PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sonic



THUNDER_DINIX
12-02-2007, 11:10
nemogu vjerovat da nitko nije spomenuo ovu po meni najbolju arkadnu igru ikada. (mozda i je, sry ak nisam dobro vidio). Sonic serial najvise mi je ostao u sjecanju iz djetinjstva. igrao sam ga na Sega Mega Drive 2. e, to je onda bila konzola. sjecam se da smo prijatelj i ja provodili dane i dane igrajuci Sonic. igrali smo ga gotovo cijeli dan, a nikad nam nebi dojadio.

mrs.croft
13-02-2007, 01:31
sonic the hedgehog 2 mi naj igra u serijalu. malo mi teška,no to je moj problem.

eh kad se samo sjetim.....SEEEEE-GAAAAAAA kako zakon :pray:

unknown
13-02-2007, 10:36
sonic the hedgehog 2 mi naj igra u serijalu. malo mi teška,no to je moj problem.

eh kad se samo sjetim.....SEEEEE-GAAAAAAA kako zakon :pray:

nintendo je bolji

mrs.croft
13-02-2007, 23:50
sonic the hedgehog 2 mi naj igra u serijalu. malo mi teška,no to je moj problem.

eh kad se samo sjetim.....SEEEEE-GAAAAAAA kako zakon :pray:

nintendo je bolji

je,ali pričamo o sonicu,ffs.

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 10:32
vidim da je malo ljudi od vas igralo Sonic na Segi, barem nitko ne posta. ali ako niste igrali, neznate sto ste propustili. u ono vrijeme mi je to bila najbolja igra.

Gothmog
14-02-2007, 11:48
vidim da je malo ljudi od vas igralo Sonic na Segi, barem nitko ne posta. ali ako niste igrali, neznate sto ste propustili. u ono vrijeme mi je to bila najbolja igra.

Tebi Sonic na Segi,meni Zool na PC-u...

Karzah
14-02-2007, 11:49
Ja sam igrao Sonica ali nisam ga uspio proći jer nisam imao živaca više igrati . Jedan od najsimpatičnijih likova u gaming svijetu . Sad ste me podsjetili na tu igru pa bi mogao ponovno to krenuti igrati :)

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 12:35
vidim da je malo ljudi od vas igralo Sonic na Segi, barem nitko ne posta. ali ako niste igrali, neznate sto ste propustili. u ono vrijeme mi je to bila najbolja igra.

Tebi Sonic na Segi,meni Zool na PC-u...

igrao sam i ja zool. odlicna igra :pray:

@Lich

jos imas Segu ili?

Karzah
14-02-2007, 12:39
Imam ali može se i na kompu igrati .

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 12:40
Imam ali može se i na kompu igrati .

ja sam prodo odavno Segu. BTW, kako na kompu?

Karzah
14-02-2007, 12:43
Putem VisualBoy Advance . Samo što je to Sonic sa GameBoya .

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 12:47
Putem VisualBoy Advance . Samo što je to Sonic sa GameBoya .

ma to onda nije to. ipak Sega pwna, koji crni gameboy

Karzah
14-02-2007, 12:49
Ali nemaju svi Segu a i na kompu je isto skoro , neke velike razlike nema .

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 12:53
ma ja ti govorim o razlici Sonica sa Sege i Gameboya. ipak je na Segi kvalitetniji

Karzah
14-02-2007, 13:06
Skužio sam ja tebe . Ja sam rekao da se može i na kompu igrati i da je slično kao na Segi ali ne da je i bolje .

sfc_PsychQ
15-02-2007, 09:26
igro sam i ja sonika i to sve izdanke te igre i reci cu da je 2ka najbolja od svih,genijalna brzina i igra,zbog nje nisam jeo 3 dana,vec sam samo igro stara poludila.
skines gens ili kgen emupator i skines sonic2 za mega drive i igras na kompu i vratis se u stara vremena :D

Armachus
07-06-2007, 09:51
Igrao sam neku igru sa Sonicom. Nisam ljubitelj arkada pa mi se i nije svidjelo, a i sam lik Sonic mi je bezveze.

Stryder
07-06-2007, 12:56
joj kad se sjetim sonica... imao sam segu i na njemu sam igro i 1 i 2 ... super igra posebno onaj lisac iz 2..... Prešao sam ju par puta.. :D jedna od meni najdražih igara sa sege a mislim da ih još tu negdje imam te kazetice ...

Jayson
18-10-2007, 13:07
nedavno sam sebi skinuo emulator za segu samo kako bi preletio Sonic 1,2 i 3. Sonic mi je ostao heroj iz djetinjstva i nostalgija je bila prejaka :D

Sonic_Moronic
19-10-2007, 18:24
Sonic? Fuj, bljak! :) ajm kiding, sonik rulz

Iron Storm
22-10-2007, 13:44
Budući da ja igram sve žanrove, vrijeme je da kažem koju i o Sonicu.

Sonic Adventure DX je prva Sonic igra koju sam odigrao. Razgranata priča (6 likova: Sonic, Tails, Knuckles, Amy, Big, E-102(gama)) Lokacije su iste, neki ne mogu ići u levele u koje drugi mogu, a leveli se za svakog ilka razlikuju u barem 50%. Zadaci su većinom isti i svojstveni svakom liku. Ima i podigara, npr. sjedneš u avion, letiš uokolo pokušavajući sletiti na Egg Carrier (tako je, i tu je Eggman) i pucaš po svim smetalima koji te pokušavaju uništiti, nalik na igru čiji se naziv ne mogu sletiti. Zatim tu su misije, gdje se u levelima moraju naći različite stvari ili obaviti nešto, a za nostalgičare, tu je i kolekcija gotovo SVIH Sonic igara koje su izašle na Segi i SVE koje otključate skupljanjem emblena možete igrati. Jedini je problem što nema savea (tako je igrao sam ih). Reći ću samo da sam vidio i veću brzinu (Speed Highway level sa Sonicom i friškiji Sonic Heroes), te da nisu loši.

Jayson
25-10-2007, 15:34
Vidis, mozda i zaigram taj frishkiji, mach5 Sonic :D

Karlo_from_Bjelovar
25-10-2007, 18:03
mene je sonic dx jako razocarao... prenezgrapne kontrole i kamera...

reiki_
26-10-2007, 07:21
Sonic 2 i Sega Genesis emulator... gledam prvo kad sam upalio , ajme , koja šit grafika , kad ono nakon 3 sata igranja sam sebi : "Što je već tolko prošlo?"

Jayson
26-10-2007, 11:50
Sonic 2 i Sega Genesis emulator... gledam prvo kad sam upalio , ajme , koja šit grafika , kad ono nakon 3 sata igranja sam sebi : "Što je već tolko prošlo?"

:D hehehe!
Da poznato mi je. Ali kad skontas da prije na starim 16bit konzolama nije bilo save-a vec se sve moralo prekucati u toku dana ukoliko nisi imao kakav cheat. Sonic se nije razlikovao, ili sve ili nista :killyou:

v4MP1r3
27-10-2007, 23:07
zomg sonic... kako staro a tako dobro, to su igre mladosti, zar ne?
kada hoces brzinu a zgadio ti se NFS ili neka uber ultra razbijacina auta, igraj sonica ^^
ima teorija da je taj mali na speedu, ko se slaze?

Jayson
07-11-2007, 12:17
Pa ja sam pak cuo da se speed dobije iz extrakta malih jezeva kojima se ubrizgava cudnovata supstanca u guzu, cak ima farma gdje uzgajaju te jeziche, a Sonic je bio samo prototip koji je nekako pobjegao.... tako sam chuo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ali je brz, prebrz! Tolko je brz da su djeca u kini, kad se Sonic zavrtio po onim loopinzima, padala u epilepticki shock! Biach! :twisted: