PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mission impossible- cannot reinstall XP-cant detect HDD



KingTomy
29-01-2007, 19:44
Ovako, ovo pitam za frenda...lik si je sj*bo komp i sada ide on reinstal...i na početnom meniju kada ubacite xp boot cd, kada se pojavi onaj screen enter za nstavak, r repair itd. on stisne enter ili repeair a pojavi mu se poruka tipa: "cannot continue, no hard drive installed."

Provjerili smo u kućištu je sve uštekano. hlp pls

DrunkyDuck
29-01-2007, 20:09
Jeste isprobali HD na drugom racunalu? Mozda je samo lose formatiran (iako se ne cini tako s obzirom na poruku).

Anyway:
- spoji na drugi komp
- Desna tipka na my computer>manage
- storage>disk management
- dole desno nadji taj disk (pazi da ne unistis particije koje trebas)
- dalje ces sam skuziti

Ili napravi samo 1. korak pa dalje sa partition magicom.

str33t6l0w
29-01-2007, 20:51
mozda mu trebaju raid driveri za hdd kao meni...

dakle... ubacis cd od maticne u komp (kod sebe) i na disketu prebacis drivere za raid.... kad instaliras windowse (cim ti se pojavi plavi ekran) pritisnes f6.. i stavis drivere i to je to.... onda ce ti ocitat hdd...

Jerry
29-01-2007, 22:21
mozda mu trebaju raid driveri za hdd kao meni...

dakle... ubacis cd od maticne u komp (kod sebe) i na disketu prebacis drivere za raid.... kad instaliras windowse (cim ti se pojavi plavi ekran) pritisnes f6.. i stavis drivere i to je to.... onda ce ti ocitat hdd...isti fakin problem sam ja imo!!i zajebavao se 15 dana i na kraju dam na servis i naprave mi to za 20minuta...omg