PDA

Pogledaj cijelu verziju : Za kaj bi to moglo služit...



GrannyKiller
27-01-2007, 16:30
ajmo, trebam prijedloge, za kaj da iskoristim ovu limenku šta sam na tavanu našao... Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)

Lord Jambrek
27-01-2007, 16:33
ajmo, trebam prijedloge, za kaj da iskoristim ovu limenku šta sam na tavanu našao... Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)

za dedicated server na lan party-u :rotfl:

GrannyKiller
27-01-2007, 16:35
ajmo, trebam prijedloge, za kaj da iskoristim ovu limenku šta sam na tavanu našao... Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)

za dedicated server na lan party-u :rotfl:

da, za 0.5 igrača :P

NiX4tHeG@M3R
27-01-2007, 16:36
ajmo, trebam prijedloge, za kaj da iskoristim ovu limenku šta sam na tavanu našao... Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)

kupi od mene monitor još i hdd i cd eom kaj god ti treba samo reci
i fllopy

viewtopic.php?t=9093&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=9093&start=15)

GrannyKiller
27-01-2007, 16:39
ajmo, trebam prijedloge, za kaj da iskoristim ovu limenku šta sam na tavanu našao... Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)

kupi od mene monitor još i hdd i cd eom kaj god ti treba samo reci
i fllopy

viewtopic.php?t=9093&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=9093&start=15)

ovjeće, prodajem monitor , zašto bi još i kupio? :rotfl: za hdd ću vidit...cd i floppy ne treba. thx na ponudi!

samo prvo moram smislit kaj ću s tim... :P

NiX4tHeG@M3R
27-01-2007, 16:41
k

hdd dam ti za 10 kn-a

The Boz
27-01-2007, 16:52
Za Hot-seat prvenstvo u Wormsima 2?

Karlo_from_Bjelovar
27-01-2007, 16:58
Za Hot-seat prvenstvo u Wormsima 2?

looooooool
p.s. nemoj vrijedat wormse blaste.... master zarazno.....

Gwin
27-01-2007, 19:32
Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)
ja sam svojedobno imao namjeru od takve kante napravit glazbeni centar.. ubost solidniju zvučnu i spojit kvalitetne zvučnike, proc je sasvim dovoljan za vrtit winamp :D

GrannyKiller
27-01-2007, 19:44
Pentium 200MMX, neka 8MB grafa, shit'n'sux komponente... :o

a???? prijedloge molim! :)
ja sam svojedobno imao namjeru od takve kante napravit glazbeni centar.. ubost solidniju zvučnu i spojit kvalitetne zvučnike, proc je sasvim dovoljan za vrtit winamp :D

ma istina, al to mogu na svom vrtit u pozadini... što i radim :|

mislio sam dati ga sestrični, instalirat Win 98 ili ME, i stavit tonu starijih igara...ali ona se igra na tetkovom PC-u, koji je solidna zwerka...možda da nagovorim tetka da mi pusti da joj to sredim...

mislio sam ga dat staroj da ga iskoristi kao kasu u firmi, al šta će joj kad se kasa vrti na mrcini od kompa, koji još služi i za 1000 drugih poslova...

ne znam, stvarno ne znam...god damn multitasking!!

ako se netko sjeti stvarno nečeg spešl, ima pivu od mene :friends:

i samo da napomenem, iskorištavanje tog PC-a kao bilo kakvog servera/firewalla ne dolazi u obzir, totalno nepotrebno.

hvala svima! (nabacite još koji prijedlog)

NiX4tHeG@M3R
27-01-2007, 21:33
Mislim da bi trebao se popčeti baviti case moodingom a owo da ti bude tesst preoba,kao pokusni kunić,itd

ne znam ugradi u njega roštilj(kupi električni za 150 ćuna i šafafima na matičnu)

The Boz
27-01-2007, 21:35
Kućno računalo. I to mislim doslovce, potrošo si par soma kuna, i spoji računalo na sve važno u kući. Telka, vrata, svjetla, linija, mikrovalna, bojler, sve sve sve. Nabavi si samo neki PLC za 200 kuna, nešto mehanizacije i eto te u modernom dobu kućanstva.

goGAMERo
27-01-2007, 22:01
Vidiš, ja sam imao stari PC zasnovan na PII MMX konfiguraciji, uključujući i 32 MB RAM-a, integriranu Matrox grafulju...

Formatirao disk, instalirao nanovo Win 98, instalirao stari office paket, te dao mami od strine, jer se žena bavi poezijom i piše pjesme... :)

Nemam neki pametan prijedlog, osim da ga spakuješ u kutiju i za 100 godina prodaš u nacionalon muzeju starina i zaradiš 12549564215746415$ i svakome s foruma platiš po jednu konfu zasnovanu na INTELOVOM 32-vo jezgrenom procu i 5 x 8800 GTX grafama :o :)

sexy peace
27-01-2007, 23:19
Za nista.Ne kosta 10 kn.

GrannyKiller
28-01-2007, 00:18
znam, kupit ću si USB toster i programirat ga da mi speče tost u pon, sri i čet u 7:05 ujutro...budem si još nabavio sve one moguće USB điđe-miđe (papuče, stolac, šalicu)

@Nixa, kompjuterski kontroliran roštilj, nije loše! :D

@goGA, kod mene nitko ne piše ništa, a kamoli pjesme... :P mogu dat jedino dedi da se uči (78 god.)

@Boz, da vidiš, zanimljivo...al otkud mi par soma kuna? :P (počet ću brojat koliko puta sam stavio ovaj smajli...)

@sexy, znam da nije vrijedan ni 10 kn (taman bi za pivu dobio da ga prodam). zato i pitam kaj ću s tim. :P

28-01-2007, 09:41
za word i net bi se dalo srediti...naravno ako je sve ispravno i radi kako treba!

Gwin
28-01-2007, 10:14
glazbeni centar..

ma istina, al to mogu na svom vrtit u pozadini... što i radim :|
da, samo što ja imam namjeru svoj komp prebacit u radnu sobu u garaži, da mi ne smeta punica sa pranjem suđa, klinci sa crtićima, žena sa svojim telefoniranjem itd..
a onda sm mislio ovakvu igračku ostavit u dnevnom boravku i napravit slijedeće..

5.1 zvučna i zvučnici
grafička domaća obična (grafus banalis domesticus AGP) sa TV-OUT
HDD pun neke casual glazbe

pa onda mogu birat.. divx, dvd, mp3, internet radio (imam flatrate adsl)
a ako si daš truda, to se sve skupa da lijepo modat u jednu oku ugodnu kutiju..konkretno je kod mene bila riječ o 14" monitoru i desktop kučištu, tak da se cijela kutija mogla složit da bude manja od prosječne mikrovalne

kužiš ideju.. novčana investicija je nikakva, samo treba malo fizičkog rada na tome

GrannyKiller
28-01-2007, 11:23
@Gwin - kužim ideju da, razmislit ću to tome... :) problem je jedino što sam većinu vremena na svom kompu i gledam TV prek njega...al vidit ću. nisam siguran baš kako bi taj strojček vrtio DVD-e i sl. stvari (mislim da sam prije probao pa je štekalo u pm)

@Ivek - ispravan je, al ne treba za word i net... :|

Dux
28-01-2007, 12:05
granny ja bi taj komp poklonio romima prekoputa tvoje kuće.
Šta će ti 12 kompjutera, radije daj nekome ko nema niti jednog :)

GrannyKiller
28-01-2007, 13:48
granny ja bi taj komp poklonio romima prekoputa tvoje kuće.

?? preko puta moje kuće? ajd, neću doslovno shvatit...

inače, ne znam nikakve rome, niti nekoga tko nema komp a treba mu/joj...već bi nestao da znam kome bi dao.

FG
01-02-2007, 13:06
zvadi sve van z jega i ostavi samo onaj "pleh"okolo i tu nutra deni deku i nek mačak nutri spi :o :evil:

Y0$$1p
01-02-2007, 13:41
zvadi sve van z jega i ostavi samo onaj "pleh"okolo i tu nutra deni deku i nek mačak nutri spi :o :evil:


dobra ideja
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

GrannyKiller
01-02-2007, 19:31
zvadi sve van z jega i ostavi samo onaj "pleh"okolo i tu nutra deni deku i nek mačak nutri spi :o :evil:

:pray: još da i mačka nabavim... :roll:

ma smilsio sam - tražio me deda da ga naučim kako na internet, pa da si čovjek čita novine 24/7 :rotfl: samo ako komp radi, nemrem provjerit jer nemam tipkovnicu za njega.

NITROS
01-02-2007, 20:20
zvadi sve van z jega i ostavi samo onaj "pleh"okolo i tu nutra deni deku i nek mačak nutri spi :o :evil:

:pray: još da i mačka nabavim... :roll:

ma smilsio sam - tražio me deda da ga naučim kako na internet, pa da si čovjek čita novine 24/7 :rotfl: samo ako komp radi, nemrem provjerit jer nemam tipkovnicu za njega.

Konektor iz debelog u tanki PS2 ti kosta oko 15kn :))

NiX4tHeG@M3R
01-02-2007, 20:25
Granny dam tu je đabe uz prilog onom

GrannyKiller
02-02-2007, 08:57
Konektor iz debelog u tanki PS2 ti kosta oko 15kn :))

meni treba iz tankog PS2 u debeli (kak se već zove).

@Nixa, ma u redu :) ali mi to ne treba dok ne provjerim jel radi...

NITROS
02-02-2007, 09:10
Konektor iz debelog u tanki PS2 ti kosta oko 15kn :))

meni treba iz tankog PS2 u debeli (kak se već zove).

@Nixa, ma u redu :) ali mi to ne treba dok ne provjerim jel radi...

No na taj konektor sam mislio

GrannyKiller
02-02-2007, 14:02
No na taj konektor sam mislio

nabavio sam i evo idem probat...

Y0$$1p
02-02-2007, 14:44
No na taj konektor sam mislio

nabavio sam i evo idem probat...



i jel radi???

NiX4tHeG@M3R
02-02-2007, 14:51
Molim boga nemam para za kruh trebam prodat ono :(

šalim se stiže mi grafa trebam skupiti 70 kna

FG
22-02-2007, 10:17
zvadi sve van z jega i ostavi samo onaj "pleh"okolo i tu nutra deni deku i nek mačak nutri spi :o :evil:

:pray: još da i mačka nabavim... :roll:

ma smilsio sam - tražio me deda da ga naučim kako na internet, pa da si čovjek čita novine 24/7 :rotfl: samo ako komp radi, nemrem provjerit jer nemam tipkovnicu za njega.
Ako nemaš mačka onda 99% imaš miševe.komp kao klopka??