PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Chronnicles Of Riddick:The Escape From Butcher Bay-DC



Sgt. Bull
27-01-2007, 02:40
Dakle presao sam regularno igru i sada kada sam krenuo onu commentary mode imam nekakve kao da slusam stvari sto oni pricaju..pa me zanima da li je to vrijedno prelazenja opet?? da li se ista novo dobije ili je sve isto kao normalno??

Burek_fr0m_SPACE
27-01-2007, 13:55
Pa... ako te ne interesuje šta pričaju, vjerovatno nije. Nisam igrao Riddica, ali sam prešao HL2 Ep1, pa sam poslije malo odigrao s commentary modom. Nisam baš prelazio skroz igru, više sam proletio kroz nju i s po kojim cheatom, jer su me prvenstveno interesovali ti komentari.

The Boz
27-01-2007, 14:03
Pa... ako te ne interesuje šta pričaju, vjerovatno nije. Nisam igrao Riddica, ali sam prešao HL2 Ep1, pa sam poslije malo odigrao s commentary modom. Nisam baš prelazio skroz igru, više sam proletio kroz nju i s po kojim cheatom, jer su me prvenstveno interesovali ti komentari.
Iskreno ti preporučam Riddicka kao jednu od najzabavnijih single player FPS igara ikad.
Ja mislim da se isplati proč s komentator modom, pogotovo ako te zanima priča o Riddicku. A i igra je fenomenalna, pa nije kao da je teret.

27-01-2007, 23:42
Imam problem sa onim openGL 1.3.Sta da radim

str33t6l0w
28-01-2007, 12:55
kakvih problema?? opisi malo...