PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gunz



AVGstar
13-02-2007, 15:10
Instaliro sam igru sa PCplay-ovog DVD-a i pokrenem igru i pocnem mi nesto downoloadat i stane mi na 96.96%.sad je moje pitanje:dal nesto nevalja s igricom sa Pc-evog DVD-a ili jednostavno igrica nevalja ili to samo meni nevalja ;)

13-02-2007, 21:51
malo ti je nejasno pitanje daj u detalje!!! :rotfl:

flander
13-02-2007, 22:36
malo ti je nejasno pitanje daj u detalje!!! :rotfl:



pa kaj ti ni jasno,lipo čovik kaže da mu skidanje stane na 97%,i pita dal je to zbog PCP DVD-a ili to njemu samo neš sere igra.


Mislim da nebi trbalo bit do PCP DVD,probaj kod nekog drugog ili skini sve sa neta

AVGstar
13-02-2007, 23:30
malo ti je nejasno pitanje daj u detalje!!! :rotfl:
evo da ti malo pojasnim:1.instaliro sam igru ; 2.pokrenuo sam igru ;
3.Onda mi pise torrenting files i stane mi 96.93% i tako stoji zauvijek
si sada skuzio ;) mislim da sam dovoljno dao detalja(oces da napisem u koje sam vrijem radio i sta sam nosio na sebi ;) )
a i procito sam na nekim forumima da se to i drugim ljudima dogadalo :shock: znaci da nije u meni problem :P

Duke of Earl
14-02-2007, 12:15
malo ti je nejasno pitanje daj u detalje!!! :rotfl:
evo da ti malo pojasnim:1.instaliro sam igru ; 2.pokrenuo sam igru ;
3.Onda mi pise torrenting files i stane mi 96.93% i tako stoji zauvijek
si sada skuzio ;) mislim da sam dovoljno dao detalja(oces da napisem u koje sam vrijem radio i sta sam nosio na sebi ;) )
a i procito sam na nekim forumima da se to i drugim ljudima dogadalo :shock: znaci da nije u meni problem :P

Dogodilo se i meni, samo trebas cekat malo dulje, skida jako sporo jer je torrent. Meni je zavrsilo za sat vremena :rotfl:

Nightyx
14-02-2007, 12:18
skini je na hard i pokreni opet instalaciju sa harda