PDA

Pogledaj cijelu verziju : Utjecaj kompova na ljude



NITROS
04-02-2007, 13:02
Evo sada sam imao sa svojima jednu raspravu. Razjebali su me totalka. Evo raspravljali smo o utjecaju igra i koliko ja trosim tjedno na igranje, a kolko na ucenje. Sve u svemu pobjedio sam, ali opet rasprava je bila veoma glupa. Ja njima tvrdim da se ne igram samo na kompu, da ucim cijelo vrijeme o hardware-u, fotografiji i slicno. Ali oni meni koliko ucis za skolu. Ja kazem dovoljno, oko 6 sati tjedno. I kazem to mi je dovoljno da naucim za 5. I sada pocnu kako mi je glavna zadaca da ucim. I ja kazem da ucim cijelo vrijeme, ali da postoji i vrijeme kad se hocu malo ispucati. I sada oni meni pocnu kako sam ja agresivan kad igram i slicno.

E sada mi je fakat dosta. Nikada ama bas nikada niti prostacim, niti tucem kada igram, ali ovo je fakat prevrsilo mjeru.

Evo da cujem kako vasi razmisljaju i da li ste imali iste rasprave ?

sexy peace
04-02-2007, 13:04
Na mene ne utječe.

04-02-2007, 13:05
Još si mlad...Gle starci ti žele samo najbolje..Ali ako imaš ocjene s kojima si zadovoljan i ti i tvoji roditelji a da te računala u tome ne sprečavaju ne vidim razloga zašto nebi uživao u njima!A to da si agresivan..pa da može biti...I sam sam nekad takav a da ni ne primječujem..

D.E.M.O.
04-02-2007, 13:06
naravno da utjece.. al definitivno ne negativno ;)

Lord Myrkul
04-02-2007, 13:13
ma meni starcad stalno prigovara i za (ne)ucenje i za komp pa san se i navika

NiX4tHeG@M3R
04-02-2007, 13:18
swaku sekundu mi prigovaraju i govore da bi trebao ići na odvikavanje :twisted:

Helena
04-02-2007, 13:27
Meni starci uopće ne prigovaraju, jer imam dobre ocjene u školi, a doma niš ne učim. Prije sam puno više vremena provodila za računalom nego sada. Ne znam, ne smeta im. Ono, uzmimo u obzir činjenicu da se i moji starci znaju ponekad zaljepit za ekran. Stari kad igra Tomb Raider ili Serious Sam-a, a mama kad igra Solitaire ili onaj Mahjong.

Rocchiro
04-02-2007, 13:28
uopce ne igram puno a nisam bas super u skoli tak da su skuzili da to nema veze jedno s drugim :)

St. Jude
04-02-2007, 13:31
ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.

Nightyx
04-02-2007, 13:31
Ovakvih je tema bilo malih milion, kompovi ztječu na ljude - koji su prirodno bolesni, da takvo što utječe na njih

Rocchiro
04-02-2007, 13:39
ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.

točno to,zapravo,najbolje je naći nekakav balans i onda ti nemogu srati

Lord Myrkul
04-02-2007, 13:42
ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.

meni bi bili najsritniji da ucin 10 sati na dan a da komp palim samo u subotu :D

Miles
04-02-2007, 13:46
starci su me neko vrijeme hebali da si kvarim oči(što je istina).al otkad sam starom iskopo stare lemmingse a staroj sokoban(premještanje kutija) više me ne tlače

Rocchiro
04-02-2007, 13:49
i trebo bi svađalico

MA DAJ ŠUTI GOVNARU MALI

neznam koje veči dripac od vas dvoje

Shadowhell
04-02-2007, 14:09
i trebo bi svađalico

MA DAJ ŠUTI GOVNARU MALI

neznam koje veči dripac od vas dvoje

po mojoj procjeni marijan, ne znam zašto još uvijek nije bannan

A na temu .. ne znam koliko utječe na mene, ali nemam nekih problema sa školom i sve stignem na vrijeme..

