PDA

Pogledaj cijelu verziju : MMORPG je paps-lova



darth burek
03-02-2007, 22:57
:shock: Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.

To sam reko nazad pet minuta...ovaj post je baziran na sredinu ovog citata...moj rođak igra WOW.Vjerujte mi ne želite znati koliko trati novca na to.Mislim kako možeš igrati neku igru dvije godine...ovo je moj plan.Kad si uskoro kupim novu ''Beštiju'' neću više kupiti nijednog.Kupovat ću bestsellere i igrati stare igre ko diablo,nfs,pes i druge.Ovdje se doagađa revolucija i ljudi lože svoje novčanike.Igra je stvorena za zabavu a ne za stres,kako da si kupiš bon za WOW i da si sjebeš još jednih 100 kuna.Ovo sam dobro rekao a sad me lijepo i izopačeno iskritizirajte.Hvala vam na ovom dijelu slave.A sad počnite me :kill: .

Arbiter of Change
03-02-2007, 23:06
E ajde dobro, ali ja se držim one stare "Svakom svoje". :wink:

04-02-2007, 00:04
[quote="darth burek":1c7jaq80]:shock: Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.

To sam reko nazad pet minuta...ovaj post je baziran na sredinu ovog citata...moj rođak igra WOW.Vjerujte mi ne želite znati koliko trati novca na to.Mislim kako možeš igrati neku igru dvije godine...ovo je moj plan.Kad si uskoro kupim novu ''Beštiju'' neću više kupiti nijednog.Kupovat ću bestsellere i igrati stare igre ko diablo,nfs,pes i druge.Ovdje se doagađa revolucija i ljudi lože svoje novčanike.Igra je stvorena za zabavu a ne za stres,kako da si kupiš bon za WOW i da si sjebeš još jednih 100 kuna.Ovo sam dobro rekao a sad me lijepo i izopačeno iskritizirajte.Hvala vam na ovom dijelu slave.A sad počnite me :kill: .[/quote:1c7jaq80]

Slažem se. Svaka čast :pray:

SH4D0W
04-02-2007, 01:03
Ja takoder kazem svakom svoje ako zelis trositi pare na nesto sto ti je zabavnije od neceg sto ne placas onda placaj :D! :rotfl:

JedimiNjoke
04-02-2007, 01:27
Što se tiče plaćanja WoWa... da ti budem iskren 200 kn nekad potrošim u jednoj večeri vani. Tako da nije baš cijena pretjerana za 2 mjeseca... Svaki dan odvoji 3.5 kune i imat ćeš za 2 mjeseca za novi bon (200/60)... Samo 3 pišljive kune. Umjesto cigareta il nekog glupog slatkiša odvoji te 3 kune i to je to.
Druga strana medalje je ta da ti počinje propadat društveni život, tako da to malo sucks :killyou:

KR1ST1J@N
04-02-2007, 09:09
ma rade cu dat te novce na neest pametnije u qurac s wow-om

MTF*
04-02-2007, 09:20
Što se tiče plaćanja WoWa... da ti budem iskren 200 kn nekad potrošim u jednoj večeri vani. Tako da nije baš cijena pretjerana za 2 mjeseca... Svaki dan odvoji 3.5 kune i imat ćeš za 2 mjeseca za novi bon (200/60)... Samo 3 pišljive kune. Umjesto cigareta il nekog glupog slatkiša odvoji te 3 kune i to je to.
Druga strana medalje je ta da ti počinje propadat društveni život, tako da to malo sucks :killyou:

neki ni nemaju 100kn mjesecno za tak nekaj, samo za osnovne potrebe... :roll:
glupo je davati MJESECNO te pare za igru...neki npr. imaju placu 1500kn, njima je 100 kn 15% place...ne mogu platit rezije, a vi tu govorite kak je to nikaj dat 200kn za 2mjeseca...nije svima bajno... :cry:

olio
04-02-2007, 09:24
Što se tiče plaćanja WoWa... da ti budem iskren 200 kn nekad potrošim u jednoj večeri vani. Tako da nije baš cijena pretjerana za 2 mjeseca... Svaki dan odvoji 3.5 kune i imat ćeš za 2 mjeseca za novi bon (200/60)... Samo 3 pišljive kune. Umjesto cigareta il nekog glupog slatkiša odvoji te 3 kune i to je to.
Druga strana medalje je ta da ti počinje propadat društveni život, tako da to malo sucks :killyou:

neki ni nemaju 100kn mjesecno za tak nekaj, samo za osnovne potrebe... :roll:
glupo je davati MJESECNO te pare za igru...neki npr. imaju placu 1500kn, njima je 100 kn 15% place...ne mogu platit rezije, a vi tu govorite kak je to nikaj dat 200kn za 2mjeseca...nije svima bajno... :cry:slažem se ..... rađe dajte lovu u karitas nego na WoW

Teon
04-02-2007, 10:25
[quote="darth burek":23ciwm2v]:shock: Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.

To sam reko nazad pet minuta...ovaj post je baziran na sredinu ovog citata...moj rođak igra WOW.Vjerujte mi ne želite znati koliko trati novca na to.Mislim kako možeš igrati neku igru dvije godine...ovo je moj plan.Kad si uskoro kupim novu ''Beštiju'' neću više kupiti nijednog.Kupovat ću bestsellere i igrati stare igre ko diablo,nfs,pes i druge.Ovdje se doagađa revolucija i ljudi lože svoje novčanike.Igra je stvorena za zabavu a ne za stres,kako da si kupiš bon za WOW i da si sjebeš još jednih 100 kuna.Ovo sam dobro rekao a sad me lijepo i izopačeno iskritizirajte.Hvala vam na ovom dijelu slave.A sad počnite me :kill: .[/quote:23ciwm2v]

Slazem se, zato mi je bolji GW nema mjesecnog trosenja a i ne jede tolko zivot, a za Diablo si u pravu. Imam super komp sada i igram Splinter Cell: Double Agent na max detaljima a uz tu igru igram Diablo i za nedavni rockas sam dobio Bestseller Starcraft :D
Diablo + Starcraft 200kn ko WoW al nemoras mjesecno :D :pray: :pray:

JedimiNjoke
04-02-2007, 10:38
Što se tiče plaćanja WoWa... da ti budem iskren 200 kn nekad potrošim u jednoj večeri vani. Tako da nije baš cijena pretjerana za 2 mjeseca... Svaki dan odvoji 3.5 kune i imat ćeš za 2 mjeseca za novi bon (200/60)... Samo 3 pišljive kune. Umjesto cigareta il nekog glupog slatkiša odvoji te 3 kune i to je to.
Druga strana medalje je ta da ti počinje propadat društveni život, tako da to malo sucks :killyou:

neki ni nemaju 100kn mjesecno za tak nekaj, samo za osnovne potrebe... :roll:
glupo je davati MJESECNO te pare za igru...neki npr. imaju placu 1500kn, njima je 100 kn 15% place...ne mogu platit rezije, a vi tu govorite kak je to nikaj dat 200kn za 2mjeseca...nije svima bajno... :cry:

Gle, ako baš želiš igrat WoW, a nemaš baš neke financije (govorim ti kako sam ja skupljao za WoW - da mi prostiš 1.5k kn je skoro mirovina, plaće se kreću 2k pa gore - nisu više 90te) skupljaj ovako kako sam rekao i skupit ćeš. Pojedi krafnu manje il takve stvari, jer 3 kune na dan odvojit nije neka velika para. Za 1.5k kuna stvarno ne znam tko bi radio, to jedino ako nemaš srednju školu, pa ko šljaker (prenosit vreće cementa etc) možeš zaradit više od 2k kuna mjesečno... Frend je radio u Pastoru prek ljeta za 4.5k kuna mjesečno (aparati za gašenje) i jebeno. Sve ti ovisi kako se ti snađeš. Drugi frend drito iz srednje našao posao u jednoj banci (bez reklama - nije bilo preko veze) i prodaje osiguranje, radi godinu dana, sad ima 5 - 6k kuna mjesečno. Ako imaš posao koji radiš za 1.5k kuna, probaj naći novi - al problem je u tome, kad nađeš posao ne da ti se tražit novi... Daj pa sjećam se kad sam bio klinac kad mi je stara imala plaću 100 maraka i niš mi nije falilo. Treba se malo snaći pa eto - skupljaj vražje boce i prodaj u dućanu i imat ćeš za WoW npr. (7boca = 3.5kune), samo što je to ljude sramota radit što je totalno krivi pogled na svijet... Čuvaj nekom klince (susjedi/rodbina), kad snijeg padne čisti za neku sitnu lovu, meti lišće, kosi travu...
Ima dosta načina za skupit lovu, samo se treba malo potrudit :wink:

Lord Myrkul
04-02-2007, 12:05
bilo bi najbolje kad bi napravili peticiju za besplatni wow, onako su se vec dovoljno para nakesali

olio
04-02-2007, 12:07
igrajte free mmorpgove

Aerial
04-02-2007, 12:08
Gle, meni se starci bune kad kupim PC Play (!) jer trošim 32 kn na par strana papira.
E, sad, zamisli reakciju kad bi rekao da želim kupiti igru od 300-tinjak kuna i svaki mjesec za nju plaćati 100 kuna - ode glava :twisted:

NiX4tHeG@M3R
04-02-2007, 12:44
E TI BUREKU Si TOTALNI IDIOT!!! :twisted:

koji si tu kurac dolazio da nama sereš da ne igramo wow i neke spike


kao da mi ne znamo kolko to dođe i ostala sranja

a pogledaj si potpis

pa ti si idiot ko idiot debilni idiot mislim da neznaš što znači riječ iste tematike ili da si djete od 9 godina pa sereš ovdje

owakwih je tema bilo pum qurac pa ne seri idiote maloumni

Tsumetai Ryujin
04-02-2007, 12:57
tebe doma ne vole... el tak... (retoricko pitanje)

Lord Myrkul
04-02-2007, 12:57
E TI BUREKU Si TOTALNI IDIOT!!! :twisted:

koji si tu ***** dolazio da nama sereš da ne igramo wow i neke spike


kao da mi ne znamo kolko to dođe i ostala sranja

a pogledaj si potpis

pa ti si idiot ko idiot debilni idiotSmislim da neznaš što znači riječ iste tematike ili da si djete od 9 godina pa sereš ovdje

owakwih je tema bilo pum qurac pa ne seri idiote maloumni

opala sta smo mi nervozni danas
"pa ti si idiot ko idiot debilni idiot"-zanimljiv izbor rijeci


:D

darth burek
04-02-2007, 14:22
E TI BUREKU Si TOTALNI IDIOT!!! :twisted:

koji si tu ***** dolazio da nama sereš da ne igramo wow i neke spike


kao da mi ne znamo kolko to dođe i ostala sranja

a pogledaj si potpis

pa ti si idiot ko idiot debilni idiot mislim da neznaš što znači riječ iste tematike ili da si djete od 9 godina pa sereš ovdje

owakwih je tema bilo pum qurac pa ne seri idiote maloumni

Droge su štetne,sinko.Pogledaj druge komentare pa reci. :rotfl: Šta se tiče besplatnih MMORPG-a...nemoraju svi biti loši pa GW je super.Šta vas briga tu psovat jer netko ima svoje mišljenje.

