PDA

Pogledaj cijelu verziju : mala pomoc



gray_fox
11-02-2007, 22:27
sorry ako tema postoji al molim vas da je ne zakljucate dok mi netko ne odgovori.evo kad ja igram igrice meni nakon 30 min igre meni ono ekran zasteka pa kao pocrni slika i pise no signal i onda meni se vrati slika i to se mnogo puta dogada.sta bi trebao napravit u scarfacu i jos nekim igricama me izbaci!!!aj molim vas pomozite :wink:


unaprijed hvala...

DrunkyDuck
11-02-2007, 22:34
Neke mogucnosti:
-monitor ti nije dobro ustekan pa se tu tamo olabavi i odspoji (ne potpuno, ocito)
-dolazi do promjene rezolucije u igri (igra-glavni meni-ucitavanje-itd...) pa izmedju toga monitor hvata signal
-nesto se dogadja na desktopu/izvan igre pa te na jako kratak trenutak izbaci iz igre sto zahtjeva promjenu rezolucije > monitor opet hvata signal

Rezolucija koju koristis u igrama ti je razlicita od one na desktopu?

gray_fox
11-02-2007, 22:37
Neke mogucnosti:
-monitor ti nije dobro ustekan pa se tu tamo olabavi i odspoji (ne potpuno, ocito)
-dolazi do promjene rezolucije u igri (igra-glavni meni-ucitavanje-itd...) pa izmedju toga monitor hvata signal
-nesto se dogadja na desktopu/izvan igre pa te na jako kratak trenutak izbaci iz igre sto zahtjeva promjenu rezolucije > monitor opet hvata signal

Rezolucija koju koristis u igrama ti je razlicita od one na desktopu?nije !!!meni je na desktopu 1280x1024 i tako je u igrama!!!al ok hvala na pomoci al ne vjerujem da je jedno od tih problem :rotfl:

BOOM!
11-02-2007, 22:49
ovo bi trebalo ici u "pomagaj brate"

gray_fox
11-02-2007, 22:55
OK NAPISAT CU I TAMO :rotfl:

BlackDCRO
11-02-2007, 23:05
Ima mnogo mogucnosti koje bi mogle biti utjecatelj toga.
Meni je cak izbacivalo na desktop ili nakon sto bi mi par sec pisalo "no signal" jednostavno bi mi resetiralo pc.
Recimo meni se to dogadjalo kad sam imao viruse na pcu.
Dogadjalo mi se isto to cak i kad mi je pc bio cist ko suza(ni jedan virusic), naime u kucistu je bilo pun k prasine, kad sam ocistio - sve ok...

DrunkyDuck je naveo druge razloge...

WEASEL
12-02-2007, 00:00
pokusaj postavit na manju rezoluciju ,tko zna,možda upali:X

Nightyx
12-02-2007, 09:16
pokušaj ne pisati "igricaa" :rotfl: :roll:

12-02-2007, 09:27
Ajd, umjesto da se tu praviš pametan pomozi čovijeku.
Dakle, iskopčaj pa ukopčaj..

gray_fox
12-02-2007, 18:34
hvala sto mi pokusavate pomoc al ne pomaze :( :( :( :rotfl: