PDA

Pogledaj cijelu verziju : HELP PLSSS



bady
01-02-2007, 19:04
zna netko kako instalirati pach na igricu koja je kopirana a ne instalirana??

m777
01-02-2007, 20:00
NEEEEEEEEEEEEE dečko, NEEEEEEEEEEEEE!!
Nema tu piraterija ni bilo kakvog drugog kretenizma... ili izma...
Za ozbač, tu ne smiješ govorit o tome... inače ćeš da pušiš bananu...
I, btw, fulao si i podforum...
gl hf
:roll:

Nightyx
01-02-2007, 20:02
puno grešaka u malo vremena, to su starteri

SkunK
01-02-2007, 20:34
Crack > all

reiki_
01-02-2007, 20:46
kakva piratija?
tip misli na igru koja nije instalirana.
da se ja vratim na temu :
za neke igre npr za warcraft 3 ti postoji registry fixer s kojim direktori u kojem ti je igra prijaviš pod vindowze kao instaliranu i onda ti radi. za prvi unreal npr samo moraš oznaciti direktorij igre i patch ce se instalirati na tamo pronadjenu verziju.
Možeš pokušati , ako netko koga poznaješ ima tu igru instaliranu , da ti exporta zapis u registryu. Ideš na HKEY_LOCAL_MACHINE pa na SOFTWARE , pa onda nađeš tamo zapis za tu igru ( uobicajeno je pod imenom kompanije koja ju je proizvela ) pa onda desni klik i export. to lijepo sebi doma dvaput klikneš i onda ce biti i u tvom registryu. Samo moraš paziti da ti igra bude u istom folderu kao kod tipa od kojeg kopiraš key , ili na taj exportiran file desni klik pa edit i zamijeni folder koji dolje piše sa folderom gdje je tebi igra.

Pippen47
01-02-2007, 20:56
:rotfl: starteri :rotfl: fora su :rotfl:

Sonic_Moronic
01-02-2007, 21:42
NEEEEEEEEEEEEE dečko, NEEEEEEEEEEEEE!!
Nema tu piraterija ni bilo kakvog drugog kretenizma... ili izma...
Za ozbač, tu ne smiješ govorit o tome... inače ćeš da pušiš bananu...
I, btw, fulao si i podforum...
gl hf
:roll:

:rotfl:

Koji si ti panj, kakva piratija???
Đe ti vidiš piratiju, reci mi lijepo.

Tip misli na igru koja je kopirana, znači samo c/p od negdje, a nije instalirana... Kao kad ja kopiram diablo pa imam 2 instalacije :roll:

bady
01-02-2007, 21:44
NEEEEEEEEEEEEE dečko, NEEEEEEEEEEEEE!!
Nema tu piraterija ni bilo kakvog drugog kretenizma... ili izma...
Za ozbač, tu ne smiješ govorit o tome... inače ćeš da pušiš bananu...
I, btw, fulao si i podforum...
gl hf
:roll:
nekuzim zas mora biti piratija
npr instaliras warrock ili nes slicno nema veze i onda trebas reinstalirat windows a nemas instalacije onda kopiras

Prince-Artas
01-02-2007, 21:48
krivi podforum, prebebacujem

olio
01-02-2007, 22:07
ovdje nema nikakve piratije i ne spamajte više...

@bady> kad ideš instalirati patch možda ima opcija Browse a ako nema onda moraš instalirati igru

m777
03-02-2007, 19:09
Znam da nije piratija. Al moram. Svaki put kad vidim da piše "kopirana" moram počet srat.
Dupelizac sam. :(

Raynor
28-10-2007, 21:54
Pomagajte, ne mogu instalirati Unreal na komp, imam windowse XP i prvi put kad sam htio instalirati igru ništa, zatim sam pokušao compatibility mod sa win 95, 98 itd. ali ni to nije šljakalo, ne znam u čemu je stvar pa ako mi netko može pomoći bio bih zahvalan jer mi se baš malo igra stari dobri Unreal.

EDIT: Danas sam ponovno probao instalirati i sve je radilo, pretpostavljam da je možda trebalo restartati komp nakon compatibility moda, ma nema veze glavno da radi.