PDA

Pogledaj cijelu verziju : IL-2 Sturmovik:Forgotten Battles



Letva
11-02-2007, 17:58
Je li iko igrao ovo čudo od Maddoxa i ekipe.Nema bolje simulacije sigurno što se tiče aviona.Zanima me online ekipa,ima li je uopće?

Pilip
11-02-2007, 18:00
Je li iko igrao ovo čudo od Maddoxa i ekipe.Nema bolje simulacije sigurno što se tiče aviona.Zanima me online ekipa,ima li je uopće?

MS Flight Simulator

D.E.M.O.
11-02-2007, 18:00
igra pwna :D

King tiger
11-02-2007, 18:49
Bolji je IL-2 od Ms-a .

Svaki dio.

Letva
11-02-2007, 18:50
Je li iko igrao ovo čudo od Maddoxa i ekipe.Nema bolje simulacije sigurno što se tiče aviona.Zanima me online ekipa,ima li je uopće?

MS Flight Simulator


Ma kakav MS,njesra.

Pilip
11-02-2007, 21:00
To je zato jer neznas igrat.
Microsoft Flight Simulator je predobar simulator avijona i s uzitkom ces ga igrat. Naravno, jedino ako si ljubitelj teskih simulacija. A ocito da ti nisi ako tvrdis da je MS Flight Simulator sranje.

BOOM!
11-02-2007, 21:05
MS simulator nije sranje!To je legendarna igra, ja i prijatelj smo provodili sate uz nju putovajuci od tokia do pariza, baj d vej igrao sam i sturmovik kojih par misija al mi je tesko naciljati drugi avion...uff... :?

W3DR4N
11-02-2007, 21:38
Nema bolje simulacije sigurno što se tiče aviona.

Ima, Il-2 1946. On objedinjuje sve dosad izdane Il-2 igre i dodaje novi sadržaj.

Inače, ne možete uspoređivati simulator ww2 air ratovanja sa simulatorom civilnog zrakoplovstva. U prvom slučaju, kvalitetom i kvantitetom sturmovik nema konkurencije. To sigurno nije microsoft sa svojim cfs-om.

Šta se tiče civilnog zrakoplovstva, opet ms nema prvo mjesto. Tu poziciju drži x-plane koji je sadržajno i po realnosti daleko, daleko superioran ms fsx-u. X-plane nudi najrealniju fiziku zrakoplovstva, najrealnije modele, najrealnije učinke vremenskih uvjeta i najrealniju i najopsežniju kartu svijeta. Puna instalacija zadnjeg x-planea iznosi cca 90gb, dok je u fsx-ovom slučaju ta brojka tek blizu 15gb.

P.S. Pravi piloti mogu produžiti svoju vozačku dozvolu kroz x-plane, ukoliko preko interneta voze s "ljudskom" kontrolom leta.

Letva
11-02-2007, 22:03
Jesi li igra IL-2 1946?

Po čemu se razlikuje od ostalih?

Vidim da je godina 1946 rat se završio,pitam se šta tu imam igrati?

W3DR4N
11-02-2007, 23:17
Pa.. '46. više nije bilo rata, ali su ostali novorazvijeni modeli aviona koji nikad nisu pušteni u serijsku proizvodnju, niti su igrali neku ulogu u ratu. Ono šta 1946 dodaje je kampanja koja te upoznaje s tom "izgubljenom" tehnologijom drugog svjetskog rata. Plus naravno to šta se ponaša kao kompilacija svih dosad izdanih, šta ispada jeftinije od kupovine posebno, a i lakše je patchati.

rave_or_die
11-02-2007, 23:23
ja imam IL2 Collectors edition original igru plus 2 expanzije i odlicno je samo jos nisam probao online

Blaster32
11-02-2007, 23:36
Ja sam bash ovih dana namjeravao poceti igrati taj Il2, al kako nemam đojstik, a pare trenutno trosim na nesto drugo, nije mi do toga..

Zanima me, vi koji igrate to online..
Kakvi su fajtovi i to.. ima par balkanskih squadroma kolko sam vidio..

King tiger
12-02-2007, 10:14
To je zato jer neznas igrat.
Microsoft Flight Simulator je predobar simulator avijona i s uzitkom ces ga igrat. Naravno, jedino ako si ljubitelj teskih simulacija. A ocito da ti nisi ako tvrdis da je MS Flight Simulator sranje.

avijon...

Letva
12-02-2007, 14:40
Ja sam bash ovih dana namjeravao poceti igrati taj Il2, al kako nemam đojstik, a pare trenutno trosim na nesto drugo, nije mi do toga..

Zanima me, vi koji igrate to online..
Kakvi su fajtovi i to.. ima par balkanskih squadroma kolko sam vidio..

Mislim da je još ostala partizanska eskadrila,za ostale ne znam.Al je fakat preludo igrati preko neta,rijetko se pojavljuje lag.Ono,dogfightovi i ostalo.Mape su ogromne.

darth burek
13-02-2007, 09:12
PA GLE JA TU IGRU IGRAM VEĆ 4 GODINE NON STOP!!! :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: ...

darth burek
13-02-2007, 09:15
Jo nešto...ne sjećam se da tu ima partizanskih eskadrila,ima još rumunjskih,mađarskih,bugarskih(bar mislim)...ja većinom ili amerima,englezima i švabima igram.Za net nikad nisam našao IKOGA.Ali bi bilo lijepo da na nekom stvarnom okušam svoj skil s BF-109 :cry: .MMMMM!!!

Letva
13-02-2007, 12:20
Jo nešto...ne sjećam se da tu ima partizanskih eskadrila,ima još rumunjskih,mađarskih,bugarskih(bar mislim)...ja većinom ili amerima,englezima i švabima igram.Za net nikad nisam našao IKOGA.Ali bi bilo lijepo da na nekom stvarnom okušam svoj skil s BF-109 :cry: .MMMMM!!!


Pa ja govorim online...

W3DR4N
13-02-2007, 14:09
http://www.15jg52.com/