JedimiNjoke
04-02-2007, 14:37
Gle, meni se starci bune kad kupim PC Play (!) jer trošim 32 kn na par strana papira.
E, sad, zamisli reakciju kad bi rekao da želim kupiti igru od 300-tinjak kuna i svaki mjesec za nju plaćati 100 kuna - ode glava :twisted:

Misliš da su moji znali za sve moje igre hehe? To se kaže: "posudio sam", "ma to ti je besplatno" itd... Plaćaš preko bonova i to je to :D Razumijem ja da nemaju baš svi love, ali ako ti je stvarno stalo do nečega možeš skupit, ali se moraš i odreći nekih drugih stvari :wink: Ma ajde sjećam se kad je rat bio za sladoled nisam imao, kamoli za WoW.

darth burek
04-02-2007, 14:50
Imaš pravo,ali sam mislio reči da bi bilo bolje da više ne prodavaju te bonove,jer jebote već su se dovoljno nakupili.TO je papilova i namjerna krađa.Ali opet imajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!Nezna pisati i nezna o čem govori. :rotfl:

Arbiter of Change
04-02-2007, 15:27
Imaš pravo,ali sam mislio reči da bi bilo bolje da više ne prodavaju te bonove,jer jebote već su se dovoljno nakupili.TO je papilova i namjerna krađa.Ali opet imajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!Nezna pisati i nezna o čem govori. :rotfl:

Još jedna industrija kao i svaka druga, stvarno ne shvaćam što si se sada zapalio za to. Onaj tko nema love neće igrati, onaj tko ima dobro za njega i gotovo.

Lord Myrkul
04-02-2007, 16:07
[quote="darth burek":4s73bjds]Imaš pravo,ali sam mislio reči da bi bilo bolje da više ne prodavaju te bonove,jer jebote već su se dovoljno nakupili.TO je papilova i namjerna krađa.Ali opet imajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!Nezna pisati i nezna o čem govori. :rotfl:

Još jedna industrija kao i svaka druga, stvarno ne shvaćam što si se sada zapalio za to. Onaj tko nema love neće igrati, onaj tko ima dobro za njega i gotovo.[/quote:4s73bjds]

bas tako, ko to oce igrat skupit ce pare nekako, a ko nece ne mora

Aerial
04-02-2007, 16:18
bas tako, ko to oce igrat skupit ce pare nekako, a ko nece ne mora

Oćete tako govoriti i kad kruh bude koštao 10 kn, a svaka šnita koju s njega odrežeš dodatnih 2 kn? :)

NiX4tHeG@M3R
04-02-2007, 16:20
Imaš pravo,ali sam mislio reči da bi bilo bolje da više ne prodavaju te bonove,jer jebote već su se dovoljno nakupili.TO je papilova i namjerna krađa.Ali opet imajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!Nezna pisati i nezna o čem govori. :rotfl:

pogledaj si sig pa reci ko je glup idiote maloumni

Lord Myrkul
04-02-2007, 16:20
[quote="Lord Myrkul":2n843x5q]bas tako, ko to oce igrat skupit ce pare nekako, a ko nece ne mora

Oćete tako govoriti i kad kruh bude koštao 10 kn, a svaka šnita koju s njega odrežeš dodatnih 2 kn? :)[/quote:2n843x5q]

:D :D
nemoj sada to izvlacit iz konteksta

Pippen47
04-02-2007, 18:38
ja mislim da je wow papilova... isto tako mislim da je blizzard radio i zaradio. i sada dižu novac ko wc papir... al isto mislim da su ovakvi topici besmisleni. što ćeš dobiti ako se izlaješ po blizzardu, mjesečnom plaćanju... NIŠTA! sve ostaje isto. ljudi to vole i za to se odriču nekih drugih stvari, neki jednostavno imaju tateka tajkuna... (bez uvrede) a oni koji su protiv toga neka šute i igraju što se njima sviđa. Svak voli drugačije i stoga je besmisleno otvarati ovakve topice...

kulamasta
04-02-2007, 19:02
Po meni, ako se igra naplacuje tada nebi trebalo biti pretplate.
Ako se vec placa pretplata, nda bi sama igra trebala biti besplatna.

