PDA

Pogledaj cijelu verziju : Infernal Demo



bounce
01-02-2007, 02:10
„Infernal” tells the story of Ryan Lennox, a fallen angel now recruited by hell to fight ‘Etherlight’, heaven’s own secret agency. Etherlight has eliminated most of hell’s earthly agents and is planning its final blow against its archrival. Ryan, hunted by his opponents, is left to take them on single-handed, armed with a vast arsenal of weapons and supernatural powers. The captivating plot sends him from ancient monastery catacombs and secret mountain hideouts to sprawling harbour docks and oil refineries, before finally facing the ultimate showdown...

http://www.playlogicgames.com/img/games/titles/infernal.gif

Ryan Lennox will need all his powers to find out what’s really behind Etherlight’s plans, while he unleashes hell with every single weapon in his hand!

Unique atmosphere, unbelievable graphics, great amount of possibilities combined with simple intuitive steering, and a hero never seen before – these constitute the essence of „Infernal”.

Features

* Stunning shooter action in a deep, gripping storyline
* Explore beautifully designed in- and outdoor environments
* Control a variety of guns and weapons as well as supernatural forces to increase their power
* Use teleportation and telekinesis, and interact with your surrounding to overcome obstacles and enemies
* Fight intelligent opponents that use the environment to their advantage
* Absorb the live energy of your enemies to heal and to replenish your mana
* Supports Ageia PhysX hardware


http://www.fileplanet.com/173450/170000/fileinfo/Infernal-Demo

http://www.fileshack.com/file.x/10126/Infernal+Demo

Outmind
01-02-2007, 08:44
Jeli to neš ko painkiller?

Lord Coldwolf
01-02-2007, 09:19
Jeli to neš ko painkiller?

na to sam i ja pomislil :D

01-02-2007, 09:36
Wxxp1-QJ2i4

8N9TEJKTYLA

Ementaler
01-02-2007, 23:46
Upravo završio demo.
Grafika i fizika su u redu iako ništa spektakularno, bitno je da na very high postavkama ne trza uopće, što bi značilo da je igra dobro optimizirana. Teksture su tu i tamo muljave,a modeli ne baš predetaljni, ali sve u svemu ima puno lijepih efekata koji sveukupno daju jedan fini grafički dojam.

Ali preloše je odrađen voice acting i općenito lip sync. Iako po demou ne možete skužiti priču, čini mi se da će i ona biti sakata... Sviđa mi se motion caputring, pogotovo melee borba, a i skakanje je napravljeno dosta realistično, iako u nekim situacijama ni to ne izgleda previše dobro...

Gameplay je sasavim solidan, ima par noviteta, ali uglavnom se bazira na svemu već viđenom u starijim TPS naslovima. Boss fightovi se čine zanimljvi...

Onak čisto solidan TPS, isplati se skinut demo i odigrat.

Rocchiro
01-03-2007, 15:10
evo,baš sam odigral demo...uglavnom-ugodno iznenađenje.kao što kolega švicarac gore veli-niš posebno al solidno.najs grafika,puno pucanja,zgodno teleportiranje,dobra optimizacija.nabavljam :D

e da,i to kaj si negativac,to mi je još najbolje.fino po svecenicima pucati,bwahaha :evil:

Burek_fr0m_SPACE
01-03-2007, 17:22
Mene se čitanje teksta o ovome i gledanje slike odmah podsjetili na Angela (Buffy spinoff). Zvuči dobro, filmići na YouTubeu izgledaju dobro... sviđa mi se ovo. Mogao bih razmisliti i o nabavci čak.

Quiet Riot
01-03-2007, 18:38
To mi neobično sliči na Diabolique- License to Sin :o

Rocchiro
01-03-2007, 18:41
To mi neobično sliči na Diabolique- License to Sin :o

to i jeste ta igra.preimenovana je

KR1ST1J@N
01-03-2007, 19:13
igra je cist ok

Nightyx
01-03-2007, 20:03
i meni je ok :wink:

LeftY
01-03-2007, 20:20
i meni, nista posebno

Rope
02-03-2007, 20:08
Ma igra je PRESPREMNA, ali ja nisam skontao kako radi ona teleportacija ... ne mogu preci onaj deo sa kamerama :oops:

m777
02-03-2007, 20:14
Teleportacija ti je vremenski ograničena i to zapravo i nije prava teleportacija, nego više kao neka projekcija.
Kad se teleportiraš tamo poslije lasera moraš ga na terminalu isključiti...

Rope
03-03-2007, 16:42
Teleportacija ti je vremenski ograničena i to zapravo i nije prava teleportacija, nego više kao neka projekcija.
Kad se teleportiraš tamo poslije lasera moraš ga na terminalu isključiti...

Ma OK je to, ali ja ne znam kako se to radi ... pritisnem "Q" pa sta onda ?? Nikad se ne uspem teleportovati ...

Rocchiro
03-03-2007, 16:45
Teleportacija ti je vremenski ograničena i to zapravo i nije prava teleportacija, nego više kao neka projekcija.
Kad se teleportiraš tamo poslije lasera moraš ga na terminalu isključiti...

Ma OK je to, ali ja ne znam kako se to radi ... pritisnem "Q" pa sta onda ?? Nikad se ne uspem teleportovati ...

s mišom trebaš onu svetlost staviti di se očeš teleportirati i onda stisneš pucanje

M@T3J
03-03-2007, 20:30
s mišom trebaš onu svetlost staviti di se očeš teleportirati i onda stisneš pucanje[/quote]

a onda stavi nišan na laptop i stisni E

Rope
03-03-2007, 21:57
OK skontao sam teleportaciju, al sad me je*e onaj Boss !! Prasi po meni, ko po mladoj svinji :) ! Kako da ga pobedim ? JA mu iskljucim svetla, ali ih on opet ukljuci u roku od 2 sec...

Kiklop
03-03-2007, 22:59
igra kad ju pokrenem javlja neki error sa AGEIA fizikom il tak nest :?

M@T3J
03-03-2007, 23:26
OK skontao sam teleportaciju, al sad me je*e onaj Boss !! Prasi po meni, ko po mladoj svinji :) ! Kako da ga pobedim ? JA mu iskljucim svetla, ali ih on opet ukljuci u roku od 2 sec...

I mene muči taj boss.

Molimo pomoć!!!

Kiklop
03-03-2007, 23:46
lol dobivam oko 35fps kad nemanikog al kad dodem do likova i kad pucamo spusta se na 10fps :?
enivej high postavke i 1024x768

m777
04-03-2007, 11:02
OK skontao sam teleportaciju, al sad me je*e onaj Boss !! Prasi po meni, ko po mladoj svinji :) ! Kako da ga pobedim ? JA mu iskljucim svetla, ali ih on opet ukljuci u roku od 2 sec...

I mene muči taj boss.

Molimo pomoć!!!
Kad su ugašena svjetla, samo ga gađajte sa special attackom (držiš desni klik dok se ne napuni, par sekundi, i onda pustiš). Imate vremena samo za jedan special attack dok su svjetla ugašena pa ih gasite i gađajte sve dok ne padne...
Ma ajde, uopće nije teški boss. Na hard je pao za 30 sec...

goGAMERo
04-03-2007, 14:24
lol dobivam oko 35fps kad nemanikog al kad dodem do likova i kad pucamo spusta se na 10fps :?
enivej high postavke i 1024x768

Tebi nešto debelo ne štima, imam malo slabiju karticu nego ti i ide preglatko na very high i 1024 x 768!?

Kiklop
04-03-2007, 14:37
lol dobivam oko 35fps kad nemanikog al kad dodem do likova i kad pucamo spusta se na 10fps :?
enivej high postavke i 1024x768

Tebi nešto debelo ne štima, imam malo slabiju karticu nego ti i ide preglatko na very high i 1024 x 768!?Sznam valjda CPU :?

Rope
04-03-2007, 20:21
Presao sam demo, i ako je suditi po njemu ovo ce biti EXTRA igra !! Odlicna igrivost, super grafika, dobar AI i optimizovano sto je najbitnije :) ! Odavno nisam kupio neku igru, ali cini mi se da za Infernal vredi dati pare ...