PDA

Pogledaj cijelu verziju : Baltazar...



nameless
25-01-2006, 00:11
Nakon sat vremena smišljanja uvodnog teksta nemam pojma što bih napisao jer se još uvijek nemogu oteti dojmu da su lihvarski T-com i pohlepni Zagreb-film uspjeli od NAŠEG profesora Baltazara napraviti budalu pa ću prepustiti vama da kažete što je za vas bio Baltazar ili još uvijek je...


P.S.
Za one koji nisu skužili govorim o reklami T-coma u kojoj je Baltazar u glavnoj ulozi...

'L$d'
25-01-2006, 00:54
Baltazar je bio super crtic , ali ovo je preslo svaku mjeru :-x :-x :-x :killyou:

Sickmanno2
25-01-2006, 09:30
Istina, t-sax je vec uzeo jednu legendu hrvatskoj, i sad su morali i drugu...hebo ih ja :fof:

nameless
27-01-2006, 01:06
Istina, t-sax je vec uzeo jednu legendu hrvatskoj, i sad su morali i drugu...hebo ih ja :fof:

Mislis na zuhru, edu maajku ili stefani hohnjec :D ?

'L$d'
27-01-2006, 01:12
And how about Janica ? :cry:

nameless
27-01-2006, 01:31
fakat....

samo što su janica,zuhra,edo maajka i stefani hohnjec :D osobe a Baltazar je BIO neka vrsta nacionalnog blaga koje je sad devastirano!

mrs.croft
27-01-2006, 01:40
t-šiptarčine

misle da rade dobre reklame... :yuck:

joj kad se sjetim one s nekom šugavom pjesmom i onom krmačom,samo sam čeko kad će parket popucat pod njom :yuck:

nameless
27-01-2006, 01:49
T kao Thief

A da ne govorimo o onim predebilnim reklamama gdje neke xy osobe trče, skakuću i još debilnije se smiješe kako bi ih uskoro ismijao Tele2 sa svojim DOSTA GLUPOSTI.


A pitam ja njih di je ta sloboda razgovora koju promoviraju kada ja ne platim 3 računa za mobitel i oni mi ga nakon 2 mjeseca isključe? :rotfl:
>>>>>>>>>>>>>>ŠALA<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Donner Kebab
27-01-2006, 11:33
Nakon sat vremena smišljanja uvodnog teksta nemam pojma što bih napisao jer se još uvijek nemogu oteti dojmu da su lihvarski T-com i pohlepni Zagreb-film uspjeli od NAŠEG profesora Baltazara napraviti budalu pa ću prepustiti vama da kažete što je za vas bio Baltazar ili još uvijek je...


P.S.
Za one koji nisu skužili govorim o reklami T-coma u kojoj je Baltazar u glavnoj ulozi...
Zg-film su sirotinja i svaka Kuna im dobro dođe. Meni to nije niš posebno, kak je to rekao neko tu, ako se prodaju face kojima curi lova na uha van, zašto nebi i profesor Baltazar. Ako od te love naprave samo jednu epizodu crtića, nemam ništ protiv.

v4MP1r3
27-01-2006, 18:58
Baltazar je bio super crtic , ali ovo je preslo svaku mjeru :-x :-x :-x :killyou:

BALTAZAR RULA!!!

kako su to mogli napraviti..jedino ovo, MONEY, KESH, LOVA, PERJE, KAPITAL, KUNE, EURI, SUSKA itd itd, pa znate da su pred bankrotom tvorci baltazara?? treba im lova uzasno, pa cak i da prodaju svojeg lika na tako glupoj reklami...

Prince-Artas
27-01-2006, 20:31
Prokleti t-com SMRADOVI

v4MP1r3
27-01-2006, 20:34
i ja sam dobio neki mail ko fol da spasimo crtice u 7:15, ocete link da glasate da vrate crtice?? to vam je mail anketa tako da glasate pomocu svojeg maila ;;DD ;;PP mislim vec je HRPETINA ljudi glasalo za to, anketa rula webom ;;DD

WE WONT BALTAZAR BACK!

nameless
27-01-2006, 21:34
Da, čuo sam za to i dao "potpis" u peticiju neki dan, ali sam još prije mjesec dana u gradu vidio plakat

NESTALI:
{neki likovi iz crtića}
Zadnji put viđeni na prvom programu u 19i15 sati!
:rotfl: :rotfl:

P.S.
Daj link!

v4MP1r3
27-01-2006, 22:05
GLASAJTE ZA POVRATAK CRTICA U 7:15!!!

i da mi na vratima u skoli imamo likove Loleka i Boleka a preko njih je natpis "NESTALI" !!! LOL


MAIL:

From: crtici@u7i15.comS<crtici@u7i15.com >
Date: Jan 13, 2006 2:01 PM
Subject: Re: Animirajmo crtic u 7 i 15!
To: deathangelmatt@gmail.com

Dragi deathangelmatt@gmail.com,

Jesi li ti među onima koji su nestrpljivo čekali 7 i 15 za crtić prije spavanja? Ili si među malo starijima koju su čekali da završi kako bi mogli poslati klince na spavanje i u miru gledati Dnevnik? Crtić nije (samo) za vrtić! Crtić u 7 i 15 na 1. programu je institucija uz koju su se smijali, veselili, učili i odrastali ljubitelji animiranih junaka svih generacija. Danas je ta tradicija nažalost prekinuta.

Mnogi su mi stanovnici Baltazar-grada i cijele Hrvatske pisali i tražili pomoć. Mislio sam... mislio... i dosjetio se!

Predstavljam ti prosvjednu mejlodavku iliti peticiju na http://www.u7i15.comS! Upiši svoju e-mail adresu i daj doprinos povratku crtića na javnu televiziju u njihovom starom dobrom terminu na prvom programu! Zajedno možemo reanimirati crtiće na Hrvatskoj televiziji!

Tvoj
profesor Baltazar

P.S. Pošalji ovo pismo na što više adresa kako bi što više malih i velikih potpisalo protestnu mejlodavku i pokazalo odgovornima da ozbiljno želimo neozbiljne sadržaje na javnoj televiziji!

Chesterix
27-01-2006, 22:53
Da, čuo sam za to i dao "potpis" u peticiju neki dan, ali sam još prije mjesec dana u gradu vidio plakat

NESTALI:
{neki likovi iz crtića}
Zadnji put viđeni na prvom programu u 19i15 sati!
:rotfl: :rotfl:vidio sam to prošli tjedan u školi
mislio da je neka šala :roll:

unknown
16-02-2006, 23:28
jel nismo to već svi shvatili t-com je teška lopovčina ali oni ne prezaju ni pred ničim da bi nas pokrali ajde da nam pri tome daju flat rate ali ne oni nam daju najbjednije pakete koje mogu :killyou: :killyou: :killyou: :twisted: :kill: :ekipa:

Lvx Demos
18-02-2006, 00:01
PROFESOR BALTAZAR JE KORPORACIJSKA KURVA!!!

j/k

ARTAS
18-02-2006, 00:03
PROFESOR BALTAZAR JE KORPORACIJSKA KURVA!!!

j/k

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: