PDA

Pogledaj cijelu verziju : Unreal Tournament III



Stranica : [1] 2 3 4

darth burek
03-02-2007, 17:30
Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine? :-x
Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
Što mislite o UNT masive FPS? :killyou:
Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve? :(

I say!!! :fof:

Lord Myrkul
03-02-2007, 17:33
Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine? :-x
Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
Što mislite o UNT masive FPS? :killyou:
Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve? :(

I say!!! :fof:

mislin d izlazi na lito pa cu pocet polako skupljt pare sa osvjezit kantu

Lord of Darkness
03-02-2007, 17:34
Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine? :-x
Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
Što mislite o UNT masive FPS? :killyou:
Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve? :(

I say!!! :fof:

UT :pray: :pray: Jedva čekam da izađe. Mislim da će im engine bit opak i da će bit isti slučaj ko i sa UT2k4:"Tu igru neće niti jedno računalo moći pokrenuti", a ljudi su u to vrijeme pokretali igru skoro na full detaljima. :D

darth burek
03-02-2007, 17:38
Yep,ova će se igra moći pokrenut samo ručno...ljudi će kupovat mazgre da im vrte kolo da dobiju struje i snage za takve igre. :wink: Jeste li vidjeli screenshot u kojem ona neka vozila sliče na ''War of the Worlds''?Zbog takvih slika dobijem glavobolju...

Doggy
03-02-2007, 18:10
mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...

mravojed20
03-02-2007, 18:12
Poznavajući Epic,igra će letit na današnjim konfama.

Lord of Darkness
03-02-2007, 18:20
Poznavajući Epic,igra će letit na današnjim konfama.

Istina. Kao što sam rekao u vrijeme kad je izašao UT2k3(ispravak) pokretali smo ga sa solidnim konfama na skoro najvećim detaljima.

Burek_fr0m_SPACE
03-02-2007, 18:37
mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3. Pomalo se pribojavam da će pomak u gameplayu biti minimalan, a i da će ga možda još i pokvariti. A ni od činjenice da igra izlazi i za PS3 i XBox360 ne spavam mirnije

Ementaler
03-02-2007, 18:44
Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.

Om3G@
03-02-2007, 18:48
UT 2007 preimenovan je u UT3

Lord Myrkul
03-02-2007, 20:42
Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.

to je za pinkicu jaca konfa od moje ali valjda ce ic kako triba

*Fila*
03-02-2007, 20:51
Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.

to je za pinkicu jaca konfa od moje ali valjda ce ic kako triba
na mojoj 1.7,ati 9550,512 rama ići će na high zašto nebi išlo i vama :rotfl: :rotfl:

Doggy
03-02-2007, 20:51
UT 2007 preimenovan je u UT3

kam ti gledas??? anbolivbl

Lord Myrkul
03-02-2007, 20:56
UT 2007 preimenovan je u UT3

kam ti gledas??? anbolivbl

ma nije bitno kako se zove, samo da dođe sta brze

goGAMERo
03-02-2007, 20:58
Pogledao sam najnoviji trailer sa gamershell-a, i igra izgleda jebeno obećavajuće, samo me malo previše strah minimalne konfe :D

Aerial
03-02-2007, 21:30
Epic zna što radi.
Sumnjam da će trebati nekakva mrcina od kompa da sasvim dobro vrti UT2k7.
Unreal Engine je jedan od najoptimiziranijih (ako ne i najoptimiziraniji) engine današnjice.
Jedinica se vrtila na običnim integriranim grafičkim karticama od 1 MB bez ikakvih problema.
Dvojka se činila kao žderač hardvera (pogotovo 2k4), jer je bilo nezamislivo da zakrivljene površine mogu izgledati tako dobro bez ikakvog shadera... a opet se moglo odlično vrtiti i na prokletim GF 2 MX.

Tako da sumnjam da će Epic napraviti njesra i lansirati neoptimizirani engine :wink:

Prince-Artas
03-02-2007, 21:44
ut2k7 me nezanima koliko sam engine
ps ova igra neće biti next gen što se tiče, teško da će grafika biti nešto uber bolje od GRAWA, SC 4 ili R6

Pudli
03-02-2007, 21:52
ut2k7 me nezanima koliko sam engine
ps ova igra neće biti next gen što se tiče, teško da će grafika biti nešto uber bolje od GRAWA, SC 4 ili R6Slažem ste s tobom,nikad nisam volio ut :killyou:

olio
03-02-2007, 21:56
neznam zašto ali ne izgleda mi nabrijano .... sva oružja koja su dosada prikazana su nekako spora ....

a nisam nikad volio UT osim prvoga

darth burek
03-02-2007, 22:50
:shock: Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.

pHo3nyX
03-02-2007, 23:10
Čuo sam da će u UT3 biti i glasovne komunikacije sa svojima iz tima?!


P.S. ja sam ut2004 pokretao na high sa konfom u sigu!

Teon
04-02-2007, 10:27
Sta nije to bilo i u UT 2k4

P.S. Mozda i nije, nisam tolko igrao, UT i Q3 su mi bolji

Aerial
04-02-2007, 12:05
Ma uglavnom, htjeli vi to ili ne, vi ćete IGRATI ut2k7, kad-tad :)

Čisto zato jer je ut.. A UT owna Quake.. Koji i nije zapravo fps nego arkadno skakutanje i puckanje :)

Burek_fr0m_SPACE
04-02-2007, 12:22
Čisto zato jer je ut.. A UT owna Quake.. Koji i nije zapravo fps nego arkadno skakutanje i puckanje :)
A UT to nije?

Aerial
04-02-2007, 12:29
Nije :roll:

U Quakeu se sve svodi na cik-cak skakutanje i gađanje rocketom. Eventulano skočiš na nekakav ogromni feder pa te lansira 40 metara u zrak (bez pogubnih posljedica).

U UT imaš više oružja :rotfl: koja zapravo imaju svrhu (!), imaš teamplay i imaš taktiku.

1:0 za UT :boohoo:

04-02-2007, 12:59
10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

1.

QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

2.

Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

3.

Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

4.

Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

5.

Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

6.

Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

7.

Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

8.

Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
Dokaz :

Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

9.

Kad sam kod botova:
U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

10.

Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

Teon
04-02-2007, 13:07
10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

1.

QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

2.

Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

3.

Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

4.

Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

5.

Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

6.

Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

7.

Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

8.

Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
Dokaz :

Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

9.

Kad sam kod botova:
U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

10.

Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

Bravo!!! :pray:

Ja smatram da je UT onako vise za djecu, sareno dok je Q3 pravi prafcati DM i treba ipak vise skilla u tom "cik cak skakutanju"
Q3 owns :pray:

No ovo ipak nije topic o Q3 i UT, nego kada izlazi UT3, da li su settali neki datum, mjesec??

Om3G@
04-02-2007, 13:20
Epic zna što radi.
Sumnjam da će trebati nekakva mrcina od kompa da sasvim dobro vrti UT2k7.
Unreal Engine je jedan od najoptimiziranijih (ako ne i najoptimiziraniji) engine današnjice.
Jedinica se vrtila na običnim integriranim grafičkim karticama od 1 MB bez ikakvih problema.
Dvojka se činila kao žderač hardvera (pogotovo 2k4), jer je bilo nezamislivo da zakrivljene površine mogu izgledati tako dobro bez ikakvog shadera... a opet se moglo odlično vrtiti i na prokletim GF 2 MX.

Tako da sumnjam da će Epic napraviti njesra i lansirati neoptimizirani engine :wink:

Hm...

Unreal 3.0 engine je optimiziran, ali je optimiziran na bazi dugackih shader programa! Ne znam jel netko od Vas igrao neku igru baziranu na Unreal 3.0 engineu, ali ja jesam (Rainbow Six: Vegas) i mogu reci da je Unreal 3.0 engine predivan, ali bas predivan i isto tako zahtjevan. Meni recimo na GeForce 6600 GT, Athlonu 64 2800+ i 1 GB memorije ide ko mrtvi stakor pod autom na low detaljima (s iznimkom, ostavio sam ukljucen HDR jer je predobar). Eto toliko o tome, a kad pogledate da UT ima daleko vise objekata na sceni i vecu dinamiku od R6 serijala, jasno je da se mora imati barem GeForce 6800 GT kartica za low-medium kombinaciju detalja da bi sve islo glatko.
Od svih kartica koje imaju u sebi podrsku za shaderski model 3.0, igra ce najslabije raditi na onim karticama GeForce 6 serije (bez obzira radi li se od 6200 ili 6800 karticama) jer imaju problema sa grananjem i slabo optimizirane cjevovode.
Kad sam gledao rezultate testiranja na Unreal 3.0 engineu, Radeon X1600 XT kartice su redovito bolje od GeForce 6800 Ultra kartica. Ovo je jasna slika koju pilu morate posjedovati: ATI karticu serije X1000, GeForce 7 ili GeForce 8 seriju na kojima radi ovaj engine odlicno.
A onaj tko ima GeForce 8 umrijet ce sretan u zbirci nadolazecih naslova!

Om3G@
04-02-2007, 13:24
10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

1.

QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

2.

Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

3.

Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

4.

Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

5.

Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

6.

Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

7.

Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

8.

Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
Dokaz :

Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

9.

Kad sam kod botova:
U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

10.

Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

Ne slazem se, ti si ociti Q3 fan i razlozi koje si naveo su blesavi.
I tebi bi neki UT fan mogao naci minimalno 10 tocaka zasto je UT bolji od Q3!

A ti se samo tjesis, jer UT je toliko izbalansiranija igra od Q3 da je to nevjerojatno - - osim toga, ima vise modova i svega za UT!

Doggy
04-02-2007, 13:25
[quote="Om3G@":1vso9jlv]UT 2007 preimenovan je u UT3

kam ti gledas??? anbolivbl

ma nije bitno kako se zove, samo da dođe sta brze[/quote:1vso9jlv]

znam da nije, al to sam ja napisal... :twisted:

mravojed20
04-02-2007, 13:57
10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

1.

QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

2.

Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

3.

Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

4.

Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

5.

Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

6.

Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

7.

Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

8.

Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
Dokaz :

Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

9.

Kad sam kod botova:
U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

10.

Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

LOL, volim i quake i ut jer su obje dobre igre,i nisu nikakav plagijat,ko da kazeš da je COD plagijat od MOHAA. ovaj tvoj post je samo tvoje mišljenje,i pokazuje da si fanboj.

Prince-Artas
04-02-2007, 14:00
@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine

Om3G@
04-02-2007, 14:09
@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine
Ti = lud?

LoL

To je cisti Unreal 3.0 engine i prva PC igra bazirana na novoj tehnologiji...
Uostalom, pogledaj kako igra izgleda i vidjet ces da jedan Splinter Cell: Double Agent, koji je usput receno baziran na najmodificiranijoj verziji Unreal 2.0 enginea, nije ni priblizno u stanju prikazati teksture u toliko uvjeta i na toj razini.

MindReader
04-02-2007, 14:18
sam naslov ut 2k7Sje 2004. godine pobudio u meni duboku žalost.. da je bar igra izašla 2005. i bio naslov 2007. a igrali do 2010. kad bi izašla 2012... nda :(

hebe se men kad će to izać kad moj komp ne bi otvorio dvd pogon, a kamoli pokrenio instalaciju 8)

darth burek
04-02-2007, 14:36
[quote="Prince-Artas":3t7pw322]@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine
Ti = lud?

