PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wireless ADSL



olio
28-01-2007, 20:56
Prijatelj mi ima wireless modem za adsl i spaja se preko usb kartice ... ali kad ubaci karticu njemu se internet uključi sam .. kako može namjestiti da mu se ne uključuje odmah nego samo da klikne Connect ili slično

Y0$$1p
28-01-2007, 20:59
Prijatelj mi ima wireless modem za adsl i spaja se preko usb kartice ... ali kad ubaci karticu njemu se internet uključi sam .. kako može namjestiti da mu se ne uključuje odmah nego samo da klikne Connect ili slično


mislim da kad radi ono new connection da moze birati zeli li da mu se sam connectira ili da on stisne connect

MTF*
28-01-2007, 22:36
meni se isto sam konektira, ali kad sam stavio WPA2-PSK onda svaki put moram pisat sifru i stisnut connect... :?
jel mogu vratit da mi se sam connecta?

BTW. frend je stavlju tu zastitu, ne ja... :(

DrunkyDuck
28-01-2007, 23:02
Olio i Josip:

-control panel
-internet options
-connections tab
-always dial my default connection
+ako imas vise konkcija, odaberi onu koju najcesce koristis pa klikni na "set default" (ako vec nije pod default)
-OK

Trebalo bi upaliti...

Y0$$1p
28-01-2007, 23:04
Olio i Josip:

-control panel
-internet options
-connections tab
-always dial my default connection
+ako imas vise konkcija, odaberi onu koju najcesce koristis pa klikni na "set default" (ako vec nije pod default)
-OK

Trebalo bi upaliti...


ne znam sto meni to objasnjavas ja nemam tih problema

DrunkyDuck
28-01-2007, 23:15
Sorry, ucinilo mi se da si ti taj prijatelj i da u svome postu objasnjavas u cemu je problem.

MTF*
29-01-2007, 18:32
Olio i Josip:

-control panel
-internet options
-connections tab
-always dial my default connection
+ako imas vise konkcija, odaberi onu koju najcesce koristis pa klikni na "set default" (ako vec nije pod default)
-OK

Trebalo bi upaliti...

http://img248.imageshack.us/img248/504/untitledlk6.th.jpg (http://img248.imageshack.us/my.php?image=untitledlk6.jpg)

zakaj ja ne mogu birat kaj ocu, stavjeno mi je na never...
kak mogu odabrat always?
vidite da je neomoguceno? :?

Y0$$1p
29-01-2007, 19:27
moras napravit konekciju (stisnes add) i onda ce ti se pojavit tamo njeno ime i stisnes na nju i onda ces moci stisnut always

MTF*
29-01-2007, 19:53
moras napravit konekciju (stisnes add) i onda ce ti se pojavit tamo njeno ime i stisnes na nju i onda ces moci stisnut always

kk, ali kad to napravim, jel onda ostaje ista konekcija ko sad, sa zatitom koju imam?
ili sve ispocetka?

DrunkyDuck
29-01-2007, 20:11
Imas mrezu preko lana? Kako se spajas, samo ustekas kabel i gotovo?

sexy peace
29-01-2007, 20:20
Prijatelj mi ima wireless modem za adsl i spaja se preko usb kartice ... ali kad ubaci karticu njemu se internet uključi sam .. kako može namjestiti da mu se ne uključuje odmah nego samo da klikne Connect ili slično

A ko je to??

Y0$$1p
29-01-2007, 20:51
moras napravit konekciju (stisnes add) i onda ce ti se pojavit tamo njeno ime i stisnes na nju i onda ces moci stisnut always

kk, ali kad to napravim, jel onda ostaje ista konekcija ko sad, sa zatitom koju imam?
ili sve ispocetka?


mislim da da

MTF*
29-01-2007, 20:57
imam WLAN, prije kad sam upalio komp mi se spojio...
sad mi je frend stavio zastitu i spajam se prek Ralink Wireless utility... :(
kak da se opet sam spaja?