PDA

Pogledaj cijelu verziju : Homeworld i Diablo



darth burek
01-02-2007, 11:47
Starija igra koja ima(koliko znam)tri nastavka.Prvi,cataclysm i duja.Da se napravi treći dio ''homeworld 3'' ja bi preporučio grafiku sa ArmE,jer je to izvrsna grafika i nudi se za masivne borbe i prostore.jeste li igrali homewrold?Šta misliteo njemu?Svi koji su ga igrali kažu da je super,zbog priće,zbog borba i čega ne.

A sad o Diablu...iste pohvale,ali jeli ovo kraj?Najavili su trcu,ali službeno&neslužbeno.Recite što mislite o temu i dali će izaći nastavak.

komentirajte na ove igre jer me baš zanima.

Još nešto...dali vjerujete na Fallout mmorpg?Poz i posjetite moj blog stormtroopers.blog.hr

THUNDER_DINIX
01-02-2007, 12:11
igre su dobre, igrao obje, ali mislim da vec ima tema za ovo.

JedimiNjoke
01-02-2007, 12:20
Mislim da ima ovo već ali - igrao obje igre dugo vremena, obje odlične igre. Prešao sva 3 dijela Homeworlda, i Diablo (većinom sam igrao dvojku, al sam obje završio).
Tko nije igrao, neka proba :D

flander
01-02-2007, 13:49
igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje.... 8) :D

Lord Myrkul
01-02-2007, 16:20
diablo tricu bi već mogli nazvat mitom ali ćekat ćemo

Burek_fr0m_SPACE
01-02-2007, 16:23
igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje.... 8) :D
Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.

Sonic_Moronic
01-02-2007, 18:38
igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje.... 8) :D
Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.

Totalno. To je bila prava 2d grafika...

Ma neka samo igrivost i zaraza ostanu isti, za grafiku mi je potpuno svejedno... Osim ako ne bude uber nabrijana pa da ne mogu igrati ni na low postavkama, naravno...

Lord Myrkul
01-02-2007, 18:41
igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje.... 8) :D
Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.

potpuno se slazem

flander
01-02-2007, 20:55
[quote=flander]igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje.... 8) :D
Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.

potpuno se slazem[/quote:2i9u0ej6]


ma zekao sam se za Dx10,jel onda pol starih gamera Diabla to nebi moglo igrat,sam nek oni to naprave u starom dobrom duhu Diabla,uz poboljšanja naravno :wink:

Pilip
01-02-2007, 21:27
Homeworld 2 je dobar zbog svoje tezine(koja IMO zna biti dosta velika), odlicne grafike, predivnih animacija i kvalitetne price.
IMO najbolje je puknut patch koji snizuje tezinu i ispravlja nesto bugova i tako... Vjerojatno mi je to jedina dobra strategija posto ne volim bas igre tog tipa. Avanture ftw11

Prince-Artas
01-02-2007, 21:45
Homeworld 2 je dobar zbog svoje tezine(koja IMO zna biti dosta velika), odlicne grafike, predivnih animacija i kvalitetne price.
IMO najbolje je puknut patch koji snizuje tezinu i ispravlja nesto bugova i tako... Vjerojatno mi je to jedina dobra strategija posto ne volim bas igre tog tipa. Avanture ftw11

homeworld 1 je dosta kvalitetniji od nastavka uzmemo li u obzir kada je igra izašla, homeworld 2 je u biti donio nove jedinice i grafiku. inače prešao sam sva 3 dijela i nadam se nastavku, mislim da je trebala izaći expanzija za hw2 koja će nam dati vaygr kampanju ali nažalost nije izašla, neznam zašto jer imo ona bi odlično nadopunila 2 nastavak.

ROCCO_GRANDE
02-02-2007, 09:18
Ne shvaćam zašto zajednička tema za te dviej igre? Što njih dvije uopće imaju zajedničko? Meni su to dva različita svijeta.

Prince-Artas
02-02-2007, 21:31
možda jer su to stare legendarne revolucionarne igre

Daniel666
10-02-2007, 23:06
Moj stari je sve 3 prešo. To su mu i najbolje strategije. Ja više igram Total War