LoL

To je cisti Unreal 3.0 engine i prva PC igra bazirana na novoj tehnologiji...
Uostalom, pogledaj kako igra izgleda i vidjet ces da jedan Splinter Cell: Double Agent, koji je usput receno baziran na najmodificiranijoj verziji Unreal 2.0 enginea, nije ni priblizno u stanju prikazati teksture u toliko uvjeta i na toj razini.[/quote:3t7pw322]

Hej...na R6 su isprali mnogo tekstura to su i dečki sami rekli.Al...neznam sve je to iskomplicirano pa skoro i nema veze s vezom.A sad nešto...pogledajte grafiku ARME i vidjet ćete lošiju grafiku.A sad to je ipak ogromna igra i vjerovatno zahtjeva mnogo snage.A što se tiče zadnjeg posta...STALKERA su najavili 2004. i reci gdje je još.Još treba malo mjeseci.U tom su vremenu mogli promjeniti neke sitnice a i ime.

Om3G@
04-02-2007, 14:46
[quote="Om3G@":3kkduxmh][quote="Prince-Artas":3kkduxmh]@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine
Ti = lud?

LoL

To je cisti Unreal 3.0 engine i prva PC igra bazirana na novoj tehnologiji...
Uostalom, pogledaj kako igra izgleda i vidjet ces da jedan Splinter Cell: Double Agent, koji je usput receno baziran na najmodificiranijoj verziji Unreal 2.0 enginea, nije ni priblizno u stanju prikazati teksture u toliko uvjeta i na toj razini.[/quote:3kkduxmh]

Hej...na R6 su isprali mnogo tekstura to su i dečki sami rekli.Al...neznam sve je to iskomplicirano pa skoro i nema veze s vezom.[/quote:3kkduxmh]

Je, teksture su malo muljave, sto i priznajem, a i nikada nisam rekao da R6 ima ostre teksture, vec da se teksture odlicno ponasaju pod svim uvjetima. Dizali teksture nisu, jer onda niti onaj tko ima Radeon X1950 XTX ne bi vidio igru u punom svjetlu, a cilj je bio da je na high detaljima igraju i ljudi koji nemaju GeForce 8800.

Usput, to je dokaz koliko je zapravo Unreal 3.0 engine zahtjevan!

Prince-Artas
04-02-2007, 18:19
[quote="Prince-Artas":i5hz2nch]@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine
Ti = lud?

LoL

To je cisti Unreal 3.0 engine i prva PC igra bazirana na novoj tehnologiji...
Uostalom, pogledaj kako igra izgleda i vidjet ces da jedan Splinter Cell: Double Agent, koji je usput receno baziran na najmodificiranijoj verziji Unreal 2.0 enginea, nije ni priblizno u stanju prikazati teksture u toliko uvjeta i na toj razini.[/quote:i5hz2nch]

prva igra bazirana na unreal 3 engineu je roboblitz i ima osjetno bolju grafiku od novog R6-a, a o ovim mojim sumnjama piše i sm autor recenzije r6, tako da nisam jedini, uostalom pogledaj novi pcplay

goGAMERo
04-02-2007, 18:27
Jel vi uopće znate da je igra preimenovana u UT IIIS :rotfl: ?

Om3G@
04-02-2007, 18:49
[quote="Om3G@":3fjtbhmd][quote="Prince-Artas":3fjtbhmd]@Om3G@-dosta je upitno da li novi R6 koristi Unreal 3 engine
Ti = lud?

LoL

To je cisti Unreal 3.0 engine i prva PC igra bazirana na novoj tehnologiji...
Uostalom, pogledaj kako igra izgleda i vidjet ces da jedan Splinter Cell: Double Agent, koji je usput receno baziran na najmodificiranijoj verziji Unreal 2.0 enginea, nije ni priblizno u stanju prikazati teksture u toliko uvjeta i na toj razini.[/quote:3fjtbhmd]

prva igra bazirana na unreal 3 engineu je roboblitz i ima osjetno bolju grafiku od novog R6-a, a o ovim mojim sumnjama piše i sm autor recenzije r6, tako da nisam jedini, uostalom pogledaj novi pcplay[/quote:3fjtbhmd]

Ne znam za tebe, al to ti ovak radi: jer, radi se o duzini shader programa. A kako Unreal 2.0 engine ne moze imati fleksibilne shader programe, onda je dosta jednostavno obraditi te podatke.

Npr. u igrama baziranima na Unreal 2.0 engineu (e.g. SC: DA) GF8800 i RX1950XTX su blizu, osim kad se ukljuci AA, onda je GF u prednosti...

A rezultati za R6 su ovi, procitajte na Anandtechu i informirajte se malo, nece vam nista biti:
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2895

Nije da se povodim za tudjim misljenjem, ali jesi uopce vidio kako igra izgleda?
Da samo vidis kako se na inovativan nacin ponasaju teksture... mislim da bi odmah riku bacio!

darth burek
04-02-2007, 19:48
Jel vi uopće znate da je igra preimenovana u UT IIIS :rotfl: ?

Doh,kakvo je to pitanje?

Burek_fr0m_SPACE
04-02-2007, 20:45
mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3.

UT 2007 preimenovan je u UT3
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.

Om3G@
04-02-2007, 23:24
[quote=Doggy]mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3.

UT 2007 preimenovan je u UT3
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.[/quote:3k12uebu]

Potpisujem...

Jedino mi je glupo sto se Epic fura na reklamnu kampanju: "Od ljudi koji su napravili Gears of War". Pa covjece, nije Gears of War njihov flagship, to je UT. Jednostavno je moglo samo reci Unreal Tournament i daleko vise ljudi bi znalo ko je napravio igru i barem bi u krajnjem slucaju Epic odao priznanje svojoj najutjecajnijoj fransizi... a ne ovak, furat se na igru koja je izasla prije sevga 2 mjeseca. Uvreda!

Kiklop
04-02-2007, 23:29
meni roboblitz bas lose izgleda i di ta igra ima opce kakve postavke osim rezolucije ut3 mi izgleda bolje

Om3G@
04-02-2007, 23:33
meni roboblitz bas lose izgleda i di ta igra ima opce kakve postavke osim rezolucije ut3 mi izgleda bolje

I ja se slazem u vezi grafike.

Aerial
05-02-2007, 00:08
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.

Konfuzije u vezi čega?? :rotfl:

mrs.croft
05-02-2007, 02:03
[quote=Doggy]mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3.

UT 2007 preimenovan je u UT3
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.[/quote:tiush9cj]

ne kužim,šta ne bi se trebo zvat ut4?

Lord Myrkul
05-02-2007, 10:08
[quote="Burek_fr0m_SPACE":vu2qtszk][quote=Doggy]mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3.

UT 2007 preimenovan je u UT3
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.[/quote:vu2qtszk]

ne kužim,šta ne bi se trebo zvat ut4?[/quote:vu2qtszk]

zar je stvarno bitno jel ut3/ut4/ut2k7???

Om3G@
07-02-2007, 21:14
[quote="Burek_fr0m_SPACE":iay0p23y][quote=Doggy]mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3.

UT 2007 preimenovan je u UT3
Yep, spomenuto je par puta. Pa bih u ovom javljanju zamolio autora teme da je preimenuje kako bi se izbjegle konfuzije i suvišni postovi.[/quote:iay0p23y]

ne kužim,šta ne bi se trebo zvat ut4?[/quote:iay0p23y]

Zato jer je prvi UT UT1, UT2k3 se ne racuna jer je oduzeo modove i samo dodao grafiku (al je svejedno dobar), a UT2k4 se smatra pravim nasljednikom prvog UT-a i onda se on racuna kao drugi!

Burek_fr0m_SPACE
08-02-2007, 00:14
Prije zato što su UT2k3 i UT2k4 jako slični i rade na istom engineu, pa ih je teško uračunati kao dva nastavka iste igre. To je nešto kao sa Seroius Samom TFE i TSE - hronološki, treća igra iz serijala se zove Serious Sam 2, jer TSE ne možeš baš smatrati nastavkom. A još je tu i marketinško sranje da ta 3ca usput označava i izlazak na 3 platforme...

Lord Myrkul
09-02-2007, 10:06
A još je tu i marketinško sranje da ta 3ca usput označava i izlazak na 3 platforme...

kvragu :-x :-x
sad ce bit sranja s tin

Ementaler
09-02-2007, 13:55
:o
A kakva sranja mogu proizać iz tog preimenovanja? :roll:

Om3G@
09-02-2007, 16:06
:o
A kakva sranja mogu proizać iz tog preimenovanja? :roll:

Nikoja... jedino sto svi sumnjaju u gadno kasnjenje pa da se projekt ne bi morao preimenovati u UT2k8!

Meni je tako draze - - dobro da ne navedu mjesec izlaska...

Aerial
09-02-2007, 16:26
Kako god bilo, želim da vrate:
1) ripper - fale mi one nezgode s ripperom, tipa da se odbije od zida pa sam sebi slučajno glavu otkineš
2) fake dead - legendarna poza! pogotovo dok trčiš preko stepenica, pa izgleda ko da si se poskliznuo i polomio :)
3) da trupla ostaju - ne sva, ali u normalnim omjerima, čisto da fake dead ima svrhu
4) motorka - ma kakav shield gun (iliti zeleni kišobran), motorka owna :twisted:

RA7R
10-02-2007, 20:28
dobro a kad izlazi već sam nestrpljiv :pray: :pray: :pray:

Kiklop
10-02-2007, 20:35
ja ionako ne mislim igu niti igrat jer mi nema smisla napucavat se kad ce meni igra ic na 20 fps a svima ostalima koji ce igrat ce letit na neznam 50fps

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 11:48
Mene strah da su sjebali Shock rifle onaj u 2k4 je bio puno bolji od shocka u originalnom UT-u !!!

biti ce teze raditi zabavne mape ako su Assault potpuno zamijenili Warfareom, uostalom V-INV je bio full zabavan mod, kada je kombiniran sa RPG modom !!!

icecoldkilla
22-04-2007, 16:47
jedva cekam da izadje :D

Aerial
23-04-2007, 13:34
Kažu likovi da su se dobrano potrudili na optimizaciji igre, i da bi trebala bez problema raditi na prosječnim kompjuterima.
Naravno, pod "prosječan" se misli ga prosječno gamersko, a ne uredsko računalo :)

A što ja znam... samo se nadam da ću uspjeti preći na novi komp i dx10 dok izađe UT3...

goGAMERo
23-04-2007, 15:33
Ja se nadam da ću za 3 ghz, 1 gigom ram-a i 7900 gs karticom ovo igrati u medium detaljima na 1024 x 768 bar na 60 FPS-ova.

The Boz
24-04-2007, 01:33
Ja ga želim. Sada. Neki dan sam pogledao službeni trailer. Naježio sam se kad sam čuo text iz UTa. I onda sam vidio Darkwalkere. I Vipere. I Nemesisa. I Goliatha. I Impact Hammer. I Bio Rifle. I Tarydium Stinger.
Nemogu ne misliti o UT3ki. Skoro sam svršio na traileru, bojim se kako će to izgledat kad napokon upalim igru... BIO RIFLE I IMPACT HAMMER POBOGU! Naj cool oružja IKAD! AND THEY'RE BACK! AND ENFORCERS! AND, LIKE, TARYDIUM SPIKES! AND SHYTE! Y'ALL!

Helena
24-04-2007, 10:48
Boz, dobro je. Smiri se. Duboko udahni i izdahni.

Aerial
24-04-2007, 17:12
MOlim?!

Tarydium Stinger? :o

Ono dobro staro oružje iz 1998. godine kad se "ISV Kran" srušio, a Skaarji zlostavljali Nalije? Ahhhh... dobra stara vremena :)
Dobro, ajde, drago mi je što su se sjetili početaka Unreala.

The Boz
24-04-2007, 19:13
Da! Tarydium Stinger! Sa Spikeom! Možeš tipa Spikeom zakucat za id pa ga sa shardovima punit full auto!
Sorry Helena, ali disanje vodi hiperventiliranju :D

dugi
24-04-2007, 19:41
Nikad nisam kuzio tu spiku sa Unreal Tournament-om.Uvjek bi ga probao i nakon par dana ne da bi mi dosadio nego bi mi se zgadio.Iskreno sto se mene tice mogu si ga zabiti.Dosadno.

mravojed20
24-04-2007, 20:20
ja sve verzije UTa igram radi rješavanja frustracije i uzivanja u grafici. ovo prvo ipak malko više. dođem doma zivčan,i nakon par fragova flak cannonom s pol metra blizine kad se protivnik doslovno rasprsne,već se osjećam bolje.

i ne igram ga nikad u MPu,samo s botovima.

Kostolomac
24-04-2007, 20:30
ja sve verzije UTa igram radi rješavanja frustracije i uzivanja u grafici. ovo prvo ipak malko više. dođem doma zivčan,i nakon par fragova flak cannonom s pol metra blizine kad se protivnik doslovno rasprsne,već se osjećam bolje.

i ne igram ga nikad u MPu,samo s botovima.

botovi su prelagani :yuck:

Aerial
24-04-2007, 20:35
i nakon par fragova flak cannonom s pol metra blizine kad se protivnik doslovno rasprsne,već se osjećam bolje..

FLAK MONKEY :D

Ja sam razvio nekakav uvjetovani refleks - svaki put kad hodam iza nekog ugla, automatski pritiskam obarač :roll: Naviknuo sam se ići okolo sa flak cannon i instantno razletiti nekog u komade ako se sudarimo iza ugla...
Tako da.. moram reći da mi je flak najdraže oružje .. *SPLAT*

Karzah
24-04-2007, 22:12
Da Flak Cannon je super oružje , meni također najdraže . Napad desnim klikom jako puno pomaže kad naučiš baratati njime . Shock Rifle mi je isto odlično oružje , zbog one kugle koja se izbacuje desnim klikom i koja kad se pogodi stvara vrlo razornu ekspoloziju .

Naravno , jedva čekam novi UThttp://img50.imageshack.us/img50/277/smiley9zs1.gif

IGoR_2803
25-04-2007, 12:03
i nakon par fragova flak cannonom s pol metra blizine kad se protivnik doslovno rasprsne,već se osjećam bolje..

FLAK MONKEY :D

Ja sam razvio nekakav uvjetovani refleks - svaki put kad hodam iza nekog ugla, automatski pritiskam obarač :roll: Naviknuo sam se ići okolo sa flak cannon i instantno razletiti nekog u komade ako se sudarimo iza ugla...
Tako da.. moram reći da mi je flak najdraže oružje .. *SPLAT*

slazem se sto posto, flak je zakon... jos mi je zakon igrati kad stavis mutator instagib, nekaj kak rail u quakeu... :pray:

Aerial
25-04-2007, 17:47
jos mi je zakon igrati kad stavis mutator instagib, nekaj kak rail u quakeu... :pray:

Eeee, da, instagib je zakon :)
Pogotovo na nekoj low-gravity mapi.

Capture the Flag na Facing Worlds sa instagib mutatorom = konstantna paranoja, frenetično izbjegavanje projektila, navale adrenalina .... aaaah, prekrasno :)

IGoR_2803
25-04-2007, 20:49
[quote="IGoR_2803":1ybkcs9k]jos mi je zakon igrati kad stavis mutator instagib, nekaj kak rail u quakeu... :pray:

Eeee, da, instagib je zakon :)
Pogotovo na nekoj low-gravity mapi.

Capture the Flag na Facing Worlds sa instagib mutatorom = konstantna paranoja, frenetično izbjegavanje projektila, navale adrenalina .... aaaah, prekrasno :)[/quote:1ybkcs9k]

ludnica... trebal bi ubaciti neku novu graficku ako mislim igrati novi ut... a i cpu (citaj i mbo i ram) :(

Shadowww
03-05-2007, 19:20
Danas od 21h - 01h hostam CTF server (prek hamachia)

hamachi info:
kanal: Eydis
pass: UT

dedicated server
max 10 igraca
4 flag capturea..

ocekujem ekipu.. :wink:

btw. mozete igrati samo sa verzijom v432 ili višom. (verzija pise kad pokrenes igru u gornjem desnom kutu). ko nema, direkan link na patch je ovdje:
http://downloads.unrealadmin.org/Unreal ... tch436.exe (http://downloads.unrealadmin.org/UnrealTournament/Patches/Windows/utpatch436.exe)

e da.. i ne igra se 2007 neg "originalni" UT :)

MarkaN
03-05-2007, 21:01
Molim lijepo da se ovaj topic preimenuje u Unreal Tournament IIIS- fala unaprijed! ;-)

=PcP=F@N
03-05-2007, 21:30
nisam pratio temu kad igra izlazi?

The Boz
04-05-2007, 00:14
Molim lijepo da se ovaj topic preimenuje u Unreal Tournament IIIS- fala unaprijed! ;-)
Dorra idea. Done.
Ove godine. Nekad. Negdje.

Karzah
04-05-2007, 09:44
nisam pratio temu kad igra izlazi?

Ima puno različitih informacija tako da se stvarno ne zna , najvjerojatnije da će igra izaći krajem 2007 god.

Ementaler
04-05-2007, 12:38
Epic je jednostavno rekao da će izaći kad bude gotova... ali ipak dali su neke naznake da će igra izaći u jesen 2007. godine... dakle oko trećeg ili četvrtog kvartala bi se trebala pojaviti na policama, ali ništa nije sigurno...

Jedino je sigurno da će se ili beta verzija ili demo pojaviti prije nego igra izađe i to prvo za PC, pa kasnije i za konzole...

Bishop_45_(2)
04-05-2007, 20:24
Ja ga želim. Sada. Neki dan sam pogledao službeni trailer. Naježio sam se kad sam čuo text iz UTa. I onda sam vidio Darkwalkere. I Vipere. I Nemesisa. I Goliatha. I Impact Hammer. I Bio Rifle. I Tarydium Stinger.
Nemogu ne misliti o UT3ki. Skoro sam svršio na traileru, bojim se kako će to izgledat kad napokon upalim igru... BIO RIFLE I IMPACT HAMMER POBOGU! Naj cool oružja IKAD! AND THEY'RE BACK! AND ENFORCERS! AND, LIKE, TARYDIUM SPIKES! AND SHYTE! Y'ALL!

mene taj osjecaj prati otkada sam prvi put pogledao trailer; i evo, u ovom trenutku planiram gasenje firefoxa da malo zaigram UT2k4 i sanjam o trojci !!!


Iskreno meni bi bilo drago da ozive Unreal serijal; ako ste primjetili prica u ovom UT3-u vishe nije samo Tournament vec je ubacena neka fora sa napadom Nercisa, po mojem misljenju; UT 3 je 3 zbog toga sto zapravo nasljedjuje Unreal 2, ali i UT; valjda im se neda raditi dvije igre, jednu kao singlep, drugu kao MP; pa ima smisla s ekonomske strane, vihe je ljudi culo za UT, nego za stari Unreal !!!, samo se nadam ce sve nastaviti funkcionirati; promjene na shovku me bas e raduju, ali moraju funkcionirati; MORAJU !!!

MarkaN
04-05-2007, 20:32
Enforceri mi više ne izgledaju tako moćno kao u originalu, Stinger je izgleda promijenjen na neki kvazi gatling gun, a pola featura su mi samo šminka - bože, nadam se da sam u krivu :(

UT FTW! :killyou:

Bishop_45_(2)
05-05-2007, 15:26
Enforceri mi više ne izgledaju tako moćno kao u originalu, Stinger je izgleda promijenjen na neki kvazi gatling gun, a pola featura su mi samo šminka - bože, nadam se da sam u krivu :(

UT FTW! :killyou:

da, s ovim se slazem; enforceri su izgubili onaj, old-style, hardcore look; ali jos ima vremena, mozda ih naprave malo mocnijima do kraja !!!, samo kada.....

Bishop_45_(2)
06-10-2007, 17:58
http://www.gametrailers.com/player/24261.htmlS -oprez, prewiew uzrokuje lagani orgazam :)


Basically, your UT2004 rig is now the absolute minimum required for UT3.

Minimum System Requirements:
# Windows XP SP2 or Windows Vista
# 2.0+ GHZ Single Core Processor
# 512 Mbytes of System RAM
# NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
# 8 GB of Free Hard Drive Space



oooooh, jedanaesti mjesec...............

DesertEagle
06-10-2007, 17:59
nemogu docekat da izade...

Jopax
06-10-2007, 22:14
E iako je neću moć igrat kupit ću je da bi mogo kod rođaka igrat :D

Bishop_45_(2)
06-10-2007, 22:17
E iako je neću moć igrat kupit ću je da bi mogo kod rođaka igrat :D

me2, ja cu se preselit kod svog frenda, on ima dobar comp !!!

Bishop_45_(2)
08-10-2007, 20:28
Eh, malo me buni prica koji pokusavaju prodat uz single ovog UT3, govore o invaziji 'nekros'-a , i na trailerima i scrnovima su prikazani ovako (http://www.beyondunreal.com/image.php?src=staff/hal/ut2007/UT3_E32007_06.jpg)S, oni su razliciti od Necrisa, ne?, eh i da kako se onda Necris izgovara ?


:toilet:

HalF-DeaD
08-10-2007, 20:43
bar se ne furaju na quake i stroggove

Jopax
08-10-2007, 20:58
Ne sviđa mi se dizajn oružja, link gun i shock rifle izgledaju glupo i malo, nisu ko prava oružja da ti zauzmu pola ekrana više ko neki mini-toy pištolji
i da Flak Cannon su usrali baš je ružan :yuck:
Nek vrate stari

mrs.croft
08-10-2007, 21:23
Minimum System Requirements:
# Windows XP SP2 or Windows Vista
# 2.0+ GHZ Single Core Processor
# 512 Mbytes of System RAM
# NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
# 8 GB of Free Hard Drive Space



možeeeeeeeeeeeeeee (B)

kak će mi život izgledat kad izađe ova igra,pobogu :(

Jopax
08-10-2007, 22:03
Zar ćeš imati život???
:D

ChR0NoS
08-10-2007, 22:05
meni se unreal turnament nikada nije sviđao, više sam volio druge fps-ove

Peyo
09-10-2007, 01:39
Igra nece biti prezahtjevna. Ovo citiram sa Crovortexa:

Midway i Epic Games su objavili minimalne i preporučene sistemske zahtjeve za PC verziju igre Unreal Tournament 3.

Unreal Tournament 3 izlazi krajem ove godine u verzijama za PC, Xbox 360 i PS3. Minimalni sistemski zahtjevi: Windows XP SP2 or Windows Vista, 2.0+ GHZ Single Core Processor, 512 Mbytes of System RAM, NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card, 8 GB of Free Hard Drive Space.

Preporučeni sistemski zahtjevi: 2.4+ GHZ Dual Core Processor, 1 GBytes of System RAM, NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card, 8 GB of Free Hard Drive Space.

Ako se zelite uvjeriti:

http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... ent_3.html (http://www.crovortex.com/novosti/clanak-2923-Unreal_Tournament_3.html)

Bishop_45_(2)
09-10-2007, 07:52
Ma oke, oke, ali zasto su badass reptile-like aliene nazvali isto kao sto su se do sada zvali sexy, goty, vampire like characteri ?????

Cobalt
09-10-2007, 13:35
Čekam vas "skillere" na UT3 da vas ownam. :F

Bishop_45_(2)
10-10-2007, 21:35
Oke, znaci :
1) ogranicili su kretanje i usporili igru tako da sada 'mozemo vidjeti tko nas ubija'
2) Pricamo o igri koja se zove UT, a ima samo 4 gametypa (DM, CTF, VCTF, Warfare, s obzirom da sam cuo nesto o VehicleDM) .......... znaci to je UT koji je poznat po svojoj raznolikosti a ima samo 4/5 gametypa....WTF ???
3) Rasa sexy gothic undeadova su sada nestali a isto su ime dobili nekakvi reptili :?
4) Hvale se SP-om koji jest umjesto da imamo normalno natjecanje, sada smo neki lik kojem su pobili klan pa ubojice trazimo i s njima se natjecemo.....yeah gr8 story line....
5) starno ne kuzim zasto su ostavili da sve Assault mape moraju raditi igraci, ista fora sa VCTF u 2k4......

oke, sada gledam OVAJ (9q40C54Ck1A)SUT3 interview i on postavlja 2 nova pitanja:
6) zasto intervjuiraju idiote, mislim, zar je dev. team toliko zaposlen da ne moze dati kratak inteview vec salju ovakve ljude....
7) Znaci tehnicki gledano, oni zele da njihova igra bude sto jednostavnija ,to ce reci da oni zele da im igra bude dosadna dozlaboga.......a ja se nadao da ce ubaciti jos zajebanijih combota i jumpova.....so much for tht

Jopax
10-10-2007, 21:41
Jedna riječ...
Konzolacija...
Dva smajlija...
:twisted: ...
:kill: ...
Još jedan smajli...
:cry: ...
Gdje je nestao UT...

revenion
10-10-2007, 21:51
Oke, znaci :
1) ogranicili su kretanje i usporili igru tako da sada 'mozemo vidjeti tko nas ubija'
2) Pricamo o igri koja se zove UT, a ima samo 4 gametypa (DM, CTF, VCTF, Warfare, s obzirom da sam cuo nesto o VehicleDM) .......... znaci to je UT koji je poznat po svojoj raznolikosti a ima samo 4/5 gametypa....WTF ???
3) Rasa sexy gothic undeadova su sada nestali a isto su ime dobili nekakvi reptili :?
4) Hvale se SP-om koji jest umjesto da imamo normalno natjecanje, sada smo neki lik kojem su pobili klan pa ubojice trazimo i s njima se natjecemo.....yeah gr8 story line....
5) starno ne kuzim zasto su ostavili da sve Assault mape moraju raditi igraci, ista fora sa VCTF u 2k4......

oke, sada gledam OVAJ (9q40C54Ck1A)SUT3 interview i on postavlja 2 nova pitanja:
6) zasto intervjuiraju idiote, mislim, zar je dev. team toliko zaposlen da ne moze dati kratak inteview vec salju ovakve ljude....
7) Znaci tehnicki gledano, oni zele da njihova igra bude sto jednostavnija ,to ce reci da oni zele da im igra bude dosadna dozlaboga.......a ja se nadao da ce ubaciti jos zajebanijih combota i jumpova.....so much for tht

Unreal Tournament i Unreal su igre koje su napravljene da se testira Unreal engine...to je vec bilo receno vise puta...no posto je igra tako dobro ispala su je poceli prodavati i sl...i tak je postala brand...ovaj novi UT je valjda tu da se moze sto bolje iskoristavati Unreal 3.0 engine.

Bishop_45_(2)
11-10-2007, 08:51
e, da i jos jednu stvarcicu, sijecam se kada sam gledao dev. video interviewe za ut2k4 i na jednom je videu lik izjavio da im je u stilu izdati igru i onda za godinu dana izdati istu igru samo nadopunjenu --> UT (99) - UT GOTY (2k) ; UT2k3 - UT2k4 ; tako da me sad zanima isplati li se uopce dati kojih 300 kn za igru koju cu iduce god moci vidjeti u 10* boljem izdanju...???

(ili da to mozda potrazim na nekom od njihovih foruma.......)


EDIT:> da, naravno likovi su se opravdali time da oni misle da su ljudi sretniji kada izdaju 2 verzije iste igre jednu za drugom , jer kada izdaju igru ona je prilicno teska za pokrenuti, tako da ju malo ljudi kupuje, iduce godine ima vishe ljudi sa boljim hardwareom, a igra ne postaje teza za pokrenuti..........kako prekrasna isprika za hebanje u mozak te usputno iskoristavanje !!!
Mislite li da developeri od nas rade male kurvice ....?

MasaKrisT
11-10-2007, 08:57
ut '99 :cry: ...

Durin
12-10-2007, 19:56
Evo,baš skidam betu demo.Jedva čekam da zaigram.
A. System Requirements
The Unreal Tournament 3 Demo requires a personal computer with the following
minimum system requirements:

• Windows XP SP2 or Windows Vista
• 2.0+ GHZ Single Core Processor
• 512 Mbytes of System RAM
• NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
• 8 GB of Free Hard Drive Space

Igra nije baš zahtjevna.

Bishop_45_(2)
12-10-2007, 20:38
da, ljudi ne slusajte ovog konja bishopa, evo vam link na fileplanet -> http://files.filefront.com/Unreal+Tourn ... einfo.html (http://files.filefront.com/Unreal+Tournament+3+Beta+Demo/;8780331;/fileinfo.html)
i skidajte si demo



meni jos samo 5 sati ...... :D

dwnl rate je cca 50 kbs .... ALI TO JE UT3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Korpse
12-10-2007, 21:34
super moći ću je pokrenuti :pray: :pray: :pray:

SkunK
12-10-2007, 21:35
http://www.fileplanet.com/promotions/ut3/

Babitz
12-10-2007, 22:28
super moći ću je pokrenuti :pray: :pray: :pray:na 10 fpsa, jelda?

enivej
dvojica mi rekli da je igra ok, jedan reko da je malo sjebano

Bishop_45_(2)
12-10-2007, 22:35
super moći ću je pokrenuti :pray: :pray: :pray:na 10 fpsa, jelda?

enivej
dvojica mi rekli da je igra ok, jedan reko da je malo sjebano

pa sada citam dojmove na Beyond Unreal Forumu (http://forums.beyondunreal.com/forumdisplay.php?f=531)Si bilo bi pamet no ponovo napomenuti da je to BETA demo, jer ocito igra radis samo na 32 bitnim XP i Visti; menu je prilicno u kurcu, dedicated serveri uopce ne postoje (da se nitko nebi sad ponadao kakvom uber multy gameplayu) , texture su kompresirane (kao skinuli fancy hi-rez da demo bude manji...) , a sama igra-> botovi bas ne izgledaju kao da su dobili posebna poboljsanja a oruzja ne bas previshe izbalansirana; anyways ako nekoga stvarno zanima reggati ce se na forum na koji sam dao link i procitati sto kazu ljudi koji su to vidjeli iz prve ruke; ja, ja cu samo nastaviti slusati SOAD i vrtiti se po forumima dok ovaj prejebeno spor dwnl ne svrsi (a i kada bude dwnloadano tesko da ce to moj laptop pokrenuti... :cry: )


Jos cemo se nacekati do UT3 .... !!!

Ementaler
13-10-2007, 08:47
Skinuo jučer sa torrenta za nekih 5 sati...

Optimizacija je odlična radi mi fino na medium detaljima u 800x600 reci i izgleda odlično unatoč malo nižoj rezi. Sad bi ionak trebao uzet još gigu ram i novu grau pa će to letit...

Uglavnom, nisam puno igrao, tek par mečeva pa ne znam ni šta reć osim da je gameplay čisto utejevski, ima novih detalja na oružju, novih vozila...

Ako se još vučete na kakvom crowdanom serveru evo nekoliko mirrora:
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=1150&select=17

Preporuka za torrent jer se pokazao kao najbrži..

olio
13-10-2007, 09:09
evo ja skidam sa nekog ftpa full brzinom biti će gotovo za sat vremena :D

gdje se prijavljuje za key ??

Nightyx
13-10-2007, 10:00
http://digg.com/pc_games/Unreal_Tournam ... OTC-widget (http://digg.com/pc_games/Unreal_Tournament_3_Demo_Released_Today?OTC-widget)

B4j4
13-10-2007, 10:21
eto ja sam tek sad temu procito... neko je napiso o KAMPIRANJU U UT... mislim ono WTF ??!! :shock: di si ti vidio kampiranje u ut ? pa moras se stalno kretati bez zastajkivanja da te nebi pogodili a kamoli da stojis na jednom mjestu i gadas ih...

mravojed20
13-10-2007, 11:03
Se moze ovaj demo igrati i offline s botovima?

Korpse
13-10-2007, 14:23
el ima Onslaughta?
onslaughta mora biti, to mi je najžešće u ut 2004. :pray:
je li ima onslaughta?

Ogg The Dogg
13-10-2007, 14:26
u demu nema onsluoghta. ima samo dm,tdm, viechle CTF i 1v1 mod. me ni radi sve na high i igra je poprilično dobra, iako su oružja jaaako izmjenjena.

MarkaN
13-10-2007, 14:27
NEMA, niti neće biti. Nema ni Assaulta niti Dominationa - samo WARFARE i CONQUEST

a u demou su Deathmach i Capture the flag - klasika

Babitz
13-10-2007, 14:39
ne mogu pokrenut demo
umrijet cu...

kikl0p
13-10-2007, 15:06
na gameru su napisali da demo izlazi za 2 tjedna a na xfireu ima za skinut

mravojed20
13-10-2007, 15:20
napisali su da izlazi unutar dva tjedna,izašao je ubrzo nakon što su to objavili.

