PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skidanje Patcheva



Keloson
02-02-2007, 18:41
ovako, planiram kupit igru slijedeći tjedan... welcome to the club :rotfl:

i sad bi htio skinit sve patcheve da nemoram čekati da mi se sami skidaju kada prvi put pokrenem igru (slow :cry: ) ... i da dam prijatelju koji ima dial-up a ček dsl..

..guglao sam i sve mi je to čudno, i nisam se mogao snaći među svim ti patchevima, ima ih groooo.-...

Htjeo bi da me Vi uputite koje sve patcheveStreba skinit, odakle je najbrže, i koliko to sve ima MB?

molio bih što detaljnije , jer sam noobina u ovom području!

hvala svima koji pomognu :wink: , nemojte me popljuvat :rotfl:

flander
02-02-2007, 18:45
a ovak,ja ti preporučujem da prvo kupiš igru,i nemoj skidat niš.Tak sam i ja pa sam se grdo zahebo. Skinuo sam sve patcheve i mislio si "super,instaliram igru,updatam i peglaj",to sam napravio i skinuo krivu verziju. Jel ti kad instaliraš igru napraviš acc,sas samim pokretanjem igre ti se pokreće Blizz Dowenloader.a on ti bu skidao sve potrebne patcheve.

Znači kupi igru,napravi acc,ujdi u igru i pričekaj da on sam skine patch,i kasnije kad skineš sve patcheve samo ih prebaciš na DVD id WoW foldera :wink:

passko
02-02-2007, 19:31
evo malo sam ti progooglo i našo neš
ako sad kupiš wow+tbc trebaš evo patcheve:
1. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106361&v=0S 2.0.3
2. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106403&v=0S 2.0.5
3. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106448&v=0S 2.0.6
tim redosljedom,nadam se da ti je ovo pomoglo.
blizz downloader ti je spor itd

Arbiter of Change
02-02-2007, 19:34
Pa imaš autopatcher.

Keloson
02-02-2007, 20:20
evo malo sam ti progooglo i našo neš
ako sad kupiš wow+tbc trebaš evo patcheve:
1. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106361&v=0S 2.0.3
2. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106403&v=0S 2.0.5
3. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106448&v=0S 2.0.6
tim redosljedom,nadam se da ti je ovo pomoglo.
blizz downloader ti je spor itd

neznam, al ovih 3 patcha imaju zajedno oko 200mb , jel nebi trebalo biti više? i koje skinit? ove prve ili one pod jezik english?

kupit ću u algoritmu iza nedelje! (jel zna netko kolika je poštarina?)

i ako pustim da mi skida kad instaliram igru, koliko točno to traje?

Arbiter of Change
02-02-2007, 20:36
Meni nije uopće autopatcher spor, skidam 100 po sekundi. :? Moja uobičajena brzina.

Smeagoul
02-02-2007, 20:47
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

bio sam i prije ovaj link negdje poslao

flander
02-02-2007, 21:44
evo malo sam ti progooglo i našo neš
ako sad kupiš wow+tbc trebaš evo patcheve:
1. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106361&v=0S 2.0.3
2. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106403&v=0S 2.0.5
3. http://www.fileplanet.com/filelist.aspx?s=106448&v=0S 2.0.6
tim redosljedom,nadam se da ti je ovo pomoglo.
blizz downloader ti je spor itd

neznam, al ovih 3 patcha imaju zajedno oko 200mb , jel nebi trebalo biti više? i koje skinit? ove prve ili one pod jezik english?

kupit ću u algoritmu iza nedelje! (jel zna netko kolika je poštarina?)

i ako pustim da mi skida kad instaliram igru, koliko točno to traje?



poštarina ti je oko 20-25kuna,ja sam jednom kupovao,i patchevi ti imaju dosta,mislim da buš moral skidat i 2.0.0 koji je oko 400Mb,jebiga ,i onda kad skineš 2.0.0 onda ti idu ovi dalje sve do zadnje verzije a to je 2.0.6. Sto se tiše blizz dowenloadra meni je čist ok,ide normalnom brzinom koju imam na paketu adsl-a. To je naj zahebanije,instalirat igru,pa pečirat,al se isplati :wink:

