PDA

Pogledaj cijelu verziju : Euro 2008



Stranica : [1] 2 3 4 5

mrs.croft
27-01-2006, 13:00
Engleska,Rusija,Izrael,Estonija,Makedonija,Andora.

To su reprezentacije s kojima će se Hrvatska suočiti u kvalifikacijskom ciklusu za EP 2008.

Koja su vaša mišljenja,hoće li naši na još jedno EP,ili ćemo ovaj put izostati?

'L$d'
27-01-2006, 13:24
Peace of cake :killyou:

LeftY
27-01-2006, 13:24
naravno da cemo ucu... :)

v4MP1r3
27-01-2006, 18:56
naravno da cemo uc... :)

uvijek postoji ono ALI tako i postoji ono MOZDA ;;DD
ja sam bornati pesimist, premda se ne kuzi (neeeee) ;;DD

Prince-Artas
27-01-2006, 20:33
Da im ja igram možda prođemo :rotfl: :rotfl:
Šalim se rasturat ćemu f****** engleze

v4MP1r3
27-01-2006, 20:35
Da im ja igram možda prođemo :rotfl: :rotfl:
Šalim se rasturat ćemu f****** engleze

ENGLAND SUXXX!!!

samo im je dobra, ne znam, hrana i London, i to je to ;;PP
mozda trebe ako nisu debele i dlakave... ;;DD

hrco18
28-01-2006, 18:05
Jedina prednost što smo dobili engleze je to što ćemo gledati Owena,Roonya,Lamparda,Beckhama,Ferdinanda,Gerarda i ostale zvijeri :D :D .
Ali što se tiče prolaza idemo kao drugi u skupine ili čak prvi,ali sigurno dalje :D

miro u sutonu tihom
28-01-2006, 19:26
Nem asumnje da idemo dalje,pa to je prelako za nas!

Tri66a
28-01-2006, 19:39
Jedina prednost što smo dobili engleze je to što ćemo gledati Owena,Roonya,Lamparda,Beckhama,Ferdinanda,Gerarda i ostale zvijeri :D :D .
Ali što se tiče prolaza idemo kao drugi u skupine ili čak prvi,ali sigurno dalje :D

Terry??Scholes??

tomifish2002
29-01-2006, 09:39
pa da i budemo drugi u skupini idemo u dodatne kv. to nije bed. ali nikad neznaš. lopta je okrugla.

v4MP1r3
29-01-2006, 11:30
a da je kockasta pola momcadi bi nastradali po utakmici, bilo bi zabavnije ;;DDD

mrs.croft
29-01-2006, 11:57
pa da i budemo drugi u skupini idemo u dodatne kv. to nije bed. ali nikad neznaš. lopta je okrugla.

žao mi je,pogrešan odgovor :D

u ovim kvalifikacijama nema play-offova,prva dva iz svake skupine direkt na ep

gogs
01-02-2006, 18:00
Bit ćemo prvi u grupi ako će u špici igrat Klasnić i Olić. Poštujem Pršu,al reko ja da će se povuč nakon SP-a.Obrana nam je dovoljna da zadrži pajceka Rooneya,znam da će nam tekme s prokletim Englezima ovisit oćemo bit prvi il drugi,al prolazimo ziher. Doma ih dobijamo,a tam možda izvučemo X,kad im dođe novi trener - posvađat će se Lampard,Beckham i Gerrard i međusobno se pobit tak da će u vezi igrat neki paceri.Na golu im je James,a njemu može zabit gol i Niko Kranjčar :fof: Obrana im nije ništ posebno.Naša repka nije baš bolja u nijednom segmentu,al oni su lošiji ak se dogodi ovak kak sam najavio.Unaprijed sućut Lampardovoj,Beckhamovoj i Gerrardovoj familiji

Osiru$
01-02-2006, 22:04
Prši će vrlo vjerojatno ovo svjetsko biti zadnje prvenstvo za rep`staciju.

A do 2008.... uh, ko zna na što će tada naša repka ličiti :)

Sickmanno1
03-02-2006, 12:48
Prši će vrlo vjerojatno ovo svjetsko biti zadnje prvenstvo za rep`staciju.

A do 2008.... uh, ko zna na što će tada naša repka ličiti :)

Tocno, vec vidim formaciju 3-4-2-1....sa kranjcarom i modricem u poluspicama :rotfl: :rotfl:

LeftY
03-02-2006, 13:53
ove jake dobivamo to je sigurno, ali protiv onih koji su slabi, tesko dobivamo...

FearLess
03-02-2006, 14:00
Turska, Grcka, Norveska, BiH, Madjarska, Moldavija, Malta

prolaze BiH i Turska :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


ovo je grupa gdje cetri pa cak i pet reprezentacija imaju slicnu sansu za prolaz

mrs.croft
03-02-2006, 14:06
bih je zadnja dva puta imala jake reprezentacije u skupinama,uvijek su bili jako blizu kvalificiranja.ovo je teška skupina za bosance,ali vjerujem u iznenađenja.

FearLess
03-02-2006, 14:20
ma mozemo mi bosanci svasta kad hocemo prosli put nas srbi zajebali na marakani priredili su nam docek smrti gdje su nas izgadjali sa stolicama kamenjem imali su i transparente NOZ ZICA SREBRENICA i zbog toga nismo pobijedili
ko moze igrati kad mu navijaci ginu na tribinama


a ovu grupu cemo ako bog da dobiti i biti na jednom od dva prva mjesta
jesteli primjetili da u nasoj grupi igraju i madjarska i malta koji su btw. igrali i sa vama prosle kvalifikacije

mrs.croft
03-02-2006, 14:23
da...pazite se da vas malta ne zajebe...

FearLess
03-02-2006, 14:25
da...pazite se da vas malta ne zajebe...

gledao sam onu utakmicu malta-hrvatska
navijaci su bili skroz ludi

mrs.croft
03-02-2006, 14:28
gledo sam sve vaše 'odlučujuće' utakmice...

šteta što onda niste dobili dansku...srbe ste mogli da niste primili onaj rani gol...

FearLess
03-02-2006, 14:33
gledo sam sve vaše 'odlučujuće' utakmice...

šteta što onda niste dobili dansku...srbe ste mogli da niste primili onaj rani gol...

znas dansku nismo dobili zato sto smo igrali na kosevu u sarajevu(vjeruje se da je ispod koseva za vrijeme rata pokopano mrtvi ljudi i da jestadion uklet)
da smo igrali na bilinom polju u zenici to bi bila druga stvar jer u zenici nismo nikad izgubili :rotfl: :rotfl: :rotfl:

mrs.croft
03-02-2006, 14:38
da stvarno igrat neriješeno protiv španjolske,danske,dobit norvešku,belgiju,dance u gostima,to rijetko koja zemlja može napravit.

i morali ste dobit španjolce u gostima kako vas je onaj sudac zajebo ja mislim da je namjerno pušto da se igra dok ovi ne zabiju...

FearLess
03-02-2006, 14:43
da stvarno igrat neriješeno protiv španjolske,danske,dobit norvešku,belgiju,dance u gostima,to rijetko koja zemlja može napravit.

i morali ste dobit španjolce u gostima kako vas je onaj sudac zajebo ja mislim da je namjerno pušto da se igra dok ovi ne zabiju...


sudija bi produzio i 10 min samo da spanija zabije go

kako vidim ti dosta pratis bosanski fudbal :D :D :D

mrs.croft
03-02-2006, 14:46
da,u zadnje vrijeme dosta pratim vaš 'fudbal',jer mislim da jedna zemlja poput bih zaslužuje igrat na nekom velikom prvenstvu,pogotovo sad kad igrate fenomenalno...i imate super navijače uz njih se utakmice ne gube

FearLess
03-02-2006, 14:49
da,u zadnje vrijeme dosta pratim vaš 'fudbal',jer mislim da jedna zemlja poput bih zaslužuje igrat na nekom velikom prvenstvu,pogotovo sad kad igrate fenomenalno...i imate super navijače uz njih se utakmice ne gube

ma mi smo ludi za fudbalom kazu turci i englezi imaju najbolje navijace pa nek oni u belgiji skupe 15000 navijaca

Sgt. Bull
03-02-2006, 14:52
sudija krele onu bismo dobili al sto je tu je.btw ja zivim u Sarajvu i nekoliko sam puta bio na kosevu i mozda tako i ne izgleda al ti si u pravu.Prokleto kosevo(iako navijam za sarajevo) e usput jes gledo sinoc ona ili on.neka zenska na pogadjanju pojmova kada je lik reko klub iz bosne (zeljeznicar je odgovor) ona rekla masinovodja :rotfl:

mrs.croft
03-02-2006, 14:54
ma da turci imaju dobre,ali ne i korektne navijače...dobri su dok se ne kvalificiraju na neko prvenstvo onda bi porazbijali sve oko sebe

vaši navijači su jedni od najboljih,sjećam se onog kad je bolić zabio danskoj,ja mislio da će se stadion srušit

Sgt. Bull
03-02-2006, 14:59
:D ludi smo,jaki smo,navijaci bosne smo :D

FearLess
03-02-2006, 14:59
sudija krele onu bismo dobili al sto je tu je.btw ja zivim u Sarajvu i nekoliko sam puta bio na kosevu i mozda tako i ne izgleda al ti si u pravu.Prokleto kosevo(iako navijam za sarajevo) e usput jes gledo sinoc ona ili on.neka zenska na pogadjanju pojmova kada je lik reko klub iz bosne (zeljeznicar je odgovor) ona rekla masinovodja :rotfl:

kako mozes pitar biti lol


I KRV SVOJU ZA PLAVU BOJUSzeljo zeljo

Sgt. Bull
03-02-2006, 15:05
onako kako ti ne mozes
Bordo boja ljubav moja Sarajevo ime šampiona.
Niko niko nema protiv nas šanse
Naprijed Sarajevo na srcu mi piše
I KRV SVOJU ZA BORDO BOJU

FearLess
03-02-2006, 15:06
onako kako ti ne mozes
Bordo boja ljubav moja Sarajevo ime šampiona.
Niko niko nema protiv nas šanse
Naprijed Sarajevo na srcu mi piše

koliko ono godina niste zelju pobijedili jedno 6-7 godina :rotfl: :rotfl:

Sgt. Bull
03-02-2006, 15:08
cek cek malo
MANIJAK????????????? Ti manijak? Ne valja nikako.Ja taman mislim nakav dobar bh lik a nije manijak kad ono... Zao mi te
zeljo :twisted:

Sgt. Bull
03-02-2006, 15:10
5 lakse receno a koliko su vas ono nalupali u gostima?
7-0, a i sam si reko za kosevo pa sad je gotovo.E jel ti konekcija kablovska il neka druga?

FearLess
03-02-2006, 16:15
5 lakse receno a koliko su vas ono nalupali u gostima?
7-0, a i sam si reko za kosevo pa sad je gotovo.E jel ti konekcija kablovska il neka druga?

wireless

mrs.croft
07-09-2006, 13:51
evo iskopo temu :)

jel ko gledo Rusija-Hrvatska?

kakvi su dojmovi?

mislim da smo morali pobijedit,i da nam je onaj turbo folk trojac puno falio...

btw.da ima pravde na ovom svijetu Bosna bi razvalila one fenjeraše Mađare,neopisivo je kako je sudio onaj Cipranin,ako se uopće može nazvati sucem

Rope
07-09-2006, 14:57
ma mozemo mi bosanci svasta kad hocemo prosli put nas srbi zajebali na marakani priredili su nam docek smrtiSgdje su nas izgadjali sa stolicama kamenjem imali su i transparente NOZ ZICA SREBRENICA i zbog toga nismo pobijedili
ko moze igrati kad mu navijaci ginu na tribinama


a ovu grupu cemo ako bog da dobiti i biti na jednom od dva prva mjesta
jesteli primjetili da u nasoj grupi igraju i madjarska i malta koji su btw. igrali i sa vama prosle kvalifikacije

A ne kazes sta ste vi radili na Kosevu :-x !!! Nije bilo coveka (koji je navijao za Srbiju) da je izasao sa stadiona bez "sljive na oku" ! Tako da bih te zamolio da ne kenjas previse... Cuj bogati docek smrti... Sad si me izivcirao... Bosna na Marakani nije centar presla zato sto je nesposobna (dosli sa taktikom da igraju Bunker,a trebaju im 3 boda LOL), a ne zbog nekih tamo navijaca koji su u sustini samo i trazili belaja,... Bosnu Madjarska nakantara 3-1, a kamoli ne Srbija...Uopste nisu ista liga...

Z3nG4
07-09-2006, 17:41
Ma trebali smo dobuit ruse!!!!
Proci cemo siguran sam,,i nadam se da bilic nece dat ostavku :D :D

Dj_Morales
07-09-2006, 17:47
hvala bogu da cemo proc ona rusija nema pojma!!!samo da hrvatska ne zajebe protiv onih slabijih!!!

L3VI4TH
07-09-2006, 18:02
Nadam se da cemo proc... Napokon je netko dao priliku mladim igracima i siguran sam da ce se truditi puno vise nego neke "zvjezde".

Eddie9
07-09-2006, 18:03
vjerojatno necemo proci

King tiger
07-09-2006, 18:15
Jest Madjarska je dobila al nije 6-0.Ocito nismo ista liga.Srbija ima jacu odbranu:rotfl:

NE seri Rope znas ti dobro sta je bilo tamo i da su bacali "topovske udare"(to su vam one granate za vjezbu) i gadjali se kamenjem, i vikali"noz zica srebrenica" I da je lik izgubio oko zbog toga a drugi zamalo nije ruku izgubio.A prije svega pustaju golubove mira :rotfl: :rotfl:
tebe neko nervira.....
P.S: Cek malo jesi ti gledao tekmu i vidio sudiju koji je Grk, a Grcka sa nama u grupi i on dosudi penal nepostojeci i dijeli zute.
P.S.S: I igraci su vam pravo fini.Pokazuju kolko su golova primili
http://www.b92.net/galerija/pics/2005/1 ... 964002.jpg (http://www.b92.net/galerija/pics/2005/10/274978142434d7c9772167815964002.jpg)S:rotfl: :rotfl: http://img297.imageshack.us/img297/2365 ... big2hj.jpg (http://img297.imageshack.us/img297/2365/naslovna465big2hj.jpg)
A i imate pravo fine transparente.Garant je fotomontaza.

sexy peace
07-09-2006, 19:32
Isto ce nam nedostajat ona trojka.

Babitz
07-09-2006, 19:42
olić naročito i njegovo gubljenje lopte u svakoj prilici te spoticanje na istu

sexy peace
07-09-2006, 19:46
Pa više će nam Srna nedostajat.Ipak je jedan od boljih.I ne znam ko će igrat njegovu poziciju.

Dj_Morales
07-09-2006, 21:32
dobro samo srna a ovi ostali ne tribaju onaj olic glavu u pod i ajde a nema veze a balaban je ionako bia na klupi!!! dosta je eduardo!!! odlican je!!!

Rope
07-09-2006, 21:54
Jest Madjarska je dobila al nije 6-0.Ocito nismo ista liga.Srbija ima jacu odbranu:rotfl:

NE seri Rope znas ti dobro sta je bilo tamo i da su bacali "topovske udare"(to su vam one granate za vjezbu) i gadjali se kamenjem, i vikali"noz zica srebrenica" I da je lik izgubio oko zbog toga a drugi zamalo nije ruku izgubio.A prije svega pustaju golubove mira :rotfl: :rotfl:
tebe neko nervira.....
P.S: Cek malo jesi ti gledao tekmu i vidio sudiju koji je Grk, a Grcka sa nama u grupi i on dosudi penal nepostojeci i dijeli zute.
P.S.S: I igraci su vam pravo fini.Pokazuju kolko su golova primili
http://www.b92.net/galerija/pics/2005/1 ... 964002.jpg (http://www.b92.net/galerija/pics/2005/10/274978142434d7c9772167815964002.jpg)S:rotfl: :rotfl: http://img297.imageshack.us/img297/2365 ... big2hj.jpg (http://img297.imageshack.us/img297/2365/naslovna465big2hj.jpg)
A i imate pravo fine transparente.Garant je fotomontaza.

1 stvar: Ne mozes porediti Madjarsku i Argentinu, ako si na to mislio..

2 stvar: Pola odbrane je falilio na tom mecu (Vidic-glavni igrac, Dragutinovic i Dudic ), a Argentinu je tada stvarno krenulo...

3. stvar: To je bila SCG znaci druga drzava, sa jos glupljom himnom i "kolektivom" koji je na svetskom presrao da postoji... Sada je tu druga prava drzava, i od sada se broje novi rezultati isklj.pod tim imenom...

4. stvar:Reci ,iskreno, da vi niste radili ista sranja u Sarajevu...

5. stvar: Dobar si ti lik (ovako sa foruma) pa se ne mislim svadjati, ali smo morali razjasniti par stvari :wink: ..No hard feelings...

King tiger
08-09-2006, 08:41
Jest bilo je sranja u Sarajevu, znam ali nije bilo ovakve velicine.
Ma nema veze ne mogu vise raspravljat o tome.

Rope
08-09-2006, 12:35
OK, pametniji popusta :) ... Ma obojica bi verovatno terali svoju politiku do besvesti, pa bi se na kraju grdno posvadjali... sto nije dobro... :) ... Iskreno mene samo iritira sto u reprez. BiH igraju mozda 3 ili 4 Srbina, i jos uz to griju klupu... Da je situacija 50-50 sigurno bih navijao za Bosnu, ali ovako..

King tiger
08-09-2006, 14:33
Moram odgovorit.
Zasto mislis o 50-50?Reci Srpske igrace koji hoce da igraju za BiH?Mislim da bi vecina za Srbiju igrala.Milosevic je rodjen ovdje ali igra za Srbiju.U repci BiH igraju i Hrvati,Bosnjaci i Srbi, pa Barbarez je Hrvat pa mu niko nista.Nidje veze ta prica.Pa ne mogu se izmisljat igraci.

Rope
08-09-2006, 16:27
Pa sada verovatno i nece, pogotovo posle onoga sto se desilo npr. Petru Jelicu (ako znas ko je on). Momak je dosao iz Njemacke da igra za svoju "zemlju", a vratio se nazad sa traumama i obecavsi da vise nikada ne zeli cuti nista o reprez. Pretpostavljas zasto ?? Je*ali su mu sve zivo po spisku samo zato sto je .... Ima jos sl. primera (i vrlo tuznih ) primera poput ovog... I stv. je jadno da zbog takvih stvari ja ne mogu (a i ne zelim) da navijam za zemlju u kojoj sam rodjen...

King tiger
08-09-2006, 16:31
On je sin od Milana Jelica?Na kojoj tekmi su mu jebali sve zivo?Stvarno nisam znao za to, imas link?
P.S:Jebavanje balijskih,cetnickih i ustaskih matera nije uopste strano na ovim prostorima.Ja se sjecam kad je bila utakmica kosarke Bosna-CZ kad su
u Sarajevu vikali Bajramovicu.(vjerovatno znas za to)

Rope
08-09-2006, 16:38
Eto i sad ti meni reci da to nije jadno i usrano !!! To za Jelica sam citao u novinama, i to se desilio skoro koliko ja znam... ponaci cu pa cu ti javiti...
E a vidis recimo za BiH kosarkaski tim ponekad i navijam (jer je tamo drugacija situacija, normalnija)... Kazem ponekad jer nemaju, nazalost, onaj pobednicki mentalitet... Inace skupina odlicnih pojedinaca...

WEASEL
08-09-2006, 16:53
hm..... ja navijam ili za hrvatsku ili za bih

Rope
08-09-2006, 17:13
hm..... ja navijam ili za hrvatsku ili za bih

E nemoj se uvrediti,ali ... gde je Sinj ?? Ja stvarno nikada nisam cuo za to mesto :oops: ...

Armachus
05-10-2006, 16:58
Proći ćemo zajedno sa Englezima.
Jeli istina da novi izbornik engleske nije zvao Beckama ?

Pilip
05-10-2006, 20:31
Proci cemo iza Engleske,ako da bog.
Ali prolazimo...

mrs.croft
10-10-2006, 13:12
Hrvatska-Engleska???

ja kažem 1:1

King tiger
10-10-2006, 13:25
1:0 za vas, Englezi veze s vezom nemaju.

goGAMERo
10-10-2006, 13:32
Engleski nogometaši sereu, kako bi ih sam RONEY mogao dobiti! :rotfl:

King tiger
10-10-2006, 17:59
Pa ovo je je jebeno nevjerovatno, U-21 baraz BiH-Ceska, rezultat 1-1 u Sarajevu, Cesku vodi dalje, u 90 minuti dajemo gol ali ga sudija ponistava, zbog navodnog ofsajda, iako igrac 100% nije bio u ofsajdu.
2 minute kasnije korner za nas, nabacena lopta jedan nas igrac je udara glavom, lopta ide u gol, ali pazite , sad dolazi veseli razmahani Ceh i rukom pola metra udaljenom od tijela je skrece.Naravno sudija opet nista ne vidi....
dokle vise ova sranja.

Prince-Artas
10-10-2006, 18:55
Pa ovo je je jebeno nevjerovatno, U-21 baraz BiH-Ceska, rezultat 1-1 u Sarajevu, Cesku vodi dalje, u 90 minuti dajemo gol ali ga sudija ponistava, zbog navodnog ofsajda, iako igrac 100% nije bio u ofsajdu.
2 minute kasnije korner za nas, nabacena lopta jedan nas igrac je udara glavom, lopta ide u gol, ali pazite , sad dolazi veseli razmahani Ceh i rukom pola metra udaljenom od tijela je skrece.Naravno sudija opet nista ne vidi....
dokle vise ova sranja.

kao što si sam rekao, riječ je o u-21 momčadi a tamo ima svakakvim muljanja, ps žao mi je šta ste izgubili

mrs.croft
10-10-2006, 20:01
neće Rooney bit u formi sutra...al gol će dat tj.skrumpirat...imam takav osjećaj...

e da,šta mislite oće Petrić kojeg strpat sutra...mislim dobro da je čovjek dobio priliku al lako ga je bilo dić u nebesa nakon što je zabio 4 komada Andori (a to može svako) i ne može odmah uskočiti u sastav protiv jedne Engleske...mada je trenutno bolji izbor od Klasnića...

i Srna će nam itekako falit....


Pa ovo je je jebeno nevjerovatno, U-21 baraz BiH-Ceska, rezultat 1-1 u Sarajevu, Cesku vodi dalje, u 90 minuti dajemo gol ali ga sudija ponistava, zbog navodnog ofsajda, iako igrac 100% nije bio u ofsajdu.
2 minute kasnije korner za nas, nabacena lopta jedan nas igrac je udara glavom, lopta ide u gol, ali pazite , sad dolazi veseli razmahani Ceh i rukom pola metra udaljenom od tijela je skrece.Naravno sudija opet nista ne vidi....
dokle vise ova sranja.

a u *****...a mislio sam da možete proć...no jebiga,za suce je Češka veća sila od BiH pa je red da oni igraju na EP-u...

samo da vas sutra niko ne zajebe protiv Grka,gledat ću tu utakmicu čim završi naša....

Sgt. Bull
10-10-2006, 20:32
Pa ovo je je jebeno nevjerovatno, U-21 baraz BiH-Ceska, rezultat 1-1 u Sarajevu, Cesku vodi dalje, u 90 minuti dajemo gol ali ga sudija ponistava, zbog navodnog ofsajda, iako igrac 100% nije bio u ofsajdu.
2 minute kasnije korner za nas, nabacena lopta jedan nas igrac je udara glavom, lopta ide u gol, ali pazite , sad dolazi veseli razmahani Ceh i rukom pola metra udaljenom od tijela je skrece.Naravno sudija opet nista ne vidi....
dokle vise ova sranja.
al je dobar gol dao onaj mali...a sutra ćemo zijaniti minimalno 0:3...

Rope
10-10-2006, 20:58
Hrvatska sutra igra 0-0 99% .. Englezi nisu u formi, a Hrvatska ce ga tesko zabiti odbrani sa Terryjem i Ferdinandom u zadnjoj liniji ...
Cuo sam da je Bosna opljackana ... again :? ... zasluzili su produzetke ...
Jeste li culi za Srbiju !!! Pobedili 5-0 u Svedskoj (prva utakmica 3-0 za Svedjane u Bg) :) . Ja sam vec bio otpisao Srbiju, mislim ko bi ocekivao da ce tamo pobediti sa 3+ lol :) ...

King tiger
10-10-2006, 22:08
Gubimo protiv Grka sigurno, rasulo u ekipi.Jedino svjeto je sto mi je drago da su mladi ovako dobri pa cemoza par godina imat stvarno dobre nasljednike.

Armachus
11-10-2006, 19:13
1:0 za nas !

King tiger
11-10-2006, 19:27
Nevjerovatno, BiH-Grcka 0:1 iz penala, giannakopulos se zahebaje oko korner linije u sesnestercu, nabija loptu, pola metra od njega udaljen Dalibor Silic lopta mu ide u lice i silic stavlja ruku na lice da se zastiti od lopte koja ide u gol-aut, naravno sudija svira penal :-x :-x :-x

Dreamer Deceiver
11-10-2006, 19:29
ma neeeeeeee englezi su si dali auto gol :rotfl: :rotfl:

Shadowhell
11-10-2006, 19:43
ma neeeeeeee englezi su si dali auto gol :rotfl: :rotfl:

još kakav :rotfl: sramota stvarno ... i sad se poigravamo s njima :D

King tiger
11-10-2006, 20:31
Crveni za nas, nevjerovatno, Grk ide sam pred golmana, ovaj trci za njim i pravi klizeci, grk pada, sudija crveni i slobodni svira, na usporenom snimku se vidi da ga bukvalno dotaknuo nije u opste kontakta nije bilo.Sta je ovo sa jebenim sudijama.E btw. sudija je Rus, mozete mislit, Grcka igra sudija Rus :rotfl:

Prince-Artas
11-10-2006, 20:49
Crveni za nas, nevjerovatno, Grk ide sam pred golmana, ovaj trci za njim i pravi klizeci, grk pada, sudija crveni i slobodni svira, na usporenom snimku se vidi da ga bukvalno dotaknuo nije u opste kontakta nije bilo.Sta je ovo sa jebenim sudijama.E btw. sudija je Rus, mozete mislit, Grcka igra sudija Rus :rotfl:

jebiga vi u bih baš nemate sreće sa sudijama, ko ni mi u rukometu i košarci

mrs.croft
11-10-2006, 21:16
Svaka čast našima...

a za ovo šta da kažem....suci i dalje kupe mito kad igra Bosna :(

Sterpo
07-02-2007, 21:16
nema baš veze sa EP-om ali gleda neko utakmicu sam norveškom?

trenutno vodimo 2:0 :killyou: :)

Prince-Artas
07-02-2007, 21:19
gledao ja, predivan nogomet igramo, po ovome spadamo u top 10 na svijetu, još da je samo bolji teren

Rocchiro
07-02-2007, 21:21
rasturamo,nemaju vikinzi šanse

Sterpo
07-02-2007, 21:21
da mokar je od kiše i previše se proklizava.
od kad je sošao bilić nešto bolje igramo

Prince-Artas
07-02-2007, 21:23
da mokar je od kiše i previše se proklizava.
od kad je sošao bilić nešto bolje igramo

mnogo bolje, moram poriznat bio sam skeptičan glede bilića, srećom bio sam u krivu, bilić će postat jedan od najboljih svjetskih trenera za nekoliko godina, već jest najbolji mladi trener

Y0$$1p
07-02-2007, 23:10
evo pobijedili smo norvesku 2:1 ovaj gol smo tako bezveze primili tako smo dobro igrali


najbolji je da silva u njihovom sesnaestercu gura ovom kroz noge

Armachus
07-02-2007, 23:45
Čestitke našima :pray: Dobor odigrano... pogodio sam da će biti 2:1 i što je Prince-Artas rekao da je teren malo bolji...
A razoćarao me Ole... loše je igrao.

THUNDER_DINIX
08-02-2007, 13:13
jucer smo ih dobili, ali obje repke su prejadno igrale. koja sprdancija.
nekih 5 min sam se valjo od smijeha sta su radili. nemaju pojma ni jedni, ni drugi. onaj Stimac hvali repku ko da smo Brazil ili Portugal, ili Italija prosle god. trebalo je bit 2:2 na kraju, jel ona sprdancija od gola nije trebala bit ponistena. uopce nije bilo nikakvog faula. a onaj sudac, prvo kaze da nije korner, a onda na zvizduke publike mijenja misljenje. LOL.

obrana nam je prejadna, par puta su sami sebe zapetljali

Orla
08-02-2007, 15:53
jucer smo ih dobili, ali obje repke su prejadno igrale. koja sprdancija.
nekih 5 min sam se valjo od smijeha sta su radili. nemaju pojma ni jedni, ni drugi. onaj Stimac hvali repku ko da smo Brazil ili Portugal, ili Italija prosle god. trebalo je bit 2:2 na kraju, jel ona sprdancija od gola nije trebala bit ponistena. uopce nije bilo nikakvog faula. a onaj sudac, prvo kaze da nije korner, a onda na zvizduke publike mijenja misljenje. LOL.

obrana nam je prejadna, par puta su sami sebe zapetljali

Ma o čemu pričaš, totalno smo satrali norvežane.Naši su se cijelo vrijeme poigravali s njima.Bolji smo bar tri klase.Da je realizacija bila malo bolja, moglo je bit i 4-1.Je da je obrana imala par propusta, ali one akcije u napadu su sve bile za 10.

THUNDER_DINIX
08-02-2007, 18:47
jucer smo ih dobili, ali obje repke su prejadno igrale. koja sprdancija.
nekih 5 min sam se valjo od smijeha sta su radili. nemaju pojma ni jedni, ni drugi. onaj Stimac hvali repku ko da smo Brazil ili Portugal, ili Italija prosle god. trebalo je bit 2:2 na kraju, jel ona sprdancija od gola nije trebala bit ponistena. uopce nije bilo nikakvog faula. a onaj sudac, prvo kaze da nije korner, a onda na zvizduke publike mijenja misljenje. LOL.

obrana nam je prejadna, par puta su sami sebe zapetljali

Ma o čemu pričaš, totalno smo satrali norvežane.Naši su se cijelo vrijeme poigravali s njima.Bolji smo bar tri klase.Da je realizacija bila malo bolja, moglo je bit i 4-1.Je da je obrana imala par propusta, ali one akcije u napadu su sve bile za 10.

da se smijem sad ili odmah? tebi hrvatska repka igra dobar nogomet? LOL, nisi gledao ostale repke. Norveška je zadnja pusiona od repke, a ti mislis da smo jaki to smo ih dobili. ma trebo sam snimat tih 5 min utakmice, bilo je za plakat kolko neznaju, ni jedni i drugi. da smo tako odigrali protiv npr Portugala primili bi najmanje 4 gola.

Y0$$1p
08-02-2007, 18:59
[quote="THUNDER_DINIX":17xe8hjx]jucer smo ih dobili, ali obje repke su prejadno igrale. koja sprdancija.
nekih 5 min sam se valjo od smijeha sta su radili. nemaju pojma ni jedni, ni drugi. onaj Stimac hvali repku ko da smo Brazil ili Portugal, ili Italija prosle god. trebalo je bit 2:2 na kraju, jel ona sprdancija od gola nije trebala bit ponistena. uopce nije bilo nikakvog faula. a onaj sudac, prvo kaze da nije korner, a onda na zvizduke publike mijenja misljenje. LOL.



Ma o čemu pričaš, totalno smo satrali norvežane.Naši su se cijelo vrijeme poigravali s njima.Bolji smo bar tri klase.Da je realizacija bila malo bolja, moglo je bit i 4-1.Je da je obrana imala par propusta, ali one akcije u napadu su sve bile za 10.

obrana nam je prejadna, par puta su sami sebe zapetljali






da se smijem sad ili odmah? tebi hrvatska repka igra dobar nogomet? LOL, nisi gledao ostale repke. Norveška je zadnja pusiona od repke, a ti mislis da smo jaki to smo ih dobili. ma trebo sam snimat tih 5 min utakmice, bilo je za plakat kolko neznaju, ni jedni i drugi. da smo tako odigrali protiv npr Portugala primili bi najmanje 4 gola.[/quote:17xe8hjx]




a da to mozda nije zato sto nema SKORO CIJELE PRVE POSTAVE jesi mozda o tome razmisljao!

goGAMERo
08-02-2007, 19:09
Momci su lijepo igrali, stvarno... Slobodno mogu reći da smo među top 10 po kvaliteti i igre i igrača, a to jamči i pozicija no 1 u skupini za kvalifikacije na euro 2008 8)

Sgt. Bull
08-02-2007, 19:18
Momci su lijepo igrali, stvarno... Slobodno mogu reći da smo među top 10 po kvaliteti i igre i igrača, a to jamči i pozicija no 1 u skupini za kvalifikacije na euro 2008 8)
dah svaka vam chast tako treba...da je nama tako dobiti engleze kao sto ste vi ...kakvi 50% bosanaca mrtvo instatnt

Prince-Artas
08-02-2007, 19:19
[quote="THUNDER_DINIX":3dxjtoo2]jucer smo ih dobili, ali obje repke su prejadno igrale. koja sprdancija.
nekih 5 min sam se valjo od smijeha sta su radili. nemaju pojma ni jedni, ni drugi. onaj Stimac hvali repku ko da smo Brazil ili Portugal, ili Italija prosle god. trebalo je bit 2:2 na kraju, jel ona sprdancija od gola nije trebala bit ponistena. uopce nije bilo nikakvog faula. a onaj sudac, prvo kaze da nije korner, a onda na zvizduke publike mijenja misljenje. LOL.

obrana nam je prejadna, par puta su sami sebe zapetljali

Ma o čemu pričaš, totalno smo satrali norvežane.Naši su se cijelo vrijeme poigravali s njima.Bolji smo bar tri klase.Da je realizacija bila malo bolja, moglo je bit i 4-1.Je da je obrana imala par propusta, ali one akcije u napadu su sve bile za 10.

da se smijem sad ili odmah? tebi hrvatska repka igra dobar nogomet? LOL, nisi gledao ostale repke. Norveška je zadnja pusiona od repke, a ti mislis da smo jaki to smo ih dobili. ma trebo sam snimat tih 5 min utakmice, bilo je za plakat kolko neznaju, ni jedni i drugi. da smo tako odigrali protiv npr Portugala primili bi najmanje 4 gola.[/quote:3dxjtoo2]

ljubomoran ili samo s****.

edited by King tiger:nemoj toliko psovat .

Sterpo
08-02-2007, 19:37
da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:

Sgt. Bull
08-02-2007, 19:41
da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

Prince-Artas
08-02-2007, 19:48
da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

nadigrali smo engleze u svakom pogledu, zabili smo im 2 gola tako da je onaj sretni gol samo stavio točku na i.
uostalom pogledajte šta su rekli norveški izbornik i igrači, čak im je i komentator rekao da izgledamo moćno na terenu i da smo uvjerljivo najjača repka sa prostora ex jugoslavije ali i dalje

Sgt. Bull
08-02-2007, 19:50
[quote=Sterpo]da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

nadigrali smo engleze u svakom pogledu, zabili smo im 2 gola tako da je onaj sretni gol samo stavio točku na i.
uostalom pogledajte šta su rekli norveški izbornik i igrači, čak im je i komentator rekao da izgledamo moćno na terenu i da smo uvjerljivo najjača repka sa prostora ex jugoslavije ali i dalje[/quote:mfbttg5a]
dah to nitko ni ne osporava ali da se ponekada znate napuhati do bola to stoji...ali opet mislim da ste naj ekipa na Balkanu ali i u evropi

King tiger
08-02-2007, 19:55
[quote="Sgt. Bull":18equacq][quote=Sterpo]da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

nadigrali smo engleze u svakom pogledu, zabili smo im 2 gola tako da je onaj sretni gol samo stavio točku na i.
uostalom pogledajte šta su rekli norveški izbornik i igrači, čak im je i komentator rekao da izgledamo moćno na terenu i da smo uvjerljivo najjača repka sa prostora ex jugoslavije ali i dalje[/quote:18equacq]
dah to nitko ni ne osporava ali da se ponekada znate napuhati do bola to stoji...ali opet mislim da ste naj ekipa na Balkanu ali i u evropi[/quote:18equacq]

ono......

Sgt. Bull
08-02-2007, 19:56
[quote="Prince-Artas":3cc6bk22][quote="Sgt. Bull":3cc6bk22][quote=Sterpo]da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

nadigrali smo engleze u svakom pogledu, zabili smo im 2 gola tako da je onaj sretni gol samo stavio točku na i.
uostalom pogledajte šta su rekli norveški izbornik i igrači, čak im je i komentator rekao da izgledamo moćno na terenu i da smo uvjerljivo najjača repka sa prostora ex jugoslavije ali i dalje[/quote:3cc6bk22]
dah to nitko ni ne osporava ali da se ponekada znate napuhati do bola to stoji...ali opet mislim da ste naj ekipa na Balkanu ali i u evropi[/quote:3cc6bk22]

ono......[/quote:3cc6bk22]
htio sam rechi jedna od najboljih u evropi...sry lapsus lingue(proguto rijech);sta se odmah javljas lol,smola...

Sterpo
08-02-2007, 20:00
pa dobro nismo u europi nego u svijetu :D

Lord Myrkul
09-02-2007, 10:23
[quote="Sgt. Bull":zy62mox3][quote="Prince-Artas":zy62mox3][quote="Sgt. Bull":zy62mox3][quote=Sterpo]da a to šta smo pobijedili engleze je bilo slučajno? :yuck:
da vi ste luckeri :rotfl: :rotfl: <---- utjeha za luzere

nadigrali smo engleze u svakom pogledu, zabili smo im 2 gola tako da je onaj sretni gol samo stavio točku na i.
uostalom pogledajte šta su rekli norveški izbornik i igrači, čak im je i komentator rekao da izgledamo moćno na terenu i da smo uvjerljivo najjača repka sa prostora ex jugoslavije ali i dalje[/quote:zy62mox3]
dah to nitko ni ne osporava ali da se ponekada znate napuhati do bola to stoji...ali opet mislim da ste naj ekipa na Balkanu ali i u evropi[/quote:zy62mox3]

ono......[/quote:zy62mox3]
htio sam rechi jedna od najboljih u evropi...sry lapsus lingue(proguto rijech);sta se odmah javljas lol,smola...[/quote:zy62mox3]

u svakom slucaju brzo cemo vidit koliko smo zapravo dobri
hehe zamisli ne prodjemo skupinu na prvenstvu :D :D

Wizard
09-02-2007, 15:27
Dosta dobri, ali nedovoljno dobri da se mozemo odma umisliti da smo najbolji, jer nismo, ne jos. jako smo dobro igrali protiv Norveske, ali cinjenica je da je to bila Norveska, cinjenica je da bi bilo lose da ih nismo nadigrali, ima velik potencijal, ali momcad je jos u razvoju, jos se forumira, ocito je tu mnogo talenta, tu je Bilic, odlicno se radi i rezultati su odlicni, ali nece sve biti savrseno, bit ce uspna i padova, nece biti lako, mislim da cemo uspjeti proci na Ep, bilo bi sramota za nas da neprodjemo, ali do EP-a ima jos dosta vrimena i puno, puno toga se moze promjeniti.

Sve u svemu nesmijemo se umisliti, nismo najbolji i nesmimo misliti da smo najbolji jer cemo se onda razbiti o neku mocnu sliu i necemo ponovno stati na noge, potencijal je ogroman, puno je igraca na koje se moze racunati, puno je igraca koji tek dolaze, imamo igrace, sada treba stvoriti momcad, to nije lak put, ali ga Bilic dobro prolazi ali jos uvjek nije ga presao.

Prince-Artas
09-02-2007, 19:25
nisam rekao da smo najbolji na svijetu ali činjenica je da smo bolji od svih nam susjednih država

THUNDER_DINIX
09-02-2007, 19:38
nisam rekao da smo najbolji na svijetu ali činjenica je da smo bolji od svih nam susjednih država

a jesu ti drzave, majke ti. Slovenija, BiH, SiCG i Mađarska

Prince-Artas
09-02-2007, 19:42
[quote="Prince-Artas":2p3x4uwf]nisam rekao da smo najbolji na svijetu ali činjenica je da smo bolji od svih nam susjednih država

a jesu ti drzave, majke ti. Slovenija, BiH, SiCG i Mađarska[/quote:2p3x4uwf]

crna gora :)

Armachus
24-03-2007, 19:51
Za par minuta igramo protiv Makedonije, vasi komentari o ishodu utakmice... ja mislim da cemo dobit 2:1, 2:0... tu negdje, bit c gusto, tesko cemo izborit pobjedu, Makedonci su po mome najjaci protivnici Hrvatske u kvalifikacijskim utakmicama do sada.

flander
24-03-2007, 19:57
Što se tiče tekem Hrv-Makedonija,gađam na rezultat 3:2,malo hebački rezultat al bi moglo bit golova,ipak ak se dobro sjećam makedonci su skoro tukli Engleze u porošlom susretu,tak da nebu lako s njima,mada smo mi favoriti,imamo zbilja dobre i uigrane igrače. A niš bumo vidili kak bu sve to skupa, ja sam za neše Hrvate. I da strijelci: Eduardo x3 hehe :D

Đeri
24-03-2007, 20:16
ujebote pa tekma je :shock:

King tiger
24-03-2007, 20:37
vidjel bakljade Letva ? :D :D

Đeri
24-03-2007, 20:53
...1:0 vode -.-

edited by kingtiger : nemoj mi psovat tu.
edited by jerry:frustiran sam :|

Armachus
24-03-2007, 21:12
A mogu reci da nezasluzeno vode, milai smo vise prilika... bolji smo cielo vrijeme. onda tamo neka rupa u zivom zidu i eto gola... nadam se da cemo izjednacit, mada imam oscjecaj da ce biti kao na SP-u 06, toliko prilika, a bez golova. I mislim da treba uvest Srnu.

Đeri
24-03-2007, 21:37
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
SRNA :pray:


1:1Ssrna :pray:

M@T3J
24-03-2007, 21:43
Srna care. :bravo: :bravo: :bravo: :pray: :pray:

Sgt. Bull
24-03-2007, 21:47
vidjel bakljade Letva ? :D :D
bhf :pray: bhf ,najjaci smo :D

M@T3J
24-03-2007, 22:06
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! !!


2:1 EDUARDO :pray: :pray: :pray:

flander
24-03-2007, 22:12
Evo i pobijedili smo Makedonce,bravo naši i svaka čast na dobroj tekmi :bravo:

Đeri
24-03-2007, 22:13
iisssa ti 2:1 :pray: :bravo:

M@T3J
24-03-2007, 22:18
Uh , ovo je bilo blizu.

Protiv kog igramo iduću?

Babitz
24-03-2007, 22:21
igrač utakmice - Marko Babić

o da, subjektivan sam 100%

M@T3J
24-03-2007, 22:23
igrač utakmice - Marko Babić

o da, subjektivan sam 100%

Srna :pray: :pray: :pray:

24-03-2007, 22:41
Loše su igrali.A zasto je stavio pletikosu za golmana :o Pletikosa nezna obranit loptu koja ide po sredini gola!!!!!!!

A da ja pitam koliko je Bosna igrala sa norveškom?

Sgt. Bull
24-03-2007, 22:41
A da ja pitam koliko je Bosna igrala sa norveškom?
pobjeda 2:1 :D za nas...misimovic i jos netko a u njih carew iz penala
edit:@king tiger: ma kazem ti ja najjaci smo,navijaci navijaju za tim koji igra protiv nas,vise od pola debitanata u timu(8 mislim) dobije 100% favorite...ma najjaci,sje**** ko i sve sto je u ovoj drzavi.Kako je lijepo kada nam sudije ne stele,pa fino mozemo igrati; Euro here We come!!!NOT!!;da nam je nekako srediti ovaj prokleti savez,mada ovo sto su uradili oni likovi iz bhf je za pohvalu,nece ni us(r)anovicu pare u djep ako nista :D utjeha

King tiger
24-03-2007, 22:45
ma pobijedili mi 2 : 1 norvesku....

jao kako se poceh smijat...

nasi navijaci napravili veliku bakljadu na pocetku , kako bi savez dobio kaznu, jer u savezu kradu pare od svih pobjeda, 10 najboljih igraca nije igralo iz pobune prema nasem kriminalnom savezu.

u ekipi nam bilo pola debitanata, norveska imala 100 puta vise sansi.

i mi na kraju pobjedimo :pray:

Đeri
24-03-2007, 22:57
@tekla
pletikosa dobro brani :|

24-03-2007, 23:00
E bome smo zasluzili.Smo da se nisu potukli ali staces da se i mi po necemu poznajemo :)

A neka su ih razvalili.Svaka im dala.

Norveskoj ovo :fof: :twisted:

Sterpo
25-03-2007, 00:18
evo još jedna pobijeda za nas protiv makedonije
malo je bilo teško u prvom poluvremenu ali smo ih stisli u drugom :wink:

Armachus
25-03-2007, 10:07
Saslužena pobjeda, a jesam rek'o da ce biti 2:1, mda smo mogli dobit i onaj jedan penal. I jeste vidjeli kako je Srna u jednom trenutku iz kornera pogodio precku, skoro uslo u gol.

Sterpo
25-03-2007, 11:42
sljedeća utakmica u lipnju

FearLess
25-03-2007, 11:46
ale ale Bosna gazi

u sred zemlje Norveske djeca pobjedjuju samo da nam je jos savez srusit odmah sve 5

flander
25-03-2007, 11:56
ale ale Bosna gazi

u sred zemlje Norveske djeca pobjedjuju samo da nam je jos savez srusit odmah sve 5



bome baš mi drago kaj je Bosna dobila,volio bi da se kvalficira na Euro :wink:

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 12:04
ovi Englezi su likovi... ne mogu Izrael dobit

flander
25-03-2007, 12:06
ovi Englezi su likovi... ne mogu Izrael dobit


ma gotovo je sa Englezima nebu oni na euro,pa čak ni Italija,baš bi bilo super bez njih,jest da navijam za Chelsea ali ipak mi jedosta Engleza,pogotovo onog Rooneya,lik izgleda koda ga škotski ovčar pravio :)

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 12:09
sta oces, covjek je proglasen najgadnijim igracem... ali dosta dobro igra. BTW, Englezi suxaju u zadnje vrijeme

Sterpo
25-03-2007, 12:24
evo jučerašnji gol eduarda:

AYA9WFOLAhY

King tiger
25-03-2007, 12:35
Misimovicev gol za 1: 0

Dc1ClrqUOL0

Tvrtko
25-03-2007, 12:41
Misimovicev gol za 1: 0

Dc1ClrqUOL0

koja golcina!!! i ja bi volio da prodju jer su dobri.

flander
25-03-2007, 12:45
Misimovicev gol za 1: 0

Dc1ClrqUOL0

koja golcina!!! i ja bi volio da prodju jer su dobri.

bome svaka čast nema šta :wink:

25-03-2007, 12:54
Misimovicev gol za 1: 0

Dc1ClrqUOL0

koja golcina!!! i ja bi volio da prodju jer su dobri.

bome svaka čast nema šta :wink:

Dobar gol. :pray:

Prince-Artas
25-03-2007, 13:10
svaka čast bosni, čuo sam da su ona 2 hajdukovca igrala cijelu utakmicu, pa jel netko pratio tekmu da mi kaže kakvi su bili

McPingvin_v2.0
25-03-2007, 13:13
Strategu Engleske izbornički se stolac trese sve jače: "Nema govora o ostavci. Još uvijek imamo dovoljno utakmica i vjerujem kako ćemo izboriti završnicu EP-a. To je moj posao i ja ću taj zadatak uspješno obaviti," zaključio je McClaren.



aha, riiight.

Helena
25-03-2007, 13:14
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:

flander
25-03-2007, 13:16
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:


a čuj sad je jedna država,prije su bile dve,pa bilo lakše,sad jedva skupe ekipu,ko Slovenija :D

Rocchiro
25-03-2007, 14:18
dobri smo,nema sta :pray:

mrs.croft
25-03-2007, 14:30
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:

Pazi,Kazahstanu je to prva pobjeda otkad igraju pod Euro okriljem (2004.godina).

Naša tekma....Eduardo nas je bome spasio....kakav Rapaić, Srna je trebo igrat od prve minute. Izvrstan gol je dao,nema šta.

Iznenadila me tekma Norveška-BiH....ko bi reko....inače svaka čast Misimoviću,kakav je gol dao. :pray:

Grčka-Turska 1:4...ja mislim da su se poslije tekme navijači međusobno poubijali,očito je kolko se te dvije zemlje vole....

Svaka čast Englezima,budu oni na Euro,o da. :D
Ja kažem nebudu ni nas dobili u Engleskoj.

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 15:27
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:

osramotili se. bez obzira sto se drzava odvojila, ali jos uvijek bi trebali imati jaci sastav od Kazahstana

M@T3J
25-03-2007, 15:35
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:

Da sam Srbin ne bi se više vraćao u Srbiju. :rotfl:

Black Hawk Down
25-03-2007, 17:15
Da si srbin *ebalo bi ti se pol posto što te tvoji oće ubit. :boohoo:

Prince-Artas
25-03-2007, 19:20
jel itko gledao sažetak izrael - engleska sinoć, jeste vidjeli onog debilnog komentatora kako je preimneovao lamparda i gerrarda

Black Hawk Down
25-03-2007, 19:49
HRT je poznat po svojim "SPORTSKIM" komentatorima koji redovito govore gluparije.

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 21:06
da, imaju dosta provala i lapsusa, po par na tekmi, kidam se od smijeha neki put

icecoldkilla
25-03-2007, 22:00
Srna je trebo igrat od prve minute. Izvrstan gol je dao,nema šta.



dobro da Srna nije igro od prve minute, jer ko zna da je igro mozda bi se umorio pa ne bi tak dobro igro

ma dao je golcinu sam taku, ai onaj ubac Da Silvi.... odlican

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 08:42
odlicna su mi sva 3 gola. iako je nas Pletikosa zajebo, ali ipak nije dobro vidio loptu od zivog zida

icecoldkilla
26-03-2007, 18:27
sad sam cuo na RTL-ovim vijestima da je onaj gol od Srne UEFA proglasila najljepsim golom u svim subotnjim utakmicama za Euro 2008

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 21:26
zasluzio je definitivno, stvarno prekrasan gol, i precizan u centimetar

Joco
27-03-2007, 01:00
Srbi izgubili od kazahstana. :o :rotfl:

Da sam Srbin ne bi se više vraćao u Srbiju. :rotfl:

Ma fudbal je sranje :yuck:

King tiger
27-03-2007, 12:40
a jebiga , jest sad , a kad pobjedite bice druga prica :D


shala :D

Letva
27-03-2007, 14:31
a jebiga , jest sad , a kad pobjedite bice druga prica :D


shala :D

A mi dobili Norvešku:)

King tiger
27-03-2007, 14:40
Ja uvjek volim fudbal :D

FearLess
28-03-2007, 09:11
golovi tekma Kazastan-Srbija

5BmnOcbcXSU

Sterpo
28-03-2007, 13:38
luuudnica a u pozadini pjesma od borata :rotfl:

mrs.croft
28-03-2007, 22:49
sad sam cuo na RTL-ovim vijestima da je onaj gol od Srne UEFA proglasila najljepsim golom u svim subotnjim utakmicama za Euro 2008

istina, no po mom mišljenju Misimović je dao ljepši.

Joco
29-03-2007, 00:24
a jebiga , jest sad , a kad pobjedite bice druga prica :D


shala :D

Ne...inace je sranje...eto npr danas uopste nisam gledao Srbija - Portugal



offtopic: joj vaterpolo :D :D ko li ce proci dalje? :wink:

mrs.croft
29-03-2007, 00:37
a jebiga , jest sad , a kad pobjedite bice druga prica :D


shala :D

Ne...inace je sranje...eto npr danas uopste nisam gledao Srbija - Portugal



offtopic: joj vaterpolo :D :D ko li ce proci dalje? :wink:

vi ne nadam se

Joco
29-03-2007, 01:19
mozda i nije sve tako crno? :)

mrs.croft
29-03-2007, 12:29
obratite pozornost na Davida Healy-ja.

hattrick Španjolskoj i Liechtensteinu,sinoć je sam uništio Šveđane.

jedan od boljih igrača koje sam vidio u zadnje vrijeme.

Sterpo
02-06-2007, 12:44
danas igramo protiv Estonije

M@T3J
02-06-2007, 21:47
Pobjeda.


Jeeeeeee!

Prince-Artas
02-06-2007, 21:48
utakmica razočaravajuća
a da mi je bilo gledat bosnu

M@T3J
02-06-2007, 21:52
utakmica razočaravajuća
a da mi je bilo gledat bosnu

Istina. Stvarno smo loše igrali. Ali uvijek tako igramo s tom Estonijom.


A kako je BiH završila. Vidio sam da je bilo 2:2

FearLess
03-06-2007, 00:32
[quote="Prince-Artas":jmmngido]utakmica razočaravajuća
a da mi je bilo gledat bosnu

Istina. Stvarno smo loše igrali. Ali uvijek tako igramo s tom Estonijom.


A kako je BiH završila. Vidio sam da je bilo 2:2[/quote:jmmngido]




BOSNA - Turska 3:2

Goooool u zadnjoj minuti najbolji strijelac prve belgijeske lige ADNAN CUSTOVIC

M@T3J
03-06-2007, 08:30
Bravo BiH :pray: :bravo:

Baš sad i ne pratim puno te grupe ali imate li vi šanse za Euro

Sterpo
03-06-2007, 10:40
bit će teško sa Rusijom
kada ono igramo za koji dan?

Frky
03-06-2007, 11:19
bit će teško sa Rusijom
kada ono igramo za koji dan?

U srijedu čini mi se !

Prince-Artas
03-06-2007, 11:20
super pipo dao 2 gola za talijane :)

FearLess
03-06-2007, 11:43
Bravo BiH :pray: :bravo:

Baš sad i ne pratim puno te grupe ali imate li vi šanse za Euro

imamo sanse sad treba u srijedu uzeti maltu i onda pod svaku cijenu uzeti grcku u gostima znam da je tesko ali treba se nadati

mrs.croft
04-06-2007, 13:51
super pipo dao 2 gola za talijane :)

wow.

ajd barem jedan od njih je bio krumpir. -.-

naša tekma jest bila dosadna no nisam imo sreće radio sam :( pa bi radije gledo BiH-Turska.

@ M@T3J: BiH je sada među 4 kandidata za Euro (Turska,Grčka,Norveška te Bosna). Oni su u najtežoj poziciji jer imaju 2-3 loša rezultata (mogli su dobit Moldaviju u gostima,te Mađare doma). Od ostalih tekmi za prolaz trebaju pobjede protiv Moldavije (doma),Mađarske (vani-sigurno),Malte (doma),Norveške (doma). E sad ta 22 boda vjerojatno ne bi bila dovoljna pa bi trebali izvuć koji bod vani od Grčke ili Turske,što će biti jako teško. Šteta,jer da suci nisu pokradali Bosnu u prvim tekmama,bili bi jedni od najvećih favorita za prvo mjesto,ako ne i drugo.

Sterpo
06-06-2007, 22:49
uff izjednačeno
ali igrali smo dobro, još da je bilo golova :)
i dalje smo prvi u skupini!!

Rocchiro
06-06-2007, 22:51
dobro smo igrali i rezultat je dobar

LD
06-06-2007, 22:55
Mene su razočarali, koliki pritisak smo izvršili na njih i onda još falimo dva zicera!

Nightyx
07-06-2007, 09:52
Zaslužili smo pobjedu :(

D.E.M.O.
07-06-2007, 09:54
sranje :|

fan
07-06-2007, 10:15
Nema veze paše nam i 1 bod, sad 8. rujna obavezno moramo pobijediti Estoniju.

dugi
07-06-2007, 10:27
ma idemo na Euro 99%

Sterpo
07-06-2007, 12:55
englezi su nešto ojačali
protv Brazila su igrali 1:1

D.E.M.O.
07-06-2007, 12:58
nogomet je inace srot :D

Death By Sexy
07-06-2007, 13:18
onda dobar tek...

Imali smo šanse ali nije išlo.. nije smio stavit Petrića nespremnog

1van
07-06-2007, 21:26
ccc Hidink je camper :D

Prince-Artas
08-06-2007, 12:42
čekaju nas izrael i estonija kod kuće a andora u gostima
sa ta 3 boda matematički idemo na EP
još da rusi dobiju engleze

Sterpo
08-06-2007, 16:45
ma idemo sigurno na EP

Simon the Dreamer
08-06-2007, 16:48
Jedva čekam Izrael u Maksimiru, na tu tekmu ću ići.

Prince-Artas
09-06-2007, 18:55
Jedva čekam Izrael u Maksimiru, na tu tekmu ću ići.

e sad mi je baš palo na pamet kako mi ide na kurac šta stalno siluju maksimir. ono 90% tekmi gore odigrano, bezobrazno i nefer od hrv. nogometnog savezna

mrs.croft
10-06-2007, 22:47
[quote="Sajmon Drimr":1u7claxb]Jedva čekam Izrael u Maksimiru, na tu tekmu ću ići.

e sad mi je baš palo na pamet kako mi ide na ***** šta stalno siluju maksimir. ono 90% tekmi gore odigrano, bezobrazno i nefer od hrv. nogometnog savezna[/quote:1u7claxb]

točno to,jebe ih to što je maksimir nacionalni stadion,pa ga se drže ko pijani plota. čini mi se da im poljud služi samo za jebene prijateljske tekme,a puno je bolji stadion od maksimira. ko da splićani nisu hrvati,taj jebeni zagreb im je svetinja.

Sterpo
13-10-2007, 19:00
evo danas igramo kvalifikacijsku utakmicu protiv izraela :wink:

DesertEagle
13-10-2007, 23:35
evo danas igramo kvalifikacijsku utakmicu protiv izraela :wink:

i pobijedili smo 1:0 :rotfl:
strijelac je bio Eduardo ( a ko ce drugi) :rotfl:

ChR0NoS
13-10-2007, 23:39
nisam gledao utakmicu, nije mi se dalo, ali inače pratim našu nogometnu repku

Quiet Riot
14-10-2007, 08:58
nisam gledao utakmicu, nije mi se dalo, ali inače pratim našu nogometnu repku
i bolje da nisi. prvo poluvrijeme je bilo užasno dosadno :boohoo:

Sterpo
14-10-2007, 11:02
čoeče kako su izraelci počeli lomiti naš igrače pri kraju utakmice :yuck:

Prince-Artas
14-10-2007, 11:09
ma gledao u kafiću nešto slabo
glavno da su 3 boda tu i da dudu rula i dalje

^B4$t4rD^
14-10-2007, 11:09
a covjece sto imamo ekipu, iz 3 udarca u okvir padne 1 gol, dudu :pray:

Armachus
14-10-2007, 11:29
Kose se izraelci i sudac ne reagiše... bio neki tip što se bacio na Modrića. Ma ja bi mu dao crveni... a sudac niti žuti! :yuck:

mrs.croft
14-10-2007, 11:59
ma sudac je bio katastrofa al jebeš to,3 boda su tu

nadam se da će englezi sjebat ruse u srijedu :pray:

Babitz
14-10-2007, 12:03
kako je sudac švabo sudio u korist izraelu? :(

mrs.croft
14-10-2007, 12:09
kako je sudac švabo sudio u korist izraelu? :(

pa kaj ga nisi primjetio na početku,pjevao je izraelsku himnu? :(

Babitz
14-10-2007, 12:10
a jebemu izdajice :(

Fenrir
14-10-2007, 12:30
Al meni je još uvijek jebeno kaj Izrael uopće igra na kvalifikacijama za EuropskoSprvenstvo...

mrs.croft
14-10-2007, 12:32
Al meni je još uvijek jebeno kaj Izrael uopće igra na kvalifikacijama za EuropskoSprvenstvo...

a očito se pod azijom nisu mogli na kurca kvalificirat pa su prešli u europu...kazahstan je također to napravio. al da im ide u europi,baš i nije točno....

Fenrir
14-10-2007, 12:33
Ah, i Kahazstan i Azerbejdžan su se europizirali, jebiga, Europa do Pekinga!!!

@kroft
Pa Europa je daleko jača u nogometu, kakvog bi smisla imalo da se ne mogu kvalificirat u Aziji, pa dođu u slabu Europu, jel

Prince-Artas
14-10-2007, 12:35
meni osobno ti je malo glupo
ja bih sve to šutnuo iz kvalifikacija za EP
ostavio bih samo turke i ruse koji ipak dijelom pripadaju europi

Da_killah
14-10-2007, 12:53
kako je sudac švabo sudio u korist izraelu? :(

jer bi ga razapeli njemački židovi kad bi se vratio u njemačku. rekli bi da je gestapovac, da je namjerno sudio protiv njih i sve to :)

Korpse
14-10-2007, 13:34
ma boli me briga za sudca, nek je eduardo dao gol, hrvatska je prošla i sad se odmaraju do EURA, neka samo tako nastave i u finalu će igrat protiv njemačke. :pray: :bravo:

travar
14-10-2007, 13:35
Volim gledat muški nogomet.. Jedva čekam kraj kad razmjenjuju majice..

ChR0NoS
14-10-2007, 13:47
Volim gledat muškiSnogomet.. Jedva čekam kraj kad razmjenjuju majice..
zašto jednostavno ne gledaš vaterpolo ili plivanje

unknown
14-10-2007, 14:16
mi bez edvarda ne možemo ništa. Loše nam se piše ako se on ozljedi

McPingvin_v2.0
14-10-2007, 14:18
tekma niš posebno, gledao sam prvo poluvrijeme, samo znam da je modrić igračina i po, a da je sudac smeće. oveće.

Sterpo
17-10-2007, 19:05
lol rusija engleska 2:1

mrs.croft
17-10-2007, 19:30
a jebiga dobit ćemo makedonce kak god okreneš :D

THUNDER_DINIX
17-10-2007, 19:32
lol rusija engleska 2:1

cek, R pobijedila E 2:1?!? WTF?!? nisam gledo, al znam da je bilo 1:0 za E. nisu vald izgubili? ili si se ti zaj* za rez?

Rang€r
17-10-2007, 19:33
dobit cemo i engleze FTW ownat cemo ih

str33t6l0w
17-10-2007, 19:36
lol rusija engleska 2:1

cek, R pobijedila E 2:1?!? WTF?!? nisam gledo, al znam da je bilo 1:0 za E. nisu vald izgubili? ili si se ti zaj* za rez?

nije se zajebo ;).... rusija je pobjedila englesku 2:1 ;) iako je engleska vodila ovi su to sredili :D

THUNDER_DINIX
17-10-2007, 19:40
omg, koji panjevi. e da sam se kladio, podilkanio bi. ma ti englezi su propali, pojma nemaju

Sterpo
17-10-2007, 20:06
ma izbornik im je također u banani
nadam se da ćemo ih dobiti 21.11 (čini mi se) u londonu :wink:

Korpse
17-10-2007, 20:49
ma neka, hrvatska je prva, dobit čemo mi njih sve. :pray:

maxus
17-10-2007, 22:30
Bit će zajebano u Makedoniji. Htjet će nam se osvetit za poraz kod nas, a i zbog Tošea bi mogli bit nabrijani... :D

mrs.croft
17-10-2007, 22:32
prati li itko ostale skupine?

jao kako je gruzija sjebala škote,a s time i moj listić.

SnowFlake
17-10-2007, 23:12
well sometimes sparta loses...
sparta 0-1 persia

Korpse
18-10-2007, 19:22
italije i francuska su u istooj skupini i jedna je 2, a jedna je 3.
nekoga od njih nećemo vidit na euru, tak sam bar našo na netu.

Sterpo
18-10-2007, 19:47
švabe popušili od čeha :)

Bikica_Koja_Gejma
21-10-2007, 09:05
euro 100% bez ili italije ili francuske. a moglo bi i engleske :rotfl:

Prince-Artas
21-10-2007, 09:25
držim fige da ispadnu francuzi i englezi

Tri66a
21-10-2007, 09:40
E što bi dao da englezi ispadnu mamu im umišljenu. Čitao sam negdje da je neki njihov usrani novinarčić pisao da zašto oni uopće igraju kvalifikacije. Kao,"toliko smo dobri da bi mi automatski trebali ići na svaki EURO". Seronja. Dabog ispali.

Prince-Artas
21-10-2007, 12:12
misliš na ovo (http://www.sportnet.hr/index.aspx?page=news&id=351111)

Death By Sexy
21-10-2007, 13:36
uf da bar ispadnu.. jebote čaj

Sterpo
17-11-2007, 22:50
ah 2:0
nema veze, glavno da smo upali na EURO
ne zamjeram našim igračima ništa jer u onom govnu od terena nisu mogli ništa :wink:

Prince-Artas
17-11-2007, 23:32
serem se na ono zviždanje na našu himnu, neznam čemu im to
a i teren je taman za posadit kumpire

Human m0nst3r
17-11-2007, 23:34
serem se na ono zviždanje na našu himnu, neznam čemu im to
a i teren je taman za posadit kumpire
Makedonci :boohoo: Tose :rotfl:

Nightyx
17-11-2007, 23:37
Svaka čast Hrvatskoj repki :pray:

Prince-Artas
17-11-2007, 23:39
[quote="Prince-Artas":xliduxnv]serem se na ono zviždanje na našu himnu, neznam čemu im to
a i teren je taman za posadit kumpire
Makedonci :boohoo: Tose :rotfl:[/quote:xliduxnv]

zviždanje na himnu se radi samo najljućim neprijateljima
ako ti seljaci zvižde zbog toše i nekakvih teorija zavjere onda to postaje i tragikomično

Sterpo
17-11-2007, 23:58
kada igramo sa englezima? 27.11 ?
baš bi bio šou da ih razbijemo tamo lol :)

Rocchiro
18-11-2007, 00:13
ovo danas je bila katastrofa.non stop ovaj rtl majmun trabunja - "glavno da smo dobili vizu za euro","blatni teren" bla bla...umjesto da veli da su igrali ko zadnje budale.blatni teren su imali i makedonci pa su zabili 2 gola.nerjeseno s izraelom,2:0 za makedoniju...ako popusimo od engleza onda biliceva ekipa i nije bas neka bomba

Prince-Artas
18-11-2007, 11:11
ovo danas je bila katastrofa.non stop ovaj rtl majmun trabunja - "glavno da smo dobili vizu za euro","blatni teren" bla bla...umjesto da veli da su igrali ko zadnje budale.blatni teren su imali i makedonci pa su zabili 2 gola.nerjeseno s izraelom,2:0 za makedoniju...ako popusimo od engleza onda biliceva ekipa i nije bas neka bomba

izgubit od engleza koji igraju kod kuće i nije neka sramota
očito je da je makedoncima takav teren bolje odgovarao
ja ništa ne krivim bilića i ekipu, da je bio normalan teren u najgoru ruku bilo bi nerješeno

Gravestone_bluz
18-11-2007, 11:16
Ma, ja bi da englezi idu, bit ce zanimljivije gledat euro...

Ivan_87
18-11-2007, 11:25
znali ko di pogledat slike naših navijača jučer u makedoniji???

Aerial
18-11-2007, 11:27
Jučer je zapravo bila jedna od zabavnijih utakmica...

Ako na nogoment ne pokušate gledati preozbiljno, jučerašnji sukob je bio zakon - navodno-zreli muškarci se ko svinje valjaju u blatu, totalno nekoordinirani, nasumce nabijaju loptu (koja zbog blata krši zakone fizike) ... Makednoci su čini se navikli na takav gameplay, pa je njima odgovaralo...

D@rX
18-11-2007, 11:51
koliko su makedonci na tom stadijonu odigrali nije cudo da su dobili kad su vec navikli ali to bi trebalo od strane UEFE zabraniti igru na takvim oraničnim površinama. Pa ja igram nogomet na bolje igralistu od njihovog stadiona repke. Zalosno :(

_ZlayA_
18-11-2007, 11:53
vas fudbalski savez var nije korumpiran i pizdast, dok mi nemamo tu srecu da imamo donekle postes fudbalski savez.... a usto nasih 9 igraca protestuju zbog saveza i odbijaju igrati tako da nasi trenutni reprezentativci su vrlo mladi, mislim da nema nijedan straiji od 25 :o

Sterpo
18-11-2007, 12:38
koliko su makedonci na tom stadijonu odigrali nije cudo da su dobili kad su vec navikli ali to bi trebalo od strane UEFE zabraniti igru na takvim oraničnim površinama. Pa ja igram nogomet na bolje igralistu od njihovog stadiona repke. Zalosno :(

pričalo se nešto da će odgoditi utakmicu
ali nisu :wink:
jedva čekam utakmicu sa englezima :)

Da_killah
18-11-2007, 12:45
vas fudbalski savez var nije korumpiran i pizdast, dok mi nemamo tu srecu da imamo donekle postes fudbalski savez.... a usto nasih 9 igraca protestuju zbog saveza i odbijaju igrati tako da nasi trenutni reprezentativci su vrlo mladi, mislim da nema nijedan straiji od 25 :o

ma ne nije korumpiran, samo nije toliko puno...

THUNDER_DINIX
18-11-2007, 12:56
de ne vjerujem da su nasi mogli izgubit 2:0 jucer

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 13:02
de ne vjerujem da su nasi mogli izgubit 2:0 jucer
jesi igrao kada nogomet u močvari, o veliki nogometašu?

jesi?

onda znaš kako.

THUNDER_DINIX
18-11-2007, 13:08
al pazi ovo, ti hoces rec da su Makedonci imali drugacije uvjete od nas? nisu. imali su iste ko i mi, pa su nam uvalili 2 gola. nista ih ne opravdava. brate oni su placeni za to, imaju treninge 2 puta dnevno. kakvi god da su uvjeti trebali bi dobro igrat. brate Brazil sigurno nebi spusio od Mak po takvim uvjetima

NiX4
18-11-2007, 13:11
al pazi ovo, ti hoces rec da su Makedonci imali drugacije uvjete od nas? nisu. imali su iste ko i mi, pa su nam uvalili 2 gola. nista ih ne opravdava. brate oni su placeni za to, imaju treninge 2 puta dnevno. kakvi god da su uvjeti trebali bi dobro igrat. brate Brazil sigurno nebi spusio od Mak po takvim uvjetima

lol oni su navikli igrati na tom terenu

svinje jedne


jedino preostaje persil color i malo woolajta :(

btw


mi nismo brazil :(

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 13:13
al pazi ovo, ti hoces rec da su Makedonci imali drugacije uvjete od nas? nisu. imali su iste ko i mi, pa su nam uvalili 2 gola. nista ih ne opravdava. brate oni su placeni za to, imaju treninge 2 puta dnevno. kakvi god da su uvjeti trebali bi dobro igrat. brate Brazil sigurno nebi spusio od Mak po takvim uvjetima
makedonci igraju na tome terenu puno više od nas. postoji razlika između svinjca i domaćeg svinjca.

po pitanju stadiona, samo ću ti reći da je isti kao i '74. kada je moj stari tamo gledao tekmu Vardar - Dinamo.

brazilci ne bi ni igrali jer su oni "velika nogometna nacija" pa bi im se krovna organizacija, u tome slučaju FIFA, smilovala.

THUNDER_DINIX
18-11-2007, 13:21
hehe, da brazilci su ipak elita :D njih sam samo kao primjer naveo, zato sto bi ih oni pregazili po ne znam kakvim uvjetima, da na Marsu igraju
BTW, teren je stvarno odvratan, koma, strasno nesto

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 13:35
zato sto bi ih oni pregazili po ne znam kakvim uvjetima, da na Marsu igraju
da, sve se bojim kako bi brazilci okoga pregazili, pogotovo nakon zadnje dvije utakmice protiv nas ;)

THUNDER_DINIX
18-11-2007, 13:36
ma protiv nas se ni ne trude, sprdaju se. u zadnje vrijeme polako propadaju, neda im se ni igrat, samo partijaju i snimaju reklame okolo. a boli ih, imaju para do neba, mogu sta oce i kako hoce