PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cro server pitanjce



Fencing_LORD
26-01-2007, 12:10
Uhvatila i mene WoW groznica. Igrao sam Free trial i u sljedeća dva tjedna bi trebao kupiti igru (samnom i još dva frenda). Zanima me na kojem serveru ima najviše Hrvata ili koji mi je najisplatljiviji. Ima li neka dobra hrvatska gilda koja traži dva Night Elf Huntera i Human magea? Da preciziram, tražim PvP ili RPPvP servere (nisam siguran dali roleplayat ili igrat na običnom PvP serveru).

Empe Tri
26-01-2007, 12:36
koliko ja znam da su na serveru SylvanasSserveru najvise ljudi iz Hr tj. sa balkana bili su guildovi i sa preko 200 clanova iz hr.

tamo cu ja igrat i vec zanm 5-6 ljudi iz rijeke koji tamo igraju ;) :D

prcko
26-01-2007, 12:48
Korgall isto pun hrvata svaki 3 hrvat i jako puno balkanskih guildova.

Shadow
26-01-2007, 13:32
Karazhan (neznam jesam li dobro napiso)
Novi server, Cro, PcPlay guild...odlicna ekipa, ide s u instance itd.
Mislim da bi to trebalo bi odredište svakog novog hr. igrača, jer će ljudi stvarno pomoć, a i oni počinju ispočetka

Empe Tri
26-01-2007, 13:47
na serveru Sylvanas imas 5-6 guildova koji napadaju gradove :D tj. svi su skoro lvl 60+
a imas guildova u kojem cu ja biti do lvl-a 60 onda ako oces mozes ostat u tom ili otic u neki guild gdje idete u raid itd...

al skoro na svim serverima imas ljudi iz hr i balkana ;) :D

Fencing_LORD
26-01-2007, 14:23
Karazhan mi zvuči najbolje (ako ima toliko Hrvata, super). Jel to PvP ili PvE server? Imam samo jedno pitanje u vezi PvP servera - uz PvP borbu, da li su questovi isti kao i na PvE serverima tj. da li uopće ima običnih questova ili je samo makljaža u raidovima?

EDIT: Jel ima puno ljudi na tom serveru i kolki je odnos Horde:Alliance?

Lumen
26-01-2007, 14:34
sve o pcplay guildi na Karazhanu možeš pronaći nešto niže na forumu u posebnoj grupi topica

ali btw Horde ftw

Nefarnius
26-01-2007, 15:04
Karazhan mi zvuči najbolje (ako ima toliko Hrvata, super). Jel to PvP ili PvE server? Imam samo jedno pitanje u vezi PvP servera - uz PvP borbu, da li su questovi isti kao i na PvE serverima tj. da li uopće ima običnih questova ili je samo makljaža u raidovima?

EDIT: Jel ima puno ljudi na tom serveru i kolki je odnos Horde:Alliance?

Fenc..lega....dodji na Karazhan...evo ja sam kupio WoW i vec rsturan....maskota PCp Guilda(hehe...sjetite se pive).....

Sto se tice questova....se je isto....nebazira se sve bas na makljazu jel ti moras biti najmanje lvl 40 da ides na makljazu! lol :D

Fencing_LORD
26-01-2007, 19:09
Super, BTW, jel ima tamo neka hrvatska Ally guilda. Znam da sam dosadan, al' se hoću pripremit kako treba:)

Shadowhell
26-01-2007, 20:16
Super, BTW, jel ima tamo neka hrvatska Ally guilda. Znam da sam dosadan, al' se hoću pripremit kako treba:)

"Specijalci" :)

dex
26-01-2007, 20:47
za ally neznam ali horde strana ima... evo kako su vec rekli -> specijalci...

Svinjoguz
29-01-2007, 11:24
Karazhan(pvp)ti je najbolji tam ti je PRAVA SLUŽBENA pcplay gilda i u svakom broju izlaze informacije čak če izać i grupna slika

Wispaj: Lumy, Potjeh, Frankie za invajtanje
Zovemo se Specijalci

i horda smo a horde rulz

JedimiNjoke
29-01-2007, 11:52
CRO ekipa na starijim realmovima ti je uglavnom raštrkana po "međunarodnim" guildovima (Aggramar iz osobnog iskustva), zato mislim da bi ti bilo najbolje da odeš na Karazhan i probaš tamo sa ekipom ispočetka. Kirby, koliko čujem zasad, je u redu GM pa eto :D A i server je PvP što će ti na višim lvlima svakako bit plus kad ti bude dosadno usred Orgrimmara :) 8)

frank24
26-02-2007, 07:09
Ima li u karazhanu hrvata na strani alijanse? Uzeo dreanei jer mi se svidio njihove racials. Ja sam paladin lvl. 13. Ime mu je xykoth.

xaviaz
26-02-2007, 10:12
Mislim da ce cro populacija tamo biti ravna 0 samo zbog guilda na strani horde

Keloson
26-02-2007, 15:38
znači od danas tražimo drenia xykoth heh :rotfl:

frank24
26-02-2007, 19:40
Kelosone, I have a nice two handed mace with your name on it :rambo: :rotfl:

Nefarnius
26-02-2007, 20:30
Kelosone, I have a nice two handed mace with your name on it :rambo: :rotfl:

not be so sure...ya hear boy???