Keloson
03-02-2007, 14:15
ma odlučio sam se sa autopatcherom, sigurno je sigurno... kad ste rekli da je spor.. mislio sam oko 20-30kb/sec, al 100kb/sec je i moja najveće brzina... stoga super... :)

e da, @flander, ja ću kupovat 2x wow, za mene i prijatelja, ta dva pakovanja nisu teški jel?

znači oko 25kn... super, nije pretjerano... ipak to šalju HP expresom... jel odma im plaćaš na ruke? i za koliko stigne paket, ja sam blizu osijeka

je jel samo meni ili i vama, algoritam.hr jako sporo otvara, neće uopće onaj glavni dio pokazat jedno 2minute čekam... radim u FF (firefox), u IE je još gore!

Spectre
03-02-2007, 14:40
Dao ti je Smeagoul dobar link, od tamo si skineš sve, samo EN-GB.

flander
03-02-2007, 15:14
ma odlučio sam se sa autopatcherom, sigurno je sigurno... kad ste rekli da je spor.. mislio sam oko 20-30kb/sec, al 100kb/sec je i moja najveće brzina... stoga super... :)

e da, @flander, ja ću kupovat 2x wow, za mene i prijatelja, ta dva pakovanja nisu teški jel?

znači oko 25kn... super, nije pretjerano... ipak to šalju HP expresom... jel odma im plaćaš na ruke? i za koliko stigne paket, ja sam blizu osijeka

je jel samo meni ili i vama, algoritam.hr jako sporo otvara, neće uopće onaj glavni dio pokazat jedno 2minute čekam... radim u FF (firefox), u IE je još gore!




ja sam naručio i poštarina mi bila 25 kuna i to obična poštarina,ali ti ideš sa expressom,tak da neznam razliku,a možda 5-10 kuna više,i došlo mi je za kojih 10-tak dana

Keloson
03-02-2007, 16:41
e, jel se mogu patchevi kada se skinu preko autopatchera naći i spržiti na dvd... tako da mogu dati i prijatelju da on nemora skidat?

i jel zna ko jer u algoritmu Osijek ima wow za kupit? :wink:

flander
03-02-2007, 17:07
e, jel se mogu patchevi kada se skinu preko autopatchera naći i spržiti na dvd... tako da mogu dati i prijatelju da on nemora skidat?

i jel zna ko jer u algoritmu Osijek ima wow za kupit? :wink:



pa rekel sam ti več gore,kad skineš preko tog Blizz Dowenloadera,oni ti se skinu tam di si WoW instalirao,i onda ih cepneš na DVD :wink:

Keloson
03-02-2007, 17:18
ok hvala,

još jedno njubovsko pitanjce

Koju rasu i klasu mi preporučujete na strani saveza?

Već tjedan dana tražim po netu, i dosta toga sam pročitao i saznao, ali se nemogu odlučit!

Za rasu bih uzeo Night Elfa...

Sad za klasu... hmmm

Evo, ja ću napisat što bi želio u igri, pa mi vi preporučite klasu.,..
Volio bih neki balans, između magije i snage, ako može više snage neć magije, da se lika može dobro nabildat da bude jak u fajtovima!

eto toliko..

i da, koji server odabrati, di ima puno hrvata i koji je relativno mlad!

hvala svima na prijašnjim odgovorima! :wink:

Arbiter of Change
03-02-2007, 18:01
Ako ćeš NE onda nemoj Huntera za klasu jer ih ionako (stalno) ima previše.

Druid? Ima ih ko pljeve.
Priest? Uvijek u potražnji.
Warrior? Garantirano mjesto u partyima i raidsima, dobra i "jednostavna" klasa za početnika.
Rogue? Sneaky, sneaky i u potražnji za otvarati chestove.

Spectre
03-02-2007, 18:06
Druid? Ima ih ko pljeve.

Zanimljiv server na kojem igraš... ili se to odnosni samo na Alliance side? :cry:

Nefarnius
03-02-2007, 18:06
ok hvala,

još jedno njubovsko pitanjce

Koju rasu i klasu mi preporučujete na strani saveza?

Već tjedan dana tražim po netu, i dosta toga sam pročitao i saznao, ali se nemogu odlučit!

Za rasu bih uzeo Night Elfa...

Sad za klasu... hmmm

Evo, ja ću napisat što bi želio u igri, pa mi vi preporučite klasu.,..
Volio bih neki balans, između magije i snage, ako može više snage neć magije, da se lika može dobro nabildat da bude jak u fajtovima!

eto toliko..

i da, koji server odabrati, di ima puno hrvata i koji je relativno mlad!

hvala svima na prijašnjim odgovorima! :wink:

1.Rasa ti je stvar osobnog izbora...a sto se tice klase,...a ovisi...jel ti draze biti healer ili tanker ili nesto izmedu ili nesto trece...

2.Ti bi bio nesto između...hmmm...pa ako doista želis biti ally...budi pally(lol rima)...tj. Paladin...ima sposbnos ress-a, heal i takvih caki,...a moze i nest kao tankat!...Druid ti je isto super...jer ti je on kao healer/mage(recimo), i ima shipshafting...npr. bear form u kojoj moze zamjenjivati warriora(poveca mu se damage i armor)...i npr. Cat form(nesto poput roguea!)....

3.Da si horda...preporucio bi ti Karazhan...tamo ti je PCP Guild...ali ti si ally stoga neam pojma...predpostavljam da na Dragonmawu ima dosta croata...ima ih i na Ragnarosu i Twilinght Hammeru i Darksorrowu,....bili su tamo neki dobri guildovi hrvatski,....


sorry za pravopis...al zuri mi se! :D

Arbiter of Change
03-02-2007, 18:09
Druid? Ima ih ko pljeve.

Zanimljiv server na kojem igraš... ili se to odnosni samo na Alliance side? :cry:

Mislim općenito, kad mogu biti samo NE. Naravno ja pričam o pre-BC, sada je stanje vjerojatno malo drugačije.

Wizard
03-02-2007, 18:37
Druidi su najrjedja klasa, cak i preistova ima vise, barem tamo di sam ja igrao.

kao prvo preporucam ti da budes horda i dojdes na server Karazhan, tamo je PCPlay guild, najbolja ekipa juzno od sjevera.

Ali ako bas oces biti ally i neki balans izmedju tenka i magea trazis onda budi shaman ili pala, po meni bolji shaman, ili treca opcija bi bila druid, to je ipak na kraju hiler, ali bit ces trazen, guild ti nece biti problem naci.

Ipak ti je najbolje doci na Karazhan, biti Horda i biti u PCPlay guildu, svi idu ispocetka, uvik imas ekipe svoj lvl, i budi Shaman/Pala/druid, sve tri klase dobro dojdu, malo ih je, sada je izbor samo tvoj.

Arbiter of Change
03-02-2007, 18:51
Možda je dručije stanje na drugačijim serverima. Osobno ne mogu igrati druide jer te Guild stalno sili kao pomoćnog healera čak i kad ima priesta, ali neću sad u talent buildove i detalje.

btw. Vidio sam nekog iz specijalaca danas sa Trial accountom. Ludo, ali mi nije odgovorila na whisper. :D

Keloson
03-02-2007, 19:41
horda nedolazi u obzir

neznate koliko bih želio u PCplay guild ali jednostavno ja i frend neželimo niti u kojem slučaju u hordu...

možda dođemo na taj server ali ćemo se nažalost gledat prek nišana...


ajd ako me nagovrite.. možda i dođemo, ali stvarno ako su dobri razlozi... 8)

i to oko klase, neželim biti hiler :rotfl: , kao njub neželim biti sastrane i hilat neke snagatore.. već želim biti jedan, snagator :D

eto sad mi možete preporučit klasu bolje, znači neki tip koji se može dobro nabildat, al da nije totalni tenk!

hvala svima koji pomažu!
:wink:

Arbiter of Change
03-02-2007, 20:01
Pa imate Blood Elfove ako ste zapeli za zgodnu i oh-što-smo-zli-a-time-i-cool rasu. :D

Pa Paladin ti je hibrid koji najviše odgovara opisu, pored malo ofenzivnijeg Shamana. A to da su healeri n00bsi je VELIKA i POGREŠNA generalizacija, vjeruj mi. Kud bi raids bez njih?

........... Samo nemoj takvo nešto reći Shadow Priest-u, osim ako ne želiš da ti Mealt-a facu. :)

Wizard
03-02-2007, 21:57
Hmmm, nekuzim zasto nezelis biti Horda, ali to je tvoj lik, nije moj, ako neces biti healer onda nemoj biti druid, iako mozes biti feral druid, ali mislim da je ono sto ti trazis Shaman ili Pala, mislim da je shaman bolji, sto se tice magicne strane i i ofezivniji je, a pala je vise hiler u plateu, shaman ti ima toteme, a pala ima aure..., mislim da je Shaman ono sto ti trazis, ali niti pala nebi bio pogreska, ali preporpucam ti da dojdes u PCPlay guild

JedimiNjoke
03-02-2007, 22:23
Pa imate Blood Elfove ako ste zapeli za zgodnu i oh-što-smo-zli-a-time-i-cool rasu. :D

Pa Paladin ti je hibrid koji najviše odgovara opisu, pored malo ofenzivnijeg Shamana. A to da su healeri n00bsi je VELIKA i POGREŠNA generalizacija, vjeruj mi. Kud bi raids bez njih?

........... Samo nemoj takvo nešto reći Shadow Priest-u, osim ako ne želiš da ti Mealt-a facu. :)

Jao, imali smo jednog shadow priesta na serveru, bivši GM i u Naxx guildi... taj je imo tickove draina oko 400 po sekundi, pa malo blackout, a kroz štit mu ne možeš hehe. Super dečko, spaljen, na Aggramaru, Dantie se zove :)

Što se tiče teme... Hmmmmm, pa uzmi si warriora i odi fury il arms (fury za PvE/raidovi - makar možeš imat i dobar fury build za PvE i za PvP). To što si warrior ne znači da moraš bit tank (bar ne uvijek ;) ). Probaj roguea, odlično je s njima igrat na PvP serverima :D Fun, fun, fun :) Odi na youtube i napiši: "ganking rules". Presmiješno :wink:

passko
03-02-2007, 23:36
y pogledaj si malo filmova svih clasa i to ce ti pomoci odrediti koju klasu zelis igrat.upisi u http://video.google.com/S:vurtne=mage,drakedog=warlock i world of roguecraft=rogue.Za ostale klase npr. :shaman pvp(ima unbreakble ali taj je oldie....(but goldie:P)) ili paladin pvp ili koju klasu vec:pvp
uz navedene klase preporucujem ti filmove navedenih ljudi jer su filmovi zabavni i klasici...

Shadowhell
04-02-2007, 00:35
y pogledaj si malo filmova svih clasa i to ce ti pomoci odrediti koju klasu zelis igrat.upisi u http://video.google.com/S:vurtne=mage,drakedog=warlock i world of roguecraft=rogue.Za ostale klase npr. :shaman pvp(ima unbreakble ali taj je oldie....(but goldie:P)) ili paladin pvp ili koju klasu vec:pvp
uz navedene klase preporucujem ti filmove navedenih ljudi jer su filmovi zabavni i klasici...

Ti filmovi mu ništa neće reći o navedenim klasama, osim što će suditi po najvećim jebenim critovima koje vidi.. Neka isproba svaku do 6-10 levela ( za što ti treba par sati max ) pa vidi..

Nefarnius
04-02-2007, 09:42
Nista nego:
-Paladin
-Druid
-Shaman

Keloson
04-02-2007, 12:18
odlučio sam se za warriora ili paladina...

htjeo bi biti elf ali on nemože biti paladin, ostaje human... :cry:

Shadow
04-02-2007, 13:37
Ma sto se peglas covjece...Karahzan, PCP guild, horda, BE palla odma sada odma!!!!

Arbiter of Change
04-02-2007, 14:32
Ma sto se peglas covjece...Karahzan, PCP guild, horda, BE palla odma sada odma!!!!

To budi sjećanja. :D

Da, stvarno ne vidim šta imaš protiv horde? Još pogotovo sada kad možeš igrati kao zgodna rasa.

Keloson
04-02-2007, 17:43
Ma sto se peglas covjece...Karahzan, PCP guild, horda, BE palla odma sada odma!!!!

To budi sjećanja. :D

Da, stvarno ne vidim šta imaš protiv horde? Još pogotovo sada kad možeš igrati kao zgodna rasa.

nemam bc i nenamjeravam kupit uskoro...

uostalom , jer mogu na taj server bez bc?

Arbiter of Change
04-02-2007, 17:49
nemam bc i nenamjeravam kupit uskoro...

uostalom , jer mogu na taj server bez bc?

Ah, sorry onda. Možeš, normalno da možeš (nemaš pristup rasama i novim regijama) ali ćeš morati nabaviti Before the Storm patch (koji uvodi talentse, itd)i još neki, a ako ideš iz početne verzije ima tu preko 1Gb materijala za nabaviti.

Keloson
04-02-2007, 18:39
nemam bc i nenamjeravam kupit uskoro...

uostalom , jer mogu na taj server bez bc?

Ah, sorry onda. Možeš, normalno da možeš (nemaš pristup rasama i novim regijama) ali ćeš morati nabaviti Before the Storm patch (koji uvodi talentse, itd)i još neki, a ako ideš iz početne verzije ima tu preko 1Gb materijala za nabaviti.

ma patchevi nisu problem, stavit ci nek se polako skida sa autopatcherom...

jednu stvar nerazumijem... ako nekupim BC , hoću li ja moći u igri viditiSi klat drenaie i blood elfove.... znam da nemogu igrat sa njima...

Spectre
04-02-2007, 18:49
Da, moći ćeš, kao što ćeš i moći koristiti jewelcrafting made iteme, samo nećeš moći uzeti tu profesiju. Dakle, sve je normalno osim:

Ne možeš biti Blood Elf ili Draenai.
Ne možeš ići u nove zone, tj. Silvermoon City i okolica, Exodar i okolica, Outlands i sve nove instance. To automatski povlaći da ne možeš uzeti Jewelcrafting jer su treneri u tim zonama, a za normalne profesije 301-375 nisam siguran, znam da su neke iz knjiga...

Arbiter of Change
04-02-2007, 18:57
Moći ćeš vidjeti (i klati :D) BE i Drenai u igri, da.

Keloson
04-02-2007, 18:57
e to me zanimalo, i još jedno pitanje, taj server na kojem je pcplay guilda, koliko za sada ima igrača? i koliki je omjer savez-horda? i jel raste šta iz dana u dan broj igrača na tom serveru? jel dobar server, koliko često je down.. i takve stvari, jel ima dobre ekipe, osim pcplay gilde(to se podrazumjeva :rotfl: 8) ) :D , koje nacionalnosti su igrači još tamo.. .

hvala na svim prijašnjim odgovorima... puno ste pomogli :wink:

Arbiter of Change
04-02-2007, 18:59
e to me zanimalo, i još jedno pitanje, taj server na kojem je pcplay guilda, koliko za sada ima igrača? i koliki je omjer savez-horda? i jel raste šta iz dana u dan broj igrača na tom serveru? jel dobar server, koliko često je down.. i takve stvari, jel ia dobre ekipe, osim pcplay gilde(to se podrazumjeva :rotfl: 8) ) :D , koje nacionalnosti su igrači još tamo.. .

hvala na svim prijašnjim odgovorima... buno ste pomogli

Pa server ti je Europski (Karazhan right?) tako da su uglavnom priča engleski (iako sam vidio nekoliko likova koji ga baš i ne znaju). Nisam siguran za broj igrača jer stvarno varira od full do low tako da.... :|

passko
04-02-2007, 21:09
na svakom relamu ima dovoljno igraca inace bi ga ukinuli:P
nije full kao neki stari serveri ali to je dobra stvar>ne trebaš cekat da udjes u server ako je full
ima vise horde sto je opet dobra strana kao si pocetnik>nece te tolko gankat ako ima vise horde(ako si ti horda ofc)
u guildi ima 60.ak clanova atm
P.s. nikad mi se nije desilo da je taj realm down,osim kad je maintance ofc

Keloson
04-02-2007, 21:41
niste mi rekli koliko ima igrača sveukupno (horda xxxx, savez xxxx), jel se to uopće može vidjeti? :thumbs2:

i ako se može vidjeti koliko je otprilike uvijek online!

flander
04-02-2007, 22:23
niste mi rekli koliko ima igrača sveukupno (horda xxxx, savez xxxx), jel se to uopće može vidjeti? :thumbs2:

i ako se može vidjeti koliko je otprilike uvijek online!



pitanja su ti ono....al ajde.....pa lipo ti je rečeno da na serveru ima oko cca 7k igrača,i uvik ima igrača online 24/7 tak da se nemoraš bojat da buš sam na serveru,a to kolko ih ima na strani horde to nemožeš konkretno vidit,da sa neznam na hordi 2k igrača a na alliji 3k igrača,mislim ak te tolko zanima onda se zaleti u svaki glavni grad i broji :D

Keloson
04-02-2007, 22:53
eh, kad me zanima... :cry: šta ću... bolje se informirat što bolje neg uletit u igru ko u birtiju :rotfl:

na kojem levelu ste vi po prvi put postali krvnik? :rotfl:

Arbiter of Change
04-02-2007, 23:11
eh, kad me zanima... :cry: šta ću... bolje se informirat što bolje neg uletit u igru ko u birtiju :rotfl:

na kojem levelu ste vi po prvi put postali krvnik? :rotfl:

Level 1. 8) Šala, samo je bio prijateljski dvoboj.

Shadowhell
04-02-2007, 23:14
eh, kad me zanima... :cry: šta ću... bolje se informirat što bolje neg uletit u igru ko u birtiju :rotfl:

na kojem levelu ste vi po prvi put postali krvnik? :rotfl:

Iako je totalno OT .. level 40 sa frendom .. naganjeli nekog tauren shamana :D

desetci tisuća killova od tada..

Keloson
04-02-2007, 23:20
evo, mislim da sam se sa frendom dogovorio da ćemo u hordu! na taj kazahstan ( :rotfl: )

pa ako ćete nas primit u guild

recite šta vam fali u guildu od klasa, rase= brijem da ćemo mi biti taureni... ili orkovi...

Lumen
05-02-2007, 00:15
gle, za sve detalje o PCPlay guildi imaš poseban dio foruma, pa nam se pridruži tamo. Uglavnom u guildi je sad preko 60 aktivnih, te su sad već sve klase puno bolje balansirane.

Izaberi što god ti odgovara i vidimo se :D

Keloson
05-02-2007, 00:18
gle, za sve detalje o PCPlay guildi imaš poseban dio foruma, pa nam se pridruži tamo. Uglavnom u guildi je sad preko 60 aktivnih, te su sad već sve klase puno bolje balansirane.

Izaberi što god ti odgovara i vidimo se :D

ok vidimo se, ja se budem javio... najkasnije ću zaigrat slijedeći vikend, ako ne i preko tjedna, ako uspijem otići do osijeka u algoritam... kupit wow

za frenda neznam jel on čeka dsl... a to može potrajat... al mislim da će derat on i na t-com dial-up-u :rotfl:

passko
05-02-2007, 09:26
evo, mislim da sam se sa frendom dogovorio da ćemo u hordu! na taj kazahstan ( :rotfl: )

pa ako ćete nas primit u guild

recite šta vam fali u guildu od klasa, rase= brijem da ćemo mi biti taureni... ili orkovi...
pa nekako nam još uvijek fali warriora(0) i druida(1)

Keloson
05-02-2007, 09:42
evo, mislim da sam se sa frendom dogovorio da ćemo u hordu! na taj kazahstan ( :rotfl: )

pa ako ćete nas primit u guild

recite šta vam fali u guildu od klasa, rase= brijem da ćemo mi biti taureni... ili orkovi...
pa nekako nam još uvijek fali warriora(0) i druida(1)

WARRIORi cemo prije bit neg druidi, mozda i shamani :)

passko
07-02-2007, 19:37
oki mozete bilo sta.wispajte nekom u guilde (utipkajte /who specijalci) i neko ce vas inv

Keloson
18-02-2007, 23:22
ja sam orc shaman za sad na lvl 12Sdok je frend orc warrior isto lvl 12

igramo zajedno u partiju :wink:

i hvala što ste nas primili u gulid... do sada nisam vidio niti jednog od specijalaca ... :D al sve u svoje vrijeme 8)

Arbiter of Change
19-02-2007, 18:46
ja sam orc shaman za sad na lvl 12Sdok je frend orc warrior isto lvl 12

igramo zajedno u partiju :wink:

i hvala što ste nas primili u gulid... do sada nisam vidio niti jednog od specijalaca ... :D al sve u svoje vrijeme 8)

Upiši pod who specijalci pa pogledaj u kojim su zonama.... možda su vam bliže nego šta mislite. :D

Keloson
19-02-2007, 20:47
možda :D e baš ću vidjet..

Anbu
16-03-2007, 22:09
Kada nekada skidam patch zablokira mi se, pa moram po 10-ak puta ici opet sve ponovo jer mi se jedino tada install puni :?

Svinjoguz
17-03-2007, 09:02
Kada nekada skidam patch zablokira mi se, pa moram po 10-ak puta ici opet sve ponovo jer mi se jedino tada install puni :?
same here...

flander
17-03-2007, 09:37
jebiga dečki ne skidate samo vi,meni si isto zna desit

Shadowhell
17-03-2007, 16:09
Kada nekada skidam patch zablokira mi se, pa moram po 10-ak puta ici opet sve ponovo jer mi se jedino tada install puni :?

Nemoj skidati patcheve preko njihovog downloadera.. guta ti brzinu uploada jer je sve bazirano na p2p-u ..

tCROmentor
17-03-2007, 17:08
e da , dobro govori, kad je bio onaj ogroman patch od giga i nesto, ispalo da sam na internet promet potrosio duplo vise zbog uploada. SKREW D BLIZZ DAVNLOVDR

flander
17-03-2007, 18:23
da to je točno da su p2p,al ja sam jednom skinuo sa gamershella patcheve i da bum instaliral na original prepostavilo se da ne valjaju,i onda sam morao preko tog blizz downloadera,tak da znam da je dupli promet al bar nebum više zajeb napravio

Shadowhell
17-03-2007, 19:22
da to je točno da su p2p,al ja sam jednom skinuo sa gamershella patcheve i da bum instaliral na original prepostavilo se da ne valjaju,i onda sam morao preko tog blizz downloadera,tak da znam da je dupli promet al bar nebum više zajeb napravio

Onda pazi koju verziju skidaš .. ( enGB/US) .. :roll:

flander
17-03-2007, 22:40
da to je točno da su p2p,al ja sam jednom skinuo sa gamershella patcheve i da bum instaliral na original prepostavilo se da ne valjaju,i onda sam morao preko tog blizz downloadera,tak da znam da je dupli promet al bar nebum više zajeb napravio

Onda pazi koju verziju skidaš .. ( enGB/US) .. :roll:



pa skinuo sam englesku verziju,i nije htijelo primit

dabl eM
17-03-2007, 22:56
ja pocnem skidat..stane na 10%..prekinem opet pokrenem wow makne se za 10% i tak do 100%

Svinjoguz
18-03-2007, 09:26
ja pocnem skidat..stane na 10%..prekinem opet pokrenem wow makne se za 10% i tak do 100%
eto se meni stalno događa,nemrem otić na kavicu neg moram stalno restartati Blizz downloader da mi se patch downloada,a da ne spominjem da mi je za patch od 3mege trebalo 1h da ga skinem,međutim kad skidam "velike"patcheve problema nema :wink:

dabl eM
18-03-2007, 10:55
exacly same here...
btw sad ak kupim novu verziju wowa..ovu pocetnu ..acc i sve to..ona ima na sebi patcehve il ce mi m8 sve sam morat skidat?