MarkaN
13-10-2007, 15:35
al ljudima će trebati 2 tjedna da ga skinu :fof: :rotfl:

šala, ja sam ga instalirao već, sad ćemo vidjeti oće li se pokrenuti

imam -athlon 64 3000+, 1 GB RAM-a, ATi Radeon 9800Pro

Babitz
13-10-2007, 15:35
jucer je izasao
svugdje je download queue pun

rekli dvojica da saka, dvojica da je okej
uglavnom, nema dodgejumpa, a oruzja su jaca
pomalo gej

Korpse
13-10-2007, 15:46
onda čekam UT4 ili 2k8 kako god se zvao...očem onslaught...
hellboy ja sam sa tobom.
jebeš UT bez onslaughta. :D

mravojed20
13-10-2007, 15:54
al ljudima će trebati 2 tjedna da ga skinu :fof: :rotfl:

šala, ja sam ga instalirao već, sad ćemo vidjeti oće li se pokrenuti

imam -athlon 64 3000+, 1 GB RAM-a, ATi Radeon 9800Pro


Ja cu sad preko torrenta, baš me zanima kako ce radit na 9550GT :D

Bishop_45_(2)
13-10-2007, 15:58
onda čekam UT4 ili 2k8 kako god se zvao...očem onslaught...

Pa warfare ti jest malo razradjeni ONS; uostalom ONS ima, samo sto nisu izdali mape, pa ce trebati pricekati malo da moderi srede stvari i naprave mali stotinjak mapa......

Inace iz onoga sto sam uspjeo pokrenuti taj demo na low, igra me prilicno razocarala; sto se tice vozila i toga, nisu bas nista posebno bolja od 2k4, mislim izgledaju ljepse, ali to mi ne znaci apsolutno nista, jedina stvar koju znam jest da osim enforcera i rocket launchera, sva su ostala oruzja zajebali; oke, sitnice se daju popraviti do originala, ali sto se tice onog sto je vazno, gameplaya, isto ko i UT2k4,samo sporije i zbog svojeg izgleda trazi snaznu mašineriju........ pricekati cu s kupnjom originala, mozda za par mjeseci ponovo izdaju isti q. sa vishe mapa (da to nisam rekao, meni se popis official mapa cini malo kratak....) i boljom optimiziranošću... cheers !!!

Babitz
13-10-2007, 16:04
ako nema mape deck, ja to ne zelim nikad igrati

nadam se da kretnje nisu previse srozali, a oruzja previse pojacali
ne zelim da mi netko radi stand kombo, a ja ga nisam u stanju izbjec
il da me zaspema roketom, a isto ne mogu izbjec

Bishop_45_(2)
13-10-2007, 16:10
e to je tocno ono u sto pretvaraju igru, pretvoriti ce se u spamanje i brze reflexe, bez izbjegavanja i taktiziranja......

MarkaN
13-10-2007, 17:02
evo kako moćno izgleda na Radeon 9800Pro :)

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-0-demo-01.jpg

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-1-demo-02.jpg

Babitz
13-10-2007, 17:07
e to je tocno ono u sto pretvaraju igru, pretvoriti ce se u spamanje i brze reflexe, bez izbjegavanja i taktiziranja......lol
kakve brze reflexe za spemanje? ne trebaju ti reflexi ako ti ne moze dodgat roket koji ima 100dmga

imho, veci su reflexi kad ti je igra iskljucivo hitscan igra di su lg i shock bogovi, pogotovo ako aimas kao gitzzz

Babitz
13-10-2007, 17:25
kako cu spiskat iduci mjesec 800 evra na novi komp (bez monitora), sve me strah

kikl0p
13-10-2007, 17:58
@MarkaN
bokte kakva je ovo reza kaj nije islo barem na 1024x768

revenion
13-10-2007, 18:11
odustajem od UT3...cekam ut2k8 ili kak vec..,

kikl0p
13-10-2007, 18:25
svi odustajete igra jos nije ni izasla lol ja ju nisam ni mislio igrat

Babitz
13-10-2007, 18:58
kako si kul lol


@revenion
zašto?

RA7R
13-10-2007, 19:03
pa jel se može u postavkama postavit izgled oružja, kao što je moglo na ut2k4, ono classic weapons

Bishop_45_(2)
13-10-2007, 19:43
pa jel se može u postavkama postavit izgled oružja, kao što je moglo na ut2k4, ono classic weapons

to je BETA DEMO, kada naprave igru do kraja ce valjda napraviti i postavke, pa ce vjerovatno i takve stvari dodati, ali zasada ovo je samo BETA !!!

olio
13-10-2007, 19:54
evo kako moćno izgleda na Radeon 9800Pro :)

tak loše? kvragu...tako i meni izgleda na 9600xt :( :( :cry:

Jopax
13-10-2007, 19:55
Ako nema Morpheusa i Facea onda neigram to, i ako ne vrate stari Flak Cannon :yuck:
(svakako ga nećumoć igrat ali svejedno)

HalF-DeaD
13-10-2007, 20:12
igra je ok, nije nneš posebno ali sviđa mi se onaj veliki pauk :D

Rex Regis.cro
14-10-2007, 00:11
Onaj veliki pauk je tha shit! (mislim u pozitivnom smislu jer je zbilja kool)
Ali niti jedan UT se ne može mijeriti s onim prvim, a pogotovo ni ovaj.

RayDX
14-10-2007, 09:12
evo kako moćno izgleda na Radeon 9800Pro :)

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-0-demo-01.jpg

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-1-demo-02.jpg

http://img507.imageshack.us/img507/5533/unreal3yn6.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=unreal3yn6.jpg)

Usporedbe radi :D Fino leti... Šteta što unreal3 ima legalnih problema pa ne podržava antialiasing... Rubovi su malo jagged, a forsiranje aa ne koristi... No od silne akcije se ni ne skuži... Igra je prejebena... Ima novosti, ali opet se prepozna dobar stari UT u novom ruhu :D

POSA
14-10-2007, 09:22
ma dobar je, nisam očekivao da će me toliko očarati. definitivno nabavljam punu verziju. al sam engine je....ma fenomenalan. imam vjere da ću ga vrtiti i na laptopu

Babitz
14-10-2007, 10:14
čuo sam da je brži i od originala, i od 2k4

RayDX
14-10-2007, 10:30
Oće ko online baciti partijicu? :D 8)

POSA
14-10-2007, 10:31
ajmo

str33t6l0w
14-10-2007, 11:10
i ja cu :D cim mi skine demo :D



pa jel se može u postavkama postavit izgled oružja, kao što je moglo na ut2k4, ono classic weapons

to je BETA DEMO, kada naprave igru do kraja ce valjda napraviti i postavke, pa ce vjerovatno i takve stvari dodati, ali zasada ovo je samo BETA !!!

ne, nego je to sad potvrđeni demo..... vise nije beta demo nego pravi demo... potvrdili su iz midwaya...

RayDX
14-10-2007, 11:16
da, ali to je fičr dostupan samo u full ediciji igre

Babitz
14-10-2007, 11:29
bit će zakon tek kad naprave utcomp pa je farbanje opet in 8)

MarkaN
14-10-2007, 11:36
Moja kanta je ownala UT 2k4 no za ovaj nema šanse osim na ultra-low

MarkaN
14-10-2007, 11:43
evo kako moćno izgleda na Radeon 9800Pro :)

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-0-demo-01.jpg

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1192290993-1-demo-02.jpg

http://img507.imageshack.us/img507/5533/unreal3yn6.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=unreal3yn6.jpg)

Usporedbe radi :D Fino leti... Šteta što unreal3 ima legalnih problema pa ne podržava antialiasing... Rubovi su malo jagged, a forsiranje aa ne koristi... No od silne akcije se ni ne skuži... Igra je prejebena... Ima novosti, ali opet se prepozna dobar stari UT u novom ruhu :D

Tako loše!? :shock:

ma daj to je onda bacanje novaca, čovjek bi pomislio da će dvije 8800GTS 640MB izgledati kao na onim ušminkanim trailerima...

Ovako možda za nijansu bolje od buduće XBox 360, PS3 verzije :-P

POSA
14-10-2007, 11:45
taj mutnjikavi izgled se da srediti u postavkama, stavi post processing na neku veću vrijednost

mravojed20
14-10-2007, 11:50
Baš... Meni loše izgleda i na 9800pro i na ovome što je raydx stavio.

RayDX
14-10-2007, 11:51
taj mutnjikavi izgled se da srediti u postavkama, stavi post processing na neku veću vrijednost

Da, malo se igram s time sada... U3 engine ima legalnih problema sa AAom i to me najviše jebe kada vidim jagged rubove...

RayDX
14-10-2007, 11:52
ali svejedno ostaje mutnjikav...to je neka vrst bloom efekta ako se ne varam? ajd neki screen bez njega ako je moguće...ovako izgleda kao ut s nekim fantasy settingom...

A to je njihov novi HDR sustav... Pretjeruju malo s tim sranjima... Evo čekajte dok se malo poigram... Sorry na double postu

Babitz
14-10-2007, 11:57
Moja kanta je ownala UT 2k4 no za ovaj nema šanse osim na ultra-lowtako i igraju svi koji igraju onlajn malo više :o

MarkaN
14-10-2007, 12:01
Moja kanta je ownala UT 2k4 no za ovaj nema šanse osim na ultra-lowtako i igraju svi koji igraju onlajn malo više :o

ma da al meni nije fora više... :roll:

barem da liči na nekaj :)

Babitz
14-10-2007, 12:02
al na najnižim detaljima imaš bolji pregled i to
kad gledam muvije koji imaju sve detalje i to, niš ne raspoznajem :(

Babitz
14-10-2007, 12:10
bih, da nije ilegalno

mrs.croft
14-10-2007, 12:21
daj jebote igrat ću u 320x240@8bpp ak treba :(

RayDX
14-10-2007, 12:38
:D hehehehehe
@RayDX forsaj AA u driverima od grafa...i na koliko frejmova ti ide ovo?

Ne radi, napisao sam da sam pokušao forsirati... Evo malo sam sređivao... 60-70 frameova, nikad ispod 50...

http://img525.imageshack.us/img525/529/unreal3yl7.th.jpg (http://img525.imageshack.us/my.php?image=unreal3yl7.jpg)

Malo sam se igrao sa postavkama... Smanjio bloom i hdr te uključio kvalitetniji prepass...

bezimeni
14-10-2007, 12:42
sada bez blooma izgleda puno bolje.