NITROS
04-02-2007, 14:13
Ja sam prestao izlaziti i dogovorio sam se sa starcima da ce me u zamjenu za izlaske dopustiti da budem na kompu. I dobro i sve funkcioniralo do nedavno.

Nemojte misliti da sam neki geek, ali jednostavno zbog nekih stvari vise ne zelim izlaziti niti mi to vise pada na pamet. Rade odem trenirati parkour ili se zajebavat s ekipom kod nekog doma, ali ici na starac i u grad mi je posve bezvezno jer se samo mozes napiti.

MindReader
04-02-2007, 14:14
hm.. komp.. kolko utječe na mene...?
pa ono.. ne puno... samo... nekad me malo... zavati... i vidim... točkice.. jelte.. iako - ne znam zaš.. al eto... točkice... smiješna riječ... 8)

ma zekam se... :rotfl:

da... ja ono - ne igram igre, al visim na internetu.. puno sam toga naučio prek kompa (jezik poglavito) i to... i točkice...

Miles
04-02-2007, 14:16
nije cilj izlaska napiti se,nego zaje.bavat s društvom
evo baš sinoć,4 frenda i ja,2 gajbe žuje i u roku od 2 sata nastao hit 21. stoljeća.pjesma se zove Stela.Čisti pop-rock :rotfl:

Om3G@
04-02-2007, 14:19
Na mene igranje nikada nije utjecalo, niti na ikoga koga ja poznam, a to je sirok krug ljudi!

Vazno je uciniti nekog prvim korakom. Npr. imam brata koji ima 5 godina. Ovak, s njim igram PES i to jednom dnevno po sat vremena zadnjih mjesec i pol (btw, sad igra odlicno, ali zaista, za ne povjerovat!) i ja ga nikada ne tjeram na igranje, kao i moji starci. Kad je lijepo vrijeme posalju ga da se ode van igrati, a i kada dodju njegovi vrsnjaci, obicno igraju PES u dvoje ili Teenage Mutant Ninja Turtles 2 - Battle Nexus (uh!), tj. ninje kornjace i na to potrose sat i pol vremena. Eto on npr. igra 2.5h dnevno i mislim da je to normalno - - i da, i cak ide po netu i igra besplatne igre. Mislim da je ova granica koju moji starci daju mom bratu odlican balans. On se ujedno igra na kompu, surfa malo, stara sa strane uci s njim citat i tak... A u isto vrijeme se igra sa prijateljima u vrticu i vani!

I da, igrao sam s njim umrezeno CoD2, SW: JA... igrao je GTA: SA, a nije nasilan ni najmanje, cak je nesto zadovoljniji kad zavrsi sa time, jer sve ono sto on ne uspije potrositi sa drustvom, on to odradi na kompjuteru.

_MoRTeM_
04-02-2007, 14:19
ak mi seru za komp i neucenje ja im kazem da me nije briga za buducnost i da cu se ubit ak me neko zajebava i ako uvede neke promijene u moj zivot - pa hoce da idem kod psihijatra.
stalno sam za kompom i stalno me teraju da idem van - a njima u proslosti starci nisu dali da idu van..

recimo ovo jos: imam crt i oni ce mi kupit lcd samo zato da mi manje zraci sobu, da se u sobi ne moze spavat kolko je zagusljivo...a ja ih nisam ni trazio da mi kupe lcd

ne komentirajte

pimp
04-02-2007, 14:25
seru mi puno sam zato sto kad sam isao u osnovnu bio po 5h na kompu dnevno , sad budem 2-2.5h najvise al oni to nekuze i tvrde da sam cijeli dan na kompu , to mi ide na zivce

Om3G@
04-02-2007, 14:28
Ja budem na kompu dnevno 3h
Odem na nogomet
Budem vani

or wtf else...

Arbiter of Change
04-02-2007, 14:29
Ne utječe? Ma kakvi, pogledaj malo neke likove na ovom forumu. :roll:

04-02-2007, 14:31
Pa, ne utječe. Imam dobre ocjene, mojima ne smeta.

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 14:31
meni starci nista ne prigovaraju. neigram igre, nego visim po netu i radim za skolu. i slusam glazbu naravno. inace, imam dovoljno vremena i sve stignem

Om3G@
04-02-2007, 14:38
Pa, ne utječe. Imam dobre ocjene, mojima ne smeta.

Kod mene isto.

Lord Jambrek
04-02-2007, 15:11
Meni ne seru nikad, ja staroj serem da se makne da ja mogu ić na njega, a onda ona"pusti me da završim igru". Sad moram još nabavit hard disk i imam drugi komp složen i onda ide veliko formatiranje harda i programi samo MENI POTREBNI.


MINE ALL MINEEEEEEEEEEEEE BUWAHAHAHAHAHA :evil:

olio
04-02-2007, 15:20
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Om3G@
04-02-2007, 15:23
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Zrtva gaminga...

Arbiter of Change
04-02-2007, 15:30
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 15:32
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

pametno, slazem se. al treba nac normalno drustvo

olio
04-02-2007, 15:36
[quote=olio]na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

pametno, slazem se. al treba nac normalno drustvo[/quote:hpdf33c5]aj dođi do mene pa probaj naći društvo ....

Rocchiro
04-02-2007, 15:37
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 15:37
[quote=olio]na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

pametno, slazem se. al treba nac normalno drustvoaj dođi do mene pa probaj naći društvo ....[/quote:lgyf4clz]

covjece, ST je velik grad. pa valjd ima normalnih ljudi, nisu valjda svi pijandure. BTW: likovi iz raz?

King tiger
04-02-2007, 15:37
Alkos ^^

Babitz
04-02-2007, 15:39
meni su samo najednom počeli srat kako sam otupio od kompa
da sam postao totalno glup, ne razmišljam normalno i logično i da mi je koncentracija u kurcu

istina je samo da mi je koncentracija slaba
a to je otkad znam za sebe :boohoo:

živim s idiotima, kaj mogu

Arbiter of Change
04-02-2007, 15:43
meni su samo najednom počeli srat kako sam otupio od kompa
da sam postao totalno glup, ne razmišljam normalno i logično i da mi je koncentracija u kurcu

istina je samo da mi je koncentracija slaba
a to je otkad znam za sebe :boohoo:

živim s idiotima, kaj mogu

Speaking of, jeste li primjetili ikakvo poboljšanje na sebi otkad igrate?

olio
04-02-2007, 15:43
[quote="Arbiter of Change":6stdicpx][quote=olio]na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

pametno, slazem se. al treba nac normalno drustvoaj dođi do mene pa probaj naći društvo ....[/quote:6stdicpx]

covjece, ST je velik grad. pa valjd ima normalnih ljudi, nisu valjda svi pijandure. BTW: likovi iz raz?[/quote:6stdicpx]razred je raspad đikan do đikana ....(cajkan do cajkana) neozbiljni su .....

jedino dobre ekipe su pankeri i metalci ... al su uvijek pijani .....

Lord Jambrek
04-02-2007, 15:45
meni su samo najednom počeli srat kako sam otupio od kompa
da sam postao totalno glup, ne razmišljam normalno i logično i da mi je koncentracija u kurcu

istina je samo da mi je koncentracija slaba
a to je otkad znam za sebe :boohoo:

živim s idiotima, kaj mogu

Speaking of, jeste li primjetili ikakvo poboljšanje na sebi otkad igrate?

puno brže razmišljam ,razmišljam više logički, bolje ciljam.

Babitz
04-02-2007, 15:48
pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 15:52
[quote="Arbiter of Change":3dakz3hh][quote=olio]na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

pametno, slazem se. al treba nac normalno drustvoaj dođi do mene pa probaj naći društvo ....

covjece, ST je velik grad. pa valjd ima normalnih ljudi, nisu valjda svi pijandure. BTW: likovi iz raz?[/quote:3dakz3hh]razred je raspad đikan do đikana ....(cajkan do cajkana) neozbiljni su .....

jedino dobre ekipe su pankeri i metalci ... al su uvijek pijani .....[/quote:3dakz3hh]

e covjece, onda nemas srece

King tiger
04-02-2007, 15:54
pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

Lord Myrkul
04-02-2007, 16:33
pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

to je stvarno jeb**o strasno, to se i meni sada desava jer san se preselia

MTF*
04-02-2007, 17:20
pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

znam kak je...
a kaj cu ak svi iz rzreda idu se van napit? ja se necu opijat, glupo mi je to...jadno...rađe ostanem na kompu...

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 17:24
pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

znam kak je...
a kaj cu ak svi iz rzreda idu se van napit? ja se necu opijat, glupo mi je to...jadno...rađe ostanem na kompu...

jebo alkohol. nekuzim sta je sad fora napit se? onda su kao face. LOL.

to sve treba prebit

MTF*
04-02-2007, 17:28
ah sta ces..imam 15 godina, popijem ja pivu, vino ili nekaj kad smo skupa, ali nikad, NIKAD se nisam napio...neki mi seru zbog toga...ono WTF? :?
nisam se napio i sad sam jadan? pa bas obrnuto...
kad pogledas takve poroke, komp je super, koristan, poucan, zabavan, ne steti (mozda da na neke koji vec imaju psihickih problema) i jos puno prednosti!

04-02-2007, 17:32
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

Slažem se :pray:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 17:52
ah sta ces..imam 15 godina, popijem ja pivu, vino ili nekaj kad smo skupa, ali nikad, NIKAD se nisam napio...neki mi seru zbog toga...ono WTF? :?
nisam se napio i sad sam jadan? pa bas obrnuto...
kad pogledas takve poroke, komp je super, koristan, poucan, zabavan, ne steti (mozda da na neke koji vec imaju psihickih problema) i jos puno prednosti!

nisam se ni ja napio. al znam i ja pivo drmnut. daleko zivim od mjesta di idem van, pa trebam bit cist, da me neki auto nebi pokupio. ali u svakom slucaju nebi se ionak napio. to mi je jadno, sam te boli glava i bude ti muka.

King tiger
04-02-2007, 17:55
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

Slažem se :pray:

Ne mogu a da vam se ne nasmijem :rotfl:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 17:59
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

Slažem se :pray:

sta onda radite za kompom? idite se opijat

04-02-2007, 17:59
Trenutno sam bolestan.. ali volim piti. čaša piva, bolje nego bit na kompu..

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 18:01
Trenutno sam bolestan.. ali volim piti. čaša piva, bolje nego bit na kompu..

pa nenapijes se valjda od case piva?

St. Jude
04-02-2007, 18:01
[quote]pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

znam kak je...
a kaj cu ak svi iz rzreda idu se van napit? ja se necu opijat, glupo mi je to...jadno...rađe ostanem na kompu...

jebo alkohol. nekuzim sta je sad fora napit se? onda su kao face. LOL.

to sve treba prebit[/quote:373wxbwo]

joj kako volim te zdravogživota fanove, bolje sad nego kasnije kad imaš obitelj i posao.
To ne znači da se ja sad opijam ko lud,ja popim ,alo,neki put čašicu viška i to je to i ne preseravam se naokolo s time.

04-02-2007, 18:02
Ti češ mene prebit što pijem.. :rotfl:
Šta, ti nemaš frendova koji piju?
Danas je to normalno, koliko sam shvatio..
Ja imam frendova koji puše travu, pa šta?! Ne mislim da ih treba prebiti.
Ajde, blizu smo. Dođi u Našice, i reci da bi prebio svakoga tko pije.. Nečeš izaci živ. :wink:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 18:04
[quote="King tiger":1u6ax10j][quote]pa sad
malo drukčije razmišljam

tj.
upoznao sam drukčija mišljenja i stvorio neka nova iz pričanja s drugima i slično

istina ^

nego i kod mene slicnu, u gimzi seljacine u razredu a stara raja iz osnovne s kojima sam odrasto i koje odlicno znam, na drugom kraju grada :( skoro izgubio kontakt s njima.

znam kak je...
a kaj cu ak svi iz rzreda idu se van napit? ja se necu opijat, glupo mi je to...jadno...rađe ostanem na kompu...

jebo alkohol. nekuzim sta je sad fora napit se? onda su kao face. LOL.

to sve treba prebit[/quote:1u6ax10j]

joj kako volim te zdravogživota fanove, bolje sad nego kasnije kad imaš obitelj i posao.
To ne znači da se ja sad opijam ko lud,ja popim ,alo,neki put čašicu viška i to je to i ne preseravam se naokolo s time.[/quote:1u6ax10j]

to je OK, al nevolim kad se neko preserava s tim. najjaci su mi likovi koji popiju 1 pivo i prave se da su pijani. e takve bi odma letvom raspalio

04-02-2007, 18:06
Aha, na to misliš. Sorry onda za post gore..
A, da, to i ja ne volim, ali znam ja neke takve. Ali, to su ti uglavnom oni koje se "ušupkavaju" da uđu u društvo , itd. Barem, tako je kod nas. :wink:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 18:09
Aha, na to misliš. Sorry onda za post gore..
A, da, to i ja ne volim, ali znam ja neke takve. Ali, to su ti uglavnom oni koje se "ušupkavaju" da uđu u društvo , itd. Barem, tako je kod nas. :wink:

svugdje je tako. likovi su obicno neki slabici koji nisu sposobni ni 10 kg podici.

Om3G@
04-02-2007, 18:18
Ja volim piti!

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 18:25
da se razumijemo, volim i ja popit 2-3 pa cak i 4 piva, ali se nevolim napit

King tiger
04-02-2007, 18:26
ok neki vole a neki ne vole piti dosta offtopica ! ! !
P.S. kad ovi napisase da vole alkohol ja reko pjani svaki dan a kasnije se utvrdilo da popiju casu pive........ to ne spada u alkohol pa popijem 2 pive kad sa starim tekmu gledam :D

Arbiter of Change
04-02-2007, 18:33
Kako pijanstvo utječe na vaše gamerske sposobnosti (naravno, ako ste ikad igrali pijani :D)?

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 18:35
Kako pijanstvo utječe na vaše gamerske sposobnosti (naravno, ako ste ikad igrali pijani :D)?

jel vidio ko 2-3 monitora? LOL :D

Babitz
04-02-2007, 19:29
nikad bio pijan za kompom :o

St. Jude
04-02-2007, 19:32
jednom sam polupijan igro icy tower,vjerujte mi nemojte to igrat ako ste u tom stanju

Helena
04-02-2007, 20:04
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

Slažem se :pray:


Koji je gušt u tome da se napiješ tako da ne znaš za sebe? :o Onak, volim i ja popit, ali znam si mjeru.

St. Jude
04-02-2007, 20:07
meni se draže napit ko stoka nego igrati komp

Slažem se :pray:


Koji je gušt u tome da se napiješ tako da ne znaš za sebe?S :o Onak, volim i ja popit, ali znam si mjeru.

upznaš Đania i Đina dva ružičasta slona,s izvrsnim smislom za humor

Maloki
04-02-2007, 20:15
Stari do nedavno stalno prigovarao na komp, al vec mjesec dana nije ni rijeci progovorio o tome. Na dan prodje bar 5 puta kraj moje sobe, al nikad ne otvori vrata i pocne prigovarat. Ocjene na polugodistu mu se nisu bas svidjele (prosjek je bio lijepih 3.72), no meni su bile sasvim ok, s obzirom da nisam previse ucio doma i s tim sto je 60% razreda palo XD



Speaking of, jeste li primjetili ikakvo poboljšanje na sebi otkad igrate?

Vise promjena je bilo u zadnjih godinu dana. Drugacije malo razmisljam i skoro cijelo vrijeme sam cinican i sarkastican, tak da neki ljudi misle da se preseravam...

Đeri
04-02-2007, 20:16
ne utječe...al mama mi uvijek sere da sam previše za kompom..

Babitz
04-02-2007, 20:16
Speaking of, jeste li primjetili ikakvo poboljšanje na sebi otkad igrate?

Vise promjena je bilo u zadnjih godinu dana. Drugacije malo razmisljam i skoro cijelo vrijeme sam cinican i sarkastican, tak da neki ljudi misle da se preseravam...znam kak ti je

i meni seru svi zbog toga
al ne bi reko da su mi cinizam i sarkazam došli od kompa
jer sam i ovdje jako često ciničan i sarkastičan
pa mi i tu prigovaraju
divota

Matilda Mother
04-02-2007, 20:21
a meni moji stalno seru za komp pa kog briga... a što je najbolje u pravu su; čak više i ne ručam za stolom( već nekih 4-5 godina) neg pred kompom... i kad radim jedva čekam da dođem kući i sjednem pred svog ljubimca... i kad sam na faksu samo mislim na njega... :rotfl: ne, nisam ovisna, uopće :rotfl:

Paran0a
04-02-2007, 20:30
a meni moji stalno seru za komp pa kog briga... a što je najbolje u pravu su; čak više i ne ručam za stolom( već nekih 4-5 godina) neg pred kompom... i kad radim jedva čekam da dođem kući i sjednem pred svog ljubimca... i kad sam na faksu samo mislim na njega... :rotfl: ne, nisam ovisna, uopće :rotfl:
Zasto mi je to poznato??? :D
Ma ne djeluje na mene samo sto sam sada malo promijenio nacin razmisljanja...

Om3G@
04-02-2007, 23:20
ok neki vole a neki ne vole piti dosta offtopica ! ! !
P.S. kad ovi napisase da vole alkohol ja reko pjani svaki dan a kasnije se utvrdilo da popiju casu pive........ to ne spada u alkohol pa popijem 2 pive kad sa starim tekmu gledam :D

Meni ni ne treba tekma, samo uzmem iz fizidera, stara kasnije pita WTF, al je vec kasno

sexy peace
05-02-2007, 09:01
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Aje ispa si preglup ovo ti nije tribalo.
Aje muci,bolji si kad sutis.

07-02-2007, 13:08
Speaking of, jeste li primjetili ikakvo poboljšanje na sebi otkad igrate?

Vise promjena je bilo u zadnjih godinu dana. Drugacije malo razmisljam i skoro cijelo vrijeme sam cinican i sarkastican, tak da neki ljudi misle da se preseravam...znam kak ti je

i meni seru svi zbog toga
al ne bi reko da su mi cinizam i sarkazam došli od kompa
jer sam i ovdje jako često ciničan i sarkastičan
pa mi i tu prigovaraju
divota

Ja sam ciničan. Jako, i nije mi drago zbog toga. Sarkazam, hm.. nekada ga koristim.

Babitz
07-02-2007, 15:20
kaj fali tome?

St. Jude
07-02-2007, 15:35
ja sam ironičan i sarkastičan u RL,svaka moja riječ ima podruge prema nekome blizu mene

Lord of Darkness
07-02-2007, 18:48
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Aje ispa si preglup ovo ti nije tribalo.
Aje muci,bolji si kad sutis.

Pa šta hoćeš. Čovjek govori istinu. Normalnih ljudi na svijetu nema osim vas sa pcplay foruma, ali kad mene isključite. :D

olio
07-02-2007, 18:50
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Aje ispa si preglup ovo ti nije tribalo.
Aje muci,bolji si kad sutis.amo ti ih očito punooo znaš pa navedi nekoga

07-02-2007, 21:15
kaj fali tome?

Reci to mojoj mami :(((((

sexy peace
07-02-2007, 23:45
na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

Aje ispa si preglup ovo ti nije tribalo.
Aje muci,bolji si kad sutis.amo ti ih očito punooo znaš pa navedi nekoga

Neznan nikog.