PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW: Knights of the Old Republic 3?



Stranica : [1] 2

160-R
31-01-2007, 23:13
Da li netko ima bilo kakvu informaciju o nastavku (SW KOTOR 3)?

flander
31-01-2007, 23:17
nemoj mi reč da još jedan SW izlazi....pa mislim dokad to prokletstvo :pray: :kill:

Da_killah
31-01-2007, 23:20
ako nisi igrao onda šuti, jer je kotor jedan od najboljih, ako ne i najbolji dio sw serijala.

koliko ja znam još ništa službeno nije objavljeno

01-02-2007, 08:58
nemoj mi reč da još jedan SW izlazi....pa mislim dokad to prokletstvo :pray: :kill:

Prokletstvo? Kotor je jedan od sigurno najboljih RPG-a ikada.
I vjedva čekam da novi izađe, iako nemam nikakih informacija.,

Arbiter of Change
01-02-2007, 09:38
Samo se nadam da ću ga moći vrtit.

flander
01-02-2007, 13:51
ako nisi igrao onda šuti, jer je kotor jedan od najboljih, ako ne i najbolji dio sw serijala.

koliko ja znam još ništa službeno nije objavljeno



pa naravno da sam igro,i niš posebno,ko svaki drugi SW...zzzzzz(zvuk svitlosnog mača) :D

Lord Myrkul
01-02-2007, 16:22
ako nisi igrao onda šuti, jer je kotor jedan od najboljih, ako ne i najbolji dio sw serijala.

koliko ja znam još ništa službeno nije objavljeno



pa naravno da sam igro,i niš posebno,ko svaki drugi SW...zzzzzz(zvuk svitlosnog mača) :D

pa nebi se baš složia sa tobom da nije ništa posebno ali mislin da to neće izać

Rocchiro
01-02-2007, 16:42
neznam,kolko sam ja cul,radi se na tome

Lord Myrkul
01-02-2007, 18:14
neznam,kolko sam ja cul,radi se na tome

odlično

Lord Bazooka
01-02-2007, 18:27
ako se ne varam nema službenih informacija da će igra izać (bar mislim) ali na fan sitovima sam vidio da su neš govorili da bi igra mogla izać 2008 ili kasnije (sve samo traćevi :D )

Nightyx
04-02-2007, 13:40
Onda računaj 3. dio 2010 ak i bude

Maloki
09-02-2007, 11:50
Ma nastavka mora bit, previse toga je ostalo ne rijeseno...

Om3G@
09-02-2007, 16:12
Izaci ce KotOR III, samo sto ce proci jos dosta vremena. Zanimljivo je kako LucasArts radi, a to je doista neobicno. Npr. Izasao je Jedi Outcast i prodao se izvrsno. Nakon njega izlazi Jedi Academy i ta se igra odlicno prodala. I sad je pauza, i to veoma dugacka. Tako je i sa KotOR-om: izdali su dva dijela u roku od godinu dana te su se vrhunski prodali i sad je mir...

Naughty, naughty LucasArts :(

Babitz
09-02-2007, 16:16
najbolje da izdaju svake godine jedan KOTOR i da to ispadne kao FIFA...

Om3G@
09-02-2007, 17:55
najbolje da izdaju svake godine jedan KOTOR i da to ispadne kao FIFA...

A LoL sada...
Nisam to htio reci...
Htio sam napomenuti kako Lucas nema odredjen period izdavanja igara!

Babitz
09-02-2007, 18:07
pa i bolje
dobro je da su malu pauzu napravili

bolje to nego da štancaju samo pa sve razočaraju il štajaznam
neka si uzmu dovoljno vremena da naprave igru koja valja

whiskey
09-02-2007, 18:52
Iman instaliran kotor 1 i 2... svakih 4 misica zaigran ponovo u iscekivanju 3. nastavka. valjda ce izaci jednog lipog dana ..

Om3G@
10-02-2007, 11:07
pa i bolje
dobro je da su malu pauzu napravili

bolje to nego da štancaju samo pa sve razočaraju il štajaznam
neka si uzmu dovoljno vremena da naprave igru koja valja

I ja to mislim, ali nisam ni ja mislio da im product cycle bude godina dana, neka bude dvije, tri...

Lord Myrkul
10-02-2007, 11:41
pa i bolje
dobro je da su malu pauzu napravili

bolje to nego da štancaju samo pa sve razočaraju il štajaznam
neka si uzmu dovoljno vremena da naprave igru koja valja

I ja to mislim, ali nisam ni ja mislio da im product cycle bude godina dana, neka bude dvije, tri...

4,5 :D :D

sta se mene tice ja bi volia vidit svake druge novi kotor

revenion
10-02-2007, 12:45
ovaj nisam bascito temu no kolko znam bile su jos najmanje 3-4 ovakve teme i neke su mozda jos tu a vecina zbrisana ili u banned...ovakvih je tema bilo i tog se dobro sjecam...anyways...bilo bi dobro da naprave jos jedan...no ako ce imat onaj pocetak ko drugi dio...bit ce mi malo sjebano...pocetak mi je bio usran i tezak...a i nadam se da ce u trecem dijelu vratit jedi-je ONAK da se ne skrivaju po cijelom svemiru da nisu poubijani i slicno kak onaj jedi master kaze(u kotor 2)...i da bude sithova I JEDI onak da imas neki council itd...vec je bila cak i neka...kak se ono zove onaj shit gdje stavis svoju poruku i onda se salje na njihov e-mail i onda likovi citaju zahtjeve...to je isto vec bilo pa se sjecam da je tema postojala...pa ak imam odobrenje ja bi locko...jer se vec zna da se kotor 3 radi...

Babitz
10-02-2007, 15:52
ja nisam čuo baš za KOTOR 3
ali sam čuo da bioware radi "Mass Effect"
to je spiritualan nastavak KOTOR-a
i jedna od rijetkih igri koje čekma ove godine

al, nažalost, to vjerojatno neću moć pokrenut

Pilip
10-02-2007, 15:54
Igras RPG?

Babitz
10-02-2007, 15:55
onak
da
otkako sam za kompom :o

Prince-Artas
10-02-2007, 19:16
ja nisam čuo baš za KOTOR 3
ali sam čuo da bioware radi "Mass Effect"
to je spiritualan nastavak KOTOR-a
i jedna od rijetkih igri koje čekma ove godine

al, nažalost, to vjerojatno neću moć pokrenut

da to nije možda ona igra na naslovnoj strani novog gameplaya (50br)

Nightyx
10-02-2007, 19:24
najbolje da izdaju svake godine jedan KOTOR i da to ispadne kao FIFA...

I onda da svake godine ispadne shit?? :rotfl: izuzet 07

Lord Bazooka
11-02-2007, 12:47
po mom skromnom mišljenju bilo bi najbolje da se radnja K3a smjesti negdje 30ak godina poslje ratova sa Revanom i Malacom i poslje one borbe kad u dvojci uništiš onaj planet (neznam više kak se zove), tak ono kao Jedi counsil je obnovljen i republika također i nova prijetnja dolazi bla bla bla

Tri66a
11-02-2007, 14:59
A mogli bi staviti da možeš ti napraviti svoj jedi council....ono neš kao "Force Manager" ili štajaznam......

Herr Schnitzel
11-02-2007, 19:12
po mom skromnom mišljenju bilo bi najbolje da se radnja K3a smjesti negdje 30ak godina poslje ratova sa Revanom i Malacom i poslje one borbe kad u dvojci uništiš onaj planet (neznam više kak se zove), tak ono kao Jedi counsil je obnovljen i republika također i nova prijetnja dolazi bla bla bla


Malachor V :wink:

Maloki
11-02-2007, 21:05
A mogli bi staviti da možeš ti napraviti svoj jedi council....ono neš kao "Force Manager" ili štajaznam......

MA sam nek izadje KotOR 3 i ja cu bit "potpun". Onda ce KotOR trilogija ownati obje filmske trilogije 100% :pray:

Babitz
11-02-2007, 22:18
ja nisam čuo baš za KOTOR 3
ali sam čuo da bioware radi "Mass Effect"
to je spiritualan nastavak KOTOR-a
i jedna od rijetkih igri koje čekma ove godine

al, nažalost, to vjerojatno neću moć pokrenut

da to nije možda ona igra na naslovnoj strani novog gameplaya (50br)ne kupujem gemplej pa ne znam
al ovdje imaš nešt o tome
http://www.shuma.org/najava.asp?id=51

Maloki
12-02-2007, 19:45
ne kupujem gemplej pa ne znam
al ovdje imaš nešt o tome
http://www.shuma.org/najava.asp?id=51

Al cek, to ce bit samo za xbox?

Nightyx
12-02-2007, 19:48
uzalud ovaj topic kada nema smisla, jer kotor 3 neće izaći uskoro, a kada izadje pitanje je hoće li ovaj forum to doživiti

medusa
12-02-2007, 19:57
uzalud ovaj topic kada nema smisla, jer kotor 3 neće izaći uskoro, a kada izadje pitanje je hoće li ovaj forum to doživiti
kotor neće izači još duuuuuuuuuuugo, a što se foruma tiče, dokle god ga časopis forsira bit če ovdje

=PcP=F@N
12-02-2007, 21:11
medusa,dajem ti za domacu zadaću da malo naučiš gramtiku a onda dođeš natrag na forum..časpois ne forsira ništa,nego jednostavno nas ima velik broj.

OT:za kotor 2 se radi modifikacija igre..team gizka koji ce od kotora 2 napraviti ono sto je i trebao biti

Babitz
12-02-2007, 21:19
ne kupujem gemplej pa ne znam
al ovdje imaš nešt o tome
http://www.shuma.org/najava.asp?id=51

Al cek, to ce bit samo za xbox?lol
izgleda, nažalost :(

Da_killah
12-02-2007, 21:42
medusa,dajem ti za domacu zadaću da malo naučiš gramtiku a onda dođeš natrag na forum..časpois ne forsira ništa,nego jednostavno nas ima velik broj.

OT:za kotor 2 se radi modifikacija igre..team gizka koji ce od kotora 2 napraviti ono sto je i trebao biti

Sa svim onim stvarima koji su trebali bit u kotoru 2?can't wait

Maloki
13-02-2007, 16:23
ne kupujem gemplej pa ne znam
al ovdje imaš nešt o tome
http://www.shuma.org/najava.asp?id=51

Al cek, to ce bit samo za xbox?lol
izgleda, nažalost :(

Jep :cry:

@Da_killah

taj sam projekt malo pratio oko 9. mjeseca, al mi se link zagubio negdje. Bit ce puno kul stvari, cak mislim da se spominjalo da ce se moc posjetit onaj planet di rade HK robote (reko mi frend da su skripte za taj planet ostavili u igri, ali su izbacili mogucnost da ju posjetis)...

=PcP=F@N
13-02-2007, 17:23
pa sta jel tako komplicirano bilo upisat u google team gizka??

http://www.team-gizka.org/

Maloki
13-02-2007, 17:32
pa sta jel tako komplicirano bilo upisat u google team gizka??

http://www.team-gizka.org/

Iskreno, nisam se previse ni interesirao kasnije za to XD

Bartuc
13-02-2007, 17:42
Nisam nikad igral nit jedan KOTOR a obožavam RPG!

Kakva je igra? Kaj ima 2 nastavka? O čem se radi? Kakva je igrivost? Grafika? Imam li preporuke da je nabavim??

Arbiter of Change
13-02-2007, 20:07
Nisam nikad igral nit jedan KOTOR a obožavam RPG!

Kakva je igra? Kaj ima 2 nastavka? O čem se radi? Kakva je igrivost? Grafika? Imam li preporuke da je nabavim??

Ma daj pogledaj recenzije na Gamespotu, bolje nego da mi moramo sad tu tipkati ko ludi. :)

Bartuc
13-02-2007, 20:08
Ma daj pogledaj recenzije na Gamespotu, bolje nego da mi moramo sad tu tipkati ko ludi. :)

Imaš praf! Sorry ljudi!

medusa
14-02-2007, 20:56
medusa,dajem ti za domacu zadaću da malo naučiš gramtiku a onda dođeš natrag na forum..časpois ne forsira ništa,nego jednostavno nas ima velik broj.

OT:za kotor 2 se radi modifikacija igre..team gizka koji ce od kotora 2 napraviti ono sto je i trebao biti
dobro, a što nedostaje mojoj gramatici?!
osim toga, imam osjećaj da taj mod od tim gizke neče izači još 100 godina

Rocchiro
14-02-2007, 22:14
meni je kotor 2 skroz ok

=PcP=F@N
15-02-2007, 20:29
medusa,dajem ti za domacu zadaću da malo naučiš gramtiku a onda dođeš natrag na forum..časpois ne forsira ništa,nego jednostavno nas ima velik broj.

OT:za kotor 2 se radi modifikacija igre..team gizka koji ce od kotora 2 napraviti ono sto je i trebao biti
dobro, a što nedostaje mojoj gramatici?!
osim toga, imam osjećaj da taj mod od tim gizke neče izači još 100 godina


ma eto ništa :D

pa sta namjervaju sve ubacit nije ni cudo sto im treba toliko..bolje da si i uzmu godinu dana vise pa naprave kak spada nego da izbacaju kojekave bete pune bugova

Prince-Artas
15-02-2007, 20:34
Nisam nikad igral nit jedan KOTOR a obožavam RPG!

Kakva je igra? Kaj ima 2 nastavka? O čem se radi? Kakva je igrivost? Grafika? Imam li preporuke da je nabavim??

odi na gamespot ili slične stranice, ako hoćeš vidjeti cijelu priču imaš wikipediju (a to ti ne preporučam, radije igraj igru), grafa je solidna i za današnje pojmove i nebitna
imaš preporuke

Kostolomac
15-02-2007, 20:47
prošao oba kotora, prezakon, po meni se oblivion ne može sa dvojkom mjerit ali to ja mislim :)
dabogda mogao vrtit 3-cu ali sumnjam :cry:

a jel čitao itko sw stripove od kotor tematike? prehebeno :D

Lord AngelRI
17-02-2007, 20:42
onaj tko nije igrao kotor neka ne komentira jer nije dostojan!!!!!!!!!!!

KOTOR je jedan od najboljih serijala!!!!!!!!

I ako se pita dali će doć odgovor je DOĆI ĆE!!!!!!!!!! :fof:

A ti koji pljuješ po igri gledaj svoja posla; ni ja ne volim neke igre pa ih ne blatim!!!!!!

:naughty:

Maloki
18-02-2007, 20:01
Ti imas neki fetis na usklicnike, jel?

=PcP=F@N
18-02-2007, 21:40
najjace mi je kad neki "ekspert" kaze swkotor 1 rulez a 2 je sranje!! :twisted:

Babitz
19-02-2007, 15:49
Ti imas neki fetis na usklicnike, jel?a osim toga je vrlo pismen!!!!!!

The Boz
19-02-2007, 15:59
Usklučnik je nekima falusni simbol, pa kompenziraju, jeli :p
Da, rekao sam mnogo puta, KotOR igre valjaju, umnogo valjaju, i na dan kad bude najavljena trojka ja ću skakati od sreće.

Lord AngelRI
20-02-2007, 17:03
da volim stavljat uskličnike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ima li netko nešto protiv???????????????????????????????????

Sad možete slobodno reć a on voli i upitnike stavljat........

Pozdrav svim normalnim......

KOTOR ruls neznam koji mi je bolji 1 ili 2 dio, a vama?? (zadovoljni manje upitnika??)

:ekipa:

=PcP=F@N
21-02-2007, 13:20
pa prvi dio normalno iako ja to gledam kao jednu igru..i tako sam i presao jednu za drugom vise puta ..i tako cu napraviti kad 3. dio izađe

Bishop_45_(2)
21-02-2007, 13:35
ja nisam čuo baš za KOTOR 3
ali sam čuo da bioware radi "Mass Effect"
to je spiritualan nastavak KOTOR-a
i jedna od rijetkih igri koje čekma ove godine

al, nažalost, to vjerojatno neću moć pokrenut


Eh, samo bih se malo vratio na ovo; NE Mass Effect radi Bioware, sam za sebe, i kasnije ce pronac izdavaca !!!
KOTOR 1 je radio Bioware jer je pobijedio na Lucas Artovom natjecaju, 2 je radio Obsidian iz meni nepoznatih razloga, razlika se naravno osjeti, i bilo bi lijepo neke elemente iz obje igre spojiti, ali sto ces , to ne bi bio Lucas Art da se pokusaju poboljsati !!!
Mass Effect je stand alone, jer se Bioware jako fura na Microsoft i moraju napraviti jednu 'dobru' gru za XboX360, jos uvijek nisu rekli oce li Mass Effect uopce izaci za PC :cry: ali poslao sam PCP-u pismo da pokusaju barem jos nesto saznati ili da nam daju onaj veliki trailer na DVD-u !!!

KOTOR 3............. uhh, sto bih dao za to SF mi je najbolja moguca tematika, a SW je jedan od najrazrađenijih naslova ikada, to je dokazao Bioware kad je napravio KOTOR1 po uzoru na pricice iz expanded universea !!!

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 15:56
molio bih admine neka prebace ovaj topic u Star Trek & Star Wars podforum.

Hvala! :D

Lord AngelRI
21-02-2007, 19:59
nemoj mi reč da još jedan SW izlazi....pa mislim dokad to prokletstvo :pray: :kill:


Molim šta si reko??????

Prokletstvo??????

Ti nisi svoj; prijatelju šta radiš tu u temi S.W. i S.T. a ti pljuvaš po KOTOR-u?????? Jesi ti uopće igro KOTOR??

mislim da nisi jer da jesi nebi to govorio.....

:killyou:

rave_or_die
22-02-2007, 00:58
preso sam kotor 2 oko 40 puta pre odlicna mi je igra i nadam se skorom nastavku..

THUNDER_DINIX
22-02-2007, 13:04
40 puta? kako ti se dalo?

Maze
22-02-2007, 17:29
Zato jer je igra odlična. Priča je, usudio bih se reći dostojna filmu. Dugačka, zanimljiva, prepuna mogučnosti igra. RPG remek djelo.

Lord Jambrek
22-02-2007, 18:34
nemoj mi reč da još jedan SW izlazi....pa mislim dokad to prokletstvo :pray: :kill:


Molim šta si reko??????

Prokletstvo??????

Ti nisi svoj; prijatelju šta radiš tu u temi S.W. i S.T. a ti pljuvaš po KOTOR-u?????? Jesi ti uopće igro KOTOR??

mislim da nisi jer da jesi nebi to govorio.....

:killyou:

njegov mozak je pre malen da bi shvatio filozofiju Star Wars-a




O kotoru ću poslije kad će mi se dati.

Black Hawk Down
17-06-2007, 21:07
Ima kakvih vijesti,jesus and maria?
E ima tko tip kako pobijediti "Kreiu" na kraju!

aca the boy
17-06-2007, 21:11
ma jok nema nikakvih vesti! odjeknuce to internetom cim se nesto objavi!

a za kreju... ja sam je malo udarao, pa se onda zalecim, pa opet udaram... i tako dok nije pala.

Lord AngelRI
17-06-2007, 21:20
Ima kakvih vijesti,jesus and maria?
E ima tko tip kako pobijediti "Kreiu" na kraju!


jel to KOTOR 3?? ako me pamčenje služi mislim da je isto na početku ona sazove par svjetlosnih mačeva jel?? to riješiš sa silom (ona push) ako kužiš.... tako da trčiš u krug sila ti se puni ti je koristi i tako dok ih ne uništiš......

si skužio???? a za nju moram razmislit....

Da_killah
17-06-2007, 22:25
ne sjećam se više dal na nju možeš koristit force crush, ali ako ga imaš i možeš koristit, that's the way...

Arbiter of Change
18-06-2007, 09:22
Counselor + Munje = nema ti ravnoga :wink:

Da_killah
18-06-2007, 09:35
+ crush, ali s tim je prelako...

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:42
ma nije teško par puta probaj razne mudrolije i doči ćeš do rješenja!!! :D


ako ti treba pomoć znaš gdje sam ja i svi sa foruma.....

Black Hawk Down
18-06-2007, 20:51
ma pobijedio sam je 10 min poslijetoga posta i nisam skoro uopće koristio force(osim drain life-a)
Dobio sam je ito kako i Darth Siona-----skrivao sam se iza stupova

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:57
ma pobijedio sam je 10 min poslijetoga posta i nisam skoro uopće koristio force(osim drain life-a)
Dobio sam je ito kako i Darth Siona-----skrivao sam se iza stupova

da to sam i ja radio mislio sam da je neki propust u igri ali me čisto zaboli.... :D

jel ga neko prešo bez skrivanja???

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:20
meni ju je bilo teško ubit nekako sam se vezao uz nju učila me i tako kolko sam puta joj rekao neću te ubit a ona meni onda ću ja tebe.....

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:23
oh...meni je baš lijepo legla...išla mi je naživce više..that old hag had to die...

ti je lijepo legla ko neka poppodnevna užina a ??? :D :D

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:28
jedva sam čekao da je bacim u rupu i postanem vladar Malachora V :evil:

znači igrao si na tamnoj strani???

ja nisam uvijek igram na god side i 1 i 2 dio!!!!!!!

Lord Jambrek
19-06-2007, 21:23
jedva sam čekao da je bacim u rupu i postanem vladar Malachora V :evil:

znači igrao si na tamnoj strani???

ja nisam uvijek igram na god side i 1 i 2 dio!!!!!!!

Koristiš cheatove ha, PRIZNAJ :D :rotfl:

God side, sounds cool.


Inače, evo, KotOR 2 se upravo instalira, ide očito mala WoW pauza sad.

THUNDER_DINIX
19-06-2007, 21:31
mogao bi i ja posto je skola skoro gotova. inace, nisam igrao 1. dio. gdje bi ga mogao nabaviti i po kojoj cijeni?

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:43
Koristiš cheatove ha, PRIZNAJ :D :rotfl:

God side, sounds cool.

zašto to misliš???

jer igram na good side???

ne koristim NIKADA U KOTOR-u NISAM!!!!! I PONOSAN SAM NA TO!!!!!

M4tth3w
19-06-2007, 21:46
valjda good side, ne god side :rotfl:

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:49
valjda good side, ne god side :rotfl:

:pray: :pray: lapsus jesi kada čuo za to???

Bishop_45_(2)
20-06-2007, 10:40
morao bih i ja ponovno instalirati...

lol, ja sam instalirao pred 2 dana i zapoceo ispocetka; igram KOTOR I sa 2 caractera; Vortex Rikers (nravno; badass bitch); i randomly odabarno ime .::> Trig Khaaar (:P); on ima samo strenght, constitution i dextrity razvijene; i potpuno je dark, na svim mjestima na kojima mozes pobrati dark pointove, on ih je pokusao pobrati 2 :D , light vishe ne igram, moj caracter (Vortex Rikers) se uvijek nalazi na sivom podrucju, iz razloga sto ne mogu posdnijeti biti dobar, ali takodjer osijecam nekakav afinitet prema republici; imaju prejebene uniforme; lol, profesionalni vojnici sa sarenim uniformama.
!!!

whiskey
20-06-2007, 12:21
Ja iman vjecno instalirane KOTOR 1 i 2. Citajuci tako vaše postove o konstantim sw extremima; svitlu i tami - jedi i sith, javila se u meni nostalgija i potreba za još jednim đirom tim atmosfericnim apsolutno fenomenalnim svemirom :D

Bishop_45_(2)
20-06-2007, 14:04
SVortex Rikers
se nije tako nekako zvao brod iz UT-a koji je prvi naletio na Skaarje?

Yup :D , otuda mi ime; to je brod koji prevozi zatvorenike (nevazno..), u njemu zapocine radnja Unreal-a prvog !!!

Lijepo je vidjeti da se netko jos uvijek sijeca....

Lord AngelRI
20-06-2007, 19:59
Ja iman vjecno instalirane KOTOR 1 i 2. Citajuci tako vaše postove o konstantim sw extremima; svitlu i tami - jedi i sith, javila se u meni nostalgija i potreba za još jednim đirom tim atmosfericnim apsolutno fenomenalnim svemirom :D


:bravo: ja isto ću ić 2 dio još jednom odigrat... nostalagija......

Lord Jambrek
25-06-2007, 21:43
Evo ja instalirao KOTOR II pred par dana, igram sa Guardianom i upravo stigao na onaj brod koji se docka na Peragus II.

Jao već zaboravio kak ova igra izgleda, jedva čekam da ju opet završim i krei razbim trulu glavu.

Nadam se da ću ovaj put uspjet napravit Jedi od Handmaiden.

Herr Schnitzel
27-06-2007, 09:26
moram i ja to probati... napraviti Jedije (to jest, Sithove) od cijele ekipe

To je jedan od vecih gustova u igri... Hehehe (zlobni smijeh)...

Lord AngelRI
27-06-2007, 20:13
Nadam se da ću ovaj put uspjet napravit Jedi od Handmaiden.

ma ne može se od svih naparviti jedaje ili sithove jer du neki ratnici.....


jedan od najboljih trenutaka je iz KOTOR-a 2 pred kraj na zadnjem planetu moram pobijediti onu mulu (sith žena neznam kako se zove...) ona nas čeka uključi mač.... a ja sa svojim jedajima ja i još 2 jedaja idemo prema njoj u onoj robi jedaj majstora i ubljučimo mačeve..... ja zeleni dupli a oni plavi i žuti normalan.....
ma to mi je jedan od najboljih dijelova animacija je svijetska....

Bishop_45_(2)
27-06-2007, 20:57
Nadam se da ću ovaj put uspjet napravit Jedi od Handmaiden.

meni je sama odlicila biti jedai, koliko god sam ju omalovazavao, i bio bezobrazan, cak sam u tom razgovoru bio prilicno neutralan, i on je nakraju rekla nesto tipa 'ali to ce biti izdaja'; normalno u tom sam se trenutku sjetio zasto sam ju zadrzao bez obzira na Kreino protivljenje; naime kada je dosla na brod nisam ju potjerao jer mi je palo na pamet da ima kodove za slijetanje na akademiju na Telosu; ako ju natjeram da izda (kucketinu) Atris; onda ce mi biti lakse iz nje izvuci kodove.....

Herr Schnitzel
22-09-2007, 08:50
Ima li itko novih informacija?

Da_killah
22-09-2007, 11:07
ovo ćemo čekat kao starcraft 2 :(

Bishop_45_(2)
22-09-2007, 16:29
ali ovo je ipak vishe sexy od starcrafta, na starcraft se svi ljepe, ali KOTOR .... KOTOR je poseban, ..... KOTOR je kao Shakira .... :oops:

Da_killah
22-09-2007, 17:00
ma kotor je i meni bolji, ali aludiram na ono 10 godina. dobra usporedba, i ja inače ne volim tu vrstu muzike i te pjevačice, ali shakira je :pray:

Bishop_45_(2)
22-09-2007, 22:07
Mne, naveo sam Shakiru jer je bolja od ostalih slicnih sranja, jednostavno je posebna..... i to dolazi od MM fana tako da....

lolz sry for offT


Cek, tko uopce radi ovaj nastavak, jer bi mi bilo prilicno drago da se ne vracaju Bioware-u, mislim, sve naslove koje Bioware radi su za XboX, a jednostavno mi nije bas nekako ugodno u takvim interfaceima......Obsidian mi se full svidjao, sa prosirivanjem sustava upgreada !!!

Herr Schnitzel
23-09-2007, 10:44
Ja bi radije Obsidian, ali da im Lucasarts da prostora da disu (za razliku od dvojke). Jer da su stigli ukomponirati sve sto su planirali a nisu mogli zbog publisher-rusha, to bi sisalo jedinicu o-ho-ho...

Lord AngelRI
01-10-2007, 20:23
ma taj KOTOR 3 ćemo čekat.... ja se nadam što manje....

e kada bi iduće godine već izašao ja bi bio sav sretan...

Duh
15-10-2007, 07:30
obsidian je rekao da bi volio raditi na nastavku, a lucasarts je rekao da kotor neće napustiti, međutim bioware se često spominje...

ak je bioware radio na njemu pošto ga je EA kupio nećete dugo čekati na kotor-a 3.Uskoro budu tu kotor 5 i 6.EA :-x

Bishop_45_(2)
15-10-2007, 14:39
e točno tako, nek puste obsidian da radi onako kako njima odgovara, nez pritisaka i sa budžetom koji im je potreban...ako jedan blizzard može reći da će igra izaći kad izađe i ne puštati ju van dok ju ne usavrše onda to može i manji lucasarts

ali Lucasarts je upravo to, manji, oni nemaju tih para koje bi ulozili u dugotrajno razvijanje igre !!!


@Duh , gleaj, to nema nikakvog smisla sto si rekao; EA i LucasArts su izdavaci , Obsidian i Bioware su dev. timovi ; LucasArts posjeduje SW licencu, sto znaci da nikakav EA ne moze izdati SW; vec je bilo brdo ponuda za kupnju SW licence i sve su odbijene, ne vjerujem da ce sad iz cistog mira...... Bioware onda pripada EA-u, tako da jedini nacin na koji ce to ici jest da Lucas Arts kupi ili iznajmi Bioware; no mozes biti siguran da Lucas Arts NIKADA nece prodati SW licencu EA-u, tako da su na miru oko izlazenja 5. i 6. broja......
neka samo vrate Obsidian na posao....

!!!

Bishop_45_(2)
15-10-2007, 14:55
eh pa da...kako sam to zaboravio Lucasarts ima licencu na sve Star Wars stvari...još ima nade...
ali da lucasarts nema para za tako nešto, s tim se ne slažem...pare koje zarađuju od Star Wars franšize im daju ugodno financijsko pokriće...


a onda su jednostavno kapitalisticke kucke kada prerano tjeraju igre na trziste...... :dry:

Arbiter of Change
15-10-2007, 15:21
Problem smo mi glupi ljudi koji na kraju ipak kupujemo te poluproizvode, i time lopovima punimo džepove, umjesto da ih lijepo bojkotiramo dok ne izbace proizvod vrijedan utrošenog novca (znači, nešto barSduže od 10 sati).

Eh, da je svijet idealan.

Inače, naravno da bi volio vidjeti nastavak, ali da nije samo uljepšana verzija prijašnja 2.

Da_killah
15-10-2007, 15:25
nismo mi ni mogli znati da će biti poluproizvod(što i nije baš, iako mi je lošiji od originala), a tek su kasnije na vidjelo izašle stvari koje su trebale biti u dvojci, ali nisu ih stigli staviti.a koliko se ja sjećam, nije kotor trajao manje od 10 sati, dapače...

Lord AngelRI
15-10-2007, 19:11
eh pa da...kako sam to zaboravio Lucasarts ima licencu na sve Star Wars stvari...još ima nade...
ali da lucasarts nema para za tako nešto, s tim se ne slažem...pare koje zarađuju od Star Wars franšize im daju ugodno financijsko pokriće...

slažem se ako lucas nema love onda je pravo pitanje tko ima!!!!

cham3leon
17-10-2007, 08:35
Što se mene tiče, novi KOTOR je uvijek dobrodošao, ali pogledajte šta je bilo sa drugim dijelom. Dok je prvi bio remek djelo kako igrivošću, tako pričom, drugom dijelu je definitivno nešto falilo, neću reć da je izdan samo da bi unovčio glad SW fanova za nastavkom legende, ali nema do BioWarea.

Ko zna šta bi bilo sa trećim dijelom???? :o

Utoplytanian
17-10-2007, 14:13
2 dio je nekako pre... misaoni u usporedbi sa prvim, sve je mracno... ali tko kaze da je to lose :) u 2. mi je zakon ona atmosfera kroz cijelu pricu,kad te kreia poducava,npr na onom planetu sa neboderima, nar shada (tako nesto ) :) kad sretnes onog prosjaka,pa mu das nesto novca,pa oni echoesi,ma super :wink:

Lord AngelRI
17-10-2007, 19:40
ovisi tko će ga radit jel se zna barem to??

Lord AngelRI
17-10-2007, 19:57
još ništa otkad je Bioware prešao u ruke EA lopova...jedino ako Obsidian ne radi na njemu, nego maloprije sam se sledio pročitavši ovo:

Rumors have been circulating around all the major gaming sites and it looks like KotOR III may be a massively multilayer online game.S:o

:shock: :shock: :shock: ajme ne molim te ne ne ne....

neeeeeeeeeee e u šoku sam ne ajme shebat će i tu igru.... :cry:

Lord AngelRI
17-10-2007, 20:04
čekaj znači EA će recimo radit 3 dio?? (zbog prisvajanja Biowera..)

a ono ta glasina kolko je točna??

molim boga da se EA drži dalje od te igre a Obsidian nek navali...

Da_killah
17-10-2007, 20:13
ma nek e naprave bilo obsidian, bilo bioware, nek je naprave i za dvie godine, samo da je ne daju u ruke EA-u i da ne bude nikakav mmo, točnije, ni da nema mulitplayer...

Lord AngelRI
17-10-2007, 20:15
znači obsidian bi mogo... kako sam čuo šta nije obsidian radio Neverwinter nights 2 pa kada to završe a završili su ko i dodatak onda da će na KOTOR 3 ić tako sam čuo....


ma ako oni budu to radili neće bit za on line barem se nadam....



ma nek e naprave bilo obsidian, bilo bioware, nek je naprave i za dvie godine, samo da je ne daju u ruke EA-u i da ne bude nikakav mmo, točnije, ni da nema mulitplayer...

slažem se 101%

Bishop_45_(2)
18-10-2007, 14:41
lol, oke, oces jos netko po 560-ti put pitati ide li KOTOR3 EA-u, pa da mu po 560-ti put objasnimo da je to nemoguce, pa da se konacno rijesimo ovakvih panicnih overly emocionalnih ispada ? xD

Da_killah
18-10-2007, 16:19
zašto, oh, zašto kotora mora radit baš taj glupi EA? radije bih ga dao mojoj sestri da ga radi, nego ea-u jer će napravit katastrofu s tim kotor mmo-om...

jel ovako dobro?

SnowFlake
18-10-2007, 19:22
well,that would be just great,just friking great,only elephant shit can be greater than that...

Lord AngelRI
18-10-2007, 19:55
EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu :o :cry:

nebi se baš čudio....

Herr Schnitzel
18-10-2007, 20:00
EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu :o :cry:


Ma nece, ima Đorđe barem trun ponosa... Khm, da... :o

Bishop_45_(2)
18-10-2007, 20:15
EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu :o :cry:


Pa vjerovatno zbog onog sijedog lika zvanog George Lucas koji to nije dopustio dosada, pa zasto bi odjednom......

Da te ispravim, Lucas Arts nema licencu, G. Lucas ima licencu na SW pricu, sto ce reci sve da i EA kupi izdavaca zvanog Lucas Arts (sto nema jebene shanse ni smisla) opet ne mogu izdat SW pricu dok ju Lucas ne proda (kuiš iz dev. videa da su morali za svaku novu foricau u npr. Republic Comm. slati fax Lucasu da ga pitaju smije li taj lik to i to....), kada lik umre..... eh to je drugo, ..... Lucas si je napravio Lucas Art da mu oni i nitko drugi radi SW igre, ove fore postaju stvarno malo repetative, da sam mod zabranio bi koristenje kratica EA i KOTOR u istom postu, but nwm......

sad ce hellb : BTW sad me puklo, sto ako Lucas umre...

Lord AngelRI
18-10-2007, 20:18
da ma vidjet ćemo...

a to sa lucasom ma neće on još umrijet ima još vremena...

Bishop_45_(2)
19-10-2007, 14:16
ali zasto sada, pa prije je takodjer imao apsurdne ponude (as in JAKO velike) da proda ili iznajmi SW tematiku....... ono sad ce samo odjednom......

Samo prestanite o tom EA......

Lord AngelRI
21-10-2007, 20:08
ne mora biti EA...ne mora biti ni odjednom...ali je moguće...

sve je u životu moguće ako ga dobije EA to će bit blago rećeno katastrofa....

no vrijeme će pokazat...

Rocchiro
23-10-2007, 14:27
BioWare radi KOTOR 3?

Već se duže vrijeme zna kako BioWare radi na novom MMORPG-u, a prema pisanju Primotecha, spomenuti će biti treći nastavak serijala Star Wars: Knights of the Old Republic.

Navodno momci imaju čovjeka unutar BioWareovih redova koji im je otkrio ovu tajnu, a KOTOR 3 bi navodno mogli zaigrati za dvije godine. Iako spomenuti developeri ne žele komentirati ove glasine, iznenadno zanimanje Electronic Artsa koji ih je nedavno kupio jasno daje do znanja kako se nešto veliko kuha - a MMO na temu Star Warsa bi uistinu trebao biti velik.S

Da_killah
23-10-2007, 14:38
o jebemu, samo ne mmo, priča gubi sav smisao ako je stave u mmo...nadam se da je ovo fejk, ali kolike sam ja sreće, nije...još i ea spominju, a lucas arts nigdje, nešto tu smrdi... :?

Rocchiro
23-10-2007, 14:39
evo ima i tu

http://www.gamespot.com/news/show_blog_ ... ws;title;0 (http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=25996562&sid=6181506&tag=latestnews;title;0)

inace,ja bi rado zaigral nekakav novi SW mmo :pray:

Da_killah
23-10-2007, 14:47
sw mmo što se mene tiče može, može i u vrijeme kotora što se mene tiče, ali neka nam daju sp-only kotor 3 koji će dostojno zaokružiti i završiti priču.
btw, dobar komentar sa primotecha:


MMO means no actual grand finale for the kotor series. and this sux. instead of getting a nice story (and my hopes were rather high once I played kotor 2 - far better than the first), we’ll just get an endless “kill and repeat” thingie. I certainly hope this proves untrue.

osim onog da je dvojka puno bolja :D

Rocchiro
23-10-2007, 15:11
nije puno bolja,al da je bolja,to stoji.bar meni

Bishop_45_(2)
23-10-2007, 22:26
nije puno bolja,al da je bolja,to stoji.bar meni

slazem se, jedinica nije imala kewl likova poput kreie i onog tech iridonianca; jedino HK-47 , on je jednostavno pre kewl i zasluzio je biti u oba dijela ! ;) !!

Nego sto im se nebi vishe isplatilo izdati i KOTOR i MMO ; mislim, znam da se nisu proslavili onim Galaxijem, ali opet, ja bih stvarno zaigrao novi KOTOR (jedina stvar koja me drzi na zivotu jest onaj restoration project :cry: ) !!!

cham3leon
24-10-2007, 07:47
Izdavanje SP-a i MMO-a u isto vrijeme zahtijeva tone para, tako da će vjerojatno bit samo 1 od toga

Bishop_45_(2)
24-10-2007, 08:17
Izdavanje SP-a i MMO-a u isto vrijeme zahtijeva tone para, tako da će vjerojatno bit samo 1 od toga

rofl, ma kakvo isto vrijeme, dovoljno jest da jednu izdaju , ali ne polovicnu xD;
nego oni sada i rade na onoj igri za konzole, ne?, ona kad si ucenik od vadera, a prati te jako dobar fizicki engine ?!

Lord AngelRI
24-10-2007, 19:42
ajme bez veze ako izađe mmo kao kotor 3 to bi moglo uništit serijal....

ma to su sve budale koje rade ono šta im najviše odgovara tj. ono šta im daje više love!!! a nas ko hebe...

Bishop_45_(2)
25-10-2007, 08:36
ma to su sve budale koje rade ono šta im najviše odgovara tj. ono šta im daje više love!!! a nas ko hebe...

:o , nekuzim, zasto se cudis ?, vec je jako dugo vremena tako, otkad je ovo postala industrija !!!

Jopax
25-10-2007, 10:25
Priča dosad: BioWare izjavljuje da osniva studio u Austinu, Texas. Načulo se da će taj studio raditi na nekom MMO naslovu i odmah su potekle rijeke glasina da će biti Star Wars karaktera. Opet momci s primotechnology.com upadaju i igru jer im je navodno izvor blizak BioWareu rekao da će to biti Star Wars naslov i to iz Knights of the Old Republic svemira. Patka ili istina vidjet ćemo, no KotOR je pobrao brojne nagrade i horde fanova, da ne spominjemo milijune ljudi koji doista vjeruju u silu, takav naslov bi bio pun pogodak i odvukao bi ljude od trakavice Warcrafta pružajući svoj spoj sci-fia i fantasya. Sad samo nada

:o
Zar BioWare nije kupljen od strane EA, ako nije :pray: :D yay yay...

Lord AngelRI
27-10-2007, 20:35
[quote="Lord AngelRI":233jl5ed]
ma to su sve budale koje rade ono šta im najviše odgovara tj. ono šta im daje više love!!! a nas ko hebe...

:o , nekuzim, zasto se cudis ?, vec je jako dugo vremena tako, otkad je ovo postala industrija !!![/quote:233jl5ed]

znam nažalost...

cham3leon
28-10-2007, 20:13
PAZI SPOILER!!!!!! (Za one koji nisu igrali jedinicu ako ima takvih :) )



Industrija, istina, ali industrija ili ne, u interesu im je da plasiraju kvalitetnu igru.

Sve ovisi o tome da li će se nać dovoljno dobri scenaristi da napišu dobru priču, i odakle će uzeti inspiraciju.

Jer za one koji nisu primjetili. KOTOR ima jako puno "elemenata" preuzetih iz SW trilogije ( one stare, ne) :
- Junaci putuju svemirom u corellian freighteru preteči m. falcona
- Glavna fora u priči je što otkrivate da imate veze sa glavnim bad guyem, samo šta mu niste sin nego njegov "pokojni" master

- Potraga za nekom vrstom svemirske stanice (Star Forge/ Death Star) za koju se ne zna čemu služi, ali se zna da je jako moćna
itd.

Windwalker
28-10-2007, 20:24
Ma nije važna sama priča, nego način na koji je ispričana.
To je Star Wars, i iako ima već hrpa igri u SW svijetu, meni je premalo.
Jedva čekam novi KOTOR, ili Jedi Knight, ma može i loše convertirana arkada sa PS2/3 ili Xboxa, čak i mmorpg. Ako je Star Wars, igrat ću.

Lord AngelRI
28-10-2007, 23:31
Ma nije važna sama priča, nego način na koji je ispričana.
To je Star Wars, i iako ima već hrpa igri u SW svijetu, meni je premalo.
Jedva čekam novi KOTOR, ili Jedi Knight, ma može i loše convertirana arkada sa PS2/3 ili Xboxa, čak i mmorpg. Ako je Star Wars, igrat ću.

I ja, SW rula :pray:

također!!!!

cham3leon
29-10-2007, 12:29
Jedva čekam novi KOTOR, ili Jedi Knight, ma može i loše convertirana arkada sa PS2/3 ili Xboxa, čak i mmorpg. Ako je Star Wars, igrat ću.

Poštujem u potpunosti tvoj stav, i potpuno ga razumijem, i ja sam već lud, nema SWa na pc-u već duže vrijeme, ali ako LucasArts zna da su fanovi ovako očajni onda će im se isplatit izdat i lošu igru.

Jer novac je (nažalost) svakome bitan. :|

Lord AngelRI
29-10-2007, 20:51
samo je pitanje dali oni to znaju....

Da_killah
01-11-2007, 13:47
hm, ima li kakav mod za kotor jedinicu koji miče level cap, dakle da mogu i preko 20. levela ići?

Tri66a
01-11-2007, 14:18
make a difference
http://www.petitiononline.com/KOTOR3/

Bishop_45_(2)
01-11-2007, 15:58
huh, ipak ce nam trebati malo puno vishe od 8k potpisa :P !!!

cham3leon
04-11-2007, 18:51
samo je pitanje dali oni to znaju....

Mmmm, bez brige, prefrigani su to ljudi...

:o

cham3leon
08-11-2007, 19:13
VIJEST!!!!

Bioware radi na SW MMO naslovu!!!!! Vrlo vjerojatno u KOTOR svijetu!!!
ne pitajte otkud mi ovo, ali se ne radi samo o glasinama, prava vijest.

Lord AngelRI
08-11-2007, 20:51
jel postoji neka vijest koja je 100% sigurna??

možda neki link... i šta sad će KOTOR bit MMO :-x aaaa...

Tri66a
08-11-2007, 22:40
ma samo to ne....oću da saznam što je bilo sa Revanom i Exileom a ne da mi se SW svemir svede na "stfu n00b!!!one! I pwn u wit mah force skillz!! lOLzor"
hell no mmo!
hell no mmo!

Da_killah
09-11-2007, 11:41
VIJEST!!!!

Bioware radi na SW MMO naslovu!!!!! Vrlo vjerojatno u KOTOR svijetu!!!
ne pitajte otkud mi ovo, ali se ne radi samo o glasinama, prava vijest.

to je već bilo kao glasina sa primotecha. jedino što se zna je da lucasarts i bioware nešto kuhaju, ali ne zna se što, ja se samo nadam da nije kotor mmo

Windwalker
09-11-2007, 18:51
Ma nek izdaju oni novi Star Wars MMO, samo nek ne povezuju priču sa KOTORom. A onda neka izbace PRAVI KOTOR3, u kojem idemo tražit Revana i Exilea, i svi sretni i zadovoljni

Bishop_45_(2)
09-11-2007, 21:13
VIJEST!!!!

Bioware radi na SW MMO naslovu!!!!! Vrlo vjerojatno u KOTOR svijetu!!!
ne pitajte otkud mi ovo, ali se ne radi samo o glasinama, prava vijest.


ovo je malo retardirano.......ajmo ovako, vishe se nista ne racuna kao vijest ako uz to ne prilozite link, u protivnom, mozete izbjeci postanje !!!

Vorban
10-11-2007, 11:49
zasada LucasArts ne planira nijednu SW igru osim SW: Force Unleashed u 2008 koja neće izaći na PC tako da ak oće nešto i stvarati izaći će tek 2009+

SW: FU bi bila brutalna igrica ali su ocijenili da nema potrebe radit ju za PC platformu :kill:

http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

Windwalker
10-11-2007, 12:19
zasada LucasArts ne planira nijednu SW igru osim SW: Force Unleashed u 2008 koja neće izaći na PC tako da ak oće nešto i stvarati izaći će tek 2009+

SW: FU bi bila brutalna igra ali su ocijenili da nema potrebe radit ju za PC platformu :kill:

http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

Nema potrebe da rade za PC????
Idioti jedni glupi :twisted: , igra izgleda predobro. Kolko vidim, Jedi Knight serijal izgleda jadno u usporedbi s ovim, a oni to ne bi radili za PC?
Jel su oni bolesni na mozak? Kako im Lucas to može dopustit?
Pa nebum valjda kupovao X360 samo zbog ove igre?

Ma izači će to za PC kad tad. Mora!!!
Uostalom, i Gears of War za PC dolaze, a u početku su govorili da neće.

Da_killah
10-11-2007, 12:51
meni ovo izgleda jadnije od jedi knighta, tehnološki napredak je neminovan, ali kako je već netko rekao "vaderov učenik koji je toliko jak da ruši capital shipove sa silom", a i ne uklapa se baš dobro u sw priču...

Arbiter of Change
10-11-2007, 12:56
Svi znamo da drama uvijek pobjeđuje zdrav razum. :D

Windwalker
10-11-2007, 14:40
SW pobjeđuje zdrav razum.
OK, priča o superjakom Vaderovom učeniku se baš ne uklapa, ali poznato je iz stripova da su Emperor i Darth Vader imali brojne učenike koje su slali da istrijebe preostale Jedije (Obi-wan i Yoda nisu jedini Jediji koji su preživjeli Clone Wars). Ono što su prikazali u filmovima samo je jedan mali dio cjelokupne priče.
Nakon pada Carstva (Yavin), preživjeli su brojni pripadnici Carstva koji su komplicirali život Lukeu i pobunjenicima (kasnije su i osnovali novo carstvo).
Zato i je logično da je Emperor morao imati još uberjakih apprenticea, osim Vadera.

Što se tehničke strane igre tiče, ne vidim po čemu su Gears of War bolji od ovog, osim po grafici.
Jedi Knight serijal je odličan, ali čini mi se da su ovdje dosta poboljšali uporabu sile, barem koliko sam uspio vidjeti u traileru.

Windwalker
10-11-2007, 15:02
da...imao je mnoštvo učenika...Darth Maul-ov klon npr. ... ali svejedno...ako je ovaj bio toliko moćan...onda je samo trebao naći pobunjenike i smrviti ih sve do zadnjeg jednom mišlju...ako može srušiti jedan capital ship bez pol muke, onda može i mnogo više...što me dovodi do pitanja...kakva je to igra u kojoj ti lik može rušiti tolike brodove...što tek onda možeš neprijateljima...i što onda oni mogu napraviti tebi u tom slučaju? pobjeći?

Pretjerali su s tim što u traileru ruši brod. Nek im bude, htjeli su dramatizirati (u mnogim igrama likovi u cut-scenama izvode nemoguće, a ti sam u igri nemožeš izvesti ni četvrtinu toga).
Ali ne kužim zakaj on u igri rastura Stormtroopere i one brodove Carstva.
I koliko god on moćan bio, Darth Vader i Emperor su moćniji.
Mnogi moćni Jediji i Sithovi stradavaju na prijevaru, a ne u poštenoj borbi, pa će tako i on vjerojatno na kraju završiti ( sjetite se Mace Windua, Anakin ga je neočekivano napao; Emperora Darth Vader; Revana Malak...).

Windwalker
10-11-2007, 15:21
Anakin je napao Macea jer je vjerovao da spašava Palpatinea od poludjelog Jedija... ali ja nigdje nisam vidio da je npr. Vader mogao srušiti brod... Emperor je mogao onu nekakvu oluju stvoriti koja bi mogla čitavu armadu progutati...ali da jedan aprentice bude toliko moćan da sruši toliki brod bez problema? koristeći samo silu? bez veze

Da, ali Mace nije znao da će ga Anakin napast, i zato je stradao. Pitanje je jel bi mogo Anakin sredit Macea u poštenom okršaju.
Vader nije rušio brodove u filmovima, ali je rečeno da je najmoćniji force user ikada. Luke je sredio Vadera, jer mu je Vader to dopustio (osjetio je dobro u sebi. Malo je banalno, ali priča je takva).
Emperor nije moćan u smislu fizičkog korištenja sile ( Windu ga je skoro ubio), ali mu nije ni potrebna, uspio ih je sve izmanipulirao, dobio najveću vojsku, postao car galaksije, i što mu više treba?

SnowFlake
10-11-2007, 15:37
pa kaj ja znam neki ubace neke genske modifikacije koje su ga učinile jačim šta ja znam,nek izmisle uređaj koji ću svu silu uzet dati mu njemu na minutu i onda je on iskroisti i gotov s tim,neš tak,šta ja znam,tu mogu oni izmisliti 5000 objašnjenja za neštko,nekaj,whateva!

Arbiter of Change
10-11-2007, 15:46
Pff, Car jeSdopustio da ga Windu razbije, ali ne zato jer je bio slab, već zato jer je bilo potrebnoSda mladi Anakin napravi taj korak nakon kojega više nema povratka i jedini mu je izbor bio pridružiti se Caru.

Ali OT je bolan.

Bishop_45_(2)
10-11-2007, 15:49
Mace Windu je skoro ubio Sidiousa, zato sto Sidious nije retardiran, preocito je da mu je to bio jedini nacin da exploita Anikinovu ljubav i okrene ga protiv Jedija i ta sranja....

EDIT:
a ukurac, sad vidim da je Arbiter istu stvar postao....:P

Windwalker
10-11-2007, 21:00
Windu je jedan od najvećih Jedi mastera, i mogo je sredit Emperora. Ali, Emperor je prevelik manipulator da ga se sredi samo tako.
Kako ja to vidim, Windu je umro na prijevaru i Emperor nije bolji swordsman od njega, a niti ni od Yode. Moje mišljenje je da bi Yoda sredio Emperora da nije pao.

Lord AngelRI
10-11-2007, 21:34
Windu je jedan od najvećih Jedi mastera, i mogo je sredit Emperora. Ali, Emperor je prevelik manipulator da ga se sredi samo tako.
Kako ja to vidim, Windu je umro na prijevaru i Emperor nije bolji swordsman od njega, a niti ni od Yode. Moje mišljenje je da bi Yoda sredio Emperora da nije pao.

slažem se 100% no mislim da smo skrenuli sa teme...

EDIT:

pročitao sam da je potvrđeno da se radi MMO za S.W. svijet još nije potvrđeno da je to KOTOR 3 ali bojim se da je... nažalost... :?

Bishop_45_(2)
20-11-2007, 19:06
Bioware :thumbs1: ; Obsidian :thumbs2:


nekako sam jako skeptican prema MMO-u....

mogli su dati Obsidianu da radi jos jedan nastavak :roll: !!!

Da_killah
20-11-2007, 19:12
kvragu...izvor blizak Biowareu (da, istom onom kojeg je EA ukra...kupio) je izjavio da Bioware radi na MMO naslovu smještenom u svijet KotOR-a, te će možda biti nastavak serijala koji je započeo svoj put 2003. te ga je nastavio izlaskom "manje popularnog nastavka"
ovo saka
link1 (http://www.primotechnology.com/2007/10/19/biowares-upcoming-mmo-based-in-kotor-universe/)
a i ovi su se udružili i još nije poznato hoće li EA biti izdavač...:(
link2 (http://www.lucasartsbioware.com/)...loše nam se piše...

čekaj malo, što nismo o ovome raspravljali već par pua i rekli da je glasina sa primotecha odbačena jer je samo glasina, a ovi su se udružili, ali još se ne zna što će napraviti...

Da_killah
20-11-2007, 19:27
kad su svi uzeli s primotecha :D
to baš znači da će biti sp, toliko ga dobro skrivaju. znam da se ponavljam, ali neprirodno bi bilo da bude mp, posebno mmo

Lord AngelRI
20-11-2007, 19:52
ljudi pa potvrđeno je da će bit MMO iz S.W. svijeta; dobro ajde možda neće bit KOTOR 3 to nigdje ne piše al neznam smrdi mi neć!!!!

Rocchiro
21-11-2007, 07:42
e u tom slucaju jedva cekam :pray: i samo da nebude neke bolesno velike pretplate

Lord Jambrek
21-11-2007, 11:58
kad su svi uzeli s primotecha :D
to baš znači da će biti sp, toliko ga dobro skrivaju. znam da se ponavljam, ali neprirodno bi bilo da bude mp, posebno mmo

Po priči bi bilo neprirodno i to veoma neprirodno, ali zato D20 je jako dobar za MMO, jedino ona pauza se ne bi mogla lagano uvesti. Možda eventualno da se ima 30sek pauze na početku borbe da se napravi plan poteza i onda neka se krene!

Lord Jambrek
21-11-2007, 14:21
mah...ne znam baš koliko bi ta pauza bila dobra...
enivej...nadam se da neće biti grindfest :(

Zašto ne, pokretanje same taktike na početku, dakle ja u tih ajmo reć 10 sekundi imam vremena za razmislit koje countere da stavim i to. Counter napadi bi bili odlična stvar. Tipa ti meni želiš napraviti force choke, ja stavim pull, nakon toga ide bomba, pa 1 flurry i 1 critical strike.

To bi bilo izvrsno, morao bi cijelo vrijeme predviđati što će protivnik napraviti, tako i on.

Da_killah
21-11-2007, 15:15
mah...ne znam baš koliko bi ta pauza bila dobra...
enivej...nadam se da neće biti grindfest :(

Zašto ne, pokretanje same taktike na početku, dakle ja u tih ajmo reć 10 sekundi imam vremena za razmislit koje countere da stavim i to. Counter napadi bi bili odlična stvar. Tipa ti meni želiš napraviti force choke, ja stavim pull, nakon toga ide bomba, pa 1 flurry i 1 critical strike.

To bi bilo izvrsno, morao bi cijelo vrijeme predviđati što će protivnik napraviti, tako i on.

pull i bomba i nije baš dobro... :D
2 pusha bi bila zakon, ko u trećem filmu...
btw lordangelri, gdje je potvrđeno za mmo, jer koliko znam toga nije bilo na stranici od lucasartsa, ni od biowarea...

Da_killah
21-11-2007, 15:31
bomba pa pull bi sakalo još više...ovako ga već pulla i frkne bombu iza njega..saka ali ne toliko kao pullana bomba :D

hm, pulla ga pa baci bombu praktički na sebe:D

Bishop_45_(2)
21-11-2007, 20:51
oke, ćemo pokrenut gildu, ....... kako bi joj mogli dati ime Jango boy slim ?

:)

SnowFlake
21-11-2007, 23:05
Wannabe_Jedi[cro]
sa bojama

shai_hulud
21-11-2007, 23:51
Wannabe_Jedi[cro]
sa bojama
u tom smjeru, s daškom kroatistike:
jedi_burek[cro]
jedi_žgance[cro]
jedi_govna[cro]

Lord Jambrek
22-11-2007, 13:48
pull i bomba i nije baš dobro... :D
2 pusha bi bila zakon, ko u trećem filmu...
btw lordangelri, gdje je potvrđeno za mmo, jer koliko znam toga nije bilo na stranici od lucasartsa, ni od biowarea...

Htjeo sam napisat push.

Dakle on meni choke-->counter pull-->protivnik pada-->bacam bombu-->on se diže-->ja ga u međuvremenu napadnem sa flurryjem i dokrajčim sa critical strike-om.

Tak bi po meni funkcioniralo, ali to je samo s moje strane, još kada protivnik nabaci svoje napade poslije svakog moga, onda je kaos i moraš razmišljati mnogo.

Meni bi se to veoma mnogo svidjelo.

Rocchiro
22-11-2007, 15:59
SW MMO bi po mojem trebal biti isti ko i GW,samo u SW okruzenju.milina

Lord Jambrek
22-11-2007, 22:13
SW MMO bi po mojem trebal biti isti ko i GW,samo u SW okruzenju.milina

Po meni ne, ja bi da SWMMO ostane u D20 sistemu RPG-a.

Vorban
22-11-2007, 22:18
SW MMO bi po mojem trebal biti isti ko i GW,samo u SW okruzenju.milina

Po meni ne, ja bi da SWMMO ostane u D20 sistemu RPG-a.

može ali da borbe ne budu baš previše linearne

Rocchiro
22-11-2007, 23:07
hm...nisam baš igrao pa ne mogu komentirati...ima li kakvih boss fighteova u GW-u?

jes

@ Lord Jambrek - kaj je to D20 sistem?

Vorban
23-11-2007, 00:38
hm...nisam baš igrao pa ne mogu komentirati...ima li kakvih boss fighteova u GW-u?

jes

@ Lord Jambrek - kaj je to D20 sistem?
dice20, znači kocke u igricama, KOTOR igra ti se cijela vrti oko kockica, za svaku radnju računalo baci kockicu...praktični D&D kompjutorizirana verzija

Rocchiro
23-11-2007, 07:30
hm...nisam baš igrao pa ne mogu komentirati...ima li kakvih boss fighteova u GW-u?

jes

@ Lord Jambrek - kaj je to D20 sistem?
dice20, znači kocke u igricama, KOTOR igra ti se cijela vrti oko kockica, za svaku radnju računalo baci kockicu...praktični D&D kompjutorizirana verzija

aha...to mi je malo šugavo.draže mi je da ovisiš o svojem skillu i refleksima nego kocki :wink:

Bishop_45_(2)
23-11-2007, 09:13
ekšuali, d20 nije potpuno random, vec jako puno toga ovisi o tvom characteru, tih 20 ti samo osigura da nebi bilo stalemateova; tehnicki i dalje cijela igra ovisi o tvom razmisljanju i skillu, ali skillu u stvaranju i razvijanju charactera koji ce biti dobar killer, a i dalje imati skilla u popravljanju stvari i ... ; u svakom slucaju to mi je vishe kewl od refleksa, s druge strane otvara put prema puno exploitova ...

samo mi je malo cudno vidjeti pauzu u MMO-u, sto ces im dati par sec da povuku potez, ili nesto, lame, to bi moglo prilicno produljiti borbu i unistiti ju; ali ako samo pametno srede animaciju mogu koristiti d20 u real time-u (sto ce ti opet ovisiti o refleksima jer ces morati na pocetku fighta poklikat pol HUD-a da ukljucis sve featove, opremu, F. powere.... :P ), no u svakom slucaju to funkcionira i u real time-u !!!

Lord Jambrek
23-11-2007, 11:29
Bishop je potpuno u pravu.

Hanza zaigraj D&D pa ćeš vidjet koliko to sve ovisi o tebi, o skillovima i svemu. Mislim na pravi D&D s ekipom, a ne PC igru.

Meni igranje D&D-a s društvom nadmašuje sve igre ikada izdane.

Arbiter of Change
23-11-2007, 11:32
Hanza zaigraj D&D pa ćeš vidjet koliko to sve ovisi o tebi, o skillovima i svemu. Mislim na pravi D&D s ekipom, a ne PC igru.

Ili najbliže pravoj igri - Baldur's Gate.
Premda ja nisam preveliki fan d20 sistema zato je ga je relativno lagano "razbiti" kad su powerplayeri u pitanju i zato jer praktički nagrađuje samo ubijanje neprijatelja (znam da ovo čudno zvuči ako nikad niste RP-ali, ali eto).

Lord Jambrek
23-11-2007, 12:45
[quote="Lord Jambrek":30qjcf3h]
Hanza zaigraj D&D pa ćeš vidjet koliko to sve ovisi o tebi, o skillovima i svemu. Mislim na pravi D&D s ekipom, a ne PC igru.

Ili najbliže pravoj igri - Baldur's Gate.
Premda ja nisam preveliki fan d20 sistema zato je ga je relativno lagano "razbiti" kad su powerplayeri u pitanju i zato jer praktički nagrađuje samo ubijanje neprijatelja (znam da ovo čudno zvuči ako nikad niste RP-ali, ali eto).[/quote:30qjcf3h]

Misliš XP dobivaš samo ubijanjem neprijatelja? Baš i ne bi rekao, pa uvijek se na kraju dobiju session XP-i i ostale stvari, po samim dijelima i zapažanju ti dobiješ XP. Tipa ideš mračnim hodinkom, baciš listen, nešto otkriješ i DM ti da XP za dobar posel.

Pričam o RL D&D-u

Arbiter of Change
23-11-2007, 13:03
PnP DnD (wow....), tj. d20 ne nagrađuje role-playing (nema nikakve mehanike, ukoliko nisu "in house" pravila) svojih likova tako da je to odmah jedan od razloga zašto nije visoko rangiran u mojim knjigama. Naglasak je ipak na ubijanju kao primarnom načinu kako unaprijediti likove (1. što mi svi DnD igrači, bar oni s kojim sam igrao, kažu je "Koliko dobijem EXP kad ga ubijem?" da niti ne misle o alternativama), a da ne spominjem dreaded random encountere (mislim, više sam puta poželio da sam likvidirao čitavu rasu Kobolda :P)).

Ali dobro, nećemo sada u d20, PnP i ostale stvari - ipak je SW u pitanju. Žao mi je što neće biti u "canon" SW svemiru nego u expanded universu. Žao zato jer je SW: Galaxies udario revolucionarne temelje po tom pitanju, ali i drago zato jer je KotoR praktički napravio zasebni dio SW svemira za sebe i nadam se da će imati slobodu pri kreiranju igre (Lucas, šape k sebi). Ipak, glavna briga je ta što je u to doba još uvijek bila gomila Jedija tako da se nadam kako neće biti moguće da je svatko odmah pri kreiranju ponuđen taj izbor (vjerovali ili ne, ne želimo svi igrati Jedije :D).

Lord Jambrek
23-11-2007, 13:47
Ja bi htjeo da mmo bude u vremenu kada Skywalker postane Grand Jedi Master. Onak skroz kasnije i nakon Thrawna i ostalih stvari, bilo bi mi to pre ludo, nekak mi taj old republic i sve vezano uz clone warse ne leži baš.

Rocchiro
23-11-2007, 23:00
Ja bi htjeo da mmo bude u vremenu kada Skywalker postane Grand Jedi Master. Onak skroz kasnije i nakon Thrawna i ostalih stvari, bilo bi mi to pre ludo, nekak mi taj old republic i sve vezano uz clone warse ne leži baš.

slažem se.nekaj kaj nije ispričano niti u knjigama niti bilo čemu.tak da nema briga o "nekorektnosti priče koju mi sami mijenjamo"

Lord AngelRI
23-11-2007, 23:31
@Da_killah pa čitao sam u jednom konkurentskom pc časopisu da je potvrđeno da se radi na S.W. MMO igri a onda veoma vjerojatno je to KOTOR 3 naravno to nije potvrđeno za KOTOR al mislim da je...

Arbiter of Change
23-11-2007, 23:40
MMO smješten u KotoR-ovu eru SW svemira (nisam upoznat sa Loreom tako da baš nisam vičan sa imenima).

Lord AngelRI
23-11-2007, 23:51
ne MMO smiješten u S.W. svemir a dali će bit nastavak KOTOR-a to se još nezna...

Vorban
23-11-2007, 23:54
baš me zanima kako će biti sređeno interstellar travel i koliko planeta će biti dostupno

Lord AngelRI
23-11-2007, 23:55
misliš na MMO verziju???

još se baš ništa nezna ni kako ni šta samo ovak par glasina i neke potvrđene svari...

Bishop_45_(2)
24-11-2007, 00:27
Ali dobro, nećemo sada u d20, PnP i ostale stvari - ipak je SW u pitanju. Žao mi je što neće biti u "canon" SW svemiru nego u expanded universu. Žao zato jer je SW: Galaxies udario revolucionarne temelje po tom pitanju, ali i drago zato jer je KotoR praktički napravio zasebni dio SW svemira za sebe i nadam se da će imati slobodu pri kreiranju igre (Lucas, šape k sebi). Ipak, glavna briga je ta što je u to doba još uvijek bila gomila Jedija tako da se nadam kako neće biti moguće da je svatko odmah pri kreiranju ponuđen taj izbor (vjerovali ili ne, ne želimo svi igrati Jedije :D).


meni je ipak drazi expanded universe, uostalom da ne izdaju MMO u KOTOR universu, svi bi ga smatrali samo succesorom galaxiya, a ovaj i nije bio bas tako strasno popularan (koliko sam prijetio medju ljudima s kojima se druzim) !!!

Lord AngelRI
27-11-2007, 21:37
ima li kojih novih informacija??

Rngd Diego
29-11-2007, 18:12
daj boze da naprave kotor 3 :P

Lord AngelRI
18-12-2007, 19:49
eto ako niste još niste čuli Lucas Arts i BioWare su potpisali još jednu suradnju na dosad nepoznatom projektu no šuška se da se radi o KOTOR 3 ali dali je MMO il ne to još je nepoznanica...

također spominje se da je Lucas Arts nezadovoljan trenutnim stanjem u Star Wars svijetu te igrama vezanim za njega te radi na obnavljanju trenutnog stanja...

Vorban
18-12-2007, 21:24
eto ako niste još niste čuli Lucas Arts i BioWare su potpisali još jednu suradnju na dosad nepoznatom projektu no šuška se da se radi o KOTOR 3 ali dali je MMO il ne to još je nepoznanica...

također spominje se da je Lucas Arts nezadovoljan trenutnim stanjem u Star Wars svijetu te igrama vezanim za njega te radi na obnavljanju trenutnog stanja...


možda želi nešto na tematiku onoga prikazanog u filmu, jer ovo sa Vaderovim učenikom je presmiješno

Lord Jambrek
19-12-2007, 00:02
eto ako niste još niste čuli Lucas Arts i BioWare su potpisali još jednu suradnju na dosad nepoznatom projektu no šuška se da se radi o KOTOR 3 ali dali je MMO il ne to još je nepoznanica...

također spominje se da je Lucas Arts nezadovoljan trenutnim stanjem u Star Wars svijetu te igrama vezanim za njega te radi na obnavljanju trenutnog stanja...


možda želi nešto na tematiku onoga prikazanog u filmu, jer ovo sa Vaderovim učenikom je presmiješno

Yup, meni je to isto mutavo.


Samo želim prave igre predtrilogije, nešto u stilu JK serijala. Naravno nešto gdje se što više priča veže za Skywalkera.


E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:

Vorban
19-12-2007, 09:44
[quote="Lord AngelRI":34fww399]eto ako niste još niste čuli Lucas Arts i BioWare su potpisali još jednu suradnju na dosad nepoznatom projektu no šuška se da se radi o KOTOR 3 ali dali je MMO il ne to još je nepoznanica...

također spominje se da je Lucas Arts nezadovoljan trenutnim stanjem u Star Wars svijetu te igrama vezanim za njega te radi na obnavljanju trenutnog stanja...


možda želi nešto na tematiku onoga prikazanog u filmu, jer ovo sa Vaderovim učenikom je presmiješno

Yup, meni je to isto mutavo.


Samo želim prave igre predtrilogije, nešto u stilu JK serijala. Naravno nešto gdje se što više priča veže za Skywalkera.


E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:[/quote:34fww399]

potpis

Da_killah
19-12-2007, 11:53
ili filmove, još bolje :D

THUNDER_DINIX
19-12-2007, 12:16
ili oboje nekako smixaju :)
BTW, Jambrek predobar sig :pray:

THUNDER_DINIX
19-12-2007, 12:51
svaka cast, carski je. mogo bi i meni koji kad ti je vec krenulo sam da smislim sta

Lord AngelRI
19-12-2007, 19:50
[quote="Lord AngelRI":288fjdos]eto ako niste još niste čuli Lucas Arts i BioWare su potpisali još jednu suradnju na dosad nepoznatom projektu no šuška se da se radi o KOTOR 3 ali dali je MMO il ne to još je nepoznanica...

također spominje se da je Lucas Arts nezadovoljan trenutnim stanjem u Star Wars svijetu te igrama vezanim za njega te radi na obnavljanju trenutnog stanja...


možda želi nešto na tematiku onoga prikazanog u filmu, jer ovo sa Vaderovim učenikom je presmiješno

Yup, meni je to isto mutavo.


Samo želim prave igre predtrilogije, nešto u stilu JK serijala. Naravno nešto gdje se što više priča veže za Skywalkera.


E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:[/quote:288fjdos]

a vidjet ćemo šta će bit za par mjeseci...

Arbiter of Change
19-12-2007, 20:31
E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:
To mi treba, to. :D

Lord Jambrek
20-12-2007, 10:59
[quote="Lord Jambrek":30h7ory4]
E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:
To mi treba, to. :D[/quote:30h7ory4]

A neeeee.

Kak bi bilo zakon igrat kao Noghri, ubijaš tiho i brzo ili kao Mara Jade pa švercaš robu i takve stvari :pray:

Vorban
20-12-2007, 11:56
[quote="Arbiter of Change":2oj5um1m][quote="Lord Jambrek":2oj5um1m]
E kad bi napravili igru od Thrawnove trilogjie :pray:
To mi treba, to. :D[/quote:2oj5um1m]

A neeeee.

Kak bi bilo zakon igrat kao Noghri, ubijaš tiho i brzo ili kao Mara Jade pa švercaš robu i takve stvari :pray:[/quote:2oj5um1m]

ili jednostavno samo nastavljaš priču :pray:

Rocchiro
20-12-2007, 15:20
ja bi jednu space "simulaciju" tipa starfighter u vrijeme thrawna :(

Bishop_45_(2)
20-12-2007, 18:30
uff, nakon one nashe simulacije (Rouge universe ili tako nesto od CroVortexa), ne idem vishe blizu simulacija, trosi previshe vremena, ...., ma da samo izbace klasicni RPG sa kvalitetnom pricom i ne prenabrijanom grafikom i ja sam presretan.

Dosta spamanja teme, dajte malo konkretnih info. !!!

Lord AngelRI
20-12-2007, 20:40
ja bi jednu space "simulaciju" tipa starfighter u vrijeme thrawna :(

e bi i ja...

Lord AngelRI
16-02-2008, 19:26
e da imam dobru vijest!!!!!!


KOTOR 3 JE POTVRĐEN I NEĆE BITI MMORPG!!!!!

BioWare će raditi na novom nastavku Mass Effecta, neki neimenovani MMORPG, i naravno KOTOR 3... to nije 100% sigurno no sve ukazuje na to...

taj podatak sam našao tu:
http://kotaku.com/355808/bioware-at-work-on-a-new-kotorS, za one koji neznaju engleski:
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=85319

Lord AngelRI
16-02-2008, 19:35
Hvala boze!

e to i ja govorim već pol sata... :pray: :pray:

Windwalker
16-02-2008, 19:50
Duboko diši... OK, bolje sam.

Koliko god me veselila ova vijest, ja sam skeptik i ne vjerujem u to do kad ne postave na službenu Lucasovu stranicu.

Lord AngelRI
16-02-2008, 19:55
^^ ma slobodno vjeruj... također je potvrđeno (glasina mislim) suradnja sa Lucas Artsom

Bishop_45_(2)
17-02-2008, 01:35
znaci imamo potvrdjene glasine o kotoru sp i mmo ... mmo mozda zaobidjem ako bude skup, ali KOTOR 3 ..... :oops: ostvarenje snova... !!!

Lord AngelRI
17-02-2008, 20:02
^^ tako je meni je najdraže to što će bit singleplayer a MMO neka druga igra...

Arbiter of Change
18-02-2008, 12:37
e da imam dobru vijest!!!!!!


KOTOR 3 JE POTVRĐEN I NEĆE BITI MMORPG!!!!!

BioWare će raditi na novom nastavku Mass Effecta, neki neimenovani MMORPG, i naravno KOTOR 3... to nije 100% sigurno no sve ukazuje na to...

taj podatak sam našao tu:
http://kotaku.com/355808/bioware-at-work-on-a-new-kotorS, za one koji neznaju engleski:
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=85319
O yeah! :D
Ipak drago mi je da još uvijek rade na neimenovanom MMO naslovu, ali KotOR single player iskustvo je još bolje.

Bishop_45_(2)
18-02-2008, 12:39
oke, sad toj vijesti treba prici smireno; jos samo godinu, dvije i igramo novi KOTOR ... samo smireno i polako....

Da_killah
18-02-2008, 15:23
samo nek prvo službeno najave...

Lord AngelRI
18-02-2008, 20:26
oke, sad toj vijesti treba prici smireno; jos samo godinu, dvije i igramo novi KOTOR ... samo smireno i polako....

ja ful brijem da bi 2009 mogo izač...

cham3leon
21-02-2008, 15:08
Bilo bi super da je SP igra, samo da ima multiplayer u MMO stilu. Mislim da je tako riješen Hellgate London ako se ne varam.

Windwalker
21-02-2008, 15:23
Bilo bi super da je SP igra, samo da ima multiplayer u MMO stilu. Mislim da je tako riješen Hellgate London ako se ne varam.

Da, ali Hellgate je SHIT.

Samo nek nam daju KOTOR3 sa savršenim singleplayerom, a ne da naprave površan single i multiplay.

Bishop_45_(2)
21-02-2008, 15:54
Bilo bi super da je SP igra, samo da ima multiplayer u MMO stilu. Mislim da je tako riješen Hellgate London ako se ne varam.

Vidis, ja osobno mislim da bi takvo rijesenje potpuno unistilo igru poput KOTOR-a, od takve igre ocekujem predobru pricu, u koju se mogu uzivjeti, tako da mi skriptirane scene u kojima se cijela igra koncentrira oko igraca uopce ne smetaju (ako su naravno dobre). I jedini razlog zbog kojeg ne igram MMO-eve jest upravo zato sto mi se ne svidja takva vrsta PRG-a, ... tako da je ovaj komentar bio potpuno subjektivan, klasika>MMO
Dok, sto se tice multiya, prenapuhano u danasnje vrijeme, i toga me strah, jasno jest da moraju pokriti novu publiku koja voli te multy pizdarije, ali sto je s ostatkom svijeta, pa valjda postoji jos netko tko voli klasicne RPG-e, iovako nema smisla da se uopce probaju natjecati s igrama koje su koncentrirane na multy.

Arbiter of Change
21-02-2008, 16:15
Dok, sto se tice multiya, prenapuhano u danasnje vrijeme, i toga me strah, jasno jest da moraju pokriti novu publiku koja voli te multy pizdarije, ali sto je s ostatkom svijeta, pa valjda postoji jos netko tko voli klasicne RPG-e, iovako nema smisla da se uopce probaju natjecati s igrama koje su koncentrirane na multy.
Baš to - neka se oni fokusiraju na SP element u kojem razvaljuju i po kojem su poznati, a neka MP elemente ostave igrama kojima je to "svrha".

pimp
22-02-2008, 19:54
[quote="Bishop_45_(2)":3lc6vlu6]
Dok, sto se tice multiya, prenapuhano u danasnje vrijeme, i toga me strah, jasno jest da moraju pokriti novu publiku koja voli te multy pizdarije, ali sto je s ostatkom svijeta, pa valjda postoji jos netko tko voli klasicne RPG-e, iovako nema smisla da se uopce probaju natjecati s igrama koje su koncentrirane na multy.
Baš to - neka se oni fokusiraju na SP element u kojem razvaljuju i po kojem su poznati, a neka MP elemente ostave igrama kojima je to "svrha".[/quote:3lc6vlu6]


u mmo bi imali daleko vecu zaradu nego u sp , radij bih da igra izađe za 5 godina i da valja nego da izađe sljedece godine i ispadne kao neki poluproizvod ,

Da_killah
22-02-2008, 21:22
ako im je samo do zarade i napravit će mmo...a čisto sumnjam da se igra neće dobro prodavat i ako bude sp only, koliko fanova na netu ima koji to očekuju već 3,4 godine...

Bishop_45_(2)
23-02-2008, 00:38
Humm, s obzirom na invaziju MMO-eva, nisam siguran koliko ce dobro takvo sto proci, pogotovo sto SW MMO-evi nisu bas na dobrom glasu nakon Soniya i Galaxies...

Lord AngelRI
23-02-2008, 20:53
ma nek oni rade MMO al nek u isto vrijeme izače i singleplayer...

Lord AngelRI
24-02-2008, 17:59
nek oni rade SP...briga mene za MMO...

may man!!!! :D

Herr Schnitzel
24-05-2008, 08:34
Ozivimo malo temu... Ima li tko kakvih novosti, nadanja, slutnji, pretpostavki, nagadanja, zelja ili je sastavio molitvu u kojoj se moli za sto brzi izlazak KotOR III?

McPingvin_v2.0
24-05-2008, 08:41
Hm, vidiš, nisam dvojku dovršio...

Slutnje?

Izaći će. Svi vole novce, a SW igre donose novce. Go figure :)

Herr Schnitzel
24-05-2008, 10:58
Trebao bi. Pregenijalna prica.

Lord AngelRI
24-05-2008, 15:05
za sad se ništa konkretno ne govori, nažalost....

cham3leon
03-06-2008, 10:43
Hm, ako Bioware doista radi novi KotOR, vjerojatno će ubacit neke feature iz Mass Effecta. ne bi me čudio malo promijenjeni sustav borbe (iako je i ovaj na prethodna dva nastavka bio odličan).

Herr Schnitzel
03-06-2008, 11:01
Ma moze i ostati ovaj stari, nista mu ne fali.

Lord AngelRI
03-06-2008, 17:40
Ma moze i ostati ovaj stari, nista mu ne fali.

složio bi se stim, samo neka izdaju nastavak...

Bishop_45_(2)
04-06-2008, 00:15
Ne, nenene, samo ne mijenjati combat sys, mislim, nisam blesav znam da ce to ipak napraviti, jedina nada koju imam u zivotu jest to sto ce melee biti jako tesko napraviti u riltajmu, ali onaj combat iz ME, ono je sramota, totalno bi sjebalo KOTOR.... :( , bah, sad ste mi unistili raspolozenje...

Lord AngelRI
04-06-2008, 08:54
nisam igro ME nažalost, ali zar je tako loše napravljeno??

Windwalker
04-06-2008, 11:08
Kako bi ja htio da na KOTORu 3 ostane Obsidian, a ne da se vrati Biowareu :twisted: .
Ali, o tome mogu samo sanjati.

Herr Schnitzel
04-06-2008, 15:08
I ja isto, ali da im ovaj put Papa Lucas ipak da malo vise vremena...

Lord AngelRI
04-06-2008, 19:18
i Obsidian i Bioware su radili odličan posao tako da je meni sve jedno tko će radit samo neka se radi...

pimp
04-06-2008, 19:26
ja bih bio sretan s istim gameplayom i grafikom i svime , samo da priča bude svršena napokon :)

Windwalker
04-06-2008, 21:09
i Obsidian i Bioware su radili odličan posao tako da je meni sve jedno tko će radit samo neka se radi...

Pa da ispadne kao Mass Effect (mislim na instalaciju, bezbrojne provjere i slične EA-ove gluposti, a ne na gameplay).
Ja bi radije da idu na sigurno s Obsidianom, nego da dobijemo KOTOR 2008., pa KOTOR 2009. i slične gluposti s EA-om (Biowareom).

Lord AngelRI
04-06-2008, 21:27
^^ al sumljam da bi ti to Lucas dopustio...

cham3leon
12-06-2008, 08:25
Ako mene pitate, Bioware je napravio puno bolji posao od Obsidiana koji je samo nastavio priču na sjajnim temeljima postavljenim u prvom nastavku, i to ne baš uspješno. Dodano je nekoliko korisnih i praktičnih dodataka koji su trebali biti na raspolaganju i u prvom dijelu, a priča nije bila na razini one iz prvog nastavka.

Što se borbe tiče, bila je zaista super, ali to ne znači da se ne bi smjela obogatiti nekim dodatnim
featurima da bude malo kompleksnija nego što je bila. Koliko ja znam u ME se radilo o borbi koja se obavljala real time sa ručnim ciljanjem što mi se baš ne sviđa, ali ko nas šta pita :)
Izdat će se igra, pa ko oće nek igra, ko neće neka ne igra.

Nodakim
12-06-2008, 18:32
obsidian je napraivo newerwinter nights....zato obisdian is the way....ako su već napravili rpg godine(po meni i najbolji ikada) zašto ne bi opet

Lord AngelRI
12-06-2008, 21:48
obsidian je napraivo newerwinter nights....zato obisdian is the way....ako su već napravili rpg godine(po meni i najbolji ikada) zašto ne bi opet

slažem se :thumbs2:

Herr Schnitzel
12-06-2008, 21:56
Ako mene pitate, Bioware je napravio puno bolji posao od Obsidiana koji je samo nastavio priču na sjajnim temeljima postavljenim u prvom nastavku, i to ne baš uspješno. Dodano je nekoliko korisnih i praktičnih dodataka koji su trebali biti na raspolaganju i u prvom dijelu, a priča nije bila na razini one iz prvog nastavka.



Mislim da je prica u duji puno bolja, kompleksnija, sa mracnim tonom. Jednostavno vrlo inovativno za Star Wars. U jedinici je nekakav generic SW feeling (veliki Jedi skrenuo s puta dobra, ima cool vojsku i osvaja galaksiju... hmm, na koga me to podsjeca?).

U dvojci je sve zamrsenije i uvijek se osjeca da vam se nesto dogadja iza ledja. Pocevsi od likova, koji su originalni (u jedinici su u redu odradjeni, nemam nista protiv) i trodimenzionalni, u jedinici likovi imaju dubinu, ali tek je ovdje vrlo izrazena slozenost likova i odnosa medju njima.

Ne znam, po meni price iz jedinice i dvojke su neusporedive. Nemojte me krivo shvatiti, jedinica mi je vrlo draga (u trenutku pisanja prelazim je po 12. put), ali dvojka ima (bar po meni) "ono nesto"...

Windwalker
12-06-2008, 22:35
Točno.
Jedinica ima kolko tolko normalnu i već viđenu priču, sve do ONOGStrenutka. A taj trenutak osvoji sve fanove i ne može se više nadmašiti u nastavcima i drugim igrama.

No ipak, dvojka ima puno više mračniju, filozofičnu i kompleksnu priču, koja je vjerojatno prekompleksna za neke da bi je shvatili (nadam se da nisam nikoga uvrijedio :wink: ). I baš ta priča i likovi, koji su ipak složeniji nego u prvom, na mene imaju veći dojam.

No igre su mi ipak u potpunosti u rangu jedna uz drugu. Ne mogu reći da je dvojka nadmašila jedinicu, koja će uvijek ostati u sjećanju kao ONAJ KOTOR, kao igra koja je ponudila nešto originalno i neopisivo (dok ću je se kao osamdesetogodišnji starac odjednom sjetiti :) ). No dvojka sigurno nije niti razočarala, ponudila je točno ono što treba.

I iako je Bioware napravio jednu od meni najboljih igara ikada, Obsidian ga je savršeno pratio u stopu.
A treći dio bi trebao raditi Obsidian, jer ONAJSBioware više ne postoji.

Bishop_45_(2)
13-06-2008, 00:10
Slazem se sa Herr šniclom, likovi u dvojci su mi jednostavno bolje pasali, i oke, BioWare je napavio HK-47-a, to im priznajem, ali dvojka jednostavno postize vecu kvalitetu sa svim likovima.

Obsidian ima shansu da srusi svijet rpg-a na koljena, sada kada je Bioware 'gone to action RPG'

cham3leon
13-06-2008, 08:41
S U jedinici je nekakav generic SW feeling

I baš ato je jedinica bila pravi old school SW. Ako pogledaš, ama baš sve je kopirano iz dobre stare SW trilogije (4, 5, 6), ali taman toliko zamaskirano da se ne dobije osjećaj već viđenog, nego da te (opet) iznenadi i ubaci u jedinstveni SW setting u kojem se priča umjesto oko Skywalkera gradi oko tebe.

Bishop_45_(2)
13-06-2008, 13:25
ali prica se nebi trebala graditi oko tebe, prica bi trebala postojati, ti si samo jedan character, pijun. To je problem vecine igara, sto je igrac bog, jako nezanimljivo...

Arbiter of Change
13-06-2008, 13:49
ali prica se nebi trebala graditi oko tebe, prica bi trebala postojati, ti si samo jedan character, pijun. To je problem vecine igara, sto je igrac bog, jako nezanimljivo...
Ne igra li dobar dio igrača igre kako bi se maknuo od stvarnosti makar na nekoliko sati i bili heroj/anti-heroj/lepinjar ili šta već kad to već ne mogu biti u stvarnom životu (dobro ajde, lepinjar možeš biti ali... nije bitno)? Baš iz tog čistog razloga, što sve igre ciljaju na to da je igrač uber mašina na kraju, igre koje te stavljaju u ulogu prašinara su pravo osvježenje.

Nego, nazad na temu. Problem sa KotOR je u tome što si Jedi, a u SW igrama gdje igrač moraSbiti Jedi on nikada nema ponuđen izbor biti mala riba - Jedi = Badass, bar većini igrača i kompanija samo igra na tu kartu.

Herr Schnitzel
14-06-2008, 12:17
Baš iz tog čistog razloga, što sve igre ciljaju na to da je igrač uber mašina na kraju, igre koje te stavljaju u ulogu prašinaraSsu pravo osvježenje.

Republic Commando se ovdje jako lijepo uklapa :)

Lord AngelRI
15-06-2008, 16:20
Nego, nazad na temu. Problem sa KotOR je u tome što si Jedi, a u SW igrama gdje igrač moraSbiti Jedi on nikada nema ponuđen izbor biti mala riba - Jedi = Badass, bar većini igrača i kompanija samo igra na tu kartu.

zašto je problem u tome što si jedi??

Arbiter of Change
15-06-2008, 16:42
[quote="Arbiter of Change":4mxwrbn6]Nego, nazad na temu. Problem sa KotOR je u tome što si Jedi, a u SW igrama gdje igrač moraSbiti Jedi on nikada nema ponuđen izbor biti mala riba - Jedi = Badass, bar većini igrača i kompanija samo igra na tu kartu.
zašto je problem u tome što si jedi??[/quote:4mxwrbn6]
Pročitaj istu rečenicu do kraja.

Herr Schnitzel
22-06-2008, 11:59
Evo ja prolazim KotOR 1 sa nekakvim bounty-hunter likom, dakle koristim Force Powers i lajtsejber samo kad je neizbjezno (Dark Jediji i slicno...). Teze je, ali pravo osvjezenje (nikad nisam igrao pravo sa blasterima :)).

Nodakim
27-06-2008, 13:54
[quote="Bishop_45_(2)":3iq6iqh7]ali prica se nebi trebala graditi oko tebe, prica bi trebala postojati, ti si samo jedan character, pijun. To je problem vecine igara, sto je igrac bog, jako nezanimljivo...

Nego, nazad na temu. Problem sa KotOR je u tome što si Jedi, a u SW igrama gdje igrač moraSbiti Jedi on nikada nema ponuđen izbor biti mala riba - Jedi = Badass, bar većini igrača i kompanija samo igra na tu kartu.[/quote:3iq6iqh7]


u sw:galaxies je bilo izbora,ali to je ipak mmorpg koji je "propao" zbog "odlicnih poteza nekih tvrtaka"