PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ati x600 matrix blokada



The-Borg
29-01-2007, 10:09
Evo ja imam gadnih problema sa PCI Express x16: Gigabyte GV-RX60P128D ili skraceno RADEON X600 RV370 (128 MB)..

Komp imam vec vise od 1 godine otkad sam ga slozio i od tad radio mi je savrseno i predobro sve dok mi evo zadnjih dana nije slika na monitoru pocela otkazivat kad bi poceo palit malo zahtjevnije programe (igre,filmovi cak i neke java stranice) samo bloka cijeli komp i slika ko neki izvrnuti matrix,skoro kao kad stavis rezoluciju koju tvoj monitor ili graf ne moze podnijet.

Evo ostalih djelova mog kompa.
Motherboard Name Epox EP-9NPAJ / 9NPA+ Ultra (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN).nVIDIA nForce4, AMD Hammer.
CPU Type AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+.
DIMM 2x: Kingmax MPXC22D-38KT3R-FNA ,PC3200 (200/400 MHz).
Samsung SyncMaster 753s

Pod nista se nije na kompu mjenjalo od savrsenog setinga koji je prije radio savrseno da bi mi izazivalo probleme.Znaci graficka je odlicno postavljena u pci utoru i komp radi samo kad ides malo zahtjevnije stvari palit rusi se sve ala matrix.Rezolucija na kojoj drzim komp je 1280x768 ,85 hertza. Napajanje je Fortonovo od 400 w. Probao sam razne kombinacije drivera od starih pa do najnovijih 7.1 pa i totalna brisanja drivera ali nema razlike samo se koji put upali vpu recover 95% slucajeva se ne pali.Cak sam i windowse xp format i ponovo install i na moje razocaranje opet isto sranje.Komp sam solo slozio i radio je do sad presavrseno jedino jedna stvar mi nije jasna u zadnje vrijeme komp me trese strujom tj ima je na kucistu monitoru pa cak i na kabelu od slusalica i tv antene koji ide od tv kartice nije nista jako samo osjetis malo struju koji put a sve zice su odlicno spojene i ne diraju kuciste kao sto i maticna nigdje ne dodiruje kuciste.

Anyone know what is the problem so i can continue with my gameing plz ?.