PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista Transofrmation Pack - PROBLEM!!!



12-02-2007, 10:57
Dakle, ocu obrisat ovaj transformation pack. I kada ono, dobro, obrišem ja. Ali ostavi mi ikone, boot screen i nekaki čudni start menu. Ima tko ideju da potpuno obrišem, bez da mi ostaju file-ovi..
I, nemojte sada ono format c

NITROS
12-02-2007, 11:00
Problem je nazalost nerjesiv. Mozes ikone i to povratiti da nasnimis boot screen i opet stavis na default, onda windows blinds nasnimis i stavis na default. On ce ti povratiti sucelje od windowsa, nazalost i mene je to sjebalo, ali sam to uspio rijesiti na taj nacin. I to sa JAKO mnogo truda. Nazalost moze te zajebati

12-02-2007, 11:02
A u vrazju mater.
Ajd, malo pobliže objasni šta da radim, ako nije bed.

Đeri
12-02-2007, 11:26
kad stavljaš te gluposti :P

Lord Jambrek
12-02-2007, 11:27
Za ikone je veći problem jer se one nalaze u SHELL32.dll, a kolko ja znam sa windows instalacijskog cd-a nemožeš izvuć file-ove. Probaj system restore.

Đeri
12-02-2007, 11:44
pa nek ti neko pošalje te fajlove...

12-02-2007, 11:46
Ajde ljudi pomozite.....

Burek_fr0m_SPACE
12-02-2007, 12:05
I ja sam to sebi instalisao, ali je došlo do formatiranja diska prije nego li sam pomišljao o uninstalaciji toga. Dakle, ako nisi isključio tu opciju prilikom instalacije, Transformation Pack ti je napravio rezervne kopije svih fileova koje je izmijenio u \Windows\system32\VITrans folderu. Dakle, teoretski, ako ih sve vratiš, sve će biti po starom. Samo bi to mogao biti škakljiv posao s obzirom da se mnogi od tih fileova koriste pri radu Windowsa i ne daju se ugasiti pojedinačno. Za najbolje rezultate, radi to iz safe moda, ali možda ni tamo nećeš uspjeti sve. Nisam ti baš dao provjereno i pouzdano rješenje, ali vjerujem da je ovo bio najinformativniji post do sada ovdje :D

goGAMERo
12-02-2007, 13:31
Koju verziju si instalirao i jesi li instalaciju obavio iz safe moda?

12-02-2007, 18:28
Najnoviju verziju, i nije iz safe-moda.

goGAMERo
12-02-2007, 18:38
E vidiš, autor je napisao negdje u manualu da preporučuje instaliranje iz safe moda (tako sam i ja instalirao), jer u protivnom može doći od određenih komplikacija!?

EDIT...

Upravo sam kontaktirao jednog frenda koji mi je rekao da taj problem možeš riješiti tako da ponovno instaliraš vista pack 6 i onda kad radiš uninstall imaš mogućnost restore files from xp installation cd ili tako nesto uglavnom tog značenja, to označi i ubaci xp install cd i to je to!

12-02-2007, 18:43
A, da probam reinstalirat iz safe mode-a?

goGAMERo
12-02-2007, 18:45
A, da probam reinstalirat iz safe mode-a?


Upravo sam kontaktirao jednog frenda koji mi je rekao da taj problem možeš riješiti tako da ponovno instaliraš vista pack 6 i onda kad radiš uninstall imaš mogućnost restore files from xp installation cd ili tako nesto uglavnom tog značenja, to označi i ubaci xp install cd i to je to!

12-02-2007, 18:50
E, hvala care! Ajde, probati cu! :pray:

16-02-2007, 20:35
Problem je nazalost nerjesiv. Mozes ikone i to povratiti da nasnimis boot screen i opet stavis na default, onda windows blinds nasnimis i stavis na default. On ce ti povratiti sucelje od windowsa, nazalost i mene je to sjebalo, ali sam to uspio rijesiti na taj nacin. I to sa JAKO mnogo truda. Nazalost moze te zajebati

ajd sada.. to objasni.. nemam cd od windowsa

spidEY
17-02-2007, 09:09
Problem je nazalost nerjesiv. Mozes ikone i to povratiti da nasnimis boot screen i opet stavis na default, onda windows blinds nasnimis i stavis na default. On ce ti povratiti sucelje od windowsa, nazalost i mene je to sjebalo, ali sam to uspio rijesiti na taj nacin. I to sa JAKO mnogo truda. Nazalost moze te zajebati

ajd sada.. to objasni.. nemam cd od windowsa

Ikone: Skini Tweak UI i imaš opciju Rebuild Icons

C
17-02-2007, 22:56
Za rebuild icon ne treba ništa skidati. Ima ga Windows u System 32. 8)

big bang
17-02-2007, 23:06
a sta vam to smeta

meni je zakon vista

C
17-02-2007, 23:09
Vista transformation packS:-x
Čitaj!! :-x
Jebeni Packovi znaju sjebati neke stvari na kompu!! :-x
Kuiš? Nije stvar u Visti, nego u Vista transformation packu!! :wink:

big bang
17-02-2007, 23:12
ok nemoras odma :-x

instaliras windows i sve ok

Bartuc
17-02-2007, 23:12
Meni je apsolutno sve ujebala Vista TrPck!!!

Snimil sam je prek Alienware teme i sad imam mix između aliena i viste, odvratno zgleda a nemrem popraviti grešku :cry:

Bum još nekaj skemijal, možda uspije!

C
17-02-2007, 23:16
@Bartuc - Pročitao sam tvoj problem u drugoj temi...

@big bang - Pa, najlakše je sve srušiti, po sve na novo. :?

@Bartuc - Ne pratim ovu temu iz početka, ali, eto, ako si uninstalirao taj pack, a on ti je još uvjek u kompu, popravi komp pomoću Tune XP programčića. On će ti naći pokvarene i one fajlove koji fale tvom windowsu, i odma će ih napraviti. :wink:

Bartuc
17-02-2007, 23:21
Evo promjenil sam temu sa Alienware GUI, ali...

Sve mi je promjenil kak spada osim: Start Menu-a, Windows ikona i nemam sat u čošku :cry:

Sad bum probal ovo kaj si mi ti C predložil pa javim uspjeh!

*Fila*
09-03-2007, 20:56
e kako da dobijem prozirene prozore na tom programu znam onaj side bar ali kako da mi svi prozori budu prozirni ko na pravoj aero visti!Hvala!