Nemoj da moram hrvata dolaziti gankati...pitaj guildu kako sam mocan!

Kanthos
26-02-2007, 21:43
e ljudi bok.

evo danas sam tek vidio da je nedavno formirana nova hrvatska gilda. pa pišem tu da vidim ako vam se mogu pridružit?
Kontaktirao sam Lumya i on mi je dao nekoliko korisnih informacija. rekao je nek napravim Warlocka jer njih imate trenutno najmanje i ja sam ga napravio. trenutno sam na lvl 5. jedini bed je kaj je rekao da moram biti lvl 25 prije nego uđem u guild. :( malo će potrajati ali ok. potrudit ću se to napraviti najbrže što mogu. samo trebam nečiju potvrdu da čete me primiti u gild kad dođem do lvl 25. a ako postoji mogućnost da uđem u njega i prije molim vas da mi to netko kaže.

unaprijed zahvaljujem

Kanthos LvL 5 undead warlock

frank24
27-02-2007, 01:13
Kelosone, I have a nice two handed mace with your name on it :rambo: :rotfl:

not be so sure...ya hear boy???

Nemoj da moram hrvata dolaziti gankati...pitaj guildu kako sam mocan!

Imam pitanje za tebe. Kako da saznam server time? moram se naći sa nekim u wowu sutra u 1700 server time. I još nešto: I love the smell of beefsteak in the morning!

xaviaz
27-02-2007, 11:32
hm server time ? udes i pogledas clock ak na to mislis to je server time

Lumen
27-02-2007, 11:45
info vezano uz prijem u guild alazi se niže dole u sekciji WOW PC PLAY GUILDA, sekcija REGRUTACIJA

a do daljnjeg ne brinite, svi koji iskažu aktivnost (lvl 25) biti će sigurno i primljeni....

pozz i go go lvlup

Nefarnius
27-02-2007, 19:04
Kelosone, I have a nice two handed mace with your name on it :rambo: :rotfl:

not be so sure...ya hear boy???

Nemoj da moram hrvata dolaziti gankati...pitaj guildu kako sam mocan!

Imam pitanje za tebe. Kako da saznam server time? moram se naći sa nekim u wowu sutra u 1700 server time. I još nešto: I love the smell of beefsteak in the morning!

Ne ne...to se on mislio naci samnom! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Čuj buddy...ako nista....slobodan sam u petak u 20:00

10-03-2007, 20:00
CRO ekipa na starijim realmovima ti je uglavnom raštrkana po "međunarodnim" guildovima (Aggramar iz osobnog iskustva), zato mislim da bi ti bilo najbolje da odeš na Karazhan i probaš tamo sa ekipom ispočetka. Kirby, koliko čujem zasad, je u redu GM pa eto :D A i server je PvP što će ti na višim lvlima svakako bit plus kad ti bude dosadno usred Orgrimmara :) 8)

E a koji si ti na aggramaru, de dodaj me na frenda IGN: Gajo (Aggramar)

JedimiNjoke
11-03-2007, 09:25
CRO ekipa na starijim realmovima ti je uglavnom raštrkana po "međunarodnim" guildovima (Aggramar iz osobnog iskustva), zato mislim da bi ti bilo najbolje da odeš na Karazhan i probaš tamo sa ekipom ispočetka. Kirby, koliko čujem zasad, je u redu GM pa eto :D A i server je PvP što će ti na višim lvlima svakako bit plus kad ti bude dosadno usred Orgrimmara :) 8)

E a koji si ti na aggramaru, de dodaj me na frenda IGN: Gajo (Aggramar)

lvl 60 warr - Perun - alliance. Trenutno guildless čekam novu pošiljku TBCa pa se vraćam u staru guildu.

Rapttor
12-03-2007, 15:43
isuse....zar svaki igrac wowa mora tvrditi da na serveru gdje on igra ima najvise hrvata...
sudeci prema vasim izjavama i izjavama ljudi s kojima sam pricao najvise hrvata ima na jedno 15 servera!

rezimirajmo...

Hrvata na svim serverima ima podjednako. Amen

Shadowhell
12-03-2007, 15:46
Ne, nema ih podjednako na svim serverima i tko tvrdi da ih je na njegovom najviše?

K4ciga
12-03-2007, 16:00
hrvata ima na svakom serveru,a sad gdje ih ima najviše,neznam

xaviaz
12-03-2007, 22:43
Korgal horda odi tam imas ih ko blata na svakom cosku (nije mi se dalo gledati kak se tocno pise server)

M4mut
12-03-2007, 23:25
Da, i ja dajem glas za Kor'gall, tamo sam od početka i hrvata mislim da ima 60% servera...

13-03-2007, 09:31
lvl 60 warr - Perun - alliance. Trenutno guildless čekam novu pošiljku TBCa pa se vraćam u staru guildu.

Pa javi kada uzmes TBC, ima nas tamo nasih za instance