PDA

Pogledaj cijelu verziju : TOP SPIN 2



icecoldkilla
12-02-2007, 18:14
nabavio sam igru prije par dana, i ono, solidna igra, moze se zabavit uz nju
ne znam jel neko igro perfect ace (bilo koji) al ovaj top spin je 100 put bolji od bilo kojeg perfect ace-a :D

goGAMERo
12-02-2007, 18:36
Definitivno riječ je o najboljoj teniskoj simulaciji, mada je za moj pojma ovo prelagano, jer sa federerom na hard sve živo i neživo ownam :) ... Mada su mogli doraditi s tehničke strane, grafika je kul, ali šteka gotovo svakome, bilo da se radi o minimalnoj konfi ili preporučenoj!

Letva
12-02-2007, 18:52
Definitivno riječ je o najboljoj teniskoj simulaciji, mada je za moj pojma ovo prelagano, jer sa federerom na hard sve živo i neživo ownam :) ... Mada su mogli doraditi s tehničke strane, grafika je kul, ali šteka gotovo svakome, bilo da se radi o minimalnoj konfi ili preporučenoj!

Neoptimizirano do bola.Igra je fuj.Top Spin obični rula.

icecoldkilla
12-02-2007, 19:49
Definitivno riječ je o najboljoj teniskoj simulaciji, mada je za moj pojma ovo prelagano, jer sa federerom na hard sve živo i neživo ownam :) ... Mada su mogli doraditi s tehničke strane, grafika je kul, ali šteka gotovo svakome, bilo da se radi o minimalnoj konfi ili preporučenoj!

je dosta je lagano, ali ja vise volim igrat sa Rodickom(nisam siguran kak se piše) neg sa Federrerom, a to isto sa štekanjem me živcira

icecoldkilla
16-02-2007, 18:10
jel se moze igrat top spin 2 sa tipkovnicom??

goGAMERo
16-02-2007, 19:17
Ma teoretski može, ali praktički je to gotovo neizvedivo, i ocjena joj pada automatski za 20...