RayDX
14-10-2007, 12:46
kakav seronja od devsa...

http://www.evga.com/gaming/gaming_news/gn_100.asp

Pogledajte odgovor na prvo pitanje... Asshole :(

MarkaN
14-10-2007, 12:56
UT je jedina igra zbog koje bi igrao na PC-u, no ovo sa grafičkama, komponentama i performansama su sranja! Kako je onda moguće da igra slično tako izgleda na jednom XBoxu i PlayStationu (360 i 3 ofkors) i da ide sasvim glatko bez trzanja? - Jedna riječ OPTIMIZACIJA, i žao mi je ali PC gaming je preko 50% porez na budale :(

RayDX
14-10-2007, 12:59
UT je jedina igra zbog koje bi igrao na PC-u, no ovo sa grafičkama, komponentama i performansama su sranja! Kako je onda moguće da igra slično tako izgleda na jednom XBoxu i PlayStationu (360 i 3 ofkors) i da ide sasvim glatko bez trzanja? - Jedna riječ OPTIMIZACIJA, i žao mi je ali PC gaming je preko 50% porez na budale :(

A jebat ga... vi ste prvi dobili GoW, ali mi sada ga dobivamo, uglancanog, optimiziranog i sa 5 dodatnih poglavlja! FAK YEAH 8)

MarkaN
14-10-2007, 13:04
UT je jedina igra zbog koje bi igrao na PC-u, no ovo sa grafičkama, komponentama i performansama su sranja! Kako je onda moguće da igra slično tako izgleda na jednom XBoxu i PlayStationu (360 i 3 ofkors) i da ide sasvim glatko bez trzanja? - Jedna riječ OPTIMIZACIJA, i žao mi je ali PC gaming je preko 50% porez na budale :(

A jebat ga... vi ste prvi dobili GoW, ali mi sada ga dobivamo, uglancanog, optimiziranog i sa 5 dodatnih poglavlja! FAK YEAH 8)

Dobar reply! Samo nemoj s tim MI / VI. Svi smo mi na istoj strani :)

P.S. Stvarno volio bih vidjeti tih 5 novih poglavlja ;)

RayDX
14-10-2007, 13:28
UT je jedina igra zbog koje bi igrao na PC-u, no ovo sa grafičkama, komponentama i performansama su sranja! Kako je onda moguće da igra slično tako izgleda na jednom XBoxu i PlayStationu (360 i 3 ofkors) i da ide sasvim glatko bez trzanja? - Jedna riječ OPTIMIZACIJA, i žao mi je ali PC gaming je preko 50% porez na budale :(

A jebat ga... vi ste prvi dobili GoW, ali mi sada ga dobivamo, uglancanog, optimiziranog i sa 5 dodatnih poglavlja! FAK YEAH 8)

Dobar reply! Samo nemoj s tim MI / VI. Svi smo mi na istoj strani :)

P.S. Stvarno volio bih vidjeti tih 5 novih poglavlja ;)

Hehe sorry, ali jednostavno nakon što sam se odriješio svoga x360 na vrijeme, više razmišljam o tome kako to zapravo nisu konzole više, svi se natječu da postanu pc-iji.... Meni nije jasno zašto pokušavaju ponovno otkriti kotač... Eto Nintendo wii to ne pokušava i odličan je. Unreal Tournament 3 je kvalitetan naslov no meni iako sam eye-candy corrupted, '99 mi je najbolji od svih. Sve ostalo se fura na bolju grafiku, a stari dobri gameplay biva zaboravljen... UT je totalno isfuran, no lijepo je vidjeti da se još igra i nije zaboravljen. U biti, igra nije loša, dosta je optimizirana, uzevši u obzir njen apetit za resursima koji je opće potreban jer 2048x2048 teksture treba negdje i pohraniti... Jebiga, tehnologija ide dalje, il se uhvati u koštac s njom i pljuni par tisuća godišnje da bi uživao ili uzmi konzolu... Ne kažem da nema mjesta za optimizaciju, sve može biti bolje... No tako je kako je... Developeri uglavnom zaboravljaju bitne stvari jer su zaokupljeni znanstvenim dijelom igre. Ima nade za gaming industriju dokle god postoje neke tvrtke poput id softwarea, bungie (iako se radi o konzolaškoj firmi), infinity warda koje se redovito trude da nas što bolje zabave za pare uložene... Ali tu je i Voldemort gaming industrije, Brrrrrrrr, znate-već-tko :D

RA7R
14-10-2007, 14:46
alo, rayDX koliko ti da frameova, i na kojim postavkama

Leoo
14-10-2007, 14:48
Vec ti je reko xD

Hm ima li netko da ga je provao na nekoj grafi kao x1950pro ili 7900 nekoj?

RayDX
14-10-2007, 15:05
alo, rayDX koliko ti da frameova, i na kojim postavkama

60-70, ispod 50 ne ide... Maxed out na 1680x1050

_Cox
14-10-2007, 16:54
Evo jedan koristan link za tweakanje demoa.

http://meep.1g.fi/ut3.txt
Po meni puno bolje izgleda kad se iskljuci bloom.

Bishop_45_(2)
14-10-2007, 19:14
uuu, ja sam bio pokrenuo punih 20 min na x1250 prije no sto je pregorio adapter na laptopu ... :P , izgledalo je ko sranje (ali zbog konfiguracije na laptopu, to je iovako nevazno) i ja stvarno ne vidim nikakav napredak u gameplay u odnosu na 2k4; nakon sto probam Warfare mozda kupim ....

RayDX
14-10-2007, 19:53
uuu, ja sam bio pokrenuo punih 20 min na x1250 prije no sto je pregorio adapter na laptopu ... :P , izgledalo je ko sranje (ali zbog konfiguracije na laptopu, to je iovako nevazno) i ja stvarno ne vidim nikakav napredak u gameplay u odnosu na 2k4; nakon sto probam Warfare mozda kupim ....

Ima dosta promjena... Moraš malo zaigrati da bi ih zamijetio... Kul su :D

Rex Regis.cro
14-10-2007, 23:07
Pokrenuo igru na maximumu uz 1600x1200 rezoluciju. Texture u igri suxaju :(
Kolko sam skužio trebale bi mi texture izgledati bolje na Visti.

mravojed20
14-10-2007, 23:14
Saksaju jer demo nema high res teksture,zbog težine downloada.

RayDX
14-10-2007, 23:15
Pokrenuo igru na maximumu uz 1600x1200 rezoluciju. Texture u igri suxaju :(
Kolko sam skužio trebale bi mi texture izgledati bolje na Visti.

to je demo trenutno, sa demo-om ne dolaze hi-res texture

r0pe
14-10-2007, 23:16
e a kad igra izlazi nisam u toku???

Rex Regis.cro
14-10-2007, 23:19
Saksaju jer demo nema high res teksture,zbog težine downloada.
Phew, dobro onda. Ali ja mislim da će ipak bolje izgledati na DX 10-ci ^^

_Cox
14-10-2007, 23:59
Igra bi tribala u studenom izac. Znaci jos oko misec dana. Evo bas sam sad igra online na nasem serveru. Predooobro ee, nemogu virovat kako su dobro optimizitali igru za 56k. Nevjerovatno!!! :pray: Ne znam kad sam se ovako uživia. :pray:

bounce
17-10-2007, 10:12
Ja ga jutros probao malo preko neta, i neznam, kao da sam
izgubio volju za ovakve brze bezmozgovne pucacine ... Bilo je fora '99,
danas vise nije .. Sto se pak same igre tice, nista revolucionarno .. Ni
grafika nije nista posebno, bar u beti, ni po zahtjevnosti ni po onome sto
nudi..

Ko voli nek izvoli, ja necu ..

mrs.croft
17-10-2007, 15:00
Vehicle CTF rula.

btw. igra li itko od vas prek neta? da se jednom nađemo na serveru? :killyou:

Burek_fr0m_SPACE
17-10-2007, 15:43
Downloadah i probah demo. I šta vidim? U odnosu na UT2004, vidim skoro istu, ako ne i goru igru, koja uz to istovremeno izgleda ružnije i radi sporije (na mojoj 6600GT). Da imam bolji hardware, vjerovatno bi i utisak bio malo bolji, ali opet... kako ono kažu - all form, no substance. Još ostaje da vidim taj famozni novi mod igre.

Rex Regis.cro
17-10-2007, 16:08
Downloadah i probah demo. I šta vidim? U odnosu na UT2004, vidim skoro istu, ako ne i goru igru, koja uz to istovremeno izgleda ružnije i radi sporije (na mojoj 6600GT). Da imam bolji hardware, vjerovatno bi i utisak bio malo bolji, ali opet... kako ono kažu - all form, no substance. Još ostaje da vidim taj famozni novi mod igre.
Grafika bi se trebala poboljšati kao što je Mravojed rekao, nego su to napravili kako demo ne bi bio pre ''težak'' a što se ovog drugoga tiče igra nije daleko dogurala. Meni je još uvijek najžešći onaj prvi UT. Odlična oružja i neprijatelji koji nisu izgledali toliko futuristički, a mape su čisti klasici, da vrate mape iz prvog UT-a možda bi i promijenili moje mišljenje o ovoj igri.

Rang€r
17-10-2007, 19:17
grafika ne ovisi o igri... vec o grafickoj(to bi vrjedilo za novije igre na starijim grafama da nebi bilo zabune...)

100EURO
17-10-2007, 19:32
nisam igrao stari i nije mi se svidao a vidim da ovaj bas nije nekaj promjenjen tak da najvjerojatnije ni ovaj novi nebudem igrao

Rex Regis.cro
17-10-2007, 20:27
grafika ne ovisi o igri... vec o grafickoj(to bi vrjedilo za novije igre na starijim grafama da nebi bilo zabune...)
Ja mislim da je moja grafa dovoljna(:D) a meni texture izgledaju shugavo :(

Rang€r
17-10-2007, 21:12
[quote="Rang€r":2nuvd600]grafika ne ovisi o igri... vec o grafickoj(to bi vrjedilo za novije igre na starijim grafama da nebi bilo zabune...)
Ja mislim da je moja grafa dovoljna(:D) a meni texture izgledaju shugavo :([/quote:2nuvd600]

ma dat ce i tvoja maximum za jedno 2 godine...

P.S. Zasto ja imam marked? i da ovo cu ponavljat dok god mi neko ne posalje PM sa objasnjenjem...

Ixy
17-10-2007, 22:00
Pretpostavljam da će igra izgledati bolje. I očekujem vidljivo poboljšanje. Daleko je ovo od onih screenshotova.

A i igrao sam Gears of War na Xboxu 360 i izgleda mnogo bolje od ovog.

A na kompu igram na maximalnim postavkama (1280x1024, sve na max).
Konfa: Intel E6700, 4x1 GB Kingmax 800 Mhz, GeForce 8800 GTS 640 MB
Tak da... Želim i bolje. Jesam razmažen, ali UT3 engine se može pokazati i u boljem svjetlu.


I VCTF je potpuno retardiran, velikim dijelom zbog hoverboarda koji je, po meni, najgora novost u igri.

I nimalo mi se ne sviđa ono vozilo na mapi Heat Ray. Potpuno uništava balans.

Lord Jambrek
17-10-2007, 22:10
Ok, demo radi katastrofalno, izgleda gore od 2004, a radi 2004 puta lošije.
Nadam se da će finalni proizvod biti optimiziran bolje jer ovo je užas.

Rex Regis.cro
17-10-2007, 22:28
Ok, demo radi katastrofalno, izgleda gore od 2004, a radi 2004 puta lošije.
Nadam se da će finalni proizvod biti optimiziran bolje jer ovo je užas.
:rotfl:
I da, istina.

RayDX
18-10-2007, 08:58
[quote="Lord Jambrek":1vmomxid]Ok, demo radi katastrofalno, izgleda gore od 2004, a radi 2004 puta lošije.
Nadam se da će finalni proizvod biti optimiziran bolje jer ovo je užas.
:rotfl:
I da, istina.[/quote:1vmomxid]

Demo radi odlično, sa malo uspješnih modifikacija izgleda prejebeno, a igrivost i gameplay su se poboljšali od 2004. Istinski nasljednik UT 99. A ako ga još više optimiziraju onda :pray:

HalF-DeaD
18-10-2007, 09:09
raydx nemaju svi najjače kompove na svijetu ;)
nije nikakav nasljednik uta, suxa više od 2003.

RayDX
18-10-2007, 09:16
raydx nemaju svi najjače kompove na svijetu ;)
nije nikakav nasljednik uta, suxa više od 2003.

Mene je se osobito dojmila brza igra i skill koji ti je potreban te AI neprijatelja u SP, dodatak kampanje i mnoge gameplay izmjene koje ga osvježavaju ali i dalje drže one korijene UTa... Grafika je samo eye-candy koji bez modifikacije liči na govno :)

Burek_fr0m_SPACE
18-10-2007, 10:59
mnoge gameplay izmjene koje ga osvježavaju
Koje to?

RayDX
18-10-2007, 11:11
mnoge gameplay izmjene koje ga osvježavaju
Koje to?

uzmimo npr. uvod kampanje koji će izbrisati titl bezmozgovskog napucavanja u UT serijalu. novi comboi i načini da izjebeš neprijatelja. Hrpa novih mapa, dobra stara oružja, hoverboard koji je osim što je vrlo kul za letaranje okolo vrlo zabavan kada se vrata pakla otvore pred vama :D Biž ća! :D Najbolje je što se možete okačiti na druga vozila ( i zračna) te letjeti po mapi.

Bishop_45_(2)
18-10-2007, 14:33
ono sto sam rekao na pocetku, novih stvari nema dovojno da sad to nazovemo preporodjenim gameplayom; vjerovatno si bio malo povrsan u UT2k4......
Gleaj, UT je bio 'bezmozgovsko' napucavanje vecini ljudi, ali samo ljudi kojima nije bio gust razmisljati, UT nikada nebih nazvao bezmozgovnim, nije to sad kvantna fizika, ali cete u jednom mecu UT 2k4 protiv nekoga tko zna dobro igrati puno vishe 'narazmisljati' od jednog Generalsa (gdje se sve vodi na izgradnju i dobivanje takticke nadmoci, to takodjer nije pizdin dim, ali je meni osobno puno lakse...). To kazem zato sto prilican br ljudi ovdje komentira UT i navodi njegovu 'bezmozgovnost' i uvjeren sam u cinjenicu da bi bilo lijepo malo prosvijetliti nashu zajednicu (ha, ha...); naime, mene je lik s foruma pozvao na server na kojem on igra UT 2k4 s frendovima, i ok kazem ja, definitivno dolazim, kada sam doshao ponasao sam se prilicno samouvjereno jer mi pwnanje po public serverima nije predstavljalo nakakav poseban problem; ALI nakon sto sam se pridruzio vidi ti cuda, likovi su oprali pod samnom, pije no sto sam trepnuo proslo je 5 min a ja sam se nalazio na dnu ljestvice s bodovima ! U tom trenutku mi je palo na pamet da UT mozda ipak nije samo napucavanje koje zahtijeva ciste reflekse; proucio sam kretanje, fiziku oruzja, combote, uzivio se, dobio par komada iz Mat i odlucio staviti igru na listu onih igrara koje mi jednostavno oduzimaju previshe vremena..... no to je nevazno, hope u got teh point jer txt pishem malo nabrzaka, kasnije cu ga ispraviti...


!!!

bounce
18-10-2007, 17:16
[quote="RayDX"]

Demo radi odlično, sa malo uspješnih modifikacija izgleda prejebeno,/quote]

podijeli nam znanje ... kakve modifikacije ?? :D

Babitz
18-10-2007, 20:03
@bishop
dueli u ut-u jedu mozak

Bishop_45_(2)
18-10-2007, 20:06
@bishop
dueli u ut-u jedu mozak

:P, cilj je bio reci da C&C nije sad nesto pametniji od UT-a...... nije da sam to uopce dotaknuo.....jbg :toilet:

Rocchiro
18-10-2007, 20:53
Evo,nakon malo igranja misljenja sam da je ovo samo jos jedan UT nastavak.Nije los,dapace,mada sumnjam da cu se duze zadrzati na njemu posto je prvi UT bog i batina.Da se osvrnem malo na grafiku koja bas i ne izgleda ko na SS-ovima,mozda zbog mojeg godinu dana starog stroja ili jer je ovo samo demo...neznam.Uglavnom,previse blura,pa sam fino sve stavil na low jer me ovo boli za oci.Na serverima naravno skilleri...not :) al zanima me SP kampanja

MarkaN
18-10-2007, 21:21
Evo,nakon malo igranja misljenja sam da je ovo samo jos jedan UT nastavak.Nije los,dapace,mada sumnjam da cu se duze zadrzati na njemu posto je prvi UT bog i batina.Da se osvrnem malo na grafiku koja bas i ne izgleda ko na SS-ovima,mozda zbog mojeg godinu dana starog stroja ili jer je ovo samo demo...neznam.Uglavnom,previse blura,pa sam fino sve stavil na low jer me ovo boli za oci.Na serverima naravno skilleri...not :) al zanima me SP kampanja


Kad se bolje pogleda UT3 ima više minusa nego što mislite.

Najveći je - neinventivnost. Ok, oružja redizajnirana, grafa promijenjena a fizika naprednija... no ne čini li vam se da uvijek poboljšavaju jedno te iste stvari???

Dizajn likova, rasa i oružja je vjerno prenesen (tko zna po koji puta ovo već spominjem) iz Unreal Championshipa 2 zvanog The Liandry Conflit koji je izašao prije dvije godine, no pošto ga većina vas vlasnika PC-a nije igrala Epicovci će vam toplu vodu prodavati po duploj cijeni.

Nova rasa Nakti - iz UC2, Stinger i modificiran snajper - UC2, Enforceri također, single player? također iz UC2, Pulse i Shock Rifle - UC2, Flak i Rocket - također!

...uostalom prošvrljajte službenim sajtom i vidjet ćete sve
-> http://www.unrealchampionship2.com

HalF-DeaD
18-10-2007, 22:08
grafa promijenjena

Meni nije nitko kupio novu grafu :(

_Cox
18-10-2007, 22:12
Samo da rjesimo ovo s grafikom. U demo su ubacili teksture manje rezolucije. Nisu tili da je demo preko 2GB. Cilj im je bia da sto vise ljudi isproba igru, tako da u full verziji možete ocekivat puno bolju grafiku.

Rocchiro
19-10-2007, 06:37
kad smo vec kod redizajna oruzja,dizajni iz UT2003 i UT2004 mi se vise sviđa.zapravo,jedina stvar koja me zanima kod novog UT-a je SP i nove MP mape...jer UT ima fakat super dizajnirane mape...da ne kazem spektakularne... :roll:

Jopax
19-10-2007, 08:27
kad smo vec kod redizajna oruzja,dizajni iz UT2003 i UT2004 mi se vise sviđa.zapravo,jedina stvar koja me zanima kod novog UT-a je SP i nove MP mape...jer UT ima fakat super dizajnirane mape...da ne kazem spektakularne... :roll:

Da Face i Morpheus 3 najmoćnije mape ikad :pray: , i ne sviđa mi se što nam prodaju neke konzolaške gluposti i izglede oružja :yuck:

MarkaN
19-10-2007, 08:29
kad smo vec kod redizajna oruzja,dizajni iz UT2003 i UT2004 mi se vise sviđa.zapravo,jedina stvar koja me zanima kod novog UT-a je SP i nove MP mape...jer UT ima fakat super dizajnirane mape...da ne kazem spektakularne... :roll:

Da Face i Morpheus 3 najmoćnije mape ikad :pray: , i ne sviđa mi se što nam prodaju neke konzolaške gluposti i izglede oružjaS:yuck:

a to su:

Jopax
19-10-2007, 08:35
Kao što si sam rekao uzeli su dizajn oružja iz UC2 koji je xbox igra...

MarkaN
19-10-2007, 09:12
Kao što si sam rekao uzeli su dizajn oružja iz UC2 koji je xbox igra...

pa izgled da, ali mehanika igre i nije ako se mene pita ;)

Svejedno, prvi UT još ostaje car a UT3 je odličan slatkiš :D

_Cox
19-10-2007, 17:41
A tko uopce ostavi ukljuceno to da mu se vidi oružje. Kod mene je uvijek hidden. Puno veca vidljivost sto je kod brze igre kao uta važno. :D

Babitz
19-10-2007, 17:54
+1 na coxa
svi detalji na low također pomažu
i maknut weapon info
bar meni

si ti kad bio na fpzu?

Rocchiro
19-10-2007, 19:03
A tko uopce ostavi ukljuceno to da mu se vidi oružje.

ja :boohoo:

Jopax
19-10-2007, 20:02
I ja :killyou:
Nije fora kad ne vidiš da u rukama držiš oružje koje može sravniti pola grada

Rex Regis.cro
19-10-2007, 20:09
ja :boohoo:

Dyslexia
19-10-2007, 21:58
Igre predobra stavio sam sve detalje na maximum i 1280 reza 45 fpsa ne pada ni malo dole cak i raste. Grafika igre je predobra. Jedva cekam cijelu rokanje do kasnih nocnih sati :)

CaDzA
20-10-2007, 09:46
Igra je odlicna :) Ali ne sjecam se da su screenovi pokazivali in-game ja sam naturio igru na high detalje i nije bas nesto :shock: :-x

DJ Not Nice
20-10-2007, 10:24
Pošto nisam pratio temu, neznam dal' ste znali za ovo...

'Beta' Demo UT3.
Veličina dema je oko 730MB i sadrži:
Dvije DM mape; DM-HeatRay i DM-ShangriLa
Jednu CTF s vozilima; VCTF-Suspense
Može se igrati i protiv botova u mreži
!!!Nema niti jedne warfare mape!!!


http://www.gamershell.com/download_21427.shtmlS
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=46710
http://www.techpowerup.com/downloads/794/mirrors.php

To bi bilo to, uživajte.

ludkopuska
20-10-2007, 12:40
UT 3? Sta nije 2k7 neki 5 nastavak? :?

Znam da ima G.O.T.Y( :pray: ), 2k3, 2k4 i sad 2k7... I kako su onda 2k7 preimenovali u UT3?

MarkaN
20-10-2007, 12:41
malo kasniš stari ;)

-> http://lnl.com.hr/view/865/

Babitz
20-10-2007, 13:26
UT 3? Sta nije 2k7 neki 5 nastavak? :?

Znam da ima G.O.T.Y( :pray: ), 2k3, 2k4 i sad 2k7... I kako su onda 2k7 preimenovali u UT3?treći engine

toncha
20-10-2007, 16:08
Imam neki problem kad pokusam pokrenut UT nakon instalacije piše mi:

C:\Program Files(x86\Unreal Tournament 3 Demo\Binaries\UT3Demo.exe:Modified executable code is not allowed. Please reinstall the game.

VEC SAM 2 PUTA REINSTALIRAO igru...
PLS HELP!!

ludkopuska
20-10-2007, 17:51
UT 3? Sta nije 2k7 neki 5 nastavak? :?

Znam da ima G.O.T.Y( :pray: ), 2k3, 2k4 i sad 2k7... I kako su onda 2k7 preimenovali u UT3?treći engine

Aaaaaaaaa hvala na prosvjetljenju :P :)

Znaci na papiru bi to bilo ovako nekako: Igra "Unreal Tournament 2oo7" koristi graficki engine "Unreal Engine III".

