PDA

Pogledaj cijelu verziju : Euro 2008



Stranica : 1 2 [3] 4 5

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
24-02-2008, 22:48
da mu nije iskocila kost taylor bi 99% dobia samo zuti karton

ovo moram potpisati...

džidži buffon
25-02-2008, 13:16
kad pogledaš većina debila pogotovo obrambenih igrača uklizava u igrače,takvog igrača ima svaki tim; kad pogledaš recimo paula skolsa koliko je on puta uklizao nekome ili ga skršio ali na sreću on "zna" kako se to radi pa nije nikog teže ozlijedio

Marcellius09
25-02-2008, 14:24
ma marco materazzi je tata svima
3oiSaNdgRE8

:pray:

Lord Jambrek
25-02-2008, 14:25
Usporena i zoomirana snimka, koju britanske televizijske kuće nisu željele prikazati za vrijeme utakmice, potresna je i ne preporučujemo je gledateljima slabijeg želuca.

http://www.index.hr/video/film.aspx?id=899

ne kužim kaj je tu tak potresno? Onak nema tu nikakvih pre explicitnih scena

Marcellius09
25-02-2008, 14:30
a nekima je potresna, a meni je svejedno vidia sam i gorih stvari

Nodakim
25-02-2008, 14:38
http://www.net.hr/sport/page/2008/02/25/0397006.html
:o

Korpse
25-02-2008, 16:01
jebati ću Tayloru mater, sestru tetku, kćeri od tetke pa od druge tetke, pa ću mu jebati mame od prijatelja, pa sestre od prijatelja!!!

Systematic Reverse
25-02-2008, 16:06
ma quratz su mu platili shta ste vi zabrijali lawl

Marcellius09
25-02-2008, 22:00
ma quratz su mu platili shta ste vi zabrijali lawl
tocno tako
cisse je lomia 2 puta nogu jednom lijevu jednom desnu pa igra i dalje

džidži buffon
26-02-2008, 19:31
Mislim da više netreba napadati taylora; ako mu je Dudu oprostio šta onda svi vi pljujete po njemu i još bi ga tukli i neznam šta sve ne bi radili; ne treba ga više osuđivat pogotovo jer nitkom od nas nije ništa učinio

Nodakim
27-02-2008, 00:14
uostalom nije mu htio slomiti nogu nego je dudu si ajmo reći sam kriv koji khurac on ide dribljati nekoga dok ga fauliraju mislim ono fakat se previše uživio ovaj mu ukliže on miče loptu da je ne bi ovaj uzeo i nego šta paf otiđe fibula

Samael
27-02-2008, 11:20
taylor je glupan i idiot, i end ov stori.

brutalnosti nije mjesto u nogometu, i žalosno je što se svodi na brutalu danas

i da, tri utakmice neigranja, ffs... idiotizam

Human m0nst3r
27-02-2008, 11:42
I blago receno sjebao nas je za euro i stojim da je to namjesteno da dudu ne bi igrao na euru za nasu repku.

Neven <R>
27-02-2008, 12:05
:rotfl:

Da ziher, to je nogomet takve stvari se događaju i to je rizik koji moraju snositi. Ali čisto se vidi snaga medija i kako vas lako mogu nabrijati protiv pojedinca i navesti na razne teorije. Nego baš me zanima da nema snimka i da se to recimo desilo na treningu i da mediji to nisu toliko popratili kolko bi nabrijani bili.

Eduardo je praktički uništio karijeru slomivši nogu Buljatu na treningu (jer više nije odigrao nijednom u standardnoj postavi dinama), nanio mu je gotovo istu ozljedu.

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/336859.aspx

Eduardo i sam shvaća da se takve stvari događaju u nogometu, ali medijsko izdrkavanje se nastavlja a i vaše skupa s njima.

Prince-Artas
27-02-2008, 23:01
slažem se al svejedno samo 3 tekme kazne je malo :roll:

Nemesis
27-02-2008, 23:03
slažem se al svejedno samo 3 tekme kazne je malo :roll:

pa da.aliadiere je za šamaranje mascherana dobio 4 utakmice.

Death By Sexy
02-03-2008, 12:16
http://www.net.hr/sport/page/2008/03/01/0054006.html

je.bem ih ja u šupak

Marcellius09
02-03-2008, 13:21
evo sta su pjevali tottenhamovi navijaci u finalu kupa

Navijači Tottenhama po običaju su bili sramotni. Tijekom današnjeg Carling Cup finala na Wembleyju izveli su svoju verziju 'Whats that coming over the hill.'

U njihovoj izvedbi: 'Whats that coming out of your sock, its your ankle, its your ankle.'

Najomraženija navijačka skupina u Engleskoj, ako ne i u cijelom svijetu. F*cking Scum!

džidži buffon
02-03-2008, 18:19
evo sta su pjevali tottenhamovi navijaci u finalu kupa

Navijači Tottenhama po običaju su bili sramotni. Tijekom današnjeg Carling Cup finala na Wembleyju izveli su svoju verziju 'Whats that coming over the hill.'

U njihovoj izvedbi: 'Whats that coming out of your sock, its your ankle, its your ankle.'

Najomraženija navijačka skupina u Engleskoj, ako ne i u cijelom svijetu. F*cking Scum!

nisam znao,ja mislio da su pristojni :rotfl:

A kako su dudua imijavali aston vilini,ništa čudno-u svakim navijačkim skupinama ima budala

Sterpo
17-05-2008, 16:46
još je ostalo nešto manje od mjeseca do eura

24.5 igramo prijateljsku sa moldavijom, nadam se da će im podići moral za euro :)

la50
17-05-2008, 16:48
e pa na rtl u je ko bilo da 30.5 il 31.5 igramo protiv mađarske

Sterpo
17-05-2008, 19:51
da, ja pročitao na hns-ovim stranicama da igramo i protiv moldavije

Jack v2.0
17-05-2008, 20:54
ma popušit će sto posto od austrije

Sterpo
17-05-2008, 21:12
nadam se da neće, treba shvatiti ozbiljno svakog protivnika i sve ok
pa austrija je vodila protiv nizozemske 3:0 pa je izgubila 3:4 :)

la50
18-05-2008, 00:10
ma popušit će sto posto od austrije
poduvat ćemo NE,ja mislim da čemo bit 2 u skupini i onda naić na češku u četvrtfinalu pa njih proć(a dalje neznam)

Sterpo
18-05-2008, 10:47
danas imaju pripreme u rovinju pa možda prođem vidit :)

Jack v2.0
18-05-2008, 13:56
ma nećemo proć skupinu vidit ćete,kvalifikacije su sasvim nešto drugo od EP,većina naših igraća će doć ko na izlet,pola ih neće bit u formi(luka modrić je gotov-više nemože),nemamo pravog napadača kao što je eduardo,obrana će bit šuplja na sve strane(šimić,kovač nemogu više pratit tempo utakmice)

Da_killah
18-05-2008, 16:08
luka ne može, a neš mi što se naradio u zadnje vrijeme, a i ima skoro mjesec dana za odmorit...
što se napadača tiče, to ćemo još vidjet...

Jack v2.0
22-05-2008, 13:00
hrvatska-austrija X2 enjoy

Da_killah
22-05-2008, 13:33
ma popušit će sto posto od austrije
poduvat ćemo NE,ja mislim da čemo bit 2 u skupini i onda naić na češku u četvrtfinalu pa njih proć(a dalje neznam)

ako budemo drugi u skupini 99% idemo na portugal i to ne prolazimo...
po meni su portugalci možda i najveći favoriti erua, al živi bili pa vidjeli...

Jack v2.0
22-05-2008, 13:38
ma kurac,nisu portugalci tako dobri
turska bi mogla bit iznenađenje

hrvatska može proć skupinu jedino ak će od početka igrat rakitić,pranjić i treba izbacit kovača oba i šimića

Da_killah
22-05-2008, 15:28
kovača starijeg ne...
a samo gledaj portugalce, nisu nigdje slabi, nema obrane koju ronaldo, quaresma i nani ne mogu probiti...

Snake
22-05-2008, 15:57
ma španjolci osvajaju garant, imaju momčad koju svaki trener sanja.

Da_killah
22-05-2008, 16:04
i gubitnički mentalitet :)

Sterpo
22-05-2008, 21:57
išao gledat repku kako igraju na treningu
nisu loši :)

flander
22-05-2008, 22:16
@ Jack v2.0 čitam tvoje komentare i fakat ali fakat vidim da se kužiš u nogomet

po kojoj logici nemamo dobre napadače ? Klasnić- lik nemože fulat,u bundesligi savršeno igra, poslije povrataka operacije bubrega mislil da je zaslužio mjestu u repki i odma u prvi 11 na prvoj tekmi, lik će dostojno zamjenit Eduarda u to se dam kladit
Olić - napadač baš kakav nam treba, lik može pretrčat da to n ije normalno, jest da ima loših dana ali kad ga pukne onda ga pukne, pa sad je dao dva gola za klub
Budan - mlad i ambiciozan,imam velika očekivanja od njega

Petrić - za njega neam kaj reč, lik je skoro pa kopija Eduarda ^^ jednostavno kad je ušao u igru BOLESTAN protiv engleza i zafitiljio onakav gol, ja sam kleknuo i poklonio mu su :pray: On i Klasnić jako dobra kombinacija

Kažeš da Modrić nemože? Kak znaš? Jesi ga pital? Kolko sam ja vidio po njegovim izjavama dečko je spreman 100%

Kranjčar - ako budeo igrao kao što je sad u Engleskoj ove sezone igrao, nemamo brige

Čorluka - isto jako dobra odigrana sezona u Man cityu

Zašto da izbaci braču Kovač ? A koga bi onda stavio u obranu Tomasa možda ili Šimunića ( lik me iritira ) ?

sa tvojim komentarima nebi ni boda u kvalifikacijama osvojili, ti bi pola momčadi povadil van

moje viđanje je da imamo jakooo dobre i velike šanse da prođemo dalje, imamo mladu ekipu sa par "starijih" i iskusnijih igrača koji če bit potpora, tako da disciplina nebu nedostajala, Bilić je po meni izvrstan trener i možda najboljji do sada ( osim Čire, ipak on ima broncu :P )sa dobrom ekipom vatrenih je, tako da skupina je naša, ne želim uklet ih ali možemo i postići 100% učinak ^^

Sterpo
23-05-2008, 07:25
tako je, jučer na treningu se skupilo 3000 ljudi, nisam mogao proć :pray:
VATRENO LUDILO :D ajmo našiiii

McPingvin_v2.0
23-05-2008, 07:30
Mentalno ludilo prije. Čak je i istoimena pjesma bolja :)

knKmWsFiukQ&NR=1

Sterpo
23-05-2008, 07:31
da lol, vidio to carevi :pray:

ono kamenje posebno dizajnirano za euro :rotfl:

flander
23-05-2008, 09:44
Mentalno ludilo prije. Čak je i istoimena pjesma bolja :)

knKmWsFiukQ&NR=1

ajme, ja se nemrem dobit, fakat carski :D

Ivan_87
23-05-2008, 12:49
A SUTRA ljepo hrvatska na kantridi pred mojom armadom,nadam se da će bit puno ljudi i da ćemo rasturit ko obično :) :rambo:

Jack v2.0
23-05-2008, 18:22
@ Jack v2.0 čitam tvoje komentare i fakat ali fakat vidim da se kužiš u nogomet

po kojoj logici nemamo dobre napadače ? Klasnić- lik nemože fulat,u bundesligi savršeno igra, poslije povrataka operacije bubrega mislil da je zaslužio mjestu u repki i odma u prvi 11 na prvoj tekmi, lik će dostojno zamjenit Eduarda u to se dam kladit
Olić - napadač baš kakav nam treba, lik može pretrčat da to n ije normalno, jest da ima loših dana ali kad ga pukne onda ga pukne, pa sad je dao dva gola za klub
Budan - mlad i ambiciozan,imam velika očekivanja od njega

Petrić - za njega neam kaj reč, lik je skoro pa kopija Eduarda ^^ jednostavno kad je ušao u igru BOLESTAN protiv engleza i zafitiljio onakav gol, ja sam kleknuo i poklonio mu su :pray: On i Klasnić jako dobra kombinacija

Kažeš da Modrić nemože? Kak znaš? Jesi ga pital? Kolko sam ja vidio po njegovim izjavama dečko je spreman 100%

Kranjčar - ako budeo igrao kao što je sad u Engleskoj ove sezone igrao, nemamo brige

Čorluka - isto jako dobra odigrana sezona u Man cityu

Zašto da izbaci braču Kovač ? A koga bi onda stavio u obranu Tomasa možda ili Šimunića ( lik me iritira ) ?

sa tvojim komentarima nebi ni boda u kvalifikacijama osvojili, ti bi pola momčadi povadil van

moje viđanje je da imamo jakooo dobre i velike šanse da prođemo dalje, imamo mladu ekipu sa par "starijih" i iskusnijih igrača koji če bit potpora, tako da disciplina nebu nedostajala, Bilić je po meni izvrstan trener i možda najboljji do sada ( osim Čire, ipak on ima broncu :P )sa dobrom ekipom vatrenih je, tako da skupina je naša, ne želim uklet ih ali možemo i postići 100% učinak ^^

Da svakako Olić može bacit par špinteva i onda je gotov,samo šta u HSV-u SVI OSTALI puno trče,on zabije gol jedino kad uđe zajedno s loptom u gol
Ajde protiv Petrića nemam zamjerki,on je dosta dobar,klasnić se muva bezveze i nemože trčat,modrić je preslab ako će se puštat čvršća igra,Kovač je prestar ali obrambeni ni ostali nisu puno bolji

Šta se tiče sutrašnje utakmice sa moldavijom vjerujem da neće pobijedit a koef. od 1.15 je smiješan jer nismo mi brazil

Austrija igra sve bolje,svladali su i Ganu

flander
23-05-2008, 18:47
@ Jack v2.0 odi spat molim te

u hebate dobili su Ganu, to je tolko tamo razvijen nogomet ubi bože nhf za Ganu

da Klasnić nezna igrat, Bilić ga zvao onak da malo vidi Švicarsku i Austriju, nije tam nikada bil pa ono nek ide

komentari su ti smiješni,ali fakat smiješni

Jack v2.0
23-05-2008, 18:54
@ Jack v2.0 odi spat molim te

u hebate dobili su Ganu, to je tolko tamo razvijen nogomet ubi bože nhf za Ganu

da Klasnić nezna igrat, Bilić ga zvao onak da malo vidi Švicarsku i Austriju, nije tam nikada bil pa ono nek ide

komentari su ti smiješni,ali fakat smiješni

svaki ganac može pretrčat više nego tvoj olić,biliću bi bilo bolje da nije zvao svoje frendove već da je umjesto kalinića i šarbinija pozvao mandžukića i križanca ovako će imat velikih problema sa napadom i obranom

Chace
23-05-2008, 19:11
debilčeki danas je australija igrala protiv gane, a ne austrija ;)

Jack v2.0
23-05-2008, 19:14
debilčeki danas je australija igrala protiv gane, a ne austrija ;)

može bit,vidio sam na txt kladionici aust. pa sam mislio da su austrijanci

Ali nema veze,nisozemci i neznam još tko su jedva dobili austrijance a zna se kakva smo mi 3 laka komada popušili

Sterpo
23-05-2008, 19:31
jedva dobili?
ma daj preokrenuli su utakmicu, mislim vodit 3:0 pa izgubit 3:4 je :kill:

flander
23-05-2008, 19:31
debilčeki danas je australija igrala protiv gane, a ne austrija ;)


aj evo tebi jedna opomena jel može ?

onak za vrijeđanje ?

McPingvin_v2.0
24-05-2008, 00:02
Da svakako Olić može bacit par špinteva i onda je gotov
Olić može nabacivati šprinteve 90 minuta.

klasnić se muva bezveze i nemože trčat
Klasnić se ni ne mora muvati da bi zabio gol. No, unatoč tomu, on se muva. Što miliš, zovu ga "Killer" jer u slobodno vrijeme radi u klaonici?

modrić je preslab ako će se puštat čvršća igra
Modrić je jedan od igrača s najvećom stabilnosti u našoj reprezentaciji. Nije čvrst, žilav je, što je još i bolje.

Kovač je prestar
Da, istina je. No, imaš ideju za nekog drugog vođu obrane?

Šta se tiče sutrašnje utakmice sa moldavijom vjerujem da neće pobijedit a koef. od 1.15 je smiješan jer nismo mi brazil
Reci mi barem jednog moldavskog reprezentativca BEZ korištenja izvora informacija tipa Internet, teletekst itd....
Ne ide, jel?

biliću bi bilo bolje da nije zvao svoje frendove već da je umjesto kalinića i šarbinija pozvao mandžukića i križanca ovako će imat velikih problema sa napadom i obranom
Mandžukić :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))

Jesi ti svjestan da nakon odlaska Eduarda dinamov napad funkcionira na prinicipu: "Jedna mora ući!"

Balaban zabija jer puca 20 puta, od toga 5 u okvir i jedna uđe u gol. To je LOŠE.

Ali nema veze,nisozemci i neznam još tko su jedva dobili austrijance a zna se kakva smo mi 3 laka komada popušili
Pobjeda od 4:3 nije jedva.

Pobjeda od 4:3, nakon 0:3 na poluvremenu, znači da je Austrija doživjela doslovni raspad sistema.

Primiti 4 gola u 45 minuta je gore od primiti 3 gola u 45 minuta, a tim je gore što su izgubili dobivenu utakmicu.

Chace
24-05-2008, 11:31
debilčeki danas je australija igrala protiv gane, a ne austrija ;)


aj evo tebi jedna opomena jel može ?

onak za vrijeđanje ?

nisam nikoga mislio uvrijediti, samo mi je bilo smiješno kak raspravljate o nečemu o čemu niste informirani...

i ne znam zašto se mi moramo bojiti austrije...ta repka u zadnjih 14 utakmica ima jednu pobjedu i 2 godine nije igrala ozbiljnu utakmicu...ako nam se desi kiks protiv austrije onda niti ne zaslužujemo prolaz iz skupine niti uopće dolazak na EP...austrija je na razini nekog drugoligaškog kluba naspram svih ostalih reprezentacija na EP i sramota bi bila bilo koji rezultat osim pobjede

flander
24-05-2008, 12:52
debilčeki danas je australija igrala protiv gane, a ne austrija ;)


aj evo tebi jedna opomena jel može ?

onak za vrijeđanje ?

nisam nikoga mislio uvrijediti, samo mi je bilo smiješno kak raspravljate o nečemu o čemu niste informirani...


to što ti misliš to mene ne zanima, a još manje znam, smiri hormone :wink:

Jack v2.0
24-05-2008, 18:30
Kak su navijači pjevali Juru i bobana a mislim ako sam dobro čuo da su u 1. poluvremenu govorili i Ajmo ustaše: treba im odma ban dati :rotfl:

Da odgovorim na neke navode: to se čini da Olić stalno trči,u HSV-u svi ostali trče više od Olića,jer kad igraš u kolektivu onda ispadne da su naši dobri igrači a kad ih staviš zajedno na veliko natjecanje odmah popuše
Sad se vidi koliko je obrana dobra,robert k. je trebo dobit crveni karton jer je ono bila pozicija za gol

Inače kaže emanuel pogatetz(kapetan midlbsbroa) kako nisu ništa lošiji od hrvatske i vjeruje da sa agresivnom igrom mogu izborit pozitivan rezultat

Luka Modrić uopće nije žilav jer neznaš ni šta to znači bit žilav(kad primiš puno udaraca i opet nastavljaš igrat-trčat),žilav je npr gatuso; kad modrić dođe u englesku bit će prosječan igrač(možda i gori) i ovi u totenhamu su budale šta su dali toliki novac za njega

Da_killah
24-05-2008, 19:31
postoje tu, izrazita prilika i gol-šansa8vjerojatno sam fulao izraz, ali definitivno postoje 2 razine, i u jednoj situaciji dobiješ žuti, u drugoj crveni)

a štimac i ćosić sve lijepo govore, komentiraju, ovo ono, a kad je bilo "hns pederi" ni riječi nisu progovorili...meni se nije dalo ić na tekmu, i mislim da sam dobro napravio :D

i da, gatuzo žilav??? gatuzo je zvijer, modrić je žilav...

Jack v2.0
24-05-2008, 19:57
komentatori su debili,i onaj štimac koji misli da sve zna a nema pojma
jebeš komentatora koji ne kaže ono šta je

Jack v2.0
24-05-2008, 19:59
postoje tu, izrazita prilika i gol-šansa8vjerojatno sam fulao izraz, ali definitivno postoje 2 razine, i u jednoj situaciji dobiješ žuti, u drugoj crveni)

a štimac i ćosić sve lijepo govore, komentiraju, ovo ono, a kad je bilo "hns pederi" ni riječi nisu progovorili...meni se nije dalo ić na tekmu, i mislim da sam dobro napravio :D

i da, gatuzo žilav??? gatuzo je zvijer, modrić je žilav...

modrić nije žilav debili jer on nemože primit jak udarac,on više izbjegava duele i zna se čuvat protivničkih igrača,nejde bezveze u duele ali sad kad dođe u englesku bit će malo drugačije

flander
24-05-2008, 20:44
smiri sa double postovima

Sterpo
24-05-2008, 21:08
ma tekma i nije bila loša, vidjet ćemo šta će sa mađarskom

McPingvin_v2.0
24-05-2008, 22:06
to se čini da Olić stalno trči,u HSV-u svi ostali trče više od Olića
Ne pratim Bundesligu, pričamo o repki, a u njoj Olić trči više od prosjeka.


Sad se vidi koliko je obrana dobra
Obrana nam nikad nije ni bila dobra.


Luka Modrić uopće nije žilav jer neznaš ni šta to znači bit žilav(kad primiš puno udaraca i opet nastavljaš igrat-trčat),žilav je npr gatuso; kad modrić dođe u englesku bit će prosječan igrač(možda i gori) i ovi u totenhamu su budale šta su dali toliki novac za njega
Gatuzo je ubojica, a ne žilav. Žilavi su mali i brzi igrači koji su izvrsni tehničari, tipa Modrić. Veliki, robusni i grubi igrači a lá Gatuso su jaki.

Modrić će u Engleskoj rasturati ekipu kao beba zvečku, kao što to sada rade Kranjčar, Eduardo i Ćorluka. Englezi ne bacaju pare na transfere koji su upitne isplativosti, za razliku od Dinama. To Miki, kupi igrače preko 35 godina, isplativost na razini.

Marcellius09
24-05-2008, 22:24
obrana nikad nije bila dobra :rotfl: :pray:

pa nasa je reprezentacija poznata po dobroj obrani jos od eura 96

Jack v2.0
25-05-2008, 09:52
obrana nikad nije bila dobra :rotfl: :pray:

pa nasa je reprezentacija poznata po dobroj obrani jos od eura 96

i od ote barića iako je on imal bitange od nogometaša

McPingvin_v2.0
25-05-2008, 12:31
pa nasa je reprezentacija poznata po dobroj obrani jos od eura 96
Kovač je protiv brazila u padu skoro slomio rebro. Star je. Njegov brat Robert također.
Tomas misli da igramo rukomet, Šimunić voli pipkati protivnike u jedanestercu, a Šimić nije vidio utakmicu već nekoliko godina, osim za repku, govorim o klubu. I da, karikiram.

Jedini obrambenjak koji nam valja je Ćorluka, a o Kneževiću ne mogu pričati jer ga baš i nisam vidio na terenu. Ne pratim Serie Ajme-majko-opet-1-0

King tiger
25-05-2008, 14:23
Dobar je Knežević, jedini koji valja sad u Livornu.

MILF hunter
26-05-2008, 09:05
Ne zaboraviti Križanca,za kojeg tvrdim da ipak zaslužuje dres repke više od kojekakvih Vejića,Drpića...

Sterpo
26-05-2008, 22:27
možda se eduardo čudesno ozdravi i upadne na EURO :)

W1k1n6
27-05-2008, 10:39
možda se eduardo čudesno ozdravi i upadne na EURO :)
Nešto se šuška da će prekosutra biti nešto o tome u nekim novinama.

_ZlayA_
27-05-2008, 17:39
možda se eduardo čudesno ozdravi i upadne na EURO :)
Nešto se šuška da će prekosutra biti nešto o tome u nekim novinama.
a nije priest holy jbt...

Neven <R>
27-05-2008, 17:41
možda se eduardo čudesno ozdravi i upadne na EURO :)
Nešto se šuška da će prekosutra biti nešto o tome u nekim novinama.
24 sata, Gloria, Story? :D

Kenyi
27-05-2008, 18:31
pogađam, Bravo ?

Sterpo
27-05-2008, 18:45
pisiplej
maaa idem otvoriti vračarski obrt!!! :)

McPingvin_v2.0
27-05-2008, 21:24
možda se eduardo čudesno ozdravi i upadne na EURO :)
Nešto se šuška da će prekosutra biti nešto o tome u nekim novinama.
U jebote, krivo sam rekao ženi, pa ja ne radim za časopis, nego za novine!

Opet je Minka čistila server...

Sterpo
27-05-2008, 21:44
kad se ono vraća Dudu? na kvalifikacije za svjetsko?

flander
27-05-2008, 21:45
kad se ono vraća Dudu? na kvalifikacije za svjetsko?


da,tako bar kazali

Sterpo
27-05-2008, 21:56
ajme, nadam se da će igrati kao prije, ili bolje :thumbs2:

Jack v2.0
01-06-2008, 10:49
gdje vam je sada euforija nakon mađarske :rotfl: iako nisam pogledao cijelu tekmu
Obrana je katastrofa i stara a vidi se da napad nemože zabit gola,a ni kranjčar i modrić nisu više tako dobri

TeraBajt
01-06-2008, 10:52
gg, utakmica za kujac

Sterpo
01-06-2008, 11:04
šta odmah serete, to je obična prijateljska utakmica na kojoj se neće naši previše žilavit i riskirati ozlijede...

McPingvin_v2.0
01-06-2008, 11:10
gdje vam je sada euforija nakon mađarske :rotfl: iako nisam pogledao cijelu tekmu
Obrana je katastrofa i stara a vidi se da napad nemože zabit gola,a ni kranjčar i modrić nisu više tako dobri
Priznajem, gotovo je.

Repka nam se totalno raspala, igrači nam ne vrijede ni pišljiva boba.

Povlačim sve ikad rečeno i kunem se kartom od koncerta RHCP-a u Inđiji da više neću prozboriti o nogometu dok sam živ :(

Jack v2.0
01-06-2008, 11:27
[quote="Jack v2.0":30ms7wmn]gdje vam je sada euforija nakon mađarske :rotfl: iako nisam pogledao cijelu tekmu
Obrana je katastrofa i stara a vidi se da napad nemože zabit gola,a ni kranjčar i modrić nisu više tako dobri
Priznajem, gotovo je.

Repka nam se totalno raspala, igrači nam ne vrijede ni pišljiva boba.

Povlačim sve ikad rečeno i kunem se kartom od koncerta RHCP-a u Inđiji da više neću prozboriti o nogometu dok sam živ :([/quote:30ms7wmn]


igrači nisu tako loši samo se svi previše bahate,nitko nemože tvrdit daćemo pobijedit austrijance a ja sam već prije rekao da nećemo proć skupinu jer su drugo kvalifikacije a drugo natjecanje
repka se ozljednom eduarda raspada i igraju sve gore i u sve lošijoj formi

McPingvin_v2.0
01-06-2008, 11:29
nitko nemože tvrdit daćemo pobijedit austrijance
Onda nitko ni ne može tvrditi da nećemo proći skupinu, a ti to činiš.

Jack v2.0
01-06-2008, 11:33
ok ne tvrdim,prognoziram da nećemo proć skupinu

McPingvin_v2.0
01-06-2008, 11:35
Hehe, i mi prognoziramo da ćemo pobijediti Austriju.

Sterpo
01-06-2008, 11:38
ali onaj lik koji fura nosila :rotfl: pale mu hlače :rotfl:

Death By Sexy
01-06-2008, 11:49
ali onaj lik koji fura nosila :rotfl: pale mu hlače :rotfl:

eeeeeeee, najbolji dio tekme.. umro sam skoro :rotfl: :rotfl:

flander
01-06-2008, 12:28
ali onaj lik koji fura nosila :rotfl: pale mu hlače :rotfl:


da to sam skužil, pre jako :D

Sterpo
01-06-2008, 13:53
glavno da je kamerman baš to zumirao :rotfl:

MILF hunter
01-06-2008, 19:18
A bemti...kakva su ono blaćenja repke. Šta vi mislite da ćemo dati 200% od sebe protiv Mađara u prijateljskoj? :roll:

TeraBajt
01-06-2008, 19:37
Hehe, i mi prognoziramo da ćemo pobijediti Austriju.

Pda, šimunić će spolno općiti sa polovicom austrijske momčadi, pa neće moć trćat jer će ih bolit čmar... :D

Sickmanno1
03-06-2008, 10:06
Pda, šimunić će spolno općiti sa polovicom austrijske momčadi, pa neće moć trćat jer će ih bolit čmar... :D

Samo da nezapijeva :(

Jack v2.0
03-06-2008, 12:06
Pda, šimunić će spolno općiti sa polovicom austrijske momčadi, pa neće moć trćat jer će ih bolit čmar... :D

Samo da nezapijeva tomsona

radeoN
03-06-2008, 12:08
ja se polagano spremam
jucer isao po plazmu(TV)
a sutra ce mo po nove rekvizite

Sterpo
03-06-2008, 20:35
još malo... :ekipa:

Lord Jambrek
03-06-2008, 21:45
El ima igdje snimka onog kaj je furao nosila?

Sterpo
06-06-2008, 20:19
preksutra tekma :pray:

jedva čekam, ovdje u rovinju sve puno austrijanaca, jedan si nabio zastavu na auto, treba to srediti :D

mrs.croft
07-06-2008, 19:13
Počelo je, počelo...:pray:

Možda je prva tekma nekima bila razočaravajuća, no meni je bila ok. Švicarci puno prijetili, Česi ih kaznili. Šteta, baš sam stavio X na tu tekmu. :(

Samo da ova 22 sata prođu što brže. :nestrpljiv:

Nodakim
07-06-2008, 19:15
nabavio rekvizite....imam lcd...nemam grickalica ni soka :(

Sterpo
07-06-2008, 19:21
ajme, onaj Frei!
žao mi je tipa...

programer1994
07-06-2008, 20:19
idemo sutra po pobjedu više od 4:0 nije rezultat

Jack v2.0
07-06-2008, 20:27
koje sranje od utakmice

pimp
07-06-2008, 20:52
skužili smo

dobra je tekma portugal-turska

Nightyx
07-06-2008, 21:16
wee češka pobjedila znaci zasad imam 1 pogodjen od 4 para na listicu, portugal vodi nadam se da ce i pobjedit i onda mi ostaje sutra njemacka i hrvatska, ak lijepo prodje 350 kn u djep... hh

Sterpo
07-06-2008, 21:45
e ovo se zove tekma...
a ne ono sa česima

Da_killah
07-06-2008, 22:50
ja dobio na kladi, česi se naguzili, srećom tu nisam niš ispušio...

flander
07-06-2008, 23:21
e ovo se zove tekma...
a ne ono sa česima


sutra gledaj u 18:00

3 komada im ne ginu ^^

joj kak sam nabrijan, jedva čekam xD

Constantine
07-06-2008, 23:42
Moj stari ide na utakmicu u Austriju,blago se njemu.

Nightyx
08-06-2008, 08:05
Moj stari ide na utakmicu u Austriju,blago se njemu.
lol, ljubomoran na svog starog :rotfl:

unknown
08-06-2008, 08:40
hrvatska će u našoj grupi biti zatvorska kurva

Sterpo
08-06-2008, 09:08
neće, ali ne vjerujem u neki uspjeh...

flander
08-06-2008, 09:29
I vi ste mi neki navijači i domoljubi :bravo:

prolazimo skupinu sigurno, imamo kvalitetu možda najbolju do sada od 98

programer1994
08-06-2008, 10:13
da je ostao eduardo najvjerojatnije bi osvojili europsko,a ovako samo 2.mjesto

Edi Sm187
08-06-2008, 11:31
Čudno. Na velikim prvenstvima uvijek slovimo kao favoriti, uvijek smo puni samopouzdanja i vjere u to da ćemo napraviti nešto veliko. I onda remiziramo s Japanom, Švicarskom, izgubimo od Ekvadora i nekih nebitnih protivnika.

Ne srljati sa zaključcima! Ja bih bio sretan da prođemo skupinu, a neki su ovdje uvjereni da ćemo osvojiti Euro.


I vi ste mi neki navijači i domoljubi
Još jedan problem. Previše smo povezali nogomet sa domovinom.
Ako misliš da Hrvatska na Euru neće pobjediti, izdajnik si domovine.

Jack v2.0
08-06-2008, 11:36
ja sam već sto puta rekao da nećemo opet proć skupinu i da postoji puno boljih momčadi od hrvatske

Outmind
08-06-2008, 12:01
Mene toliko živcira taj hype oko ovog eurposkog. Pa mislim ono, ako ćete gledat taj nogomet i uživat u njemu, vaša stvar i pravo (vi je općenito ne). Ali OD KUD LJUDIMA PRAVO MENTALNO ME SILOVAT SA TIM NOGOMETOM VEĆ MJESEC DANA???!!! Još malo pa mi se fizički povraća na sva ta sranja koncentritaa oko, ali ne baš i vezana uz euro. Upalim telku - reklame, idem gledat vijesti - prva vijest o euru. Kupim jebene novine i na prvoj stranici udarna vijest - NEKI TAMO IZ REPREZENTACIJE POKAZAO GOLO DUPE NA BALKONU. Pa mislim stvarno. Da se razumijemo, nemam ja niš protiv običnog čovjeka koji će obući dres i navijati za hrvatsku reprezentaciju. Ono što mene neizmjerno frustrira je nametanje toga eura i svega vezanog uzanj (od strane ljudi koji sa samim eurom bjele veze nemaju) kao najvaažnijeg događaja u mom smrtnom životu. Kome treba nova 42" lcd telka samo da bi gledao nogomet? Zašto ako se i odlučim gledati nogomet uz to moram popiti barem 12 litara ožujskog po poluvremenu? ZAŠTO JE GOLA GUZICA JEDNOG NOGOMETAŠA VAŽNIJA VIJEST OD PRETUČENOG NOVINARA ILI KVARA U KRŠKOM? Zamislite se malo...

Da_killah
08-06-2008, 12:22
...jer čitaš 24 sata :P

Outmind
08-06-2008, 12:35
Hehe, istina, ali kupujem ih samo petkom zbog tv programa.

Jack v2.0
08-06-2008, 12:43
jebote klinci su euforični i odmah misle da je hrvatska najbolja ali žalosno je šta i većina odraslih to misli,i onda gledam po gradu automobile sa hrvatskim zastavicama-to me isto živcira,prevelika euforija za neke tamo debile kojima se jebe izgubili ili pobijedili
I onda još kreteni s hrt-a i njihovi glupavi gosti po par sati pričaju obične gluposti,daj mi utakmicu da pogledam i gotovo a ne filozofiju

McPingvin_v2.0
08-06-2008, 12:52
ja sam već sto puta rekao da nećemo opet proć skupinu i da postoji puno boljih momčadi od hrvatske
I?

Durin
08-06-2008, 13:39
Mislim da Hrvatska ima velike šanse za prolazak skupine, dobili smo ok skupinu i nadam se da ćemo to znati iskoristiti.A što se tiče navijanja, meni je osobno užitak gledati tu euforiju, svugdje automobili sa zastavicama, naši preplavili Beč, jedva čekam utakmicu!Kada počne Euro više se ne brinemo za posao, školu itd. a kada igra naša repka onda je to praznik!
Pa mislim da i trebamo biti uz igrače, oni predstavljaju Hrvatsku, ne predstavljaju samo sebe.Kada osvojimo neko veliko mjesto u nogometu užitak je vidjeti kako je Hrvatska među najboljim nogometnim velesilama.
Isto kako se vi čudite tome kako 75% ljudi u Hrvatskoj zahvaća nogometna euforija tako se ja jednako čudim kako vas ne zahvaća nogometna euforija.

Sterpo
08-06-2008, 13:42
tako je, neznam zašto vas to nervira pa nije europsko prvenstvo svake godine...

Neven <R>
08-06-2008, 13:44
/cut
Kad bi bar bio jedan podforum gdje bi mogli pljuvati po stvarima koje nas smetaju, izraziti naše nezadovoljstvo i izbaciti bijes iz sebe. Šta kažete da predložim administraciji da otvore takav podforum, mogli bi ga nazvati - Pljuvačnica. :roll:

Death By Sexy
08-06-2008, 14:41
jebeš vaše prenemaganje.. RVACKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Nodakim
08-06-2008, 14:54
Mislim da Hrvatska ima velike šanse za prolazak skupine, dobili smo ok skupinu i nadam se da ćemo to znati iskoristiti.A što se tiče navijanja, meni je osobno užitak gledati tu euforiju, svugdje automobili sa zastavicama, naši preplavili Beč, jedva čekam utakmicu!Kada počne Euro više se ne brinemo za posao, školu itd. a kada igra naša repka onda je to praznik!
Pa mislim da i trebamo biti uz igrače, oni predstavljaju Hrvatsku, ne predstavljaju samo sebe.Kada osvojimo neko veliko mjesto u nogometu užitak je vidjeti kako je Hrvatska među najboljim nogometnim velesilama.
Isto kako se vi čudite tome kako 75% ljudi u Hrvatskoj zahvaća nogometna euforija tako se ja jednako čudim kako vas ne zahvaća nogometna euforija.



sign....

K4ciga
08-06-2008, 15:27
Svaka čast Durin,neki ne shvaćaju kako naši nogometaši,rukometaši,skijaši,atletičari,itd. predstavljaju Hrvatsku bolje od nekih...političara.

Jack v2.0
08-06-2008, 16:30
vi znate kurac,nogometaši nisu nikad ništa osvojili,jedino to treće mjesto

Jedini kome priznam da su najbolji su rukometaši,svaka čast-oni pokazuju kako se bori za hrvatsku

prasinar
08-06-2008, 18:37
hrvatska vs austrija = katastrofalni fail za hrvatsku

Sickmanno1
08-06-2008, 18:56
hrvatska vs austrija = katastrofalni fail za hrvatsku

dobra prognoza :D

Dreamer Deceiver
08-06-2008, 18:57
čini se ona sudska pičkica nije uspjela nas sjebati :D

Jack v2.0
08-06-2008, 19:01
katastrofalna igra hrvatske,žao mi je austrijanaca,zaslužili su gol odnosno bod

la50
08-06-2008, 19:03
ma nisu oni ništa zaslužili jebli oni svoju mater,a onog suca treba ubit(koja kretenčina majko mila)
al na kraju ipak je pala pobjeda,BRAVO DEČKI :D

Sickmanno1
08-06-2008, 19:05
katastrofalna igra hrvatske,žao mi je austrijanaca,zaslužili su gol odnosno bod

:|

Jack v2.0
08-06-2008, 19:05
sudac nije ništa kriv,ono po meni uopće nije bio penal

Prvih 15 minuta su igrali jer su i trčali a kasnije katastrofa,austrija je dominirala cijelo vrijeme

streetrace777
08-06-2008, 19:07
Penal nije bio kad je onaj kreten olica doslovno isprebio ???
ti ili si gledo pogresnu utakmicu ili neznas nis o nogometu

Grimm-Reaper
08-06-2008, 19:21
Penal je definitivno bio. Fink nije dosudio drugi žuti (iliti crveni) kad je ona pizda našamarala Olića. Ćorluka, Kranjčar ispod očekivanja. Olić odličan. Budana bi odmah poslao kući jer je u ono malo vremena što je HODAO po travnjaku nije kurca napravio.

Na kraju krajeva, 3 boda u đepu, idemo na Švabe.

Gothmog
08-06-2008, 19:31
http://cache.daylife.com/imageserve/0fNPaHA4IZalU/340x.jpg

Neka krug osude pocne....

/slap!

Vukas15
08-06-2008, 19:33
stvarno el si ti normalan da ono nije bio penal??? šta ti gledaš??????? el ti znaš išt o nogometu??
a sudac je takav glupan, kako nije samo dosudio drugi žuti a tek kolko je austrijancima poklonio slobodnih udaraca, barem4......
a ovaj budan uđe svjež i baš gledam do njega stoji igrač oko 5-7metara, a on ni da potrči, samo hoda, ovaj slobodno doda drugome.... treba ga odmah poslat kući, šta su ga uopće slali u repku?? neznam šta je biliću bilo kad ga je mislio stavit???

sve u svemu mogli su naši bolje bez obzira na sudca, jer su se previše opustili
svaka čast oliću(ovo neki novi olić od engleske), modriću i naravno kovaču

Dreamer Deceiver
08-06-2008, 19:45
sudac nije ništa kriv,ono po meni uopće nije bio penal

Prvih 15 minuta su igrali jer su i trčali a kasnije katastrofa,austrija je dominirala cijelo vrijeme

nije bio penal ? je tebi dobro ? si vidio šta mu je ona austrijska pizda radila sve ?
Austriji bi samo sudac dao gol, samo on i niko drugi. Sramota za suca

W1k1n6
08-06-2008, 19:48
Istina:
1. Igrali smo ko govna.
2. Sudac nam je dosudio penal koji da nije dosudio, nitko živ se ne bi bunio.
3. Sudac je morao kompenzirati penal, no to je radio jako bedasto. Ipak moramo biti zahvalni da nije dosudio penal za njih zbog igranja rukom.
4. Čitavo drugo poluvreme nismo mogli prijeći centar, tu dragi moji sudac ništa nije kriv.
5. Jako sam zadovoljan, jer smo na zadnjim eurima i sp-ima igrali izvrsno ali nismo dobili ni jednu utakmicu.

Zaključak: Bolje igrat ko govno i dobit, nego ko Brazil pa dudat lakat.

Neven <R>
08-06-2008, 19:48
Naši su dost loše igrali, nisu zaslužili pobjedu definitivno, sudac je sudio tu i tamo za Austrijance ali to nije izgovor našima da praktički ništa ne rade na terenu i da se povuku. Onaj Budan, taj je praktički stajao njega ne treba više stavljati u ekipu.

Durin
08-06-2008, 20:02
Istina:
1. Igrali smo ko govna.
2. Sudac nam je dosudio penal koji da nije dosudio, nitko živ se ne bi bunio.
3. Sudac je morao kompenzirati penal, no to je radio jako bedasto. Ipak moramo biti zahvalni da nije dosudio penal za njih zbog igranja rukom.
4. Čitavo drugo poluvreme nismo mogli prijeći centar, tu dragi moji sudac ništa nije kriv.
5. Jako sam zadovoljan, jer smo na zadnjim eurima i sp-ima igrali izvrsno ali nismo dobili ni jednu utakmicu.

Zaključak: Bolje igrat ko govno i dobit, nego ko Brazil pa dudat lakat.

1.)...u drugom poluvremenu i nešto malo prvoga.Ipak nije mala stvar igrati protiv Austrije u njihovoj prijestolnici, na domaćem terenu uz veliku podršku njihovih navijaća.Austrija ipak nije toliko loša kao što neki misle.

2.)Sudac nam je dosudio penal jer smo zaslužili penal.Oni su napravili podli faul u šesnaestercu.

3.)Nismo igrali rukom u njihovom šesnaestercu niti jednom.Možda nismo gledali istu utakmicu?

4.)Istina, stisli su nas poslije.

5.)Protiv Japana, Meksika, Australije smo igrali izvrsno?Pa ovo je prva liga.Ono kako smo se jedva vukli protiv onih momčadi na prošlim SP i EP je Bože oslobodi...Austrija je domaćin EP, pa borili su se kao lavovi, nadmašili su sami sebe, izvukli maksimum...ja sam sretan ovim rezultatom, ali protiv Njemačke i Poljske trebaju igrati i još bolje jer je drugo poluvrijeme bilo katastrofalno.


I još da kažem o dvije stvari moje mišljenje:
Budana više nikada ne bih stavio u igru, pa taj lik da je mogao bi si uzeo jastuk i legao na travu, jednostavno ne želi trčati!

Onaj Nizozemac, g. Vink...malo je previše žmirio tijekom utakmice.Kada je onaj Austrijanac doslovno ispremlatio Olića.... :twisted: ...to je bio čisti crveni karton.

Nodakim
08-06-2008, 20:05
sudac nije ništa kriv,ono po meni uopće nije bio penal

Prvih 15 minuta su igrali jer su i trčali a kasnije katastrofa,austrija je dominirala cijelo vrijeme



austrijancima su trebali iskljuciti 2 igraca i nisu...nama nisu sudili faulove,njima jesu.....ti nemaš pojma o nogometu,ako nije bio faul u 16-tercu ja sam Slaven Bilić i znam nešto o nogometu....a Bilić je kreten,je li on normalan?onu budalu Budana je stavio u igru....Olić.Modrić svaka vam dala....
uglavnom zaključak iz centra grada zagreba.....broj navijaca vs. broj nesreća koje ukljucuju aute,10000,10001....
gol njemacke...

mronki
08-06-2008, 20:21
sudac nije ništa kriv,ono po meni uopće nije bio penal

Prvih 15 minuta su igrali jer su i trčali a kasnije katastrofa,austrija je dominirala cijelo vrijeme



austrijancima su trebali iskljuciti 2 igraca i nisu...nama nisu sudili faulove,njima jesu.....ti nemaš pojma o nogometu,ako nije bio faul u 16-tercu ja sam Slaven Bilić i znam nešto o nogometu....a Bilić je kreten,je li on normalan?onu budalu Budana je stavio u igru....Olić.Modrić svaka vam dala....
uglavnom zaključak iz centra grada zagreba.....broj navijaca vs. broj nesreća koje ukljucuju aute,10000,10001....
gol njemacke...


Nemoj protiv Bilića. Kad smo zadnji put pobjedili na nekom velikom natjecanju? Davno

Neven <R>
08-06-2008, 20:23
1.)...u drugom poluvremenu i nešto malo prvoga.Ipak nije mala stvar igrati protiv Austrije u njihovoj prijestolnici, na domaćem terenu uz veliku podršku njihovih navijaća.Austrija ipak nije toliko loša kao što neki misle.

Ma daj, igrali smo dobro prvih 10 minuta, a što se tiče jačine Austrije, evo gledaj utakmicu Njemačke i Poljske i sam prosudi, a ne ono što su naši, ali i Austrijanci danas pokazali. Praktički su 2-3 igrača dobro odigrali.

pimp
08-06-2008, 20:29
budana bi pješice kući poslao

la50
08-06-2008, 20:36
budana bi pješice kući poslao
da ono uđe i kao sad će on neš napravit,a bokte nije ni guzicom mrdno otkad je ušo,nije nimalo potrčao,baš me razočarao
a danas je olić bio legenda borio se svim srcem,baš ga je lijepo bilo gledat danas kako igra

Nodakim
08-06-2008, 20:46
sudac nije ništa kriv,ono po meni uopće nije bio penal

Prvih 15 minuta su igrali jer su i trčali a kasnije katastrofa,austrija je dominirala cijelo vrijeme



austrijancima su trebali iskljuciti 2 igraca i nisu...nama nisu sudili faulove,njima jesu.....ti nemaš pojma o nogometu,ako nije bio faul u 16-tercu ja sam Slaven Bilić i znam nešto o nogometu....a Bilić je kreten,je li on normalan?onu budalu Budana je stavio u igru....Olić.Modrić svaka vam dala....
uglavnom zaključak iz centra grada zagreba.....broj navijaca vs. broj nesreća koje ukljucuju aute,10000,10001....
gol njemacke...


Nemoj protiv Bilića. Kad smo zadnji put pobjedili na nekom velikom natjecanju? Davno



Bilić je majmun i ona njegova pijandura prosinečki....

pimp
08-06-2008, 20:50
bilic je do sada najkul trener vatrenih
car od covjeka

Nodakim
08-06-2008, 21:08
kreten od trenera

K4ciga
08-06-2008, 21:25
Molim vas,recite mi što vi očekujete od trenera? Vi bi htjeli da odmah nakantamo Austriju 5:0?
Pa,kakva ste vi govna od ljudi? Čovjek je,ako niste primjetili,apsolutno promjenio način igranja Hrvatske (na bolje!).Imate li vi uopće pojma koliko je teško igrati pod klasičnim pritiskom Hrvata,gdje se sve osim pobjede od najmanje 3 gola razlike smatra sramotom? Protiv domaćina,sa najmanje 30,000 ljudi uz sebe odmah na stadionu?


"...mi najbolje znamo,kako nekom zabit nož u leđa."

Duke of Earl
08-06-2008, 21:28
Molim vas,recite mi što vi očekujete od trenera? Vi bi htjeli da odmah nakantamo Austriju 5:0?
Pa,kakva ste vi govna od ljudi? Čovjek je,ako niste primjetili,apsolutno promjenio način igranja Hrvatske (na bolje!).Imate li vi uopće pojma koliko je teško igrati pod klasičnim pritiskom Hrvata,gdje se sve osim pobjede od najmanje 3 gola razlike smatra sramotom? Protiv domaćina,sa najmanje 30,000 ljudi uz sebe odmah na stadionu?


"...mi najbolje znamo,kako nekom zabit nož u leđa."
:thumbs2: lijepo rečeno.
Nemojte srat po Biliću, molim vas, on nam je jedan od najboljih trenera dosad. Ak treba nekog krivit to su igrači, koji su se previše opustili nakon gola, i suca, koji je preočito guro Austrijance naprijed.

Sterpo
08-06-2008, 21:31
ma glavno da smo mi pobijedili nakon dosta godina
sad dojčland :rambo:

Nodakim
08-06-2008, 21:48
Molim vas,recite mi što vi očekujete od trenera? Vi bi htjeli da odmah nakantamo Austriju 5:0?
Pa,kakva ste vi govna od ljudi? Čovjek je,ako niste primjetili,apsolutno promjenio način igranja Hrvatske (na bolje!).Imate li vi uopće pojma koliko je teško igrati pod klasičnim pritiskom Hrvata,gdje se sve osim pobjede od najmanje 3 gola razlike smatra sramotom? Protiv domaćina,sa najmanje 30,000 ljudi uz sebe odmah na stadionu?


"...mi najbolje znamo,kako nekom zabit nož u leđa."


nije meni problem losa igra,meni je problem te izmjene s kojima je zamalo pokopao repku i po rezultatu

McPingvin_v2.0
08-06-2008, 22:15
Ja bi samo htio poručiti Jacku da može dudat lakat, što bi šef rekao, jer smo dobili Austriju, protiv Jerrya ćemo igrati nerješeno i Poljsku ćemo satrat i idemo dalje.

Za HDZ i Rvacku.

Da_killah
08-06-2008, 22:24
jebemu sve., čitam ovih par desetaka nepročitanih postova, čekam i čekam i čekam, i na zadnjem postu vidim da je već netko odgovorio đekiju :(

đeki-dva-nula se sad izvlači da nije bio nikakav penal zato jer je rekao da nećemo dobit austriju(što jesmo, ali stvarno je loše bilo) i da se ne kladimo na hrvatsku(što jesmo, i pare smo pokupili), ali stvarno će trebati puno bolje igrati za nijemce i poljake.
budana je možda uhvatila trta, jer ono nije pravi budan, ali osim pleti i stoperima, naklon do poda oliću, znao sam da može trčati, ali onoliko koliko je danas, svaka čast...
a i što se tiče suca je da je propustio dati drugi žuti i što je navlačio za austrijance, ali nije bio toliko loš koliko ga takvim božo i štimac žele prikazati...

edit: pingu, ADZ se piše :D

Rang€r
08-06-2008, 22:26
katastrofa... sramota... bokte bolje da su dobro igrali i spušili ko muško a ne da su dobili ko pičkice... zgazit če ih švabe, uvalit če im neku tricu i još če spušit od poljaka....

Sickmanno1
08-06-2008, 22:41
katastrofa... sramota... bokte bolje da su dobro igrali i spušili ko muško a ne da su dobili ko pičkice... zgazit če ih švabe, uvalit če im neku tricu i još če spušit od poljaka....

nisam morao ici na profil da bi saznao da imas 12-13 godina :(

Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^

Rang€r
08-06-2008, 22:47
katastrofa... sramota... bokte bolje da su dobro igrali i spušili ko muško a ne da su dobili ko pičkice... zgazit če ih švabe, uvalit če im neku tricu i još če spušit od poljaka....

nisam morao ici na profil da bi saznao da imas 12-13 godina :(

Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^

jbg govorim svoje mišljenje...

McPingvin_v2.0
08-06-2008, 22:53
edit: pingu, ADZ se piše :D
Neće se ponoviti :>

SkunK
08-06-2008, 23:20
Ste skužili kako je Asanović lupio glavom kad se išao dignut s klupice, napočetku tekme , bila je kamera na njemu

MoNDi
09-06-2008, 01:03
:D Ne nisam. Ali sam se jako nasmijala kad je neki igrac onak poskliznuo na travi za loptom i rascupao pola trave iz zemlje. Onda onak kamera na njega i on pokaziva i pogleda sokirano na travu kao "Ajoooooj, gle, jadna travica". :rotfl: :rotfl: :rotfl: Bas bi voljela sinkronizirati tu scenu :rotfl:
Onda onaj jedan igrac koji je klecati napravio udarac glavom, izgledalo pretty cool.

Ali onaj "maddog" je bio gadan. Kako je bezobrazno faulirao igrace!!!! :?

Hmm, kako ja to vidim decki bas i nisu sve od sebe dali (barem se nadam :o ). Mislim da cemo biti rundu dalje sa svabima. Poljaci bas nisu bili tak jako odlicni kao sto su tu svi prije utakmice sanjarili. A autrijanci... no comment.
Uuu,bit ce jaaako zanimljivo 12.06. ...

Jack v2.0
09-06-2008, 08:43
vi znate kuraaac o nogometu
Onaj prekršaj uopće nije bio za penal,igrač je dotrčao do olića i stao uz njega i odmah se pomaknuo natrag a olić se odmah bacio ko budala,mislim da bi se bacio da i nije igrač došao do njega

Sudac je jedino pogriješio kad nije isključio pogatetza,a za sranje su krivi nogometaši-jedva čekam da ih nijemci ispraše-uvijek navijam za njemačku na natjecanjima

Bilić je kurac od izbornika,onaj budan samo šta nije legao na travnjak

Pozvao je sharbinija i kalinića,prijatelje i normalno mora hajdukovca(koji nisu ništa doprinjeli u kvalifikacijama),gdje je križanac,mandžukić,balaban,babić...

Jerry
09-06-2008, 08:47
http://www.efecte-d.com/wp-content/uploads/2007/03/picard.jpg

McPingvin_v2.0
09-06-2008, 09:00
gdje je križanac,mandžukić,balaban,babić...
Čestitamo, upravo si naveo dvije toljage hrvatskog nogometa i nama govoriš kako o istome nemamo pojma.

Za nagradu se javi Hellboyu na PP.

Jack v2.0
09-06-2008, 09:05
Ni ja nevolim balabana,ali zaslužio je poziv jer je igrao protiv engleza i iznio je kvalifikacije
Mandžukić barem trči i dobar je kad je malo povučen natrag

Zašto nije igrao rakitić,kranjčar je bio katastrofa-ja ga uopće ne bih stavljao u igru

pimp
09-06-2008, 09:47
Ni ja nevolim balabana,ali zaslužio je poziv jer je igrao protiv engleza i iznio je kvalifikacije
Mandžukić barem trči i dobar je kad je malo povučen natrag

Zašto nije igrao rakitić,kranjčar je bio katastrofa-ja ga uopće ne bih stavljao u igru


srećom pa ti nisi izbornik... lako je biti general poslije bitke... al ga znate srati....
križanac si je sam kriv što ga bilić nije pozvao na euro... sta ce zvati babica kad na tome boku ima pranjića i rakitića.... manđukić , balaban?!? njih nebi zvao ni na segestu kamoli na euro....

Jack v2.0
09-06-2008, 10:01
jebote nemate pojma o nogometu

'Nismo zaslužili poraz, igrali smo hrabro i borbeno. Hrvatska je uz veliku dozu sreće izvukla pobjedu. Sada će se teško biti vaditi protiv Njemačke i Poljske.'

Austrijski mediji hvale igru svoje momčadi i smatraju da izabranici Josefa Hickersbergera nisu razočarali igrom. Hrvatsku najviše spominju u kontekstu sreće, a pohvale Austrijanaca zaslužio je Ivica Olić koji je, kako kažu, konstantno mučio obranu domaćina.

Sličnog mišljenja je i njemački Bild, koji se osvrnuo i na sjajnu atmosferu u Beču te pohvalio hrvatske navijače. Nijemci pišu kako je bolja igra Hrvatske u prvom dijelu okrunjena na početku utakmice golom Modrića. U drugom dijelu Bild navodi da su Austrijanci bili bolja momčad, ali da je tada na travnjaku najbolji igrač bio hrvatski vratar Stipe Pletikosa.

I BBC je posvetio dosta prostora utakmici Austrije i Hrvatske. Piše da Hrvatska, kao jedan od kandidata za naslov, nije uspjela pronaći zamjenu za ozlijeđenog Eduarda da Silvu što se vidjelo na travnjaku.

nijemci će ih razbit,naprijed Njemačka,razbijte pičke,nadam se da neće proć skupinu hrvatska jer nisu zaslužili

McPingvin_v2.0
09-06-2008, 10:39
Ček, ti citiranjem stranih medija dokazuješ svoje "znanje"?

Znaš li ti kako nogomet, a pogotovo kup natjecanja, funkcionira?

Da, vjerovao ili ne, bunker. Vodimo 1:0 protiv domaćina, otvarajuća tekma. Zašto bi se igrači iscrpljivali kada imaju još dvije, i to teže, tekme ispred sebe?


Ovo nije liga, nema: "Vadit ćemo se zadnje dvije tekme jer igramo protiv zadnjih na tablici." Dobili smo tri boda, ako iduću dobijemo imamo 90% šanse da idemo dalje, osim ako Poljska ne strga i Austriju i nas.

Jack, tvoje znanje je ispod svake razine da bi normalno sudjelovao u ovakvim raspravama. Da, drugo poluvrijeme smo, navodno, ne znam, nisam gledao jer sam imao pametnijeg posla, igrali kao zadnja govna. I trebali smo. Bolje 1:0 protiv Östereicha i 1:0 protiv Deutschlanda, nego 3:0 protiv Anschluss- zemlje i 0:1 protiv Oktoberfestaša.

TeraBajt
09-06-2008, 10:43
@Jack respect -2

:(

King tiger
09-06-2008, 11:33
samo da kazem da veze nemas Jack :(

Sterpo
09-06-2008, 11:41
nijemci će ih razbit,naprijed Njemačka,razbijte pičke,nadam se da neće proć skupinu hrvatska jer nisu zaslužili

ovo ti nije trebalo...

TheJopa
09-06-2008, 11:56
Ima svakakvih likova na internetu.

Snake
09-06-2008, 13:09
vidi se koliko nam fali dudu. budan jučer nije napravio apsolutno ništa i mislim da je promašena zamjena. olić i petrić zajedno nisu uputili ni 10 udaraca na gol, a u zamjeni i nemamo boljih napadača. neznam na temelju čega možemo očekivat pobjedu protiv njemačke, tužno i žalosno, ali gomez, podloski i klose su za klasu bolji od naših napadača.

Da_killah
09-06-2008, 13:38
što se budana tiče nije pogođena zamjena s obzirom na to da je loše odigrao, ali kako je bilić to mogao znati, ubacio je budana u igru zato jer može bolje sačuvati loptu od bilo kojeg igrača s klupe, a i od većina koji su u to vrijeme igrali, a to je definitivno bio najveći naš problem, nismi mogli 10ak sekundi loptu zadržati u posjedu i bilić je vidio što nam treba, a to što je budan bio indisponiran i pod dojmom, to je druga stvar...

Neven <R>
09-06-2008, 13:43
Ovaj jack ima nekakvu bolesnu fiksaciju na našu repku, ne znam ja je'l to plod kakvih frustracija ili čega. Striček Freud bi imao puno toga za reći u njegovom slučaju :nonono:

unknown
09-06-2008, 13:45
rekao sam ja vama davnih dana... eduardo je bio kičma momčadi

pimp
09-06-2008, 14:17
ali shvatite i to malo , da je njima problem u glavi , da smo mi primili gol u 4 min i austrija bi odigrala kao mi , bunker jer bi ih konstantno napadali i igrali na njihov gol... to je sve stvar u glavi , da gol nije sjeo rano opet bi ih razbili.... njemci padaju kao i englezi ,

jack- nemam komentara na tebe , briješ da si neki znalac nogometa a samo kopiraš textove dnevnih novina i uopce nemaš svoje mišljenje.....

Kostolomac
09-06-2008, 14:36
ali yebo patak onog suca pokvarenog, ziher mu je uefa rekla da sudi za austrijance. ma dajte ljudi moji, pa vidi se da su za klasu lošiji od nas. trebalo bi onom sucu dat otkaz mamu mu :thumbs1:

Chace
09-06-2008, 16:45
Ni ja nevolim balabana,ali zaslužio je poziv jer je igrao protiv engleza i iznio je kvalifikacije
Mandžukić barem trči i dobar je kad je malo povučen natrag

Zašto nije igrao rakitić,kranjčar je bio katastrofa-ja ga uopće ne bih stavljao u igru

di si ti vidio balabana u kvalifikacijama?? dete malo, o nogometu znaš ko ja o odbojci, a preseravaš se i pričaš gluposti kakvih se niti otto barić nebi posramio...

Jack v2.0
09-06-2008, 19:59
ja nijednog hrvatskog igrača ne cijenim,a i sami ste vidjeli da niko kranjčar i modrić nisu ništa napravili-a svi hvale ta njihova lucidna dodavanja koja dočekaš svake prijestupne godine

Fizička sprema-olić puknuo,svi ostali nakon tekme popadali po travi-toliko o fizičkoj spremi

Imali su sreće šta je sudac dosudio penal,jer je dobro wiking rekao,da nije dosudio ne bi se nitko bunio-uključujući i hrvatsku

McPingvin_v2.0
09-06-2008, 20:45
Dodana anketa.

Jack v2.0
09-06-2008, 20:56
pingvin,goni se u kuraac,ti si ekspert za sport,nemaš pojma o ničemu i stalno mijenjaš mišljenja

Maja
09-06-2008, 20:57
ne, pijan sam

ko ti ili ja? :rotfl:

McPingvin_v2.0
09-06-2008, 21:08
Čestitamo, imaš prijedlog za ban. Ne da mi se baktat s ekipom koja misli da je popila svu pamet svijeta i, što je najgore, krade sufikse nickova na forumu.

@Maja - glasač :)

Nodakim
09-06-2008, 21:35
ja nijednog hrvatskog igrača ne cijenim,a i sami ste vidjeli da niko kranjčar i modrić nisu ništa napravili-a svi hvale ta njihova lucidna dodavanja koja dočekaš svake prijestupne godine

Fizička sprema-olić puknuo,svi ostali nakon tekme popadali po travi-toliko o fizičkoj spremi

Imali su sreće šta je sudac dosudio penal,jer je dobro wiking rekao,da nije dosudio ne bi se nitko bunio-uključujući i hrvatsku



olić-10 kilometara trčao
srna-11 kilometara trčao
jack-đubre


i wiking se napio brijem,a ti si prirodna budala

Sterpo
09-06-2008, 21:42
nizozemska italija 3:0

svaka čast, super utakmica

McPingvin_v2.0
09-06-2008, 21:44
Onaj drugi gol je maestralan... Važno da smo mi šljuke jer smo izgubili od njih 3:0... A kako su igrali svijetski prvaci protiv njih? ;)

King tiger
09-06-2008, 22:26
to je sve zato sto je donadoni ostavio Inzaghija kuci :(

Sickmanno1
09-06-2008, 22:53
to je sve zato sto je donadoni ostavio Inzaghija kuci :(

lol da :D

Ma glavni je problem po meni bio sto je igrao sa 3 cita defanzivca...I sto nije prije gurno ili cak odpocetka starog vuka Delpača u igru...

A i Totti bik je kriv sto se oprostio od repke...puno ipak taj igrac znaci...

A nije pomogla ni Cannavarova ozljeda...

No opet, Talijani imaju prekvalitetnu momcad da bi smjeli izgubiti tako uvjerljivo...bez obzira na neke propuste i pehove...

@Jack

:hangin:

Empe Tri
09-06-2008, 23:40
auuu sto sam bio sretan kad su talijani dobili kantuuuuu
joooj :D al sam bio pomalo zalostan sto je frend na kladioni izgubio 750 kuna radi talijna :rotfl: a ja njemu kazem sta cu ti kad si mljakZe i stavljas na pastare a mogli smo cijelu noc pit ko ljudi :D :friends:

mrs.croft
10-06-2008, 00:00
nakon što sam prespavo prvu tekmu očekivao sam da bar druga bude dobra, bogami je bila vrhunska. kvalitetu te tekme će u prvom krugu jedino moć dostić npr. Francuska-Italija. svaka čast Ho' lanđanima, razbili pičke šugave talijanske, trebali su im još kojeg strpat.

btw. naši jesu igrali malo šugavo, al jebiga, Bilićeva greška, što je mjesto Jacka uveo Budana, ma neće se to ponovit protiv Švaba, jelda Jacky, pizda ti materina šugava ;)

McPingvin_v2.0
10-06-2008, 00:27
Ok, evo, smiješno je, i ja se sada smijem... Al daj malo lakše prema Đeku :)

Jack v2.0
10-06-2008, 08:51
nakon što sam prespavo prvu tekmu očekivao sam da bar druga bude dobra, bogami je bila vrhunska. kvalitetu te tekme će u prvom krugu jedino moć dostić npr. Francuska-Italija. svaka čast Ho' lanđanima, razbili pičke šugave talijanske, trebali su im još kojeg strpat.

btw. naši jesu igrali malo šugavo, al jebiga, Bilićeva greška, što je mjesto Jacka uveo Budana, ma neće se to ponovit protiv Švaba, jelda Jacky, pizda ti materina šugava ;)

tebi isto

jedva čekam da ih njemačka razbi,znam da su već svi umorni-očekujem najmanje tri lagana komada

Izjava Bilića: Modrić je bio zakurac :rotfl:

Sterpo
10-06-2008, 09:26
jedva čekam da ih njemačka razbi,znam da su već svi umorni-očekujem najmanje tri lagana komada

Izjava Bilića: Modrić je bio zakurac :rotfl:

ma koji je tebi kurac??
marš izdajico :)

Rang€r
10-06-2008, 12:10
[quote="mrs.croft":31e92fni]nakon što sam prespavo prvu tekmu očekivao sam da bar druga bude dobra, bogami je bila vrhunska. kvalitetu te tekme će u prvom krugu jedino moć dostić npr. Francuska-Italija. svaka čast Ho' lanđanima, razbili pičke šugave talijanske, trebali su im još kojeg strpat.

btw. naši jesu igrali malo šugavo, al jebiga, Bilićeva greška, što je mjesto Jacka uveo Budana, ma neće se to ponovit protiv Švaba, jelda Jacky, pizda ti materina šugava ;)

tebi isto

jedva čekam da ih njemačka razbi,znam da su već svi umorni-očekujem najmanje tri lagana komada

Izjava Bilića: Modrić je bio zakurac :rotfl:[/quote:31e92fni]

e bokte divim ti se, čak me podsječaš na jacka thompsona, možeš lupat gluposti više od njeg... :pray:

Grimm-Reaper
10-06-2008, 13:17
Italija je dobila lekciju iz nogometa. Tako ti to ide kad te sreća napusti, bolji nogometaši pobijede. Nikad ti cigići nisu igrali niti će ikad igrat pravi nogomet.

Usput, što se živcirate zbog malog đeka. Dijete očito nezna dvije čiste o nogometu i tu je da provocira. Kitom po čelu i ajmo dalje.

Jack v2.0
10-06-2008, 13:33
odjebi nemoj mi pljuvat po talijanima,jebote te tvoji nizozemci šugavi oni su kurac od nogometaša,posrećilo im se da sve šta puknu zabiju

Bit ću sretan ako hrvatska pobijedi nijemce ali vjerojatnije je da će ih nijemci razbit pa ću isto biti sretan,uvijek navijam za nijemce

Bez brazilca dudua hrvatska je ništa,p aneka "hrvati" pokažu koliko vrijede

pimp
10-06-2008, 13:44
oce mu više tko zabraniti prilaz ovom dijelu foruma? ili moram raditi multiaccountove da glasam još?


bravo tulipani , metnuli su ovim digićima 3 komada za laku noć

mrs.croft
10-06-2008, 13:48
odjebi nemoj mi pljuvat po talijanima,jebote te tvoji nizozemci šugavi oni su prozor od nogometaša,posrećilo im se da sve šta puknu zabiju

Bit ću sretan ako hrvatska pobijedi nijemce ali vjerojatnije je da će ih nijemci razbit pa ću isto biti sretan,uvijek navijam za nijemce

Bez brazilca dudua hrvatska je ništa,p aneka "hrvati" pokažu koliko vrijede

posrećilo kažeš...prvi gol nijeSiz ofsajda, velika većina iskusnijih ljudi je obrazložila zašto nije i u pravu su. talijani nisu ni blizu toliko kreativni ko nizozemci, tako da nešto približno drugom golu ne bi mogli napravit ni iz 100 pokušaja na treningu. uglavnom vidio si i sam kakav je bio stil igre tvojih talijana, duge lopte u napad te se nadaj da napadač neće bit u ofsajdu. fala kurc.u pa im je napokon netko pokazo kak se igra važna utakmica.

Vukas15
10-06-2008, 14:02
ja sam jedva čeko da neko digiće sredi, toliko su mi išli na živce, previše su bili umišljeni od svjetskog, al sam ipak želio kad je bilo 20 da zabe jedan gol sam zato da bude zanimljivije i napetije, al ene da pobjede
bravo nizozemci.....
a ajd ovom friku zabranite pristup......

Snake
10-06-2008, 16:41
posrećilo im se da sve šta puknu zabiju

kad neko pobijedi 3:0 onda mu se definitvno nije posrećilo, nego je to zaslužio. i nisu pogodili sve šta su mogli, da jesu, rezultat bi bio kudikamo veći

W1k1n6
10-06-2008, 17:38
Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^
Glavno da si ti ekspert, ali imaš pravo, čisti sam amater. Ja sam aktivno igrao nogomet više nego što si ti živio samo rekreativno. Evo statistika moje zadnje nogometne sezone u Ligi poznatih koju sam igrao za HNK: http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?ak ... imu&tid=11 (http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?akcija=poTimu&tid=11)S
Imam doma dvadesteak pehara i nekoliko medalja s raznih turnira i natjecanja, no nisam nikada tvrdio da sam neki stručnjak. Jedino za razliku od mnogih među vama, nastojim nogomet pratiti malo manje navijački i ne nasjedam na bajke Štimca, čovjeka koji nikada nije priznao da je Hajduk izgubio neku utakmicu jer je bio slabiji, već uvijek ispaljuje traktate o pomoći suca protivničkoj momčadi.
Da sam u pravu svjedoči činjenica da Bilić nije osuo drvlje i kamenje na suca, već je popizdio na svojih 6 igrača i zato mu skidam kapu što nije nasjeo seoskim pričama hrvatskih sportskih novinara i isluženih incidentnih igrača kao ostatak nacije.

mronki
10-06-2008, 19:35
Wiking:Ranger, 10:0 :D

Chace
10-06-2008, 21:36
dobro, wiking...ko dijete si...ne znam s čime se u onoj statistici imaš pohvaliti (osim da si u nekoj amateroamaterskoj ligi zabio 2 gola ko zna kakva) i zašto se uopće osjećaš tako ugroženo i želiš dokazati nekome da nisi tudum nogometni...tolko te zabolilo što ti je onaj renđer, koji vjerojatno godišnje pogleda 4 i pol utakmice, rekao da nemaš pojma?

Maja
10-06-2008, 22:04
moji komentari o euru 2008:
1. jadna rusija, koja sramota :rotfl:
2. go, švedska, go!

:D

Da_killah
10-06-2008, 22:16
rusija se i nije toliko osramotila koliko akteri druge utakmice, srećom ibra-car je spasio tekmu i moj listić, ona tekma je uz božu i štiimca bila potpuno negledljiva...

Sickmanno1
11-06-2008, 00:34
*****

CCC, uz to sto nemas pojma o nogometu, neznas ni quotat kak spada :D

Ja sam to napisao a ne Rang€r XD

Inace bila je sala, al posto je nisi skuzio i poceo si pisati nesto tipa...ma ja igram nogomet jos od vremena partizana...jadajadajada (lame)...Morat cu da ti replayam ^^

To sto ti igras nogomet aktivno vise od 23 godine...ne svrstava te medu eksperte nogometa...

A da budemo iskreni....ono sto si napisao...moze biti samo tvoje stajaliste kao eksperta koji igra aktivno vise od 23 godine...a ne istina...kao sto tvrdis. No prisjetimo se sta si napisao...


Istina:
1. Igrali smo ko govna.
2. Sudac nam je dosudio penal koji da nije dosudio, nitko živ se ne bi bunio.
3. Sudac je morao kompenzirati penal, no to je radio jako bedasto. Ipak moramo biti zahvalni da nije dosudio penal za njih zbog igranja rukom.
4. Čitavo drugo poluvreme nismo mogli prijeći centar, tu dragi moji sudac ništa nije kriv.
5. Jako sam zadovoljan, jer smo na zadnjim eurima i sp-ima igrali izvrsno ali nismo dobili ni jednu utakmicu.


1. Netocno...prvo poluvrijeme smo bili bolja momcad i zasuzeno smo dosli do vodstva. Drugo je ipak druga prica...ali zakljucak da smo igrali ko govna je u najmanju ruku netocan..
2. Opet netocno...Zasto? Pa ti si znalac...znas i sam da suparnicki igrac nesmije uletjeti u tvoju putanju bez ikakve sanse da dode do lopte...cisti 11erac...Olic se cak nije morao ni baciti...pokosio ga ko zeca...
3. Opet netocno...zasto bi to morao raditi? Pa penal je ispravan...A vec ako je to i morao raditi dovoljno je bilo sto nije poslao cetvorku prijevremeno pod tus...ali ne..on je to radio kroz cijelu utakmicu. Igranje rukum? lol...jos da je to sudio ubio bi nekoga...dovoljno me taj covjek nasekirao na Arsenal - Liverpool...kad nije vidio ociti prekrsaj na Hlebu u sesnajstercu...
4. Slazem se...donekle....opet ako si gledao tekmu (imam sve vec dojam da nisi ili si bio ometan tokom cijele tekme) sudac je u vise navrata sudio glupe prekrsaje, koji "normalan" sudac ne bi sudio i na taj nacin nam krao lopte. Tu je opet doslo i do psihickog djelovanja na same igrace...doslovno su pali u tom segmentu...skuzili su i sami da ih ovaj hebe ko beba zvecku...tesko je igrati protiv 12 igraca....jos pogotovo dok je jedan gradonacelnik u ShebimoHrvatsku Gradu...

(ovo sto sam napisao je osobno stajaliste)

Inace nogomet pratim vise od bilo koje stvari na svijetu...i zanima me vise od bilo koje stvari na svijetu....hebiga imam 2 lijeve noge i nakon 10 minuta igranja jedva disem (2 kutije pljuga dnevno rade svoje xD)...zato i postoje navijaci i igraci...a tvrdit da igrac bolje zna o nogometu od navijaca je bezveze.

MoNDi
11-06-2008, 00:37
Ah,vec se veselim na cetrvrtak kada cemo fino popusiti. :D

King tiger
11-06-2008, 00:49
s kojom grupom se kriza grupa od hrvatske ?

Sickmanno1
11-06-2008, 00:55
Ah,vec se veselim na cetrvrtak kada cemo fino popusiti. :D

Zene i nogomet ^^

http://www1.imageve.com/images/43328207163.jpg

@King tiger

A

Jack v2.0
11-06-2008, 08:27
Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^
Glavno da si ti ekspert, ali imaš pravo, čisti sam amater. Ja sam aktivno igrao nogomet više nego što si ti živio samo rekreativno. Evo statistika moje zadnje nogometne sezone u Ligi poznatih koju sam igrao za HNK: http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?ak ... imu&tid=11 (http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?akcija=poTimu&tid=11)S
Imam doma dvadesteak pehara i nekoliko medalja s raznih turnira i natjecanja, no nisam nikada tvrdio da sam neki stručnjak. Jedino za razliku od mnogih među vama, nastojim nogomet pratiti malo manje navijački i ne nasjedam na bajke Štimca, čovjeka koji nikada nije priznao da je Hajduk izgubio neku utakmicu jer je bio slabiji, već uvijek ispaljuje traktate o pomoći suca protivničkoj momčadi.
Da sam u pravu svjedoči činjenica da Bilić nije osuo drvlje i kamenje na suca, već je popizdio na svojih 6 igrača i zato mu skidam kapu što nije nasjeo seoskim pričama hrvatskih sportskih novinara i isluženih incidentnih igrača kao ostatak nacije.

tako je wiking,oni znaju kurac od nogometa

Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila kurac kad su talijani osvajali trofeje

I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno

Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre

flander
11-06-2008, 09:01
@ Jack v2.0samo se ti nemoj javljat u vezi nogometa molim te...

TheJopa
11-06-2008, 09:23
tako je wiking,oni znaju prozor od nogometa

Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje

I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno

Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre

???

Kenyi
11-06-2008, 09:31
Inace Nijemci ovo osvajaju 100% .

mrs.croft
11-06-2008, 10:06
tako je wiking,oni znaju prozor od nogometa

to Jacky, ajmo se sad malo ulizivat, da ne ispadne da si najveći retaj na forumu :wink:


Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje

zasluženo su izgubili, a uvjeren sam da će ih i Francuzi srezat (ipak niko nema takvu lame bunkerčinu ko Rumunji) (ajd dobro i Grci)


I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno

sine, SVATKO bi pogriješio kad bi u repku pozvao Mandžukića.


Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre

opa, ti si već jednom nogom u četvrtfinalu? ohladi malo, prvi krug je tek počeo.

McPingvin_v2.0
11-06-2008, 10:23
Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje
Postoji razlika u: "Izgubili smo 1:0 jer je sudac poklonio penal protivniku i crveni nama.", i "Izgubili smo jer je protivnički tim imao nevjerojatno uigrane akcije, disali su kao jedno i ostavili su srce, dušu i slezenu na travnjaku."

Naime, u slučaju Nizozemska - Italija je drugi primjer nevjerojatno točan.

flander
11-06-2008, 10:34
Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre


kakve veze imaju poljaci sa švicarcima,a boga mi i sa nama i njemcima???

jel ti znaš sa skim smo mi uopče u skupini ?

TeraBajt
11-06-2008, 10:53
Eh ljudi, manite se kritiziranja, cak i svemogucemu jacku se potkrade pogreska.

McPingvin_v2.0
11-06-2008, 11:14
Još kad bi mu se potrkalo nešto točno :)

Jack v2.0
11-06-2008, 11:46
daj mrs. croft nemaš pojma,vidi se koliko znaš o nogometu izjavama: igraju bukerčinu

Talijani su sto puta bolji od nizozemaca ali im se dogodio peh,par je bitnih igrača otkazalo,ozljedilo se...

Grimm-Reaper
11-06-2008, 11:59
s kojom grupom se kriza grupa od hrvatske ?
Sa grupom A. Portugal, Češka, Rusija i Švicarska...

Fascinira me ova "moj je veći" svađa oko nogometa.

Ako start na Oliću nije bio za 11 metara, onda je start 4 (tj sva 3 starta) na Oliću bio za najmanje drugi žuti, opravdano i izravni crveni. Da jedanaesterac nije bio dosuđen, 4 bi bila isključena zbog tih startova na Oliću. Ovako, Luka je zabio sa bijele točke al je 4 dobila priliku odigrat koju tekmu više prije zasjednu na dno skupine u 3. kolu.

Sickmanno1
11-06-2008, 12:02
Talijani su sto puta bolji od nizozemacaSali im se dogodio peh,par je bitnih igrača otkazalo,ozljedilo se...

Po cemu? :|

Jack v2.0
11-06-2008, 12:49
Nije mi jasno zašto ovaj glupi bilić forsira sustav 4-4-2,to više ne funkcionira kad nema dudua,jednostavno od bokova više nema koristi jer petrić i olić nemogu uhvatit te lopte ili ih zadržat a i svi ostali su već to prokužili; puno bi bolje bilo da se bilić prebaci na kombinacije kroz sredinu terena tj. da stavi sustav 4-2-3-1

Sickmanno1
11-06-2008, 13:01
lol Jack v2.0, tebi ocito godi kad ti ljudi kazu da si retaj :D

Jack v2.0 ti si retaj :D

Snake
11-06-2008, 13:05
@grim reaper

rusija je u d grupi, česi su u a

@jackie na euru svi znaju igrat nogomet, nema tu tko je bolji ko je gori, sve ovisi od situacije, utakmice odlučuju pogreške, finese, individualci, taktike i forma. sve reprezentacije, osim eventualno austrije, mogu doći do finala, nema boljih ili lošijih.

a teorija da se talijanima dogodio peh ne drži vodu. peh bi bio da su izgubili s 1:0 u sudačkoj nadoknadi. 3:0 nije peh nego poraz, i talijani su imali puno manje ozlijeda nego nizozemci zato nemoj pričat gluposti. za nizozemsku puno znači izostanak babela i robbena

s obzirom na to kako skačes s teme na temu vidi se koliko si nogometno potkovan... za tvoju informaciju olić je stizao gotovo sve lopte i zadržavao ih koliko je mogao. jedino mu zamjeram što se ne izvlači u prostor kad ide akcija. kranjčar i srna ne mogu igrat kao attacking midfielderi tu je jedino rakitić, za tu tvoju formaciju nemamo prave igrače.

Sickmanno1
11-06-2008, 13:24
@Snake

Pobijeda od 3:0 nemora nuzno znaciti da je momcad zasluzeno pobijedila....

Neznam da li si gledao mozda utakmicu Lyon - Rangers...kada su Rangersi pobijedili Lyon u gostima sa 3:0, a imali su 4 udarca na gol, dok je Lyon imao 25+ od kojih 2 precke i 2 stative. E to ja nazivam pehom...A ovo sto se desilo Talijanima, nije nikakav peh...peh bi bio da su izgubili, nevazno sa koliko razlike a da su ocito bili bolja momcad, sto nije istina...znaci zasluzena pobijeda Nizozemaca...

mrs.croft
11-06-2008, 13:27
daj mrs. croft nemaš pojma,vidi se koliko znaš o nogometu izjavama: igraju bukerčinu

Talijani su sto puta bolji od nizozemacaali im se dogodio peh,par je bitnih igrača otkazalo,ozljedilo se...

i da su svi ti bitni igrači igrali, ne vjerujem da bi se išta promijenilo. Nizozemce će teško tko zaustaviti na ovom EP-u.

btw. za Rumunje sam govorio da su igrali bunker, ne za tvoje drage digiće :wink:

Francuzi će moć igrat puno bolje i kreativnije protiv Talijana, mislim da će to bit tekma slična onoj u kvalifikacijama (3:1 za francuze), te očekujem vrhunsku predstavu Ribery-ja.

King tiger
11-06-2008, 13:42
Italijanska odbrana je pokazala nesposobnost da reaguje na vrijeme...cudno za Italijane...
normalno kad u odbrani igraju panucci, barzagli, materazzi, zambrotta.
od ovih svih samo zambrotta moze nesto pokazati.
nema neste, cannavara a materazzi nije u nenormalnoj formi sa svjetskog pa da daje golove skaricama i ostalim.
a mislim da ce pobijedi francuze samo ako budu igrali s grossom na lijevom, zambrotta na desnom + del piero u napadu umjesto di natalea, i de rossi umjesto ambrosinia

King tiger
11-06-2008, 14:27
covjek koji je bio capocanonjere prosle sezone i ubjedljivo najbolji igrac cijele lige.
covjek ima klasu i nema veze sto su mu 33, odlican je .

Jack v2.0
11-06-2008, 14:52
@grim reaper

rusija je u d grupi, česi su u a

@jackie na euru svi znaju igrat nogomet, nema tu tko je bolji ko je gori, sve ovisi od situacije, utakmice odlučuju pogreške, finese, individualci, taktike i forma. sve reprezentacije, osim eventualno austrije, mogu doći do finala, nema boljih ili lošijih.

a teorija da se talijanima dogodio peh ne drži vodu. peh bi bio da su izgubili s 1:0 u sudačkoj nadoknadi. 3:0 nije peh nego poraz, i talijani su imali puno manje ozlijeda nego nizozemci zato nemoj pričat gluposti. za nizozemsku puno znači izostanak babela i robbena

s obzirom na to kako skačes s teme na temu vidi se koliko si nogometno potkovan... za tvoju informaciju olić je stizao gotovo sve lopte i zadržavao ih koliko je mogao. jedino mu zamjeram što se ne izvlači u prostor kad ide akcija. kranjčar i srna ne mogu igrat kao attacking midfielderi tu je jedino rakitić, za tu tvoju formaciju nemamo prave igrače.

znaju igrat kurac nogomet,jedni austrijski poluamateri skoro sjebali hrvatsku,i bi da nam sudac nije poklonio penal
Inače mi nije jasno zašto umit korkmaz nije igrao od početka,kako ih je taj čovjek valjao po podu...

Nebitno je za italiju jesu li dobili 1 ili 3 gola,poraz je poraz,morali su se otvorit a ovim glupim niskozemcima je sve išlo za nogom

Da hrvatska igra ovako: pranjić-šimunić-kovač-ćorluka;vukojević-kovač;rakitić-modrić-kranjčar; petrić bila bi igra sto puta bolja
Morao sam izbacit srnu ali igra hrvatska sasvim dobro i bez njega-pokazalo se već

pimp
11-06-2008, 14:55
ma da jack , nizozemci nemaju blage veze o nogometu... kao ni bilić , uostalom cudim se kako tebe tako velikog znalca taktike nisu zvali da vodiš repku?

Da_killah
11-06-2008, 15:48
samo čekaju prvi pogrešan potez...

Jack v2.0
11-06-2008, 18:08
evo ako ste gledali uvodnu emisiju ivanković je potrvdio ovu formaciju i mišljenje koju sam i ja iznio,ivanković i ja isto razmišljamo
Normalno spomenuo je 4-2-3-1 i napomenuo da bi stavio vukojevića uz kovača,također je spomenuo rakitića, i za njega također postoji problem gdje stavit srnu,ali kako sam rekao može ga se stavit na klupu pa ubacit lako kasnije u igru

također je i Zlatko Dalić naveo kako gotovo sve repke igraju 4-2-3-1

pimp
11-06-2008, 18:51
jesi sad sretan što ivankovic i ti isto mislite?
i meni je draža opcija da se igra s 1 igracem više u veznom redu umisto u špici , ali to nije razlog da pljuješ po biliću...

McPingvin_v2.0
11-06-2008, 19:09
i bi da nam sudac nije poklonio penal
Jack, ja ću ti početi brisati sve postove na ovoj temi, pa makar ostao bez mod pozicije/ posla/ psa.

Ima jedna fora s tim šesnaestercom. Naime, u njemu NE SMIJEŠ FAULIRATI PROKLETOG NAPADAČA JER SUDAC SVIRA PENAL. Faul ne znači lomljenje nogu, nego nesportsko onemogućavanje protivničkog igrača da zadrži/ doda loptu ili puca na gol.

Šimunić je protiv Engleske nekog random Blekija potegao za dres i sudac je pokazao na bijelu točku. Znaš zašto?

JER TAKO PIŠE U PRAVILIMA.



Kad smo već kod formacija, mislim da bi bilo gg kad bi igrali 3-1-3-1-2. Obrana Šimić, Kovač, Ćorluka, povučeni centar Kovač (ne njegov brat, ali također), Kranjčar, Modrić, Srna, Rakitić, Olić, Petrić.

Chace
11-06-2008, 19:22
evo ako ste gledali uvodnu emisiju ivanković je potrvdio ovu formaciju i mišljenje koju sam i ja iznio,ivanković i ja isto razmišljamo
Normalno spomenuo je 4-2-3-1 i napomenuo da bi stavio vukojevića uz kovača,također je spomenuo rakitića, i za njega također postoji problem gdje stavit srnu,ali kako sam rekao može ga se stavit na klupu pa ubacit lako kasnije u igru

također je i Zlatko Dalić naveo kako gotovo sve repke igraju 4-2-3-1

a šta će drugo reći ivanković? on tu taktiku jedino i zna, uvijek je dinamo pod njim tako igrao...

ali slažem se, trebalo bi probati s tom taktikom jer se lako transformirati na terenu u 4-3-3 i 4-5-1 (4-2-3-1 praktično i je 4-5-1)

mronki
11-06-2008, 19:23
Nemoj mu se trudit objašnjavat. Nema svrhe

Ovo se odnosi na McPingvinov post

W1k1n6
11-06-2008, 19:59
*****

CCC, uz to sto nemas pojma o nogometu, neznas ni quotat kak spada :D

Ja sam to napisao a ne Rang€r XD

Inace bila je sala, al posto je nisi skuzio i poceo si pisati nesto tipa...ma ja igram nogomet jos od vremena partizana...jadajadajada (lame)...Morat cu da ti replayam ^^

To sto ti igras nogomet aktivno vise od 23 godine...ne svrstava te medu eksperte nogometa...

A da budemo iskreni....ono sto si napisao...moze biti samo tvoje stajaliste kao eksperta koji igra aktivno vise od 23 godine...a ne istina...kao sto tvrdis. No prisjetimo se sta si napisao...


Istina:
1. Igrali smo ko govna.
2. Sudac nam je dosudio penal koji da nije dosudio, nitko živ se ne bi bunio.
3. Sudac je morao kompenzirati penal, no to je radio jako bedasto. Ipak moramo biti zahvalni da nije dosudio penal za njih zbog igranja rukom.
4. Čitavo drugo poluvreme nismo mogli prijeći centar, tu dragi moji sudac ništa nije kriv.
5. Jako sam zadovoljan, jer smo na zadnjim eurima i sp-ima igrali izvrsno ali nismo dobili ni jednu utakmicu.


1. Netocno...prvo poluvrijeme smo bili bolja momcad i zasuzeno smo dosli do vodstva. Drugo je ipak druga prica...ali zakljucak da smo igrali ko govna je u najmanju ruku netocan..
2. Opet netocno...Zasto? Pa ti si znalac...znas i sam da suparnicki igrac nesmije uletjeti u tvoju putanju bez ikakve sanse da dode do lopte...cisti 11erac...Olic se cak nije morao ni baciti...pokosio ga ko zeca...
3. Opet netocno...zasto bi to morao raditi? Pa penal je ispravan...A vec ako je to i morao raditi dovoljno je bilo sto nije poslao cetvorku prijevremeno pod tus...ali ne..on je to radio kroz cijelu utakmicu. Igranje rukum? lol...jos da je to sudio ubio bi nekoga...dovoljno me taj covjek nasekirao na Arsenal - Liverpool...kad nije vidio ociti prekrsaj na Hlebu u sesnajstercu...
4. Slazem se...donekle....opet ako si gledao tekmu (imam sve vec dojam da nisi ili si bio ometan tokom cijele tekme) sudac je u vise navrata sudio glupe prekrsaje, koji "normalan" sudac ne bi sudio i na taj nacin nam krao lopte. Tu je opet doslo i do psihickog djelovanja na same igrace...doslovno su pali u tom segmentu...skuzili su i sami da ih ovaj hebe ko beba zvecku...tesko je igrati protiv 12 igraca....jos pogotovo dok je jedan gradonacelnik u ShebimoHrvatsku Gradu...

(ovo sto sam napisao je osobno stajaliste)

Inace nogomet pratim vise od bilo koje stvari na svijetu...i zanima me vise od bilo koje stvari na svijetu....hebiga imam 2 lijeve noge i nakon 10 minuta igranja jedva disem (2 kutije pljuga dnevno rade svoje xD)...zato i postoje navijaci i igraci...a tvrdit da igrac bolje zna o nogometu od navijaca je bezveze.
:) Jesam sad dobro kvotao?
1. Prvo poluvrijeme smo bili bolji 10 minuta, 20 egal, zadnjih 15 katastrofa.
2. Nisam rekao da nije bio faul, ali da nije sudac svirao ne bismo se uopće sjećali toga, jer se takve stvari rijetko sude, vjeruj mi.
3. Naravno da ne bi trebao raditi, no moraš biti svjestan da svaki sudac na svijetu kad dosudi za neku momčad penal, prvom prilikom to nastoji kompenzirati, čak i nesvjesno. Isključit je trebao tipa koji je potegao Olića i to mu je ta kompenzacija.
4. Oni drugi fauli su vrlo diskutabilni da bi se bacalo drvlje i kamenje po sucu. Na Eurosportu su vraćali 50 puta situaciju kad je Pranjić igrao rukom, no kod nas je i to prohujalo u nacionalnom naboju gospona Štimca, pa nisu čak ni pitali Beusana za komentar čini mi se. Psihičko djelovanje tih navodnih sučevih pogrešaka na igrače može spriječiti Savu iz Drenja da igra nogomet, no ne i repku koja je smazala dva puta Englesku, uz pomoć krtice i bez nje.
BTW, kako objašnjavaš Bilića koji je vidio isto što i ja, a nije se pokušavao vaditi na suđenje? Ista ova stvar s Austrijom nam se dešavala na zadnjem SP-u s Australijom, uz tu razliku da ovaj puta nismo spušili 2 boda, ne znam koji to ku dođe našim igračima da odjednom stoje toliko daleko od lopte i prepuste cijeli teren protivniku koji nije zaslužio ni da mu glancaju kopačke. To nije uspio provaliti Barić, Kranjčar, a bogami ni Bilić, no ko ga šiša, tri boda su u džepu i samo to se gleda.

programer1994
11-06-2008, 20:03
evo ako ste gledali uvodnu emisiju ivanković je potrvdio ovu formaciju i mišljenje koju sam i ja iznio,ivanković i ja isto razmišljamo
Normalno spomenuo je 4-2-3-1 i napomenuo da bi stavio vukojevića uz kovača,također je spomenuo rakitića, i za njega također postoji problem gdje stavit srnu,ali kako sam rekao može ga se stavit na klupu pa ubacit lako kasnije u igru

također je i Zlatko Dalić naveo kako gotovo sve repke igraju 4-2-3-1
blago njima
4-2-3-1
znači kovač,šimunić.čorluka,pranjić
niko kovač,kranjčar
modrić,srna,rakitić
olić
komentar :thumbs1:
4-4-2 je naša najbolja taktika
zato šta je pranjić nesposoban pa su svi austrijski napadi išli preko njega neznači da taktika nevalja

RIPtheREAPER
11-06-2008, 20:37
Definitivno najbolja utakmica Italija-Nizozemska.
Cista ofenziva za razliku od utakmice koju smo mi odigrali.
Najbolje bi bilo da nismo pobijedili jer to nismo zasluzili.

Da_killah
11-06-2008, 20:44
ivanković lol
a sad mi se plače zbog turaka, i zbog listića :)

Chace
11-06-2008, 20:46
evo ako ste gledali uvodnu emisiju ivanković je potrvdio ovu formaciju i mišljenje koju sam i ja iznio,ivanković i ja isto razmišljamo
Normalno spomenuo je 4-2-3-1 i napomenuo da bi stavio vukojevića uz kovača,također je spomenuo rakitića, i za njega također postoji problem gdje stavit srnu,ali kako sam rekao može ga se stavit na klupu pa ubacit lako kasnije u igru

također je i Zlatko Dalić naveo kako gotovo sve repke igraju 4-2-3-1
blago njima
4-2-3-1
znači kovač,šimunić.čorluka,pranjić
niko kovač,kranjčar
modrić,srna,rakitić
olić
komentar :thumbs1:
4-4-2 je naša najbolja taktika
zato šta je pranjić nesposoban pa su svi austrijski napadi išli preko njega neznači da taktika nevalja

kranjčar kao defenzivni vezni, a srna iza napadača :rotfl: :rotfl: :rotfl: jebate, šta bi bilo da si nam ti izbornik...a ovo za pranjića, on je nesposoban kao bek jer mu to nije prirodna pozicija, na mjestu lijevog bočnog je jeben, možda uz srnu naš najprobojniji igrač...

Da_killah
11-06-2008, 22:10
jako mi je žao švicaraca, al drago mi je da je arda turan pogodio za dobitak na kladi, niš drugo...

Sickmanno1
11-06-2008, 22:21
:) Jesam sad dobro kvotao?
1. Prvo poluvrijeme smo bili bolji 10 minuta, 20 egal, zadnjih 15 katastrofa.
2. Nisam rekao da nije bio faul, ali da nije sudac svirao ne bismo se uopće sjećali toga, jer se takve stvari rijetko sude, vjeruj mi.
3. Naravno da ne bi trebao raditi, no moraš biti svjestan da svaki sudac na svijetu kad dosudi za neku momčad penal, prvom prilikom to nastoji kompenzirati, čak i nesvjesno. Isključit je trebao tipa koji je potegao Olića i to mu je ta kompenzacija.
4. Oni drugi fauli su vrlo diskutabilni da bi se bacalo drvlje i kamenje po sucu. Na Eurosportu su vraćali 50 puta situaciju kad je Pranjić igrao rukom, no kod nas je i to prohujalo u nacionalnom naboju gospona Štimca, pa nisu čak ni pitali Beusana za komentar čini mi se. Psihičko djelovanje tih navodnih sučevih pogrešaka na igrače može spriječiti Savu iz Drenja da igra nogomet, no ne i repku koja je smazala dva puta Englesku, uz pomoć krtice i bez nje.
BTW, kako objašnjavaš Bilića koji je vidio isto što i ja, a nije se pokušavao vaditi na suđenje? Ista ova stvar s Austrijom nam se dešavala na zadnjem SP-u s Australijom, uz tu razliku da ovaj puta nismo spušili 2 boda, ne znam koji to ku dođe našim igračima da odjednom stoje toliko daleko od lopte i prepuste cijeli teren protivniku koji nije zaslužio ni da mu glancaju kopačke. To nije uspio provaliti Barić, Kranjčar, a bogami ni Bilić, no ko ga šiša, tri boda su u džepu i samo to se gleda.

Jesi..dobro kvotanje svaka cast...popravljas se ^^...

1. Ja bi rekao da su oni bili bolji zadnjih 10 minuta...no dobro ^^...
2. A sad ovisi sve...istina mogao ga je nesuditi, ali zamisli si da smo remizirali...ziher sam da bi se svatko sjecao tog prekrsaja ^^...i brujalo bi se na sve strane kako smo osteceni...
3. Da slazem se...
4. Pa nisu pitali kad stvarno nije bilo potrebe...pa nije ruka ni priblizno npr cista kao dok je onaj Ceh odigrao...neprirodan polozaj ruke (makar ako se dobro sjecam FIFA je rekla da nema nepravilo pravilno kad je u pitanju 16terac)...Sto se tice psihickog djelovanja...neznam ti si igrac i tu ti vjerujem na rijec....ja sam mislio da ih je to mozda uzdrmalo, plus neke sitne stvari tipa da igraju na euru, da se od njih ocekuje puno, da je u pitanju prva tekma itd...Austrijancima je puno lakse...od njih nitko niste neocekuje...s druge strane...mi smo izabrani u skupinu mogucih iznenadenja prvenstva...tj. potajnih favorita...a ono definitivni smo favoriti uz Njemacku za prolazak skupinu...sve to djeluje na igrace...Mozda ne na jednog Kovaca i njegovog brata takoder, al na jednog Modrica, Pranjica...zasiguran sam da djeluje...

Tri boda su u dzepu..a to i je na kraju krajeva jedino sto je vazno...

za 18:40 minuta pocinje gazenje ELF-a..

Predvidam 2:0 ^^

Jebga...klasa optimist :D

Nodakim
11-06-2008, 22:46
@grim reaper

rusija je u d grupi, česi su u a

@jackie na euru svi znaju igrat nogomet, nema tu tko je bolji ko je gori, sve ovisi od situacije, utakmice odlučuju pogreške, finese, individualci, taktike i forma. sve reprezentacije, osim eventualno austrije, mogu doći do finala, nema boljih ili lošijih.

a teorija da se talijanima dogodio peh ne drži vodu. peh bi bio da su izgubili s 1:0 u sudačkoj nadoknadi. 3:0 nije peh nego poraz, i talijani su imali puno manje ozlijeda nego nizozemci zato nemoj pričat gluposti. za nizozemsku puno znači izostanak babela i robbena

s obzirom na to kako skačes s teme na temu vidi se koliko si nogometno potkovan... za tvoju informaciju olić je stizao gotovo sve lopte i zadržavao ih koliko je mogao. jedino mu zamjeram što se ne izvlači u prostor kad ide akcija. kranjčar i srna ne mogu igrat kao attacking midfielderi tu je jedino rakitić, za tu tvoju formaciju nemamo prave igrače.

znaju igrat prozor nogomet,jedni austrijski poluamateri skoro sjebali hrvatsku,i bi da nam sudac nije poklonio penal
Inače mi nije jasno zašto umit korkmaz nije igrao od početka,kako ih je taj čovjek valjao po podu...

Nebitno je za italiju jesu li dobili 1 ili 3 gola,poraz je poraz,morali su se otvorit a ovim glupim niskozemcima je sve išlo za nogom

Da hrvatska igra ovako: pranjić-šimunić-kovač-ćorluka;vukojević-kovač;rakitić-modrić-kranjčar; petrić bila bi igra sto puta bolja
Morao sam izbacit srnu ali igra hrvatska sasvim dobro i bez njega-pokazalo se već



čim izbaciš srnu retaj si,čim staviš pranjića poslije onakve tekme retaj si...čim staviš petrića koji želi nešto sam sebi dokazati i pritom riskirajući gol.....retaj si...

W1k1n6
12-06-2008, 00:53
BTW, od svega viđenog do sada, najdraže mi je što je Grčka spušila, nadam se da će sve tekme tako proći. Nakon prošlog eura zbog njih sam skoro zamrzio nogomet.

Sickmanno1
12-06-2008, 00:59
BTW, od svega viđenog do sada, najdraže mi je što je Grčka spušila, nadam se da će sve tekme tako proći. Nakon prošlog eura zbog njih sam skoro zamrzio nogomet.

Same here....jos nikad nisam vidio da netko moze imati toliko srece zaredom :|

mrs.croft
12-06-2008, 13:05
i neka su popušili, neznam samo kako su se uspjeli provuć na prošlom Euru...i njih neko treba naučit igrat

btw. žao mi Švicarske, a zadnju tekmu Česi dobivaju definitivno.

naši će igrat 1:1, Poljaci dobivaju Austrijance. to bi bila ok situacija jer u zadnjem kolu bi prošli i sa bodom protiv Poljaka.

flander
12-06-2008, 14:41
naši će igrat 1:1, Poljaci dobivaju Austrijance. to bi bila ok situacija jer u zadnjem kolu bi prošli i sa bodom protiv Poljaka.

to i ja mislim

la50
12-06-2008, 17:48
GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLL(u 24 min,srna LEGENDO)
kako igramo legende ajmo ajmo hrvatska

flander
12-06-2008, 17:56
prezadovoljan prvim poluvremenom :pray:

Outmind
12-06-2008, 18:19
Eto, još jedan gol i povijest se ponavlja :)

Maja
12-06-2008, 18:30
srna ftw ^^

ne mogu vjerovat da su dali 2 gola... onak. omg.

edit: švajnštajger dobio crveni ^^