PDA

Pogledaj cijelu verziju : Par pitanja



xaviaz
29-01-2007, 23:04
Elo nakon podugog igranja wowa napokon sam se odvikao.Nakon toga sam vidio gw i igro nes malo kod frenda i nije me bas nes zarazio atm,pa cu to kupiti.E sad sastoji se od 3 dijela po cemu se razlikuju sta izgubim ak ne odigram jedan dio?I npr ako netko scama acc kako ga vratit? Ty on replys ^^

Thrall
30-01-2007, 10:20
Ja mislim da je ovaj redosljed najbolji:
Prophecis-Factions-Nightfall ili:
Prophecis-Nightfall-Factions

Ja sam prvo narucio Factions pa mi fale skillovi iz Pophecisa za PvP, a i Factions je najkraci.Iako ima AB sto je jako zakon. 12vs 12

Prophecis je prvi dio i najduži po mnogima i najbolji

Nightfall je treci dio , sa najljepšom grafikom i duži je od Factionsa, a kraci od Prophecisa.

Kako vratiti ACc , ako te netko scamma?
POsalji mail teamu iz GW-a i uvjeri ih.Dobro za ovo ja ne znam jer nikad nisam ni razmisljao o tome a da mi netko scamma acc JOJ!!!!!!!!!1 :twisted:

Glass
30-01-2007, 14:34
Ja mislim da je ovaj redosljed najbolji:
Prophecis-Factions-Nightfall ili:
Prophecis-Nightfall-Factions

Ja sam prvo narucio Factions pa mi fale skillovi iz Pophecisa za PvP, a i Factions je najkraci.Iako ima AB sto je jako zakon. 12vs 12

Prophecis je prvi dio i najduži po mnogima i najbolji

Nightfall je treci dio , sa najljepšom grafikom i duži je od Factionsa, a kraci od Prophecisa.

Kako vratiti ACc , ako te netko scamma?
POsalji mail teamu iz GW-a i uvjeri ih.Dobro za ovo ja ne znam jer nikad nisam ni razmisljao o tome a da mi netko scamma acc JOJ!!!!!!!!!1 :twisted:

Mislim da imaš pristup AB-u bez obzira na to imaš li Factionse ili ne.
Sada može li se vratiti acc ako ti ga netko ukrade neznam ali znam da ti se to može dogoditi na jedan od dva načina, jedan ti je da nekome daš username i password, a drugi da koristiš razne hackove (svi Third Party programi su zabranjeni u GW-u).
Dakle upotrijebi malo logike i tvoj acc ostaje samo tvoj.

Thrall
30-01-2007, 18:56
Mislim da je netko na ovome forumu postavio pitanje zasto ne moze igrati AB, a svi su mu odgovorili zato sto nema Factions, pa mislim da bez Factionsa nema AB, imas ona dva za transfer factionsa i za ulazak u AB, ali ti kazu da je sve mirno ili tako nesto.

Berax0r
30-01-2007, 19:12
nemozes igrati Ab ako nemas factions :wink:

THUNDER_DINIX
08-05-2007, 11:15
nesto razmisljam o kupnji GW, pa imam par pitanja:

1. dali su ti dijelovi expanzije ili je svaki zasebno?
2. BTW, jel mogu odmah kupit Nightfall i krenut igrat, ili trebam i predhodne dijelove?
3. ako npr. kupim Factions i igram napravim acc, dali cu moci nastaviti igrati s tim acc ako kasnije kupim Nightfall....

Mafioz0r
08-05-2007, 11:27
Svi GW nastavci su stand-alone igre, a ne expanzije.
Profesiz > najbolji dio
Factions > dobiješ alliance battles
Knight Fall > možeš koristit heroje

nesto razmisljam o kupnji GW, pa imam par pitanja:
2. BTW, jel mogu odmah kupit Nightfall i krenut igrat, ili trebam i predhodne dijelove?
3. ako npr. kupim Factions i igram napravim acc, dali cu moci nastaviti igrati s tim acc ako kasnije kupim Nightfall....
Mozes odmah kupit Knight Fall i samo s njime igrat (ja imam samo Knight Fall)
ako kupis Factions, moći ćeš posjetit Elonu - kontinent iz Knight Fall-a (ako imas Nightfall) i Tiryu iz Profesiza (ako imaš Profesiz)

Kron
08-05-2007, 11:37
knight fall..... sad da te sprdamo ne bi bilo fora jer ima previse materijala

Gaas
08-05-2007, 12:29
samo da vam napomoenm..znaci svaki dio je standalone i svaki dio kosta 300kn i prakticiki kada ga zavrsite morate kupit drugu ekspanziju..to vas na kraju izade kakvih 900kn, pa mislimd a vam je pametnije trazit polovan acc sa svim ekspanzijama ili barem 2....

e da ps. ja prodajem svoj acc sva 3 dijela pun šiš love likova oruzja minipetova..bla bla r5 acc...pa ako ocete javite se :)

FaTaL_mRkvA
08-05-2007, 13:18
Svi GW nastavci su stand-alone igre, a ne expanzije.
Profesiz > najbolji dio
Factions > dobiješ alliance battles
Knight Fall > možeš koristit heroje

nesto razmisljam o kupnji GW, pa imam par pitanja:
2. BTW, jel mogu odmah kupit Nightfall i krenut igrat, ili trebam i predhodne dijelove?
3. ako npr. kupim Factions i igram napravim acc, dali cu moci nastaviti igrati s tim acc ako kasnije kupim Nightfall....
Mozes odmah kupit Knight Fall i samo s njime igrat (ja imam samo Knight Fall)
ako kupis Factions, moći ćeš posjetit Elonu - kontinent iz Knight Fall-a (ako imas Nightfall) i Tiryu iz Profesiza (ako imaš Profesiz)
zar nemogu koristit heroje za 1vs1 fightove(hero battles) ak nemam nightfall???

Gaas
08-05-2007, 14:09
treba ti NF afaik

FaTaL_mRkvA
08-05-2007, 14:17
treba ti NF afaik
a kad ću onda moć otključat heroja???
EDIT: sory, krivo sam pročito, mislio sam da si napisao da netreba :shock: :rotfl:

Gaas
08-05-2007, 14:58
kad dobis NF? :S

THUNDER_DINIX
08-05-2007, 21:05
pazi ovo: danas sam nasao GW: P i F zajedno za 350 kn u Algoritmu. e sad me zanima, kad bi sada to kupio.... znaci, instaliram P. a onda F. nakon toga kao da je ekspanzija (ali nije). i sad napravim acc. na GW: F, i igram na njemu. i sad npr. nakon pola godine odlucim kupiti Nightfall... dali cu moci nastaviti igrati Nightfall na tom istom acc od F.?!? zbunjuje me to sto nisu napravljebne kao exp. nego je svaka posebno... dakle, pojasnite mi to malo. zahvaljujem

Shadowhell
08-05-2007, 21:10
Pa samo instaliraš igru i dodaš novi cdkey na acc.. to je to

THUNDER_DINIX
08-05-2007, 21:14
znaci igram 1. dvije, nabildam lika, kupim Nightfall, roknem novi cd-key, i nastavim igrati s onim likom?

EDIT: de odgovorite na ovo damnit... jos jedno pitanje: GW 2 sto pripremaju, to ce biti exp. na ove 1. ili?

Nightyx
09-05-2007, 11:50
Pripremaju exspanziju za ovaj i potpuno novi nastavak znaći GW2..ali igra će u najboljem slućaju izaći tek u trećem kvartalu 2008....

noda
09-05-2007, 13:30
mislimš prvom kvartalu 2009. godine ;)

FaTaL_mRkvA
09-05-2007, 14:15
znaci igram 1. dvije, nabildam lika, kupim Nightfall, roknem novi cd-key, i nastavim igrati s onim likom?

EDIT: de odgovorite na ovo damnit... jos jedno pitanje: GW 2 sto pripremaju, to ce biti exp. na ove 1. ili?
slicno pitanje:
dal ja mogu spojit sve tri mape od prop, fac i nightfalla?

Berax0r
09-05-2007, 14:50
znaci igram 1. dvije, nabildam lika, kupim Nightfall, roknem novi cd-key, i nastavim igrati s onim likom?

EDIT: de odgovorite na ovo damnit... jos jedno pitanje: GW 2 sto pripremaju, to ce biti exp. na ove 1. ili?
slicno pitanje:
dal ja mogu spojit sve tri mape od prop, fac i nightfalla?
sve mozes spojiti znaci sve kombinacije

1+2
2+3
1+3
1+2+3

;)

Black Hawk Down
09-05-2007, 18:34
da li u prophecy ima alliance battle?

THUNDER_DINIX
09-05-2007, 21:02
@Black - znaci, one zapravo djeluju kao exp. iako to nisu? ok, samo me to zanimalo, hvala

Berax0r
09-05-2007, 21:03
@Black - znaci, one zapravo djeluju kao exp. iako to nisu? ok, samo me to zanimalo, hvala

da :wink:

U Propechiesu nema AB.Samo u Factionsu ;)