Babitz
20-10-2007, 18:12
da

btw, počela ekipa furat igru ovako
http://img85.imageshack.us/img85/3852/s ... 000om3.jpg (http://img85.imageshack.us/img85/3852/screenshot00000om3.jpg)

nadam se da će to antitcc benat kad izađe full verzija igre, inače ću nać drugu igru za igrat

Bishop_45_(2)
20-10-2007, 19:43
humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

_Cox
20-10-2007, 20:26
+1 na coxa
svi detalji na low također pomažu
i maknut weapon info
bar meni

si ti kad bio na fpzu?
Da fkors! UT3 serveru u zadnje vrime dosta, 2004 ne bas, gubim živce s 56. U UT3 je 56 k super optimiziran pa se da.
Koji ti je nick?

ludkopuska
20-10-2007, 23:01
humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

Kako se zove UT3 ako je to 5 nastavak (ili koji vec)

RayDX
20-10-2007, 23:20
humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

Kako se zove UT3 ako je to 5 nastavak (ili koji vec)



Jao... U početku kada je Epic Games najavio igru, njeno ime je bilo Unreal Tournament 2007. 2007 čisto zato što je to bila ciljana godina za launch. Pošto je Unreal Engine 3 napokon izašao iz dugog ciklusa izrade i programiranja, nakon Unreal Enginea 2 i UE 2.x, njemu u čast Unreal Tournament je dobio ekstenziju III ili 3. A samim time htjelo se ukazati jedan mali marketinški trik koji je htio dati nadu '99-ašima da će ovo biti istinski nasljednik vrijedan pažnje starih fanova. Usto, cover je redizajnirat vrlo fino:

http://www.tothegame.com/res/game/4257/boxshot_us_large.jpg

GG? GG.

Bishop_45_(2)
20-10-2007, 23:22
humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

Kako se zove UT3 ako je to 5 nastavak (ili koji vec)

Pa zato sto je UT prva, dok GOTY racunaju kao expanziju
UT 2k3 je druga dok 2k4 racunaju kao expaziju
tako da je UT 3 treca !!!

Bilo je na IGN ili G spotu na jednom dev. diaryu gdje lik objasnjava kako su napravili UT jer su skuzili kako imm se vishe ispali prodavati igre (jer njihov tim originalno radi engine i njega prodaje), znaci vishe im se isplati prodati dobru igru, i sada kao izdaju full nabrijanu igru, a za god dana kada ljudi imaju bolje compove izdaju istu igru sa patchevima i novim mapama......... kuiš !!!


edit: nije gg, likovi mi se ne svidjaju, u 2k4 su 10* bolji characteri.....

RayDX
20-10-2007, 23:27
[quote="Bishop_45_(2)":1n4wadyf]humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

Kako se zove UT3 ako je to 5 nastavak (ili koji vec)

Pa zato sto je UT prva, dok GOTY racunaju kao expanziju
UT 2k3 je druga dok 2k4 racunaju kao expaziju
tako da je UT 3 treca !!!

Bilo je na IGN ili G spotu na jednom dev. diaryu gdje lik objasnjava kako su napravili UT jer su skuzili kako imm se vishe ispali prodavati igre (jer njihov tim originalno radi engine i njega prodaje), znaci vishe im se isplati prodati dobru igru, i sada kao izdaju full nabrijanu igru, a za god dana kada ljudi imaju bolje compove izdaju istu igru sa patchevima i novim mapama......... kuiš !!!


edit: nije gg, likovi mi se ne svidjaju, u 2k4 su 10* bolji characteri.....[/quote:1n4wadyf]

Je l' vi svi shvaćate da je ovo demo... Tu postoje samo humansi sa mid-res teksturama.... Ovo nije ni blizu onoga što ćete imati priliku vidjeti u full igri, a da ne spominjem costum charove...

Babitz
20-10-2007, 23:29
+1 na coxa
svi detalji na low također pomažu
i maknut weapon info
bar meni

si ti kad bio na fpzu?
Da fkors! UT3 serveru u zadnje vrime dosta, 2004 ne bas, gubim živce s 56. U UT3 je 56 k super optimiziran pa se da.
Koji ti je nick?eh, nema ut3 za mene dok nemam novi komp :(

inače, ign mi je Babitch ili Babz

Bishop_45_(2)
20-10-2007, 23:50
Je l' vi svi shvaćate da je ovo demo... Tu postoje samo humansi sa mid-res teksturama.... Ovo nije ni blizu onoga što ćete imati priliku vidjeti u full igri, a da ne spominjem costum charove...

mne, nisam to mislio, jebes texture, likovi u 2k4 nisu bili nuzno nabildani sa nogama promjera 1 metar....... modeli mi se ne svidjaju !!!

Kuiš ženski lik mora imati malo tanje noge tako da se guza i sise isticu..... bas si n00b :nonono:

:P

Rex Regis.cro
20-10-2007, 23:50
mne, nisam to mislio, jebes texture, likovi u 2k4 nisu bili nuzno nabildani sa nogama promjera 1 metar....... modeli mi se ne svidjaju !!!
I pre hebeno niski! :-x

ludkopuska
21-10-2007, 00:05
[quote="Bishop_45_(2)":2z428srz]humm, igra se zove Unreal Tournament 3 i vrti se na engineu Unreal E. 3;
UT 2k7 su ju zvali prije, nakon sto su ju prestali zvati Envy, pa ako bas inzistiras na starom imenu mos ju zvat Envy jer se tako na pocetku zvala :dry:!!!

Kako se zove UT3 ako je to 5 nastavak (ili koji vec)

Pa zato sto je UT prva, dok GOTY racunaju kao expanziju
UT 2k3 je druga dok 2k4 racunaju kao expaziju
tako da je UT 3 treca !!!

Bilo je na IGN ili G spotu na jednom dev. diaryu gdje lik objasnjava kako su napravili UT jer su skuzili kako imm se vishe ispali prodavati igre (jer njihov tim originalno radi engine i njega prodaje), znaci vishe im se isplati prodati dobru igru, i sada kao izdaju full nabrijanu igru, a za god dana kada ljudi imaju bolje compove izdaju istu igru sa patchevima i novim mapama......... kuiš !!!


edit: nije gg, likovi mi se ne svidjaju, u 2k4 su 10* bolji characteri.....[/quote:2z428srz]

Ahaaa... Jos jednom, hvala na prosvjetljenju :pray:

Bishop_45_(2)
21-10-2007, 00:11
yay, nisam ispo retardirano dijete........


ovoga, mislim, oke, drago mi je sto sam mogao pomoci;
inace sto mislite, cete pricekati expanziju za UT3 ???

RayDX
21-10-2007, 00:30
Mene se igra nikako nije dojmila kao nešto inovativno, ali dizajn je vrlo ispravan. Štogod rekli... Ženski dizajn, e to je već diskutabilno :D ali nije ni bitno... Idi van... To se vani gleda, šta te briga kako izgleda kad ćeš istu(najvjerojatnije istog) raznijeti flak cannonom

Bishop_45_(2)
21-10-2007, 00:48
Mene se igra nikako nije dojmila kao nešto inovativno, ali dizajn je vrlo ispravan. Štogod rekli... Ženski dizajn, e to je već diskutabilno :D ali nije ni bitno... Idi van... To se vani gleda, šta te briga kako izgleda kad ćeš istu(najvjerojatnije istog) raznijeti flak cannonom

e jebi ga, u pravu si, djelomicno, ipak je kewl kad te spizdi u zrak sisata crvenokosa combo whore-ica.....:p !!!

BTW, je sat na forumu kriv ili se to meni cini :?

Lord Ragnarok
21-10-2007, 00:50
stavi gmt+2 da bu točno vrijeme

Bishop_45_(2)
21-10-2007, 00:53
stavi gmt+2 da bu točno vrijeme
pda, ali mi smo u gmt +1 .......

Lord Ragnarok
21-10-2007, 01:01
za to se javi redakciji/adminima, ne meni nisam ja radio ovo

_Cox
31-10-2007, 22:17
UT3 je gold! U americi izlazi 19.11., europi 22.11. Weee! :D

MTF*
31-10-2007, 22:20
meni demo ne radi...
3x sam skidal i nece...
udjem u igru, uspije cak jednom, idem igrat TDM, i black screen, tak 3min, i onda se restarta komp...
i nakon tog stalno tako, ni u igru da udje...
jebo ga svak...

CHOLIK
31-10-2007, 23:59
UT3 je gold! U americi izlazi 19.11., europi 22.11.SWeee! :D

Vidi,vidi.Dobar poklon za rođendan(osim možda brdo para)...

5kuLL
01-11-2007, 07:53
@KingMortal.

Ja igram onako kao onaj lik iz iFear-a i onaj fidel. Pwna... Šta ću kad mi PC jedva i tako vrti, a ne jos da igram sa normalnim detaljima

LEGO kockice +30fps FTW!!1 :rotfl:

@tagan.

Imas na clanbaseu link za patch koji to sranje popravlja kad zamrzne igra.

MTF*
01-11-2007, 08:18
moze link?
sad gledo na CB i nisam naso... :|

Korpse
01-11-2007, 18:27
igra li netko još ut2004? to je zakon...

Sonic_Moronic
01-11-2007, 18:44
Hoće taj UT 2007 uopće izaći 2007? :)

mravojed20
01-11-2007, 19:12
Pozlaćena je igra,znači saće brzo.

Korpse
01-11-2007, 23:24
Hoće taj UT 2007 uopće izaći 2007? :)
trebo bi.

The Boz
01-11-2007, 23:40
I više nije 2007.
I BTW, igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije(dobro, osim u slučajevima tipa Anno Domini :p).

Rocchiro
02-11-2007, 00:31
igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.

nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak

revenion
02-11-2007, 00:35
igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.

nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak
boz...to uopce nije tocno...to vrijedi samo za igre tipa fifa,nba,nfl i slicno...igre tipa ut2004 ut 2007 i slicne su po godini u kojoj su izasli...razlozi zasto igre tipa nba,fifa i nfl izlaze godinu ranije je zato jer se podaci iz momcadi tog sporta nemogu gledati u buducnost...pa uvijek pise da su svi timovi i igraci iz godine 2004(nba 2005)2005(nba 2006)i sl...

Korpse
02-11-2007, 15:10
igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.

nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak
ja mislim da je to jedna velika zavjera... :boohoo:

The Boz
02-11-2007, 15:17
Dobro, reve, ali UT2k4 je kasnio. UT2k3 je izašao 2k2.

5kuLL
04-11-2007, 14:15
@TAGAN

Procitaj http://www.kitah.org/forum/viewtopic.php?t=471Sprvi post

MarkaN
04-11-2007, 14:37
likovi super, dizajn arena fenomenalan i jednostavno zapanjujuć ALI ne ide mi u glavu da ne mogu napisati normalnu priču od neke kvalitete.

Dođu svemirski dinosauri, dođe Necris, žele pokoriti kolonije a ti ostao bez svega i želiš ubiti odgovornu BitCh.... Vaaaauuu!!!!!!!!!!!! :pray:

revenion
04-11-2007, 21:01
ljudi...dal u novom UT-u ima melle oruzja koja su bila uvedena u jedan unreal(ja mislim unreal championship neki na xboxu)?

B4j4
04-11-2007, 21:11
ljudi...dal u novom UT-u ima melle oruzja koja su bila uvedena u jedan unreal(ja mislim unreal championship neki na xboxu)?

kaj postoje meelee oruzja ? wow.. da bar uvedu neki ogromni malj :D
its hammer time :rotfl: