PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Sims 2



just4u
13-02-2007, 13:24
Ljudi jel ima netko ovo?

Nightyx
13-02-2007, 18:40
ne bi to volio imati :rotfl:

Dreadlock
13-02-2007, 18:55
DAJ AJDEEEEEEE!!!! SIMSI??

covjece.....to je fakat,al fakat izlizana igra.Ideja je po meni dost dobra,al izvedba je katastrofa....mislim vrte jednu te istu temu non-stop. :boohoo: :boohoo: :kill:
SIMS 2 PETS??
kupi jedinicu...i tam imas ekspanziju pets.....

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 19:07
ma koji Simsi covjece? BTW, mislim da vec ima tema o Simsima negdje.

Regret
13-02-2007, 20:11
Si gay ili si curica? :)

flander
13-02-2007, 20:48
Si gay ili si curica? :)



oboje :D

Dreadlock
13-02-2007, 21:59
a dobro...gle,pustite ga...o ukusima se ne raspravlja......


al ipak....SIMSI?? :o :o

Pilip
13-02-2007, 22:01
Simsi su najprodavanija i vjerojatno najpopularnija igra ikad.
Jos od doma originala pa sve do sada do najnovijih nastavaka ljudi iz EA uspijevaju napravit hit sa svakom ekspanzijom. Mislim da to dosta govori o kvaliteti ekipe koja radi igru ali i o samoj igri koja je za ono cemu je namijenjena i vise nego dobra. Zato, bili vi fan Simsa ili ne, bilo bi uredu da pokazete kakav takav respekt prema najprodavanijoj igri u povijesti.
A svi znamo da ste sigurno probali, cak i neko vrijeme igrali Simse.

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 22:06
svaka cast igri, ali totalno nije za gamere, al ko voli nek izvoli

W3DR4N
13-02-2007, 22:12
Definiraj pojam: gamer.

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 22:12
Definiraj pojam: gamer.

muska osoba - gamer

Pilip
13-02-2007, 22:14
Kakve ti osobe podrazumijevas kad ih oslovljavas sa "gamer"?
Ovako lakse?

Gothmog
13-02-2007, 22:15
Zar je i takva ekspanzija izasla? :o no comment

Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?

Po cemu se to onda razlikuje od Catz,ili Dogz serijala? uh...pretjeruju...

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 22:16
Kakve ti osobe podrazumijevas kad ih oslovljavas sa "gamer"?
Ovako lakse?

nerazumijem to lakse

Pilip
13-02-2007, 22:19
Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?


Tocno to.
Simsi su simulacija zivota. Veoma dobra simulacija zivota,a da ju se poboljsa treba ju cijelo vrijeme "nadogradivat". Treba ubacivat sve segmente ralnog zivota u nj.

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 22:21
Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?


Tocno to.
Simsi su simulacija zivota. Veoma dobra simulacija zivota,a da ju se poboljsa treba ju cijelo vrijeme "nadogradivat". Treba ubacivat sve segmente ralnog zivota u nj.

kak su krenuli jos ce napravit i SIMSE u kupaonici i na WC - u

Gothmog
13-02-2007, 22:23
Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?


Tocno to.
Simsi su simulacija zivota. Veoma dobra simulacija zivota,a da ju se poboljsa treba ju cijelo vrijeme "nadogradivat". Treba ubacivat sve segmente ralnog zivota u nj.

Do kojeg stadija "realnog zivota" te ekspanzije moraju doc?

eh...svaka im dala,na cemu ce sve zaradjivat...

13-02-2007, 22:28
svaka cast igri, ali totalno nije za gamere, al ko voli nek izvoli

Ma daj, nije za gamere, koji ti je vrag, definiraj si prvo gamer., pa se onda javi..

Pilip
13-02-2007, 22:38
Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?


Tocno to.
Simsi su simulacija zivota. Veoma dobra simulacija zivota,a da ju se poboljsa treba ju cijelo vrijeme "nadogradivat". Treba ubacivat sve segmente ralnog zivota u nj.

Do kojeg stadija "realnog zivota" te ekspanzije moraju doc?

eh...svaka im dala,na cemu ce sve zaradjivat...

Svaki put se moze naci nesto sta vrijedi "dodati" originalu, jel?
Simse bi mogli u nedogled nastavljat.
Ali ipak: Cemu mjenjat konja koji pobjeduje?

Gothmog
13-02-2007, 22:54
Cemu mjenjat konja koji pobjeduje?

Kao i uvijek,allmighty dollar pobjedjuje...

Nightyx
14-02-2007, 07:56
Pa sta se radi tamo? brine se o ljubimcima?


Tocno to.
Simsi su simulacija zivota. Veoma dobra simulacija zivota,a da ju se poboljsa treba ju cijelo vrijeme "nadogradivat". Treba ubacivat sve segmente ralnog zivota u nj.

kak su krenuli jos ce napravit i SIMSE u kupaonici i na WC - u

To postoji još od prvog djela :rotfl:

Letva
14-02-2007, 13:09
Si gay ili si curica? :)

Znači ti si gay ako igraš simse?


Koji moronsko pitanje.

Booby
14-02-2007, 13:28
Simsi su najprodavanija i vjerojatno najpopularnija igra ikad.
A svi znamo da ste sigurno probali, cak i neko vrijeme igrali Simse.

E recite vi šta oćete,al ovo je istina.

WEASEL
14-02-2007, 13:55
aj ne vrijeđajte, čovjek igra što želi, mogao bih ja nešto reći svima koji obožavaju cod2 ali neću, jer poštujem druga mišljenja i ukuse

Dreadlock
14-02-2007, 14:49
gle,ja ne zelim pljuvat po nikom...priznajem,probao sam simse i svidila mi se ideja,samo ja mislim da su ipak izbacili previse naslova o simsima,tako da nisu svi tako dobri. To je moje misljenje

sto se tice ovog dijela o gamerima...necu puno komentirati,samo cu reci da bi pravi gamer trebao bar malo zaigrati jednu od,ako ne i najbolju menadersku simulaciju.....

opet naglasavam da je to moje misljenje

WEASEL
14-02-2007, 14:51
a to ti je komercijala....

Letva
14-02-2007, 15:00
gle,ja ne zelim pljuvat po nikom...priznajem,probao sam simse i svidila mi se ideja,samo ja mislim da su ipak izbacili previse naslova o simsima,tako da nisu svi tako dobri. To je moje misljenje

sto se tice ovog dijela o gamerima...necu puno komentirati,samo cu reci da bi pravi gamer trebao bar malo zaigrati jednu od,ako ne i najbolju menadersku simulaciju.....

opet naglasavam da je to moje misljenje

Nemoj više svega ti :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

Kakve sad ima veze pojam gaymer sa menadžerskim simulacijama?

Dreadlock
14-02-2007, 21:13
gle,ja ne zelim pljuvat po nikom...priznajem,probao sam simse i svidila mi se ideja,samo ja mislim da su ipak izbacili previse naslova o simsima,tako da nisu svi tako dobri. To je moje misljenje

sto se tice ovog dijela o gamerima...necu puno komentirati,samo cu reci da bi pravi gamer trebao bar malo zaigrati jednu od,ako ne i najbolju menadersku simulaciju.....

opet naglasavam da je to moje misljenje

Nemoj više svega ti :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

Kakve sad ima veze pojam gaymer sa menadžerskim simulacijama?



gle,to sto ti nazivas gamerom onoga ko je odigrao par dobrih serijala to je tvoja stvar....po meni,svaki gamer bi trebao malo eksperimentirati i probat nesto drugo;pa barem i nesto blesavo poput simsa...
ovo sto sam napisao da je to najbolja menaderska simulacija...malo sam se zanio u zaru govora(pisanja) :)

CaDzA
02-10-2007, 12:05
Igra se vrti samo o expanzijama bas se pitam je ima koji freak da ima sve expanzije i onako je ova igra izmišljena za mlađi uzrast :rotfl:

Dic
04-10-2007, 12:33
to je igra iznimno za cure ali ako neko voli nek izvoli

Arbiter of Change
04-10-2007, 19:54
Od sada idete u Marked listu ako ne prestanete sa tim vrtić (nadam se da će mi sva predškolska djeca oprostiti što ih uspoređujem s vama) forama.

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:21
moji post se obriše,a njegov ne,a moj je post istinit,one će ga ubit!!

Arbiter of Change
04-10-2007, 21:13
Mnogo hvala.

Letva
06-10-2007, 15:35
Evo ja ću sad reći:


Sims 2 je jedna od najboljih igara ikad napravljena.Ako ne i najbolja.

Jednostavno,Maxis je čudo napravio.

mravojed20
06-10-2007, 15:38
Uf.. ne bih se složio. Al ajde bar imaš muda reć to pred svima. :D

Happy Little Boozer
06-10-2007, 15:40
sim city je još veće čudo kada smo kod maxisa...

Bikica_Koja_Gejma
06-10-2007, 19:13
Evo ja ću sad reći:


Sims 2 je jedna od najboljih igara ikad napravljena.Ako ne i najbolja.

Jednostavno,Maxis je čudo napravio.

ako ništa, uspjeli su nagrnut love tom igrom da mogu potpaljivat vatru za kestene novčanicama :pray:

Zica
06-10-2007, 19:36
Evo ja ću sad reći:


Sims 2 je jedna od najboljih igara ikad napravljena.Ako ne i najbolja.

Jednostavno,Maxis je čudo napravio.

I ja se slazem, barem je po meni jedna od najboljih

ChR0NoS
07-10-2007, 09:06
Evo ja ću sad reći:


Sims 2 je jedna od najboljih igara ikad napravljena.Ako ne i najbolja.

Jednostavno,Maxis je čudo napravio.

I ja se slazem, barem je po meni jedna od najboljih
Ja se apsolutno ne slažem, mogao bih nabrojiti bar 20 igara koje su po meni bolje. Čast simsoljubcima, ali to jednostavno nije igra moga tipa.
Ali se prodaje samo tako, a mi ostali možemo pljuvati po njoj koliko želimo

Arbiter of Change
07-10-2007, 09:13
Igra je jedinstvena (Sims serijal).

ChR0NoS
07-10-2007, 09:35
Igra je jedinstvena (Sims serijal).
po tom pitanju nema dvojbe, jedinstvena jest, ali nije baš najbolja igra ikad napravljena.

Kroxy
07-10-2007, 09:48
Igra je dobra kad imate dodatke...Npr. ja sam skinuo neki dodatak za zatvor-ima neke ograde,bodljikave zice,odjela za cuvare itd....I sad kad sam cito ovu temu bas sam pozelio opet igrat Sims 2 al nemam igru!!11
:cry: :cry:

ChR0NoS
07-10-2007, 09:51
lijepo je imati nastavke, ali nije li iritantno kada igra sa nastavcima zauzima 12-13 GB???

DesertEagle
07-10-2007, 10:04
kako samo netko moze igrat simse lol?

Kroxy
07-10-2007, 10:10
Pa moze se igrati ako ti je dosadno...Meni je dosadno igrati sa tim ljudima-meni je zabavno gradit kucu al' znam nekad i igrati (ubijam ih)...
Nije da uzivam u igri neg' igram kad mi je dosadno...Svakom se svidja neka igra pa sta?-Npr. meni se svidja COD2 i neko pljuje po meni zasto ja to igram jer je njemu igra glupa! :-x Pa ja cu igrat sta zelim!

DesertEagle
07-10-2007, 10:16
Pa moze se igrati ako ti je dosadno...Meni je dosadno igrati sa tim ljudima-meni je zabavno gradit kucu al' znam nekad i igrati (ubijam ih)...
Nije da uzivam u igri neg' igram kad mi je dosadno...Svakom se svidja neka igra pa sta?-Npr. meni se svidja COD2 i neko pljuje po meni zasto ja to igram jer je njemu igra glupa! :-x Pa ja cu igrat sta zelim!

ajd dobro....

Letva
07-10-2007, 10:18
Pa moze se igrati ako ti je dosadno...Meni je dosadno igrati sa tim ljudima-meni je zabavno gradit kucu al' znam nekad i igrati (ubijam ih)...
Nije da uzivam u igri neg' igram kad mi je dosadno...Svakom se svidja neka igra pa sta?-Npr. meni se svidja COD2 i neko pljuje po meni zasto ja to igram jer je njemu igra glupa! :-x Pa ja cu igrat sta zelim!


Naravno,slažem se da ćeš ti igrati šta želiš,niko te ne tjera da igraš Sims.

Ja sam krajnje objektivan što se tiče Simsa.Jednostavno Will je genije.

@Desert Eagle - ako misliš samo da pederi igraju Simse varaš se. :wink:

Bikica_Koja_Gejma
07-10-2007, 10:56
ma sigruno je svatko u barem jednom kraćem periodu imao instalirane simse, u to sam sigurna!

Helena
07-10-2007, 14:32
Uz ovu temu dobivam čudnu želju zaigrat opet simse. :o

ChR0NoS
07-10-2007, 17:36
jeste li ikad probali pozvati susjedstvo kod sebe, pa ih onda sve zatvoriti oko 4 zida sve dok ne umru. :twisted:
to mi je najzanimljivija stvar kod simsa

Matilda Mother
07-10-2007, 17:39
ljudi su se malo previše uživjeli :o

:pray:

ChR0NoS
07-10-2007, 17:43
pa logično je da svakodnevnu monotoniju morate razbiti sa ubijanjem desetak susijeda

Impulse9.Empty
07-10-2007, 18:10
ovdje sve neke ubojice :pray:
igrao sam igru malo , ali to je meni tako dosadno da se to nemoze opisat

ChR0NoS
07-10-2007, 18:25
ovdje sve neke ubojice :pray:
igrao sam igru malo , ali to je meni tako dosadno da se to nemoze opisat
a oni koji ubijaju na cod2 nisu ubojice.
ne znam za vas ali ja jednako nemilosrdno ubijam na cod2 i na simsima (ovo bi trebalo biti ironično). :D :D :D

TheJopa
14-10-2007, 17:25
Evo da i ja nešto kažen.
Meni je igra tupa skroz jer inaće volim managere/tycoone/strategije, a simsi su očito rađeni da bi ih mogle igrat curice od 12 god.
Mislin, nema napetosti, posla uvik ima, samo pičiš iz dana u dan i kupiš pare, i kad zaradiš unaprijediš kuću. Ako si i najkilaviji gamer, igra je toliko laka da ćeš za par sati skontat kako sve učinit na najbolji način. I onda unaprijeđuješ kuću dok ne dođe do tog da ne može bit bolja i onda obrišeš igru s harda.

Helena
14-10-2007, 17:36
Čekaj malo, pa tko još u simsima ide na posao da bi zaradio za bolju kuću? :rotfl: Pa ta je igra stvorena da se igra sa šiframa. :D

100EURO
14-10-2007, 17:49
igra je tak nevjerojatno mutava , ono kaj ces ic igrat igru u kojoj zivis kad mozes zivit pravi zivot :?

Jerry
14-10-2007, 18:01
Čekaj malo, pa tko još u simsima ide na posao da bi zaradio za bolju kuću? :rotfl: Pa ta je igra stvorena da se igra sa šiframa. :D:))))))))))
inače imam veliku želju instalirati simse i napraviti Oz (kao blaster :D )

100EURO
14-10-2007, 18:19
Čekaj malo, pa tko još u simsima ide na posao da bi zaradio za bolju kuću? :rotfl: Pa ta je igra stvorena da se igra sa šiframa. :D:))))))))))
inače imam veliku želju instalirati simse i napraviti Oz (kao blaster :D )Ja uvjek kad dodem kod frenda, njegova sestra ima instalane simse i onda ih tam sve pozatvaram i gledam kak umiru od gladi , ili ih u bazen posaljem , ili zapalim kucu(to mi je najbolje) ili kad dolazi ona zena kaj novine baca nju zagradim pa nemre nikud i tak vise likova pozatvaram pa posle kad ova ide igrat svi mrtvi ili zatvoreni na rubu psihickog sloma...

Nightyx
14-10-2007, 18:37
igra je tak nevjerojatno mutava , ono kaj ces ic igrat igru u kojoj zivis kad mozes zivit pravi zivot :?

ne doslovce :D

Panzer Grenadier
14-10-2007, 18:52
igra je tak nevjerojatno mutava , ono kaj ces ic igrat igru u kojoj zivis kad mozes zivit pravi zivot :?Pravi život je Jack Thompsonova izmišljotina koja služi za sabotažu gaming industrije!

Korpse
14-10-2007, 19:09
simsi su za cure, koje želi kontrolirati tuđe živote jer ne mogu svoje dovest u kontrolu. manipulatorice, kao one uzarićanke iz mog razreda.

Helena
14-10-2007, 19:25
Da prokomentiram?

Ne da mi se. :(

Arbiter of Change
14-10-2007, 19:27
Trebam li ja ovo prebaciti u pljuvačnicu kad svi ionako samo pljujete po igri? :?

Bikica_Koja_Gejma
21-10-2007, 09:01
simsi su za cure, koje želi kontrolirati tuđe živote jer ne mogu svoje dovest u kontrolu. manipulatorice, kao one uzarićanke iz mog razreda.

ovakvi komentatori su mi najbolji :rotfl: ne znaju kaj bi od jada pa onda znaju samo pljuvat. ako vam se ne sviđa, čemu onda konstantno pljuvanje i javljanje na temu? Ma pih...

Korpse
21-10-2007, 15:40
prebacite u pljuvačnicu.