PDA

Pogledaj cijelu verziju : hitna pomoc



gray_fox
30-01-2007, 09:44
molim vas da mi sto prije neko preporuci neke dobre akcijske igre al da nisu kratke!mislim igre kao sto su gta,scarface.............
unaprijed hvala

Teon
30-01-2007, 10:34
Max Payne bilo koji, Prince of Persia...
A koj tip igara akcijskih, da li novoizasle ili ?

THUNDER_DINIX
30-01-2007, 10:38
Hitman: Blood Money

Lord of Darkness
30-01-2007, 10:41
Mafia

gray_fox
30-01-2007, 10:41
zelim onakve gdje nemoras cjelo vrijeme obavljat emisije.btw:ove igre koje ste naveli imam!!!aj neke druge.kakva je igra just cause S????

gray_fox
30-01-2007, 10:42
@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:

Lord of Darkness
30-01-2007, 10:46
@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:
Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.

JohnDoe
30-01-2007, 10:47
zelim onakve gdje nemoras cjelo vrijeme obavljat emisije.btw:ove igre koje ste naveli imam!!!aj neke druge.kakva je igra just cause S????

Link (http://www.gamespot.com/pc/action/justcause/review.html?om_act=convert&om_clk=gssummary)S :wink:

gray_fox
30-01-2007, 10:47
ok hvala jel mi jos ko moze neke rec jel mislim jos nekih kupit!!! :D :D :D hvala :rotfl:

JohnDoe
30-01-2007, 10:49
[quote="gray_fox":7vll4z95]@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:
Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.[/quote:7vll4z95]

Bolja od GTA. I to puno bolja. 8)

gray_fox
30-01-2007, 10:49
jel igrica l.a. rush Sima pc verzija? :D

Pilip
30-01-2007, 12:17
@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:

:rotfl: Koja noobčina,e!11

Igraj Max Paynea i tvoje akcijske zelje su zadovoljene.
I savjet, zajebi za sad akciju i igraj avanture. Imas pad dobrih izbora. ;((
Kao The Murder in Orient Expres, Fahrenheit, Secret Files Tunguska i tako...
A od starih ako nisi odigrao moras uzet Post Mortem(osobno igram sad i bas mi se dopada), Monkey Island serijal(4. nemoj molim te11) i Full Throttle.

Armachus
30-01-2007, 12:20
@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:

:rotfl: Koja noobčina,e!11

Igraj Max Paynea i tvoje akcijske zelje su zadovoljene.
I savjet, zajebi za sad akciju i igraj avanture. Imas pad dobrih izbora. ;((
Kao The Murder in Orient Expres, Fahrenheit, Secret Files Tunguska i tako...
A od starih ako nisi odigrao moras uzet Post Mortem(osobno igram sad i bas mi se dopada), Monkey Island serijal(4. nemoj molim te11) i Full Throttle.

viewtopic.php?t=2218 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2218)

Pilip
30-01-2007, 12:22
Hvala Isusu bogu svemogucem da si me obavijestio o ovome.

gray_fox
30-01-2007, 18:04
@Lord of Darkness-koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit :wink:

:rotfl: Koja noobčina,e!11

Igraj Max Paynea i tvoje akcijske zelje su zadovoljene.
I savjet, zajebi za sad akciju i igraj avanture. Imas pad dobrih izbora. ;((
Kao The Murder in Orient Expres, Fahrenheit, Secret Files Tunguska i tako...
A od starih ako nisi odigrao moras uzet Post Mortem(osobno igram sad i bas mi se dopada), Monkey Island serijal(4. nemoj molim te11) i Full Throttle.sta ce mi avanture vecinom su kratke a pogotovo fahrenheit Sdetektivska igra ili nest tako nist za mene :yuck:

bounce
30-01-2007, 18:10
isuse...

gray_fox : molim vas da mi sto prije neko preporuci neke dobre akcijske igre al daSnisuSkratke!
Teon : Max Payne bilo koji

gray_fox : koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit

Lord of Darkness : Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.

Isuse, kakvi n00bovi.. Max Payne duga igra?? Tj. nije kratka, da se pravilno izrazim? Pa prošao sam ju jedno popodne.. A mafia 2 ?' Hehe...

Lord of Darkness
30-01-2007, 20:19
isuse...

gray_fox : molim vas da mi sto prije neko preporuci neke dobre akcijske igre al daSnisuSkratke!
Teon : Max Payne bilo koji

gray_fox : koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit

Lord of Darkness : Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.

Isuse, kakvi n00bovi.. Max Payne duga igra?? Tj. nije kratka, da se pravilno izrazim? Pa prošao sam ju jedno popodne.. A mafia 2 ?' Hehe...

Khm ja sad u ovo vrijeme samo pratim za koliko dana počinje koncert od Iron Maidena, a za ove nove igre pojma nemam kad će izaći i jesu li izašle.

Teon
30-01-2007, 22:03
isuse...

gray_fox : molim vas da mi sto prije neko preporuci neke dobre akcijske igre al daSnisuSkratke!
Teon : Max Payne bilo koji

gray_fox : koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit

Lord of Darkness : Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.

Isuse, kakvi n00bovi.. Max Payne duga igra?? Tj. nije kratka, da se pravilno izrazim? Pa prošao sam ju jedno popodne.. A mafia 2 ?' Hehe...

Khm ja sad u ovo vrijeme samo pratim za koliko dana počinje koncert od Iron Maidena, a za ove nove igre pojma nemam kad će izaći i jesu li izašle.

A od novih nisam nist cuo da su dobre, i osim toga bouncedj nemas pravo nikog zvat n00bcinama kad je on nov ocito pa nezna za Mafiu, a mene zato jer je Max Payne dobra (a reko je dobra) akcijska igra a ako je dobra nije bitno da li je kratka, ja sam ju takodjer presao u par dana no barem sam ju presao 5 puta i to ju cini dobrom pa i dugom, a kao sto je neko vec dao link o nazivanju druge n00bovima mislim da si to namjerno napisao da vidis reakciju

gray_fox
30-01-2007, 22:15
isuse...

gray_fox : molim vas da mi sto prije neko preporuci neke dobre akcijske igre al daSnisuSkratke!
Teon : Max Payne bilo koji

gray_fox : koja je mafia bolja 1 ili 2???tu mislim nabavit

Lord of Darkness : Mislim 2 još nije izašla koliko ja znam, ali ako je nabavi obadva djela. Ja sam igrao 1 i igra je jebena. Baš je ono tipa GTA igra.

Isuse, kakvi n00bovi.. Max Payne duga igra?? Tj. nije kratka, da se pravilno izrazim? Pa prošao sam ju jedno popodne.. A mafia 2 ?' Hehe...

Khm ja sad u ovo vrijeme samo pratim za koliko dana počinje koncert od Iron Maidena, a za ove nove igre pojma nemam kad će izaći i jesu li izašle.

A od novih nisam nist cuo da su dobre, i osim toga bouncedj nemas pravo nikog zvat n00bcinama kad je on nov ocito pa nezna za Mafiu, a mene zato jer je Max Payne dobra (a reko je dobra) akcijska igra a ako je dobra nije bitno da li je kratka, ja sam ju takodjer presao u par dana no barem sam ju presao 5 puta i to ju cini dobrom pa i dugom, a kao sto je neko vec dao link o nazivanju druge n00bovima mislim da si to namjerno napisao da vidis reakcijunisam ja nov (na forumu da al drugdje nisam)ja sam igro mafia al nisam je dugo igro jel mi se nesto stalno restartirao kompjuter !!!pa sam rusio sistem igro sam ja i max payne i 2 :the fall of max payne i igra mi je dobra al bolja mi je 2 !!! :shock: i to sta je onaj lik reko da sam noob nisam al nisam ljut :-x

bounce
30-01-2007, 22:18
n00bovi su različite vrste.. od forumskih n00bova do gamerskih n00bova... i nije sramota biti n00b... ali je zabavno ostalima koji čitaju šta oni pišu... :rotfl:

Ps1ho
30-01-2007, 22:23
sta ce mi avanture vecinom su kratke a pogotovo fahrenheit Sdetektivska igra ili nest tako nist za mene :yuck:
Avanture, kratke?! Onda ih igraš sa čitovima jer češ ziher negdi zapet di moraš uposlit malo sivih stanica...

gray_fox
30-01-2007, 22:26
n00bovi su različite vrste.. od forumskih n00bova do gamerskih n00bova... i nije sramota biti n00b... ali je zabavno ostalima koji čitaju šta oni pišu... :rotfl:ako covjek treba pomoc je onda noob :? :? :? :? da bi ti uopce znao sta je to :yuck:

Teon
30-01-2007, 22:46
n00bovi su različite vrste.. od forumskih n00bova do gamerskih n00bova... i nije sramota biti n00b... ali je zabavno ostalima koji čitaju šta oni pišu... :rotfl:ako covjek treba pomoc je onda noob :? :? :? :? da bi ti uopce znao sta je to :yuck:

sry ispricavam se no mislio sam takodjer i opcenito
BTW Lijepo si mu ovo sad otpilio, i primijetih da sad vecina njegovih zadnjih postova je ili spam ili vrijedjanje.

Daklem natrag na on topic: Nedavno je izasao El Matador, naime reklama im je tipa Max Payne meets Far Cry pa ak je neko igrao, mozda je dobro (iako je meni glupo jer je kopija Max Paynea) a sad ne znam sta si ti igrao, a novih igara zanimljivo da nisam cuo za neku jako dobru akcijsku tipa TPS

bounce
30-01-2007, 23:09
BTW Lijepo si mu ovo sad otpilio, i primijetih da sad vecina njegovih zadnjih postova je ili spam ili vrijedjanje.


ajd navedi jedan post di nekoga vrijeđam ili spamam forum, u doslovnom smislu (valjda znaš što je spam.. )

/// Kruta definicija spam-a bi bila da je to svaka neželjena i od Vas netražena pošta koja završi u Vašem sandučiću ili na nekom forumu..

Srijeda, 18.02.2004 - Prizma

gray_fox
30-01-2007, 23:20
n00bovi su različite vrste.. od forumskih n00bova do gamerskih n00bova... i nije sramota biti n00b... ali je zabavno ostalima koji čitaju šta oni pišu... :rotfl:ako covjek treba pomoc je onda noob :? :? :? :? da bi ti uopce znao sta je to :yuck:

sry ispricavam se no mislio sam takodjer i opcenito
BTW Lijepo si mu ovo sad otpilio, i primijetih da sad vecina njegovih zadnjih postova je ili spam ili vrijedjanje.

Daklem natrag na on topic: Nedavno je izasao El Matador, naime reklama im je tipa Max Payne meets Far Cry pa ak je neko igrao, mozda je dobro (iako je meni glupo jer je kopija Max Paynea) a sad ne znam sta si ti igrao, a novih igara zanimljivo da nisam cuo za neku jako dobru akcijsku tipa TPSma igro sam vecinu ono novijih al ne potpuno novih i mozda kupim el matador !!!i meni je dobar max payne samo sto mi je dosadio kad sam ga 3 put prelazio