Ovako mi je besmisleno, plati se igra hrpu love i onda se jos mora platiti da bi se vec placena igra mogla igrat...

darth burek
04-02-2007, 19:45
[quote="darth burek":2yzomcsu]Imaš pravo,ali sam mislio reči da bi bilo bolje da više ne prodavaju te bonove,jer jebote već su se dovoljno nakupili.TO je papilova i namjerna krađa.Ali opet imajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!Nezna pisati i nezna o čem govori. :rotfl:

pogledaj si sig pa reci ko je glup idiote maloumni[/quote:2yzomcsu]

Sigh...ti si uporan zar ne?Puši karu ninđo. :yuck:

A što se tiče ovog drugog...dobra razmišljanja.Vrijedi imat svoju granicu,jer fakat nakupili su love više nego godišnji prihod cijelog svijeta.Ko ima nek igra,što je u ovom slučaju jadno,jer sam na početku reko kako mi rođo igra i da čovjek nema para niti radi a opet ga igra.Tip igra neograničeno a nema para,sve mu plaćaju roditelji.

Arbiter of Change
04-02-2007, 20:02
Tip igra neograničeno a nema para,sve mu plaćaju roditelji.

A i to mi je jako. Sad će mu se roditelji početi žaliti: "Popustio je u školi, nema socijalni život; šta da napravimo?". Pa ne plaćajte mu više i gotovo, jednostavno riješenje koje, nekim čudom, roditelji često ne vide.

Babitz
04-02-2007, 20:15
NeznaSpisati

ironično

medusa
04-02-2007, 21:16
bože stvarno ko da je teško užicati 200 kn u 2 mjeseca. pa lijepo odi do bake, ujaka, strine, djeda, uža i šira rodbina. 10 ljudi svako po 20 kuna i to je to. kažeš treba mi za sladoled i to je to... jednostavno ako si maloljetan ako nisi, e pa valjda imaš posao(jedino ne znam što da kažem studentima)

pimp
04-02-2007, 21:45
bože stvarno ko da je teško užicati 200 kn u 2 mjeseca. pa lijepo odi do bake, ujaka, strine, djeda, uža i šira rodbina. 10 ljudi svako po 20 kuna i to je to. kažeš treba mi za sladoled i to je to... jednostavno ako si maloljetan ako nisi, e pa valjda imaš posao(jedino ne znam što da kažem studentima)

al ima trositi novce i na druge stvari
a i bolesno je placati da bi mogao igrati, malo mutavo

Lord Myrkul
04-02-2007, 21:48
bože stvarno ko da je teško užicati 200 kn u 2 mjeseca. pa lijepo odi do bake, ujaka, strine, djeda, uža i šira rodbina. 10 ljudi svako po 20 kuna i to je to. kažeš treba mi za sladoled i to je to... jednostavno ako si maloljetan ako nisi, e pa valjda imaš posao(jedino ne znam što da kažem studentima)

al ima trositi novce i na druge stvari
a i bolesno je placati da bi mogao igrati, malo mutavo

za tebe mozda je, ali pitaj one wow geekove jer im bolesno bilo platit za b.crusade tako da bi mogli svog rogu dovest do lvl70

Shadowhell
04-02-2007, 21:52
NeznaSpisati

ironično

Nadasve..


Imaš pravo,/ /ali sam mislio rečiSda bi bilo bolje da više ne prodavajuSte bonove/, /jer jebote već su se dovoljno nakupili./ /STO je papilovaSi namjerna krađa./ /SAli opet / , /Simajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!/ /NeznaSpisati iSnezna o čem govori. :rotfl:

Lord Myrkul
04-02-2007, 21:55
[quote=darth burek]NeznaSpisati

ironično

Nadasve..


Imaš pravo,/ /ali sam mislio rečiSda bi bilo bolje da više ne prodavajuSte bonove/, /jer jebote već su se dovoljno nakupili./ /STO je papilovaSi namjerna krađa./ /SAli opet / , /Simajte na umu da vi određujete kaj ćete raditi.

NiX4tHeG@M3R sucks!!!/ /NeznaSpisati iSnezna o čem govori. :rotfl:[/quote:259242b5]

kako bi bilo da se vas dvoje prijavite za lektore u pcplayu i umisto place svaki misec dobivate novi broj???

Babitz
04-02-2007, 21:58
može
where do i sign?

Lord Myrkul
04-02-2007, 22:00
ipak ces morat pitat w1k1n6a za to :wink:

Babitz
04-02-2007, 22:02
aj me ti prepuruči i linkaj mu topik 8)

Lord Myrkul
04-02-2007, 22:03
probat cu :rotfl:

Aerial
04-02-2007, 22:50
jedino ne znam što da kažem studentima

Oni koji studiraju izvan rodnog grada nemaju problema - samo skinu 200 kuna s bankomata (još ako imaju punomoć na račun od roditelja hoho) :)

RIPtheREAPER
07-02-2007, 20:35
jedino ne znam što da kažem studentima

Oni koji studiraju izvan rodnog grada nemaju problema - samo skinu 200 kuna s bankomata (još ako imaju punomoć na račun od roditelja hoho) :)


poberes pare od staraca i pobjegnes sa trebom na Hawaii-e
:rambo:

Nightyx
07-02-2007, 20:41
da je paps-lova signed

xaviaz
07-02-2007, 23:51
ma gle placati nes nije tak lose......pogotovo ak ti bliznji nedaju pare bar ces se potruditi skuputu malo se snaci za razliku od panjeva koji cim dode nes u algoritam otrce kupe i instaliraju MOZDA nakon 3 mjeseca da ima takvih slucajeva.....Imam frenda lik je tolko debel da sam prije godinu dana brijo da ce riknuti svaki cas 1.50 i 150 kila ffs.....ali evo WoW mu spasio zivot.....kak ?E pa decko ne spada pod onu djecicu ciji mama i tata pogotovo baka i deda
daju parice za takav sranja.....e pa kad ga je stislo dsl+wow haha pa nemre jesi u skoli mi gledamo WTF?! Koji je tebi kurac neko umro kaj je ? Cijela kantina se okrene i gleda covjek poznat po tome da se obzderava prakticki nazalost nakraju se nije prezderavao od njegove normalne porcije nas 5 se moglo NAZDRATI -.- i skinuo kile ne jede nis vani vec godinu dana
8) pa se vi zajebavajte ovakvi slucajevi su mali wow te popapa al evo njega nije.......

xaviaz
07-02-2007, 23:53
ma gle placati nes nije tak lose......pogotovo ak ti bliznji nedaju pare bar ces se potruditi skuputu malo se snaci za razliku od panjeva koji cim dode nes u algoritam otrce kupe i instaliraju MOZDA nakon 3 mjeseca da ima takvih slucajeva.....Imam frenda lik je tolko debel da sam prije godinu dana brijo da ce riknuti svaki cas 1.50 i 150 kila ffs.....ali evo WoW mu spasio zivot.....kak ?E pa decko ne spada pod onu djecicu ciji mama i tata pogotovo baka i deda
daju parice za takav sranja.....e pa kad ga je stislo dsl+wow haha pa nemre jesi u skoli mi gledamo WTF?! Koji je tebi kurac neko umro kaj je ? Cijela kantina se okrene i gleda covjek poznat po tome da se obzderava prakticki nazalost nakraju se nije prezderavao od njegove normalne porcije nas 5 se moglo NAZDRATI -.- i skinuo kile ne jede nis vani vec godinu dana
8) pa se vi zajebavajte ovakvi slucajevi su mali wow te popapa al evo njega nije.......

xaviaz
07-02-2007, 23:54
-.- nes prcko i 2x my bad

Tsumetai Ryujin
08-02-2007, 06:54
sam mi molimvas objasnite sto je to paps-lova i papilova :? :?

Arbiter of Change
08-02-2007, 16:58
ma gle placati nes nije tak lose......pogotovo ak ti bliznji nedaju pare bar ces se potruditi skuputu malo se snaci za razliku od panjeva koji cim dode nes u algoritam otrce kupe i instaliraju MOZDA nakon 3 mjeseca da ima takvih slucajeva.....Imam frenda lik je tolko debel da sam prije godinu dana brijo da ce riknuti svaki cas 1.50 i 150 kila ffs.....ali evo WoW mu spasio zivot.....kak ?E pa decko ne spada pod onu djecicu ciji mama i tata pogotovo baka i deda
daju parice za takav sranja.....e pa kad ga je stislo dsl+wow haha pa nemre jesi u skoli mi gledamo WTF?! Koji je tebi ***** neko umro kaj je ? Cijela kantina se okrene i gleda covjek poznat po tome da se obzderava prakticki nazalost nakraju se nije prezderavao od njegove normalne porcije nas 5 se moglo NAZDRATI -.- i skinuo kile ne jede nis vani vec godinu dana
8) pa se vi zajebavajte ovakvi slucajevi su mali wow te popapa al evo njega nije.......

Blago meni ako sam ja išta razumio od toga.

Babitz
08-02-2007, 20:16
frend mu smršavio jer je šparo za wow

a kolko je smršavio?

Tsumetai Ryujin
08-02-2007, 20:41
da... novcanik mu je smrsavio... i moj bi isto smrsavio da igram WoW... AL NISAM KRETEN DA KUPIM IGRU I ONDA JU JOS MORAM PLACAT SVAKI MJESEC STO KUNA... -.- meni stvarno nije to jasno... rade si kupis GW koji je jos i bolji od WoWa i ove pare koje bi dao za WoW das za npr... novi mp3 player... dvd player... televizor u svojoj sobi... graficku... procesor... zvucnike... mikrofon... ocete da jos nabrajam...

Kron
08-02-2007, 21:30
koliko sam ja cuo, za te free mmorpg-ove mozes kupiti opremu s kojom ces biti u prednosti pred drugim igracima. Sucks. ako hocete pravi mmo, onda je to GW, za 250kn imas bar godinu dana igre, i to sa 5 h igranja na dan.
I da, WoW papa lovu

Aerial
08-02-2007, 21:38
meni stvarno nije to jasno... rade si kupis GW koji je jos i bolji od WoWa i ove pare koje bi dao za WoW das za npr... novi mp3 player... dvd player... televizor u svojoj sobi... graficku... procesor... zvucnike... mikrofon... ocete da jos nabrajam...

.... kurve! :bravo: :pray:

Lord Myrkul
09-02-2007, 10:03
koliko sam ja cuo, za te free mmorpg-ove mozes kupiti opremu s kojom ces biti u prednosti pred drugim igracima. Sucks. ako hocete pravi mmo, onda je to GW, za 250kn imas bar godinu dana igre, i to sa 5 h igranja na dan.
I da, WoW papa lovu

5 sati svaki dan??
dosadilo bi mi vec prvi misec

Spenki
11-02-2007, 16:42
[quote="darth burek":1sq28w2m]:shock: Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.

To sam reko nazad pet minuta...ovaj post je baziran na sredinu ovog citata...moj rođak igra WOW.Vjerujte mi ne želite znati koliko trati novca na to.Mislim kako možeš igrati neku igru dvije godine...ovo je moj plan.Kad si uskoro kupim novu ''Beštiju'' neću više kupiti nijednog.Kupovat ću bestsellere i igrati stare igre ko diablo,nfs,pes i druge.Ovdje se doagađa revolucija i ljudi lože svoje novčanike.Igra je stvorena za zabavu a ne za stres,kako da si kupiš bon za WOW i da si sjebeš još jednih 100 kuna.Ovo sam dobro rekao a sad me lijepo i izopačeno iskritizirajte.Hvala vam na ovom dijelu slave.A sad počnite me :kill: .[/quote:1sq28w2m]

Igrao sam wow jedno godinu i pol i u to vrijeme pljunuo sve ukupno oko 2300kn. I znas sta? Odlicno sam se zabavljao (:

Izvini kolega, ali nismo ti mi krivi sto mama ne zeli izvaditi karticu iz novcanika.

Igrao sam WoW jer sam ga MOGAO igrati. Ti ocito ne mozes. Zbilja ne vidim svrhu ovog topica. Neki ljudi imaju novca neki ne, s obzirom na to valja prilagoditi nacin zivota (; cao

edit, bas kao sto si napomenuo, igra je stvorena za zabavu a ne stres. Meni npr nece biti nikakav problem izdvojiti cak i 200kn mjesecno dok ce nekome drugom to biti nemoguce.
Ne zelim ispasti bahato govno, ali to je jednostavno tako i ljudi to moraju prihvatiti. I sam sam bio u suhom periodu gdje sam jedva izvlacio novac za sendvic ali ni tad definitivno nisam pisao ovakve postove.

delete -_-"

King tiger
11-02-2007, 16:45
Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

Maloki
11-02-2007, 16:48
Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

MA cini ti se...

Arbiter of Change
11-02-2007, 16:51
Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

Upravo oni koji u nečem oskudjevaju nepotrebno ističu da toga imaju i viška.

Spenki
11-02-2007, 16:54
Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

MA cini ti se...

Gledajte decki kao sto rekoh nije mi cilj to istaknuti, ali me jednostavno zivciraju zajedljivi ljudi koji si nesto ne mogu priustiti pa pljuju po onima koji to mogu. Niti ja ne plivam u parama i trenutno smo u minusu, ali mogu izdvojiti toliko.

Osim toga ako nemate para nadjite si posao za 2-3 dana u tjednu u nekom restoranu il slicno. Govorim vama sto idete u srednju i po citave dane odmarate guzicu i pricate kak nemate novaca.

Spenki
11-02-2007, 16:56
[quote="King tiger":8mz75u0i]Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

Upravo oni koji u nečem oskudjevaju nepotrebno ističu da toga imaju i viška.[/quote:8mz75u0i]

Da ziher, zar cu se sada prepucavati na pcplay forumu koliko novaca imam?

odustajem od daljnje rasprave

Arbiter of Change
11-02-2007, 17:02
[quote="King tiger":23bepwoi]Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

Upravo oni koji u nečem oskudjevaju nepotrebno ističu da toga imaju i viška.

Da ziher, zar cu se sada prepucavati na pcplay forumu koliko novaca imam?
odustajem od daljnje rasprave[/quote:23bepwoi]

Ajde bar netko normalan po tom pitanju. :wink:

noda
11-02-2007, 17:15
Vi zapravo ne shvaćate bit..
WoW je rađen, ciljan i plasiran prema zapadnom tržištu gdje su prosječne plaće uvelike veće od naših, gdje nije problem dati 10$ mjesečno za igru koju potrošaći smatraju zabavnom. Sve se vrti oko love, ko da blizovce uopće zanima za malu Hrvatsku, iz koje bliz dobiva 1% svojih prihoda. Ako 1%.
Ne vidim poantu uopće kritizirat ljude koje igraju WoW i koji daju 100kn mjesečno za igranje istog. Ako im se sviđa neka, ako ne, ne. To je njihova stvar, a ne moja, pa čak ni tvoja OP.

-noda-

Tsumetai Ryujin
11-02-2007, 17:38
Incresting kako Spenki u svakom postu istice kako on ima novca....

MA cini ti se...ali me jednostavno zivciraju zajedljivi ljudi koji si nesto ne mogu priustiti pa pljuju po onima koji to mogu

lol... ...

1. mislim da takvih ovdje nema
2. zelimo vam dokazat da bzvz trosite pare na gluposti... i sam si reko da si u minusu... za te pare si mozes kupit gro stvari koje ce ti puno vise koristit u zivotu...

King tiger
11-02-2007, 18:50
Istina, zabava je postala malo skupa.