13:30
ukratko, moraš zaigrat da bi skužio.

Tonach
19-12-2010, 11:34
The Nameless Mod je fenomenalan. Warren Spector approved: http://www.offtopicproductions.com/foru ... 203#p38203 (http://www.offtopicproductions.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=1852&p=38203#p38203)


Mod nije narcisoidan, on predstavlja predanost radu koji se uspio završiti nakon sedam godina. Momci imaju planove profesionalno se baviti izradom igara, i mod je svakako dobar korak izradi vještinu.

Preporučam New Vision beta na istom forumu. Dodaje hq world texture

Chupacabra
20-12-2010, 13:17
eto. vidite i sami koliko je mod awesome.

W3DR4N
20-12-2010, 13:31
Mod nije narcisoidan, on predstavlja predanost radu koji se uspio završiti nakon sedam godina. Momci imaju planove profesionalno se baviti izradom igara, i mod je svakako dobar korak izradi vještinu.


:rotfl:
A dobro im je krenulo kad im je trebalo sedam godina, a ovima za kompletnu igru možda dvije. Kretenizam žešći.

The Boz
20-12-2010, 13:37
Tako je, Weky. Svi modderi na svom modu rade 12 sati dnevno, šest dana tjedno.

Chupacabra
20-12-2010, 13:37
pa oni nisu nolajferi.

Spectoru i ekipi je to posao, a ovima je to razbibriga. Ono, logika. :(

SharpDressedChevap
20-12-2010, 18:03
Vedran i logika ne idu u istu rečenicu...

Babitz
20-12-2010, 19:46
Naprotiv, Vedran je jedini kojem je logika na mjestu...

SharpDressedChevap
20-12-2010, 20:22
Ma ono, i da je najpametniji na cijelom forumu uzalud mu to kad je takav kakav je. Izloži mu neoborive argumente, činjenice, svoje mišljenje - on će uvijek tupiti svoje, i nametati to. Ide na živce, ali da netko tko nije "crven" krene to radit onda bi ga se ofc. po kratkom postupku rješilo.

The Boz
20-12-2010, 20:32
Pa, erm... nebi... Ne benamo ljude jer su u krivu.

Xero
20-12-2010, 20:50
A jel ih benate, ako su kreteni?

Babitz
20-12-2010, 21:08
Isuse facepalma. Neću se trudit više.

Feanor
20-12-2010, 21:46
Pa, erm... nebi... Ne benamo ljude jer su u krivu.

viewtopic.php?f=14&t=33108&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=14&t=33108&start=15)

Nezz jeli covjek benan, ali....

http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/LOL.jpg

Previse visim po forumu, DAMN!!1

SharpDressedChevap
20-12-2010, 22:46
Pa, erm... nebi... Ne benamo ljude jer su u krivu.


Ma nisam na to mislio, nego na pametovanje i konstantni mindraping. Pa hebote da ja trollam ko Vedran i na 4Chanu bi više dopizdio i Bogu i narodu, a kamoli na nekom forumu.

Ali i reakcije na takve ispade su mi kul, dođe Vedran i kaže da je neka igra smeće. Ništa.
Neki random lik kaže da mu je igra smeće. Svi odmah "omg kako to", "po čemu to misliš" itd itd.
Mislim, znam da su svi već navikli na njega ali daj, da sad ja dođem na temu o iPhoneu i svakim postom počinjem pljuvat po Macu (BEZ osnove) sigurno bih ispao glup, ne?

Pa hebemu onaj lik Admiral je isto pričao sranja bez osnove pa je popušio ban. Najlakše je glumit budalu i nitko te ne dira, jel.

W3DR4N
21-12-2010, 00:48
Ne velim ja da je Deus Ex smeće, nego mod o nekakvom forumu. Nulta zanimljivost, kao da Arap igra ne znam, Neverwinter mod o PC Play forumu.

The Boz
21-12-2010, 02:16
Hmm... to bi bilo interesantno... već vidim W3DR4Na kao nekon high-level crvenog troll sorcerera sa hrpom debuffova i fire-based spellova.

SharpDressedChevap
21-12-2010, 19:57
Nije važno jesi govorio za Deus Ex ili za mod od istog, ali ne možeš tako. Ono, ljudi su 7 godina radili mod, uložili trud u to, stvarali novu priču, datacubeove, novine... Onda nakon toga su radili ogromne lokacije, ono znaš koliki je kompleks tunela, kanalizacije, skrivenih prostorija ispod grada :pray: Nova oružja, još teži stealth, AI bolji... Sve to i još mnogo toga je napravljeno od strane neke forumske ekipe kojima je to hobi, a ovima što su radili oriđiđi je to posao. A to što tebi nije smiješno, okej. Ali je igra u ostalim segmentima čak i bolja od originala i ne možeš reć da je smeće, jerbo nije.

Chupacabra
22-12-2010, 12:45
Ono, Warren Spector bi im još trebao odati priznanje.

Interceptor
22-12-2010, 13:28
Čekaj, to je mod o nekom forumu? I vi to igrate???

SharpDressedChevap
22-12-2010, 17:52
Daj ono, malo proguglaj i vidi o čemu se radi.

Babitz
16-01-2011, 21:09
Instalira se. 8)

Prigodna. (ZCk8ByyCsks)

Xero
16-01-2011, 21:43
Prilagodnija (6j8jMn2Kcgs)S8)

Babitz
16-01-2011, 21:49
Ne znam kak sam zaboravio na to. :rotfl:

Magnus
13-02-2011, 14:48
E da pitam, tek sam počeo igrat ovo, samo sam trening misiju prošao, nikako da uhvatim vremena...

Oni tech goggles npr. imaju charge. I kad ih useam, jel se moraju istrošit skroz, kao, jednokratna upotreba, ili ih mogu unequipat? Jer ne mogu nać tipku za unequip.

SharpDressedChevap
13-02-2011, 14:57
Mislim da je jednokratno.

Chupacabra
14-02-2011, 13:37
Je, jednokratno je. Condombased.

Totoro
07-03-2011, 13:16
Prilagodnija (6j8jMn2Kcgs)S8)
:pray: :pray: :pray:

Počeo sam igru pred neku večer. Prešao sam onaj Hells Kitchen što se tiče generatora u warehouse, ali sam zaboravio na onu sporednu misiju s Ambrozijom. Sada mi svi u bazi seru, pogotovo ona kučkabot. :(
Oće to imati puno utjecaja na daljnju igru što nisam prešao sporednu misiju?
Anyway, igra je odlična. Nevjerojatno je kako te uvuče u taj svijet i stvarno si u nekom RP programu da imaš osjećaj da si ti JC Denton :o

Chupacabra
07-03-2011, 13:21
Nema velike posljedice :)

Totoro
07-03-2011, 13:24
Dobro je, sad mi je lakše :D
Jel se ja mogu vratiti u Hells Kitchen ako želim ?

Totoro
11-03-2011, 11:48
Oružja izgledaju kao spajalice :/

Chupacabra
11-03-2011, 11:49
Ne izgledaju, na kojim si ti drogama :)

SharpDressedChevap
11-03-2011, 13:43
Kakve vražje spajalice? :|

The Boz
11-03-2011, 13:43
Možda Stealth Pistol?

Chupacabra
11-03-2011, 13:45
Mozda druga reza ili nesto?

Totoro
11-03-2011, 20:08
Da, kad pucam iz sth pištolja imam osjećaj ko da je klamarica. Onaj assault gun je ko one kineske mitraljez puške na benčiće, a sačmarica izgleda ko neka dječja lite vezija mini topa.

Dania
09-08-2011, 01:37
Evo nečeg zanimljivog ^^

http://pc.ign.com/articles/118/1186798p1.html?RSSwhen2011-08-08_144000&RSSid=1186798&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+ignfeeds%2Fpc+%28IGN+PC%29

Chupacabra
09-08-2011, 02:02
Kul je.
Ej Dania, ako imas na kompu instaliran Deus Ex, skini i instaliraj The Nameless Mod. Vjeruj mi na rijec. ;)

Dania
09-08-2011, 02:06
Nemam, imam na starom Steam accountu za koji sam zaboravila password i ne mogu se sjetit odgovora na security pitanje :D
al' budem ga ponovno instalirala ovih dana, kontam si

Babitz
09-08-2011, 12:01
New Vision postoji već neko vrijeme. Možda ga instalriam i prođem igru još jednom prije neg HR izađe.

System
09-08-2011, 16:52
Probao sam onaj Nameless mod. Ne znam, bezveze mi je. Imam osjecaj kao da je to neka interna sala i da je ja ne kontam niti mi je mjesto tu.

Chupacabra
09-08-2011, 16:57
Ti nisi bio aktivan na PDX forumu. Ja cak i jesam jedno vrijeme pa sam uhvatio pokoju foru. Svejedno odigraj, stealth sistem je vrlo poboljsan i prica je ok :)

SharpDressedChevap
09-08-2011, 21:08
Ma zakon mi je taj mod, ponajviše zbog onog librarya. walton simons :pray:
Priča je bedasta ali baš daje neki dobar ugođaj u sivilo DE svijeta.

Chupacabra
09-08-2011, 21:11
E da, to je kul.

Walton Simons? What the hell are you doing in a bookstore?

Eh? Oh, you must mean Walton Simons. I am simply walton simons.

Huh?!

Babitz
10-08-2011, 04:03
I ček, ti preporučaš taj mod ljudima koji nisu ni čuli za taj rendom forum?

SharpDressedChevap
10-08-2011, 09:35
Pa isusati nije da je priča totalno nerazumljiva, nisam nikad ni prismrdio tom forumu pa razumijem o čemu se radi. Taj grad je "forum", vlast u njemu održavaju "moderatori" i oni mogu druge "bannati". Jebeno jednostavno zapravo.

Ima par internih fora ali bože moj. Bičate zbog par gluposti a mod ima još i ogromni grad (sa kompleksom kanalizacije), dvije religije u igri :), nova oružja, bolji stealth, nove knjige, datacubeovi i tekstovi u novinama...

Arbiter of Change
31-08-2011, 17:29
For realz?

http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... 93-Deus-Ex (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/4093-Deus-Ex)

Babitz
31-08-2011, 19:37
Ovo sam dugo čekao. Yahtzee. <3

W3DR4N
31-08-2011, 21:23
Manje više je potvrdio da je orginalni Deus Ex smeće.

Aral
01-09-2011, 08:21
Manje više je potvrdio da je orginalni Deus Ex smeće.
+1

:)

Babitz
01-09-2011, 08:55
Manje više je potvrdio da je orginalni Deus Ex smeće.
+1

:)
+2

Aral
01-09-2011, 10:14
Haha, dobar!

Arbiter of Change
09-09-2011, 11:53
Human Revolution mod za Deus Ex. :)
http://www.moddb.com/mods/deus-ex-unreal-revolution

Deus Ex Unreal Revolution is a mod for the original Deus Ex that acts as a parody of Deus Ex: Human Revolution while providing commentary on the video game industry and modern gameplay mechanics. Assume the role of a wrist blade equipped JC Denton and perform cinematic takedowns on your mission to rescue Tracer Tong.

cham3leon
09-09-2011, 13:19
Znači nameless mod ima svoju priču koja nema veze sa Deus Ex-om?

croat1gamer
09-09-2011, 15:23
Nameless mod ima pricu vezanu uz PDX (planet deus ex) forum, te obiluje referencama & co. na originalnu igru.
Ali da, nema nikakve veze sa pricom originala.

Aerial
10-09-2011, 12:36
Human Revolution mod za Deus Ex. :)
http://www.moddb.com/mods/deus-ex-unreal-revolution

"Those elements mixed together is definitely like a sauce."
"What?!"

:pray:

Babitz
10-09-2011, 13:02
Ime tog thuga koji veli to "...like sauce" je ime art direktora igre, skraćeno JJB. Ili je možda lead dizajner, on je isto JJB, zaboravio sam. Brkam im imena. :(

cham3leon
13-09-2011, 23:11
Jel koristi ičemu onaj omamljivač? Neprijatelj se trese desetak sekundi, a ako ga opalim nožem ili nečim, isti čas se budi iz kome i puca po meni.

Inače, igra je predobra, završio baš onu misiju u Hell's Kitchen.

croat1gamer
13-09-2011, 23:36
Ako ga ne knocka unconscious iz prve nakon sto ga s time pukneš s leđa promijeni u neki blunt (batona se jedino sjećam) i udari još jednom. To bi trebalo bit dovoljno za svakog stock protivnika.

Ugl, zapamti- Sve zguza.

Babitz
13-09-2011, 23:37
Sleđa ti baton i prod rade veći dmg. Meni su uglavnom one hit KO. Aug za jači melee dmg pomaže.

derp, kroati se ubacio kad sam pisao ovo.

cham3leon
14-09-2011, 08:45
Znači ako ga samo knifeam sleđa napravim manje damagea nego sa prethodnim prod-om? Imam aug za jači melee ali se nisam sjetio koristit ga u takvim situacijama.

Babitz
14-09-2011, 13:52
Prod sleđa plus aug za jači melee bi trebao sve sredit isprve. Osim ako ti je melee na untrained. Knife je sranje. Radije koristi Baton. Ima jači dmg kolko znam. Gdje si sad?

croat1gamer
14-09-2011, 14:19
Inače, igra je predobra, završio baš onu misiju u Hell's Kitchen.

Ako se dobro sjecam, to je skoro pa sami pocetak.

SharpDressedChevap
14-09-2011, 14:21
Znači ako ga samo knifeam sleđa napravim manje damagea nego sa prethodnim prod-om? Imam aug za jači melee ali se nisam sjetio koristit ga u takvim situacijama.

A i najlakše ti je samo opizdit nekog Batonom, ne trebaš uopće Prod koristiti.
Doduše nisam siguran jel to baš tako lako kasnije u igri.

Babitz
14-09-2011, 14:25
Melee na master + dragon's tooth i svi padaju isprve. Pa i neka vrata. :D

SharpDressedChevap
14-09-2011, 14:28
Ah, ja mislio na non lethal :)
Mislim čak da i na Trained možeš većinu neprijatelja isprve s njim. To s vratima je skroz zgodno, a i za suicidalni rush na robote nije loš.

Babitz
14-09-2011, 14:30
Pa ono, ballistic protection + speed + regen i gg za jedi roleplay.

cham3leon
14-09-2011, 15:42
Hm, u biti sad vidim da skillove nisam uopće dirao :(

Jel se to isto mora kod medbotova ko za augmentacije ili se može onako usred misije?

SharpDressedChevap
14-09-2011, 15:53
Bilo kad, F1, klikni Skills i biraj :)

Babitz
14-09-2011, 21:46
Meni rula kak igra ima masu kratica. Npr. nikad ne klikćem na "hack" neg alt+h nit ne šaltam aug / skills / quest / itd. tabove mišem.

DelPiero
19-11-2011, 20:19
Nešto mi ova igra i nije legla.

Chupacabra
19-11-2011, 21:25
Iluminatu prljavi.

System
08-02-2012, 20:20
VmQpXpeiPFo

uoREOpany_Q&feature=related

SfxMjAkFW0k&feature=related

Jay Z Denton!

Horny Devil
08-02-2012, 20:49
Dobra fora.

beba nema zvečku
07-07-2012, 09:26
e na treningu mi je trebalo oko 6 puta da prijeđem onaj stealth dio, je to jako katastrofalno?

Sonic_Moronic
07-07-2012, 09:27
Tak je i meni, ali stealth ti je inače prelagan.

Sonic_Moronic
08-07-2012, 14:15
The plot thickens. Taman sam pobjegao iz hotela nakon što Paul bude napadnut. Lajkam gdje ova priča vodi.
Inače sam prešao na potpuno stealth gameplay, imam combat strength i run silent, i apgrejdo sam stealth pistol sa svime što sam našao. Dat feeling kad sam pobjegao od UNATCO vojnika bez da me itko primijetio.

Chupacabra
08-07-2012, 14:17
A ne bi ostao i spasio vlastitog brata, a? Pičko izdajnička.

Sonic_Moronic
08-07-2012, 14:19
Pa da moram raditi masakr? Ne hvala, izbjegavam napucavanje što više jer me samo deprimira. Igra je odlična sve dok ne moraš nikog pucati.

Also, da li postoji neki način da mini-crossbow postane manje beskoristan ili da ga jednostavno bacim? Užasan je. Tranquilizer darts, prije red alert darts.

Babitz
08-07-2012, 15:52
Isuse kako si grozan u ovoj igri. :(
mini crossbow je OP ako išta.

Sonic_Moronic
08-07-2012, 15:54
Sad me i ti hoćeš trolati? Da, tih 20 sekundi dok ne padnu na pod uopće ne smeta. Samo cijelu bazu stignu informirati.

I rulam u igri. Sad sam ubio Annu sa jednim pucnjem u glavu iza leđa jer joj treba sekunda da te primijeti nakon što cut-scena prođe. Lol.

Babitz
08-07-2012, 16:05
Kakvih 20 sekundi, lol.
Upucaš jednog dok je solo ili upucaš njih 2-3 zajedno. Nećeš upucat jednog, a 20 mu ih je sa strane. Za to je baton i odvlačenje tijela.

Upucao si Annu kod stanice? Šteta. Ima jedan beskrajno bolji način. :D

Maloki
10-07-2012, 00:46
Koje stanice? Ja ju sredio na avionu. Kurva grozna.

Chupacabra
10-07-2012, 00:52
Priča o subway stanici.

@Babitz: Flatlander woman?

Sonic_Moronic
10-07-2012, 06:47
Dobar je Hong Kong. Najbolji level dosad.

Proklete kurve koje te žicaju novac, na kraju ti ni ne daju. Ubio bi ih ali ne igram tako zao.

Jel' ja sad mogu zadržati mač dokle hoću? Zakon je.

Chupacabra
10-07-2012, 09:51
Možeš.

Babitz
10-07-2012, 20:36
Priča o subway stanici.

@Babitz: Flatlander woman?
Da.
O4wH-bU-YVY

Sonic_Moronic
12-07-2012, 19:14
Ovo s Iluminatima mi je već previše, natrpavaju teorije zavjere jednu na drugu.

Inače samo pokušavam naći što više zamjerki jer se sve više ufuravam u igru i već znam 100% da ću je preći.

System
12-07-2012, 20:17
Ovo s Iluminatima mi je već previše, natrpavaju teorije zavjere jednu na drugu.

Pa u tome i jeste fazon, igra je ogromna parodija na teorije zavjere, od samog imena glavnog lika do helikoptera u kom se vozas.

Bartuc
12-07-2012, 20:28
Ck6h2lwUAX4

Sonic_Moronic
17-07-2012, 08:59
Mfw Pariz:


ANNETTE
Chad knows exactly what he is doing. He will be a great hero in French history.

CHARLOTTE
A martyr, maybe, not a philosophe.

ANNETTE
He's quoted all over the world.

CHARLOTTE
Slogans, antics, no Contrat social.

ANNETTE
Ideas take many forms.

CHARLOTTE
He recycles the past. It is nothing special to be a reactionary who tries to
revive the same old rhetoric.

ANNETTE
Political freedom is "rhetoric?"

CHARLOTTE
A necessary deception of the industrial age.

ANNETTE
A realization, rather, of the value of human life.

CHARLOTTE
Human life was valuable only in one sense. Suddenly any person was a unit of
labor in the factory system, roughly equivalent to all others, and was therefore
a transferable resource.

ANNETTE
It was the greatest age this planet has ever seen. The age of invention, of
self-reliance, of the individual artist.

CHARLOTTE
And transferable resources must be free to move about, in response to market
forces. That's "freedom." Now that most people don't produce anything of value -
-

ANNETTE
We're talking about the inherent worth of an individual, not economic utility.

CHARLOTTE
Now that only a few people create wealth -- the scientists, engineers, bankers,
and so on -- we require an arrangement of the few over the inert mass the rest
of us have become.

ANNETTE
A nation's government does not have to bow down beneath economic laws.

CHARLOTTE
That is where we differ. I believe the evolution is always in that direction.

Not sure if video game...

Sonic_Moronic
21-07-2012, 14:59
NG1qKzIsisU

A BAWW

Chupacabra
21-07-2012, 15:42
A BONG

System
08-08-2012, 14:13
Hocu opet da igram, koje modove bi ste preporucili.

Sonic_Moronic
22-08-2012, 09:05
yJo3jdtcjWE&feature=g-user-lik

Babitz
22-08-2012, 15:33
Leo Tierney, lol. Vidio sam njegove videje prije već.

Bartuc
25-08-2012, 10:30
Pre jebeno, jel ima još toga!? :D

Chupacabra
25-08-2012, 14:47
The Nameless Mod je super.

Arbiter of Change
15-11-2012, 15:41
HDTP napreduje s tim da je danas izašla beta koja je više-manje konačna WiP verzija sa eventualnim hotfixovima ako zatrebaju.
http://www.offtopicproductions.com/foru ... =9&t=11566 (http://www.offtopicproductions.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=11566)

Also, be warned: it's a beta, and it's been tested by basically...me (mostly in a "load it up, do the changes I've made work" sense) and Daveyboy (who made all the newspaper & book textures, and who has been playtesting more extensively). I've hopefully fixed most of the bugs he's reported thus far, but who knows. Basically, there could be sudden OMGWTF show-stopper crashes, so save fairly often. If you can get a reproducible crash, then that's actually pretty useful so keep the log file (HDTP.log) and send it to me. Or post it here in this thread.
http://i.imgur.com/K533N.jpg

Chupacabra
15-11-2012, 18:03
:pray: