PDA

Pogledaj cijelu verziju : MI 3



S4MUR41
27-01-2006, 21:13
imam problem sa MI3... naime sve mi ljepo kak treba očitava... i još sam uvjek skroz na početku ( tamo dolje u tamnici sa wally-em ) i prerežem uže od topa i krenem da ču pucat iz topa... i onda mi krene filmić... e al filmić ovaj put ide brzo tako da ti prođe za par sekundi... i kad u filmiću brod tone... okrene se naopačke... I ONDA SE FUCKING ZBREJKA!!!!!! ... ... reinstaliral sam igricu po par puta... KOJI KURAC DA NAPRAVIM!!!!

v4MP1r3
27-01-2006, 22:03
aha... LOL

to se i meni desavalo, LOL
mislim da sam instalirao noviji direct X, il stariji ;;// ttako nesto ;;DD

na pocetku sma mislio da si krivo postal, lol

ok da ti jos pogledam... ne znam, probaj to, reinstalacija ti ne ce pomoci... probaj instalirat nove drivere, ako nista potrazi patcheve, oni uvijek pomognu

sad sam pogledao i vidio da ima "cutscene problem" al nisam se logiral na LA stranicu jer nemam acc, lol, ne znam, nadji patch kako kazem... mozda je samo u tome problem, meni je radilo kada sam, ponavljam, instaliral nove drivere

W3DR4N
27-01-2006, 22:10
If The Curse of Monkey Island is giving you a hard time in Windows XP and none of the hints posted otherwhere on the web are helping, give this a try.

Annoyances this ought to fix:

*

Launcher asking to install DirectX 5.0 although a much newer version of DirectX is already installed
*

Cutscenes playing in fast forward
*

"Cannot lock sound buffer" error
*

Voice freezing in an endless loop

Try the following steps:

1.

Download this compatibility patch for Curse of Monkey Island. Extract the archive, double-click on the SDB file to install.
2.

Download the alternate Curse of Monkey Island Launcher. Extract to the folder where you installed the game.
3.

In the folder of Curse of Monkey Island, right-click on COMI.EXE, select properties, switch to Compatibility tab, check the box for Compatibility Mode and select "Windows 98 / Me".
4.

To start the game, click on CMI Launcher.exe, click on the Change button so it says in the status bar:

DirectSound acceleration is set to Basic

Remember to reset DirectSound acceleration to maximum using the alternate launcher or dxdiag.exe when you stop playing.

Hope this works for you. These were two hours of my life I'd rather have back.

S4MUR41
27-01-2006, 22:26
fala wedrane... samo... jel te mogu zamoliti da mi daš link koji se spominje u tekstu...

W3DR4N
27-01-2006, 23:14
Pardon

http://www.tnk-bootblock.co.uk/prods/nonexe/index.phpS- compatibility patch
http://quick.mixnmojo.com/S- alternate Curse of Monkey Island Launcher

S4MUR41
27-01-2006, 23:17
fala na pomoći...

EDIT: sry zbog već iritantnih pitanja... ali... koji kurac ja trebam napravit sa onim prvim linkom... mislim downloadao sam ga... i tam pokraj linka piše da trebam nekakav program sa Windows XP CD-a skinut i onda ono ke sam downloadao importat u to... :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :? :?

v4MP1r3
28-01-2006, 00:52
taj patch bi se trbal najjednostavnije instalirat u MI file i tamo pokrenut, to bi treblao to rijesiti, a ako nije tako...cekaj wedrana...dok on skuzi da treba odgovorit !!! ;;DDDD

S4MUR41
28-01-2006, 10:07
da al kad ocu pokrenut taj file ( a samo je jedan ) onda me trazi da odaberem u kojem programu ocu da ga otvorim... ... ... ... eh sad sam zbunjen do bola... :cry: :cry: :cry:

v4MP1r3
28-01-2006, 10:11
nisi nisi, vec je moj frend koji pise "lmau" ...

probaj ovako, idi na google i napisi troubleshoots, il kako god, pod tu temu, pa imas negdje na cijelom netu neku pomoc koja ti uvijek dobro dodje, tako dakle, to bi ti trebalo rijesiti stvar, ako ne nemam blage, PM wedrana ako ne odgovori brzo...

S4MUR41
28-01-2006, 10:54
namjestio sam da se igrica pokreče u 95-ici ( ono properties set compatibylitiy (il što god) for Windows 95 ) i pokrenem... I OPET MI NA ISTOM MJESTU ZAMRZNE!!! ništa drukčije... ev kaj mi javi zašto mi se zamrznula igrica:
http://img23.imageshack.us/img23/3448/untitled1ri2.png

v4MP1r3
28-01-2006, 10:55
mozda da reinstaliras zvucnu, tj nabavis drivere za zvucnu??

taj compability ti je shit, meni nece, isto sam probal s tim, opet se smrzlo, nema ti to nikakve veze...

S4MUR41
28-01-2006, 10:58
a kurac ... ^^ ja brijem da cak ni neam zvučnu... ... ... ... ugh... sam moram kopat po ladicama... ^^

v4MP1r3
28-01-2006, 11:04
provjeri an device manageru na my computeru ako se to tako zove ^^"

S4MUR41
28-01-2006, 11:25
a zajebi ti to... reči ću burazu da mi to sredi to sa zvučnom... ja to tam ništ ne kužim... ROTFL...

S4MUR41
30-01-2006, 13:45
moglo bi se reč da sam riješio problem... samo sam prekinuo filmić... ( jer mi se zamrznuo dok sam gledao filmić )