PDA

Pogledaj cijelu verziju : autorun CoD2



MTF*
04-02-2007, 20:58
htio sam reinstalirat CoD2...
idem pokrenut CoD2 da instaliram i ovo se pojavi:
http://img48.imageshack.us/img48/1318/untitlednk7.th.jpg (http://img48.imageshack.us/my.php?image=untitlednk7.jpg)
taj je cd prije radio... :o

C
04-02-2007, 22:00
CD, da, ali windows sad nekaj trabunja...
Probaj instalirati u Safe Modeu, takav problem mi je imao frend, i instalirao je u Safe Modeu, i šljaka. :wink:

olio
04-02-2007, 22:19
pa problem je u tom .dllu koji nedostaje

imao sam sličnih problema pa bih skinuo dll sa neta

Bartuc
04-02-2007, 22:22
Zbog takovih problema je uvjek korisno imati CD/DVD Repair programček!!!

Program služi za skeniranje i otkrivanje te popravljanje grešaka na CD-u ili DVD-u!!!

Jako dobar komad software-a!!!

olio
04-02-2007, 22:24
Zbog takovih problema je uvjek korisno imati CD/DVD Repair programček!!!

Program služi za skeniranje i otkrivanje te popravljanje grešaka na CD-u ili DVD-u!!!

Jako dobar komad software-a!!!kao što smo rekli nije do CD / DVDa
jer piše da je problem u dllu pa je očito da je do windowsa

MTF*
04-02-2007, 22:26
a di skinut taj dll?

Bartuc
04-02-2007, 22:30
Ja nisam rekao da je to rješenje tog problema ali često ak neš ne štima pri instalaciji s tim se programom da rješiti!!!

Dll skineš tak da upišeš u google puni i točan naziv togg dll-a i moliš boga da se da skinut :D

Sgt. Bull
04-02-2007, 23:05
Zbog takovih problema je uvjek korisno imati CD/DVD Repair programček!!!

Program služi za skeniranje i otkrivanje te popravljanje grešaka na CD-u ili DVD-u!!!

Jako dobar komad software-a!!!
ima li gdjegod skinuti taj program?? mozes li updateati ako nije preveliki???plzz

Bartuc
04-02-2007, 23:09
To ti nažalost nije freeware program tak da ga nećeš naći osim u trial verziji!!! Trial verzija ti nađe grešku i kaže da može to popraviti al neće :yuck:

Ja sam imao taj program prije al ga više nemam, al znam da je odličan!!!

olio
07-02-2007, 15:17
Ja nisam rekao da je to rješenje tog problema ali često ak neš ne štima pri instalaciji s tim se programom da rješiti!!!

Dll skineš tak da upišeš u google puni i točan naziv togg dll-a i moliš boga da se da skinut :Dda ali ti dll ovi ne moraju biti originali i ne moraju raditi .... nitko ti ne može jamčiti