PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi



dope
28-01-2006, 15:37
:cry:

dope
28-01-2006, 15:44
:cry:
Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
Pomozite :shock:

Panzer_General
28-01-2006, 16:15
hmmm... reset i blokiranje vecinom slucajeva su povezani sa problemom sa memorijom... provjeri memu, probaj isprobat satroj sa drugom memom...

D.E.M.O.
28-01-2006, 17:52
mozda ti je memorija preclockana. tako je meni stalno izlazilo iz World of Warcrafta i kad sam smanjio clock procesora i memorije u biosu sve je radilo normalno.

W1k1n6
31-01-2006, 14:44
:cry:
Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
Pomozite :shock:
Može tu biti svašta, ali meni prvo pada na pamet pregrijavanje procesora. Pri izvođenju složenijih aplikacija kao što su igre, procesor se puno jače grije nego tijekom "običnog" rada u Windowsima, pa kad mu temperatura probije sigurnosnu granicu, gasi ili resetira stroj. Bilo bi dobro da provjeris temperaturu procesora/sistema.

MarkaN
15-02-2006, 21:27
:cry:
Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
Pomozite :shock:
Može tu biti svašta, ali meni prvo pada na pamet pregrijavanje procesora. Pri izvođenju složenijih aplikacija kao što su igre, procesor se puno jače grije nego tijekom "običnog" rada u Windowsima, pa kad mu temperatura probije sigurnosnu granicu, gasi ili resetira stroj. Bilo bi dobro da provjeris temperaturu procesora/sistema.

Istina meni se također slično dešavalo, no otkad sam zamijenio hladnjake (uzo Thermaltake) sve ide bez problema u najboljem redu.

15-02-2006, 21:45
savinuta matična...vjerujte,događa se :roll:

Pain
16-02-2006, 11:36
brijem da je je liku u biosu namješteno restartanje tijekom malo veće temperature pa bi onda to trebalo pogledat. jer komp nekad može bit namješten da se restarta na maloj temperaturi, a najčešće ni jedan stroj ako igrate igre nemože radit na tako maloj temperaturi.

Lord Bazooka
18-02-2006, 18:29
Mogu se samo pridružit komentarima ostalih! To ti more bit pregrijavanje, ko meni (držim jednu stranu kučišta stalno otvorenu), ALI može biti i virus. Meni je (koliko god glupo zvučilo) prije dve godine upo BugBear (ili kak već), igre mi radile samo deset minuta, a onda puf resetiranje ) pretpostavljam da nije proc jer bi onda samo bloko! :twisted: :kill:
____________________________
Burnin fire passion for gaming

v4MP1r3
18-02-2006, 19:05
Mogu se samo pridružit komentarima ostalih! To ti more bit pregrijavanje, ko meni (držim jednu stranu kučišta stalno otvorenu), ALI može biti i virus. Meni je (koliko god glupo zvučilo) prije dve godine upo BugBear (ili kak već), igre mi radile samo deset minuta, a onda puf resetiranje ) pretpostavljam da nije proc jer bi onda samo bloko! :twisted: :kill:
____________________________
Burnin fire passion for gaming

ovo 100% jer se i to meni desavalo ne znam... sa SA i GW

goGAMERo
27-02-2006, 20:25
Može svašta biti, ali mišljenje mi je najbliže wikingovom! U prijatelja mi se to događalo dok je radio u windowsim, temp proca bila 70 C, lol!

King tiger
27-02-2006, 20:34
Mozda je do memorije na grafi?
Koji ti je proc.Meni sa starim xp se isto desavalo zato jer je box cooler radio slabije a temp za gasenje u biosu bila nisko postavljena.
Meni temp 34 u windowsima 37 tokom igranja na amd 64 3200+ i box hladnjaku ali sa onim briza rupicastim kucistem.Fakat je dobro
http://www.kubix.nl/images/Codegen%20E6099-CA.jpg

goGAMERo
27-02-2006, 20:39
Meni je inace temp proc oko 21 C, jer ga bo dobro hladim! :)

stvarno može svašta biti, ali očito je rješio problem!

W1k1n6
28-02-2006, 02:07
BTW, najčešće do pregrijavanja dolazi kad se istroši termalna pasta između proca i hladnjaka, pa bih preporučio da od tuda kreneš.

MT007
18-03-2006, 15:51
nakon sto sam instalirao sims 2 i mogli su se igrati,kada instaliram ekspanziju SIMS 2 UNIVERSTY nemogu ih igrati jednostavno kaze da to nije pravi cd i tako svaki put. :(

King tiger
18-03-2006, 16:35
banajte ovog lika mtoo7 spama i jos govori o piratima :twisted:

Prince-Artas
18-03-2006, 20:13
nakon sto sam instalirao sims 2 i mogli su se igrati,kada instaliram ekspanziju SIMS 2 UNIVERSTY nemogu ih igrati jednostavno kaze da to nije pravi cd i tako svaki put. :(

nemaš orginal igru

spidEY
18-03-2006, 22:02
Govoriš o originalu ili kopiji ? :?

Lord Ragnarok
23-03-2006, 20:50
Imam jebenih problema s internetom. Jednostavno mi neće otvoriti neki dio stranice npr. idem si stvoriti blog i stisnem dalje nakon 2 faze i jednostavno mi to neće otvoriti ili mi piše ''molim vas da ponovno odaberete'' ili da nekaj napišem.Please someone HEEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEEE!!!

goGAMERo
23-03-2006, 20:52
Instaliraj firefox! :)

Prince-Artas
23-03-2006, 20:52
Imam jebenih problema s internetom. Jednostavno mi neće otvoriti neki dio stranice npr. idem si stvoriti blog i stisnem dalje nakon 2 faze i jednostavno mi to neće otvoriti ili mi piše ''molim vas da ponovno odaberete'' ili da nekaj napišem.Please someone HEEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEEE!!!

stranica ne postoji

barka
25-05-2006, 12:15
:cry:
Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
Pomozite :shock:

I meni se dogadja ista stvar..........poluditi cu