PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mozilla history problem



Arbiter of Change
04-02-2007, 22:27
Mali problem, neće mi se makne/izbriše/promjeni history u Mozilli Firefox-u. Probao sam pod ono privacy izbrisati i sve ali ne ide, i ne mjenja se kako surfam. Imate neki savjet?

Thanks in advance ;)

Bartuc
04-02-2007, 22:33
Probaj otiči ControlPanel - Internet Options - General - clear history!!!

Neznam dal si to napravio jer spominješ neki "privacy"!!!

Ak ne uspije probaj reinstalirati program, morti se samo zblesirao!!!

Arbiter of Change
04-02-2007, 22:35
Ma jesam to je vjerojatno to, ali i dalje ne pomaže. Inače u pitaju je Mozilla 2 tako da je moguće da je samo neki bug u njoj ili tako nešto. :?

Bartuc
04-02-2007, 22:37
Jel ima koja nova verzija. Probaj je zbrisati (add remove), snimiti i updejtati!!! Ili ak ima nova verzija skini je i snimi nakon kaj ovu zbrišeš!!! Kolko ja znam Mozilla je besplatna!!!

Il još bolje rješenje, odi na IE7. Vjeruj mi nećeš požaliti!!!

Arbiter of Change
04-02-2007, 22:39
Jel ima koja nova verzija. Probaj je zbrisati (add remove), snimiti i updejtati!!! Ili ak ima nova verzija skini je i snimi nakon kaj ovu zbrišeš!!! Kolko ja znam Mozilla je besplatna!!!

Il još bolje rješenje, odi na IE7. Vjeruj mi nećeš požaliti!!!

:D Not in this life. :)

Ajde probat ću nešto od toga kad stignem, trenutno zauzet pa ne mogu brisati software.

_MoRTeM_
07-02-2007, 15:08
ah ja sad koristim ie7 zato jer mi se neda instalirat mozilu

spor je ie i takav ce i ostati

R4v3n_g4m3r
07-02-2007, 15:17
Ovako:
Ono sa Control Panelom ti neće šljakat jer važi samo za IE.
Probaj se malo poigrat sa chacheomS:) .

C
07-02-2007, 18:22
Svi history podaci ti se spremaju u Documents and Settings.
Otiđi tamo (prije toga, ako ti je ugašeno show hide files and maps, upali ga, tako da vidiš sve; meni je to inače upaljeno).
Znači, u Documents and Settings i otvori svoj user name. I tamo nađi gdje ti zapisuje history od Mozile.

Ovo ti vrijedi samo ako se history ne zapisuje negdje u Program Files (obično u onu mapu gdje si instalirao)...ili u Windows mapu. :wink:

Burek_fr0m_SPACE
07-02-2007, 18:31
Ako si baš paranoik, obriši u svom user folderu Application Data\Mozilla i Local Settings\Application Data\Mozzila i prilično sam siguran da ničega neće ostati, ali to znači da će ti nestati i sva podešavanja, bookmarksi i sl.

Zapravo, prvo probaj proći kroz navedene foldere i pobrisati sve "history.dat" fileove koje nađeš.

C
07-02-2007, 18:33
To sam i mislio. :D

THUNDER_DINIX
07-02-2007, 19:00
lol, kakve ti to sadrzaje pregledavas po netu?

ne kontam kak ti nece obrisat. jel imas 2.0 firefox? al morao bi i na ostalima.
odi na history, show in sidebar, oznaci to i samo pucaj DELETE. tak ja radim, nista ne ostane poslije. a ako hoces obrisat ono di se pise, npr google, rokaj SHIFT + DELETE.

ako ne radi, javi da dodjem s bejzbol palicom da malo porazgovaram s tvojim kompom

Prince-Artas
07-02-2007, 19:29
ccleaner

C
07-02-2007, 19:38
...je dobar, ali za ovakve stvari je bolji EasyCeaner. 8)
Pokušajte...neće te požaliti. :D